Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Στο Λανα μηπως ηθελες να πεις Λαρα την Ισπανιδα την νταρντανα.?? για αυτο λεω μηπως Λαρα.??
αααααααααα ναι αυτη λεω ,Λαρα την λενε ?
και μια Λανα δεν ειχαμε ?  :think:
Τεςπα αστην αυτην ισως να μην ειναι κιολας ...


κάραμaν και ετσι
καραμάν και ετσι

Ε διαλεξε .. εγω παντως καραμάν σε λεω , ετσι μου βγαινει
Οταν πας στο Λαφαμ ας πουμε πως συστηνεσαι ?  :2funny:

το σωστο ειναι...θα με κλλασεις τ'αρχιδια.!
Σωστοοος
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ρε μαγκες εσπασε το λαφαμ
το 40ρι.......πηρα μαρια τσεχα με 30 στο απλο....

Ναι ρε αδερφι . το ειπε η ανουσκα πριν μερες ... :grin:

Τι λεει η Μαρια ?  :think: να περιμενουμε κριτικη ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πιστευω να σε καλυψα.. :grin:

ΥΓ...
3856316857_0ca67a3709.jpg


:2funny: :2funny:


:think: :think: :think:

Εχεις και πυργο ρε ? Δουκας Καραμαν κι ετσι ?

κοιτα να δεις .. το ονομα του δε ξερει αν τονισει , πυργο εχει ...
ποτανα κενωνια  :idiot:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:think: :think: :think:

Εχεις και πυργο ρε ? Δουκας Καραμαν κι ετσι ?

κοιτα να δεις .. το ονομα του δε ξερει αν τονισει , πυργο εχει ...
ποτανα κενωνια  :idiot:

Και οχι μονο...ολοκληρη πολη...στο ονομα μου.!!  :rockon: :2funny:

karaman_map.gif
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
εννοειται πως θα ανεβασω απλα οχι σημερα γτ δεν εχω χρονο .....επισης το ερως 16 ηταν ανοιχτο με μια ξανθια μεγαλουλα καρμεν με αραια δοντια και μια σουζανα που ηταν τις προαλλες στο τσιρκο την βρηκα στο κεφαληνιας...λα αυτα για την σημερινη πρωινη βαρδια
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Κατάθεση σημερα στην μαντυ αν κ πήγαινα για καντυ αλλα δεν έκατσε... Κ αφού πρώτα πέρασα απ το βιτρινατο κ είδα μια ξανθιά που δεν μου έκανε κλικ όνομα δεν μου έιπε αλλα η τύπισα με κρατούσε να μην φύγω κ μ άφησε μόνο όταν βγήκε η τσατσα  κ την έιπε αφού δεν θέλει αστον  :huh: μετα πήγα κ απο κωλεττη ήταν η αγάπη που νομίζω ότι την έχω πάρει κ αλλού αυτήν χωρίς να ειμαι κ πολυ σίγουρος... Άλλη τσαρκα δεν έκανα γιατί ήμουν βιαστικος! Στα της μαντυ τώρα ήρθε ορεξατη μέσα με πιπα που μου τον εξαφάνισε κ πρέπει να βρήκα στο λαρυγγι της... Κ καραμπαλινκγ πολυ καλο αφού νομίζω ότι μου άλλαξε θέση τους ορχεις (τον δεξί αριστερά κ τον αριστερό δεξιά)  :rolleyes: μετα ήρθε απο πάνω κ άρχισε να με κοπαναει για κανένα 5λεπτο ώσπου την βάζω στα 4 που πήρε ένα απίστευτο στήσιμο κ ήταν η σειρά μου για κοπανημα μέχρι να έρθει το τέλος... Πολυ καλη πρωινη άσκηση κ το βράδυ μάλλον θα πάω για την πρώτη μου επιθυμία   ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εννοειται πως θα ανεβασω απλα οχι σημερα γτ δεν εχω χρονο .....
οκεικ ... Απο καραμπαλικιγκ μονο πες τι επαιξε  :sunglasses:

επισης το ερως 16 ηταν ανοιχτο με μια ξανθια μεγαλουλα καρμεν με αραια δοντια
αυτη απο ν ουρανου μαλλον ε ?  :think: ποσο αραια δηλαδι ? χωραει η πουτσα αναμεσα ?  :2funny:
ο ΛΑ θα ξερει να μας πει


και μια σουζανα που ηταν τις προαλλες στο τσιρκο την βρηκα στο κεφαληνιας...λα αυτα για την σημερινη πρωινη βαρδια
ααα μαιστα εντοπιστηκε κι αυτη , τελικα η Πατρινια τι εγινε ?  :think:

Ωραιος ο καραφλος αδερφος  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κατάθεση σημερα στην μαντυ αν κ πήγαινα για καντυ αλλα δεν έκατσε...
Στα της μαντυ τώρα ήρθε ορεξατη μέσα με πιπα που μου τον εξαφάνισε κ πρέπει να βρήκα στο λαρυγγι της... Κ καραμπαλινκγ πολυ καλο αφού νομίζω ότι μου άλλαξε θέση τους ορχεις (τον δεξί αριστερά κ τον αριστερό δεξιά)  :rolleyes: μετα ήρθε απο πάνω κ άρχισε να με κοπαναει για κανένα 5λεπτο ώσπου την βάζω στα 4 που πήρε ένα απίστευτο στήσιμο κ ήταν η σειρά μου για κοπανημα μέχρι να έρθει το τέλος...

Κι αλλος Μαντυ  :knockinb:
σε φορμα η τεος κουνιαδα μου .. μμμ στα υποψιν
καλα στα στησιματα αυτα τα Γερμανικα μοντελα υπερτετουν ...
το αλλο ηταν και αυτορυθμιζομενο , αυτο δε το τεσταρα καλα ακομη ...

Πολυ καλη πρωινη άσκηση κ το βράδυ μάλλον θα πάω για την πρώτη μου επιθυμία   ;)
Καλο βολι  :dancing: Τα Χαιρετισματα μου ... :smitten:

Crash test Mandy - Candy .. περιμενουμε αποτελεσματα  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
το κακο ειναι,και ξεχασα να το αναφερω προχθες,οτι αρχισαν να δουλευουν και οι θερμανσεις στα σπιτια.Σε μερικα σε ενοχλητικο βαθμο...Νωρις νωρις φετος
Και αποψε εχει πραγματικο κρυο και σκεφτομουν να βγω μια γυρα αλλα σκεφτομαι και την ασφυξια :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
το κακο ειναι,και ξεχασα να το αναφερω προχθες,οτι αρχισαν να δουλευουν και οι θερμανσεις στα σπιτια.Σε μερικα σε ενοχλητικο βαθμο...Νωρις νωρις φετος
Και αποψε εχει πραγματικο κρυο και σκεφτομουν να βγω μια γυρα αλλα σκεφτομαι και την ασφυξια :grin: :grin:

Ναι γω ηθελα να αναφαιρθω σε αυτο , αναβουν σιγα σιγα οι φουρνοι  :s&m_2:

Βεβαια ειναι μια καλη λυση για οικονομια ...
θα πηγαινουμε να την πεφτουμε κανα τριωρο στη Βιλλα , κανα τριωρο Λαφαμ
θα παιζουμε και κανα χαρτακι .. θα βγει ο χειμωνας , που θα παει ...  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ε να μην δαγκωνουμε και το καυλι μας ρε αλ απο το κρυο....θα γινεται η πουτσα τρεις ποντους με τετοιο ψυχος..... :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ε να μην δαγκωνουμε και το καυλι μας ρε αλ απο το κρυο....θα γινεται η πουτσα τρεις ποντους με τετοιο ψυχος..... :grin: :grin:
ενταξει ρε σε μερικα το παρακανουν.Περυσι σ'εκεινο το Ερημιτη δε μπορουσες 2 λεπτα να σταθεις στο σαλονι.Παλιοτερα το ιδιο και στο Νικ.Ουρανου 1
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
τζο οσο το καραμπαλικινγκ ειναι φωτια....πολτυ καλη...απλα δεν εχει μεγαλη διαρκεια...θελει σεμιναρια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
το κακο ειναι,και ξεχασα να το αναφερω προχθες,οτι αρχισαν να δουλευουν και οι θερμανσεις στα σπιτια.Σε μερικα σε ενοχλητικο βαθμο...Νωρις νωρις φετος
Και αποψε εχει πραγματικο κρυο και σκεφτομουν να βγω μια γυρα αλλα σκεφτομαι και την ασφυξια :grin: :grin:

ενταξει ρε σε μερικα το παρακανουν.Περυσι σ'εκεινο το Ερημιτη δε μπορουσες 2 λεπτα να σταθεις στο σαλονι.Παλιοτερα το ιδιο και στο Νικ.Ουρανου 1

Φέτος με τα πετρέλαια στο 1 ευρώ και την αναδουλειά που υπάρχει μην περιμένεις να βγάλουμε την μπέμπελη  όπως πέρσι. Εγώ θυμάμαι πάντως την Κωλλέτη, το ανορθόγραφο και κυρίως το Σαπφούς 5, ειδικά όταν ήταν η Ήρα. Χαμάμ σκέτο. :grin:

Από μια μικρή βολτίτσα πάντως που έκανα προ ολίγου, οι θερμοκρασίες είναι καλές.  ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Φέτος με τα πετρέλαια στο 1 ευρώ και την αναδουλειά που υπάρχει μην περιμένεις να βγάλουμε την μπέμπελη  όπως πέρσι. Εγώ θυμάμαι πάντως την Κωλλέτη, το ανορθόγραφο και κυρίως το Σαπφούς 5, ειδικά όταν ήταν η Ήρα. Χαμάμ σκέτο. :grin:

Από μια μικρή βολτίτσα πάντως που έκανα προ ολίγου, οι θερμοκρασίες είναι καλές.  ;)
τι ειδες περιπου?Ειναι η πορνοσταρ ή να φαω καμια Τζουλια αποψε?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μια πολύ μικρή και επιλεκτική βόλτα σε ορισμένα καταστήματα του Βαρδάρη έκανα προ ολίγου.

Στο Σαπφώς 20 ήταν η Μόνικα η ντεμέκ  Ισπανίδα με τα δύο μοναδικά δωμάτια του καταστήματος γεμάτα, η Κέλυ ρεπό.

Στο Πράσινο, στη γωνία η Αντριάννα, γλυκό μωρό με πιασιματάκια και καλή διάθεση. Τη σαλονάρισε η πιο καυλιάρα τσατσά της περιοχής, στα νιάτα της πρέπει να ήταν γαμάτη γκόμενα, στο 30 το απλό πάντως, δεν έκανα κουβέντα για 20, αν μου το πρότεινε πάντως θα περνούσα.

Ανορθόγραφο, άλλη ντεμεκ Ισπανίδα η Λάουρα βαδίζει στα χνάρια της Κέλυς, πολύ άνετα μπορεί να ξεγελαστεί κάποιος αδαής.

Απέναντι στο 7 η Αλεξία, σε καλή φόρμα και καλή κατάσταση βρίσκεται, ετιμηθεί προ ημερών στο Βιτρινάτο.

Και τέλος στο Προμηθέως 11 η Βερόνικα με δύο δωμάτια γεμάτα και μια τσατσά χωρίς το άγχος της αναδουλειάς να κάθεται στην πολυθρόνα της.

Κατάθεση δεν έγινε, και το συμπέρασμα είναι ότι δεν είναι δυνατόν να δώσω 30 για την Αντριάννα στο πράσινο, (με όλο το σεβασμό στην κοπέλα) τη στιγμή που με τα ίδια χρήματα πάω στη Μαρία τη Τσέχα στο Λαφάμ.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τι ειδες περιπου?Ειναι η πορνοσταρ ή να φαω καμια Τζουλια αποψε?

Από αυτές τις διό δεν πέρασα μιας που είχα περάσει προχθές από εκεί. Η πορνοστάρ πάντως δεν μου έκανε κλικ, η Τζούλια όμως ναι, και την έχω βάλει ήδη στη λίστα, κάποια στιγμή δεν θα την γλυτώσει, αλλά δεν ήμουν πολύ ορεξάτος σήμερα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στο Πράσινο, στη γωνία η Αντριάννα, γλυκό μωρό με πιασιματάκια και καλή διάθεση. Τη σαλονάρισε η πιο καυλιάρα τσατσά της περιοχής, στα νιάτα της πρέπει να ήταν γαμάτη γκόμενα, στο 30 το απλό πάντως, δεν έκανα κουβέντα για 20, αν μου το πρότεινε πάντως θα περνούσα.

Κατάθεση δεν έγινε, και το συμπέρασμα είναι ότι δεν είναι δυνατόν να δώσω 30 για την Αντριάννα στο πράσινο, (με όλο το σεβασμό στην κοπέλα) τη στιγμή που με τα ίδια χρήματα πάω στη Μαρία τη Τσέχα στο Λαφάμ.
κοιτα που με βαζεις σε πειρασμο ομως...Αυτη ειναι πολυ δυνατη λενε μεσα.Μετα τις 19.00 πηγες,ετσι?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
κοιτα που με βαζεις σε πειρασμο ομως...Αυτη ειναι πολυ δυνατη λενε μεσα.Μετα τις 19.00 πηγες,ετσι?

Ναι μετά τις 7 το βράδυ πέρασα, να πας είναι αξιόλογο το μωρό, και αποδοτικό στο δωμάτιο, σου έχω και πρόχειρη την κριτική μου γι΄ αυτήν, το πανέμορφη βέβαια δεν αντικατοπτρίζει την όλη αλήθεια, και ίσως είναι λίγο υπερβολικό, αλλά θυμάμαι ότι είχα περάσει τόσο ωραία μαζί της που την ομόρφυνα λιγάκι παραπάνω. :grin: :grin: :grin:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
τζο οσο το καραμπαλικινγκ ειναι φωτια....πολτυ καλη...απλα δεν εχει μεγαλη διαρκεια...θελει σεμιναρια...

Ωραια σε μενα δεν ειχε κανει αν και ειχα μπει εμ 50ρικο
σε φιλο μου που δε τρελενετε κιολας το ειχε κανει με το απλο
Παντως αισθανομαι λιγο Γκαντεμης με την Μαρια , οπως ενοιωθα και με την τζεσυ
κριμα τετοιο κορμι και να μη το χαρεις ...
Μια επαναληψη εχω πει οτι θα την κανω καποια στιγμη  :rolleyes:
θα αναμενω και την κριτικη οταν βρεις χρονο ...
Καλο βραδυ ... ;)



GAMEOVER  :rockon: :rockon: :rockon:
προσφατα εκλεισε ενα χρονο παρουσιας στο φορουμ
84 κριτικες 54 βδομαδες  :rockon: :rockon: :rockon:
Αξιος !

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom