Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
:2funny:
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παρεξηγήστε ...εγώ μία λογική απορία έθιξα που την έχουν πολλοί...αν δεν δέχεστε αυτό που είστε δεν φταίω εγώ... τέλος πάντων αφού βλέπω ότι χαλιέστε δεν συνεχίζω με απορίες...συνεχίστε το παιχνίδι χωρίς καμία παρεξήγηση ...  :birdman: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
70 γιουργια Τζακουζι  :think:
σε κατι καταστηματα ντεμεκ χαι σοσαιτυ 80 εχει το γυμνο μονο  :pipa1:
θα αλλαξουμε γειτονια μου φαινετε  :grin:

Επισης στην κριτικη του  argyrotoxos εχει κατι πληροφοριες...
μαανες  :cool2:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
μαλακες παρτε την λαουρα για τελειωμα στο στομα
τα...καταπινει ολα σε λεω... ΑΡΗ ΟΛΕΟ ΟΛΕΟ :rockon: :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στουντιο 4 ?  :think: κατι σε ραδιοφωνο μου κανει  :cheesy: ειδες στα διαφημηστικα μηπως λεει και συχνοτητα ?  :cheesy:
Πρεπει να το δω αυτο το Λιλη  :dancing:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
προς το παρον δες αυτο το λιλη...πιστευω να σου κανει



 

Συνημμένα

  • angry.jpg
    angry.jpg
    38,3 KB · Εμφανίσεις: 18

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πηγα το σαββατο που μας περασε στο ανακαινισμενο ειχε ενα μαυρομαλλικο κοριτσακι ,ονομα δεν θυμαμαι αλλα δεν μιλουσε καθολου ελληνικα.πηρα στα 50ευρω γυμνο και μπηκα μαλιστα στο καινουριο δωματιο το οποιο με εντυπωσιασε πιο πολυ απο την κοπελα μπορω να πω!το τζακουζι η τσατσα το διαφημηζε στα 80.παντως το κοριτσακι δεν ελεγε και πολλα εκτος απο τα γκαυλιαρικα βογγητα που βγαζει!ειχε δυσκολο ονομα το ξανα λεω !σορρυ! Δευτερο γυρω χτηπησα απεναντι στην κοκκινομαλλα μολδαβη η οποια αν και ειναι μιλφ κατασταση ειναι πολυ επαγγελματιας και πολυ καλη στο κρεβατι.ωραιο βυζι μετριου μεγεθους,κωλαρα και συμμετεχει χωρις βιασηνες.η καντυ τωρα ειναι κοροβακου;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Then find a girlfriend …its cheaper and clever….

Είχα και δεν ήταν ούτε το ένα ούτε το άλλο...

Και ήρθε η ώρα να το παραδεχτώ. Είμαι νταβάς. Εγώ και ο jo. Πιστεύω και ο Karaman 7 με τον GAMEOVER και τον al pacino το ίδιο αλλά είναι από άλλο μαγαζί. Καλά για τον gl δεν το συζητάω... Αρχί-νταβάς! Γι' αυτό ο ένας θάβει τις άλλες. Καταλαβαίνεις τα συμφέροντα freemast... Τεχνιέντως δημιουργούμε και κρίσεις ώρες ώρες για να ξεχνιόμαστε...

Επίσης δεν έχω προσωπική ζωή. Δεν τρώω, δεν κοιμάμαι, δεν δουλεύω, δεν πλένομαι αλλά είμαι όλη μέρα στον Βαρδάρη και στα στούντιο του Μύλου. Είμαι η σκιά που θα δεις πίσω σου και ο "χτιστός" τύπος στην γωνία να σε κοιτάει περίεργα...

Ρε τι ακούω εδώ μέσα... Και αν οι υπόλοιποι δεν το παίρνετε προσωπικά εγώ το πήρα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
70 γιουργια Τζακουζι  :think:
σε κατι καταστηματα ντεμεκ χαι σοσαιτυ 80 εχει το γυμνο μονο  :pipa1:
θα αλλαξουμε γειτονια μου φαινετε  :grin:
παντως χθες αυτοι που μπαιναν και μεσα αλλα και απ'το σαλονι φαινονταν ευχαριστημενοι απ'το χωρο και πιστευω παιζει ρολο και να στο περασεις μεσα.Η τσατσα τους εβαζε σχεδον ολους να δουν το χωρο.Αμα γινουν αλλα 2-3 τετοια σπιτια στο Βαρδαρη βλεπω σε λιγο καιρο να γεμιζει η Γιαννιτσων Γερμανιδες...
Παντως εγω ενα τζακουζακι με την Καμελια σιγουρα θα χτυπησω.Πολυτελειες ρε πουστη μου...
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
E Τοτε ΞΙΔΙ! Πάντως μετά τις πληροφορίες του Γαιμακάνου θα πρέπει να πάτε στην Λαουρα για γλωσσόφιλα....να φάτε και λίγο Γαιμακάνο που κόλησε στα ούλα.... :2funny: :pipa1:
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    8,1 KB · Εμφανίσεις: 16

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Είχα και δεν ήταν ούτε το ένα ούτε το άλλο...

Και ήρθε η ώρα να το παραδεχτώ. Είμαι νταβάς. Εγώ και ο jo. Πιστεύω και ο Karaman 7 με τον GAMEOVER και τον al pacino το ίδιο αλλά είναι από άλλο μαγαζί. Καλά για τον gl δεν το συζητάω... Αρχί-νταβάς! Γι' αυτό ο ένας θάβει τις άλλες. Καταλαβαίνεις τα συμφέροντα freemast... Τεχνιέντως δημιουργούμε και κρίσεις ώρες ώρες για να ξεχνιόμαστε...

Επίσης δεν έχω προσωπική ζωή. Δεν τρώω, δεν κοιμάμαι, δεν δουλεύω, δεν πλένομαι αλλά είμαι όλη μέρα στον Βαρδάρη και στα στούντιο του Μύλου. Είμαι η σκιά που θα δεις πίσω σου και ο "χτιστός" τύπος στην γωνία να σε κοιτάει περίεργα...

Ρε τι ακούω εδώ μέσα... Και αν οι υπόλοιποι δεν το παίρνετε προσωπικά εγώ το πήρα...


Και γω το πηρα αλλα απ  την αλλη τι να πεις ?  :idiot:
ο τυπος ειναι χειροτερος απ αυτους που λεει , οχι μονο μπαινει και διαβαζει ( σαν αυτους)
τους παρασκολουθει κιολας και ξερει τι ειναι ο καθενεας  :2funny:
Τι να πεις γαμησε τα ... κατι συναλφοι μου το ιδιο λενε
επισης με παιρνουν και παλιοι συμμαθητες και μου το λενε

Το πρωτο θεμα που ανοιξε ηταν
7 λόγοι που δεν πρέπει να παίρνει κανείς στα σοβαρά τα «reviews» για πουτάνες
το οποιο  φερει ισως ενδιαφερουσες απαντησεις ... μεταξυ των οποιων
κατι παρομοια ελεγε και με κατηγορουσε ...
Ναι , 1)γιατί  το νικ μου λέει όλοι την αλήθεια σε μία λέξη.
Masturbation is free.
2)Δεν παίρνω όλη μέρα στο ίντερνετ σαν εσένα
3) Δεν προσπαθώ να δείξω ότι είμαι κάποιος μέσα από φαικ reviews και σεντόνια reviews με μπούρδες σαν εσένα
4) Δεν προσπαθώ να το παίξω εξυπνάκιας σαν εσένα απλά να κάνω μία εποικοδομητική συζήτηση
5)δεν έχω γράψει πoτε «ριβιους» για πουτάνες
6)Το φόρουμ δεν είναι μόνο για τους παλιούς και τα ίντερνετ ζόμπι και τα ιντερνετ freaks με 5000 ποστς
7)Δεν επιτίθεμαι και μιλάω με αγένια στα καινούργια μέλη

και οπου δηλωσε διαεγραμενος που επανηλθε :dunno:
Δεν είμαι καινούργιος ακριβώς κύριε jo145. Είμαι ο «προχωρημένος» που με διέγραψαν αδίκως γιατί έβγαλα στην φόρα προσωπικές φωτογραφίες με το μέλος vlima, ε συγνώμη vilma. Παρόλα αυτά δεν έδειξαν την ίδια ευαισθησία για άλλους και άλλους. Αισθάνομαι πραγματικά αδικεμένος γιατί με διέγραψαν παρόλο που η ίδια η vilma με παρότρυνε να βγάλω προσωπικές φωτογραφίες δικές της στην φόρα.

αλλο ενα ενδιαφερων θεμα προς συζητηση ηταν το
Άδεια για να αυνανίζεται στο γραφείο!

κατα τ αλλα οι αναφορες και η ενασχοληση με την μπουρδελοκαταστση του φαινετε παραξενο ...
Δηλαδι πραγματικα απορω και ειναι κριμα ..
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
:2funny: :2funny: :2funny:...ρε αϊ παγαινε

Ναι το κρεββατι αυτο ειναι μου φαινεται και το τζακουζι.Και το ουισκυ ειναι J&Β να ξερετε.Κλασσικο ουσικυ με ωραια γευση αλλα δυνατο στο δικο μου κεφαλι.
Kαποτε το επινε και ο al pacino... :2funny: :2funny:

Ρε Al, το J$B που το είδες????? :think: :think: :think: :think:
Εγώ γιατί βλέπω picollo και μάλιστα CAIR????????? :cool2: :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
.η καντυ τωρα ειναι κοροβακου;

Ναι αγορι μου ελα περασε
ειναι πολυ καλη στο δωματιο , θες να σου πω τα προγραμματα ?  :think:

ελα αντε μπας και παρω κανα ποσοστο κι εγω ο φτωχος νταβατζης
γιατι δεν εχω μια και μου τελειωσαν και οι σφαιρες ..


Εκει ειναι σοβαρα .. καλο βολι και χαιρετισματα  :fuck2:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
E Τοτε ΞΙΔΙ! Πάντως μετά τις πληροφορίες του Γαιμακάνου θα πρέπει να πάτε στην Λαουρα για γλωσσόφιλα....να φάτε και λίγο Γαιμακάνο που κόλησε στα ούλα.... :2funny: :pipa1:
εμεις οι μπουρδελιαριδες ημαστε αδερφια δεν συχαινομαστε :-)! Αληθεια εσυ πηγες ποτε σε μπουρδελο;
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι αγορι μου ελα περασε
ειναι πολυ καλη στο δωματιο , θες να σου πω τα προγραμματα ?  :think:

ελα αντε μπας και παρω κανα ποσοστο κι εγω ο φτωχος νταβατζης
γιατι δεν εχω μια και μου τελειωσαν και οι σφαιρες ..


Εκει ειναι σοβαρα .. καλο βολι και χαιρετισματα  :fuck2:
σημερα δεν ξερω αν προλαβαινω αλλα αυριο σιγουρα θα παω!ειναι πολυ αλογο ρε μαγκα!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
σημερα δεν ξερω αν προλαβαινω αλλα αυριο σιγουρα θα παω!ειναι πολυ αλογο ρε μαγκα!

Ειναι  :cum:  :cum: :cum:
Eiναι σαν νομισμα βασικα εχει δυο οψεις ... κωλαρα και μουτρακι  .. διαλεγεςι παιρνεις αναλογα τα κεφια
εγω παντως την πρωτη φορα δε μπορουσα να χορτασω ματαρες  :smitten:
και την δευτερη κωλαρααα  :zfuck:
μονο βυζιολογικος ισως υστερει για μερικους λατρεις , για μενα οχι  :tits2:


Ελα παμε μια ομαδικη τωρα .. Team Masturbation

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
παντως χθες αυτοι που μπαιναν και μεσα αλλα και απ'το σαλονι φαινονταν ευχαριστημενοι απ'το χωρο και πιστευω παιζει ρολο και να στο περασεις μεσα.Η τσατσα τους εβαζε σχεδον ολους να δουν το χωρο.Αμα γινουν αλλα 2-3 τετοια σπιτια στο Βαρδαρη βλεπω σε λιγο καιρο να γεμιζει η Γιαννιτσων Γερμανιδες...
Παντως εγω ενα τζακουζακι με την Καμελια σιγουρα θα χτυπησω.Πολυτελειες ρε πουστη μου...

Μακαρι μακαρι , αντε να κανουν και το μικροτερο προγραμμα 60 να ειμαι ο μονος πελατης  :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: παρε και μπρατσακια  καλου κακου
γιατι δε πρεπει αν εισαι μαθημενος σε δυνατα  ρευματα  :2funny:



Και το καπελο το βγαζουμε ρεεε νεουδιιιιιιιι  θες να γινεις και ΟΥΚας ...  : :uglystupid:

Eκει τραγουδαει η "Καμυ" ?  καιρο εχω να ακουσω νεα
(καποιον να φευγει τρεχοντας δηλαδι :2funny:)




Νταβαντζη dokimazo
Mη ξεχασεις να πας τα κοριτσια για την αλλαγη των 11 , ειναι η σειρα σου σημερα
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Που τα θυμήθηκες πάλι όλα αυτά? Τόσο πολύ σε πείραξαν και σε πλήγωσαν αυτά που έγραψα... και τα θυμάσαι ακόμα... Δεν πειράζει έτσι είναι αυτά ... Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τα ψυχολογικά τραύματα σου και τα κομπλεξ που έχεις... ΞΙΔΙ....Πανέ ζωγράφισε θα σου περάσει.... :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στο θρεντ της Κοζάνης σας έχω ενδιαφέρουσες πληροφορίες και φωτογραφίες για τα  δίδυμα studio της πόλης.


Το μη επιβεβαιωμένο νέο είναι ότι η Δανάη σταμάτησε τη δουλειά. Το μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη από όσα μου είπε η αντικαταστάτριά της και σε συνδυασμό με τα όσα εκμυστηρεύτηκε προ μηνών στον gl.

Jo ανέλαβε τη βρομοδουλειά να ενημερώσεις τον admin για να ανανεωθεί ο κατάλογος. :grin: Ξέρεις εσύ. :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Στο θρεντ της Κοζάνης σας έχω ενδιαφέρουσες πληροφορίες και φωτογραφίες για τα  δίδυμα studio της πόλης.


Το μη επιβεβαιωμένο νέο είναι ότι η Δανάη σταμάτησε τη δουλειά. Το μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη από όσα μου είπε η αντικαταστάτριά της και σε συνδυασμό με τα όσα εκμυστηρεύτηκε προ μηνών στον gl.
φτου....αποχωρω απο το σαιτ.....δευτερο χτυπημα μετα τον φριμαστουρμπεισιον δεν αντεχεται σε μια μερα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom