Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
jo περιμενω μαυρισμα!!! :P
Θα ρθει κι αυτο , νεος και περασε και καλα ? εε ψευτης θα ναι  :cheesy:
μαλακιες τουμπανα ( σαν τα βυζια της Αντριανας ) μη δινεις σημασια
εγω παντως αν ψηφησα θετικα και τις δυο , ετσι για καλωςορισμα  :cheesy:
αν και συνηθος ξεχναω να ψηφησω στο τρυπιο συστημα  :rolleyes:

παντως αντικειμενικα πιο πολυ ωρα εκανα να γραψω την κριτικη παρα μεσα στο δωματιο!!!!
Ε ναι , εκει ειναι το καλο τα γραφεις και τα ξαναζεις  :dancing:
κι οταν θα της ξαναδιαβασεις μετα απο καιρο παλι θα το σκασεις το χαμογελακι  :cheesy:
Αντε καλως ηρθες και παντα τετοια  :boobies:
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω αδερφε...αν και δεν ξερω αν θα μπορεσω να μεινω αρκετα ενεργος με την επιστροφη της κυρας...θα το παλεψουμε...
 

Επισκέπτης
πασχαλινη μπουρδελοτσαρκα  :grin:  βαρδαρης
σαπφως 20κλειστο, αυτη μαλλον πιστευουν στον θεο.

τανταλου-σαπφως το λαουρακη με εξτενσιον ξανθο μακρη μαλλι.

τανταλου 8α καρινα δεν την λες και  αδιαφορη, μεσα ομως δεν αξιζει.

τανταλου 9μιχαελα, καινουργια χοντρουλα στα μερη μας αντε γκειμ πανε για τεστ ντραιβ  :)

τανταλου 14αλεξανδρα η κυνηγος των ορχεων.

προμηθεως 25 ψιλη αδυνατη δεν θυμαμαι το ονομα της.

προμηθεως 19 η βικυ με το ξανθο αγορε μαλλι.

προμηθεως 14 η αλισια ρωσιδουλα

προμηθεως 11 η βερονικα με ειπε η συμπαθεστατη τσατσα.

προμηθεως 5 μια ιταλιδα δεν θυμαμαι και εδω ονομα, ωραια βυζια ειχε παντως.

σαπφως 5 νατασσα απο μολδαβια 20 ετων καλη φατσουλα αλλα μικρο βυζι (αυτο το μαγαζι μονο αβυζα φερνει)

σαπφως 7 η νικολ με τα κρεμαστα βυζια.

σαπφως 8 η ποιο μουφα ισπανιδα που εχω δει λαουρα

και λιγα πασχαλινα στουντιακια. λιγα γιατι  στη συνεργασια μου με τα στουντιο μερικα δεν μου πληρωνουν της βενζινες  και αποφασισα να μην ξαναπαω σε αυτα  :sunglasses:

νικηφορου ουρανου 1β η κυρια με τα συλικονατα αντριανα.

κωλεττη 17 η νταρντανα που την λενε τανια  :rolleyes:

κοροβαγκου 5η καντυ με τον ωραιο ποπο  :cheesy:  εμφανως αδυνατισμενη.

κεφαλληνιας και α.γεωργιου μια χοντρη με γυμνασμενη κοιλια  :o ονοματι αφροδιτη.

26ης οκτωβριου 35α νασια η γατουλα

πετρου ερημιτη 2κλειστο.

αυτα απο εμενα καλο πασχα σε ολους.


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πολύ καλή αναφορά μαφιόζε :rockon:και καλό Πάσχα και σένα.


προμηθεως 19 η βικυ με το ξανθο αγορε μαλλι.

Άντε να δούμε πότε θα την πετύχω αυτήν.


τανταλου 9μιχαελα, καινουργια χοντρουλα στα μερη μας αντε γκειμ πανε για τεστ ντραιβ  :)

Από τότε που έφαγα εκείνη την πατάτα με την άλλη χοντρή την Εύα ούτε από έξω δεν περνάω από το συγκεκριμένο. >:(


κοροβαγκου 5η καντυ με τον ωραιο ποπο  :cheesy:  εμφανως αδυνατισμενη.

Πολύ εμφανώς δυστυχώς, :( και ο πόπος της δεν έχει πλέον την παλιά του λάμφη. :'(
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλη την παρέα
Εγώ μόλις πριν μια ώρα παρουσιάστηκα στο κάτεργο... και θα παραμείνω μέχρι την Κυριακή το βράδυ οπότε ευελπιστώ να κλέψω καμιά ωρίτσα και να πραγματοποιήσω μια καταθεσούλα...
Χαααχααα... τον πειραξα καποια στιγμη για τα μουστακια του και θεωρησε σκοπιμο να απαντησει  :2funny:
Καπως ετσι ξεκινησε...Γεια σου Μιδα!

Ναι ρε Κύριε... Γιατί ο κάθε άντρας έχει και τα όρια του... Τις κόκκινες γραμμές που έλεγε και ο Γιωργάκης, τρομάρα μας... :cussing:

Πάντως, πρέπει να ομολογήσω ότι η συμμετοχή μου σ αυτό το forum παρόλο ότι κολύομαι να γράφω τακτικά, είναι πολύ διασκεδαστική και βέβαια ενημερωτική... και σίγουρα θα συνεχιστεί...
:kissass: :kissass: :kissass:

 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Σε ειχα δει που εγραφες και αναρωτιομουν , γιατι δεν ερχετε ο μπαμιας να πουμε καμια μαλακια ?
κανας παλιος ελεγα θα ειναι που βαρεθηκε τις γκρινιες και ξενερωσε ...( τα λυπηρα που λεγαμε )

Προπωπικα δε με ενδιαφερει πολυ το να ενημερωσω ή να προειδοποιησω κλτ
εξιστωρω τις περιπετειες μου ετσι οπως θελω εγω να τις θυμαμαι και ετσι οπως θα τις ελεγα σε εναν φιλο πινοντας καφε
Παλιός στη ζωή καινούργιος στο άθλημα...
35 χρόνια την έβγαζα στο τζάμπα... Αλλά επειδή το τζάμπα κάποια στιγμή παραγίνεται ακριβό :2funny: :2funny: :2funny: αποφάσησα από περυσι το καλοκαίρι να δοκιμάσω το sex των απολύτως ελεγχόμενων χρηματικών εκροών.... :2funny: και ομολογώ ότι γαμάω καλύτερα με πολύ λιγότερα... :rockon: :rockon: :rockon:
Ο χρόνος μου είναι λιγοστός και έτσι σπάνια βγαίνω για τσάρκα... :headbang:
Στην αρχή, διάβαζα (μελετούσα) τις κριτικές και επέλεγα συγκεκριμένους στόχους...
Άλλοτε μου έβγαινε άλλοτε όχι.
Άρχισα να γράφω κριτικές για τους ίδιους περίπου λόγους μ εσένα και τον Game δηλ δημιουργία ημερολογίου ή αρχείου...
Όσο περνάει ο καιρός, σας γνωρίζω όλους καλύτερα και λίγο έως πολύ ξέρω και τα γούστα σας οπότε κάνω καλύτερες επιλογές του επόμενου στόχου... που νομίζω ότι είναι και το ζητούμενο πέρα από την παρέα , την πλάκα και και τα πειράγματα...

Καλό Πάσχα και καλό βόλι σε όλους.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
35 χρόνια την έβγαζα στο τζάμπα... Αλλά επειδή το τζάμπα κάποια στιγμή παραγίνεται ακριβό :2funny: :2funny: :2funny: αποφάσησα από περυσι το καλοκαίρι να δοκιμάσω το sex των απολύτως ελεγχόμενων χρηματικών εκροών.... :2funny: και ομολογώ ότι γαμάω καλύτερα με πολύ λιγότερα... :rockon: :rockon: :rockon:

Συμφωνώ απολύτως..!!!

Καλό Πάσχα με υγεία πάνω από όλα σε όλους εύχομαι... !!!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Παλιός στη ζωή καινούργιος στο άθλημα...
35 χρόνια την έβγαζα στο τζάμπα... Αλλά επειδή το τζάμπα κάποια στιγμή παραγίνεται ακριβό :2funny: :2funny: :2funny: αποφάσησα από περυσι το καλοκαίρι να δοκιμάσω το sex των απολύτως ελεγχόμενων χρηματικών εκροών.... :2funny: και ομολογώ ότι γαμάω καλύτερα με πολύ λιγότερα... :rockon: :rockon: :rockon:
Ο χρόνος μου είναι λιγοστός και έτσι σπάνια βγαίνω για τσάρκα... :headbang:


Καλό Πάσχα και καλό βόλι σε όλους.

  :rockon:  Τρισμεγιστε!!!Πες τα!!!Οταν ειναι μονες η καραμελα του σ'αγαπω-μ'αγαπας μετατρεπεται στην καραμελα"Δεν με γαμαει???Να πληρωνει!!!" Αλλα επειδη απο τα λεγομενα και γραφομενα σου θεωρω οτι και σε ηλικα εκτος απο νοοτροπια ειμαστε κοντα θα πω κι εγω κατι!! "την πουτ@ν@ δεν την πληρωνεις για να την γ@μησεις!!!Καποια θα γαμουσες!!!Την πληρωνεις για να φυγει και να μην σου ζαλιζει τ'@ρχιδι@ μετα!!!! Και να γαμησεις τοτε που ΕΣΥ θελεις!!!"
  Μητσος! 
        :fuck2: :pipa1: :fuck2: :pipa1: :2on1: :pipa2: :2on1: :pipa1: :fuck2: :pipa1: :fuck2:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Να υποθεση η αναφορα του κοζα νοστρα ειναι βραδινη ε?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ευχαριστω αδερφε...αν και δεν ξερω αν θα μπορεσω να μεινω αρκετα ενεργος με την επιστροφη της κυρας...θα το παλεψουμε...
Νταξυ , Υγεια πρωτα απ ολα , οικογενεια μετα , ε και πουτανιτσες σαφως  :grin:
Καλη συνεχεια  :fuck2: και προσεχε με το λαπτοπ  :rolleyes: μη μπει η κυρα και διαβασει τις κριτικες σου  :grin:

πασχαλινη μπουρδελοτσαρκα  :grin:  βαρδαρης
και λιγα πασχαλινα στουντιακια. λιγα γιατι  στη συνεργασια μου με τα στουντιο μερικα δεν μου πληρωνουν της βενζινες  και αποφασισα να μην ξαναπαω σε αυτα  :sunglasses:
αυτα απο εμενα καλο πασχα σε ολους.

χαχα αποθρασυνθηκαν τα στουντιο ε ? την ειδαν φιρμες
Ωραια  Πασχαλινη σου βολτουλα  :dancing:


Παλιός στη ζωή καινούργιος στο άθλημα...
35 χρόνια την έβγαζα στο τζάμπα... Αλλά επειδή το τζάμπα κάποια στιγμή παραγίνεται ακριβό :2funny: :2funny: :2funny: αποφάσησα από περυσι το καλοκαίρι να δοκιμάσω το sex των απολύτως ελεγχόμενων χρηματικών εκροών.... :2funny: και ομολογώ ότι γαμάω καλύτερα με πολύ λιγότερα... :rockon: :rockon: :rockon:
Ο χρόνος μου είναι λιγοστός και έτσι σπάνια βγαίνω για τσάρκα... :headbang:
Στην αρχή, διάβαζα (μελετούσα) τις κριτικές και επέλεγα συγκεκριμένους στόχους...
Άλλοτε μου έβγαινε άλλοτε όχι.
Άρχισα να γράφω κριτικές για τους ίδιους περίπου λόγους μ εσένα και τον Game δηλ δημιουργία ημερολογίου ή αρχείου...
Όσο περνάει ο καιρός, σας γνωρίζω όλους καλύτερα και λίγο έως πολύ ξέρω και τα γούστα σας οπότε κάνω καλύτερες επιλογές του επόμενου στόχου... που νομίζω ότι είναι και το ζητούμενο πέρα από την παρέα , την πλάκα και και τα πειράγματα...

Καλό Πάσχα και καλό βόλι σε όλους.

Ετσι  :grouphug:

Καλο τριημερο  :fuck2:
Ευτηχυστε !
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χαιρεται...τι κανετε?
προχθεσινη βολτα μετα απο καιρο...σε 4 καταστηματα της περιοχης του μυλου κ αυτο γιατι εντυπωσιαστηκα απο μια κοπελα κ δεν εκανα αλλη γυρα

φριξου 9 η τζεσυ...ετοιμος ημουν να μπουκαρω αλλα λεω να μην δωσω 40ε

νικ ουρανου εκκλησια η αντριαννα με τις βυζαρες της φορα παρτιδα

ξεκωλλετη η τανια,δεν μου αρεσε καθολου,την ειχα ξαναδει κ παλιοτερα κ μου φανηκε σαν να κρεμασε το κωλαρακι λιγο

διπλα στο πορτοκαλι η σανελ....εδω εγινε κ η καταθεση
η κοπελα ξανθια ψηλη,εντυπωσιακη αλλα με τον καταλληλο φωτισμο καταλαβαινειες οτι οτι λαμπει δεν ειναι κ χρυσος
πολλα μπιζου κ κακο η κοπελα,κωλος αρκετα χαλαρος κ πλαδαρος οταν την ειδα απο κοντα κ βυζι που κρεμεται οταν φευγει η σουπερ ενυσχημενη σουτιεναρα κ η ξενερα ερχεται...η κοπελα περα απο την εμφανιση που μου εφερε απογοητευση κ δεν το πιστευα πως την πατησα ετσι στο κρεβατι ηταν αρκετα καλη.η συμμετοχη της ικανοποιητικη,πιπα σουπερ με εμενα στα ορθια κ αυτην ξαπλωμενη κ τα δαχτυλα μου να κανουν παρτυ στις τρυπες της,μετα οι στασεις ηταν λιγο το αδυνατο σημειο μιας κ για να την φερω εκει που ηθελα ειδα κ επαθα ειδικα στα 4.η επικοινωνια θα ειναι ενα ζορι για οσους δεν κατεχουν την αγγλικη.
αν την εβλεπα καλυτερα κ δεν με τυφλωνε η καυλα δεν θα ξαναεμπαινα στο δωματιο.αυτα
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Χθες το βραδυ ημουν με κατι φιλαρακια για ποτακι νεκρα εξω τι κοψαμε για σπιτι σχετικα νωρις αλλα βαριομουν μεσα και περνω τηλ ενα φιλο μου που δουλευει ντιζι ντολς και πηγα εκει.
Κατα τις 3 με πιασαν κατι καυλες λεω δεν παω μια βολτα στα μπουρδελακια παω καρφι στο πρασινο και βλεπω τι λαουρα με το εξτενσιον δεν μου αρεσε σχεδον καθολου ειχα να την γαμησω απο τοτε που ηταν στο τσιρκο φευγω απο εκει κανω μια ψιλο γυρα και λεω δεν γαμιεται ας παω στο λαουρακι...δινω το 30αρι μπενω στο δωματιο που ειναι σαν κελι κρατουμενου και σε 3 λεπτα ηρθε το λαουρακι αμεσως με θυμηθηκε μου ελεγε διαφορα θυμοταν πως ειχε να με δει απο τοτε που ηταν στο τσιρκο...τελος παντων μου ειχε πει απο τοτε πως θα μου κανει ενα δωρακι και το θυμοταν η ιεροδουλη μου εκανε πιπα χωρις καποτα σταση 69 γλυφομουνι αν και στην αρχη δεν ηθελα γιατι δεν ειχα πληρωσει το 50αρικο και μηπως δεν ηταν καθαρη και ξενερωνα αλλα ηταν πεντακαθαρη φουλ τσιμπουκι που λετε παιδια εβαλε και σκουλαρικι στη γλωσσα φουλ γλωσσοφιλα και τελειωσαμε εχοντας την στα 4αρα κοντα στο 20λεπτο κρατησε η ολη φαση.
Την επομενη φορα μου ειπε θελει να τα παρει ολα στο στομα και δεν προκειται να χαλασω χατιρι αν και με μου φενεται με της αφραγκιες που εχουμε θα περασει καιρος μεχρι να με ξανα δει. :grin:
Περασα σουπερ πρωτη φορα τοσο γαματα ειναι η 6η φορα που την γαμαω και ηταν η καλυτερη απο ολες σκεφτηκα να την πω αμα γουσταρει καμια φαση σε ξενοδοχειο με περισσοτερο χρονο αλλα γαμησετο εδω για 30ευρω πλεον σκεφτομαστε 1 εβδομαδα αν τα δωσουμε σε μπουρδελο για ξενοδοχεια και μαλακιες ειμαστε?Αν γουσταρε τσαμπα και να πληρωσω μονο τα εξοδα του ξενοδοχειου οκ :2funny: :2funny:
Με 30 ευρω φουλαρο μηχανη και με παει μια εβδομαδα πλεον :tickedoff:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ωραια πραγματα , δινουν και δωρο Πασχα στα ντελακια τωρα  :dancing: προοδευουμε

Καλη Ανασταση σε ολους  :grouphug:( ψυχολογικη - οικονομικη - συναισθηματικη - πνευματικη - Χριστιανικη η οτι αλλο )
Και Ευτηχισμενος ο καινουριος Πασχας  :cheesy:

 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Καλυτερα να δινανε δωρο στη δουλεια :tickedoff:
 

kosths57

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ρε παιδια η ναντια απο ανδρεου γεωργιου που βρισκεται?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Εμένα πάντως φεύγοντας από την Χριστίνα :tits: : σήμερα το απόγευμα, μου δώσαν κι ένα αρνί...  :zfuck:
Χωρίς πλάκα τώρα, έκλεψα το απόγευμα μια ωρίτσα και καρφώθηκα στο Φρίξου για την Χριστίνα... Αν δεν την εύρισκα, θα πήγαινα για δεύτερη κατάθεση στην Άλεξ, έτσι για να επιβεβαιώσω τις πρώτες μου εντυπώσεις γιατί μετά τον θόρυβο που δημιουργήθηκε για την λεγάμενη, δεν ξέρω αν θα πρέπει να πιστέψω τον ίδιο μου τον πού...!!! :uglystupid:

Για την Χριστίνα τα έγραψα στην κριτική μου. Άλλα είχα στο μυαλό μου, και άλλα βρήκα οπότε θεωρω την συγκεκριμένη κατάθεση αποτυχία :headbang: : αλλά... πρέπει να ομολογήσω ότι για ένα γρήγορο ξεμπούκωμα των 30€ η τύπησα είναι πολύ καλή :rockon:
 

Επισκέπτης
Πολλές μπουρδελοευχές καρντάσια μου!

bunny%2Bhumping%2Bchicken.JPG
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Για την Χριστίνα τα έγραψα στην κριτική μου. Άλλα είχα στο μυαλό μου, και άλλα βρήκα οπότε θεωρω την συγκεκριμένη κατάθεση αποτυχία :headbang: : αλλά... πρέπει να ομολογήσω ότι για ένα γρήγορο ξεμπούκωμα των 30€ η τύπησα είναι πολύ καλή :rockon:

Όντως για ένα γρήγορο ξεμπούκωμα καλή είναι. Κωλαράκι ωραίο έχει, σιλικονάτο στήθος έχει, χειλάρες, τατουαζάρες... Για ένα μπαμ μπαμ των 30€ (όπως είπες) καλή είναι... Για παραπάνω δεν ξέρω...
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
συναδελφοι χρονια πολλα
σημερα ειναι ειναι ανοιχτα τα στουντιο?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
συναδελφοι χρονια πολλα
σημερα ειναι ειναι ανοιχτα τα στουντιο?
λογικα θα ειναι πολλα ανοιχτα αλλα οχι ολα


ΥΓ χρονια πολλα σε ολους με υγεια και επιτυχιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom