Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φιλε μαφιοζε , η Ντονα απο avec plaisir που ηταν παλια Ρουλια Κωττα και ποιο παλια  Λαφαμ
Και η Χριστινα η Βυζορουμανα , που εμφανιστηκε Κατεχακη και μετα Λαφαμ και τελευταια Φριξου 14
Ειναι δυο διαφορετικες κοπελες , γιαυτο σε ρωτησα ...

Δηλαδι ειδες την Ντονα με ονομα Χριστινα ?  :think: η δε καταλαβα παλι ?

  λαφαμ και φριξου την ειδα και μου ειπαν οτι την λενε χριστινα,  παντως εγω ειμαι σιγουρος γιατι την ειχα παρει στην κατερινη πριν δυο χρονια περιπου και τοτε μου ειχε πει πως την λενε ντονα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αν σου πλασαριστηκε ως ντονα ισως,αλλα γενικα ντονα και χριστινα μερα με νυχτα......η μια αδυνατη εως κοκκαλιαρα,ψιλοαβυζη κλπ η αλλη νταρντανουλα,βυζαρου πληθωρικη...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
  λαφαμ και φριξου την ειδα και μου ειπαν οτι την λενε χριστινα,  παντως εγω ειμαι σιγουρος γιατι την ειχα παρει στην κατερινη πριν δυο χρονια περιπου και τοτε μου ειχε πει πως την λενε ντονα.

Αυτο δε το ηξερα , πρωτη φορα το ακουω , εξου και το μπερδεμα
Αντιθετος ηξερα μια Ντονα που ηταν καποτε εδω και τωρα ειναι Κατερινη προσφατα εβαλε και φωτος στο λειντις

Αν ειχα βγει προεδρος τοτε θα ειχαν ολες barcode στο κωλομερι και δε θα γινοντουσαν λαθη  :sunglasses:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Πανηγυρική κατάθεση πριν από λίγο στην Τζούλη στο Ταντάλου 8Α, :tits: όπου μετά από δύο αποτυχημένες απόπειρες να την βρω σήμερα επιτέλους την πέτυχα. Ήταν πολύ ζεστή και φιλική, κεφάτη και το απλό στα 25 ευρώ στα ίσια παρακαλώ για όλον τον κόσμο και χωρίς κανένα απολύτως παζάρι. Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:

Είχες "φορτώσει" με όλες τις φωτό από το Σιάκι που είχες ποστάρει την προγούμενη βδομάδα, φαντάζομαι την "πλήρωσε" η Τζούλη.  :grin:

Επίσης λίγο πιό δίπλα σε ένα άλλο κατάστημα υπήρχε ουρά από καμιά 20αριά συναθλητές προκειμένου να μπουν στο οίκημα. Από όσα λίγα ρώτησα από αυτούς, μία από τις τελευταίες πρωταγωνίστριες του Sirina έκανε προμόσιον για την ταινία της, και μόνο για σήμερα στα 30 το απλό αλλά με υποχρέωση αγοράς των τριών τελευταίων τευχών του Sirina. :rolleyes: Η είσοδος στο κατάστημα ήτο αδύνατος αν δεν έμπαινες στην σειρά οπότε αποχώρησα χωρίς να μάθω περαιτέρω λεπτομέρειες.

:2funny:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Είχες "φορτώσει" με όλες τις φωτό από το Σιάκι που είχες ποστάρει την προγούμενη βδομάδα, φαντάζομαι την "πλήρωσε" η Τζούλη.  :grin:

Το χοντρό ξεφόρωμα είχε γίνει 3 μέρες πριν στην Μάγια, στην ίδια γειτονιά, εκείνη την είχε πληρώσει πιό ''χοντρά''. :grin: :grin: :grin: :grin:

 

Επισκέπτης
Αυτο δε το ηξερα , πρωτη φορα το ακουω , εξου και το μπερδεμα
Αντιθετος ηξερα μια Ντονα που ηταν καποτε εδω και τωρα ειναι Κατερινη προσφατα εβαλε και φωτος στο λειντις

Αν ειχα βγει προεδρος τοτε θα ειχαν ολες barcode στο κωλομερι και δε θα γινοντουσαν λαθη  :sunglasses:

δεν ειναι αυτη που εχει φωτο το λειντις η ντονα που λεω, καινουργια θα ειναι  και μαλλον της εδωσαν το ονομα ντονα
 

Επισκέπτης
Όχι απλά Νατάσα, NataSHa. Όλο χαχάνιζε κτλ. Δεν βιαζότανε καθόλου, το πουλί μου βιάστηκε όμως κ ξεμπερδέψαμε αμέσως  :P
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Όχι απλά Νατάσα, NataSHa. Όλο χαχάνιζε κτλ. Δεν βιαζότανε καθόλου, το πουλί μου βιάστηκε όμως κ ξεμπερδέψαμε αμέσως  :P

Άξιος :rockon: και ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Μπήκε ήδη στη λίστα για το προσεχές μέλλον και ας μην είναι και του απόλυτου γούστο μου. :rolleyes: είναι όμως γλυκό πιπινάκι.  :sunglasses:

Περιμένουμε και κριτική εεεεε. :grin:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

αυτη σας λεει κατι;ηταν ερημιτου παλιοτερα μηπως απο την περιγραφη που δινω;



Ναι gl,πριν κανα 2 βδομαδες την ειχα πετυχει ερημιτη.Τιποτα το ιδιαιτερο για μενα απο εμφανιση,μετριο προσωπο,αδυνατη,μαυρο ισιο μακρυ μαλλι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Mια μικρη βολτα με σουπερ καταθεση πριν λιγο στη μιλφ Νικολ στο Λαφαμ το οποιο οπως εχω ξαναπει το θελω για σπιτι μου καποια στιγμη...

-Τανταλου 9.Η Ευα η ξανθια με τις βυζαρες και τα απολυτα αρνητικα σχολια απο τους κασκαντερ :rolleyes:
-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα η Ροναλντινια με κωλαρακι στα 60ε
-Τανταλου 8.Η Καρινα η ξεπετα παλι...Η Καμελια λεει εχει ρεπο κανα τριημερο αν και γραφτηκε οτι πηγε στο Σαπφους 5 πρωινη
-Σαπφους 8.Η ξεπετα η Λαουρα η αντιεπαγγελματιας η δηθεν Ισπανιδα με τα αγελαδισια βυζια
-Σαπφους 5.Η Σονια,οχι αυτη που γαμησα εγω στο Προμηθεως 14.Αυτη η σημερινη ειναι σαν κλωνος της Κελλυς.Κοντη,βυζια τουμπανο συμπιεσμενα,κωλαρα ωραια στητη και φατσα λιγο σαν μπερδεμενη.Κωλαρακι στα 60ε.Ωραια γι'αυτους που γουσταρουν τουμπανακια θα ελεγα
-Προμηθεως 19.Η ομορφη Βικυ η Μολδαβη με την ωραια φατσα και το πολυ χαλαρο κορμι απο κοντα.Απο αποσταση ειναι ψαρωτικη αλλα απο κοντα ειναι μιλφαρα κανονικη και στο δωματιο ενα χαλι μαυρο.Κωλαρακι στα 70ε αλλα μαλλον καλυτερα αφηστε το
-Προμηθεως 25.Εδω θελω την προσοχη σας...Ενα φοβερο κοριτσακι,μελαχρινο ισιο μακρυ μαλλι,πολυ ψηλο με μοντελισιο κορμι και πολυ ομορφη και πονηρη φατσα.Καραμαν και Μααν νομιζω θα ενδωσουν στον πειρασμο
-Αν.Γεωργιου 34 Λαφαμ.Επιστροφη στον ναο μετα απο 2,5 χρονια και μαλιστα στο ιδιο δωματιο(προχωροντας απο την εξωπορτα προς το σαλονι ολο ευθεια και κεντρο με ντουζιερα και τζακουζι μεσα).Καμια 40 τετραγωνικα πρεπει να'ναι μονο αυτο το δωματιο.Μιλφ Νικολ ανανεωμενη,ομορφη,ξεκουραστη και οπως παντα καυλωμενη.Την ειχα πεθυμησει κιολας οποτε μπηκα αμεσως αφου προηγηθηκαν οι θερμες χαιρετουρες στο σαλονι.Εδωσα το γνωστο αντιτιμο που της δινω παντα :rolleyes: :rolleyes: αλλα δε το λεω πρωτον για να μη ζηλεψετε και δευτερον για να μην την παρει η Αννα στο κυνηγι :s&m_1:.Επισης ηταν μια καινουρια τσατσα με ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο ευγενεστατη.Τα υπολοιπα καυτα στην κριτικη...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
-Προμηθεως 25.Εδω θελω την προσοχη σας...Ενα φοβερο κοριτσακι,μελαχρινο ισιο μακρυ μαλλι,πολυ ψηλο με μοντελισιο κορμι και πολυ ομορφη και πονηρη φατσα.Καραμαν και Μααν νομιζω θα ενδωσουν στον πειρασμο

Μάλλον την Έρικα πέτυχες.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Φούλ Γερμανία πρωί-βράδυ στο Villa Erotica σήμερα Μάντυ-Τζέσυ σύμφωνα με το γνωστό site
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μπα επέστρεψε η Τζέσυ, καλό αυτό. Αν έφερε και λίγο επαγγελματισμό μαζί ακόμα καλύτερο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπα επέστρεψε η Τζέσυ, καλό αυτό. Αν έφερε και λίγο επαγγελματισμό μαζί ακόμα καλύτερο.

Μακάρι γιατί είναι πανέμορφο κορίτσι, κουκλίτσα σκέτη, θα βρεθεί άραγε κανένας να κάνει το κασκαντεριλίκι :think: :huh:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μακάρι γιατί είναι πανέμορφο κορίτσι, κουκλίτσα σκέτη, θα βρεθεί άραγε κανένας να κάνει το κασκαντεριλίκι :think: :huh:
Εγώ θα πάω, θα της δώσω άλλη 1 ευκαιρία -γιατί είναι γκομενάρα- αλλά όχι τώρα. Μου έσκασε το αυτοκίνητο κάτι κερατιάτικα  >:( :(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φούλ Γερμανία πρωί-βράδυ στο Villa Erotica σήμερα Μάντυ-Τζέσυ σύμφωνα με το γνωστό site
Γεγονος ... ειναι εκει το επιβεβαιωσα
Μπα επέστρεψε η Τζέσυ, καλό αυτό. Αν έφερε και λίγο επαγγελματισμό μαζί ακόμα καλύτερο.
Και κανα kinder αν εφερε μια χαρα  :dancing:

Μακάρι γιατί είναι πανέμορφο κορίτσι, κουκλίτσα σκέτη, θα βρεθεί άραγε κανένας να κάνει το κασκαντεριλίκι :think: :huh:



Πρωτη φορα που την πηρα ημουν μαζι με ενα αλλο ρεμαλι , αυτος εφυγε χαμογελαστος  , εχω μια ψυχρολουσια της ειχα φαει τοτε  :rolleyes:

Γιατι αυτος δηλαδι περαεε καλα ? ποιο μαγκας ειναι ?  :tickedoff:
Δευτερη φορα ξεροντας τι να παριμενω ηταν σαφως καλυτερα (μετρια) αλλα δεν πηρα αυτο που ηθελα
Το καστρο της θλιμενης πριγκιπισσας θα δεχτει την τελειωτικη επιθεση απο τον ιπποτη με το ασπρο αλλο  :cool2:
Ας ζεστανει λιγο ο καιρος ομως .. μη παθουμε και καμια ψυξη   :2funny:

Τωρα σειρα μαλλον η Κοκκινονομαλεν εχει  που την εχω στο ματι καιρο , και φαινετε να ειναι και σε καλη περιοδο ( αυτη ειναι .. εγω ειμαι αραγε ? )
εκτος απο τον gameover μου το επιβεβαιωσε σημερα κι αλλος πηδηκουλας  :zfuck: Μακαρι ...

Ψαχνει κανεις την Αντζελικα απο Μαντζαρου ?  :think: Εθεαθει στην Λάρισα , μελαχρινη  οπως ηταν τελευταια ...



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
-Προμηθεως 25.Εδω θελω την προσοχη σας...Ενα φοβερο κοριτσακι,μελαχρινο ισιο μακρυ μαλλι,πολυ ψηλο με μοντελισιο κορμι και πολυ ομορφη και πονηρη φατσα.Καραμαν και Μααν νομιζω θα ενδωσουν στον πειρασμο

Μάλλον την Έρικα πέτυχες.

H πιπινΕρικκα και μενα εκει πηγε ο μυαλος μου
αν και βυζιολογικος ηταν σε αρκετα χαμηλα επιπεδα αυτην ηταν ...
Εστι την ειχα περιγραψει τοτε .... πολλα σημεια ταιριαζουν απ οτι βλεπω  :sunglasses:

Έρρικα λοιπον ..
Μελαχρινο ψηλο πιπινακι με ξανθιες ανταυγιες και μεγαλα ποδια
βγηκε με μαυρο σετακι κιλοτακι + κατι σαν φουστανακι και ενα σουτιεν
που μονο ο Mαγκαιβερ μπορουσε να το περιγραψει και να το λυσει (θα δειτε γιατι το λεω)
αδυνατη ( ισως αρκετα) ομορφη επισης αρκετα προσχαρη επισης επισης αρκετα
μαυρο μαλλακι μακρυ και ομορφα πονυρα ματακια
το μονο αρνητικο της εμφανισης το βυζι ( εμενα δε με πειραξε)
ναι ειναι μικρο οπως καταλαβατε ( και χαλαστηκατε μερικοι ) στυλ ρεβεκκας και.. βγαλε
Στο σαλονακι γελαστη καθησε να την χαζεψουμε και δεν εφυγε αμεσως
μιλουσαμε λιγο και δεν εφυγε μεχρι που ακουσα το κλικ και περασα
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εγω μια αντζελικα μιλφ ξερω στην λαρισα που εινε πολυ μαλακισμενω κ ενα βραδυ θα την εβαζα φωτια το μπουρδελο παραλιγω την καριολα.στο μωβ δουλευει.
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η εφη αυτες τις μερες θα ειναι πρωινη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom