Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Aρωμα Γυναικας..γραφει η πινακιδα

Ααα ωραια , το μαθαμε κι αυτο  :dancing:

Ευχομαι να παραμεινει ανοιχτο και να εχει και μεσα αρωμα γυναικας  :boobies:
κι οχι ψοφιας αγελαδας οπως μερικα αλλα  :S
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ωρε γεμισαμε Πορνοσταρες.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=406969;image[/img[/URL]]

[img]http://fhg.zoliboy.com/5611/images/zoli_5611-002.jpg



για αυτο την θυμαμαι ολιγο ξεχειλομενη την Οντρυ...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Επίσκεψη στο καινούριο μωρό σήμερα στο Λα Φαμ

Λοιπόν...ωραίο μωρό...γελαδερό βυζί...
φιλότιμο...

αλλά ΑΠΕΙΡΟ και επιβεβαιώνω κι εγώ ότι με το που χύσεις φεύγει σχεδόν τρέχοντας...γενικά πέραν του βυζιού και του ισπανικού το γαμήσι μετριότατο...γλυφει @@ αλλά πίπα μέτρια

Για μένα δεν είναι δυνατό new entry όπως ήταν πχ η λάουρα στις αρχές της...

 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερα μετα απο μια μικρη βολτιτσα στον βαρδαρη κατα τις 6 η ωρα μπηκα τελικα στην τζουλη στο τανταλου 8.Εντυπωσεις καλες αν και δεν προλαβα να την χαρω και πολυ γιατι ημουν φουλ καβλωμενος.γυμνο τσιμπουκακι πολυ ομορφο αλλα αναγκαστηκα να την σταματησω πολυ γρηγορα,μετα ιεραποστολικα.αισθηση μουνιου πολυ καλη και σφυροκοπηματακι ομορφο με ωραια συμμετοχη και eye contact.κατοπιν πισωλολλητο  σε γρηγορο τεμπο και εκπυρσοκροτηση!! ομορφο μουνακι η τζουλη,βυζαρα τελεια το οποιο ρουφηξα δεοντως!Απο οτι ακουσα το απλο το εδινε η τσατσα σε ολους 25 ευρω.Θα την ξαναδοκιμασω.Απο κει και περα ηταν ενα μεγαλο μπαζο στο τανταλου 9(ερως) μια ποντια στα 25 ευρω το απλο.στο τανταλου 14 επισης ψιλομπαζακι καστανο.στο σαπφους 7 αντριαννα μελαχροινη μπαζε φαση.σαπφους 8 μια κολπατζου χοντρη ξανθια και σαπφους 5 μια μουναρα μελαχροινη νατασσα.ειχε πολυ κοσμο και τιγκα δωματια και την εκανα.ενας συναθλητης που βγηκε απο το δωματιο φανηκε κατενθουσιασμενος και ελεγε τα τεκταινομενα στο φιλαρακι του με ενθουσιασμο κρατωντας το κεφαλι του ιδρωμενος.το μωρο ηταν πανεμορφο παντως. αυτα τα λιγα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εφνιδιαστικη, εκτακτη στουντιοτσαρκα πριν της 8μμ...με το φως της ημερας μιας και με παρεσηρε ο jo, λεγοντας οτι ειναι μια καλη μερα για βολτα, οποτε...

Πετρου ερημιτη. Η Ιζαμπελα η μαυρομαλα νεα κοπελα, ωραιο κορμι, αλλα απο φατσα πασχει.
Ν.Ουρανου 26.  Τζοανα ειπε ή Ιωαννα, η τσατσα, επισης μαυρομαλα κοπελα ωραιο σωματακι και αυτη, φατσα μετρια.
Φριξου 9. Η Μαντυ μεσα στο δωματιο εκτελουσε προγραμμα...
Φριξου 13. Η Μιραμπελα, κουρασμενη την εκοψα, αναμαλιασμενη, παχυνε... :headbang: αλλα μεσα πρεπει να ζωγραφιζει...
Φριξου 15. Η ιταλιδα Στεφη, μεσα στα μαυρα, ετσι πως φενετε στην υποδοχη ειναι πολυ μουναρα, αλλα μεσα στο δωματιο τα δεδομενα αλαζουν...
Φριξου 14. Η ισπανιδα κατα δηλωση της Γιασμην πρωην Τζια, ξανθια τραβελοφατζα με σιλικονατα βυζια, προστυχη στο σαλονακι, μεσα στο δωματιο μετρια.
Ν.Ουρανου 1Β. Η Αντριανα η κομοδινα, ειχα καιρο να την δω, εχει χαλασει ασχημα, εχει χασει εκεινη την αιγλη που ειχε, σημερα εμιαζε σαν μια κοινη πατσαβουρα... :S βγενοντας στην στροφη πετυχα και την Εβελινα με τα πολιτικα της πηγαινε να αναλαβει βαρδυα...
Κωλετη 17. Η Ναντια, καστανοξανθο μπαρμπατσικο κοριτσακι, ανεδοτο σε παζαρια... :grin:
Μαντζαρου 10. Η βουλγαρα ξανθια Βιολετα με ρωσικο διαβατηριο σημερα.!!! Ρωσιδα λεει οτι ειναι τωρα.!!  :2funny: :2funny: :2funny: ντροπη της.!!  :headbang: :headbang: ακου ρωσιδα.!! οι Ρωσιδες βαζουν φωτια στα σεντονια δεν τα παγωνουν...
Μαντζαρου 1Α. Αδιαφορο κοινο ζουμπουρλιδικο ιμιψυλο κοριτσακι, με κοστο τα μαλια, αβγαλτη φενοταν, αν και η τσατσα την πενεψε οτι ειναι δυναμητης...
Κατεχακη 13. Η Μαγισα μιλφ Αννα.... :S :S :S :S
26ης Οκτωβρη 35Α. Η χοντροκολομπουτα Νασια, γλυκο προσωπακι, μικρο βυζακι, μικρο καλαθι... ;)
Κοροβαγκου. Η Επιστροφη της μουφας Τζεσης...σαν να μην περασε μια μερα απο πανω της, ειχε ριγμενα και τα μαλια στην φατσα μπροστα, σαν τον μηχαλη τον τσακσον εχει γινει η φατσα της... :S
Κεφαληνιας. Η Αγελαδιτσα της φαγε πρεπει να ηταν, μαλλον η ελληνιδα η αφροδιτη.??? δεν καθεσε να ρωτας λεπτομεριες οταν αντικρυζεις μια μπαζολα...απλα ψαχνεις την εξοδο.!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Α.Γεωργιου 50. Ανοιχτο το μπουρδελακι, στον οροφο, σκαλια πλατια φαρδια δυσκολα και στο ανεβασμα και στο κατεβασμα, αχανες χωρος στο σαλονι, ψυχρο μαγαζι... :S :S αλλα το κοριτσι ηταν κολαση.!! δεν ρωτησα ονομα αλλα λακτισα να περασω μεσα, ξανθια με καλτσες ως το γονατο, γεματουλα ως το οριο, βυζαρα, ομορφο προσωπο, ξανθα ισια μαλλια, μου τον σηκωσε θα ελεγα... :cum:
Α.Γεωργιου 30. Η αλλη η μπαζολαααααα.!! ξανθια, δεν θυμαμαι το ονομα της, δεν νωμιζω να ειναι η καρμεν και να μπερδευομαι, ΥΜΑΡΤΟΝ.!!!!  :S :S :S :headbang: :headbang: :headbang:
Α.Γεωργιου 24. Η Τζουλια, η κοντουλα με τα σιλικονατα, ποιο ομορφη και ποιο σεξυ απο ποτε, αλλα παγερη στην υποδοχη...
Α.Γεωργιου 16. Η Νατασα η Ρωσιδα σε λευκο συνολακι, η τελευταια των μοικανων που λενε.???  :knockinb:
Α.Γεωργιου 4. Η Λιλη, και αυτη ποιο καυτη απο ποτε, κοτσο τα μαλια, το καλυτερο αφρατο κωλαρακι της πιατσας.!!  :kissass: :kissass:
και τελευταιο αφησα το Α.Γεωργιου 34. μιας και θα εμπενα....ωραιο το κοριτσι, βυζαραααα.!! αλλα ολοι θα εχετε δει την διαφημηση της Wind με το προεδρο που επεξε τα χριστουγενα, εψαξα να την βρω αλλα δεν μπορεσα, και εδειχνε ο προεδρος τον Αγιο βασιλη λεγοντας...απο αυτον περημενεις τα δωρα.??? [size=12pt]ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ[/size].!!!!
ο νωω νοειτω...περισοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει....ουτε στον εχθρο μου.!!

καλο σας βραδυ.!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εφνιδιαστικη, εκτακτη στουντιοτσαρκα πριν της 8μμ...με το φως της ημερας μιας και με παρεσηρε ο jo, λεγοντας οτι ειναι μια καλη μερα για βολτα, οποτε...

Πετρου ερημιτη. Η Ιζαμπελα η μαυρομαλα νεα κοπελα, ωραιο κορμι, αλλα απο φατσα πασχει.
καλα αυτη βολτες κανει τρικαλα θεσσαλονικη;

κατα τα αλλα καραμαν αν καταλαβα δεν περασες καλα με την αλεξ οποτε επειδη εμεις οι δυο ταιριαζουμε στα γουστα δεν θα πολυψηθω απο τους υμνους των τελευταιων ημερων
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ειναι αυτη που πηρα εγω προχθες στα Τρικαλα? :knockinb: :knockinb: :think: :think:
παντως αυτη που πηρες σιγουρα εχει κανει σε στουντιο της σαλονικας......μαλλον πρεπει να ειναι και η ιδια.....ποιος βγαινει τωρα να τσεκαρει εδω κοντα;αυριο μαλλον.....
 

Επισκέπτης
το καινουργιο πρεπει να ειναι στην αλυσιδα ντελον του σ.8 και τανταλου 9
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
καλα αυτη βολτες κανει τρικαλα θεσσαλονικη;

κατα τα αλλα καραμαν αν καταλαβα δεν περασες καλα με την αλεξ οποτε επειδη εμεις οι δυο ταιριαζουμε στα γουστα δεν θα πολυψηθω απο τους υμνους των τελευταιων ημερων

Αυτη η Ιζαμπελα ειναι αυτη που ειδα και την τελευταια φορα που εκανα γυρα πριν κανα 20ημερο στο ιδιο μαγαζι, στο αριστερο της κολομαγουλο εχει ενα μακροστενο σημαδι, μαλλον οχι τατουαζ, δεν μπορεσα να ξεχωρισω...


επισκεψη σμρ το μεσημερακι ατην καινουργια κοπελα Alex  στο la femme.  καμια σχεση με αυτα που ειχα διαβασει.πολυ ψυχρη-συννενοηση μηδεν. στα συν δε βιαζεται και ειναι δεκτικη στο σφυροκοπημα.
παντως τη θεωρω υπερκτιμημενη ως τωρα. δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.....
για μενα ηταν πεταμενα 30Ε, που δν μου περισευαν κιολας

αυτα τα λογια του συναθλητη εκφραζουν απολυτα 100% θα ελεγα αυτο που αντικρυσσα και εζησα σημερα στο λαφαμ....
πηγα να δω την μπαρτσα και βρηκα τον παναιτωλικο...κριμα.! η κοπελα δεν ξερει να περναει καποτες σε καυλια τι να λεμε τωρα... :headbang:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
καλα αυτη βολτες κανει τρικαλα θεσσαλονικη;

κατα τα αλλα καραμαν αν καταλαβα δεν περασες καλα με την αλεξ οποτε επειδη εμεις οι δυο ταιριαζουμε στα γουστα δεν θα πολυψηθω απο τους υμνους των τελευταιων ημερων
γλ...ούτε εγω πέρασα καλά
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λοιπον ορισμενοι γραφετε χοντρες μαλακιες εδω μεσα...
Καταθεση πριν λιγο και μαλιστα στοχευμενη στην αθλια Εβελινα στο Νικ.Ουρανου 1.
2χρονια την βλεπω και την αποφευγω...ειχε δικο το ενστικτο.
50ε για γυμνο και 69,στα 9 λεπτα μολις ακουσε τα κουδουνια αρχισε να κλωτσαει.Τελικα με τα πολλα και επειδη πηρε να ξεφευγει το πραμα της ζητησα να φυγει γιατι δε θελω και πολυ να εκραγω και συνεχισε να λεει μαλακιες του τυπου εχεις προβλημα δε σου σηκωνεται και τετοια....Κατι τετοια ελεγε και η τρελη η Αντζελα και πηρε τον μπουλο

Απαθεστατη,βαρεμενη,απλυτη,αγενης,προσβλητικη...
Ειλικρινα απορω με ορισμενες κριτικες γι'αυτην.Ισως χειροτερη και απο την καριολα την Λαουρα τη δηθεν Ισπανιδα.Θα τα πουμε ΟΛΑ στην κριτικη

Στα υπολοιπα που πηγα...
-Ερημιτη.η Ισαβελα.Μελαχρινη ισιο μακρυ μαλλι,σχεδον μιλφ θα ελεγα με ωραιο κωλο.Πολυ εκφυλο σαν συνολο
-Φριξου 13.μπαινω και ερχομαι φατσα με την Μιραμπελα η οποια ηταν αραγμενη σαν αυτοκρατειρα στον καναπε.Δε κουνηθηκε καθολου το κρεας,της λεω θα κανω γυρα και βλεπουμε και συγχρονως ρωταω ποια δουλευει Κατεχακη μιας και η τσατσα ηταν η ξανθια με γυαλια...και πεταγεται η πειναλα η Μιρα με σνομπ υφακι και μου λεει...'δεν ασχολουμαι με αλλα μαγαζια,μονο με το δικο μου.Ειναι δικο μου το μαγαζι' :jerking: :jerking:εχει κι ο Γιαννης καϊκι τωρα.Επισης η τσατσα με ξινισμενο υφος μου ειπε να μην παω στους διπλα,δεν αξιζουν λεει...
-Φριξου 15.Η πολυ συμπαθητικη Στεφη,κλωνος της Εμμας με γλυκο προσωπο και μαυρα στοκινκς αποψε.
-Κωλεττη.η πολυ ωραια γυναικαρα Τανια.Μου το'πε η μαλακω η τσατσα του προηγουμενου η κοντη χοντρη ξανθια
-Φριξου 14.Η Τζια απο Κωλετη,δε θυμαμαι πως τη λενε τωρα...Σημερα που την ειδα απο κοντα και κατω απο το φως ειναι μιλφαρα κανονικη πολυ εκφυλη με καυλοφατσα.Τα βυζια ειναι χαλια πολυ πλαστικουρα αλλα σαν συνολο μ'αρεσε αποψε
-Προμηθεως 5.Αρωμα γυναικας :2funny:το καινουριο σπιτι που ειναι παραμαγαζο των Σαπφους 8-Τανταλου 9.Πολυ πολυτελεια ρε παιδι μου απο την εξωπορτα ακομα και δουλευε η πολυ αδυνατη και μικροσκοπικη Αντζελα.Εδω η τσατσα μου ειπε...
-Σαπφους 8.η καριολα η Λαουρα η ξεπετα με τα αγελαδισια βυζια και...
-Τανταλου 9.η αδιαφορη και φαινομενικα ευγενικη,ντεμεκ Ιταλιδα Αννιτα :jerking: :jerking:η οποια ειναι επισης απαραδεκτη μεσα
-Προμηθεως 11.η Βερονικα
-Σαπφους 5.η μιλφ Νικολ την οποια δεν ειδα σημερα ηταν μεσα
-Προμηθεως 25.η μοντελισια Ερικα.Μελαχρινη,ομορφη πολυ ψηλη αλλα οχι αγγουρω.Βγαινοντας να φυγω μου ειπε...θα σε περιμενω Ταρζαν :new_shocked:

Παρα την κωλοβροχη ειχε αρκετη κινηση μπορω να πω και στο Μυλο και στο Βαρδαρη ακομα περισσοτερο
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
αυτα τα λογια του συναθλητη εκφραζουν απολυτα 100% θα ελεγα αυτο που αντικρυσσα και εζησα σημερα στο λαφαμ....
πηγα να δω την μπαρτσα και βρηκα τον παναιτωλικο...κριμα.! η κοπελα δεν ξερει να περναει καποτες σε καυλια τι να λεμε τωρα... :headbang:

Καλα ολοι πηγαμε σημερα το μεσημερι..; Εγω πηγα σημερα κατα τις 3.. Αλλα δεν ειχε καθολου κοσμο, ουτε οταν μπηκα, ουτε καθως εβγαινα.. Περιμενα να 'χει καμια ουρα με τοσα που λεμε..!
Κι εγω πανω-κατω τα ιδια, λογω υψηλων προσδοκιων..
Μαλλον θα γραψω κριτικη σε λιγο.. Εσυ Καραμαν θα γραψεις..;
Αν κι εχει τα φυσικα προσοντα να γινει αστερι, δεν μπορω να την καταταξω στις κορυφαιες μου εμπειριες.. Ισως να φταιγε κι η μερα σημερα..
Κι ισως τα 12ωρα προγραμματα που εκανε το ΣΚ, να μην ηταν κι οτι καλυτερο..
Εγω βρισκω οτι ειναι παρα πολλες τοσες ωρες συνεχομενες.. Φαντασου να την πετυχαινα κ στο τελος της βαρδιας..!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Και με τον Al θα συμφωνήσω για την Εβελίνα, από τη μία και μόνη φορά που είχα πάει προ 5-6 μηνών...Γενικά νομίζω πως κάτι πάει λάθος τελευταία...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και με τον Al θα συμφωνήσω για την Εβελίνα, από τη μία και μόνη φορά που είχα πάει προ 5-6 μηνών...Γενικά νομίζω πως κάτι πάει λάθος τελευταία...
Παει λαθος οτι καποιοι μας δουλευουν.Η κοπελα ειναι για μπατσες...Και μαλιστα την περιμενανε πως και πως να ερθει απο Αθηνα :jerking: :jerking:

Αυτη η Ιζαμπελα ειναι αυτη που ειδα και την τελευταια φορα που εκανα γυρα πριν κανα 20ημερο στο ιδιο μαγαζι, στο αριστερο της κολομαγουλο εχει ενα μακροστενο σημαδι, μαλλον οχι τατουαζ, δεν μπορεσα να ξεχωρισω...
καθομουν σε καρεκλα διπλα στο δωματιο οταν βγηκε οποτε το παρατηρησα αρκετη ωρα...Αρχικα νομισα οτι την πηρε κανεις απο πισω και της εφυγε κανα κουραδι στο πλαϊ και πασαλειφτηκε :2funny:

Μετα ομως που το κοιταξα πιο προσεχτικα εμενα μου φανηκε σαν τατου και μαλιστα μου'κανε κι εντυπωση λογω σημειου.Κανει κατι σαν σχεδιακι
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σταυρος ειναι το σχεδιακι  :grin: φορουσε μποτουλες αυτη η καποια αλλη κοπελα στις τσαρκες?  :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom