Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σε σχήμα είναι άψογα, σε μέγεθος είανι 3 νομίζω. 10άρι συνοψή. Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον.
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
588
Like
12
Πόντοι
6
σε ποιο δουλευει η στεφη? μεσημερι ή βραδυ?
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Έκανα βολτίστα χτες βράδυ και τελικά κατέληξα στο Φρίξου 15, όπου η Γιασμίν με έκανε σκόνη!
Ισπανίδα λέει, τρελή ενέργεια και πουτανιά στο φουλ! Πολύ καλή σε όλα! Πηρα ακάποτο με 50 και έγινε του ακάποτου!
Θα ξανατιμηθεί στάνταρ.

Η Νικόλ ήταν Σαπφούς και στην Προμηθέως ήταν στο 15 η Σόνια, στο 11 η Νατάσα και στο 19 η ψηλή Βίκυ. Ήταν και οι 2 Λάουρες που ακόμα δεν έχω καταλάβει ποια είναι η ορίτζιναλ για να περάσω (help όποιος μπορεί!).

Κατεχάκη η Τάνια, Τζέσυ στο Φρίξου 9 (πανέμορφο πλάσμα αλλά η τσατσά που μου την παρουσιάζε χθες μου είπε κάποτε οτι μόνο οι 2 στους 10 πελάτες ήταν ευχαριστημένοι - και για αυτό δεν πέρασα..), prive η Ελίσα, τσίρκο η Νάσια και το πρωί η Μισέλ, Λαφάμ και Α.Γεωργίου 4 κλειστό. Στο 30 μια χοντρή και στο 50 μια καινούρια με διχτυωτό απο παν ως κατ με αμφιλεγόμενα τα σχόλια των παρευρισκομένων.
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Τρεχάτε χωριανοί...
Στο άλλο  site δίνει στη Villa Prive, Αντριανα και Ελίσα μαζί την ίδια ώρα...
Λέτε να αρχίσουμε τα τρίο;  :fuck1:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
Σίγουρα έτσι είναι, ο τίτλος της κριτικής είναι ...Το τραίνο θα σφυρίξει τρεις φορές.. :grin: να και εναλλακτικά θα μπορούσα να βάλω τον τίτλο ... Μου την έσκασε η μικρή...μιας που όπως ανέφερα η κριτική είναι ανατρεπτική, όταν την διαβάσετε θα καταλάβαιτε που μου την έσκασε σήμερα η Μέρτσυ , έχει πολύ πλάκα. :cheesy: :cheesy:

αν εβρεχε κιολας θα μπορουσε να ειναι σκηνη απο αγγελοπουλο με πρωταγωνιστη τον γκειμ ...μακρινο πλανο με το τραινο και στο βαθος καδρο το ιδρυμα....αδιεξοδο  στα καθημερινα και μικροαστικα προβληματα ....η καμερα συνεχως απεξω μεχρι να τελειωσει ο πρωταγωνιστης να βγει εξω και κλεινει η σκηνη με τον γκειμ να τρωει ενα κουλουρι και να αποσυρετε με διαπλατο χαμογελο...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Έκανα βολτίστα χτες βράδυ και τελικά κατέληξα στο Φρίξου 15, όπου η Γιασμίν με έκανε σκόνη!
Ισπανίδα λέει, τρελή ενέργεια και πουτανιά στο φουλ! Πολύ καλή σε όλα! Πηρα ακάποτο με 50 και έγινε του ακάποτου!
Θα ξανατιμηθεί στάνταρ.

Η Νικόλ ήταν Σαπφούς και στην Προμηθέως ήταν στο 15 η Σόνια, στο 11 η Νατάσα και στο 19 η ψηλή Βίκυ. Ήταν και οι 2 Λάουρες που ακόμα δεν έχω καταλάβει ποια είναι η ορίτζιναλ για να περάσω (help όποιος μπορεί!).

Κατεχάκη η Τάνια, Τζέσυ στο Φρίξου 9 (πανέμορφο πλάσμα αλλά η τσατσά που μου την παρουσιάζε χθες μου είπε κάποτε οτι μόνο οι 2 στους 10 πελάτες ήταν ευχαριστημένοι - και για αυτό δεν πέρασα..), prive η Ελίσα, τσίρκο η Νάσια και το πρωί η Μισέλ, Λαφάμ και Α.Γεωργίου 4 κλειστό. Στο 30 μια χοντρή και στο 50 μια καινούρια με διχτυωτό απο παν ως κατ με αμφιλεγόμενα τα σχόλια των παρευρισκομένων.
παίχτη φ14 μπήκες οχι φ15
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
H original λαουρα ειναι αδυνατη ξανθια με ωραιο σωματακι και σχετικα μικρο βυζακι. :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Λοιπον χτεσινη μπουρδελοτσαρκα μετα απο σουβλακομπιφτεκολουκανοπασετομασιες, σβησμενες με μπολικη ρετσινα και καπαρομενες με παγωτο.!! ...οποτε με το που παρκαρα και κατεβασα το ενα ποδι απο το αμαξι, κατι μου ελεγε οτι επρεπε να παω σπιτι για υπνο και οχι για  :knockinb: :knockinb: οποτε εκανα μια συντομη γυρα στα ερημα στενα του βαρδαρη, κινηση μηδεν.! ...επισης σαν να πηρε το ματι μου πανω στης 26ης οκτωβρη στο υψος της Σαμφως την αδερφη του ροναλντινιο με πολιτικα, ή σχολασε, ή εκανε πιατσα... :think: ...μαλον το πρωτο.

Τανταλου 14. με το που μπηκα μεσα μια εντονη δισοσδια μου ηρθε στα ρουθουνια,  :headbang: στο μεσαιο το δωματιο η λαμπα η μια η φθοριου καηκε και αναβοσβηνε, αντε να γαμας εκει μεσα με αυτην την λαμπα.!!  :2funny: βγηκε και μια ξανθια αδυνατη χτυκιαρα ανοστη κοπελιτσα και συμπληρωθηκε το καρε.!!
Τανταλου 9. Η ιταλιδα η Ανιτα, η ευγενικη, μεσα στο μαυρο καθιερομενο φορεμα της.
Σαμφως 7. Η Ξανθια Ιονελα, εχει παχυνει λιγο και εχει κανει αντιαισθητικα μπουτια....
Προμηθεους 25. Μια μελαχρινη αδυνατην κοπελιτσα, αβυζη μου φανηκε, τιποτα το ενδιαφερον.

αμαξι, μιζα, δρομο για μυλο...

Φριξου 14. Η μετεονομασμενη σε Γιασμιν πρωην Τζια, εγλυφε παλι τα βυζια της...θα τα κατσιασεις μαρη.!!!  :2funny: :2funny:
Φριξου 15. Εδω σταματησε η τσαρκα, η μελαχρινη πλεον, εκτος και αν κανω λαθος, νωμιζα πριν κανα μηνα οτι ηταν ξανθια, Στεφη, μεσα σε μαυρα εσωρουχα με μαυρες δυχτιωτες καλτσες εως και το γονατο και πανω, τελειο κορμι ντυμενη, οντως απαιχο μικρο σφιχτο βυζακι, με πεταχτην ρωγα, με το που ξεντυθηκε φενονται πολες ατελειες του κορμιου της, δεν την ρωτησα ηλικια αλλα πρεπει να ειναι πατημενα 30, στην πραξη, 30€ κοστος, μετρια καταθεση, προκαταρτικα μηδεν, στενο μουνι με ελαφρα τριχοφυια, πλαδαρα μπουτακια, μπηκε με μια καλη διαθεση που την εχασε οταν τον πηρε μεσα της, αρνηθηκε να αναιβει απο επανω τον εφαγε και στα 4αρα, και ξαναβρηκε το χαμογελο της...γενικα ειχα ορεξη να χυσω αλλιως θα ελεγα οτι ηταν αποτυχια σκετη...ξανα οχι.

αυτα τα ολιγα, σαν αμαρτωλος που ειμαι λεω να βγω και μια τσαρκα Μ.βδομαδα...και βλεπουμε.!!!  :grin:


 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μικρή βόλτα χθές από Α. Γεωργίου κατά τις 4 το πρωί μετά από μερικά ποτάκια στο SOL

- Νικηφόρου Ουρανού στο τελευταίο δεξιά πηγαίνοντας για Γεωργίου: Ψηλή ξανθιά με καλούτσικο πρόσωπο και λεπτό σώμα, ανάμεσα στα χασμουρητά της τσατσάς νομίζω ότι άκουσα Εβελίνα?????. Στα υπόψην.
- Α. Γεωργίου 50: Σανέλ ή κάτι τέτοιο, αδιάφορη ξανθιά μέτρια προς ψηλή. Όσο περιμένα την κοπέλα και αφού η τσατσά μου εξηγούσε τις τιμές, στην ερώτησή μου αν η κοπέλα αφήνει δάχτυλα και γλωσσόφιλα μου απάντησε "Μα τώρα είναι ερωτήσεις αυτές;" με μια γκριμάτσα αποδοκιμασίας...  Περίεργος κόσμος... Σατ 60 ευρώ πάντως έχει sex show με δονητή όπως μου εξήγησε.
- Α. Γεωργίου 30: Αλέξια, ένα κοντό αδιάφορο για μένα, μεταβολή και έξοδος με συνοπτικές διαδικασίες
- Α. Γεωργίου 16 έρως: Όντρι, όπως έχω ξαναγράψει μοντελίσιο κορμί και καλό πρόσωπο, η τσατσά δεν μπορούσε να σταθεί όρθια από τη νύστα. Πήρα το πρόγραμμα των 70ε με 69 και γυμνό, η κοπέλα δεν αφήνει δάχτυλα και στο ξεκαθαρίζει από την αρχή. Αν υπάρχει μια λέξη να περιγράψει την εμπειρία αυτή είναι χαλαρωτική. Μείναμε κοντά μια ώρα χωρίς καμία πίεση, 69 και 5-6 στάσεις, πίπα τίποτα ιδιαίτερο, χαλαρωτικό μασαζ για κανά τέταρτο στην αρχή στο οποίο είναι πολύ καλή, γενικά αρκετά πρόθυμη και καθόλου βιαστική (βοηθούσε και η ώρα βέβαια). Από την άλλη, ενθουσιασμός, συμμετοχή, πρωτοβουλίες από την πλευρά της σε χαμηλά επίπεδα. Αν καταλάβαινε έστω και λίγο Αγγλικά ή Ελληνικά μάλλον θα περνούσα καλύτερα. Φεύγοντας η τσατσά είχε αποκοιμηθεί κανονικά κάτω απ'τις κουβέρτες, οπότε με ξεπροβόδισε η ίδια...
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Ήταν και οι 2 Λάουρες που ακόμα δεν έχω καταλάβει ποια είναι η ορίτζιναλ για να περάσω (help όποιος μπορεί!).


Η οριτζιναλ Λαουρα δουλευει στο Τανταλου & Σαπφους γωνια (πρασινο με την κωλοπορτα),εχει πλεον και μακριες ξανθες τρεσες,προσωπικη αποψη δεν της πανε καθολου ομως και ειναι κοντουλα.Ελπιζω να βοηθησα  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αν εβρεχε κιολας θα μπορουσε να ειναι σκηνη απο αγγελοπουλο με πρωταγωνιστη τον γκειμ ...μακρινο πλανο με το τραινο και στο βαθος καδρο το ιδρυμα....αδιεξοδο  στα καθημερινα και μικροαστικα προβληματα ....η καμερα συνεχως απεξω μεχρι να τελειωσει ο πρωταγωνιστης να βγει εξω και κλεινει η σκηνη με τον γκειμ να τρωει ενα κουλουρι και να αποσυρετε με διαπλατο χαμογελο...

Τα σέβη μου σκηνοθέτα μου. :cheesy: Παρεπιπτόντως παρκάρισα το αυτόκίνητο απέναντι από το κουλουρτζίδικο :grin:
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η εφη δουλευει αυτη τη βδομαδα;
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
gia σ'ημερα βρ'αδυ τι προτείνετε συναγωνιστές???
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Τα σέβη μου σκηνοθέτα μου. :cheesy: Παρεπιπτόντως παρκάρισα το αυτόκίνητο απέναντι από το κουλουρτζίδικο :grin:
Οπότε να υποθέσω... ότι κουλούρι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο... το φάγαμε !!!!  :)
Τελικά είναι αλήθεια ότι το τρένο σε πολλούς αναδίδει ένα ερωτισμό....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom