Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Απογευματινή στουντιότσαρκα σε όλα ανεξαιρέτως τα καταστήματα εκτός Βαρδαρίου.
Κατάθεση δεν έγινε, αύριο μάλλον όμως όλο και κάποια από τις παραπάνω κοπέλες θα την πληρώσει.
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
Ωραιος ο βολταδορος βλεπω αρχησες να γινεσαι μεθοδικος  :sunglasses:
Αυριο αν εχεις χρονο και ορεξη περνα απο κογοβαγκος , να δεις το τεος μωρο μου  :dancing:
και αν μου πεις τα νεα
εμαθα στρουμπουλεψε λιγο και της παει , στα ματια τα δικα σου ισως περοσσοτερο :tits2:

Βγαίνοντας από το Ανδρέου Γεωργίου 24 έπεσα πάνω σε ένα παπά την στιγμή έμπαινε σε ένα ημιφορτηγό αγροτικό. Τον κοίταξα και με κοίταξε επίμονα, μου έκανε μάλιστα και κάποιο νόημα που δεν κατάλαβα[/b

ο παπας ποιος να ηταν;ο τζο μεταμφιεσμενος προβαριζε το θυμιατο στο λαφαμ; :grin: :grin:

Πραγματι ημουν  ...  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: Με φωναξε η Αννα να εξαγνησω το μαγαζι απο τα κακα Καραμανοπνευματα  :grin:
Ρε κεφαλα gameover σου εκαν νοημα να περιμενεις να φορτωσουμε το υδραυλικο θυμιατηρι
μου φυγε η μεση , γαμω ! γιατι τι εφυγες  :tickedoff:.. επρεπε να το κανω απο αλουμινιο  :rolleyes:





 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ωραιος ο βολταδορος βλεπω αρχησες να γινεσαι μεθοδικος  :sunglasses:
Αυριο αν εχεις χρονο και ορεξη περνα απο κογοβαγκος , να δεις το τεος μωρο μου  :dancing:
και αν μου πεις τα νεα
εμαθα στρουμπουλεψε λιγο και της παει , στα ματια τα δικα σου ισως περοσσοτερο :tits2:

Θα περάσω αλλά απλά μόνο θα περάσω, και θα σου πω και τα νέα. Εμένα μου γυάλισαν κάτι κοριτσόπουλα από τη σημερινή μου βόλτα και δεν ξέρω που να τον πρωτοακουμπήσω. :fuck1::grin: :grin: :grin:




Πραγματι ημουν  ...  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: Με γωναξε η Αννα να εξαγνησω το μαγαζι απο τα κακα Καραμανοπνευματα  :grin:
Ρε κεφαλα gameover σου εκαν νοημα να περιμενεις να φορτωσουμε το υδραυλικο θυμιατηρι
μου φυγε η μεση , γαμω ! γιατι τι εφυγες  :tickedoff:.. επρεπε να το κανω απο αλουμινιο  :rolleyes:

Χαχαχα, είχε μεγάλη πλάκα όντως, τη στιγμή ακριβώς που έβγαινα από το 24 βλέπω τον παπά να μπαίνει στο αγροτικό στη θέση του συνοδηγού, με κοιτάει και τον κοιτάω στα μάτια χωρίς να πάρω το βλέμμα μου από πάνω του, όταν πλησίασα μου έκανε ένα νεύμα αλλά πιο πολύ για πλάκα και όχι κάτι σοβαρό, πήγα να του μιλήσω αλλά με έγραψε, έφυγα μετά :sunglasses: :sunglasses:.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Θα περάσω αλλά απλά μόνο θα περάσω, και θα σου πω και τα νέα
καλα δε σου παμε να σφουγκαρισεις κιολας  :2funny:
Εμένα μου γυάλισαν κάτι κοριτσόπουλα από τη σημερινή μου βόλτα και δεν ξέρω που να τον πρωτοακουμπήσω. :fuck1::grin: :grin: :grin:
Εγω φευγω απ τα ονειρα σου και καλο βολι οπου κι πας  :cheesy: Θα περιμενουμε νεα αυριο ... :coffee:


Να ποιος γαμαει και δε καταλαβαινει τιποτα  :rockon:  μπραβο  :grin:
Το πουτανοτεφτερι μου εμενα 3 καταθεσεις εχει φετος και ειμαστε στα μεσα στο 4ου μηνα  :rolleyes:
κι απ οτι βλεπω κι αρκετοι αλλοι εχουν αραιωσει ...




Για ελατε κι απο δω να ψηφησετε  :lheel:

 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
- Φρίξου 13 , κάποια Νταίζη με βυζάρες, :tits: σαν ρουμανοιταλίδα μου την σύστησε η τσατσά, αρκετά γαμεύσιμη στα υπ΄ όψιν και αυτή, μου θύμισε μάλιστα πολύ έντονα στο πρόσωπο την Λούνα.
- Μαντζάρου 10 , ένα πολύ όμορφο και σεμνό κορίτσι η Σέϊλα, μάλλον καινούργια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί. Με ανάλογες κοπέλες έχω περάσει πολύ όμορφα αλλά και πολύ χάλια, είναι από αυτές που δεν μπορώ να ψυχογραφήσω. Ψηλή με ωραίο μακρύ πόδι, φορούσε όμως ένα μαύρο ριχτό κάτι σαν κομπινεζόν που της έκρυβε τις καμπύλες και το στήθος. Τώρα ή κάτι ήθελε να καλύψει ή ντρεπότανε. Στον ώμο της είχε και κάποιο ταττού. Ψήνομαι να πλαρώσω τα 30 για να μάθω. :-

Ευχαριστουμε για την αναφορα, γκειμ...
Την Νταιζη στο Φ13 την πηρα πριν απο λιγες μερες. Τσιγγανακι ειναι ("μαμα ρουμανο, μπαμπα ιταλο"). Δεν ειναι βυζαρου, το αντιθετο μαλιστα, εχει μικρα μυτερα βυζακια αλλα εχει και υπεροχα ματια. Ισως γιαυτο να καμφθηκαν οι αντιστασεις μου. Εκ των υστερων διαβασα την κριτικη που εχει κι εκει γινεται λογος περι μποχας. Ευτυχως δεν ειχα τετοια εμπειρια. Στο δωματιο αγελαστη και βαριεστημενη.

Στο Μ10 περασα πολυ ομορφα, επισης προσφατα, με την Αμαλια. Τη συστηνω ανεπιφυλακτα. Τωρα ομως με ψηνεις και για Σειλα.
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω την παρεα...μετα απο περιοδο ξηρασιας μεγαλη δευτερα κατεθεσα στο προμηθεως 5 στην μικροσκοπικη ρουμανα αντζελα και καπακι στην αντριαννα τουμπανιεθ...η αντζελα μικροσκοπικη με μικρο βυζακι μπηκα μονο και μονο απο περιεργεια να δω αν αντεχει...δερμα τσιτα,πιπα αδιαφορη,μικρη συμμετοχη...βογγουσε βεβαια αρκετα...στα 4 ειχε πολυ πλακα που με το ενα χερι επιανες και τα 2 κωλομερια της...μετρια καταθεση δεν ξερω αν ξαναπαω...στα πολυ συν το βασικο 25αρι που εγινε 20αρι...θυμισε αθηνα...και ολα αυτα επειδη η τσατσα μου ειπε οτι απο καπου με ξερει...με ξερει δεν με ξερει εμενα με βολεψε...2η σταση αντριαννα...μιας και ειμαι φρεσκος εβλεπα κριτικες και μου ειχανε μπει διαολοι να δοκιμασω...επαθα πλακα απο τον επαγγελματισμο της...μπηκα με το απλο των 40...απο την ωρα που μπηκε ηταν χαμογελαστη ευδιαθετη και σε καμια στιγμη της συνευρεσης δεν με εκανε να νοιωσω πιεση για τον χρονο...και επειδη ερχομουν απευθειας απο αλλη καταθεση ο κωτσος ζοριζοταν να βαρεσει προσοχη...αλλα η αντριαννα εκανε σαν τρελη θαρρεις και ειχε βαλει στοιχημα να με λιωσει...και ενω μπηκα με το απλο μου εκανε ισπανικο και γυμνο λεγωντας μου οτι αν δεν την χυσω δεν θα με αφησει να φυγω...και στο τελος τα πηρε και στο στηθος...τι να πω...πρεπει να με συμπαθησε πολυ...προσπαθω να σκεφτω τη θα γινοταν αν γινοταν το ιδιο με την παλια την κελυ το κομοδινο... :headbang:  κατα τα αλλα σημερα μιας και η κυρα πηγε αθηνα για 3ημερο μετα απο το σταθμο που την αφησα ειπα να κανω παλι μια βολτα...βαρδαρης απογοητευση...ουτε ονομα δεν ρωτησα στα πιο πολλα...

σαπφως 20 μια νταρντανα μαυρομαλλα ψηλη νομιζω λαουρα τη λεγανε...η τσατσα πολυ αλανι...
σαπφως 8 μια ξανθια που με το που μπηκα ηρθε και μου επαιζε τον πουτσο...γεματουλα χαμογελαστη δεν μου εκανε κλικ...
σε ολη την τανταλου δεν ηταν καμα αξια αναφορας συμφωνα με τα δικα μου γουστα...
προμηθεως 25 η ερικα...μοντελισιο στυλακι αδυνατη ψηλη ομιλιτικη...οχι σαν κατι αλλες μοσχαρες που δεν βγαζουν κιχ...θα τιμηθει πριν την ανασταση...
προμηθεως 5 μια μικροσκοπικη παλι αλλα οχι η αντζελικα...δεν...

φριξου 14 η γιασμιν-τζια οπως διαβασα σε προηγουμενα μηνυματα...και την δευτερα και σημερα εκανε πολλα τρελλα στο σαλονι...πιθανη μελλοντικη καταθεση εδω...μονο για την διαθεση που δειχνει...
φριξου 9-Βιλλα η τζεσυ...στο τσακ δεν μπηκα...πιο πολυ γιατι εψαχνα κουλουρι σημερα...η μονη εξαιρεση θα ηταν η εβελινα αν την πετυχαινα...θα επανελθω...
φριξου 15 η στεφη η ιταλιδα...δεν μου κολλαει...βγηκε στο σαλονι για 2 δευτερολεπτα...ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΣΤΟ ΣΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ????

στα υπολοιπα δεν πηγα...καταθεση στην αντριαννα-κομοδινοπουλου απ'οτι βλεπω εδω οτι την αναφερετε...για εβελινα πηγα βεβαια γιατι την δευτερα μου φανηκε πολυ δυνατο μωρο και ηθελα να φαω τα μουτρα μου για να πιστεψω αυτα που λενε οι πιο πολλοι αγωνιστες...η αντριαννα ξανθια με μεγαλα βυζια σιλικονατα...με το που με ειδε πεταχτηκε πανω μου...τι εγινε λεω ρε πουστη μου ο σακης ρουβας ειμαι????μη γνωριζωντας οτι ειναι "κομοδινοπουλου" ειπα να μπω...κουλουρι στα 60...τεραστια προσφορα μου ειπε η τσατσα η οποια δεν κατεβαινε απο τα 70 μεχτι που της ειπε η αντριαννα ολο χαμογελα να μπω με 60...περιμενα στο δωματιο κανενα 10λεπτο και εμφανιστηκε...με το που μπηκε πιασαμε σιγουρα ενα 5λεπτο κουβεντα ενω της επιανα τις βυζαρες...μετα μου ορμηξε με εγλυψε απο πανω ως κατω και μου εκανε παιχνιδακια και δεν μ'αφηνε να την αγγιξω...οποτε πλησιαζα τα χερια μου τα πετουσε πισω...πολυ διαθεση μ'εμενα ρε γαμωτο...πηγε να αφησει και ρουφηγμα αλλα της ειπα οτι μετα θα φαω παντοφλα απο την κυρα και γελουσε...με γρατζουνουσε με τα νυχια της και με ρουφουσε παντου...πιπα καλουτσικη με deepthroat...μου εκανε και λιγο ισπανικο ενω δεν ηταν στο προγραμμα...με τα πολλα προκαταρκτικα σιγουρα 16-17 λεπτα...κολλησαμε πολυ αν και η φατσα της δεν με τρελανε...ιεραποστολικο και στα 4 για κουλουρι...ολη την ωρα φιλακια και ιστοριες...βεβαια την ρωτησα αν ειχε κανει γυμνο μεχρι τοτε και ειπε οχι...στα 4 μου ελεγε σιγα σιγα μη πονεσει και τετοια...πολυ gfe κατασταση...αφου την εχυσα αραξε διπλα μου και μιλουσαμε χαλαρα...και ενω ειχε ωρα που ακουσε την πορτα δεν βιαστηκε καθολου να τελειωσει και να βγει...περασα super και στα 60 ηταν τρελο value for money...βεβαια βλεπωντας το προσωνυμιο "κομοδινοπουλου" που της εχετε δωσει νοιωθω τωρα σαν να ειμαι η τσατσα της και να γραφω fake κριτικη...αλλα η αληθεια ειναι οτι περασα πολυ καλα και αν και συνηθως ποτε δεν παω 2η φορα καπου περασω-δεν περασω καλα εδω μαλλον θα κανω εξαιρεση...
αυτο που βλεπω παντως ειναι οτι δευτερα και τεταρτη και οι τσατσαδες και οι κοπελες μου μιλουσαν και φεροντουσαν τελεια...ειδικα σε σχεση με παλιες συμπεριφορες σε πελατες που ετυχε να δω...η ομορφυνα  :jerking: η εχει πεσει αρκετη πεινα  :2funny: !!!!αυτα απο εμενα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Πήγα σήμερα το πρωί να κάνω μια βόλτα εκεί στο βαρδάρη. Αυτή η Σόνια στο Σαπφούς 5 που γάμησε ο φίλος εμένα προσωπικά καθόλου δεν μου έκανε κλικ. Πολύ επιθετική κ τσαμπουκαλεμένη γκόμενα μου όρμησε κ με έψηνε να μπώ, είναι πολύ κοντή τα βυζιά σιλικονέ όλα στο πιάσιμο δεν ξέρω και έχει κάπως πλακουτσωτό κώλο..με τίποτα δεν έμπαινα. Γούστα είναι αυτά όμως.
....

Το είπα ρε φίλε είναι περιπου σαν την Παμελα Αντερσον αν εξαιρέσεις την φάτσα. Κοντή, σιλικονάτη αλλά γυμνασμένη με σφρυγγιλό δέρμα-κορμί και συνέχεια χαμόγελο. Χαμούρεμα και τριψίματα πρώτα και στησίματα με τούρλωμα κώλου αλλα βραζίλια μπιτσ και χόρεψε πάνω στο π@@τσο'μ αλά σάμπα και κοιτιόταν και η ίδια στον καθρέφτη!!!
Αλλα όπως είπες περί ορέξεως... γλαρόπιτα, εγώ την επόμενη φορά  που θα περνάω απο την φτωχομάνα πάλι θα πάω να τη βρώ... δαγκωτό!!! για  να μπαίνουμε και στον παλμό των εκλογών!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη πριν από λίγο στο τσίρκο κάνοντας  μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωξάνη. :rockon:

Η μικρή μου βόλτα σαν συνέχεια της χθεσινοαπογευματινής μου ξεκίνησε από το Κοροβάγκου που έκανε come back μετά από ένα χρόνο η Χριστίνα η Γερμανίδα, σε πολύ καλή κατάσταση την πέτυχα, έβαλε και κάνα διό κιλάκια και της πήγανε πάρα πολύ, έκανε και κολαράκι κόοοοολαση και η γλυκιά τρέλα που κουβαλάει έμεινε αμετάβλητη. Από 40 το απλό.

Μετά πέρασα από την εκκλησία, μπας και δω το καινούργιο μωρό αλλά ήταν κλειστή, οπότε κατευθύνθηκα στο τελικό μου στόχο που δεν ήταν άλλος από την Σέϊλα, στο Μαντζάρου 10 αλλά δυστυχώς δεν την πέτυχα, κάποια Βιολέτα θα έπιανε λέει δουλειά σε ένα τέταρτο, οπότε αποχώρησα άπρακτος. Η τσατσά τελικά χθες μου έλεγε αλήθεια ότι μπορεί να μην δουλεύει αύριο.

Και έτσι τελικά κατευθύνθηκα στο τσίρκο που δεν είχα περάσει χθες, όπου εκεί  συνάντησα την Βουλγάρα την Ρωξάνη, κοπέλα πολύ χαμηλών τόνων, το τελείως αντίθετο της Γερμανίδας Χριστίνας, που και αυτή έβαλε κάνα διό κιλάκια που της πήγανε, πέταξε ωραίο κολαράκι, έβαλε και λίγο στο βυζί και ήταν τέλεια οπότε της έριξα ένα άγριο τριφασικό γαμήσι. :fuck2:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :sunglasses:

Υ.Γ. Στην επιστροφή ο δρόμος με ξαναγύρισε από την εκκλησία που εν τω μεταξύ είχε ανοίξει, οπότε αν κάποιος συναθλητής βρεθεί από τα μέρη ας δει και το καινούργιο μωρό που μου ανήγγειλε χθες η τσατσά. ;)  
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Επίσκεψη πριν από λίγο στο τσίρκο κάνοντας  μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωξάνη. :rockon:

Η μικρή μου βόλτα σαν συνέχεια της χθεσινοαπογευματινής μου ξεκίνησε από το Κοροβάγκου που έκανε come back μετά από ένα χρόνο η Χριστίνα η Γερμανίδα, σε πολύ καλή κατάσταση την πέτυχα, έβαλε και κάνα διό κιλάκια και της πήγανε πάρα πολύ, έκανε και κολαράκι κόοοοολαση και η γλυκιά τρέλα που κουβαλάει έμεινε αμετάβλητη. Από 40 το απλό.

Μετά πέρασα από την εκκλησία, μπας και δω το καινούργιο μωρό αλλά ήταν κλειστή, οπότε κατευθύνθηκα στο τελικό μου στόχο που δεν ήταν άλλος από την Σέϊλα, στο Μαντζάρου 10 αλλά δυστυχώς δεν την πέτυχα, κάποια Βιολέτα θα έπιανε λέει δουλειά σε ένα τέταρτο, οπότε αποχώρησα άπρακτος. Η τσατσά τελικά χθες μου έλεγε αλήθεια ότι μπορεί να μην δουλεύει αύριο.

Και έτσι τελικά κατευθύνθηκα στο τσίρκο που δεν είχα περάσει χθες, όπου εκεί  συνάντησα την Βουλγάρα την Ρωξάνη, κοπέλα πολύ χαμηλών τόνων, το τελείως αντίθετο της Γερμανίδας Χριστίνας, που και αυτή έβαλε κάνα διό κιλάκια που της πήγανε, πέταξε ωραίο κολαράκι, έβαλε και λίγο στο βυζί και ήταν τέλεια οπότε της έριξα ένα άγριο τριφασικό γαμήσι. :fuck2:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :sunglasses:

Υ.Γ. Στην επιστροφή ο δρόμος με ξαναγύρισε από την εκκλησία που εν τω μεταξύ είχε ανοίξει, οπότε αν κάποιος συναθλητής βρεθεί από τα μέρη ας δει και το καινούργιο μωρό που μου ανήγγειλε χθες η τσατσά. ;)  

Θα περασω να δω μιας και θα βγω βολτα οσονουπω.!! το χριστινακι τι φορουσε.?? ...μιας και περνει το μεγαλυτερο ποσοστο για καταθεση σημερα... :grin:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη χθές στο ανδρέου γεωργιου 34 και κατάθεση στη Μαρία την τσέχα. Την ανακυρήσω "Βασίλισσα του Καραμπαλίκινγκ" θα ανέβει και κριτική...
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
 κατα τα αλλα σημερα μιας και η κυρα πηγε αθηνα για 3ημερο μετα απο το σταθμο που την αφησα ειπα να κανω παλι μια βολτα...

Χα Χα Χα σωστος ο παιχτης. Για τριήμερη non-stop ανάσταση σε κόβω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Θα περασω να δω μιας και θα βγω βολτα οσονουπω.!! το χριστινακι τι φορουσε.?? ...μιας και περνει το μεγαλυτερο ποσοστο για καταθεση σημερα... :grin:

Ένα κολητό απρόμαυρο φόρεμα φορούσε, πολύ προκλητικό αφήνοντας από πίσω γυμνή, ολόκληρη την ενυσχιμένη της κωλάρα :zfuck:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
περασα super και στα 60 ηταν τρελο value for money...βεβαια βλεπωντας το προσωνυμιο "κομοδινοπουλου" που της εχετε δωσει νοιωθω τωρα σαν να ειμαι η τσατσα της και να γραφω fake κριτικη...αλλα η αληθεια ειναι οτι περασα πολυ καλα και αν και συνηθως ποτε δεν παω 2η φορα καπου περασω-δεν περασω καλα εδω μαλλον θα κανω εξαιρεση...
Συνάδελφε, σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες...
Βέβαια αφού έκανες τον κόπο, καλό θα ήταν να τις ανεβάσεις και ως κριτικές στο κατάλληλο link γιατί πολλοί συνάδελφοι όπως και εγώ μέχρι πρόσφατα, δεν παρακολουθούν το forum και ενημερώνονται μόνο από τις κριτικές...
Τέλος, αγαπητοί συναγωνιστές, ίσως θα πρέπει να προσέξουμε λίγο παραπάνω τις αντιδράσεις μας σε ευνοικά σχόλια με τα οποία κάποιοι ίσως να διαφωνούμε, γιατί φτάσαμε στο σημείο να δημιουργούμε ενοχές σε όποιον πέρασε καλά κόντρα στο ρεύμα...
Στο κάτω κάτω, είναι δικαίωμα του καθενός να γουστάρει ή όχι μια ...τάνα και να περνάει καλά μαζί της ή όχι...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ε διπλα μου και μιλουσαμε χαλαρα...και ενω ειχε ωρα που ακουσε την πορτα δεν βιαστηκε καθολου να τελειωσει και να βγει...περασα super και στα 60 ηταν τρελο value for money...βεβαια βλεπωντας το προσωνυμιο "κομοδινοπουλου" που της εχετε δωσει νοιωθω τωρα σαν να ειμαι η τσατσα της και να γραφω fake κριτικη...αλλα η αληθεια ειναι οτι περασα πολυ καλα και αν και συνηθως ποτε δεν παω 2η φορα καπου περασω-δεν περασω καλα εδω μαλλον θα κανω εξαιρεση...

Εγω της τον ειχα κοτσαρει αυτον τον τιτλο και μερικες φορες εχω τυψεις  :rolleyes:
βεβαια τον κερδισε με τον σπαθι της και ειναι βασισμενος οχι μονο στην δικη μου εμπειρια αλλα
και στις περιπου 20-30 αλλωνων , γιατι τοσοι πανω κατω μιραζονται τις εμπειριες τους διαδυκτιακα
εε δεν ειναι και μεγαλος αριθμος , , εξαλου η δεσπινις Κομοδινοπουλου εχει και καμια δεκαρια καλες κριτικες
Εξαλου οι κριτικες που ειναι κοντρα στο ρευμα ειναι και ποιο ενδιαφερουσσες  :rockon:

Εχω βαλει στοιχημα να κατακτησω την Πριγκιπισα Τζεσυ , ακομη δε μπορω να το χονεψω οτι περασε μια χαρα ο αλλος κι οχι εγω
οπως ζηλευω τωρα εγω που διαβαζω για το Καραμπαλινικγ της Μαριας ..αααχ Μαρια
Τ @@ μου τα ξουρισα και στα φερα πλημενα
μα εσυ τα περιφρονυσες , δε ταγλυψες εμενα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Συνάδελφε, σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες...
Βέβαια αφού έκανες τον κόπο, καλό θα ήταν να τις ανεβάσεις και ως κριτικές στο κατάλληλο link γιατί πολλοί συνάδελφοι όπως και εγώ μέχρι πρόσφατα, δεν παρακολουθούν το forum και ενημερώνονται μόνο από τις κριτικές...
Τέλος, αγαπητοί συναγωνιστές, ίσως θα πρέπει να προσέξουμε λίγο παραπάνω τις αντιδράσεις μας σε ευνοικά σχόλια με τα οποία κάποιοι ίσως να διαφωνούμε, γιατί φτάσαμε στο σημείο να δημιουργούμε ενοχές σε όποιον πέρασε καλά κόντρα στο ρεύμα...
Στο κάτω κάτω, είναι δικαίωμα του καθενός να γουστάρει ή όχι μια ...τάνα και να περνάει καλά μαζί της ή όχι...

:2funny: τα πνευματα μας συναντηθηκαν .. αυτο ηθελα να πω

;)


Χθεσινή επίσκεψη χθές στο ανδρέου γεωργιου 34 και κατάθεση στη Μαρία την τσέχα. Την ανακυρήσω "Βασίλισσα του Καραμπαλίκινγκ" θα ανέβει και κριτική...
Δεν εισαι καλος ανθρωπος .. με κανεις να ζηλευω  :(

 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
ακομη δε μπορω να το χονεψω οτι περασε μια χαρα ο αλλος κι οχι εγω
οπως ζηλευω τωρα εγω που διαβαζω για το Καραμπαλινικγ της Μαριας ..αααχ Μαρια
Τ @@ μου τα ξουρισα και στα φερα πλημενα
μα εσυ τα περιφρονυσες , δε ταγλυψες εμενα
Νάσαι καλά φίλε Jo.
Συμφωνώ ότι είναι φοβερό σπάσημο να διαβάζεις τα καλύτερα για μια τύπησα και μετά να πηγαίνεις για μαλλί.... και να βγαίνεις δαρμένος  :s&m_1:και ξαφρισμένος παρόλες τις φιλότιμες, δεκάλεπτες προσπάθειες σου.  :kissass:
Αλλά τι να κάνουμε; Θα πρέπει να το ρίξουμε και λίγο στην πλάκα.
Δόξα τω Θεώ, άλλοι φροντίσανε να μας φορτώσουν όλους με πολύ πιο σοβαρά προβλήματα από το άν μας καλογάμησε μια επαγγελματίας.... :fuck2:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
χθες αργα το βραδυ εκανα μια τσαρκα απο βαρδαρη μερια με ενα φιλαρακι.Μπηκαμε στην νικολ την γαλλιδα.Η γυναικα ειναι αστερι!!!! τρελο περασμα καποτας με στομα,αρχιδογλυψιμο σουπερ, eye-contact προστυχο συνεχεια, γλωσσοφιλα αμετρητα κτλ κτλ. με σωστη συμμετοχη στις 2 στασεις κτλ.Απο εμφανιση Μεγαλο βυζι αλλα πλαστικουρα ασχημη και στα 4 εβλεπες οτι το σωματακι της εχει ενα θεμα χαλαροτητας.το κακο ειναι οτι με το που αρχισα να την χωνω στην πρωτη σταση ιεραποστολικα χρυπαει η πορτα..!! ντοινγκ!!!! λεει η νικολ τωρα τωρα.λεω απο μεσα μου τι γινεται ρε πουστη.την βαζω στα 4 να τελειωσω γρηγηρα ξανα χτυπαει η πορτα.ξανα η νικολ τωρα τωρα.οποτε το επισπευσα το θεμα και εκπυρσοκροτησα! ρε παιδες με το που μπηκα στο μουνι της κατευθειαν η πορτα..!!! μου λεει στο τελος συγνωμη αλλα θα φωναζει και η υπηρεσια.λεω δεν πειραζει.εν τωμεταξυ οταν βγηκα στο σαλονακι και περιμενα τον φιλο,ειχε βγει ο προηγουμενος απο μενα με τα παντελονια κατω και ειχε κατι αψιμαχιες με την  τσατσα για το λιγο χρονο.φευγει αυτος,μου λεει η τσατσα βαρουσα τις πορτες γιατι φοβηθηκα αυτον..και συνεχισε λεγωντας,δεν γινεται αυτο το πραγμα,δεν μπορω να αφηνω τον αλλον μιση ωρα μεσα,ενα δεκαλεπτακι μαξιμουμ 15 εχυσες? εχει καλως! δεν εχυσες,πρεπει να φυγεις.αυτα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Νάσαι καλά φίλε Jo.
Συμφωνώ ότι είναι φοβερό σπάσημο να διαβάζεις τα καλύτερα...

Μπα δε με πειραζει , αστειευομουν πριν
Εμενα μαρεσει να γραφω τα καλυτερα αφου τα εχω ζησει πριν
το να διαβασω τα καλυτερα για κοπελα που εχω δε τρελαθηκα το βλεπω σαν κινητρο να ξαναδοκιμασω οχι σαν σπασιμο ...


Παλια οι κριτικες με βοηθησαν αρκετα , γιαυτι ειχα 40 σπιτια ανεξερευνητα και αλλες τοσες γκομενες
( τι ωραια εποχη  :smitten: :smitten: :smitten: )
Ετσι συμβουλευομουν κριτικες για να δοκιμασω πρωτα "τις καλες " και εδινα μεγαλη σημασια στα γραφομενα
μετα αναθεωρησα , καθως καταλαβα οτι οι πουτανες  δεν ειναι μηχανες αλλα αθρωποι  :rolleyes:
και οι κριτικες ειναι η προσωπικη εμπειρια καποιου και γραφτηκε απο τα χερια του
με τις εντολες του εγκεφαλου του ο οποιος πηρε πληροφοριες απο το πουλακι του

Ξεκινησα να γραφω απ την αρχη της μπουρδελοκαριερας μου και παντα προετρεπα τους συνφορουμιτες να γραφουν κι αυτοι
τελευταια βαρεθηκα βεβαια αλλα νταξυ ...  ειχε πλακα στην αρχη, αμοιβαια πειραγματα κλτ κλτ
με τον καιρο διαβρωθηκε η φαση μεχρι και καβγαδες ειδαμε ... λυπηρο :(

Σε ειχα δει που εγραφες και αναρωτιομουν , γιατι δεν ερχετε ο μπαμιας να πουμε καμια μαλακια ?
κανας παλιος ελεγα θα ειναι που βαρεθηκε τις γκρινιες και ξενερωσε ...( τα λυπηρα που λεγαμε )

Προπωπικα δε με ενδιαφερει πολυ το να ενημερωσω ή να προειδοποιησω κλτ
εξιστωρω τις περιπετειες μου ετσι οπως θελω εγω να τις θυμαμαι και ετσι οπως θα τις ελεγα σε εναν φιλο πινοντας καφε
το τι πληροφοριες θα βρει καποοιος μεσα απο τα γραφομενα μου , δικο του θεμα , αλλος μπορει αν διαβασει ενα ανουσιο κειμενο
αλλος βρει τον επομενο  στοχο του ,
αλλος να αποτραπει να επισκευθει την συκγεκριμενη , ( λογο υπηρεσιων που δε παρεχοντι πχ)
αλλος μπορει αν καταλαλαβει οτι η πρωταγωνιστρια ειναι η γυναiκα του  :2funny: :2funny: :2funny:
αλλος να σκασει απο την ζηλια του γιατι πηγε χθες και δε το αρεσε ...
κι αλλος να χαμογελαει κατω απο τα μουστακια του γιατι περασε πολυ καλυτερα απο σενα προχθες  :birdman: :birdman: :birdman:

So keep sharing  :zfuck:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Σε ειχα δει που εγραφες και αναρωτιομουν , γιατι δεν ερχετε ο μπαμιας να πουμε καμια μαλακια ?
κανας παλιος ελεγα θα ειναι που βαρεθηκε τις γκρινιες και ξενερωσε ...( τα λυπηρα που λεγαμε )
Χαααχααα... τον πειραξα καποια στιγμη για τα μουστακια του και θεωρησε σκοπιμο να απαντησει  :2funny:
Καπως ετσι ξεκινησε...Γεια σου Μιδα!
Οπως κι εσυ με μενα στο Νικ. Ουρανου...θυμασαι, που εβαλες την τσατσα να χτυπαει την πορτα
ενω εγω μεσα απολαμβανα το jacuzzi μου  :2funny: :2funny: :2funny:

αλλος μπορει αν διαβασει ενα ανουσιο κειμενο
αλλος βρει τον επομενο  στοχο του ,
αλλος να αποτραπει να επισκευθει την συκγεκριμενη , ( λογο υπηρεσιων που δε παρεχοντι πχ)
αλλος μπορει αν καταλαλαβει οτι η πρωταγωνιστρια ειναι η γυναiκα του  :2funny: :2funny: :2funny:
αλλος να σκασει απο την ζηλια του γιατι πηγε χθες και δε το αρεσε ...
κι αλλος να χαμογελαει κατω απο τα μουστακια του γιατι περασε πολυ καλυτερα απο σενα προχθες  :birdman: :birdman: :birdman:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
χαιρετω την παρεα...
Γεια σου και παλι  :grin:

το βασικο 25αρι που εγινε 20αρι...θυμισε αθηνα...και ολα αυτα επειδη η τσατσα μου ειπε οτι απο καπου με ξερει...με ξερει δεν με ξερει εμενα με βολεψε..
Σωπα ρε παιδι εγινε 20 χωρις δυαδικτιακες διαμαρτηριες ... εχουν αποθρασυνθει πια ... μας αγνοουν  :grin:
Αρκει να μη συμπαρασυρθουν και οι επιδοσεις ... η οι διαρκειες οπως αναφερθηκε λιγο πριν

.2η σταση αντριαννα...μιας και ειμαι φρεσκος εβλεπα κριτικες και μου ειχανε μπει διαολοι να δοκιμασω...επαθα πλακα απο τον επαγγελματισμο της...μπηκα με το απλο των 40...απο την ωρα που μπηκε ηταν χαμογελαστη ευδιαθετη και σε καμια στιγμη της συνευρεσης δεν με εκανε να νοιωσω πιεση για τον χρονο...και επειδη ερχομουν απευθειας απο αλλη καταθεση ο κωτσος ζοριζοταν να βαρεσει προσοχη...
αλλα η αντριαννα εκανε σαν τρελη θαρρεις και ειχε βαλει στοιχημα να με λιωσει...και ενω μπηκα με το απλο μου εκανε ισπανικο και γυμνο λεγωντας μου οτι αν δεν την χυσω δεν θα με αφησει να φυγω...και στο τελος τα πηρε και στο στηθος...τι να πω...πρεπει να με συμπαθησε πολυ...
χαχαχα αυτη μια μερα οταν θα λεει ιστοριες απο την Ελλαντα θα λεει "Γκρικ γκαις νο κουκου "  :2funny:
και γω παρομοιο "καψωνι" της εκανα ... αλλα πεισμωσε οπως λες και στο τελος την πιτσιλισα  :tits2: :cum:
Πολυ καλο για απλο αυτο που περιεγραψες , αναλογη εμπειρια με την δικη μου με 50 , η μαλλον καλυτερη
(Αντε βαλε κριτικη να στην μαυρισω μιας περασεες καλυτερα και πρεπει ν ζηλευω  :2funny: :2funny: :2funny: )
Καλο το "απλο" αλλα σε σχεση με τα προηγουμεν που ειπες ειναι "διπλο"

προμηθεως 25 η ερικα...μοντελισιο στυλακι αδυνατη ψηλη ομιλιτικη...οχι σαν κατι αλλες μοσχαρες που δεν βγαζουν κιχ...θα τιμηθει πριν την ανασταση...
ααα η πιπινΕρικκα  :smitten: και γω την ξαναθελω , αμα την ξαναδεις πες της το  :cheesy:

φριξου 9-Βιλλα η τζεσυ...στο τσακ δεν μπηκα...πιο πολυ γιατι εψαχνα κουλουρι σημερα...η μονη εξαιρεση θα ηταν η εβελινα αν την πετυχαινα...θα επανελθω...
αυτη απο Βδομαδα αν την ψαχνει κανεις , και κατα τις 20 η Σαρα

Χαααχααα... τον πειραξα καποια στιγμη για τα μουστακια του και θεωρησε σκοπιμο να απαντησει  :2funny:
Καπως ετσι ξεκινησε...Γεια σου Μιδα!
Οπως κι εσυ με μενα στο Νικ. Ουρανου...θυμασαι, που εβαλες την τσατσα να χτυπαει την πορτα
ενω εγω μεσα απολαμβανα το jacuzzi μου  :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:tooth: θυμαμαι ναι , ειπα την φαση εδω και πετιεται και ο hagem και λεει Εγω ημουν μεσα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
την πορτα εγω την χτυπησα  :birdman: :birdman: :birdman: παλιοαγαπουλη
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
jo περιμενω μαυρισμα!!! :P παντως αντικειμενικα πιο πολυ ωρα εκανα να γραψω την κριτικη παρα μεσα στο δωματιο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom