Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ελεγα να συνεχισω την αποχη, μεχρι να πιασουν οι ζεστες τουλαχιστον, γιατι τα οικονομικα μας ειναι πολυ χαλια, αλλα λεω να κανω μια εξαιρεση για την μικρη, μιας κι ειναι κ φρεσκια ατο κουρμπετι..
Α, ρε καποτε σκορπουσαμε 300αρια για σιτυτουρ κ τωρα σκεφτομαστε το 30αρι..!

Κατι ειχα διαβασει κ για μια αλλη καινουρια με βυζαρες.. Κιρα τη λεγανε νομιζω..; Αλλα βαρεθηκα να παω να τη δω..

Δεν είσαι ο μόνος, όλοι μας στο ίδιο καζάνι βράζουμε, γεροί και υγειείς να είμαστε και να μας σηκώνεται να γαμάμε όλα τα άλλα θα έρθουν. Να το φας το μικράκι είναι πάρα πολύ καλό.

Την Κίρα την επισκεύθην καλή για μιά φορά τουλάχιστον και ίσως και για κάποια δεύτερη για follow up, αλλά μέχρι εκεί. Πάντως έχει και αυτή βυζάρα. :tits:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν είσαι ο μόνος, όλοι μας στο ίδιο καζάνι βράζουμε, γεροί και υγειείς να είμαστε και να μας σηκώνεται να γαμάμε όλα τα άλλα θα έρθουν. Να το φας το μικράκι είναι πάρα πολύ καλό.

Την Κίρα την επισκεύθην καλή για μιά φορά τουλάχιστον και ίσως και για κάποια δεύτερη για follow up, αλλά μέχρι εκεί. Πάντως έχει και αυτή βυζάρα. :tits:

Θενκς, ειχα δει καποιες καλουτσικες κριτικες θυμαμαι, αλλα ελεγαν οτι δε σκιζει απο εμφανιση.. Υπαρχουν πουθενα φωτο της Κιρα..;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ευχαριστω κ παλι..!
Οντως δε συγκρινονται η μια με την αλλη στις φωτο.. Η Αλεξ ειναι πιπινακι, ενω την Κιρα την κοβω για 30αρα (κ το βυζι δεν ειανι τοσο μεγαλο οσο περιμενα), αλλα επιφυλασσομαι να δω κι απο κοντα..!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχαριστω κ παλι..!
Οντως δε συγκρινονται η μια με την αλλη στις φωτο.. Η Αλεξ ειναι πιπινακι, ενω την Κιρα την κοβω για 30αρα (κ το βυζι δεν ειανι τοσο μεγαλο οσο περιμενα), αλλα επιφυλασσομαι να δω κι απο κοντα..!

Δεν θέλω να συγκρίνω κοπέλες δεν είναι σωστό εξάλλου, πάντως και η Κίρα για δοκιμή τουλάχιστον ενδείκνιται :zfuck:.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν θέλω να συγκρίνω κοπέλες δεν είναι σωστό εξάλλου, πάντως και η Κίρα για δοκιμή τουλάχιστον ενδείκνιται :zfuck:.

Κοιτα αν συζητουσαμε για απλες κοπελες, δε θα 'ταν κι οτι πιο ευγενικο να συγκριναμε την εμφανιση τους, αλλα εδω μιλαμε για επαγγελματιες, που παρεχουν τις υπηρεσιες τους εναντι αδρης αμοιβης (πολυ περισσοτερο απο ενα μεροκαματο για τους περισσοτερους), οποτε δε θεωρω αντιδεοντολογικο να σχολιαζουμε κ την εμφανιση τους.. Αλλωστε ειναι κατι που βαθμολογειται ουτως ή αλλως στις κριτικες.. Κ για μενα ειναι αυτο που με τραβαει κυριως..
Βεβαια, σιγουρα η εκτιμηση για την εμφανιση ειναι υποκειμενικη, αλλα για μενα η Κιρα, οπως κι η συντριπτικη πλειοψηφια των κοριτσιων δε μου κανουν ιδιαιτερη εντυπωση.. Γι' αυτο βαριεμαι κ τις τσαρκες αλλωστε, γιατι σπανια να βρω καποια να μ' αρεσει..
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Συνάντηση  :pipa1: :fuck2: με  την μις Αντριάννα Τουμπανιεθ (Espana mi amor...)
Θα πάσει και η σχετική αναφορά λείαν συντόμως.
Ώρα για νάνι.......... :sleeping:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Συνάντηση   :pipa1: :fuck2: με  την μις Αντριάννα Τουμπανιεθ (Espana mi amor...)
Θα πάσει και η σχετική αναφορά λείαν συντόμως.
Ώρα για νάνι.......... :sleeping:

Αυτη τι ειναι τελικα, αντρας η γυναικα;
 

schwarz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Στο Βίλλα Ερώτικα έχει μία πολύ ευγενική τσατσά που πιστεύω δε θα είχε πρόβλημα. Για άλλα δε μπορώ να απαντήσω καθώς είμαι στανταράκιας και δε γυρίζω και πολύ.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα
Μετεφερε αυτα στο θεμα της Μισελ και θα μας απαντησει σιγουρα η ιδια.
Εγω μερικες φορες που το ζητησα στην Εκκλησια και στις Βιλες το δεχτηκαν ευχαριστως.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα

Όπου και να ρώτησα παλιότερα ακόμα και βαρδάρη Σαπφούς 5 δέχτηκαν. Εξαρτάται από τη τσατσά.
Αλλά στο συγκεκριμένο και εμένα μου ζήτησαν 10 ευρώ παραπάνω και στο Ανδρέου Γεωργίου 4.
Και εννοείται δεν έκανα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα
+1
για το ντους συμφωνω κ επαυξανω,αλλα θα επρεπε η ιδια η τσατσα να παρακινει με το τροπο της τους πελατες να κανουν ενα ντουσακι...ακομη κ καθαρος να ειναι ο αλλος,το ντους σε φρεσκαρει κ σε αρωματιζει...ξυπναει κ τα αιματα...κ φυσικα δεν θα επρεπε να χρεωνεται εξτρα,γιατι ειναι κατι που συμφερει κ τον πελατη κ τα ερμα τα σεντονια κ την ιδια κυριως την εργαζομενη που θα σκυψει η ευλογημενη για να γλυψει εκει κατω...το θεωρω γυφτια να χρεωνεται το ντους...αρκετες φορες ακομη κ για μενα ειναι σπασιμο να τρεχω σπιτι να κανω ντους πρωτα κ μετα να παω στο μπουρδελακι,ενω θα μπορουσα να παω κατευθειαν απο δουλεια,να φρεσκαριστω εκει κ να  :knockinb: :knockinb:ανετος..
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
επισκεψη σμρ το μεσημερακι ατην καινουργια κοπελα Alex  στο la femme.  καμια σχεση με αυτα που ειχα διαβασει.πολυ ψυχρη-συννενοηση μηδεν. στα συν δε βιαζεται και ειναι δεκτικη στο σφυροκοπημα.
παντως τη θεωρω υπερκτιμημενη ως τωρα. δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.....
για μενα ηταν πεταμενα 30Ε, που δν μου περισευαν κιολας
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0

GAMEOVER εισαι εδω ? ελα λιγο στα πμ που σε θελω για κατι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πρωινή επίσκεψη σήμερα στην Αντριάννα την κομοδινοπούλου, που μετά την πολύ επιτυχημένη κατάθεση πριν από ένα τρίμηνο, και λόγω του ότι σχεδόν την είδα στον ύπνο μου, μιας που ξύπνησα με την εικόνα της, έσπευσα να την συναντήσω. Η επίσκεψη ήταν τελείως στοχευμένη μιας που αν δεν την έβρισκα δεν είχα σκοπό να πάω κάπου αλλού. :sunglasses:

Ήταν εκεί στην εκκλησία στο γνώριμο στέκι της εδώ και καιρό, και  ακροβατώντας σε τεντωμένο σχοινί με την αποτυχία να κυροφυλακτεί ανά πάσα στιγμή, έκανα μία επιτυχημένη κατάθεση στα όρια του ανεκτού όμως,  γνωρίζοντας για πρώτη φορά την παλιά καλή Αντριάννα που έχουν περιγράψει αρκετοί συναθλητές κυρίως στο παρελθόν, και που εγώ προσωπικά αγνοούσα. :-

Τέλος καλό όμως όλα καλά, λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :zfuck: 
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Φίλε GAMEOVER... Μόλις επέστρεψα στη δουλειά από την Άλεξ... :tits:
Τι να πώ... Είχες απόλυτο δίκαιο...
Μία λέξη αποδίδει την επίσκεψή μου στο La Femme... Μεγαλειώδης... :rockon: :rockon: :rockon:
Τώρα πρέπει να πάω για δουλειά αλλά μετά τις 10 το βράδυ θα δώσω λεπτομέρειες...
Και για ακόμη περισσότερες, αναμείνατε την κριτική μου. :grin:
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
χθες που περασα απο βαρδαρη ειδα οτι ανοιγει καινουριο μαγαζι αρχες προμηθεως διπλα σχεδον απ τη βερονικα.αντε με το καλο...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα

Στο βιλλα σιγουρα μπορεις να κανεις ντουζακι χωρις χρεωση εννοειται..
Το ιδιο ισχυει νομιζω, κ στα αλλα στουντιο που 'χουν ντουζιερα στο δωματιο, αν κ δεν μπορω να 'μαι βεβαιος, γιατι στα υπολοιπα στουντιο εδω, δεν εχω παει πολλες φορες, κι εχει κ πολυ καιρο κ δε θυμαμαι για σιγουρα..
Στην Αθηνα παντως, σ' οσα εχουν ντουζιερα εξυπακουεται..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom