Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αξιζει λες.?? Αυριο ρεπαρω και θα ειμαι στην γυρα σκοτωνοντας την μερα και ισως βρω και χρονο για κοκο... :grin:

Αξίζει, αν και τα γούστα μας είναι γεωμετρικά αντίθετα, βλέπε Λούση - Μαρία,  :grin: , πάντως αν πας μετά τις 1 το μεσημέρι, κάποια στιγμή είχα δώσει και στον jo το τηλ. του μαγαζιού , αυτός θα το έχει είναι νοικοκύρης και τα κρατάει...., ζήτα το μην τρέχεις άδικα εκεί πάνω, θα έχει και καλή μερά, ωραία εκδρομή. :cheesy: είναι το 69 το αριστερό όχι εκέι που ήταν η δανάη το άλλο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αυτή η Ντίνα ήταν πολύ απογοήτευση για μένα... Στο σαλόνι φαινόταν λαχταριστή αλλά στο δωμάτιο γκρεμίστηκε η εικόνα... θυμάμαι χαλαρό σώμα δίπλες στην κοιλιά και κάτι τέτοια  :-

Είπα και εγώ θα σου ξέφευγε, η αλήθεια είναι ότι μόλις την είδα εσένα σκέφτηκα. :2funny: :2funny: :2funny:

Εμένα το βυζί με απογοήτευσε λίγο. :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ωχ... τώρα θυμήθηκα ποια ήταν, η Ντίνα που το έκανε Τίνα και ήμουν ο μόνος που της έγραψε κριτική…


ελπίζω να σε πρόλαβα μην τρέχεις βραδιάτικα , όχι πως δεν της αξίζει ένα  :fuck2: αλλά όχι μέσα στην νύχτα να τρέχεις Κοζάνη, για δαύτην . Πάντως επιμένω να μένω μετανοιωμένος που δεν μπήκα μέσα σήμερα , όταν με ξαναφέρει ο δρόμος κατά κει πάνω μπορεί να πάω να της τον σφυρίξω.



η ντινα εισαι για την καραμπινα;μακρια λεμεεεεεεε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Μου κάνει βουντού...  :helpplea:ωχ αμάν ... φεύγώ πριν με θυσιάσει... >:cheesy:
                ποισ ειταν αυτοσ ο τυποσ ρε παιδια :jerking: απο που ξεπεταχτηκε, πρεπει να τρωει πολυ σφαλιαρα στην ζωη του και ολα τον χαλανε, αντε να μασ γραφεισ που και που να  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:                                                                                                                           
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
                 ποισ ειταν αυτοσ ο τυποσ ρε παιδια :jerking: απο που ξεπεταχτηκε, πρεπει να τρωει πολυ σφαλιαρα στην ζωη του και ολα τον χαλανε, αντε να μασ γραφεισ που και που να  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:                                                                                                                             

Πάει αυτός....

Αλήθεια εσύ ποιά πήδησες με 20ρικο στο πράσινο , δεν μας είπες... και με ποιά τσατσά  :think:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Επισκεψη χθες το μεσημερι στην Τζουλι, Σαπφους 5.
Ανεβασα κριτικη για οποιον ενδιαφερεται..
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Πάει αυτός....

Αλήθεια εσύ ποιά πήδησες με 20ρικο στο πράσινο , δεν μας είπες... και με ποιά τσατσά  :think:
μια ρουμανα 24χρ. δεν θυμαμαι ονομα, και η τσατσα ειταν η γνωστη γκαυλιαρα ;) που ειναι αρκετο καιρο εκει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μια ρουμανα 24χρ. δεν θυμαμαι ονομα, και η τσατσα ειταν η γνωστη γκαυλιαρα ;) που ειναι αρκετο καιρο εκει.
Μάλλον την Αντριάννα θα λες, ήταν άνετη στο δωμάτιο ,ή λόγω του 20ρικου διεκπεραιωτική  :think:
 

Επισκέπτης
Είπα και εγώ θα σου ξέφευγε, η αλήθεια είναι ότι μόλις την είδα εσένα σκέφτηκα. :2funny: :2funny: :2funny:

Εμένα το βυζί με απογοήτευσε λίγο. :-

Πιπίνι κ να ξεφύγει δύσκολα! Αυτό το μικρό η Άντζελα (φωτοβολίδα πράσινο και προμ 14) μου ξέφυγε τελευταία και χάλασε το σερί!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πιπίνι κ να ξεφύγει δύσκολα! Αυτό το μικρό η Άντζελα (φωτοβολίδα πράσινο και προμ 14) μου ξέφυγε τελευταία και χάλασε το σερί!
ρε κομαντο πεταξου μεχρι Τανταλου 9 να μας πεις ποια ειναι αυτη γιατι θα σκασω αν δε θυμηθω.

Παντως μετα αργα μου ηρθε η φλασια οτι ειναι η πολυ αδυνατη Μονικα με την περιεργη φατσα που δουλευε μεσημερια στο Σαπφους 20.Δεν ξερω ομως...

GAMEOVER πως ηταν αυτη η Μονικα που εσυ ειδες χθες στο Σαπφους 20??
 

Επισκέπτης
ρε κομαντο πεταξου μεχρι Τανταλου 9 να μας πεις ποια ειναι αυτη γιατι θα σκασω αν δε θυμηθω.

Παντως μετα αργα μου ηρθε η φλασια οτι ειναι η πολυ αδυνατη Μονικα με την περιεργη φατσα που δουλευε μεσημερια στο Σαπφους 20.Δεν ξερω ομως...

GAMEOVER πως ηταν αυτη η Μονικα που εσυ ειδες χθες στο Σαπφους 20??

Αύριο θα σου πω.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
;) :2funny:
Αυτό είναι ένας ψεύτικος μύθος και μία δικαιολογία άλλοθι που έχω πει και εγώ πολλές φορές τον εαυτό μου. Αλλά...Δεν ισχύει....Γιατί ? Γιατί αν πας με μια πουτάνα και κάνεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι θα πληρώσεις από 50 εως 80 ευρώ για 20 λεπτά περίπου .... Με την κοπέλα σου μπορείς να έχεις σεξ και ακάποτο τσιμπούκι και πιο καθαρό girlfriend experience με συναίσθημα και ερωτισμό με λιγότερα έως καθόλου λεφτά. Γιατί την κοπέλα σου δεν βγαίνεις και την κερνάς 80 ευρώ όποτε έχεις καύλες..... Δεν ξέρω με ποιες βγαίνεις αλλά μία γυναίκα θα την πας μία φορά την βδομάδα κάπου να φάτε και δύο φορές να πιέτε ένα πότο ή καφέ ... Άντε στην αρχή της σχέσης να σου βγει λίγο πιο ακριβά...αλλά όχι τόσο δραματικά όσο να ξοδεύεις σε πουτάνες.....Επίσης άμα δουλεύει ένα καφέ θα σε κεράσει και αυτή ή ένα ποτό....εκτός αν όλες που βγαίνεις είναι εντελώς ζήτουλες και ξυπόλυτα τσιπλάκια...Και εμένα μου αρέσει το αγοραίο σεξ φίλε αλλά δεν είναι πιο φθηνό.. ;)
Φιλε μαλλον δεν ειχες σχεση με κοπελα νορμαλ ποτε! Οπως το ειπε ακριβως ο καραμαν ειναι!! Σου βγαινουν πολυ πολυυυ ακριβοτερες!!! μα πολυ πιο πολυ μιλαμε!!!  οσο δεν μπορεις να φανταστεις!!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
αλλα το να πηγαινεις στις πουτανες ειναι αρωστια, χομπυ, εθισμος, διασκεδαση,...το εχω παθει, το εχω περασει, μου εχει μηνει το μικροβιο και δεν μπωρω να το αποβαλω, εχω παει 8-10 φορες σε εναν μηνα σε πουτανες, και να χτυπαω και μαλακια ενδιαμεσα για να συμπληρωσω τα κενα και να αποβαλω τις καυλες, εχω φαει ενα καρο λεφτα στις πουτανες, εχω παει και θα ξαναπαω Αθηνα μονο και μονο για να γαμησω, εχω παει βουλγαριες, εχω σκοπο να παω και Γερμανια, μονο και μονο για το μουνι...   
[/quote] το παθαίνουν κ άλλοι αυτο? κ ήμουν έτοιμος να πάω στο τρελογιατρο να τρελανω κ αυτόν...  :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
αλλα το να πηγαινεις στις πουτανες ειναι αρωστια, χομπυ, εθισμος, διασκεδαση,...το εχω παθει, το εχω περασει, μου εχει μηνει το μικροβιο και δεν μπωρω να το αποβαλω, εχω παει 8-10 φορες σε εναν μηνα σε πουτανες, και να χτυπαω και μαλακια ενδιαμεσα για να συμπληρωσω τα κενα και να αποβαλω τις καυλες, εχω φαει ενα καρο λεφτα στις πουτανες, εχω παει και θα ξαναπαω Αθηνα μονο και μονο για να γαμησω, εχω παει βουλγαριες, εχω σκοπο να παω και Γερμανια, μονο και μονο για το μουνι...   
το παθαίνουν κ άλλοι αυτο? κ ήμουν έτοιμος να πάω στο τρελογιατρο να τρελανω κ αυτόν...  :rockon:
Ολοι οσοι ημαστε εδω μεσα το το παθαινουμε φιλαρακο. Μονο ο καινουργιος ειναι νορμαλ.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
μαλλον λες για την Μαρινα φιλαρακο...υπαρχει αλλα σε πιο δικο της χωρο...οπου κι εκει δινει το τηλ της
Οχι φιλε, ξερω πολυ καλα για πια μιλαω.
Οσο για την Μαρινα που λες, επειδη αρκετοι την ψαχνουν, θα ηταν
ενδιαφερον να μας εδινες περισσοτερες πληροφοριες, μια που φαινεται οτι ξερεις.
 

Επισκέπτης
αλλα το να πηγαινεις στις πουτανες ειναι αρωστια, χομπυ, εθισμος, διασκεδαση,...το εχω παθει, το εχω περασει, μου εχει μηνει το μικροβιο και δεν μπωρω να το αποβαλω, εχω παει 8-10 φορες σε εναν μηνα σε πουτανες, και να χτυπαω και μαλακια ενδιαμεσα για να συμπληρωσω τα κενα και να αποβαλω τις καυλες, εχω φαει ενα καρο λεφτα στις πουτανες, εχω παει και θα ξαναπαω Αθηνα μονο και μονο για να γαμησω, εχω παει βουλγαριες, εχω σκοπο να παω και Γερμανια, μονο και μονο για το μουνι...    
το παθαίνουν κ άλλοι αυτο? κ ήμουν έτοιμος να πάω στο τρελογιατρο να τρελανω κ αυτόν...  :rockon:

Εντάξει δεν νίωθω ανώμαλος που σκέφτομαι να το κάνω πλέον!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom