Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
να προσεχουν αυτοι που γραφουν ψεματα ...εσυ γιατι θιχτηκες? πηγαινε δοκιμασε την κοπελα ...και εδω ημαστε
Φυσικα θα παω, κι αν δεν με πληρωσει η La Femme, να δεις μαυρισμα που θα φαει....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Φυσικα θα παω, κι αν δεν με πληρωσει η La Femme, να δεις μαυρισμα που θα φαει....

εμενα παντως δεν συμφωνησαμε στο ποσο και για αυτο εφαγε το μαυρισμα του μηνα.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

παντως σκεψου το καλα αν θα πας να δωσει λεφτα στην Αλεξ...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
εμενα παντως δεν συμφωνησαμε στο ποσο και για αυτο εφαγε το μαυρισμα του μηνα.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

παντως σκεψου το καλα αν θα πας να δωσει λεφτα στην Αλεξ...
Aλλο μ΄απασχολει εμενα. Παρ΄οτι την μαυρισες, η Αννα σου εταξε διπλα προσωπικη περιποιηση  :2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι ο μονος λογος για να το κανω κι εγω  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα πληρονονται μερικοι για να γραφουν καλα σχολια?  :huh:
φιλε δεν το αποκλειω καθολου....οπως δεν αποκλειω πολλα σ αυτην την ζωη......το θεμα ομως ειναι οτι ευθυνη για την ενημερωση/παραπληροφορηση εχουν και οσοι ξερουν,παρακολουθουν το φορουμ  και δεν μιλουν...πχ εσυ δειχνεις να ξερεις ας πουμε.....ε γραψε και δυο λογια απο πριν ενημερωτικα.....

με το να ειμαστε γνώστες μεν αλλα μελη με 8 μηνυματα και 0 κριτικες δεν βοηθαει κανεναν...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
φιλε δεν το αποκλειω καθολου....οπως δεν αποκλειω πολλα σ αυτην την ζωη......το θεμα ομως ειναι οτι ευθυνη για την ενημερωση/παραπληροφορηση εχουν και οσοι ξερουν,παρακολουθουν το φορουμ  και δεν μιλουν...πχ εσυ δειχνεις να ξερεις ας πουμε.....ε γραψε και δυο λογια απο πριν ενημερωτικα.....

με το να ειμαστε γνώστες μεν αλλα μελη με 8 μηνυματα και 0 κριτικες δεν βοηθαει κανεναν...
Ρε 'συ, καλα κανεις και δεν αποκλειεις τιποτα σ΄αυτη τη ζωη, πολλα εχουμε δει, αλλα,
απο που συμπεραινεις οτι δειχνει κατι να ξερει?  :think:
Δεν περασε καλα, εκλαψε το 30αρι του και πεταξε μια μαλακια, ψαχνωντας να βρει
αποδιοπομπαιους τραγους. Εσυ λιγα πεταξες? Εψαξες να βρεις τετοιου ειδους δικαιολογιες?

Τεσπα, πολλα ειπα. Ειναι και Μεγαλη Εβδομαδα. Αγαπατε αλληλους  :grin:
 

nullis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε αν δουλεουν αυτή τη βδομαδα οι milfs Ευα και Νάντια;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
στο λαφαμ διωξανε την νικολ;;;
και φερανε αυτη την αλεξ πως την λεν... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
η μια μαλακια διαδεχεται την αλλη...
πιο πολυ τους νοιαζει αν ο φωτισμος ειναι σεξουαλκικος στον χωρο παρα οι υπηρησιες της κοπελας...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Θα γίνω κακός αλλά στα @@ μου...πολλοί φέρεστε σαν τον kouklakis...
Ξυπνάτε ρε χαιβάνια...Τα λεφτά μας τους δίνουμε...Και μας φέρονται σαν σκουπίδια...
Ουστ...καριόκες!!!

Υ.Γ. επειδή καιρό έχουμε να το αναφέρουμε...What about...kikas???
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
κ ποιος σας ειπε οτι διώξαμε την νικολ ? οταν δεν γνωρίζετε κάτι μη το λετε  !να μη με νοιαζει ουτε φωτισμος ουτε τα κρεβατια ουτε αν τρεχουν ποντικια και κατσαριδες !!! κ έχω καταλάβει καλά κάνουν αλι κ δεν μπαινουν  !!!! οποτε καλη συνεχεια σε ολους να περνατε καλα κ καλη αναστασει !!!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καλα πληρονονται μερικοι για να γραφουν καλα σχολια?  :huh:
πχ για το κρυοπλασμα την αλεξ τη βουλγαρα..ελεος

Καθε νομισμα εχει 2 οψεις!!!!Μηπως εσυ πληρωνεσαι για να φρεναρεις????? Θα επρεπε να ξερεις οτι οταν προσβαλεις θα πρεπει να εισαι ετοιμος να προσβληθεις!!!Λιγο προσοχη στις εκφρασεις δεν βλαπτει!!
 

Επισκέπτης
στο αλλο σαιτ γραφει για το καινουργιο προμηθεως 5 οτι στις εξι επισκεψεις η εβδομη δωρο  :o  πηγε καποιος τοσες φορες να μας πει αν αληθευει  :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κάθε δράση δημιουργεί αντίδραση, είναι νόμος και δεν αλλάζει. Αναφέρομαι στην θυελλώδη έως τώρα παρουσία αυτής της νεαρής Ιερόδουλης Άλεξ, που τάραξε τα μέχρι πρότινος ήρεμα νερά της παρέας μας.

‘Ήμουν αυτός που το ξεκίνησε μεταφέροντας όπως πάντοτε ειλικρινά και τελείως αντικειμενικά την εμπειρία μου σύμφωνα με την κρίση μου και ακολούθησαν και άλλοι με το ίδιο θετικά, μέτρια και αρνητικά σχόλια. Δεν είναι κακό αυτό, ωφελεί τον διάλογο, ωφελεί και σε βάθος χρόνου εμάς τους ίδιους, που είμαστε μια μικρή παρέα, με τις ιδιαιτερότητες του ο καθένας.

Από εκεί και πέρα…….

αυτα τα λογια του συναθλητη εκφραζουν απολυτα 100% θα ελεγα αυτο που αντικρυσσα και εζησα σημερα στο λαφαμ....
πηγα να δω την μπαρτσα και βρηκα τον παναιτωλικο...κριμα.! η κοπελα δεν ξερει να περναει καποτες σε καυλια τι να λεμε τωρα... :headbang:

Η γνώμη σου είναι από μέρους μου απόλυτα σεβαστή και βαρύνουσα.

στο λαφαμ διωξανε την νικολ;;;
και φερανε αυτη την αλεξ πως την λεν... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
η μια μαλακια διαδεχεται την αλλη...
πιο πολυ τους νοιαζει αν ο φωτισμος ειναι σεξουαλκικος στον χωρο παρα οι υπηρησιες της κοπελας...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το ξέρεις ότι σε εκτιμώ, αλλά εκφέρεις άποψη χωρίς να γνωρίζεις, είσαι παρορμητικός μερικές φορές και με όλο το θάρρος που έχω μαζί σου, σου λέω ότι θέλω να το προσέξεις.


 
φιλε δεν το αποκλειω καθολου....οπως δεν αποκλειω πολλα σ αυτην την ζωη......το θεμα ομως ειναι οτι ευθυνη για την ενημερωση/παραπληροφορηση εχουν και οσοι ξερουν,παρακολουθουν το φορουμ  και δεν μιλουν...πχ εσυ δειχνεις να ξερεις ας πουμε.....ε γραψε και δυο λογια απο πριν ενημερωτικα.....

με το να ειμαστε γνώστες μεν αλλα μελη με 8 μηνυματα και 0 κριτικες δεν βοηθαει κανεναν...

Εσύ ξέρεις πολλά, και έχεις τοποθετηθεί ότι σκόπιμα θα απέχεις από το φόρουμ της μπουρδελοκατάστασης, αλλά τώρα θα πρέπει έστω και προσωρινά να επανέλθεις με τοποθέτηση.



κ ποιος σας ειπε οτι διώξαμε την νικολ ? οταν δεν γνωρίζετε κάτι μη το λετε  !να μη με νοιαζει ουτε φωτισμος ουτε τα κρεβατια ουτε αν τρεχουν ποντικια και κατσαριδες !!! κ έχω καταλάβει καλά κάνουν αλι κ δεν μπαινουν  !!!! οποτε καλη συνεχεια σε ολους να περνατε καλα κ καλη αναστασει !!!

Είσαι γυναίκα μαχητική και δεν επιτρέπεται να εγκαταλείπεις την μάχη, σχόλια θα ακούς συνέχεια, και ειδικά όταν κάνεις επιτυχίες.  Κατά τη γνώμη μου η παρουσία σου στην παρέα μας πέρα από ευχάριστη είναι ουσιαστική και χρήσιμη.


…………….αυτά λοιπόν από εμένα, αλλά για να μην τρελαθούμε κιόλας να μην το σοβαρέψουμε και παραπάνω………
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Kαταθεση πριν απο λιγο στη Σανελ.Τσεχικο Αλογο,ξανθια με πολλα τατου και ωραιο σωμα αλλα μικρο βυζακι,στο Αν.Γεωργιου στο καινουργιο με τα σκαλοπατια ''Βουνοπλαγια''.Δεν υπαρχει στο σαιτ το εν λογω οικημα για κριτικη για αυτο το αναφερω εδω.Πολυ παγωμενο το δωματιο..Ξυλιασαμε Μανταμ!!Απλο προγραμμα πηρα,πιπα αδιαφορη 1 λεπτου,στηθοδεσμο δεν εβγαλε αλλα της κατεβασα το δεξι και εχει και ενα σκουλαρικι στην ρωγα και της το εγλειψα.Ανεβηκε απο πανω,πισοκολλητο και ιεραποστολικο οπου και εχυσα δυνατα μεσα της.Γενικα ψιλο-Αδιαφορη....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Κάθε δράση δημιουργεί αντίδραση, είναι νόμος και δεν αλλάζει. Αναφέρομαι στην θυελλώδη έως τώρα παρουσία αυτής της νεαρής Ιερόδουλης Άλεξ, που τάραξε τα μέχρι πρότινος ήρεμα νερά της παρέας μας.

‘Ήμουν αυτός που το ξεκίνησε μεταφέροντας όπως πάντοτε ειλικρινά και τελείως αντικειμενικά την εμπειρία μου σύμφωνα με την κρίση μου και ακολούθησαν και άλλοι με το ίδιο θετικά, μέτρια και αρνητικά σχόλια. Δεν είναι κακό αυτό, ωφελεί τον διάλογο, ωφελεί και σε βάθος χρόνου εμάς τους ίδιους, που είμαστε μια μικρή παρέα, με τις ιδιαιτερότητες του ο καθένας.

Από εκεί και πέρα…….

Η γνώμη σου είναι από μέρους μου απόλυτα σεβαστή και βαρύνουσα.

Το ξέρεις ότι σε εκτιμώ, αλλά εκφέρεις άποψη χωρίς να γνωρίζεις, είσαι παρορμητικός μερικές φορές και με όλο το θάρρος που έχω μαζί σου, σου λέω ότι θέλω να το προσέξεις.


 
Εσύ ξέρεις πολλά, και έχεις τοποθετηθεί ότι σκόπιμα θα απέχεις από το φόρουμ της μπουρδελοκατάστασης, αλλά τώρα θα πρέπει έστω και προσωρινά να επανέλθεις με τοποθέτηση.



Είσαι γυναίκα μαχητική και δεν επιτρέπεται να εγκαταλείπεις την μάχη, σχόλια θα ακούς συνέχεια, και ειδικά όταν κάνεις επιτυχίες.  Κατά τη γνώμη μου η παρουσία σου στην παρέα μας πέρα από ευχάριστη είναι ουσιαστική και χρήσιμη.


…………….αυτά λοιπόν από εμένα, αλλά για να μην τρελαθούμε κιόλας να μην το σοβαρέψουμε και παραπάνω………
οχι τσακαλε
ξερω πολυ καλα τι λεω...
την δοκιμασα και ηταν μια απογοητευση κυριως λογω της απειριας της αν και εχει πολυ καλες προδιαγραφες και προσοντα
αλλα δεν με νοιαζει αν ειναι απειρη και θελει ψησιμο, εγω απο το υστερημα μου δινω
ζητω συγνωμη για το θεμα της νικολ
γιατι αυτο το μαγαζι εχει την ταση να διωχνει καλα κομματια
οπως την σιμονα
η τσατσα μου ελεγε οταν περιμενα να βγει το βουλγαρακι ''δες αγορι μου τι ωραιος φωτισμος δες τι ωραια χρωματα
δες εκεινο δες το αλλο και χανουμε το ζουμι για μαλακιες...'' :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Kαταθεση πριν απο λιγο στη Σανελ.Τσεχικο Αλογο,ξανθια με πολλα τατου και ωραιο σωμα αλλα μικρο βυζακι,στο Αν.Γεωργιου στο καινουργιο με τα σκαλοπατια ''Βουνοπλαγια''.Δεν υπαρχει στο σαιτ το εν λογω οικημα για κριτικη για αυτο το αναφερω εδω.Πολυ παγωμενο το δωματιο..Ξυλιασαμε Μανταμ!!Απλο προγραμμα πηρα,πιπα αδιαφορη 1 λεπτου,στηθοδεσμο δεν εβγαλε αλλα της κατεβασα το δεξι και εχει και ενα σκουλαρικι στην ρωγα και της το εγλειψα.Ανεβηκε απο πανω,πισοκολλητο και ιεραποστολικο οπου και εχυσα δυνατα μεσα της.Γενικα ψιλο-Αδιαφορη....
πως δεν υπαρχει?..www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/andreou-gewrgiou-50/]http://www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/andreou-gewrgiou-50/...εγω[/URL] την μαυρισα ηδη :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
οχι τσακαλε
ξερω πολυ καλα τι λεω...
την δοκιμασα και ηταν μια απογοητευση κυριως λογω της απειριας της αν και εχει πολυ καλες προδιαγραφες και προσοντα
αλλα δεν με νοιαζει αν ειναι απειρη και θελει ψησιμο, εγω απο το υστερημα μου δινω
ζητω συγνωμη για το θεμα της νικολ
γιατι αυτο το μαγαζι εχει την ταση να διωχνει καλα κομματια
οπως την σιμονα
η τσατσα μου ελεγε οταν περιμενα να βγει το βουλγαρακι ''δες αγορι μου τι ωραιος φωτισμος δες τι ωραια χρωματα
δες εκεινο δες το αλλο και χανουμε το ζουμι για μαλακιες...'' :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Έλα ρε, πολύ καλά κάνεις και λες την όποια γνώμη σου για την καινούργια, αξία έχει να μεταφέρεις με ειλικρίνεια την όποια σου εμπειρία, δεν σου τα έψαλα για αυτό.

Για το θέμα της Νικόλ σου την είπα, και η συγνώμη από μέρους σου αποτελεί γεναιότητα.

Δεν ξέρεις ούτε εσύ ούτε και εγώ τι παίχτηκε με την Σιμόνα και καλό είναι να κρατάμε μικρό καλάθι, η δουλειά έχει τις ιδιαιτερότητες της, και εμάς ως πελάτες μας ενδιαφέρει να απολαμβάνουμε όσο το δυνατόν καλύτερες υπηρεσίες, οι όποιες διαδικασίες ίσως και να μην μας πολυαφορούν στην τελική.

Με κάλυψες πάντως και είσαι ωραίος.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Έλα ρε, πολύ καλά κάνεις και λες την όποια γνώμη σου για την καινούργια, αξία έχει να μεταφέρεις με ειλικρίνεια την όποια σου εμπειρία, δεν σου τα έψαλα για αυτό.

Για το θέμα της Νικόλ σου την είπα, και η συγνώμη από μέρους σου αποτελεί γεναιότητα.

Δεν ξέρεις ούτε εσύ ούτε και εγώ τι παίχτηκε με την Σιμόνα και καλό είναι να κρατάμε μικρό καλάθι, η δουλειά έχει τις ιδιαιτερότητες της, και εμάς ως πελάτες μας ενδιαφέρει να απολαμβάνουμε όσο το δυνατόν καλύτερες υπηρεσίες, οι όποιες διαδικασίες ίσως και να μην μας πολυαφορούν στην τελική.

Με κάλυψες πάντως και είσαι ωραίος.
Αρειανος ειναι δεν θα ναι ωραιος;;;
 

tsondovolos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αυτο το πέρα δωθε με την νικόλ αλλο πράμα, παναθεμα την χαχα. ειχαν γυρισει τα μυαλά μου( χρησιμοποιώ λεωφοριο , και ποδαρατός μετα οοτε καθε ακυρο ειναι τσαμπα γυμναστική ;p). πετάγομαι μια στην σαπφούς,τρώω το πρώτο άκυρο,ποστάρω στο σάιτ και με καθοδηγούν στο στούωτιο που πήγε,εκει όμωσ αργισα αρκετές μέρες να πάω επειδή δεν βόλεψε το πρόγραμμα μου, και όταν μπόρεσα τρώω πανηγυρικό ακυρο οτι δεν ειναι εκει :E . το επόμενο ίταν δικιά μου μλκια, που οταν είδα post οτι ξαναδουλέβει βαρδαρι δεν κοίταξα την ώρα που εκανε την καταδρομική ;p k piga κλασσικά πρωί σαν χαζοχαζούλης, στην τελικη την εβγαλα με την γειτόνισσα θεία, αλλα δεν ξέρω που να γραψω κριτική γιαυτήν ahha ;p
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
αυτο το πέρα δωθε με την νικόλ αλλο πράμα, παναθεμα την χαχα. ειχαν γυρισει τα μυαλά μου( χρησιμοποιώ λεωφοριο , και ποδαρατός μετα οοτε καθε ακυρο ειναι τσαμπα γυμναστική ;p). πετάγομαι μια στην σαπφούς,τρώω το πρώτο άκυρο,ποστάρω στο σάιτ και με καθοδηγούν στο στούωτιο που πήγε,εκει όμωσ αργισα αρκετές μέρες να πάω επειδή δεν βόλεψε το πρόγραμμα μου, και όταν μπόρεσα τρώω πανηγυρικό ακυρο οτι δεν ειναι εκει :E . το επόμενο ίταν δικιά μου μλκια, που οταν είδα post οτι ξαναδουλέβει βαρδαρι δεν κοίταξα την ώρα που εκανε την καταδρομική ;p k piga κλασσικά πρωί σαν χαζοχαζούλης, στην τελικη την εβγαλα με την γειτόνισσα θεία, αλλα δεν ξέρω που να γραψω κριτική γιαυτήν ahha ;p
ρε φιλε γιατι δεν την παιρνεις ελα τηλ να ξες που ειναι και ποτε
να μην παιδευεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom