Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Veriotis6974

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίζει τίποτα καλό Θεσ/νίκη?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το σημερινό πρόγραμμα στα πέριξ του μύλου ειπώθηκε προηγουμένως από τον jo, αλλά μιας που βόλταρα θα  το επαναλάβω αναλυτικά και συγκεντρωτικά με τις παρατηρήσεις μου από όπου πέρασα.

- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , η Ρωξάνη, φαίνεται πως έδεσε στο μαγαζί, μακάρι να ανεβάσει σταδιακά και την απόδοση της και να γίνει πιο <πουτάνα>. :fuck2:

- 26ης Οκτωβρίου 52, η Εμμανουέλλα, λεπτό πιπίνι χαμηλών τόνων, αλλά πολύ αποδοτικό μέσα στο δωμάτιο σύμφωνα με δήλωση της μαντάμ που εγώ προσωπικά την θεωρώ από τις αξιόπιστες. Από μένα στα υπ΄ όψιν για άλλη φορά.

- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Βιολέτα, γεμάτο κορμί με ενισχυμένο πίσω σύστημα, σαλοναρίστηκε με μαύρο σετ εσωρούχων με έκανε κλικ, αλλά οι μέτριες κριτικές της με κράτησαν μακριά.

- Ανδρέου Γεωργίου 34, τηλεφωνικά η Μαρία η Τσέχα, :tits: βραδινή η Χριστίνα.  :tits:

- Ανδρέου Γεωργίου 4, δεν πέρασα ούτε τηλεφώνησα, υποθέτω η Εύα.  Βραδινή η Λίλη που κάποια στιγμή θα πρέπει να περάσω να την δω.

- Ι. Κωλλέτη 17, η Έφη με πολύ νωπές και άριστες εντυπώσεις που μου άφησε η πρόσφατη μου επίσκεψη σε αυτήν.

- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Κατερίνα πάρα πολύ σέξι με υπέροχα βυζάκια που τα επιδεικνύει καμαρωτά, :tits: αλλά αφ΄ ενός η σχετικά μέτρια εμπειρία μου με αυτή καθώς και οι πρόσφατες κριτικές της με κράτησαν μακριά. Έβαλε και κάποια κιλάκια που κατά την γνώμη μου την πήγαν.

- Κοροβάγκου 5, η Σάρα που εμένα όμως δεν μου έκανε κλικ, και την θεωρώ και ολίγον υπερτιμημένη αλλά ίσως την επισκεφθώ όμως προσεχώς λόγω των καλών κριτικών της.

- Νικηφόρου Ουρανού 26, δεν πέρασα υποθέτω Νάντια.

- Πέτρου Ερημίτη 2, δεν πέρασα υποθέτω Πετρούλα.

- Φρίξου 14, κλειστό.

- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Μάντυ η οποία ήταν με πελάτη σε δωμάτιο και δεν κάθισα να την δω.

- Κατεχάκη 13 , Η Μάρα όπου έγινε και η σημερινή κατάθεση, :tits: άκρως επιτυχημένη για ακόμη μια φορά ( η 5η φέτος) ισοφαρίζοντας το φετινό μου ρεκόρ που έχω με τη Λούση ( και με εκείνη 5 φορές). Το κορίτσι με περιποιήθηκε δεόντως καλά, έχασε και κάποια κιλάκια και πλέον είναι κανονική και αυτό την ομόρφυνε μεν αλλά έπεσε και αισθητά το όμορφο και σφριγηλό της στήθος. Ουδέν καλόν αμιγές κακού. Την έκανα και την παρατήρηση μου αλλά φαντάζομαι ότι δεν της έδωσε και πολύ σημασία μιας που η πλειοψηφία των συναθλητών προτιμά τις λεπτούλες.
Λεπτομέρειες της συνεύρεσης στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
- Κοροβάγκου 5, η Σάρα που εμένα όμως δεν μου έκανε κλικ, και την θεωρώ και ολίγον υπερτιμημένη αλλά ίσως την επισκεφθώ όμως προσεχώς λόγω των καλών κριτικών της.
    δηλ ποσο υπερτιμημενη??Ποσα ζηταει?? (η Σαρα)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κουκου  :birdman:

Βραδυ
Μιραμπελα Ερημητη την οποια δεν ειδα
Ουρανου 26 μια μελαχρινη θεια λεει , βγηκε σε δευτερολεπτα ο αλλοςδε προλαβα να κλειδωσω
βγηκε και λεει παμε ... ε και φυγαμε  :grin:
Εκκλησια Αντριαννα
Βιλες Σαρα - Μαντυ
Βιτρινατο η Τζουλια / Τζουλη ? την εχα δει και προχθςς .. παλι δε προλαβα να κλεισω  :2funny:
Και Κωλετη η Τζίααααααα  :tits2:
Σπανιολα , Ξαδερφη της τουμπανιεθ

Ντεν ξερω μιλαω ξερω γαμαω το σλογκαν της
πραγματι περασε φιλος και του αρεσε μεσα
20τερμα ηλικιακα , πλαστικο μεγαλουτσι βυζι που το εχει χυμα
μας εκανε κατι τσαλιμια εκει στο αδειο Σαλονι, εγω ειχα παει αλλου οποτε την εκανα
ο αλλος μπηκε , περιμενω περιμενω δε βγαινει  :think:
ξαναμπανω , μπηκε μεσα λει .. ε ξαναβγηκα και περιμενα .. εχει ωραια βραδυα σημερα  :rolleyes:

Ωραια περασε λεει του κανε κατι κολπα εκει στηνοταν απο δω απο κει δαχτυλιαζοταν
του τριοβοταν , λιγο καραμοπαλικινγκ και πεο λικιγκ περιμετρικο
πολυ καλη συμετοχη λεει ... διαδφορες στασεις , φρηγορο ομως το τελος γιαυτον

μετα το τελςος δεν εφτυγε ξαπλωσε και ξανατριβοταν , εκανε κατι κολπα εκει με το ποδι
σκαστο φυλακι αποχαιρετισμου , μινι χορος Σαμπα πριν βγει ..  :think:
α αυτα φτανουν δε φτανουν ? περισσοτερα ιοταν δοκιμασω κι εγω , μιας και ψηθηκα  :dancing:

Απο 40 γιοουρος ξεκιναει , τα κανει ολα μεχρι πρωκτικο .
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
κουκου  :birdman:

Βραδυ
Μιραμπελα Ερημητη την οποια δεν ειδα
Ουρανου 26 μια μελαχρινη θεια λεει , βγηκε σε δευτερολεπτα ο αλλοςδε προλαβα να κλειδωσω
βγηκε και λεει παμε ... ε και φυγαμε  :grin:
Εκκλησια Αντριαννα
Βιλες Σαρα - Μαντυ
Βιτρινατο η Τζουλια / Τζουλη ? την εχα δει και προχθςς .. παλι δε προλαβα να κλεισω  :2funny:
Και Κωλετη η Τζίααααααα  :tits2:
Σπανιολα , Ξαδερφη της τουμπανιεθ

Ντεν ξερω μιλαω ξερω γαμαω το σλογκαν της
πραγματι περασε φιλος και του αρεσε μεσα
20τερμα ηλικιακα , πλαστικο μεγαλουτσι βυζι που το εχει χυμα
μας εκανε κατι τσαλιμια εκει στο αδειο Σαλονι, εγω ειχα παει αλλου οποτε την εκανα
ο αλλος μπηκε , περιμενω περιμενω δε βγαινει  :think:
ξαναμπανω , μπηκε μεσα λει .. ε ξαναβγηκα και περιμενα .. εχει ωραια βραδυα σημερα  :rolleyes:

Ωραια περασε λεει του κανε κατι κολπα εκει στηνοταν απο δω απο κει δαχτυλιαζοταν
του τριοβοταν , λιγο καραμοπαλικινγκ και πεο λικιγκ περιμετρικο
πολυ καλη συμετοχη λεει ... διαδφορες στασεις , φρηγορο ομως το τελος γιαυτον

μετα το τελςος δεν εφτυγε ξαπλωσε και ξανατριβοταν , εκανε κατι κολπα εκει με το ποδι
σκαστο φυλακι αποχαιρετισμου , μινι χορος Σαμπα πριν βγει ..  :think:
α αυτα φτανουν δε φτανουν ? περισσοτερα ιοταν δοκιμασω κι εγω , μιας και ψηθηκα  :dancing:

Απο 40 γιοουρος ξεκιναει , τα κανει ολα μεχρι πρωκτικο .
Συναδελφος ανεφερε οτι δεν ειναι αδυνατη...Ειναι γεματη.... :( Αν ισχυει τελικα αυτο,τοτε δεν ξεκιναω να κανω 25 και 25 =50χλμ * 6,5lt/100χλμ =3,5λτ * 1,60=5€ βενζινη χωρις να ειναι κατι αξιολογο εμφανησιακα...Αν ειναι ομως οπως η ξαδελφη της,τοτε να παω...Απλα περιμενω καποια επιβεβαιωση
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
jo Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΔΟΘΛΕΘΕΙ ΡΕ ΚΣΕΡΕΙΣ ΤΠΤ?ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το πααρον θα αναρτηθει και ως κριτικη , μιας και δεν εχει
ξανααναφερθει η κοπελα

Και Κωλετη η Τζία  λοιπον
Σπανιολα , Ξαδερφη της τουμπανιεθ :tits2:

Ντεν ξερω μιλαω ξερω γαμαω το σλογκαν της πραγματι περασε φιλος και του αρεσε μεσα
η ελληψη Ελληνικων το μονο αρνητικο , στα  αγγλικα οι διαλογοι
20τερμα ηλικιακα , πλαστικο μεγαλουτσι βυζι που το εχει χυμα
μας εκανε κατι τσαλιμια εκει στο αδειο Σαλονι, εγω ειχα παει αλλου οποτε την εκανα
ο αλλος μπηκε , περιμενω περιμενω δε βγαινει 
ξαναμπανω , μπηκε μεσα λει .. ε ξαναβγηκα και περιμενα .. εχει ωραια βραδυα σημερα 

Ωραια περασε λεει του κανε κατι κολπα εκει στηνοταν απο δω απο κει δαχτυλιαζοταν
του τριοβοταν , λιγο καραμοπαλικινγκ και πεο λικιγκ περιμετρικο
πολυ καλη συμετοχη λεει ... διαδφορες στασεις , φρηγορο ομως το τελος γιαυτον

μετα το τελςος δεν εφτυγε ξαπλωσε και ξανατριβοταν , εκανε κατι κολπα εκει με το ποδι
σκαστο φυλακι αποχαιρετισμου , μινι χορος Σαμπα πριν βγει .. 
α αυτα φτανουν δε φτανουν ? περισσοτερα ιοταν δοκιμασω κι εγω , μιας και ψηθηκα 

Απο 40 γιοουρος ξεκιναει , τα κανει ολα μεχρι πρωκτικο .

Βαθμολογιες
Εμφανιση 8
Σερβις 10
Τσατσα 10 ( η βραδυνη υαλοφορουσσα)
χορος
Γενικα 5 ηθελε να βαλει  :2funny:
τελικα λεει 7
Καθαριοτητα 10
Παρκινγκ 10
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Συναδελφος ανεφερε οτι δεν ειναι αδυνατη...Ειναι γεματη.... :( Αν ισχυει τελικα αυτο,τοτε δεν ξεκιναω να κανω 25 και 25 =50χλμ * 6,5lt/100χλμ =3,5λτ * 1,60=5€ βενζινη χωρις να ειναι κατι αξιολογο εμφανησιακα...Αν ειναι ομως οπως η ξαδελφη της,τοτε να παω...Απλα περιμενω καποια επιβεβαιωση

Για Τζια λες ?  :think: οχι μη κανεις τζαμπα χιλιομετρα

Ισως ειναι βλακεια που την ειπα ξαδερφη της αλλης , ομως η φατσα μου θυμησε
Ισπανια ...
Βυζι ισως μικροτερο αλλα καλοστα ματια μου ( ισς μικρη ρογα- γιουροβυζιον για τους ποιο ψαγμενους )
Δε την λες μουναρα - μοντελο κλτ ομως καλη την βρηκα εγω
οι μακρυνοι να μην τρεξετε περιμεντε ...


Γεια σου expensive  :cheesy:
τον βρηκες τον δρομο βλεπω  :P
Αυτριο βραδυ απ οτι εμαθα ειναι . επιβεβαιωσετο πριν πας
αντε και ελα να γραψεις μερτα να μας πεις την γνωμη σου ,
σε κοβω μεγαλο φαν  :cool2:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
THANKS JO :)!!!ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΡΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ :fuck2: ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΩ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΕΕΕ :grin:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Για Τζια λες ?  :think: οχι μη κανεις τζαμπα χιλιομετρα

Ισως ειναι βλακεια που την ειπα ξαδερφη της αλλης , ομως η φατσα μου θυμησε
Ισπανια ...
Βυζι ισως μικροτερο αλλα καλοστα ματια μου ( ισς μικρη ρογα- γιουροβυζιον για τους ποιο ψαγμενους )
Δε την λες μουναρα - μοντελο κλτ ομως καλη την βρηκα εγω
οι μακρυνοι να μην τρεξετε περιμεντε ...


Γεια σου expensive  :cheesy:
τον βρηκες τον δρομο βλεπω  :P
Αυτριο βραδυ απ οτι εμαθα ειναι . επιβεβαιωσετο πριν πας
αντε και ελα να γραψεις μερτα να μας πεις την γνωμη σου ,
σε κοβω μεγαλο φαν  :cool2:
Λοιπόν,οφειλω φιλε μου να σ ευχαριστησω δημοσια για το καλο που μου κανεις να μην ξεκινησω τζαμπα να κατεβω.Σ ευχαριστω.Οχι όπως καποιοι άλλοι οι οποιοι φουσκώνουν τις περιγραφες τους αδικα....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
    δηλ ποσο υπερτιμημενη??Ποσα ζηταει?? (η Σαρα)

Το απλό είναι στα 40 ευρώ ακατέβατα και αδιαπραγμάτευτα και κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά, αλλά το ζήτημα δεν είναι στα 10 παραπάνω ευρώ.

Λέγοντας υπερτιμημένη εννοώ και τον θόρυβο που έγινε γύρω από το όνομα της, την επισκεψημότητα της από συναθλητές καθώς και τις φωτογραφίες της που πιθανόν να μην ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα. Παρόλα αυτά λόγω θετικών κριτικών δεν την απορρίπτω και το πιθανότερο θα είναι να την επισκεφθώ στο μέλλον.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Κολυομαι.!!  :grin:

Θα πας και για  :knockinb: ...που.???

Ρεμαλι , φοβηθηκες μη σε βαλω να πληρωσεις ε ?  :s&m_3:

δε πηγα τελικα πουθενα , ενα πενηνταρικο ειχα ολο κι ολο
μου το πηρε ο φτωχομπινες ο Τζο  :tickedoff:
ηθελε να ξαναπαει Σαρα αλλα τελικα πηγε στην Μαρα  :cheesy:
Σαν Λαικο παιδι που ειναι  :dancing:

40 γιουρος γυμνο +69  :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
THANKS JO :)!!!ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΡΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ :fuck2: ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΩ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΕΕΕ :grin:

Και γω αν ηταν σημερα μαλλον θα μαγνιτηζομουν παλι  :grin:
αντε καλο βολι και ελα να μας πεις τα νεα της


Χαιρετισματα να δωσεις, ναι και πολλα   :grin:



υγ
μη γραφεις κεφαλαιοα θα σου την πουν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν,οφειλω φιλε μου να σ ευχαριστησω δημοσια για το καλο που μου κανεις να μην ξεκινησω τζαμπα να κατεβω.Σ ευχαριστω.Οχι όπως καποιοι άλλοι οι οποιοι φουσκώνουν τις περιγραφες τους αδικα....


Παρακαλω  :grin:

Καλα το πως βλεπουμε τα πραγματα και ειδικα α βυζια διαφερει στον καθενα
δε θα ειναι μονο για σημερα η κοπελα , θα ειναι η βραδυνη αντικαταστατρια της Νικολ απ οτι καταλαβα
οταν σε βολεψει περνα παντως  ;)
και πες μας πως τα ειδες εσυ ...  :tits2:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) ,δεν πήγα

- 26ης Οκτωβρίου 52, το βράδυ ήταν κλειστό
- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Βιολέτα, καλή πιο πρόσχαρη απο όταν την πέτυχα νικ.ουρανού

- Ανδρέου Γεωργίου 34, Μαρία πρωί απο οσο μου είπε,Χριστίνα βράδυ και Λούση δεν ξέρουν,ίσως δουλέψει απο βδομάδα με τα λεγόμενα της τσατσάς...(η ξανθιά που δεν είναι τόσο αξιόπιστη)

- Ανδρέου Γεωργίου 4, δεν μπήκα μέσα απο συναθλητή που ρώτησα καταλαβα πως ηταν η Λίλη

- Ι. Κωλλέτη 17, η Έφη υποθέτω καθως πάλι δεν μπήκα

- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Λάουρα που απο εμφάνιση είναι πολύ καλή, και εχουν ακουστεί τα καλύτερα....

- Κοροβάγκου 5, δεν πήγα

- Νικηφόρου Ουρανού 26, Νάντια ηταν πρωί και το βράδυ που πέρασα εγω ήταν η Ειρήνη που πρέπει να είναι πολύ καλή μεσα..

- Πέτρου Ερημίτη 2, Πετρούλα και το βράδυ που πέρασα ηταν η Μιραμπέλα που είναι απο τις καλυτερες αυτη τη στιγμή για μένα.

- Φρίξου 14, κλειστό.

- Φρίξου 9 (Villa Erotica) ,δεν μπήκα αλλα ηταν το τζίπ εξω οπότε λογικά η Αντριάννα

- Κατεχάκη 13 ,δεν μπήκα

Νικ.Ουρανού εκκλησία ήταν η Αντριάννα απο όσο είδα απο την πόρτα που είναι μουνάρα αλλα μέσα οχι τίποτα τρομερό....

Και
Η εκπληξη Μαντζάρου ήταν η Λίζα-Ναταλί που τώρα την λένε Βικτώρια :jerking:....Σάρα δεν έχει τέλος απο αυτα που κατάλαβα.... :(

Βαρδάρη τώρα

Προμηθέος τερμα κάτω η Βερόνικα :)
Μπλέ η Βίκυ  :tits2: :kissass:
Προμηθέος διπλα απο το Διας μπαρ μια ξανθιά που δουλευε εκει πριν αρκετο καιρό...και ειναι γνωστη όνομα δεν ρώτησα ξέχασα....
Ανορθόγραφο μια Ισπανιόλα που την βλέπεις και στις οθόνες που βάλανε και το πρωι η Μάγια. :tits2:
Σαπφους διδυμα στο ενα υποθετω πως ηταν η Μιρέλα η μοντελισια και στο άλλο ηταν η Νικόλ.
Ταντάλου στο Μαρινόσπιτο η Ζωή...
Ταντάλου στο ερως ηταν η Μαρτίνα πορνοστάρ
και απέναντι η Κορίνα που δεν έκατσα να την δω....

Γενικά απογοητευτηκα εντελώς....σκεφτόμουν να σταματήσω καθώς πολύ λίγες κάνουν την δουλειά σωστά...ίσως αν κοπεί το γαμήσι λόγω οικονομικης κρίσης να καταλάβουν πως πρέπει να αλλαξουν συμπεριφορά μερικές...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom