Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Τώρα ασχολείται με μασάζ... άντε να δούμε τι θα δούμε...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Μόλις βρω επαφή θα σε φέρω σε επαφή!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Αυτο είναι το σωστό ο ένας βοηθάει τον άλλον  :dancing:
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό που κάνει φοβερή εντύπωση σε αυτό το θρεντ είναι ότι υπάρχουν κάποια στανταρ άτομα που ασχολούνται καθημερινά με τα μπουρδέλα στην Θεσσαλονίκη.

Αυτό δεν υπάρχει.

Δεν υπάρχει πουθενά στατιστικά. Ακόμα και το αντίστοιχο θρεντ μπουρδέλων της Αθήνας  να δεις που η Αθήνα έχει πολύ περισσότερο πληθυσμό και πολλά περισσότερα μπουρδέλα. Δεν υπάρχει πιο ενεργό θρεντ από το Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης. Ξέρω ότι υπάρχουν πολλά ίντερνετ ζόμπις που είναι 24 ώρες καθημερινά στο σαιτ και ποστάρουν αλλά μπουρδελιαριδες ζόμπι δεν άκουσα πουθενά. Κάθε μέρα τα ίδια άτομα....

Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε. Ή είναι νταβατζήδες κάποιοι εδώ μέσα ή τα παίρνουν να διαφημίζουν τα μπουρδέλα. Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ άτομο που θα ξυπνήσει το πρωί και θα πάει να δει τι παίζει σε κάθε μπουρδέλο και το απόγευμα το ίδιο και αναλυτικά τι γίνετε σε όλα τα μπουρδέλα και θα κάνει και κατάθεση και θα πάρει και τηλέφωνα και αυτό σε καθημερινή βάση. Δηλαδή με αυτή την λογική κάποιοι εδώ μέσα κατά μέσα όρο τρώνε σίγουρα πάνω από 1200 ευρώ σε μπουρδέλα τον μήνα. Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε.

Εντάξει είπαμε να πας 3-4 φορές τον μήνα ή 1-2 φορές αν έχεις κοπέλα αλλά αυτό είναι αρρώστια...Και το πιο τρελό είναι ότι άντε πες ότι είχε ωραίες πουτάνες στην Θεσσαλονίκη θα έλεγα είναι μοντελοπνίκτες αλλά στην Θεσσαλονίκη στα μπουρδέλα είναι γεμάτο κομοδίνα σε ακριβή τιμή....καμία σχέση με Αθήνα.. Μου αρέσει που τρέχετε κάποιοι και κάνετε και γλωσσωφιλα σε μερικά μπουρδέλα της κακιάς ώρας που η κοπέλα πάει κάνει και ακάποτα και CIM και τρέχει και από δωμάτιο σε δωμάτιο και τρώτε και λίγο ρυζόγαλο από τον προηγούμενο χωρίς να το καταλάβετε....



Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε. Έχω πάθει την πλάκα μου....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αυτό που κάνει φοβερή εντύπωση σε αυτό το θρεντ είναι ότι υπάρχουν κάποια στανταρ άτομα που ασχολούνται καθημερινά με τα μπουρδέλα στην Θεσσαλονίκη.

Αυτό δεν υπάρχει.

Δεν υπάρχει πουθενά στατιστικά. Ακόμα και το αντίστοιχο θρεντ μπουρδέλων της Αθήνας  να δεις που η Αθήνα έχει πολύ περισσότερο πληθυσμό και πολλά περισσότερα μπουρδέλα. Δεν υπάρχει πιο ενεργό θρεντ από το Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης. Ξέρω ότι υπάρχουν πολλά ίντερνετ ζόμπις που είναι 24 ώρες καθημερινά στο σαιτ και ποστάρουν αλλά μπουρδελιαριδες ζόμπι δεν άκουσα πουθενά. Κάθε μέρα τα ίδια άτομα....

Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε. Ή είναι νταβατζήδες κάποιοι εδώ μέσα ή τα παίρνουν να διαφημίζουν τα μπουρδέλα. Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ άτομο που θα ξυπνήσει το πρωί και θα πάει να δει τι παίζει σε κάθε μπουρδέλο και το απόγευμα το ίδιο και αναλυτικά τι γίνετε σε όλα τα μπουρδέλα και θα κάνει και κατάθεση και θα πάρει και τηλέφωνα και αυτό σε καθημερινή βάση. Δηλαδή με αυτή την λογική κάποιοι εδώ μέσα κατά μέσα όρο τρώνε σίγουρα πάνω από 1200 ευρώ σε μπουρδέλα τον μήνα. Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε.

Εντάξει είπαμε να πας 3-4 φορές τον μήνα ή 1-2 φορές αν έχεις κοπέλα αλλά αυτό είναι αρρώστια...Και το πιο τρελό είναι ότι άντε πες ότι είχε ωραίες πουτάνες στην Θεσσαλονίκη θα έλεγα είναι μοντελοπνίκτες αλλά στην Θεσσαλονίκη στα μπουρδέλα είναι γεμάτο κομοδίνα σε ακριβή τιμή....καμία σχέση με Αθήνα.. Μου αρέσει που τρέχετε κάποιοι και κάνετε και γλωσσωφιλα σε μερικά μπουρδέλα της κακιάς ώρας που η κοπέλα πάει κάνει και ακάποτα και CIM και τρέχει και από δωμάτιο σε δωμάτιο και τρώτε και λίγο ρυζόγαλο από τον προηγούμενο χωρίς να το καταλάβετε....



Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε. Έχω πάθει την πλάκα μου....

Αν καταλαβα καλα, μας την λες?
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Φιλε αν ήταν νταβαδες τις περισσότερες θα τις εκθειάζαν κ δεν θα τις θαβαν όπως τώρα κ ασε που θα ήταν όλοι μέρα εδώ μέσα αλλα αν παρατηρήσεις είναι συγκεκριμένες ώρες πράγμα που σημαίνει κάτι... Το ότι κάθε μέρα κάνουν τσαρκα δεν σημαίνει ότι κάνουν κ κατάθεση! Έχει κ η τσαρκα την φάση της! Α υπάρχουν κ οι τηλεφωνικές ενημερώσεις σε περίπτωση που σου διαφεύγει!
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1

Ναι ρε φίλε αλλά πάλι μου φαίνεται περίεργο να ασχολείσαι καθημερινά τόσο ενεργά με ένα θέμα. Εντάξει θα πας να γαμήσεις...πόσες μία ? δύο ? Τρεις ? την εβδομάδα..  Too much…Αλλά από εκεί και πέρα να ασχολείσαι πρωί βράδυ με το θέμα τόσα ενεργά μου είναι πολύ περίεργο όσο αργόσχολος και να είσαι..... :think:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Αφού δεν σ αρέσει ρε τυπε μπές σε άλλο σιτε εμείς εδώ μέσα έχουμε πολλές γκαυλες  :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Κρίμα τα λεφτά ....για τα κομοδινα....
Όχι και έμένα μου αρέσει αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό καθημερινά....μου έκανε εντύπωση γιατί το βλέπω συνέχεια αυτό το θρεντ....αλλά άμα έχεις πολλές καύλες...
Then find a girlfriend …its cheaper and clever….
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Άλλο το ένα άλλο το άλλο μην τα μπερδευουμε! κ για να το λες αυτο δεν είσαι μπουρδελιαρης ΕΣΥ...
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Τεσπα φεύγω ελπίζοντας ότι θα πετύχω την αφρο... Νεότερα το βράδυ!
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Ναι είναι αλήθεια αυτό. Τα μπουρδέλα δεν μου αρέσουν τόσο είμαι περισσότερο Σαουνάκιας....(FKK)  :2funny:... Αυτή η Αφρο ακόμα δεν βγήκε στην σύνταξη...Έχει πόσα χρόνια που την γάμησα... :think:φαντάρος ήμουν... :2funny:άντε καλό βόλι....και καλή επιστροφή μην χάσεις το βραδινό δελτίο ενημερώσης.... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτό που κάνει φοβερή εντύπωση σε αυτό το θρεντ είναι ότι υπάρχουν κάποια στανταρ άτομα που ασχολούνται καθημερινά με τα μπουρδέλα στην Θεσσαλονίκη.

Αυτό δεν υπάρχει.

Δεν υπάρχει πουθενά στατιστικά. Ακόμα και το αντίστοιχο θρεντ μπουρδέλων της Αθήνας  να δεις που η Αθήνα έχει πολύ περισσότερο πληθυσμό και πολλά περισσότερα μπουρδέλα. Δεν υπάρχει πιο ενεργό θρεντ από το Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης. Ξέρω ότι υπάρχουν πολλά ίντερνετ ζόμπις που είναι 24 ώρες καθημερινά στο σαιτ και ποστάρουν αλλά μπουρδελιαριδες ζόμπι δεν άκουσα πουθενά. Κάθε μέρα τα ίδια άτομα....

Δεν υπάρχει αυτό . Δεν γίνετε. Ή είναι νταβατζήδες κάποιοι εδώ μέσα ή τα παίρνουν να διαφημίζουν τα μπουρδέλα.
+100000000

ειπαμε ο τζο 145 ειναι η καντυ(παλια ηταν η κριστιν που μετα εδωσε τον λογαριασμο τζο στην καντυ και κρατησε τον μπεκα) ,ο κινητο ειναι ο νταβατζης της βιλας με το κοκκινο αμαξι,ο γλ ειναι εκπροσωπος τυπου του λαφαμ(ξεκινησε ως εκπροσωπος τυπου της αννας-μαριας και της δαναης αλλα μετα βγηκε ανεργια και αλλαξε μαγαζι),ο γκειμοβερ της κατεχακη-προμηθεως 25 κλπ,ο γαμαικ της τζοαννας και ο πατσινο δεν θυμαμαι αλλα καποια αλυσιδα εκπροσωπει κι αυτος..... :sunglasses:

εσυ τι ομαδα  εισαι;μποχουμ; :grin:

μετα τιμης
το ιντερνετ ζομπι..... :grin: ΑΚΑ τιμημενη αδελφη του ελεους.....(μαζεψαμε και τετοιους χαρακτηρισμους κατα καιρους) :grin:











τωρα για να σοβαρευτουμε ,με την κριση εγω προσωπικα ειπα δεν βγαινω πλεον περα ,ενημερωνω αραια και που οπως βλεπεις,γραφω καποιες κριτικες για το αρχειο του θεματος δοκιμαζοντας νεα φρουτα μπας και γλιτωσω κανεναν πιο φτωχο απο μενα απο το πεταμενο σαρανταρι,δεν ειμαι πλουσιος και γω μεσαιος οικονομικα ειμαι,εχω φαει πολλα λεφτα σε μπουρδελα και μετακινησεις αλλα δεν μετανιωνω γιατι περασα και καλα,δεν ζηταω καμια αναγνωριση ουτε απολαβες για αυτο,περισσοτερο λυνω αποριες συναγωνιστων νεων χρησιμοποιωντας την οποια εμπειρια μου και γνωση χωρις να το παιζω εξυπνος ή παντογνωστης,καμια φορα κανω και καμια τηλε-ενημερωση αλλα με μετρο να μην γινομαι και γραφικος και οταν δεν εχω κατι να πω παω στο τσατ θρεντ και δεν μπαινω καν εδω για μερες.....

οσο για το αν ειμαι νταβατζης ενα θα σου πω....αν με παρακολουθεις δες ποσο καιρο εχω να παω σε γνωστα στουντιο της περιοχης που ζω (λαρισα) και που εγω πρωτος ανοιξα θρεντ και αφιερωματα για αυτα και τα  ανεδειξα και εφτιαξα και θρεντ κριτικων για την παρτη τους....εγω που καποτε ημουν θαμωνας.....απεχω τυχαια νομιζεις;καποιους λογους εχω......δεν θελω να γινω το πιονι και το υποχειριο κανενος νταβα και δεν ξεπουλιεμαι.....αν νιωσω καπου αναγνωρισιμος και ευαλωτος σε πιεσεις και εκβιασμους καθε ειδους -για να πω μια καλη κουβεντα και καλα -κοντρα στις αρχες μου, την κανω με ελαφρα πηδηματακια....στην θεσσαλονικη δεν εχω(ακομα) τετοιο προβλημα γιατι περναω απαρατηρητος στο πληθος μεσα στην αραιη συχνοτητα των επισκεψεων μου.....ευτυχως.....
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μονο εγω δε τα παιρνω απο πουθενα οποια κοπελα φοραει μποτες την υποστηριζω εμενα να ακουτε  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom