Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δουλευε πριν εναμιση χρονο στο Κεφαλληνιας. Μilf με μεγαλα βυζια, αχορταγη στο sex με χαρακτηριστικο της
οτι τα καταπινε ολα. Πηγα μια φορα ολο κι ολο. Μου εδωσε το τηλεφωνο της χωρις να το ζητησω.
Φαινεται προετοιμαζε την ιδιωτευση της! Δυστυχως ψαχνω και δεν το βρισκω για τους ενδιαφερομενους.
Την ειχε πρωτοπαρουσιασει στο forum το trelo agori!!!
Μια ευθυμη λεπτομερεια: Οταν της ειχα πει οτι ειμαι απ΄την Χαλκιδικη
μου ειπε οτι πριν βγει στο κλαρι, μαζευε ελιες στην Χαλκιδικη, αλλα
δεν εβγαινε μεροκαματο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Kατάλαβα ποιά λές...δουλευε τότε που δουλευε και η Εμμανουέλα η Πατρινια... στο Μύλο (κεφαλληνίας) ηταν ψιλομεγαλούτσικη και ψιλομπαζάκι...αλλα μέσα λεγονταν ο,τι ηταν φωτιά....Για τηλ. δεν ξέρω...γιατι δεν την δοκίμασα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κρίμα τα λεφτά ....για τα κομοδινα....
Όχι και έμένα μου αρέσει αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό καθημερινά....μου έκανε εντύπωση γιατί το βλέπω συνέχεια αυτό το θρεντ....αλλά άμα έχεις πολλές καύλες...
Then find a girlfriend …its cheaper and clever….

Απλα :2funny: :2funny: :2funny: οι πουτανες βγενουν ποιο φτηνα και την αλλη μερα δεν τις βρησκεις διπλα σου οταν ξυπνας.!!  :2funny:

σε ολα τα αλλα που λες συμφωνω, εν μερη οτι, το bourdrela ειναι ισως απο τα λιγα σαιτ που θα βρεις τοση απηχηση, που θα μπεις θα ανοιξεις ενα θεμα και θα παρεις απαντηση (μετα απο πολυ δουλεμα) αλλα και οτι ποτε δεν ξερεις ποιος ειναι απο την αλλη μερια και χτυπα τα πληκτρα, αλλα το να πηγαινεις στις πουτανες ειναι αρωστια, χομπυ, εθισμος, διασκεδαση,...το εχω παθει, το εχω περασει, μου εχει μηνει το μικροβιο και δεν μπωρω να το αποβαλω, εχω παει 8-10 φορες σε εναν μηνα σε πουτανες, και να χτυπαω και μαλακια ενδιαμεσα για να συμπληρωσω τα κενα και να αποβαλω τις καυλες, εχω φαει ενα καρο λεφτα στις πουτανες, εχω παει και θα ξαναπαω Αθηνα μονο και μονο για να γαμησω, εχω παει βουλγαριες, εχω σκοπο να παω και Γερμανια, μονο και μονο για το μουνι...και αν δεν ηταν και η πουτανα η κριση να μην εχω λεφτα και να μην ξερω τι να τα κανω, γιατι πριν ενα χρονο επερνα τα διπλα και τωρα κοντευω να πουλησω και αυτα που εχω θα συνεχιζα ακαθεκτος να  :knockinb: πουτανες...και γιατι.??? γιατι καποια στιγμη αυτο το γαμημενο που το λενε πουτσα θα σταματησει να μας σηκωνετε.!!  :2funny:
Πες με αρωστο πες με παραξενο πες με ανωμαλο οπως θες... :grin:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Kατάλαβα ποιά λές...δουλευε τότε που δουλευε και η Εμμανουέλα η Πατρινια... στο Μύλο (κεφαλληνίας) ηταν ψιλομεγαλούτσικη και ψιλομπαζάκι...αλλα μέσα λεγονταν ο,τι ηταν φωτιά....Για τηλ. δεν ξέρω...γιατι δεν την δοκίμασα....

μήπως είχε δουλέψει τον Αυγουστο του 2010 στο Φρίξου 14 ;
αν ναι τότε ειναι η πρώτη  :smitten: μου στην Ελλάδα. Και καλη περιπτωση τα γλύφει όλα
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Απλα :2funny: :2funny: :2funny: οι πουτανες βγενουν ποιο φτηνα
;) :2funny:
Αυτό είναι ένας ψεύτικος μύθος και μία δικαιολογία άλλοθι που έχω πει και εγώ πολλές φορές τον εαυτό μου. Αλλά...Δεν ισχύει....Γιατί ? Γιατί αν πας με μια πουτάνα και κάνεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι θα πληρώσεις από 50 εως 80 ευρώ για 20 λεπτά περίπου .... Με την κοπέλα σου μπορείς να έχεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι και πιο καθαρό girlfriend experience με συναίσθημα και ερωτισμό με λιγότερα έως καθόλου λεφτά. Γιατί την κοπέλα σου δεν βγαίνεις και την κερνάς 80 ευρώ όποτε έχεις καύλες..... Δεν ξέρω με ποιες βγαίνεις αλλά μία γυναίκα θα την πας μία φορά την βδομάδα κάπου να φάτε και δύο φορές να πιέτε ένα πότο ή καφέ ... Άντε στην αρχή της σχέσης να σου βγει λίγο πιο ακριβά...αλλά όχι τόσο δραματικά όσο να ξοδεύεις σε πουτάνες.....Επίσης άμα δουλεύει ένα καφέ θα σε κεράσει και αυτή ή ένα ποτό....εκτός αν όλες που βγαίνεις είναι εντελώς ζήτουλες και ξυπόλυτα τσιπλάκια...Και εμένα μου αρέσει το αγοραίο σεξ φίλε αλλά δεν είναι πιο φθηνό.. ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Δαναη μου δεν εχουν ολοι την αισθηση του χιουμορ ουτε τις ιδες γνωσεις για τον αλλον
οποτε ας το κοψουμε λιγο μη μας χουφτωσει   κανας αργοσχολος που τα διαβαζει ολα ....


:idiot: :idiot: :idiot:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
;) :2funny:
Αυτό είναι ένας ψεύτικος μύθος και μία δικαιολογία άλλοθι που έχω πει και εγώ πολλές φορές τον εαυτό μου. Αλλά...Δεν ισχύει....Γιατί ? Γιατί αν πας με μια πουτάνα και κάνεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι θα πληρώσεις από 50 εως 80 ευρώ για 20 λεπτά περίπου .... Με την κοπέλα σου μπορείς να έχεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι και πιο καθαρό girlfriend experience με συναίσθημα και ερωτισμό με λιγότερα έως καθόλου λεφτά. Γιατί την κοπέλα σου δεν βγαίνεις και την κερνάς 80 ευρώ όποτε έχεις καύλες..... Δεν ξέρω με ποιες βγαίνεις αλλά μία γυναίκα θα την πας μία φορά την βδομάδα κάπου να φάτε και δύο φορές να πιέτε ένα πότο ή καφέ ... Άντε στην αρχή της σχέσης να σου βγει λίγο πιο ακριβά...αλλά όχι τόσο δραματικά όσο να ξοδεύεις σε πουτάνες.....Επίσης άμα δουλεύει ένα καφέ θα σε κεράσει και αυτή ή ένα ποτό....εκτός αν όλες που βγαίνεις είναι εντελώς ζήτουλες και ξυπόλυτα τσιπλάκια...Και εμένα μου αρέσει το αγοραίο σεξ φίλε αλλά δεν είναι πιο φθηνό.. ;)
εχεις δικιο...προσωπικη μου γνωμη βεβαια.. ;)
οι περισσοτεροι τρεχουμε στις πουτανες για να γευτουμε το διαφορετικο (απο αυτο που τρωμε καθε μερα),ειτε αυτο ειναι milf,ειτε ειναι μαυρη,ασπρη,μουναρα,κινεζα κ δεν ξερω κ γω τι αλλο...αλλοι βεβαια κ απο συνηθεια,δεν εχετε ακουσει για την δυναμη της συνηθειας?... :grin: :grin:
δεν μπορω κ γω να διανοηθω οτι μια κοπελιτσα της διπλανης πορτας θα σου τρωει σε καθε εξοδο 80 κ βαλε ευρω...αν ειναι να σου τρωει τοσα ή κ περισσοτερα,χωριστε απο τωρα δεν συμφερει... :grin: :grin:
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Μα εγώ αυτά δεν τα είπα για να παρεξηγηθεί ο gl και ο jo145 αλλά ούτε ποτέ είπα αυτά που κατηγορούν άλλοι τον gl και τον jo145............

Να και ο jo145 για παράδειγμα πολλές ώρες στο ίντερνετ με θέμα τα μπουρδέλα και κριτικές....σε όποιο σαιτ και να μπεις με θέμα τα μπουρδέλα θα τον βρεις καθημερινά μέσα....Εγώ όσες φορές μπήκα σε τέτοια τόπικς δεν λείπει ακόμα και συνάδερφοι και φίλοι και γνωστοί από την δουλειά μου το λένε...αυτός και αν είναι παράδειγμα μπουρδελο ζόμπι..... 12,000 μηνήματα έχει τα 10,000 θα είναι για μπουρδέλα και κριτικές κτλ... ε δεν θα έχουν δίκιο κάποιοι να των πουν και Κάντυ....εγώ δεν λέω ότι είναι η Κάντυ αλλά είναι απίστευτο ....χαράς το κουράγιο του...και ο gl ατελείωτα ποστ πολλές ώρες για τσόντες.... χαράς το κουράγιο του....που βρίσκουν την διάθεση, χρόνο κτλ και το κάνουν αυτό καθημερινά...anyway….
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τί έγινε ρε παιδιά η Αντριάννα Τουμπάνιεθ μας την έκανε για Αθήνα?  Έτσι φαίνεται στο γνωστό site *******

Ελα ντε ..  :think:
δε το ειχα προσεξει

τι παιχτηκε ?  :think:


Αφού δεν σ αρέσει ρε τυπε μπές σε άλλο σιτε εμείς εδώ μέσα έχουμε πολλές γκαυλες  :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Τελικά χθες δεν μπήκα για βραδινή κατάθεση λίγο το κρύο λίγο η πολυκοσμία στο μύλο με έκαναν να ξενερωσω...
Παει το crash test  :-
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μα εγώ αυτά δεν τα είπα για να παρεξηγηθεί ο gl και ο jo145 αλλά ούτε ποτέ είπα αυτά που κατηγορούν άλλοι τον gl και τον jo145............

Να και ο jo145 για παράδειγμα πολλές ώρες στο ίντερνετ με θέμα τα μπουρδέλα και κριτικές....σε όποιο σαιτ και να μπεις με θέμα τα μπουρδέλα θα τον βρεις καθημερινά μέσα....Εγώ όσες φορές μπήκα σε τέτοια τόπικς δεν λείπει ακόμα και συνάδερφοι και φίλοι και γνωστοί από την δουλειά μου το λένε...αυτός και αν είναι παράδειγμα μπουρδελο ζόμπι..... 12,000 μηνήματα έχει τα 10,000 θα είναι για μπουρδέλα και κριτικές κτλ... ε δεν θα έχουν δίκιο κάποιοι να των πουν και Κάντυ....εγώ δεν λέω ότι είναι η Κάντυ αλλά είναι απίστευτο ....χαράς το κουράγιο του...και ο gl ατελείωτα ποστ πολλές ώρες για τσόντες.... χαράς το κουράγιο του....που βρίσκουν την διάθεση, χρόνο κτλ και το κάνουν αυτό καθημερινά...anyway….
To που βρισκουν το χρονο και τα χρηματα, ειναι θεμα του καθενος.
Το "κριμα" που ειπες σε προηγουμενο post, χαρακτηριζοντας μας εμμεσως πλην σαφως
οχι υγειως σκεπτομενους ή πραττωντες, θα ηταν καλα να το παρεις πισω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Αηντεεεεεεεεεεε  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μα εγώ αυτά δεν τα είπα για να παρεξηγηθεί ο gl και ο jo145 αλλά ούτε ποτέ είπα αυτά που κατηγορούν άλλοι τον gl και τον jo145............


Να και ο jo145 για παράδειγμα πολλές ώρες στο ίντερνετ με θέμα τα μπουρδέλα και κριτικές....
σε όποιο σαιτ και να μπεις με θέμα τα μπουρδέλα θα τον βρεις καθημερινά μέσα....

Σε ποια σαιτ ρε ? μονο εδω γραφω..ψευτη ! αντε και καμια μαλακια στο λειντις
δες μας παρακολουθουν κιολας  :idiot:
Κανενας δε κατηγορει κανεναν τυπε  10-15 μαλακες της παρεας πειραζουμε  ο ενας τον αλλον
υπαρχουν κι αλλες παρεες :dunno: πανε εκει εγω δε σε παιζω
θα ηθελα αν γινετε να μη ξανααναφερθεις σε μενα ... να χαρεις


Εγώ όσες φορές μπήκα σε τέτοια τόπικς δεν λείπει ακόμα και συνάδερφοι και φίλοι και γνωστοί από την δουλειά μου το λένε...
Κανε μου μια χαρη και ρωτα μηπως θελουν καναν υπαλληλο εκει που εργαζεσαι να ερθω αμα ειναι
βλεπω εχετε πολυ χρομνο και συ και οι συναδελφου σου και διααβαζετε οοολα τα θεματα  :2funny:
βεβαια και δω που δουλευω μια χαρα ειναι , οπως βλεπεις εχω χρονο και σερφαρω αβερτα
απλα ειμαι συνεχεια βραδυνος και με χαλαει ..

αυτός και αν είναι παράδειγμα μπουρδελο ζόμπι..... 12,000 μηνήματα έχει τα 10,000 θα είναι για μπουρδέλα και κριτικές κτλ...
ε δεν θα έχουν δίκιο κάποιοι να των πουν και Κάντυ....εγώ δεν λέω ότι είναι η Κάντυ αλλά είναι απίστευτο ....χαράς το κουράγιο του...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: φρεε ομως  :grin:

και ο gl ατελείωτα ποστ πολλές ώρες για τσόντες.... χαράς το κουράγιο του....που βρίσκουν την διάθεση, χρόνο κτλ και το κάνουν αυτό καθημερινά...anyway….
Εδω συμφωνω ολη μερα τσοντες βλεπει , και τον παιζει... mastrupation  party :idiot:

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τί έγινε ρε παιδιά η Αντριάννα Τουμπάνιεθ μας την έκανε για Αθήνα?  Έτσι φαίνεται στο γνωστό site *******
Να μας στείλουν αντικαταστάτρια άμεσα.......Αυτή η Μόνικα από Σερβία (και όχι Σέρβια) καλή φαίνεται.
1,80 μπόι......για αναρρίχηση είναι!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Διαβασα το ποστ που ανεβασε καποιος στο φορουμ σημερα σχετικα με εμας τους μπουρδελιαρηδες και ολους τους καθημερινους του θρεντ.εχω να σου πω μονο φιλε καλα θα κανεις να κοιτας την δουλεια σου και να μην ασχολησαι με το τι κανει ο καθενας.πρωτα απο ολα ολοι αυτοι που λες καθε μερα χωρις να ειναι υποχρεωμενοι δινουν πληρη εικονα για την καθημερινη μπουρδελοκατασταση της πολης μας για να μπορουν να γαμαν χωρις να κουραζονται και χωρις να τρωνε φολες κατι εξυπνη σαν εσενα!πιστεψε με εγω μπορει να μην ποσταρω συχνα αλλα ειμαι σε καθημερινη βαση μεσα στο σαιτ και βλεπω τι γινεται και τις περισσοτερες φορες δεν χρειαζεται να ποσταρω γιατι χαρη σε καποια ατομα εχουμε καθημερινα ολο το προγραμμα της ημερας,τι να πω;εκει δουλευει αυτη και εκει εκεινη;αφου απο νωρις περνουμε το προγραμμα ολης της μερας εκτος αμα χρειαζεται καποιο συμπληρωμα.τελος παντων καλο ειναι τι γνωμη σου να την κρατας για παρτη σου γιατι δεν χωραει εδω μεσα..εκτος αν εχεις αλλους σκοπους...
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
;) :2funny:
Αυτό είναι ένας ψεύτικος μύθος και μία δικαιολογία άλλοθι που έχω πει και εγώ πολλές φορές τον εαυτό μου. Αλλά...Δεν ισχύει....Γιατί ? Γιατί αν πας με μια πουτάνα και κάνεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι θα πληρώσεις από 50 εως 80 ευρώ για 20 λεπτά περίπου .... Με την κοπέλα σου μπορείς να έχεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι και πιο καθαρό girlfriend experience με συναίσθημα και ερωτισμό με λιγότερα έως καθόλου λεφτά. Γιατί την κοπέλα σου δεν βγαίνεις και την κερνάς 80 ευρώ όποτε έχεις καύλες..... Δεν ξέρω με ποιες βγαίνεις αλλά μία γυναίκα θα την πας μία φορά την βδομάδα κάπου να φάτε και δύο φορές να πιέτε ένα πότο ή καφέ ... Άντε στην αρχή της σχέσης να σου βγει λίγο πιο ακριβά...αλλά όχι τόσο δραματικά όσο να ξοδεύεις σε πουτάνες.....Επίσης άμα δουλεύει ένα καφέ θα σε κεράσει και αυτή ή ένα ποτό....εκτός αν όλες που βγαίνεις είναι εντελώς ζήτουλες και ξυπόλυτα τσιπλάκια...Και εμένα μου αρέσει το αγοραίο σεξ φίλε αλλά δεν είναι πιο φθηνό.. ;)
Ναι όμως με τις πουτάνες έχεις ελευθερία επιλογής και μπορείς να πηγαίνεις κάθε φορά και με διαφορετική.Με την κοπέλα σου ......όμως .
Φίλε δεν μας πείθεις μαυτά που λες.Και το πιο σημαντικό δεν μπορείς να καταλάβεις ότι η ενασχόληση μας με τον πληρωμένο έρωτα ,δεν έχει σχέση με την έλλειψη sex.Πολύ από εμάς έχουμε κοπέλες ,αλλοι είναι παντρεμένοι κλπ.Οι πουτάνες είναι κάτι που δεν κόβετε εύκολα και δεν είναι υποκατάστατο μιας σχέσης.Είναι πάθος.Αλλος έχει πάθος με το αλκοόλ,άλλος με τον τζόγο,άλλος με το γήπεδο και άλλος με τις πουτάνες.
Πάντως εγώ για τον εαυτό μου δεν ανησυχω καθόλου γιατί έχω πάθος με ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Ωρες ώρες απορώ πως τα προλαβαίνω :)
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι όμως με τις πουτάνες έχεις ελευθερία επιλογής και μπορείς να πηγαίνεις κάθε φορά και με διαφορετική.Με την κοπέλα σου ......όμως .
Φίλε δεν μας πείθεις μαυτά που λες.Και το πιο σημαντικό δεν μπορείς να καταλάβεις ότι η ενασχόληση μας με τον πληρωμένο έρωτα ,δεν έχει σχέση με την έλλειψη sex.Πολύ από εμάς έχουμε κοπέλες ,αλλοι είναι παντρεμένοι κλπ.Οι πουτάνες είναι κάτι που δεν κόβετε εύκολα και δεν είναι υποκατάστατο μιας σχέσης.Είναι πάθος.Αλλος έχει πάθος με το αλκοόλ,άλλος με τον τζόγο,άλλος με το γήπεδο και άλλος με τις πουτάνες.
Πάντως εγώ για τον εαυτό μου δεν ανησυχω καθόλου γιατί έχω πάθος με ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Ωρες ώρες απορώ πως τα προλαβαίνω :)
σωστος! :-) πιστευω εδωσες σαφη απαντηση προς τον περιεργο επισκεπτη!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μικρη βολτα πριν λιγο χωρις καταθεση τελικα διοτι ελλειπαν οι 2 στοχοι μου :headbang: :headbang:
Καλα πηγες τσαρκα ?  :uglystupid: τρελος εισαι μου φαινετε , γιατι δε πηγες σε κανα κλαμπ ?
τοσα μερη εχει να πας , τσαρκα πηγες ? .. εισαι απιστευτος ,, δε το πιστευω . Ωωω μοντιε !
Και δεν πηδηξες κιολας .. ντιπ για ντιπ  :idiot:

-Τανταλου 9.Καταρχην ξεναγηθηκα στους χωρους και πρεπει να πω οτι δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα περιφημα στουντιο πλεον.Το δωματιο με το τζακουζι ειναι μεγαλο με στρογγυλο υπερυψωμενο χτιστο κρεβατι με καθρεφτες στους τοιχους και μεγαλο τζακουζι και ψυγειο με τα ποτα.Στα 70ε το'δινε αποψε το τζακουζι αλλα ελλειπε η πορνοσταρ Μαρτινα η οποια ηταν ο δευτερος στοχος μου.
Εχει και ξεναγο ?  :cheesy:
τετοιο κρεβατι ? τετοιο τζακουζι ?  :sunglasses:


Αναλογη ανακαινιση ετοιμαζουν και στο Σαπφους 8.
Να σας δω εσας τουες παλιομ πουδρελιαρηδες που θα πηγαινετε οταν γινουν ολα στουντιο  :2funny: :birdman:
Παντως ο βραδραρακος βλεπω αντι να φυγει ανακαινιζεται ...  :think:
Δουλευε μια μικροκαμωμενη μελαχρινη με το ονομα Μιχο την οποια εχω ξαναδει 100% ή στην Κατεχακη ή στη Μαντζαρου.
Μιχο ?  :think:  τοσα ονοματα εχει Μιχο την βγαλανε ?  :idiot: τγε μπαναλ ξενεγωτ  :idiot:

-Αν.Γεωργιου 16.Η Ρωσσιδα Νατασα η μικρη.Μιση ομως :grin: :grin: 40 κιλα εμεινε αυτη...τι να γαμησεις?Το βιολακι παντως δεν αλλαζει...Ηταν η κοντη,χοντρη,ξανθια τσατσα απο τα Μαντζαρου.Μολις καναμε να φυγουμε...πηρε ενα υφος λες και την κλεψαμε.Α γαμησου μωρη :birdman: :birdman:

-Αν.Γεωργιου 4.Στουντιο 4 συμφωνα με τα καινουρια διαφημιστικα.Η Λιλη.Ξανθο,ναζιαρικο,ομορφο γατακι,μικροκαμωμενο με φοβερο κωλαρακι και υποσχομενα ναζια στο σαλονι.Πολυ καλη περιπτωση πραγματικα.Στα 70ε γυμνο και στα 80ε 69
Στουντιο 4 ?  :think: κατι σε ραδιοφωνο μου κανει  :cheesy: ειδες στα διαφημηστικα μηπως λεει και συχνοτητα ?  :cheesy:
Πρεπει να το δω αυτο το Λιλη  :dancing:

Προς στιγμην βεβαια,λιγο πριν αποχωρησω τωρα το σκεφτηκα λιγο για Εφη.Περασα απ'εξω και δεν ειχε ουτε ενα αμαξι.
Αλλα λεω ρε πουστη μου...μετα απο Βερονικα στο καπακι και Εφη?Για καλογερος θα παω? :priest: :priest: :priest:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:priest: :priest: :priest: :priest:
Εχεις παει Εφη ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
:2funny: :2funny: :2funny:...ρε αϊ παγαινε

Ναι το κρεββατι αυτο ειναι μου φαινεται και το τζακουζι.Και το ουισκυ ειναι J&Β να ξερετε.Κλασσικο ουσικυ με ωραια γευση αλλα δυνατο στο δικο μου κεφαλι.
Kαποτε το επινε και ο al pacino... :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • Scarface.jpg
    Scarface.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 34

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom