Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ναι μετά τις 7 το βράδυ πέρασα, να πας είναι αξιόλογο το μωρό, και αποδοτικό στο δωμάτιο, σου έχω και πρόχειρη την κριτική μου γι΄ αυτήν, το πανέμορφη βέβαια δεν αντικατοπτρίζει την όλη αλήθεια, και ίσως είναι λίγο υπερβολικό, αλλά θυμάμαι ότι είχα περάσει τόσο ωραία μαζί της που την ομόρφυνα λιγάκι παραπάνω. :grin: :grin: :grin:

εμφανισιακα κι εμενα δε με ενθουσιασε οσες φορες την ειδα αλλα ελαβα και κατι πμ που λενε οτι μεσα την κανεις ο,τι θελεις.Στυλακι Λαουρας δηλαδη και ετσι.Για να δουμε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εμφανισιακα κι εμενα δε με ενθουσιασε οσες φορες την ειδα αλλα ελαβα και κατι πμ που λενε οτι μεσα την κανεις ο,τι θελεις.Στυλακι Λαουρας δηλαδη και ετσι.Για να δουμε...

Περίπου, όχι ακριβώς, η Λάουρα είναι από άλλο πλανήτη, αν πάς πάντως να περάσεις στο δωμάτιο μπαίνοντας αριστερά, είναι με διαφορά το καλύτερο από τα υπόλοιπα, και καλό βόλι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
GAMEOVER  :rockon: :rockon: :rockon:
προσφατα εκλεισε ενα χρονο παρουσιας στο φορουμ
84 κριτικες 54 βδομαδες  :rockon: :rockon: :rockon:
Αξιος !

Γιά σου jo Αλανιάρη, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :) :) νάμαστε καλά να συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό. :rockon:

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Περίπου, όχι ακριβώς, η Λάουρα είναι από άλλο πλανήτη, αν πάς πάντως να περάσεις στο δωμάτιο μπαίνοντας αριστερά, είναι με διαφορά το καλύτερο από τα υπόλοιπα, και καλό βόλι.
πολυ δυνατο φως εχει εκει.Σαν αυλη ψαροταβερνας ειναι...Και επισης εχω αρνητικη εμπειρια με Αλισια στο ιδιο δωματιο :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πολυ δυνατο φως εχει εκει.Σαν αυλη ψαροταβερνας ειναι...Και επισης εχω αρνητικη εμπειρια με Αλισια στο ιδιο δωματιο :grin: :grin:

Ε καιρός να το ξεπεράσεις, :cheesy:, πάντως αν πας στο 1ο δεξιά είναι σαν κουκέτα τραίνου, βέβαια έχω ρίξει κάτι γαμήσια εκεί την Έφη στα νιάτα της, που ακόμη τα θυμάμαι, στο δεύτερο δεξιά δεν είχα την τιμή να έχω κάποια εμπειρία. :grin: :grin: :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
έχω ρίξει κάτι γαμήσια εκεί την Έφη στα νιάτα της, που ακόμη τα θυμάμαι,
Και αυτη τα θυμαται ...  :2funny:
:birdman:


Για το πρασινο λετε ?  :think:
αυτο μπαινοντας αριστερα σδεν ειναι το καλυτερο εινα το μονο δωματιο του σπιτιου  :2funny:
τα αλλα δε τα λες δωματια .. ειδικα αυτο δεξια ειναι ενα μακροστενο με ενα κρεβατι ..
εναν διαδρομο σαν μισο κρεβατι στο φαρδος και ενα νυπτηρα  :idiot:
Τα διπλα κρεβατια μερικων μαγζιων ποιο μεγαλα απ το δωματιο ειναι  :2funny:
εκει αν μπεις με σηκωμενη πουτσα σε μπορεις να κανεις μανουβρα ..
αν δε σου πεσει πρεπει να βγεις με την οπισθεν , σαν περιπτερας  :2funny:

Τεςπα εκει( στο "καλο" δωματιο  ειχα συνεβρεθει με την Χριστινα.gr
Τα χαιρετισματα μου ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τα διπλα κρεβατια μερικων μαγζιων ποιο μεγαλα απ το δωματιο ειναι  :2funny:
εκει αν μπεις με σηκωμενη πουτσα σε μπορεις να κανεις μανουβρα ..
αν δε σου πεσει πρεπει να βγεις με την οπισθεν , σαν περιπτερας  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:καλο
νομιζω ηταν ενα το αλλο δωματιο και το χωρισαν στα 2.Εχω μπει πραγματι με μανουβρα και στα 2 με την παλια ομορφη Αλεξανδρα την οποια εγω ηξερα για Ρωσσιδα αλλα η γυφτοτσατσα λεει οτι ηταν Μολδαβεζα τελικα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και αυτη τα θυμαται ...  :2funny:
:birdman:

Για το πρασινο λετε ?  :think:
αυτο μπαινοντας αριστερα σδεν ειναι το καλυτερο εινα το μονο δωματιο του σπιτιου  :2funny:
τα αλλα δε τα λες δωματια .. ειδικα αυτο δεξια ειναι ενα μακροστενο με ενα κρεβατι ..
εναν διαδρομο σαν μισο κρεβατι στο φαρδος και ενα νυπτηρα  :idiot:
Τα διπλα κρεβατια μερικων μαγζιων ποιο μεγαλα απ το δωματιο ειναι  :2funny:
εκει αν μπεις με σηκωμενη πουτσα σε μπορεις να κανεις μανουβρα ..
αν δε σου πεσει πρεπει να βγεις με την οπισθεν , σαν περιπτερας  :2funny:

Τεςπα εκει( στο "καλο" δωματιο  ειχα συνεβρεθει με την Χριστινα.gr
Τα χαιρετισματα μου ...

Ωραίος.. :2funny: :2funny: :2funny: και παραστατικότατος.. :2funny: :2funny:

Τότε ήσουνα καλό παιδί και τριγυρνούσες και στον Βαρδαράκο, μετά μας χάλασες και μας έγινες στουντιάκιας. :tooth: :tooth: :tooth:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
νομιζω ηταν ενα το αλλο δωματιο και το χωρισαν στα 2.
Ετσι φαινετε - εξηγηται ...
Παντως ειναι πολυ αντιφατικο .. οπως ειπε και ο gameovwer
30 εκει 30 και στο Λαφαμ , που το δωματιο ειναι ποιο μεγαλο απο μερικα μπουρδελα  :2funny:


Εχω μπει πραγματι με μανουβρα και στα 2 με την παλια ομορφη Αλεξανδρα την οποια εγω ηξερα για Ρωσσιδα αλλα η γυφτοτσατσα λεει οτι ηταν Μολδαβεζα τελικα

Εσυ παλι καλα , αν παει κανας χοντρος ,
πρεπει να του κανει κουμαντο η τσατσα για να βγει
σαν τους παρκαδορους στα πλοια ενα πραγμα  :2funny:

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τελικά Al Pacino πρέπει να έχεις δίκιο.......Candy και Jo 145 είναι το ίδιο πρόσωπο :think: :think: :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μικρη βολτα πριν λιγο χωρις καταθεση τελικα διοτι ελλειπαν οι 2 στοχοι μου :headbang: :headbang:

-Προμηθεως 14.Η Ρωξανα η ομορφη που δουλευε και τερμα κατω.Κοντη και στρουμπουλη κοπελα με ωραια πιασιματα αλλα μετρια σχολια
-Προμηθεως 11.Η Βερονικα
-Σαπφους 5.Η Τζουλια η γεματουλα η ομορφουλα.Τα ειπαμε και προχθες...πολυ καλη μεσα και στα 40ε γυμνο τσιμπουκι
-Σαπφους 7.Η Αλεξια την οποια ειδα σημερα και πραγματι η φατσα της δε με συγκινει καθολου.Πρεπει να'ναι ομως καλη μεσα.Δεν κανει γυμνο
-Σαπφους 8.Η ξανθια Λαουρα με τα μεγαλα βυζακια την οποια πρεπει να πω οτι αρχισα να συμπαθω.Βγαινει με πολυ θετικη αυρα στο σαλονι
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Ηταν η Αλισια απο τις 22.00 και μετα.Δουλευουν με 3 βαρδιες και η Αντριανα την οποια εψαχνα ηταν μεχρι τοτε.Αλλα τις 2 πρωτες βαρδιες τις κανουν εναλλαξ καθε μερα η Αντριανα με τη Γιαννα.Δηλαδη λογικα αυριο η Αντριανα ειναι πρωινη.
-Τανταλου 9.Καταρχην ξεναγηθηκα στους χωρους και πρεπει να πω οτι δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα περιφημα στουντιο πλεον.Το δωματιο με το τζακουζι ειναι μεγαλο με στρογγυλο υπερυψωμενο χτιστο κρεβατι με καθρεφτες στους τοιχους και μεγαλο τζακουζι και ψυγειο με τα ποτα.Στα 70ε το'δινε αποψε το τζακουζι αλλα ελλειπε η πορνοσταρ Μαρτινα η οποια ηταν ο δευτερος στοχος μου.Αναλογη ανακαινιση ετοιμαζουν και στο Σαπφους 8.Δουλευε μια μικροκαμωμενη μελαχρινη με το ονομα Μιχο την οποια εχω ξαναδει 100% ή στην Κατεχακη ή στη Μαντζαρου.Σιγουρα την ξερει ο Maaneskyggen και κατι μου λεει οτι ηταν απο τις πολυ μαυρισμενες αλλα δε μπορω να θυμηθω το αλλο της ονομα.Φορουσε μαλλον περουκα αποψε ή αλλαξε εντελως το μαλλι της.Να τη δειτε και να μου πειτε...Παντως παιδια ολοι εμπαιναν οση ωρα εκατσα στο σαλονι.Αφου τη στιγμη που εφυγα περιμενε τυπος στο σαλονι να αδειασουν και τα 3 δωματια ωστε να περασει
-Αν.Γεωργιου 16.Η Ρωσσιδα Νατασα η μικρη.Μιση ομως :grin: :grin: 40 κιλα εμεινε αυτη...τι να γαμησεις?Το βιολακι παντως δεν αλλαζει...Ηταν η κοντη,χοντρη,ξανθια τσατσα απο τα Μαντζαρου.Μολις καναμε να φυγουμε...πηρε ενα υφος λες και την κλεψαμε.Α γαμησου μωρη :birdman: :birdman:
-Αν.Γεωργιου 4.Στουντιο 4 συμφωνα με τα καινουρια διαφημιστικα.Η Λιλη.Ξανθο,ναζιαρικο,ομορφο γατακι,μικροκαμωμενο με φοβερο κωλαρακι και υποσχομενα ναζια στο σαλονι.Πολυ καλη περιπτωση πραγματικα.Στα 70ε γυμνο και στα 80ε 69

Φριξου 14,26ης 52 και Μαντζαρου 10 ηταν παλι κλειστα.

Και ετσι λοιπον γυρισα απραγος μιας και ειχα συγκεκριμενα κοριτσια κατα νου,στην πορεια καπου κρυωσα κιολας,μου εφυγε και η ορεξη οποτε αλλη φορα :cum: :cum:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Προς στιγμην βεβαια,λιγο πριν αποχωρησω τωρα το σκεφτηκα λιγο για Εφη.Περασα απ'εξω και δεν ειχε ουτε ενα αμαξι.
Αλλα λεω ρε πουστη μου...μετα απο Βερονικα στο καπακι και Εφη?Για καλογερος θα παω? :priest: :priest: :priest:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Τί έγινε ρε παιδιά η Αντριάννα Τουμπάνιεθ μας την έκανε για Αθήνα?  Έτσι φαίνεται στο γνωστό site *****
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Τελικά χθες δεν μπήκα για βραδινή κατάθεση λίγο το κρύο λίγο η πολυκοσμία στο μύλο με έκαναν να ξενερωσω... Τεσπα στο θρεντ των μασατζιδικων αναφέρθηκαν σε μια Σίσσυ πολωνεζα που δούλευε σε στούντιο του μυλου κ τώρα ιδιωτευει  ξέρουμε τπτ???
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Αυτό προσπαθώ να θυμηθώ και εγώ chris... Ως τώρα το μυαλό μου δεν έχει κατεβάσει τίποτα...

Αλλά η προεδράρα θα ξέρει!!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τελικά χθες δεν μπήκα για βραδινή κατάθεση λίγο το κρύο λίγο η πολυκοσμία στο μύλο με έκαναν να ξενερωσω... Τεσπα στο θρεντ των μασατζιδικων αναφέρθηκαν σε μια Σίσσυ πολωνεζα που δούλευε σε στούντιο του μυλου κ τώρα ιδιωτευει  ξέρουμε τπτ???
Δουλευε πριν εναμιση χρονο στο Κεφαλληνιας. Μilf με μεγαλα βυζια, αχορταγη στο sex με χαρακτηριστικο της
οτι τα καταπινε ολα. Πηγα μια φορα ολο κι ολο. Μου εδωσε το τηλεφωνο της χωρις να το ζητησω.
Φαινεται προετοιμαζε την ιδιωτευση της! Δυστυχως ψαχνω και δεν το βρισκω για τους ενδιαφερομενους.
Την ειχε πρωτοπαρουσιασει στο forum το trelo agori!!!
Μια ευθυμη λεπτομερεια: Οταν της ειχα πει οτι ειμαι απ΄την Χαλκιδικη
μου ειπε οτι πριν βγει στο κλαρι, μαζευε ελιες στην Χαλκιδικη, αλλα
δεν εβγαινε μεροκαματο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Όταν λες μιλφ εννοείς εντελώς μιλφ? μάλλον έτσι εξηγείται ότι δεν την θυμάμαι αφού δεν ασχολουμε με την κατηγορία  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Μια χαρά μου ακούγεται... αλλά θα είναι MIlF προς GilF... σωστά?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μια χαρά μου ακούγεται... αλλά θα είναι MIlF προς GilF... σωστά?
Οχι, δεν ειναι πολυ μεγαλη, καλα κρατιοταν. Κυκλοφορουν τωρα και μεγαλυτερες.
Ουτε εγω ομως ασχολουμε με την κατηγορια, γιαυτο και δεν ξαναπηγα.
Πηγα για μια φορα για την εμπειρια του γκλου-γκλου που ελεγε το trelo agori!!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Έφυγε απ τα μπουρδελα για τα προτελευταία ένσημα! Θα γυρίσει ως τσατσα για τα τελευταία  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom