Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πέτυχα την Νικόλ σήμερα το βράδυ Σαπφούς 5 (πολύ κεφάτη), όπου θα καθήσει εκεί για ένα πενθήμερο όπως μου είπε. Μην την ψάχνετε λοιπόν αυτές τις μέρες στο ΛαΦάμ.
 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Mια μικρη βολτα με σουπερ καταθεση πριν λιγο στη μιλφ Νικολ στο Λαφαμ το οποιο οπως εχω ξαναπει το θελω για σπιτι μου καποια στιγμη...

-Τανταλου 9.Η Ευα η ξανθια με τις βυζαρες και τα απολυτα αρνητικα σχολια απο τους κασκαντερ :rolleyes:
-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα η Ροναλντινια με κωλαρακι στα 60ε
-Τανταλου 8.Η Καρινα η ξεπετα παλι...Η Καμελια λεει εχει ρεπο κανα τριημερο αν και γραφτηκε οτι πηγε στο Σαπφους 5 πρωινη
-Σαπφους 8.Η ξεπετα η Λαουρα η αντιεπαγγελματιας η δηθεν Ισπανιδα με τα αγελαδισια βυζια
-Σαπφους 5.Η Σονια,οχι αυτη που γαμησα εγω στο Προμηθεως 14.Αυτη η σημερινη ειναι σαν κλωνος της Κελλυς.Κοντη,βυζια τουμπανο συμπιεσμενα,κωλαρα ωραια στητη και φατσα λιγο σαν μπερδεμενη.Κωλαρακι στα 60ε.Ωραια γι'αυτους που γουσταρουν τουμπανακια θα ελεγα
-Προμηθεως 19.Η ομορφη Βικυ η Μολδαβη με την ωραια φατσα και το πολυ χαλαρο κορμι απο κοντα.Απο αποσταση ειναι ψαρωτικη αλλα απο κοντα ειναι μιλφαρα κανονικη και στο δωματιο ενα χαλι μαυρο.Κωλαρακι στα 70ε αλλα μαλλον καλυτερα αφηστε το
-Προμηθεως 25.Εδω θελω την προσοχη σας...Ενα φοβερο κοριτσακι,μελαχρινο ισιο μακρυ μαλλι,πολυ ψηλο με μοντελισιο κορμι και πολυ ομορφη και πονηρη φατσα.Καραμαν και Μααν νομιζω θα ενδωσουν στον πειρασμο
-Αν.Γεωργιου 34 Λαφαμ.Επιστροφη στον ναο μετα απο 2,5 χρονια και μαλιστα στο ιδιο δωματιο(προχωροντας απο την εξωπορτα προς το σαλονι ολο ευθεια και κεντρο με ντουζιερα και τζακουζι μεσα).Καμια 40 τετραγωνικα πρεπει να'ναι μονο αυτο το δωματιο.Μιλφ Νικολ ανανεωμενη,ομορφη,ξεκουραστη και οπως παντα καυλωμενη.Την ειχα πεθυμησει κιολας οποτε μπηκα αμεσως αφου προηγηθηκαν οι θερμες χαιρετουρες στο σαλονι.Εδωσα το γνωστο αντιτιμο που της δινω παντα :rolleyes: :rolleyes: αλλα δε το λεω πρωτον για να μη ζηλεψετε και δευτερον για να μην την παρει η Αννα στο κυνηγι :s&m_1:.Επισης ηταν μια καινουρια τσατσα με ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο ευγενεστατη.Τα υπολοιπα καυτα στην κριτικη...

Al, τι ώρα/βαρδια πέτυχες την ψηλή στο Προμηθέως 25?
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μπα επέστρεψε η Τζέσυ, καλό αυτό. Αν έφερε και λίγο επαγγελματισμό μαζί ακόμα καλύτερο.

Αν όντως έφερε και επαγγελματισμό θα κάνει μεγάλη ουρά! Θέλω να την δοκιμάσω για αλλη μια φορά! Αν και προσωπικά δεν έχω μεγάλο παράπονο!
Ισως να ειναι και θέμα χημείας - οργανικης και όχι ανοργανης!  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εντελώς απρόβλεπτη και τελείως απρογραμμάτιστη κατάθεση σήμερα στην ζουμπουρλούδικη πλέον Μέρτσυ. :fuck1:

Κατά την διάρκεια της απογευματινής μου περιπολίας και ενώ βρισκόμουν επί της Ανδρέου Γεωργίου λίγο μετά το Έρως 16 σταμάτησα πίσω από μια ουρά 15 περίπου ακινητοποιημένων αυτοκινήτων εξ αιτίας της σταματημένης αμαξοστοιχίας πάνω στην διασταύρωση μπροστά από το Σααλ. Πολύ γρήγορα η ουρά έφτασε μέχρι το Λαφάμ οπότε αντί να κάνω περιπετειώδη αναστροφή όπως οι περισσότεροι άλλοι οδηγοί, προτίμησα να παρκάρω κάπου αριστερά το αυτοκίνητο και να κάνω μια μίνι μπουρδελότσαρκα στα στουντιάκια της οδού μέχρι να ξεμπλοκαριστεί η διασταύρωση.

Πήγα να ξεκινήσω από το Λαφάμ, αλλά εκείνη την ώρα κατέβαινε τα σκαλάκια ένας συναθλητής ο οποίος από την περιγραφή του υπέθεσα ότι είχε βάρδια η Μαρία η Τσέχα, οπότε δεν ανέβηκα τα σκαλιά. Μπήκαμε μαζί στο Ανδρ. Γεωρ. 30 και στην θέα μιας πολύ άσχημης Κάρμεν (όχι της milf της βουλγάρας?) φύγαμε και οι διό τρέχοντας δεχόμενοι την παρατήρηση της τσατσάς. Επόμενη στάση στο βιτρινάτο, ο εν λόγω συναθλητής στην θέα της Μέρτσυ αποχώρησε, εγώ όμως έμεινα και μάλιστα έπιασα και την κουβέντα μαζί της εξηγώντας την μάλιστα τον λόγο της απρογραμμάτιστης επίσκεψής μου, μάλιστα με άκουσε με ενδιαφέρον πιάνοντας μου ταυτόχρονα τον πούτσο στην ψύχρα, τον οποίο δεν άργησε και να σηκώσει. Αφού μου κολοτρίφτηκε αρκετά και ανεβάζοντας  την λίμπιντο μου στα ύψη χωρίς να το πολυσκεφτώ δίνω το 30αρι και περνάω στα ενδότερα.

Γενικά πέρασα πάρα πολύ καλά και ευχάριστα και λεπτομέρειες θα μάθετε στην πολύ αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει, η οποία θα είναι είναι αρκετά ενδιαφέρουσα, και κυρίως ανατρεπτική. :cool2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εντελώς απρόβλεπτη και τελείως απρογραμμάτιστη κατάθεση σήμερα στην ζουμπουρλούδικη πλέον Μέρτσυ. :fuck1:

Κατά την διάρκεια της απογευματινής μου περιπολίας και ενώ βρισκόμουν επί της Ανδρέου Γεωργίου λίγο μετά το Έρως 16 σταμάτησα πίσω από μια ουρά 15 περίπου ακινητοποιημένων αυτοκινήτων εξ αιτίας της σταματημένης αμαξοστοιχίας πάνω στην διασταύρωση μπροστά από το Σααλ. Πολύ γρήγορα η ουρά έφτασε μέχρι το Λαφάμ οπότε αντί να κάνω περιπετειώδη αναστροφή όπως οι περισσότεροι άλλοι οδηγοί, προτίμησα να παρκάρω κάπου αριστερά το αυτοκίνητο και να κάνω μια μίνι μπουρδελότσαρκα στα στουντιάκια της οδού μέχρι να ξεμπλοκαριστεί η διασταύρωση.

Πήγα να ξεκινήσω από το Λαφάμ, αλλά εκείνη την ώρα κατέβαινε τα σκαλάκια ένας συναθλητής ο οποίος από την περιγραφή του υπέθεσα ότι είχε βάρδια η Μαρία η Τσέχα, οπότε δεν ανέβηκα τα σκαλιά. Μπήκαμε μαζί στο Ανδρ. Γεωρ. 30 και στην θέα μιας πολύ άσχημης Κάρμεν (όχι της milf της βουλγάρας?) φύγαμε και οι διό τρέχοντας δεχόμενοι την παρατήρηση της τσατσάς. Επόμενη στάση στο βιτρινάτο, ο εν λόγω συναθλητής στην θέα της Μέρτσυ αποχώρησε, εγώ όμως έμεινα και μάλιστα έπιασα και την κουβέντα μαζί της εξηγώντας την μάλιστα τον λόγο της απρογραμμάτιστης επίσκεψής μου, μάλιστα με άκουσε με ενδιαφέρον πιάνοντας μου ταυτόχρονα τον πούτσο στην ψύχρα, τον οποίο δεν άργησε και να σηκώσει. Αφού μου κολοτρίφτηκε αρκετά και ανεβάζοντας  την λίμπιντο μου στα ύψη χωρίς να το πολυσκεφτώ δίνω το 30αρι και περνάω στα ενδότερα.

Γενικά πέρασα πάρα πολύ καλά και ευχάριστα και λεπτομέρειες θα μάθετε στην πολύ αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει, η οποία θα είναι είναι αρκετά ενδιαφέρουσα, και κυρίως ανατρεπτική. :cool2:

Κοιτα να δεις που θα πετυχω την αμαξοστοιχια των 23:00 εγω σε λιγο... :grin:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
Εντελώς απρόβλεπτη και τελείως απρογραμμάτιστη κατάθεση σήμερα στην ζουμπουρλούδικη πλέον Μέρτσυ. :fuck1:

Κατά την διάρκεια της απογευματινής μου περιπολίας και ενώ βρισκόμουν επί της Ανδρέου Γεωργίου λίγο μετά το Έρως 16 σταμάτησα πίσω από μια ουρά 15 περίπου ακινητοποιημένων αυτοκινήτων εξ αιτίας της σταματημένης αμαξοστοιχίας πάνω στην διασταύρωση μπροστά από το Σααλ. Πολύ γρήγορα η ουρά έφτασε μέχρι το Λαφάμ οπότε αντί να κάνω περιπετειώδη αναστροφή όπως οι περισσότεροι άλλοι οδηγοί, προτίμησα να παρκάρω κάπου αριστερά το αυτοκίνητο και να κάνω μια μίνι μπουρδελότσαρκα στα στουντιάκια της οδού μέχρι να ξεμπλοκαριστεί η διασταύρωση.

Πήγα να ξεκινήσω από το Λαφάμ, αλλά εκείνη την ώρα κατέβαινε τα σκαλάκια ένας συναθλητής ο οποίος από την περιγραφή του υπέθεσα ότι είχε βάρδια η Μαρία η Τσέχα, οπότε δεν ανέβηκα τα σκαλιά. Μπήκαμε μαζί στο Ανδρ. Γεωρ. 30 και στην θέα μιας πολύ άσχημης Κάρμεν (όχι της milf της βουλγάρας?) φύγαμε και οι διό τρέχοντας δεχόμενοι την παρατήρηση της τσατσάς. Επόμενη στάση στο βιτρινάτο, ο εν λόγω συναθλητής στην θέα της Μέρτσυ αποχώρησε, εγώ όμως έμεινα και μάλιστα έπιασα και την κουβέντα μαζί της εξηγώντας την μάλιστα τον λόγο της απρογραμμάτιστης επίσκεψής μου, μάλιστα με άκουσε με ενδιαφέρον πιάνοντας μου ταυτόχρονα τον πούτσο στην ψύχρα, τον οποίο δεν άργησε και να σηκώσει. Αφού μου κολοτρίφτηκε αρκετά και ανεβάζοντας  την λίμπιντο μου στα ύψη χωρίς να το πολυσκεφτώ δίνω το 30αρι και περνάω στα ενδότερα.

Γενικά πέρασα πάρα πολύ καλά και ευχάριστα και λεπτομέρειες θα μάθετε στην πολύ αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει, η οποία θα είναι είναι αρκετά ενδιαφέρουσα, και κυρίως ανατρεπτική. :cool2:
αυτο θα πει μερακλης και εγω το ιδιο θακανα  τελικα ποιο καλα νιωθεις μεσα στα σπιτια παρα εξω στο δρομο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κοιτα να δεις που θα πετυχω την αμαξοστοιχια των 23:00 εγω σε λιγο... :grin:

Η Μέρτσυ όμως έχει σχολάσει στις 7 το απόγευμα. :grin:

Αυτό είναι να θες να αγιάσεις και να μην μπορείς, ένα σταματημένο τραίνο με σταμάτησε στην αγκαλιά της Μέρτσυ. :grin:

Ωραίο σενάριο για σκιτσάκι, jo ακούς  :think: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Η Μέρτσυ όμως έχει σχολάσει στις 7 το απόγευμα. :grin:

Αυτό είναι να θες να αγιάσεις και να μην μπορείς, ένα σταματημένο τραίνο με σταμάτησε στην αγκαλιά της Μέρτσυ. :grin:

Ωραίο σενάριο για σκιτσάκι, jo ακούς  :think: :grin:

Για μπουρδελοτσαρκα ενοουσα, μερτσυ δεν ξανατρωω, μαλλον θα κανω μια γυρα βαρδαρη, και αν δεν βρω κατι καλο, ειμαι αναμεσα σε Στεφη αν δουλευει ή 2ο γυρο Ελισα, θα διξει...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτο θα πει μερακλης και εγω το ιδιο θακανα  τελικα ποιο καλα νιωθεις μεσα στα σπιτια παρα εξω στο δρομο

Σίγουρα έτσι είναι, ο τίτλος της κριτικής είναι ...Το τραίνο θα σφυρίξει τρεις φορές.. :grin: να και εναλλακτικά θα μπορούσα να βάλω τον τίτλο ... Μου την έσκασε η μικρή...μιας που όπως ανέφερα η κριτική είναι ανατρεπτική, όταν την διαβάσετε θα καταλάβαιτε που μου την έσκασε σήμερα η Μέρτσυ , έχει πολύ πλάκα. :cheesy: :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Για μπουρδελοτσαρκα ενοουσα, μερτσυ δεν ξανατρωω, μαλλον θα κανω μια γυρα βαρδαρη, και αν δεν βρω κατι καλο, ειμαι αναμεσα σε Στεφη αν δουλευει ή 2ο γυρο Ελισα, θα διξει...

Παίζει και Κάντυ στο villa βραδινή, Τζέση μάλλον περιοδεύει την έχει πρωινή την Κυριακή το πρωί στο prive. :boobies:
 

Επισκέπτης
Κάραμαν χτύπα Στέφη το βυζί της είναι 10άρι. Θα γουστάρεις τρελά.

Επίσης αύριο είπε η Λαφάμαινα ότι έχει καινούργιο πιτσιρίκι 19 χρονών. Κράτα να δείς τι παίζει κ μετά επενδύεις  :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αντί να κάνω περιπετειώδη αναστροφή όπως οι περισσότεροι άλλοι οδηγοί, προτίμησα να παρκάρω κάπου αριστερά το αυτοκίνητο και να κάνω μια μίνι μπουρδελότσαρκα στα στουντιάκια της οδού μέχρι να ξεμπλοκαριστεί η διασταύρωση.

:2funny: Ειναι τρελος ο προεδρος  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
χαχαχα  αντι να κανω αναστροφη λεει εκανα μπυδρελοτσαρκα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Κοιτα να δεις που θα πετυχω την αμαξοστοιχια των 23:00 εγω σε λιγο... :grin:

Αφηστε υσηχα τα τρενα .. παλιοσυμμορια των νταλτον  :cheesy:

Η Μέρτσυ όμως έχει σχολάσει στις 7 το απόγευμα. :grin:
Αυτό είναι να θες να αγιάσεις και να μην μπορείς, ένα σταματημένο τραίνο με σταμάτησε στην αγκαλιά της Μέρτσυ. :grin:
Ωραίο σενάριο για σκιτσάκι, jo ακούς  :think: :grin:

Ακουω .. μολις μπηκα μαλιστα  :think: οκ θα κανω ..


Περαστικο ρεμαλι σημερα πηγε για  Τζεσυ που ακουσε οτι ηρθε και πετυχε Μαντυ ,
της τον σφυριξε μιας και δε μπορεσε να αντισταθει στο μαυρο σετ hotpants (? :think:)
ενα ορεξατο γαμισι ανεφερε , του αρεσε γενικα , δυνατο σημειο η πιπα . αδυνατο σημειο η γρηγορη πουτσα του  :P μια σταση εβγαλε ...
Για Τζεσυ ρωτησε λεει μεχρι ΣαββατοΚυριακο ειναι οφφ , Ριψοκινδινοι Μοντελοπατατολατρεις λιγο υπομονη  :P
Επισης σ οσους αρεσουν οι Rammstein... ετοιμαστειτε  :rolleyes:
Ψανχνοντας στο γοογλε ειδα τι ειναι τα hotpants... κατι μαθαμε και σημερις
bzp04_black_a.jpg


Ελληνιστι ... σωβρακοσορτακι  :cheesy:  ψηνομαι ...  :zfuck:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

:2funny: Ειναι τρελος ο προεδρος  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
χαχαχα  αντι να κανω αναστροφη λεει εκανα μπυδρελοτσαρκα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αφηστε υσηχα τα τρενα .. παλιοσυμμορια των νταλτον  :cheesy:

Ακουω .. μολις μπηκα μαλιστα  :think: οκ θα κανω ..

Όχι θα κάτσω να μαλώνω με τους παλαβούς που αρχίσανε να κορνάρουνε το τραίνο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Περαστικο ρεμαλι σημερα πηγε για  Τζεσυ που ακουσε οτι ηρθε και πετυχε Μαντυ ,
της τον σφυριξε μιας και δε μπορεσε να αντισταθει στο μαυρο σετ hotpants (? :think:)

Ωραία αυτά τα χοτπαντς… :P :P :P

Η Μάντυ φαντάζομαι θα είναι μούρλια μέσα σε αυτά.
:boobies: :boobies:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
εγώ όμως έμεινα και μάλιστα έπιασα και την κουβέντα μαζί της εξηγώντας την μάλιστα τον λόγο της απρογραμμάτιστης επίσκεψής μου, μάλιστα με άκουσε με ενδιαφέρον πιάνοντας μου ταυτόχρονα τον πούτσο στην ψύχρα, τον οποίο δεν άργησε και να σηκώσει.

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στέφυ 10αρι??????????

Εγω για 1 ή 2 το έκοψα;
Ποια Στέφυ λες;

:2funny: :2funny: :2funny:

Όταν ο Maanes μίλησε για 10αρι, σε σκέφτηκα, :grin: αλλά προφανώς εννοούσε βαθμολογία με άριστα το 10, και όχι μέγεθος :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
φιλε gameover πρεπει επειγοντως να κανεις μπουρδελοαπεξαρτηση  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom