Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


Αυτην πηδηξες  :sunglasses:
-ματζαρου 14 η  ρωσιδα γιαννα.....

με εκπληξεις τις
-τσιρκο η ρωξαννα
-ερως 16 η πληθωρικη νταρντανα βανεσσα

ε ?



:dancing: :dancing: :dancing: χεχε προλαβα το σφραγισα
τι κερδιζω ?  :think:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
731
Πόντοι
4.535
Δεν ξέρω βρε Jo αν όντως ήταν αυτή... θα μας πει ο Πρόεδρος των Προέδρων!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ξέρω βρε Jo αν όντως ήταν αυτή... θα μας πει ο Πρόεδρος των Προέδρων!
λοιπον επειδη το εχετε γαμησει με τους προεδρους...προεδρος ειναι ενας κ ειμαι εγω....
για τα παλια μελη ειχα βγει κ επειτα απο ψηφοφορια με διαφορα απο τον gl που κ τοτε κλαιγοταν για τη θεση
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.206
Πόντοι
7.095
από την εποχή που σου λέγανε ότι είναι ερωτευμένοι με το μωρό στη φώτο deker
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αλεξάνδρα θύμα trafficking???? [URL unfurl="true"]http://tsouvali.blogspot.com/2011/11/blog-post_2752.html"Με[/URL] νάρκωσαν για να με κάνουν πόρνη"

Υπάρχει τέτοια??????????????

Εγω παντως Αλεξανδρα δεν εχω πηδηξει , ουφφφφ μου φυγε ενα βαρος τωρα  :dancing:

Αν δεν ειναι μαιμου ειδηση για να προβληθειη δραση της οργανωσης
ειναι τουλαχιστον ελλειπης , δε μας λεει ουτε σε ποιον οικο ηταν
ουτε ποσοι συληφθηκανε , ουτε ποτε εγινε , δε μας λεει τιποτα δηλαδι

Επειδή όλα και όλοι δεν μπορούν να μπουν στο ίδιο τσουβάλι.  :birdman:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
731
Πόντοι
4.535
λοιπον επειδη το εχετε γαμησει με τους προεδρους...

Καλά... εσένα θα σε κάνουμε πρωθυπουργό... όχι ρε φούστη μου... βρήκανε ε? Εεε κάποια άλλη φορά...


Εγω παντως Αλεξανδρα δεν εχω πηδηξει , ουφφφφ μου φυγε ενα βαρος τωρα  :dancing:

Εγώ πάντως έχω πηδήξει... αλλά ποτέ δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο βάρος πλην του δικού μου βάρους!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Σεβαστειτε μια φορα ρε τον κοπο που εκανε ο αλλος και εφερε πληρη πρωινη ενημερωση για καποιους  :jerking: που ενδιαφερονται και μη γεμιζετε μαλακιες τις σελιδες ως συνηθως.
Τα ιδια κανατε και με τις δικες μου ενημερωσεις παλιοτερα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σε συνέχεια της φρέσκιας κριτικής μου για την Εβελίνα ενημερώνω το φιλοθεάμων και φιλαθλητικό  κοινό ότι η κοπέλα έως το Σαββατοκύριακο θα δουλεύει βραδινή μετά τις 20:00, και από την επόμενη Δευτέρα γυρνάει σε πρωινή.

Όσοι πιστοί της προσέλθετε. :tits2:

 

Pandionas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα θύμα trafficking???? [URL unfurl="true"]http://tsouvali.blogspot.com/2011/11/blog-post_2752.html"Με[/URL] νάρκωσαν για να με κάνουν πόρνη"

Υπάρχει τέτοια??????????????

...διολου απιθανο !!! Παντως λιγο χλωμο να ειναι ανεξαρτητες οι κοπελες....και οπου υπαρχει χρημα ,υπαρχουν και τα αρπακτικα.Δυσκολο επαγγελμα και μακαρι καθε κοπελα να βρει τον δρομο της.
Δερεκ δαγκωτο οεοοοο ,σταθερη αξια ,ασε που εχει γεμισει εε κοινωνια απο κλωνους και μουφες κριτικες....αιντε για υπνο τωρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αλεξάνδρα θύμα trafficking???? [URL unfurl="true"]http://tsouvali.blogspot.com/2011/11/blog-post_2752.html"Με[/URL] νάρκωσαν για να με κάνουν πόρνη"

Υπάρχει τέτοια??????????????
τι λε ρε παιδι μου;συγκινηθηκα και βουρκωσα παρολιγο.....παντως η γνωστη απο το πρασινο αποκλειεται να ναι γιατι εχει χουφτωσει τουλαχιστον μια φορα τον πουτσο και τα οπισθια ολων των μελων του παροντος φορουμ με αγριες διαθεσεις.....δεν παιζει ...... :grin:
...διολου απιθανο !!! Παντως λιγο χλωμο να ειναι ανεξαρτητες οι κοπελες....και οπου υπαρχει χρημα ,υπαρχουν και τα αρπακτικα.Δυσκολο επαγγελμα και μακαρι καθε κοπελα να βρει τον δρομο της.
μακαρι :boobies:.....τα χρυσα μου :boobies:.....υποφερουν ....πεινανε.....δεν εχουν να φανε και ρεψανε.....ουτε βενζινη για το Χ5 δεν θα χουν σε λιγο....


ελεος ρε ......ξυπνατεεεεε.....για λυπηση ειμαστε εμεις που τα εχουμε χτισει τα μπουρδελα τους(ας οψεται το παθος μας για μουνι) και οχι αυτες.... :headbang:  ακους εκει θυματα τραφικινγκ ....κλασικες φεμινιστικες μαλακιες μη κυβερνητικων οργανωσεων .....μιλαω για τον οργανωμενο αγοραιο ερωτα και πορνεια....οχι πιατσες και παρανομα.....ετσι; :idiot:

σας φαινεται για θυμα η μαντυ;ή αφροδιτη;η εφη;ποια; :think:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Σε συνέχεια της φρέσκιας κριτικής μου για την Εβελίνα ενημερώνω το φιλοθεάμων και φιλαθλητικό  κοινό ότι η κοπέλα έως το Σαββατοκύριακο θα δουλεύει βραδινή μετά τις 20:00, και από την επόμενη Δευτέρα γυρνάει σε πρωινή.

Όσοι πιστοί της προσέλθετε. :tits2:
Κατάλαβα.........Λαικό προσκύνημα για χάρη της θα γίνει το ΠΣΚ! :priest: :priest: :priest:
ΑΝ διαβάσουν και την κριτική σου........ :rockon: :rockon: :rockon:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Κατάλαβα.........Λαικό προσκύνημα για χάρη της θα γίνει το ΠΣΚ! :priest: :priest: :priest:
ΑΝ διαβάσουν και την κριτική σου........ :rockon: :rockon: :rockon:

Μπα...δεν υπάρχει σάλιο οι πιο πολλοι θα περάσουν για να δουν και να ρίξουν καμμια το βράδυ στο κρεβατι τους. ;) Εχει όμως αρκετες επιλογες...Μιραμπέλα,Ειρηνη, Χριστίνα λαφαμ, .....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπα...δεν υπάρχει σάλιο οι πιο πολλοι θα περάσουν για να δουν και να ρίξουν καμμια το βράδυ στο κρεβατι τους. ;) Εχει όμως αρκετες επιλογες...Μιραμπέλα,Ειρηνη, Χριστίνα λαφαμ, .....

Σίγουρα τα πράγματα με τα οικονομικά είναι δύσκολα για όλους μας, η κρίση έχει επηρεάσει και τα μπουρδέλα, τα έχουμε πει και παλιότερα ότι τα πράγματα θα δυσκολέψουν, φαίνεται εξάλλου και από τα κλειστά καταστήματα.

Από επιλογές όμως πολλές, συμπληρώνω, ,Λάουρα, Μάρα, Λούση….και τις κλασσικές επιλογές Βερόνικα, Έφη , Αφροδίτη, Νικόλ…
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τι λε ρε παιδι μου;συγκινηθηκα και βουρκωσα παρολιγο.....παντως η γνωστη απο το πρασινο αποκλειεται να ναι γιατι εχει χουφτωσει τουλαχιστον μια φορα τον πουτσο και τα οπισθια ολων των μελων του παροντος φορουμ με αγριες διαθεσεις.....δεν παιζει ...... :grin:μακαρι :boobies:.....τα χρυσα μου :boobies:.....υποφερουν ....πεινανε.....δεν εχουν να φανε και ρεψανε.....ουτε βενζινη για το Χ5 δεν θα χουν σε λιγο....


ελεος ρε ......ξυπνατεεεεε.....για λυπηση ειμαστε εμεις που τα εχουμε χτισει τα μπουρδελα τους(ας οψεται το παθος μας για μουνι) και οχι αυτες.... :headbang:  ακους εκει θυματα τραφικινγκ ....κλασικες φεμινιστικες μαλακιες μη κυβερνητικων οργανωσεων .....μιλαω για τον οργανωμενο αγοραιο ερωτα και πορνεια....οχι πιατσες και παρανομα.....ετσι; :idiot:

σας φαινεται για θυμα η μαντυ;ή αφροδιτη;η εφη;ποια; :think:
και για να τελειωνουμε με αγαπουλιστικες ιδεες που μπορει νσ μπσινουν στο μυσλο κσποιων γενικως θα πω και τα εξης.....ξερετε τι δουλεια εκανε πριν ενα χρονο η ειρηνη και πριν κανα δυο η βανεσσα πχ;και ποιος ξερει και ποσες αλλες;φυλαγαν παππουδες.....μου το χουν πει οι ιδιες.....και καποια στιγμη προφανως αποφασισαν αφου πιθανως ηταν και λιγο ομορφουλες και τους αρεσε και η πουτσα να φιλανε αντι για παππουδες ,πεη και αντι να βγαζουν 50 ευρω το οκταωρο να τα βγαζουν το οκταλεπτο....ενιοτε περνωντας και καλα με καποιους πελατες ομορφους σαν τον ντεκερ ας πουμε που ειναι ομορφοπαιδο ή τον τζο......

δεν βγαζω χολη ή κακια αλλα να ειμεθα και λιγο ρεαλιστες που λεει και ο φιλος τζοκεριξ διπλα σε αλλο θρεντ....αυτες οι κοπελες κανανε συνειδητοποιημενες επιλογες και δεν ειναι θυμα τραφικινγκ......δεν θα κλαψω καμια που παει στην δουλεια με τσεροκι οταν οι περισσοτεροι απο σας πατε με το 31 της γραμμης για να τις πηδηξετε και δεν θα κλαψω καμια που αγορασε σπιτι 120 τετραγωνικα στον ευοσμο .....θα κλαψω φυσικα και κλαιω για καποιες πρεζουδες που κυλιουνται σε υποπτες πιατσες και αλλες συναφεις αθλιες ιστοριες που κοπελες τις εκβιαζουν και τις δερνουν για να εκπορνευτουν και να ξεχρεωσουν αφεντικα ή τοκογλυφους

οσο για νταβατζηδες δεν υπαρχουν....υπαρχουν μονο μαλακισμενες γυναικες θυματα ζιγκολικισμου ......το ιδιο που μπορει να συμβει σε καθε γυναικα ανερχομενη,αυτοδημιουργητη και δυναμικη οικονομικα αλλα οχι συναισθηματικα που πεφτει θυμα ψευτικης αγαπης κι ας ειναι και δικηγορος και γιατρος και οτι θελει.....

επιγραμματικα και κλεινοντας....οσες ειχαν μυαλο απο αυτες που ανοιγουν τα ποδια εχουν και λεφτα....τελεία .....
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
και για να τελειωνουμε με αγαπουλιστικες ιδεες που μπορει νσ μπσινουν στο μυσλο κσποιων γενικως θα πω και τα εξης.....ξερετε τι δουλεια εκανε πριν ενα χρονο η ειρηνη και πριν κανα δυο η βανεσσα πχ;και ποιος ξερει και ποσες αλλες;φυλαγαν παππουδες.....μου το χουν πει οι ιδιες.....και καποια στιγμη προφανως αποφασισαν αφου πιθανως ηταν και λιγο ομορφουλες και τους αρεσε και η πουτσα να φιλανε αντι για παππουδες ,πεη και αντι να βγαζουν 50 ευρω το οκταωρο να τα βγαζουν το οκταλεπτο....ενιοτε περνωντας και καλα με καποιους πελατες ομορφους σαν τον ντεκερ ας πουμε που ειναι ομορφοπαιδο ή τον τζο......

δεν βγαζω χολη ή κακια αλλα να ειμεθα και λιγο ρεαλιστες που λεει και ο φιλος τζοκεριξ διπλα σε αλλο θρεντ....αυτες οι κοπελες κανανε συνειδητοποιημενες επιλογες και δεν ειναι θυμα τραφικινγκ......δεν θα κλαψω καμια που παει στην δουλεια με τσεροκι οταν οι περισσοτεροι απο σας πατε με το 31 της γραμμης για να τις πηδηξετε και δεν θα κλαψω καμια που αγορασε σπιτι 120 τετραγωνικα στον ευοσμο .....θα κλαψω φυσικα και κλαιω για καποιες πρεζουδες που κυλιουνται σε υποπτες πιατσες και αλλες συναφεις αθλιες ιστοριες που κοπελες τις εκβιαζουν και τις δερνουν για να εκπορνευτουν και να ξεχρεωσουν αφεντικα ή τοκογλυφους

οσο για νταβατζηδες δεν υπαρχουν....υπαρχουν μονο μαλακισμενες γυναικες θυματα ζιγκολικισμου ......το ιδιο που μπορει να συμβει σε καθε γυναικα ανερχομενη,αυτοδημιουργητη και δυναμικη οικονομικα αλλα οχι συναισθηματικα που πεφτει θυμα ψευτικης αγαπης κι ας ειναι και δικηγορος και γιατρος και οτι θελει.....

επιγραμματικα και κλεινοντας....οσες ειχαν μυαλο απο αυτες που ανοιγουν τα ποδια εχουν και λεφτα....τελεία .....


[size=20pt]Α    Ψ  Ο  Γ  Ο  Σ !!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom