Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Της τα είπα της μικρής αλλά ήταν ανένδοτη, και ίσως από τη μεριά της να έχει κάποιο δίκιο μιας που οι περισσότεροι από μας προτιμούν τις λεπτούλες, μάλιστα ένα πολύ εκλεκτό μέλος της μπουρδελοκατάστασης την απέφυγε για τον λόγο που είχε κάποια κιλάκια. :grin: :grin: :grin:
την ιδια βλακεια ειχε κανει και η Λαουρα.Οταν πρωτοεμφανιστηκε ηταν στρουμπουλουδι αλλα μετα αδυνατισε πολυ.Το ιδιο και η Καρμεν απο Νικ.ουρανου

Λοιπόν όσο για την Βίκυ χθες το βράδυ που τελείωνα τη βόλτα μου πέρασα με το αμάξι έξω από το μαγαζί της και εκείνη την ώρα ήταν που πήγαινε να πιάσει δουλειά και την είδα ντυμένη με κάτι μαύρα δερμάτινα και το ξανθό της μαλί μοιραίο, πολύ μούναρος, έκοβα φλέβες για πάρτι της εκείνη την ώρα. Νομίζω ότι έφτασε πλέον η ώρα να της τον δώσω και εγώ. :grin:
νομιζω οτι εχεις αργησει κιολας
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
χθές το βράδυ πάντως δεν είχε ψυχή....και στο μπλέ όταν είδα την βίκυ και εγω ήμουν ετοιμος να μπώ αλλα κάτι δεν μου έκατσε καλά....

Όσο για το τζίπ πάω πάσο παιδιά....δεν σταμάτησα καν να δω αν ηταν χ5 η όχι απλά πέρασα δυο φορές και νομίζω πως ειδα χ5 δτο βίλα ...όσο  για την Μάρα και εγω πιστευω πως της πήγαιναν τα κιλά...
 

bakster1977

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ΛΟΙΠΟΝ, ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ GIA ΣΤΗΝ ΚΩΛΕΤΤΗ. ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΗ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:
1) ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΚΦΥΛΟ
2) ΙΣΠΑΝΙΔΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΑΠΟ ΛΑΦΑΜ
3) ΒΥΖΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΦΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
4) ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ- ΑΦΗΝΕΙ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΕ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΣΕ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ- ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΚΩΛΟΣ
5) ΣΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ 7αρακι- στασεις cowgirl-reverse cowgirl- doggy style- ΚΑΛΟ ΣΤΗΣΙΜΟ
ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗ- ΑΦΡΟΥΛΑ, ΕΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!
ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΚΑΥΛΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΕΛΛΑΔΑ- ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΔΡΙΤΗ!!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Και τη διαβασα στις προηγουμενες σελιδες ηρθε και αλλη πορνοσταρ μετα την μαρτινα?τι μεγαλες στιγμες ζουμε!
ειδα και ενα βιντεακι της :pipa2:

αλλα δεν βλεπω να εχει υπαρξει και μεγαλη κινητοποιηση? :think:
παραξενο
 

Επισκέπτης
Μιά βολτίτσα χτες το βράδυ άλλα καμιά κατάθεση.

Ταντάλου 14. Η Κορίνα
Ταντάλου 9. Η Μαρτίνα πάρα πολύ ευγενική κ χαμογελαστή.
Ταντάλου 8, πράσινο και Σαπφούς 20 δεν πήγα γιατί είναι εντελώς προβλέψιμα..
Σαπφούς 7. Νικόλ η γαλλίς.
Σαπφούς 8. Η Λάουρα η ισπανίδα ντεμέκ.
Προμ 14. Η τσέχα Μόνικα πρώην Μιχαέλα δηλαδή για τους βετεράνους.
Στα υπόλοιπά πάλι δεν πήγα.

Relocate λοιπόν προς δυτικά.

Σκέφτηκα τα 26ης Οκτ 52 που ήταν βραδινή η Μόνικα τελευταία φορά που είχα δει και το Φρίξου 14 που δεν ακούω τίποτα επίσης. Τελικά ήταν και τα 2 κλειστά όπως επίσης κλειστός ήταν ο Κοροβάγκος και το ΕΡΩΣ.

Στην Κεφαλληνιάς ήταν η Λάουρα (H) και μάλλον η μοναδική που ήταν στο δωμάτιο με πελάτη όλο το βράδυ. Στο καινούργιο καφέ μπουρδελάκι που είναι αλυσίδα των τριδύμων στο νούμερο 22 αν θυμάμαι καλά ήταν η Τζούλια η βαρβάτη.

Δεν βαριέσαι ίσως να είναι και καλύτερα έτσι... δεν ξοδεύουμε τα λεφτά μας...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Βιολέτα, καλή πιο πρόσχαρη απο όταν την πέτυχα νικ.ουρανού
Τοτε τι ειπε ο αλλος , "αυτη που ειχαμε ξαναδει " δηλαδι μια Τζουλι / Τζουλια ...
τεςπα μαλλον μπερδευτικε ο δικος μου ...
Υπαρχει καταρχην Τζουλι σε κεινο το μαγαζι ?  :think:



Και
Η εκπληξη Μαντζάρου ήταν η Λίζα-Ναταλί που τώρα την λένε Βικτώρια :jerking:....Σάρα δεν έχει τέλος απο αυτα που κατάλαβα.... :(
Καλα αυτη τοσο βλημα ειναι ? τι αλλαζει ονοματα ολη την ωρα ? :think:
της εδωσε ο θεος δυο μεγαλα βυζια που τα ψαχνουν μερικοι καιρους κι αυτη λες και προσπαθει να κρυφτει  :idiot:



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τσεροκι η μια 5χ5 η αλλη..
λιμοκτονουν οι κοπελες...
αυτα να τα βλεπουν κατι αγαπουληδες που λενε αχ ηταν κουρασμενη η κοπελα τι να κανουμε δεν πειραζει  :headbang: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

οσο για την φωτο του τζο ειναι φανερο οτι οχι μονο ξερει αλλα ποζαρει κιολας

:2funny: :2funny: :2funny:
ε ναι μωρε εστι ειναι  δικαιολογουνται  :cheesy:
δε πειραζει ας παει χαμενο και κανα κατοσταρικο σιγα
Βρε κεφαλα δε το ειπα ετσι , οταν βλεπεις ομως οτι δεν ειναι σε καλη φαση
η γκομενα και οταν δουλευει σερι μερες μονη  τι περιμενεις ?


Οσο για την φωτο την εσβησα γιατι ποιος ξερει που θα εφτανε η βαλιτσα  :jerking:
Μερικα αστεια δεν ειναι παντα αστεια , οταν χιλιοειπωθουν καταντανε βαρετα
Ειπε μια μαλακια ο hagem που στο κατω κατω εχει κι ενα θαρρος γιατι ειμαστε φιλοι
και ξεκινησε παρτακι , αναλυσεις - φωτομετρησεις - κινησιομετρια  :idiot:

Ετσι οχι μονο δεν εβαλα και τις αλλες αλλα απομακρυνα κι αυτη ,
Δεν ειναι ετοιμο αυτο το χωριο για τετοια μου φαινετε ...  :-
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
:2funny: :2funny: :2funny:
ε ναι μωρε εστι ειναι  δικαιολογουνται  :cheesy:
δε πειραζει ας παει χαμενο και κανα κατοσταρικο σιγα
Βρε κεφαλα δε το ειπα ετσι , οταν βλεπεις ομως οτι δεν ειναι σε καλη φαση
η γκομενα και οταν δουλευει σερι μερες μονη  τι περιμενεις ?


Οσο για την φωτο την εσβησα γιατι ποιος ξερει που θα εφτανε η βαλιτσα  :jerking:
Μερικα αστεια δεν ειναι παντα αστεια , οταν χιλιοειπωθουν καταντανε βαρετα
Ειπε μια μαλακια ο hagem που στο κατω κατω εχει κι ενα θαρρος γιατι ειμαστε φιλοι
και ξεκινησε παρτακι , αναλυσεις - φωτομετρησεις - κινησιομετρια   :idiot:

Ετσι οχι μονο δεν εβαλα και τις αλλες αλλα απομακρυνα κι αυτη ,
Δεν ειναι ετοιμο αυτο το χωριο για τετοια μου φαινετε ...  :-

Τι.??? Εχουμε και αλλο υλικο.!!!???? Δωσε στον λαο φωτος...
Βαλε εδω...και αν χρειαστεις δικηγορο θα σου συστησω εναν καλο.!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΛΟΙΠΟΝ, ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ GIA ΣΤΗΝ ΚΩΛΕΤΤΗ. ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΗ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:
1) ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΚΦΥΛΟ
μμμ ναι θα πω αλλα ειναι  υποκριμενικο
2) ΙΣΠΑΝΙΔΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΑΠΟ ΛΑΦΑΜ
αααα τοτε μηπως ειναι και η Χριστινα Ισπανιδα και μας το παιζει Ρουμανα ?  :think:
3) ΒΥΖΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΦΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
για να το λες ... σε πιστευω
4) - ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΚΩΛΟΣ
μμ ναι
5) ΣΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ 7αρακι- στασεις cowgirl-reverse cowgirl- doggy style- ΚΑΛΟ ΣΤΗΣΙΜΟ
ναι ξεχασα να το γραψω αυτο , υπαρχευν ενναλαγες στασων και δεν λεει οχι στο απο πανω
ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗ- ΑΦΡΟΥΛΑ, ΕΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ!
Εστι την εκοψα κι εγω , τωρα για κολοκυθοπιτες κλτ ... γνωστα  
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Λοιπόν μάγκες η εβελίνα γύρισε την είδα πριν 25 λεπτά στην ''εκκλησία'' κ ήταν το μοναδικό μαγαζί που ήταν full κ ηεβελινα αν και 9:30 φαινόταν ψιλοκομάτια!!!!Λέτε να χασε την φόρμα της  :)!!!!!Ορμάτε αλάνια.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Λοιπόν μάγκες η εβελίνα γύρισε την είδα πριν 25 λεπτά στην ''εκκλησία'' κ ήταν το μοναδικό μαγαζί που ήταν full κ ηεβελινα αν και 9:30 φαινόταν ψιλοκομάτια!!!!Λέτε να χασε την φόρμα της  :)!!!!!Ορμάτε αλάνια.......
μην ορμηξουν ολοι μαζι και την κατσιασουν μονο... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν μάγκες η εβελίνα γύρισε την είδα πριν 25 λεπτά στην ''εκκλησία'' κ ήταν το μοναδικό μαγαζί που ήταν full κ ηεβελινα αν και 9:30 φαινόταν ψιλοκομάτια!!!!Λέτε να χασε την φόρμα της  :)!!!!!Ορμάτε αλάνια.......


Βιιλα ποια ηταν ?
Βιλλα ξες ... εκει που πηγες για Καντυ αλλα δεν ηταν εκει  :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny: ρεμαλι


Επιβεβαιωνω για Εβελινα , εκανα ενσυρματη εφοδο  :s&m_2:

Εχουμε Come Back  :dancing:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ασε Jo πολλή ήττα ρε φίλος άσε ποθ από τι είδα στο άλλο σαιτ ούτε αύριο είναι!!!!!! :booty: Τι στο διάολο έπαθε.....Στην εβελίνα λαικό προσκύνημα είχε :)ξέρεισ τπτ εσύ για την φιλενάδα σου πότε δουλεύει?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Τοτε τι ειπε ο αλλος , "αυτη που ειχαμε ξαναδει " δηλαδι μια Τζουλι / Τζουλια ...
τεςπα μαλλον μπερδευτικε ο δικος μου ...
Υπαρχει καταρχην Τζουλι σε κεινο το μαγαζι ?  :think:


Υπάρχει Τζούλη...για αυτην πηγα να δώ πώς είναι...
Αλλα όσες φορές πέρασα απο εκεί μέχρι τώρα πέτυχα Βιολέτα ,Κάρμεν την βουλγάρα και μια Αλεξία...


Και
Η εκπληξη Μαντζάρου ήταν η Λίζα-Ναταλί που τώρα την λένε Βικτώρια :jerking:....Σάρα δεν έχει τέλος απο αυτα που κατάλαβα.... :(
Καλα αυτη τοσο βλημα ειναι ? τι αλλαζει ονοματα ολη την ωρα ? :think:
της εδωσε ο θεος δυο μεγαλα βυζια που τα ψαχνουν μερικοι καιρους κι αυτη λες και προσπαθει να κρυφτει  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ασε Jo πολλή ήττα ρε φίλος άσε ποθ από τι είδα στο άλλο σαιτ ούτε αύριο είναι!!!!!! :booty: Τι στο διάολο έπαθε.....Στην εβελίνα λαικό προσκύνημα είχε :)ξέρεισ τπτ εσύ για την φιλενάδα σου πότε δουλεύει?


Ναι , απ οτι λενε οι πληροφοριες που ερχονται απο τους δορυφορους που εγκατεστησα κατα το τελευταιο μου
διασυμπαντικο ταξιδι , μαλλον θα χρειαστει να περιμενουμε λιγο ... αυτη  την βδομαδα τουλαχιστον  :-
αδειεευται το μωρο

Η Μαντυ ηταν εκει ? η το κλεισανε ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι , απ οτι λενε οι πληροφοριες που ερχονται απο τους δορυφορους που εγκατεστησα κατα το τελευταιο μου
διασυμπαντικο ταξιδι , μαλλον θα χρειαστει να περιμενουμε λιγο ... αυτη  την βδομαδα τουλαχιστον  :-
αδειεευται το μωρο
δεν πα να γαμ.... πες της αμα ανοιξεις παλι τον δορυφορο; :birdman:.....αυτην την βδομαδα που μπορω να ερθω εγω παλι θα λειπει.....; :headbang: :headbang: :headbang:
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
mipos kserei kaneis an i mara ine tora i proini stin katexaki?
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Με το κολουμπια το κανες το ταξιδακι? :grin:!!!!!Ναι η Μαντυ ητανε σωπα ρε ετσι λενε οι δορυφοροι σου εεεε ολη την βδομαδα εεεεεε ??Αρα να βρουμε αλλο στοχο γιαυτην την εβδομαδα :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
mipos kserei kaneis an i mara ine tora i proini stin katexaki?

συνήθως πρωί είναι...και λογικα και αυτη τη βδομάδα πρωι θα πρέπει να είναι,ισως σε διαφωτισει κάποιος που πέρασε χθες η σήμερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom