Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ρεμαλι , φοβηθηκες μη σε βαλω να πληρωσεις ε ?  :s&m_3:

Δε πηγα τελικα πουθενα , ενα πενηνταρικο ειχα ολο κι ολο
μου το πηρε ο φτωχομπινες ο Τζο  :tickedoff:
ηθελε να ξαναπαει Σαρα αλλα τελικα πηγε στην Μαρα  :cheesy:
Σαν Λαικο παιδι που ειναι  :dancing:

40 γιουρος γυμνο +69  :cool2:

30 απλο 40 γυμνο και γλυφομουνι για την ακριβεια ειπε η κοντομαλλουσα τσατσα
συμπαθης κατ εμε.. στο τελος ειπε σκευτιτε το και εδω ειμαστε
μαλλον νομιζε θα φυγουμε ... αλλα τελικα εκανα τριπλα και μπηκα
της το χρωστουσα της Μαρας , 3 φορες την ειχα σηκωσει απο τον καναπε  :P
Γενικα καλα περασαμε , κριτικη αυριο

Εκτος αν ειπε γυμνο ή Γλυφομουνι οποτε παω πασο
Γλυφομουνι δεν εκανα επιδη δεν ηθελα παντως ...
κατα πασα πιθανοτητα παιζει ομως
θυμαμαι και παλια που ελεγε η τσασα "αλλου 60 εδω 40"

Οσο για την οικονομια στις περιγραφες οριστε  :cool2:

Νοτ Μπαντ  :smitten:

Σι γιου λειτερ  :birdman:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
Ρεμαλι , φοβηθηκες μη σε βαλω να πληρωσεις ε ?  :s&m_3:

δε πηγα τελικα πουθενα , ενα πενηνταρικο ειχα ολο κι ολο
μου το πηρε ο φτωχομπινες ο Τζο  :tickedoff:
ηθελε να ξαναπαει Σαρα αλλα τελικα πηγε στην Μαρα  :cheesy:
Σαν Λαικο παιδι που ειναι  :dancing:

40 γιουρος γυμνο +69  :cool2:

Ντεν πειραζει, πηγα εγω για σενα.!!  :dancing:

Αν δε κρατιεσαι τραβα  :fuck2:
παρε και το παχυμετρο να λυσουμε το θεμα που εμεινε στην μεση
λυσε και τον γριφο της πεταλουδας που δε μπορεσε ο ο μαανες  :sunglasses:

Αυριο θα ειναι εκει το μωρο μου απ οτι ειπαν παντως
αν εχεις  υπογλυκαιμία  περιμενε  :cool2:

Πουτσαραδες μου.!!!  :2funny: :2funny: Καλα στενη δεν την λες, αλλα κλικαρει μεσα καλα το πουλακι...
οσο για το τατουαζ...δεν ειναι πεταλουδα, ειναι μια πουτσα χωρις αρχιδια και φτερα.!! αρα πουτσα με φτερα...αρα πουλακι.!!!
  :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε καληνυχτα καυλ'ι'αρηδες.!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
το Φριξου 14 αποψε εκτος απο κλειστο ηταν και ξηλωμενη η ταμπελα μπροστα :think: :think:
Επισης κλειστα τα Μαντζαρου 1,Αν.Γεωργιου 4 και 26ης 52

Και η μιλφ Αννα μεταφερθηκε Κατεχακη
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το Φριξου 14 αποψε εκτος απο κλειστο ηταν και ξηλωμενη η ταμπελα μπροστα :think: :think:
Επισης κλειστα τα Μαντζαρου 1,Αν.Γεωργιου 4 και 26ης 52

Και η μιλφ Αννα μεταφερθηκε Κατεχακη
εχει πολλες μερες που ειναι ξηλωμενη
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) ,δεν πήγα

- 26ης Οκτωβρίου 52, το βράδυ ήταν κλειστό
- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Βιολέτα, καλή πιο πρόσχαρη απο όταν την πέτυχα νικ.ουρανού

- Ανδρέου Γεωργίου 34, Μαρία πρωί απο οσο μου είπε,Χριστίνα βράδυ και Λούση δεν ξέρουν,ίσως δουλέψει απο βδομάδα με τα λεγόμενα της τσατσάς...(η ξανθιά που δεν είναι τόσο αξιόπιστη)

- Ανδρέου Γεωργίου 4, δεν μπήκα μέσα απο συναθλητή που ρώτησα καταλαβα πως ηταν η Λίλη

- Ι. Κωλλέτη 17, η Έφη υποθέτω καθως πάλι δεν μπήκα

- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Λάουρα που απο εμφάνιση είναι πολύ καλή, και εχουν ακουστεί τα καλύτερα....

- Κοροβάγκου 5, δεν πήγα

- Νικηφόρου Ουρανού 26, Νάντια ηταν πρωί και το βράδυ που πέρασα εγω ήταν η Ειρήνη που πρέπει να είναι πολύ καλή μεσα..

- Πέτρου Ερημίτη 2, Πετρούλα και το βράδυ που πέρασα ηταν η Μιραμπέλα που είναι απο τις καλυτερες αυτη τη στιγμή για μένα.

- Φρίξου 14, κλειστό.

- Φρίξου 9 (Villa Erotica) ,δεν μπήκα αλλα ηταν το τζίπ εξω οπότε λογικά η Αντριάννα

- Κατεχάκη 13 ,δεν μπήκα

Νικ.Ουρανού εκκλησία ήταν η Αντριάννα απο όσο είδα απο την πόρτα που είναι μουνάρα αλλα μέσα οχι τίποτα τρομερό....

Και
Η εκπληξη Μαντζάρου ήταν η Λίζα-Ναταλί που τώρα την λένε Βικτώρια :jerking:....Σάρα δεν έχει τέλος απο αυτα που κατάλαβα.... :(

Βαρδάρη τώρα

Προμηθέος τερμα κάτω η Βερόνικα :)
Μπλέ η Βίκυ  :tits2: :kissass:
Προμηθέος διπλα απο το Διας μπαρ μια ξανθιά που δουλευε εκει πριν αρκετο καιρό...και ειναι γνωστη όνομα δεν ρώτησα ξέχασα....
Ανορθόγραφο μια Ισπανιόλα που την βλέπεις και στις οθόνες που βάλανε και το πρωι η Μάγια. :tits2:
Σαπφους διδυμα στο ενα υποθετω πως ηταν η Μιρέλα η μοντελισια και στο άλλο ηταν η Νικόλ.
Ταντάλου στο Μαρινόσπιτο η Ζωή...
Ταντάλου στο ερως ηταν η Μαρτίνα πορνοστάρ
και απέναντι η Κορίνα που δεν έκατσα να την δω....

Γενικά απογοητευτηκα εντελώς....σκεφτόμουν να σταματήσω καθώς πολύ λίγες κάνουν την δουλειά σωστά...ίσως αν κοπεί το γαμήσι λόγω οικονομικης κρίσης να καταλάβουν πως πρέπει να αλλαξουν συμπεριφορά μερικές...
το τζιπ ειναι της μαντυ αρα ηταν αυτη κ το x5 ειναι της αντριαννας αλλα επειδη λειπει δεν παιζει να ειναι αυτη
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
30 απλο 40 γυμνο και γλυφομουνι για την ακριβεια ειπε η κοντομαλλουσα τσατσα
συμπαθης κατ εμε.. στο τελος ειπε σκευτιτε το και εδω ειμαστε
μαλλον νομιζε θα φυγουμε ... αλλα τελικα εκανα τριπλα και μπηκα
της το χρωστουσα της Μαρας , 3 φορες την ειχα σηκωσει απο τον καναπε  :P
Γενικα καλα περασαμε , κριτικη αυριο

Εκτος αν ειπε γυμνο ή Γλυφομουνι οποτε παω πασο
Γλυφομουνι δεν εκανα επιδη δεν ηθελα παντως ...
κατα πασα πιθανοτητα παιζει ομως
θυμαμαι και παλια που ελεγε η τσασα "αλλου 60 εδω 40"

Οσο για την οικονομια στις περιγραφες οριστε  :cool2:

Νοτ Μπαντ  :smitten:

Σι γιου λειτερ  :birdman:
Η Μάρα είναι αυτή? Σε αφησε να την βγάλεος φωτογραφία  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Μαλλον δεν ζητησε αδεια  :2funny: :2funny: :2funny:
αν δε ζητησε θα πρεπει να διαγραφει η φωτο και να μπαναριστει κιολας ο πειρατης :birdman:οπως ειχε γινει με εναν εξυπνακια που ανεβασε βιντεο με την Ηρα παλιοτερα και πεσαμε να τον φαμε αν θυμαστε και τελικα σβηστηκε την ιδια μερα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
το τζιπ ειναι της μαντυ αρα ηταν αυτη κ το x5 ειναι της αντριαννας αλλα επειδη λειπει δεν παιζει να ειναι αυτη

τζίπ(λάθος εκφραση) το x5 εννοούσα ..αυτό είδα και  υπέθεσα πως ειναι η Αντριάννα....τώρα αν λείπει η όχι δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά...καθως πάει καιρός που δεν μπαίνω μεσα στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Ξέχασα να πώ πως ενδιάμεσα ήμουν περαστικός την πέμπτη απο την περιοχή του μύλου και μπήκα στο κεφαλληνίας ήταν μια Κατερίνα με ωραίο κορμί ,βυζάρες και λίγα κιλακια παραπάνω..σε εμφάνιση πολύ καλή αλλα μέσα δεν έλεγε πολλά....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
τζίπ(λάθος εκφραση) το x5 εννοούσα ..αυτό είδα και  υπέθεσα πως ειναι η Αντριάννα....τώρα αν λείπει η όχι δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά...καθως πάει καιρός που δεν μπαίνω μεσα στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Ξέχασα να πώ πως ενδιάμεσα ήμουν περαστικός την πέμπτη απο την περιοχή του μύλου και μπήκα στο κεφαλληνίας ήταν μια Κατερίνα με ωραίο κορμί ,βυζάρες και λίγα κιλακια παραπάνω..σε εμφάνιση πολύ καλή αλλα μέσα δεν έλεγε πολλά....

Xτες βραδυ ηταν το τσεροκι απο εξω, αρα Μαντυ μεσα...

 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
προχθες περασα απο "εκκλησια" κ ενω περιμενα να βγει η γκομενανα τη δω, μου ειπε η τσατσα οτι απο δευτερα (δλδ σημερα) περιμενουν 2 καινουριες κοπελες.τη ρωτησα αν ξερει ονοματα κ μου ειπε οτι δε θυματε , λεω μηπως εβελυνα κ λεει ναι, μια ψιλη( :huh:) ξανθια..
Δεν την πιστεψα για να πω την αληθεια αλλα ποτε δεν ξερεις..Ψινομαι πολυ να παω να δω αλλα θα λειπω εκτος θεσσαλονικης οποτε αν παει καποιος ας γραψει τι παιζει..
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Xτες βραδυ ηταν το τσεροκι απο εξω, αρα Μαντυ μεσα...

τσεροκι η μια 5χ5 η αλλη..
λιμοκτονουν οι κοπελες...
αυτα να τα βλεπουν κατι αγαπουληδες που λενε αχ ηταν κουρασμενη η κοπελα τι να κανουμε δεν πειραζει  :headbang: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

οσο για την φωτο του τζο ειναι φανερο οτι οχι μονο ξερει αλλα ποζαρει κιολας
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
αν δε ζητησε θα πρεπει να διαγραφει η φωτο και να μπαναριστει κιολας ο πειρατης :birdman:οπως ειχε γινει με εναν εξυπνακια που ανεβασε βιντεο με την Ηρα παλιοτερα και πεσαμε να τον φαμε αν θυμαστε και τελικα σβηστηκε την ιδια μερα

Ο νόμος 4000 να εφαρμοστεί παρ'αυτα..........

Τεντυμποι Jo....... :police: :police: :police:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
οσο για την φωτο του τζο ειναι φανερο οτι οχι μονο ξερει αλλα ποζαρει κιολας

Και η απόδειξη ότι ξέρει και ποζάρει κιόλας είναι το γεγονός ότι η φωτογραφία τραβήχτηκε με φλας, όπως φαίνεται από την αντανάκλαση στην πόρτα, που σημαίνει ότι αν τραβιότανε χωρίς τη συναίνεση της κοπέλας, τώρα ο jo δεν θα μπορούσε να γράψει τπτ. :grin:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Αν αυτή λέγεται πόζα, θα πάω να χαστουκίσω  :s&m_1: :s&m_1: τον δάσκαλο φωτογραφίας και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω.
Γαμώ την dSLR μου!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Αν αυτή λέγεται πόζα, θα πάω να χαστουκίσω  :s&m_1: :s&m_1: τον δάσκαλο φωτογραφίας και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω.
Γαμώ την dSLR μου!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
συμφωνω...φαινεται οτι η κοπελα εχει πληρη αγνοια :rolleyes: :rolleyes:
Πως αδυνατισε ετσι αυτη?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
συμφωνω...φαινεται οτι η κοπελα εχει πληρη αγνοια :rolleyes: :rolleyes:
Πως αδυνατισε ετσι αυτη?

Πραγματικά al, αδυνάτισε πάρα πολύ και έκανα και μια εκτενή συζήτηση μαζί της για αυτό, το έχει πάρει ζεστά να γίνει αδύνατο γκομενάκι και ίσως σύντομα θα την δεις με ακόμη λιγότερα κιλά. Βέβαια το στήθος της χαλάρωσε παρά πολύ, και της το είπα, και αυτό ήταν το τίμημα του αδυνατίσματος της.

Όσο για την Φώτο πιστεύω ότι όχι μόνο είχε γνώση, του ότι την τράβηξε ο jo, αλλά έχει και την συναίνεση της δημοσίευσης της. Το φλας που αντανακλά στην πόρτα φαίνεται καθαρά όποτε και άγνοια να είχε η κοπέλα θα τον καταλάβαινε, και αν δεν ήθελε να την φωτογραφίσει θα πλακώνανε μετά οι μπράβοι και θα γινότανε το έλα να δεις. Έτσι πιστεύω εγώ.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Το φλας από το κινητό φαίνεται καθαρά.
Πόζα πάντως δεν υπάρχει.Είναι καθαρά point and shoot. Άλλωστε φαίνεται η κίνησή της.
Κατα τ'άλλα(ποιά άλλα...) είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ως φωτογραφία.
Μόνο ο Jo μπορεί να μας διαφωτήσει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Πραγματικά al, αδυνάτισε πάρα πολύ και έκανα και μια εκτενή συζήτηση μαζί της για αυτό, το έχει πάρει ζεστά να γίνει αδύνατο γκομενάκι και ίσως σύντομα θα την δεις με ακόμη λιγότερα κιλά. Βέβαια το στήθος της χαλάρωσε παρά πολύ, και της το είπα, και αυτό ήταν το τίμημα του αδυνατίσματος της.
ναι αλλα θα χασει ολη την χαρη της και αυτη σα την Βικυ που την τελευταια φορα που την ειδα ειχαν κρεμασει και τα ματια της και τα βυζια της απο το αδυνατισμα.
Ολη η καυλα της Μαρας ηταν το στρουμπουλο πακετο της
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ναι αλλα θα χασει ολη την χαρη της και αυτη σα την Βικυ που την τελευταια φορα που την ειδα ειχαν κρεμασει και τα ματια της και τα βυζια της απο το αδυνατισμα.
Ολη η καυλα της Μαρας ηταν το στρουμπουλο πακετο της

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Της τα είπα της μικρής αλλά ήταν ανένδοτη, και ίσως από τη μεριά της να έχει κάποιο δίκιο μιας που οι περισσότεροι από μας προτιμούν τις λεπτούλες, μάλιστα ένα πολύ εκλεκτό μέλος της μπουρδελοκατάστασης την απέφυγε για τον λόγο που είχε κάποια κιλάκια. :grin: :grin: :grin:

Λοιπόν όσο για την Βίκυ χθες το βράδυ που τελείωνα τη βόλτα μου πέρασα με το αμάξι έξω από το μαγαζί της και εκείνη την ώρα ήταν που πήγαινε να πιάσει δουλειά και την είδα ντυμένη με κάτι μαύρα δερμάτινα και το ξανθό της μαλί μοιραίο, πολύ μούναρος, έκοβα φλέβες για πάρτι της εκείνη την ώρα. Νομίζω ότι έφτασε πλέον η ώρα να της τον δώσω και εγώ. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom