Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Άντε jo τυχεράκια, ποιά επέστρεψε σύμφωνα με το άλλο σάιτ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Άντε jo τυχεράκια, ποιά επέστρεψε σύμφωνα με το άλλο σάιτ;

Απο πεμπτη πρωινη...jo.!! λεω να παω πεπμτη να το καλοσωρισω το κοριτσι....  :knockinb: ...προλαβαινεις δεν προλαβαινεις.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.338
Πόντοι
25.165
Παντως ειδα κατι φωτος στο σιτε με το τι παιζει στην Αθηνα και επαθα πλακα!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Άντε jo τυχεράκια, ποιά επέστρεψε σύμφωνα με το άλλο σάιτ;
Απο πεμπτη πρωινη...jo.!! λεω να παω πεπμτη να το καλοσωρισω το κοριτσι....  :knockinb: ...προλαβαινεις δεν προλαβαινεις.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα το καινουριο μου θυμιατηρι δε παιζετε ... πιανουν οι ευχες μου  χωρις να τις κανω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=407355;image[/img[/URL]]
Ασε μη πας ,  θα μας βαλει κι αλλα μετρα η τροικα ...  :2funny:

[QUOTE="Karaman 7, post: 3682910"]
Μην κοιτας.! εκει παθαινεις ζημιααα...
[/quote]

Ελα τωρα που γυριζει και το θυμιατηρι θυμιατιζει. Πες πια θες να ψησω μεταγραφη  ;D
Ανοιγει νεο στουνδιο σε λιγο η βιλοαλυσιδα , ισως δουμε κατι νεο και καλο εκει απ τας Αθηνας
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
έχει κάνει κανένας συναγωνιστής καμιά βόλυα σήμερα βραδινή βάρδια να μας πει τι παίζει??
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Δευτέρα βράδυ, ουσιαστικά πρωτη πρωινή ώρα Μ. Τρίτης επισκέφτηκα την κυρία Νικόλ. Πρώτα πήγα στο Σ 5 και είχα στενό μαρκάρισμα από την τσατσα και παραμύθιασμα ότι δεν ξέρει που δουλεύει η Νικόλ κλπ. Ευτυχώς ντρίπλαρα καλά και πήγα στο διπλανό Σ 7 όπου βρήκα την εν λόγω κυρία.
Η Νικόλ φορούσε ένα καυλίαρικο μεν εσώρουχο αλλά άφηνε τα βυζιά της έκθετα και κρεμασμένα. Ακόμα και η σιλικόνη είναι βαριά ρε κορίτσι μου βάλε κάτι που να κολακεύει το μεγάλο σου ατού και όχι να το ακυρώνει. Ακόμα πίσω απο τα πόδια της άρχισε να φαίνεται η ηλικία της με την κυτταρίτιδα στο καλλίγραμμο κατα τα άλλα πόδι της. Εγώ παρ' όλα αυτά την προτιμώ για το τέλειο ισπανικό που μου κάνει κάθε φορά και για το 2 σε 1 στάση που έχει περιγράψει και έτερος συναγωνιστής σε πρόσφατη κριτική (απο πάνω βαθύ καθισμα και σκυμένη  με τις βυζάρες της κατάμουτρα).
Του αγώνα τα καμώματα γνωστά με την Νικόλ, αλλά αυτό που μου έμεινε είναι το τέλειο καλαμπαλίκινγκ.
Μιλήσαμε αρκετά για το που ήταν, τι γίνεται με τις μετακινήσεις και για την ψεύτικη αγγελία που ήδη αλλοι τρεις την ενημέρωσαν.

Αγκαλιές φιλιά και στο επανειδείν.




αυτο το πέρα δωθε με την νικόλ αλλο πράμα, παναθεμα την χαχα. ειχαν γυρισει τα μυαλά μου( χρησιμοποιώ λεωφοριο , και ποδαρατός μετα οοτε καθε ακυρο ειναι τσαμπα γυμναστική ;p). πετάγομαι μια στην σαπφούς,τρώω το πρώτο άκυρο,ποστάρω στο σάιτ και με καθοδηγούν στο στούωτιο που πήγε,εκει όμωσ αργισα αρκετές μέρες να πάω επειδή δεν βόλεψε το πρόγραμμα μου, και όταν μπόρεσα τρώω πανηγυρικό ακυρο οτι δεν ειναι εκει :E . το επόμενο ίταν δικιά μου μλκια, που οταν είδα post οτι ξαναδουλέβει βαρδαρι δεν κοίταξα την ώρα που εκανε την καταδρομική ;p k piga κλασσικά πρωί σαν χαζοχαζούλης, στην τελικη την εβγαλα με την γειτόνισσα θεία, αλλα δεν ξέρω που να γραψω κριτική γιαυτήν ahha ;p
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
πριν ανεβάσω κριτική για την Σονια την Ουγγαρέζα την πρωινή στο Σ 5 (θαμώνας έγινα πια),
για πεστε μου είναι κάποια που δούλευε στα στούντιο δυτικά;
Ειναι ένα πιπίνι με φάτσα αδιάφορη αλλά σώμα πολύ γυμνασμένο και βύζους σιλικονάτους όχι και τόσο πολύ επιτυχημένους.  Εχει μαυρίσει και θυμίζει στο σώμα την Πάμελα Αντρεσον, κοντή, καλλίγραμμη και σιλικονάτη. Για μένα αν εξαιρέσεις τη φάτσα (που το καρακάμπτεις γιατί σου χαμογελά συνέχεια) ήταν το εφηβικό μου όνειρο!!!

Με δυό λόγια και ... 40 ευρω, είχα προκαταρτικά με νάζι, σούπερ περιποίηση, άνεση χρόνου, γλύψιμο, και ισπανικό που μου ξέφυγε στο μάτι της!!!  :tits::cum:

τα υπόλοιπα στην κριτική
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
πριν ανεβάσω κριτική για την Σονια την Ουγγαρέζα την πρωινή στο Σ 5 (θαμώνας έγινα πια),
για πεστε μου είναι κάποια που δούλευε στα στούντιο δυτικά;
Ειναι ένα πιπίνι με φάτσα αδιάφορη αλλά σώμα πολύ γυμνασμένο και βύζους σιλικονάτους όχι και τόσο πολύ επιτυχημένους.  Εχει μαυρίσει και θυμίζει στο σώμα την Πάμελα Αντρεσον, κοντή, καλλίγραμμη και σιλικονάτη. Για μένα αν εξαιρέσεις τη φάτσα (που το καρακάμπτεις γιατί σου χαμογελά συνέχεια) ήταν το εφηβικό μου όνειρο!!!

Με δυό λόγια και ... 40 ευρω, είχα προκαταρτικά με νάζι, σούπερ περιποίηση, άνεση χρόνου, γλύψιμο, και ισπανικό που μου ξέφυγε στο μάτι της!!!  :tits::cum:

τα υπόλοιπα στην κριτική

Δεν νωμιζω να ειναι η ιδια, εκεινη ειχε φυσικο σχετικα μεγαλο βυζι, και μιλουσε ελληνικα, αλλα ποτε δεν ξερεις...
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279430;image[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279432;image[/img[/URL]]
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δεν νωμιζω να ειναι η ιδια, εκεινη ειχε φυσικο σχετικα μεγαλο βυζι, και μιλουσε ελληνικα, αλλα ποτε δεν ξερεις...
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279430;image[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279432;image[/img[/URL]]
[/quote]δεν ειναι αυτη την εχω δει κι εγω στο Σαπφους 5 και ειχα πει οτι μου θυμιζει πολυ την Κελλυ.
Αυτη στις φωτο ομως επειδη τις κρατησα κι εγω μπορω να πω οτι μοιαζει αρκετα με την αλλη Σονια που γαμησα εγω στο Προμηθεως 14 που δινει κωλο στα 50ε αλλα ειναι αδιαφορη μεσα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
όχι το πιπίνι είναι ξανθό με κάτι μαυρες τούφες ανάμεσα, κοντή σαν την Πάμελα αλλά γυμνασμένη, μου είπε κάτι για κικ μποξ,αν θυμάμαι. Φαίνονται τα χέρια της γυμνασμένα και το κωλαράκι της είναι σχεδόν σαν βραζιλιάνας! (έτσι την αποκαλούσα μέσα, "βραζιλιάνα μου εσύ!")  
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα το πρωί να κάνω μια βόλτα εκεί στο βαρδάρη. Αυτή η Σόνια στο Σαπφούς 5 που γάμησε ο φίλος εμένα προσωπικά καθόλου δεν μου έκανε κλικ. Πολύ επιθετική κ τσαμπουκαλεμένη γκόμενα μου όρμησε κ με έψηνε να μπώ, είναι πολύ κοντή τα βυζιά σιλικονέ όλα στο πιάσιμο δεν ξέρω και έχει κάπως πλακουτσωτό κώλο..με τίποτα δεν έμπαινα. Γούστα είναι αυτά όμως.
Το καινούργιο τώρα στο Προμηθέως 5 είχε μια Τζούλια τσιγάνορουμανία μου φάνηκε η δουλειά φαινότανε λεπτά τα πόδια της το βυζί της φυσικό και μεγαλούτσικο σχετικά δεν ξέρω τι πτωτικές τάσεις θα έιχε όμως αν έβγαζε αυτό που φορούσε σαν κομπινεζόν κάτι. Επίσης πρέπει να έχει ανοιχτή κάπως λεκάνη. Φαινότανε ευδιάθετη χαμογελαστή κ άβγαλτη πάντως.
Το μαγαζί τώρα ίσως να είναι παράρτημα του Ταντάλου 14 γιατί εκεί δούλευε μια τσατσά από εκεί η οποιά κατά τα άλλα ήτανε πολύ ευγενική και μου είπε ότι η κοπέλα θα είναι εκεί μέχρι τις 7 αν θελήσω μετά να μπώ.
Προμηθέως 11: Η μικρούλα Τζοάννα
Πράσινο: Η Σουζάνα
Έρως: Αυτή η Βικτώρια χάλια μαύρα.
Στο Ταντάλου 14 ήτανε η Αλεξία.

Αυτά τα λίγα!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απογευματινή στουντιότσαρκα σε όλα ανεξαιρέτως τα καταστήματα εκτός Βαρδαρίου.

Τα καταστήματα που ήταν κλειστά νωρίς το απόγευμα ήταν τα εξής :

- 26ης Οκτωβρίου 52 ,
- Ανδρέου Γεωργίου 4 ,
- Πέτρου Ερημίτη 2 ,
- Ανδρέου Γεωργίου 50 ,

Στα υπόλοιπα καταστήματα έχουμε και λέμε :

- Ανδρέου Γεωργίου 24 , Η Τζούλια πολύ όμορφη και νεαρή κοπέλα με βυζάρες, μάλλον σιλικονέ όπως τις έκοψα, εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, μου άρεσε, αλλά από ότι είδα δεν έχει ούτε μία θετική κριτική.
- Ανδρέου Γεωργίου 16 , η Νατάσσα η Τσαρίνα, την είδα πολλή φρέσκια σήμερα, ομορφούλα, έχει και πολύ καλές συστάσεις αλλά είναι πολύ petite για τα δικά μου γούστα. Στα 30 και εδώ το απλό.
- Ανδρέου Γεωργίου 30 , η Κάρμεν η μελαχρινή η milf, σήμερα την είδα από πιο κοντά, δεν μου έκανε βέβαια κλικ, αλλά το πίσω σύστημα της κάτι έλεγε.
- Ανδρέου Γεωργίου 34 , τηλεφωνικά, η Άλεξ η rookie έως τις 7 το βράδυ, και μετά η Μαρία η Τσέχα, η μαστόρισσα του καραμπαλίκινγκ.
- Ι. Κωλέττη 17 , ένα κορίτσι που το έβλεπα πρώτη φορά, κάποια Χριστίνα από το Καζακστάν, καινούργια από τα λεγόμενα της μαντάμ, χαμογελαστή με ωραίο κολαράκι και μικρό βυζί. Στα υπ΄όψιν από 30 το απλό.
- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Αφροδίτη η γεματούλα, ξανθιά, παρόλο που μου αρέσουν οι γεμάτες αυτή δεν μου έκανε κλικ.
- Κοροβάγκου 5, τηλεφωνικά, η Κάντυ
- Νικηφόρου Ουρανού 26, η Ειρήνη, δεν κάθισα να την δω και την έκανα
- Νικηφόρου Ουρανού 1Α, η Αντριάνα η κομοδινοπούλου ξανά, η Εβελίνα πήρε άδεια και θα απουσιάσει, αύριο το πρωί από τα λεγόμενα της μαντάμ καινούργια κοπέλα.
- Φρίξου 14 , η Χριστίνα η Ρουμάνα που δούλευε στο Λαφαμ. :tits:
- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Μάντυ και εδώ τηλεφωνικά για ευνόητους λόγους, βραδινή το αστέρι η Τζέσυ με τις μέτριες κριτικές.
- Κατεχάκη 13 , η Άννα η milf, με κορμί λαμπάδα που θα το ζήλευαν 20χρονες, δεν την έχω τιμήσει ακόμη, στα υπ΄ όψιν και αυτή.
- Φρίξου 15 , η γνωστή και μη εξαιρετέα Έφη, και εδώ φυσικά έπεσε τηλέφωνο. :rolleyes:
- Φρίξου 13 , κάποια Νταίζη με βυζάρες, :tits: σαν ρουμανοιταλίδα μου την σύστησε η τσατσά, αρκετά γαμεύσιμη στα υπ΄ όψιν και αυτή, μου θύμισε μάλιστα πολύ έντονα στο πρόσωπο την Λούνα.
- Μαντζάρου 10 , ένα πολύ όμορφο και σεμνό κορίτσι η Σέϊλα, μάλλον καινούργια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί. Με ανάλογες κοπέλες έχω περάσει πολύ όμορφα αλλά και πολύ χάλια, είναι από αυτές που δεν μπορώ να ψυχογραφήσω. Ψηλή με ωραίο μακρύ πόδι, φορούσε όμως ένα μαύρο ριχτό κάτι σαν κομπινεζόν που της έκρυβε τις καμπύλες και το στήθος. Τώρα ή κάτι ήθελε να καλύψει ή ντρεπότανε. Στον ώμο της είχε και κάποιο ταττού. Ψήνομαι να πλαρώσω τα 30 για να μάθω. :-
- Μαντζάρου 1Α , άλλη Κάρμεν εδώ, αλλά αυτή πολύ καλή, κορμάρα, :o στιβαρή σφιχτή και γυμνασμένη. Με πολύ καλό σόσιαλ στο σαλόνι και πολύ ομιλητική. Μου άρεσε άρεσε και αυτή, αν και την έβλεπα για πρώτη φορά, δεν είναι η γνωστή Κάρμεν-Καραμέλα.


Από το - 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , ξέχασα να περάσω, μάλιστα, το κατάστημα που άλλοτε είχα στις πρώτες μου επιλογές με την φτωχή και μονότονη πολιτική του (Νάσια συνέχεια βράδι), με έκανε να ξεχάσω να περάσω από αυτό. :dunno:

Αυτή λοιπόν ήταν η κατάσταση στα στούντιο της πόλης μας σήμερα το απόγευμα Μεγάλη Τετάρτη 11 Απριλίου 2012.

Και δύο ενσταντανέ.

Βγαίνοντας από το Ανδρέου Γεωργίου 24 έπεσα πάνω σε ένα παπά την στιγμή έμπαινε σε ένα ημιφορτηγό αγροτικό. Τον κοίταξα και με κοίταξε επίμονα, μου έκανε μάλιστα και κάποιο νόημα που δεν κατάλαβα, πήγα να του μιλήσω αλλά μάλλον δεν με καταδέχθηκε εμένα τον αμαρτωλό που γυρίζω στα μπουρδέλα Μεγαλοβδομαδιάτικα. :tooth: :tooth: :tooth:

Λίγο πριν μπω στο κατάστημα της Κατεχάκη ο γάτος του καταστήματος σουλατσάριζε από έξω, ένας πολύ όμορφος αρσενικός κεραμιδόγατος, που ενώ στην αρχή με απέφυγε, γρήγορα κέρδισα την εμπιστοσύνη του και κάθισε να τον χαϊδέψω. Όταν κτύπησα το κουδούνι και μπήκα μέσα στο κατάστημα σαν σφαίρα μπήκε και αυτός μέσα και πήγε στον δικό του χώρο. :cheesy:

Κατάθεση δεν έγινε, αύριο μάλλον όμως όλο και κάποια από τις παραπάνω κοπέλες θα την πληρώσει.
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Επισκέπτης
Πολύ ωραίος! Και πολλά ενδιαφέροντα νέα ΓΚΕΙΜ!  ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βγαίνοντας από το Ανδρέου Γεωργίου 24 έπεσα πάνω σε ένα παπά την στιγμή έμπαινε σε ένα ημιφορτηγό αγροτικό. Τον κοίταξα και με κοίταξε επίμονα, μου έκανε μάλιστα και κάποιο νόημα που δεν κατάλαβα, πήγα να του μιλήσω αλλά μάλλον δεν με καταδέχθηκε εμένα τον αμαρτωλό που γυρίζω στα μπουρδέλα Μεγαλοβδομαδιάτικα. :tooth: :tooth: :tooth:
μηπως ψαχνοταν για κανεναν πουτσο? :priest: :priest:
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στουντιότσαρκα σε όλα ανεξαιρέτως τα καταστήματα εκτός Βαρδαρίου.

Τα καταστήματα που ήταν κλειστά νωρίς το απόγευμα ήταν τα εξής :

- 26ης Οκτωβρίου 52 ,
- Ανδρέου Γεωργίου 4 ,
- Πέτρου Ερημίτη 2 ,
- Ανδρέου Γεωργίου 50 ,

Στα υπόλοιπα καταστήματα έχουμε και λέμε :

- Ανδρέου Γεωργίου 24 , Η Τζούλια πολύ όμορφη και νεαρή κοπέλα με βυζάρες, μάλλον σιλικονέ όπως τις έκοψα, εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, μου άρεσε, αλλά από ότι είδα δεν έχει ούτε μία θετική κριτική.
- Ανδρέου Γεωργίου 16 , η Νατάσσα η Τσαρίνα, την είδα πολλή φρέσκια σήμερα, ομορφούλα, έχει και πολύ καλές συστάσεις αλλά είναι πολύ petite για τα δικά μου γούστα. Στα 30 και εδώ το απλό.
- Ανδρέου Γεωργίου 30 , η Κάρμεν η μελαχρινή η milf, σήμερα την είδα από πιο κοντά, δεν μου έκανε βέβαια κλικ, αλλά το πίσω σύστημα της κάτι έλεγε.
- Ανδρέου Γεωργίου 34 , τηλεφωνικά, η Άλεξ η rookie έως τις 7 το βράδυ, και μετά η Μαρία η Τσέχα, η μαστόρισσα του καραμπαλίκινγκ.
- Ι. Κωλέττη 17 , ένα κορίτσι που το έβλεπα πρώτη φορά, κάποια Χριστίνα από το Καζακστάν, καινούργια από τα λεγόμενα της μαντάμ, χαμογελαστή με ωραίο κολαράκι και μικρό βυζί. Στα υπ΄όψιν από 30 το απλό.
- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Αφροδίτη η γεματούλα, ξανθιά, παρόλο που μου αρέσουν οι γεμάτες αυτή δεν μου έκανε κλικ.
- Κοροβάγκου 5, τηλεφωνικά, η Κάντυ
- Νικηφόρου Ουρανού 26, η Ειρήνη, δεν κάθισα να την δω και την έκανα
- Νικηφόρου Ουρανού 1Α, η Αντριάνα η κομοδινοπούλου ξανά, η Εβελίνα πήρε άδεια και θα απουσιάσει, αύριο το πρωί από τα λεγόμενα της μαντάμ καινούργια κοπέλα.
- Φρίξου 14 , η Χριστίνα η Ρουμάνα που δούλευε στο Λαφαμ. :tits:
- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Μάντυ και εδώ τηλεφωνικά για ευνόητους λόγους, βραδινή το αστέρι η Τζέσυ με τις μέτριες κριτικές.
- Κατεχάκη 13 , η Άννα η milf, με κορμί λαμπάδα που θα το ζήλευαν 20χρονες, δεν την έχω τιμήσει ακόμη, στα υπ΄ όψιν και αυτή.
- Φρίξου 15 , η γνωστή και μη εξαιρετέα Έφη, και εδώ φυσικά έπεσε τηλέφωνο. :rolleyes:
- Φρίξου 13 , κάποια Νταίζη με βυζάρες, :tits: σαν ρουμανοιταλίδα μου την σύστησε η τσατσά, αρκετά γαμεύσιμη στα υπ΄ όψιν και αυτή, μου θύμισε μάλιστα πολύ έντονα στο πρόσωπο την Λούνα.
- Μαντζάρου 10 , ένα πολύ όμορφο και σεμνό κορίτσι η Σέϊλα, μάλλον καινούργια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί. Με ανάλογες κοπέλες έχω περάσει πολύ όμορφα αλλά και πολύ χάλια, είναι από αυτές που δεν μπορώ να ψυχογραφήσω. Ψηλή με ωραίο μακρύ πόδι, φορούσε όμως ένα μαύρο ριχτό κάτι σαν κομπινεζόν που της έκρυβε τις καμπύλες και το στήθος. Τώρα ή κάτι ήθελε να καλύψει ή ντρεπότανε. Στον ώμο της είχε και κάποιο ταττού. Ψήνομαι να πλαρώσω τα 30 για να μάθω. :-
- Μαντζάρου 1Α , άλλη Κάρμεν εδώ, αλλά αυτή πολύ καλή, κορμάρα, :o στιβαρή σφιχτή και γυμνασμένη. Με πολύ καλό σόσιαλ στο σαλόνι και πολύ ομιλητική. Μου άρεσε άρεσε και αυτή, αν και την έβλεπα για πρώτη φορά, δεν είναι η γνωστή Κάρμεν-Καραμέλα.


Από το - 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , ξέχασα να περάσω, μάλιστα, το κατάστημα που άλλοτε είχα στις πρώτες μου επιλογές με την φτωχή και μονότονη πολιτική του (Νάσια συνέχεια βράδι), με έκανε να ξεχάσω να περάσω από αυτό. :dunno:

Αυτή λοιπόν ήταν η κατάσταση στα στούντιο της πόλης μας σήμερα το απόγευμα Μεγάλη Τετάρτη 11 Απριλίου 2012.

Και δύο ενσταντανέ.

Βγαίνοντας από το Ανδρέου Γεωργίου 24 έπεσα πάνω σε ένα παπά την στιγμή έμπαινε σε ένα ημιφορτηγό αγροτικό. Τον κοίταξα και με κοίταξε επίμονα, μου έκανε μάλιστα και κάποιο νόημα που δεν κατάλαβα, πήγα να του μιλήσω αλλά μάλλον δεν με καταδέχθηκε εμένα τον αμαρτωλό που γυρίζω στα μπουρδέλα Μεγαλοβδομαδιάτικα. :tooth: :tooth: :tooth:

Λίγο πριν μπω στο κατάστημα της Κατεχάκη ο γάτος του καταστήματος σουλατσάριζε από έξω, ένας πολύ όμορφος αρσενικός κεραμιδόγατος, που ενώ στην αρχή με απέφυγε, γρήγορα κέρδισα την εμπιστοσύνη του και κάθισε να τον χαϊδέψω. Όταν κτύπησα το κουδούνι και μπήκα μέσα στο κατάστημα σαν σφαίρα μπήκε και αυτός μέσα και πήγε στον δικό του χώρο. :cheesy:

Κατάθεση δεν έγινε, αύριο μάλλον όμως όλο και κάποια από τις παραπάνω κοπέλες θα την πληρώσει.
:fuck2: :fuck2: :fuck2:

πολυ ωραια αναφορα φιλε  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πολύ ωραίος! Και πολλά ενδιαφέροντα νέα ΓΚΕΙΜ!  ;)

Το πιο ενδιαφέρον για σένα είναι το πιπίνι της Μαντζάρου 10, ίσως όμως και για μένα. :grin: :grin: :grin:


ο παπας ποιος να ηταν;ο τζο μεταμφιεσμενος προβαριζε το θυμιατο στο λαφαμ; :grin: :grin:

Λες….διαβολική σύμπτωση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



μηπως ψαχνοταν για κανεναν πουτσο? :priest: :priest:

Μπα δεν φαινόταν για τέτοιος, πιο πολύ για μπουρδελιάρη τον έκοψα. :grin: :grin: :grin:


πολυ ωραια αναφορα φιλε  :rockon:

Νάσαι καλά μαφιόζε. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom