Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Φίλε GAMEOVER... Μόλις επέστρεψα στη δουλειά από την Άλεξ... :tits:
Τι να πώ... Είχες απόλυτο δίκαιο...
Μία λέξη αποδίδει την επίσκεψή μου στο La Femme... Μεγαλειώδης... :rockon: :rockon: :rockon:
Τώρα πρέπει να πάω για δουλειά αλλά μετά τις 10 το βράδυ θα δώσω λεπτομέρειες...
Και για ακόμη περισσότερες, αναμείνατε την κριτική μου. :grin:

Άξιος Μύδα.  :rockon: :rockon:

Η κριτική σου αναμένεται με ενδιαφέρον ;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πρωινή επίσκεψη σήμερα στην Αντριάννα την κομοδινοπούλου, που μετά την πολύ επιτυχημένη κατάθεση πριν από ένα τρίμηνο, και λόγω του ότι σχεδόν την είδα στον ύπνο μου, μιας που ξύπνησα με την εικόνα της, έσπευσα να την συναντήσω. Η επίσκεψη ήταν τελείως στοχευμένη μιας που αν δεν την έβρισκα δεν είχα σκοπό να πάω κάπου αλλού. :sunglasses:

Ήταν εκεί στην εκκλησία στο γνώριμο στέκι της εδώ και καιρό, και  ακροβατώντας σε τεντωμένο σχοινί με την αποτυχία να κυροφυλακτεί ανά πάσα στιγμή, έκανα μία επιτυχημένη κατάθεση στα όρια του ανεκτού όμως,  γνωρίζοντας για πρώτη φορά την παλιά καλή Αντριάννα που έχουν περιγράψει αρκετοί συναθλητές κυρίως στο παρελθόν, και που εγώ προσωπικά αγνοούσα. :-

Τέλος καλό όμως όλα καλά, λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :zfuck: 

Ο τιτλος της κριτικης σου ειναι κλεμμενος απ' το νικ μου φιλαρακι..
Καθως το πληρες νικ μου ειναι Σχοινοβατης του ονειρου, κανονικα..!
Θελω πνευματικα δικαιωματα..! χαχαχα...
Παρεπιπτοντως, η Ρωξαννη που 'ταν παλια σ' αυτο το σπιτακι εχει χαθει..;
Οχι, πως θα μα ςλειψει δηλ.. Ωραιο κομματι, αλλα επιπλο..!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ο τιτλος της κριτικης σου ειναι κλεμμενος απ' το νικ μου φιλαρακι..
Καθως το πληρες νικ μου ειναι Σχοινοβατης του ονειρου, κανονικα..!
Θελω πνευματικα δικαιωματα..! χαχαχα...
Παρεπιπτοντως, η Ρωξαννη που 'ταν παλια σ' αυτο το σπιτακι εχει χαθει..;
Οχι, πως θα μα ςλειψει δηλ.. Ωραιο κομματι, αλλα επιπλο..!

Χαχα, ναι ο τίτλος της κριτικής θα μπορούσε να είναι σχοινοβάτης του ονείρου, μιας που την κοπέλα την είδα σχεδόν στον ύπνο μου και σχοινοβατούσα ανάμεσα στην αποτυχία και την επιτυχία. Τελικά όλα καλά αλλά ξαναλέγω να το ακούσουν και οι νεώτεροι,  η επιτυχία από την αποτυχία σε αυτό το άθλημα απέχει όσο το κρέας από το νύχι τόσο πολύ κοντά είναι.

Η Ρωξάνη μάλλον χάθηκε έχω καιρό να την πετύχω κάπου, αλλά δεν έτυχε και ποτέ να έχω κάποια εμπειρία μαζί της. Καλό κομμάτι πάντως, εμφανισιακά.
 

gatos00722

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
δεν συμμετεχω συχνα στο φορουμ και δεν επισκεπτομε τα σπιτια παρα μονο αραια και που , ωστοσο θα ηθελα να φερω ενα θεμα στην επιφανεια
πηγα πριν μερικες μερες στο golden,, της μισελ , αλα ημουν με ποδηλατο , δηλ καταιδρωμενος . ρωτησα αν μπορουσα να κανω ενα ντουζ (για μενα , για την κοπελα , για τα σεντονια που θα ξαπλωσει ο επομενος) και μου ειπαν να παρω προγραμμα. φυσικα εφυγα. νομιζω  οτι το ντουζ ειναι προυποθεση.ποσοι πανε σε σπιτια αμεσως μολις εχουν κανει μπανιο?ποσοι μετα τη δουλεια , τη διασκεδαση....
εχοντας τελειωσει με τις σκεψεις αυτες θα ηθελα αν καποιοοι ξερουν να μας πουν ποια σπιτια προσφερουν ενα ντουζακι εστω για καποιον που θελει νε ειναι καθαρος για τον εαυτο του , για την κοπελα , και για τους  επομενους.χωρις εξτρα χρεωση φυσικα



Μπορεις να κανεις μπανια σε οποιο μπουρδελο θελεις αρκει να εχει ντουζιερα μεσα δεν χρειαζετε καν να ρωτησεις την τσατσα γιατι θα προσπαθηση να στο χρεωσει παραπανω.!!!κοιτα να εχει πελατη μεσα η κοπελα για να εχεις το χρονο σου μπαινεις κανεις μπανακι γαμας ξανακανεις μπανιο(μερικοι ειναι παντρεμενοι μην μυρισει η γυναικα τη πουτανιλα οταν πας σπιτι) και φευγεις σαν κυριος!!!! και ασε τη τσατσα να μαζευει νερα!!!! :2funny:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Μπορεις να κανεις μπανια σε οποιο μπουρδελο θελεις αρκει να εχει ντουζιερα μεσα δεν χρειαζετε καν να ρωτησεις την τσατσα γιατι θα προσπαθηση να στο χρεωσει παραπανω.!!!κοιτα να εχει πελατη μεσα η κοπελα για να εχεις το χρονο σου μπαινεις κανεις μπανακι γαμας ξανακανεις μπανιο(μερικοι ειναι παντρεμενοι μην μυρισει η γυναικα τη πουτανιλα οταν πας σπιτι) και φευγεις σαν κυριος!!!! και ασε τη τσατσα να μαζευει νερα!!!! :2funny:
Συμφωνώ με τον συναγωνιστή παραπάνω.  Θυμάμαι πριν μήνες στην Κωλλέτη ρώτησα την τσατσά αν μπορώ να κάνω ντουσάκι γιατί προερχόμουν απο ταξίδι και μου το χρέωνε 10 ευρω, δεν πήρα αλλά έριξα λίγο νερό και χρησιμοποίηση τα χαρτιά και τα υγρα μαντίλια που είχε εκει και η κοπέλα που πήρα στο τέλος που μιλούσαμε μου ειπε έπρεπε να μπεις θα σου εφερνα εγω πετσέτα. (βέβαια δε θυμάμαι αν ειχε πετσέτες εκει).
Στο στούντιο 23 στην Αλεξ/πολη έχει πάντα καθαρές πετσέτες και κάνεις ντους πριν και μετά χωρίς να ρωτήσεις.
Είμαι υπέρ της υπηεσίας ντους να υπάρχει free για όποιον τη ζητήσει, είναι καλό και για τον πελάτη και για την εργαζόμενη που προσφέρει υπηρεσίες με επαφές και ανταλλαγές υγρών  :cum:

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Μπορεις να κανεις μπανια σε οποιο μπουρδελο θελεις αρκει να εχει ντουζιερα μεσα δεν χρειαζετε καν να ρωτησεις την τσατσα γιατι θα προσπαθηση να στο χρεωσει παραπανω.!!!κοιτα να εχει πελατη μεσα η κοπελα για να εχεις το χρονο σου μπαινεις κανεις μπανακι γαμας ξανακανεις μπανιο(μερικοι ειναι παντρεμενοι μην μυρισει η γυναικα τη πουτανιλα οταν πας σπιτι) και φευγεις σαν κυριος!!!! και ασε τη τσατσα να μαζευει νερα!!!! :2funny:
ξεχνας το πιο σημαντικο...την πετσετα...εκτος αν αφηνεις να εννοηθει να σκουπιστει ο λουομενος με το χαρτι υγειας.... ;) ;)
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερουμε αν η εφη θα ειναι αυριο πρωινη ή η αφρουλα;
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Η κριτική σου αναμένεται με ενδιαφέρον ;)
Μόλις το ανέβασα το ... κριτικάκι... :)
Είχες δίκαιο... το μωρό είναι ακατέργαστο μεν, πετραδάκι δε... :dancing:
Φέρεται ως μη πουτάνα, και αυτό είναι μάλλον που συμβαίνει, μια και κατά την ευγενέστατη τσατσά δεν έχει ξαναδουλέψει...
Ασ προσέξουμε να μη το τρομάξουμε και το κυριώτερο να μη το χαλάσουμε... ειδικά οι βυζολάγνοι  :tits: :tits: :tits: Δεν είναι S 300 βυζάκια είναι... Συγκρατηθείτε :rockon: :rockon:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Χθες βράδυ  11:30-01:30, Βόλτα στα Studio:
Ματζάρου 1 η Κάρμεν και στο 10 η Βιολέτα.
Κατεχάκη η Νταίζη που δούλευε παλιότερα στην Ερημίτου ,όμορφη αλλά με μέτριες αναφορές.
Στην Κωλλέτη η Τάνια , στην Εκκλησία η Εβελίνα, Φρίξου 9 η τουμπανο-Αντριάννα, Φρίξου 14 η ξανθια  πεινασμένη για sex Γιασμίν, όλο κόλπα στο σαλόνι,ενώ απέναντι στο ένα ήταν η Μιραμπέλα   (στο άλλο δεν θυμάμαι).
Στην Ν. Ουρανού 26 μια μελαχρινή Ιωάννα, όχι τίποτα ιδιαίτερο από  εμφάνιση όμως  κάτι με τράβηξε να μπω…… αλλά συνέχισα.
Στην Κοροβάγκου η όμορφη  θλιμμένη πριγκίπισσα Τζέσυ , το παζάρεψα για  30 αλλά δεν κατέβαιναν ….. ΟΚ αυτές έχασαν , πάμε παρακάτω.
Στο Α.  Γεωργίου 50 η Σανέλ με μαύρες ζαρτιέρες, στο LaFemme η κλασσική Μαρία η Τσέχα  στο  Ερως η Οντρι και στην Α. Γεωργίου 4 το πιπίνι  η Λίλυ με φονικό κορμί και σέξυ πόζες.
Τέλος στο 26ης Οκτ. 35Α η μελαχρινή ,ψηλή, με καμπύλες βγαλμένες από ερωτικό κόμικ Νάσια. Εκεί μπήκα για 30 αλλά δεν πέρασα καλά. Βιαστική στα προκαταρτικά , με μια διάθεση ξεπέτας και εμφανως ψεύτικα και υπερβολικα βογγητα , δεν κατάφερε να με βάλει στο κλίμα. Στα + η καθαριότητα της.
Καλά γαμήσια.   
 

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα πριν απο δυο ωρες περιπου.

σαπφως 20. ψιλη λεπτη με γυαλια, αν δεν κανω λαθως λαουρα

τανταλου-σαπφως (πρασινο)στο δωματιο ηταν η λαουρα.

τανταλου8αμια μαυρη με 25 απλο

τανταλου 9βικη μια προμιλφ γυναικα

τανταλου 14το αρπακτικο ορχεων  :rolleyes: μου τα λιανησε η ρουφιανα  :jerking:
προμηθεως 25καρμεν στα μπλε και τα  :tits: οξω  :-*

προμηθεως 19βικυ απο την ουκρανια, (η καλη που λεει ο γκειμ)

προμηθεως 14νομιζω ηταν η αλεξια η ξανθια απο ρωσια

προμηθεως 11 βερονικα  :cheesy:

προμηθεως 5το καινουργιο ειχε την αδυνατη πιτσιρικα απο το σ.8

σαπφως 5την γαλλιδα νικολ  :tits:

σαπφως 8λαουρα μουφα ισπανια

σαπφως 7την γατουλα ιονελα απο τσεχια.

και στα λιγα στουντιο που πηγα

πετρου ερημιτη2
ισαβελλα

φριξου 13μιραμπελα

φριξου 14στεφη φρομ βαρεζε  :grin:

φριξου 15 γιασμιν

νικηφορου ουρανου 1βεβελινα η ομορφη

κωλεττη 17η τανια

ανδρεου γεωργιου 34 η αλεξ η αλεξανδρα εδω κατεθεσα, κριτικη αυριο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μπουρδελοτσαρκα πριν απο δυο ωρες περιπου.


προμηθεως 19βικυ απο την ουκρανια, (η καλη που λεει ο γκειμ)

Ωραία αναφορά μαφιόζε,  :rockon:άντε να δούμε πότε θα της δώσω αυτηνής αυτό που της χρωστάω. :fuck1: :grin:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
μπουρδελοτσαρκα πριν απο δυο ωρες περιπου.


ανδρεου γεωργιου 34 η αλεξ η αλεξανδρα εδω κατεθεσα, κριτικη αυριο.

Κατσε λες για την καινουρια την Αλεξ, που συζηταμε ολοι αυτες τις μερες..;
Πριν δυο ωρες ειπες..; Καλα αυτη δε δουλευει 09:00-19:00..;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
μετά το Robyman82 και ο μαφιόζος μπερδεύει φ14 με φ15
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κατσε λες για την καινουρια την Αλεξ, που συζηταμε ολοι αυτες τις μερες..;
Πριν δυο ωρες ειπες..; Καλα αυτη δε δουλευει 09:00-19:00..;

Τωρα ειδα οτι τελικα ειναι χθες κ σημερα 10:00-24:00.. Οποτε εχεις δικιο.. Αρχισε να χτυπα 12ωρα το μωρο.. Απορω ποσους προλαβαινει σε 12 ωρες.. Καμια 30-40 λετε..;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημεραααααα  :cheesy:, Ανοιξιατικη σημερα η μερα οτι πρεπει  για βολτουλα:dancing:
μπουρδελοβολτουλα η μη ...δεν εχει σημασια , καλεςΒολτες λοιπον


Το καινουριο ντελο του Βαρδαρη μπηκε στον καταλογο κιολας απ οπτι ειδα
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7368_promitheos5_1333824640.jpg[/img[/URL]]
Περιεργο , μιας και θα υποτιθεται μετρανε μερες για να φυγουν ολα απο κει ... Μακαρι να μεινουν τελικα   :dancing:

Εχω περιεργεια να δω τι γραφει εκεινη η πινακιδα απο πανω ... " ¨ΓΥΝΑΙΚΑΣ" πρεπει να λεει αλλα , τι γυναικας ?  :think:
οποιος περασει ας ριξει ενα ματι αν θυμηθει  ;D

Αντε να ξεθαψουμε τα ξυραφια του πολεμου σιγα σιγα  :cool:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Aρωμα Γυναικας..γραφει η πινακιδα
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Συνάδελφοι καλημέρα και Βοήθεια….
Μήπως κανένας συνάδελφος είναι ψυχίατρος;
Είδα στον ύπνο μου τον Βενιζέλο σε πάνελ του Χατζηνικολάου να ισχυρίζεται ότι η επίσκεψη στην πουτάνα είναι παροχή υπηρεσιών  :knockinb:  και άρα εμπίπτει σε ΦΠΑ 23% και δίπλα του καθόταν η Νάντια η Ρωσίδα που επέμενε ότι το μουν… είναι ωμό κρέας  :zfuck: και άρα το ΦΠΑ πρέπει να είναι 13%...
Κι εγώ ο μαλάκας :jerking: προβληματιζόμουν ποια θέση από τις δύο με συμφέρει ως πελάτη…. που δεν θέλει απόδειξη…. :headbang: :headbang: :headbang:
Γιατρέ μου, δεν είμαι καλά….
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Συνάδελφοι καλημέρα και Βοήθεια….
Μήπως κανένας συνάδελφος είναι ψυχίατρος;
Είδα στον ύπνο μου τον Βενιζέλο σε πάνελ του Χατζηνικολάου να ισχυρίζεται ότι η επίσκεψη στην πουτάνα είναι παροχή υπηρεσιών  :knockinb:  και άρα εμπίπτει σε ΦΠΑ 23% και δίπλα του καθόταν η Νάντια η Ρωσίδα που επέμενε ότι το μουν… είναι ωμό κρέας  :zfuck: και άρα το ΦΠΑ πρέπει να είναι 13%...
Κι εγώ ο μαλάκας :jerking: προβληματιζόμουν ποια θέση από τις δύο με συμφέρει ως πελάτη…. που δεν θέλει απόδειξη…. :headbang: :headbang: :headbang:
Γιατρέ μου, δεν είμαι καλά….

Ο sarouman είναι ψυχίατρος και πολύ καλό παιδί, είναι και πολιτικοποιημένος από ότι έχω καταλάβει και μάλλον θα έχει την απάντηση στο δίλημα σου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:,


...άμα γαμάς πολλές πουτάνες αυτά παθαίνεις :grin: :grin: :grin:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
Συνάδελφοι καλημέρα και Βοήθεια….
Μήπως κανένας συνάδελφος είναι ψυχίατρος;
Είδα στον ύπνο μου τον Βενιζέλο σε πάνελ του Χατζηνικολάου να ισχυρίζεται ότι η επίσκεψη στην πουτάνα είναι παροχή υπηρεσιών  :knockinb:  και άρα εμπίπτει σε ΦΠΑ 23% και δίπλα του καθόταν η Νάντια η Ρωσίδα που επέμενε ότι το μουν… είναι ωμό κρέας  :zfuck: και άρα το ΦΠΑ πρέπει να είναι 13%...
Κι εγώ ο μαλάκας :jerking: προβληματιζόμουν ποια θέση από τις δύο με συμφέρει ως πελάτη…. που δεν θέλει απόδειξη…. :headbang: :headbang: :headbang:
Γιατρέ μου, δεν είμαι καλά….
περα απ την πλακα αδερφε...αν κοβανε οι πουτανες αποδειξη δεν θα ειχαμε τροικες και μερκελ τωρα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom