Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
 Ταξίδι σημερα στο παρελθον για μενα!Απο χθες με εφαγε η περιεργεια ποια θα μπορούσε να είναι η Τάνια στο LaFemme και ειπα σημερα να κανω καταδρομική!Ανεβαινω τα σκαλιά χτυπάω το κουδουνι και αφού μπαινω η υπηρεσια μου ανακοινωνει το προγραμμα 30 απλό 40 γλειψιμο και ισπανικό και αφού τελειώνει βγαινει το "κορίτσι", gilf ξανθιά (βαμμενα) με κατι  :tits: αρκέτων νουμερων, καθως με πλησιάζει αρχίζω να αντιλλαμβάνομαι ότι από κάπου την ξέρω...και φυσικα θυμηθηκα!!!Οι παλιοι σίγουρα την ξέρουν ήταν στο Βαρδάρη πριν 10 και βάλε χρόνια την είχα πατύχει στο Προμηθεως 16 στο όροφο πριν ανακαινηστει με τα ξυλινα σκαλοπατια ακομή και στο ακριβώς απεναντι στο οροφο πάλι στη ροζ(αν δεν κάνω λαθος) οικοδομη, Όλγα την θυμάμαι εγω ειχε κατι βυζαρες απιστεφτες αλλα τοτε δεν εκανε   :pipa1: ...(αλλές εποχες) και ηταν μελαχρινη.Αργοτερα εφυγε και ανοιξε δικο της μαγαζι στη Κοζανη και εγινε αφεντικο.
 Και φυσικα αποφασίζω να μπω μέσα στο απλό.  :tits: χορταστικα και πολυ ωραια για την ηλικια της! τσιμπούκι πολυ καλό!Γενικα για την ηλικια της καλα κρατιετε!(το δωμάτιο με το καθρέφτη στο ταβανι... εξαιρετικα διεγερτικό.Δεν θα ξεχασω την πρωτη μου εμπειρια στη Σαπφούς5 οταν ειχε πρωτοανοιξει και ειχε καθρέφτη στο ταβανι το δωματιο στα δεξια όπως μπαινεις στο "σπιτι" ) ... δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα αλλα το σημερινο αναπαντεχω με εκανε να νιωσω πιτσιρικας!
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
πρωινη περατζαδα    
κεφαληνιας   ξανξια καρλα .διπλα ξηλινο καινουριο πιπινη :kissass: βενετα καινουρια ιταλιδα
ερημιτη      λίζα βουλγαρα
τριδυμο1    ατζελα η γνωστη ψηλη  τριδυμο3 μια ψηλη ρουμανα μελαχρινη ατσουμπαλη
ν ουρανου26  η γνωστη μιλφ ειρηνη
αχελλοου  η γνωστη ξανθια λιγο παχουλη
φριξου 9 σανταλ    
ρεντλαιτ ντιστρικτ η βυζοπουλα γαληνη :tits:
εκκλησια  η ελενα ουκρανιδα
στο διπλα μικρικαμμωμενη αντελα που συνεχεια κουναει την ουρα
βιλα πριβε η αντριαννα .τουμπανιεθ
αν γεωργιου 50  η φλωριτα
στο λειντις  η μικροκαμομενη γαλιδα και καλα
αν γεωργιου 34  η τζινφ τανια
μελλησσες κλειστο
στο διπλα η μιλφ σιλβια
πιοδιπλα μια μαρια ξανθια (ωραια)
ερως 16 ξανθια αντριαννα
μιρελοσπιτο κλειστο άνοιξε το βράδι με τη μιρελα

Σου ειναι ευκολο να περιγραψεις αυτη τη Συλβια φιλε?Ευχαριστω.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
thn sonia apo villa erotica-prive tin exei parei kaneis?entiposeis?thn eixa dei mia fora k mou ekane entiposi emfanisiaka..arage tha ksanagirisei thes?
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
 Ταξίδι σημερα στο παρελθον για μενα!Απο χθες με εφαγε η περιεργεια ποια θα μπορούσε να είναι η Τάνια στο LaFemme και ειπα σημερα να κανω καταδρομική!Ανεβαινω τα σκαλιά χτυπάω το κουδουνι και αφού μπαινω η υπηρεσια μου ανακοινωνει το προγραμμα 30 απλό 40 γλειψιμο και ισπανικό και αφού τελειώνει βγαινει το "κορίτσι", gilf ξανθιά (βαμμενα) με κατι  :tits: αρκέτων νουμερων, καθως με πλησιάζει αρχίζω να αντιλλαμβάνομαι ότι από κάπου την ξέρω...και φυσικα θυμηθηκα!!!Οι παλιοι σίγουρα την ξέρουν ήταν στο Βαρδάρη πριν 10 και βάλε χρόνια την είχα πατύχει στο Προμηθεως 16 στο όροφο πριν ανακαινηστει με τα ξυλινα σκαλοπατια ακομή και στο ακριβώς απεναντι στο οροφο πάλι στη ροζ(αν δεν κάνω λαθος) οικοδομη, Όλγα την θυμάμαι εγω ειχε κατι βυζαρες απιστεφτες αλλα τοτε δεν εκανε   :pipa1: ...(αλλές εποχες) και ηταν μελαχρινη.Αργοτερα εφυγε και ανοιξε δικο της μαγαζι στη Κοζανη και εγινε αφεντικο.
 Και φυσικα αποφασίζω να μπω μέσα στο απλό.  :tits: χορταστικα και πολυ ωραια για την ηλικια της! τσιμπούκι πολυ καλό!Γενικα για την ηλικια της καλα κρατιετε!(το δωμάτιο με το καθρέφτη στο ταβανι... εξαιρετικα διεγερτικό.Δεν θα ξεχασω την πρωτη μου εμπειρια στη Σαπφούς5 οταν ειχε πρωτοανοιξει και ειχε καθρέφτη στο ταβανι το δωματιο στα δεξια όπως μπαινεις στο "σπιτι" ) ... δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα αλλα το σημερινο αναπαντεχω με εκανε να νιωσω πιτσιρικας!

καλημερα στην παρεα..........
ποια λεσ ρε αδερφε :think: :think:????βραδινη βαρδια?? το προμηθεως 16 πριν 10 χρονια δεν ειχε σκαλακια κ αν θυμαμαι καλα ειταν ενα μπουρδελο που ειχε ολο καθρεπτες μεσα!!

κανενας χελπ!???
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Τι νέα από τα σπιτάκια της Σελανίκ? Μια Ιζαμπέλλα στης Κωλέττη αυτή που χάθηκε ξέρει κανείς? Επίσης η Νατάσσα-Βανέσσα εμφανίζεται πουθενά ή χάθηκε από το προσκήνιο? Η Δανάη μέχρι πότε θα δουλεύει τρίδυμα  :think: Μ. Εβδομάδα τα ντέλα θα είναι ανοικτά? Να πιω το απόγευμα καφέ ή τσάι  :P :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Μ. Εβδομάδα τα ντέλα θα είναι ανοικτά?



Κάθε χρόνο ανοιχτά είναι Μεγάλη Εβδομαδα,φετος γιατί να κάνουν την εξαίρεση?
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον ακου τωρα να τραβας τα μαλλια σου...μου τα'πε η Αννα χθες.
200 μετρα αποσταση απο ξενοδοχειο 3,4,5 αστερων...
Δηλαδη η Αν.Γεωργιου πρεπει να κλεισει ολη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ποιοι τα σκεφτονται αυτα δεν μπορω να καταλαβω  :jerking: ειναι να απορει κανεις


b_com.jpg



Δεν έχω διαβάσει το ΦΕΚ, αλλά υποψιάζομαι ότι θα εξαιρεί τα υφιστάμενα με νόμιμες άδειες.
Μάλλον θα ισχύει για όσα ανοίγουν από εδώ και πέρα
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
καλημερα στην παρεα..........
ποια λεσ ρε αδερφε :think: :think:????βραδινη βαρδια?? το προμηθεως 16 πριν 10 χρονια δεν ειχε σκαλακια κ αν θυμαμαι καλα ειταν ενα μπουρδελο που ειχε ολο καθρεπτες μεσα!!

κανενας χελπ!???

δουλευει 10,00-19,00! το προμηθεως 16 ειχε παντα σκαλια ...οπως και τωρα!την εποχη εκεινη πριν την ανακαινηση ειχε ξυλινη σκαλα και μαλιστα με πολυ φαγωμενα τα σκαλοπατια!μεσα το σπιτι εντελως παρακμη ξυλινα χωρισμτα...ακουγόταν το κάθε τι!Ολο καθρεπτες θυμαμαι ηταν το ακριβως απο κάτω του !Eκει ειχα πρωτο :zfuck: τη Χριστινα την Αλβανιδα την MILF που τωρα κανει καποια guest Ανδρέου Γεωργίου 38...
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
η ευα η μιλφ τι βαρδια κανει στα τριδυμα?
 

Επισκέπτης
Τι νέα από τα σπιτάκια της Σελανίκ? Μια Ιζαμπέλλα στης Κωλέττη αυτή που χάθηκε ξέρει κανείς? Επίσης η Νατάσσα-Βανέσσα εμφανίζεται πουθενά ή χάθηκε από το προσκήνιο? Η Δανάη μέχρι πότε θα δουλεύει τρίδυμα  :think: Μ. Εβδομάδα τα ντέλα θα είναι ανοικτά? Να πιω το απόγευμα καφέ ή τσάι  :P :think:
Με ειπε οτι θα εμφανιζοταν κατερινη και μπορει να κατσει εκει. Θεσσαλονικη δυσκολα να ξανα δουλεψει (μεχρι να την ξανα δουμε βεβαια  :grin:) Γενικα ψαχνεται επαρχια τον τελευταιο καιρο.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αν.Γεωργιου 21 σημερα το πρωι η τσατσα μου δειχνει την κοπελα και μου λεει οτι ειναι καινουρια  :S με καταγωγη απο το Περου  :2funny: :2funny: :2funny: ο,τι μαλακια τους ερθει στο κεφαλι την πετανε  :jerking:
Σημερα αλλαξε ιθαγενεια και πηρε την Μεξικανικη  :grin:
Ατσουμπαλο γενικα σωμα, αλλα πλουσιο στηθος και φαινομενικα καλη διαθεση στο σαλονι.
Η Σονια δυστυχως μας την εκανε  :(
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Ρε καρντασια κατι ασχετο, με το αλλο site τι εχει γινει?Προσπαθω να μπω απο χτες να δω τι παιζει αλλα δε μπαινει με τιποτα...Μηπως το κλεισανε?Γνωριζει κανεις κατι?
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Ρε καρντασια κατι ασχετο, με το αλλο site τι εχει γινει?Προσπαθω να μπω απο χτες να δω τι παιζει αλλα δε μπαινει με τιποτα...Μηπως το κλεισανε?Γνωριζει κανεις κατι?

ετσι κ αλλιως φιλε ενημερωμενο απο τους 2 χορηγους ηταν μονο.... :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Ρε καρντασια κατι ασχετο, με το αλλο site τι εχει γινει?Προσπαθω να μπω απο χτες να δω τι παιζει αλλα δε μπαινει με τιποτα...Μηπως το κλεισανε?Γνωριζει κανεις κατι?

Μπενω κανονικα, κανανε καποια αναβαθμιση, αν το ειχες αποθηκευμενο στα αγαπημενα, σβησε ολα τα υπολοιπα μετα το .com για να συνδεθεις.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
πρωινη καταθεση στη Σονια στο δευτερο απο τα τρυδιμα ολα :thumbsup: ανεβασα κριτικη  :grin:
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Το μόνο λογικό που βλέπω στην αδιαφορία των υπολοίπων είναι για να περνάς και να ενημερώνεσαι μπας και σε τσιμπήσουν για εισαγωγή . . .
Όσο για τη χορηγία των άλλων . . . εμείς τα πληρώνουμε . . .

Αγ.Πέτρος: Που πάτε κύριε
Αμαρτωλός: Μα εγώ είμαι άγιος άνθρωπος
Αγ.Πέτρος: Μα δεν είστε στη λίστα. . . τα κορίτσια τα βοηθούσατε ? ? ?
Αμαρτωλός: Εγώ ? ? ? Τι site, τι ωράρια, τι προγράμματα, τι πετσέτες, τι λαμπάκια κλπ
Αγ.Πέτρος: Και όλα αυτά τα πλήρωνες ? ? ?
Αμαρτωλός: Και με το παραπάνω ! ! !
Παπάς: Εμ γι'αυτό δεν είσαι στη λίστα . . . Αμαρτία τέκνο μου . . . Αμαρτία . . .

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Αυτη η Σανταλ που ειναι στις βιλες ειναι η γνωστη χοντρη σανταλ και αδυνατησε.???  :think: :think:
...η καινουρια.???

Gameover για δωσε info αν μιαζει με τις φωτο, παντως με εχεις ψησει με το ζενιθ σου, να βγω απο την τρυπα μου.!! :grin:
 

Συνημμένα

  • pic_1021139698807582646lathen.jpg
    pic_1021139698807582646lathen.jpg
    189,3 KB · Εμφανίσεις: 36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom