Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Al Pacino, ως νέος στο φόρουμ, να δώσω τα συγχαρητήριά μου για την ΑΨΟΓΗ αναφορά σου.
Πολλοί κάνουν περιπολία, αλλά τέτοια αναφορά με τσα2δες, πρωινή-απογευματινή βάρδυα και ποιά θα "τραγουδήσει" προσεχώς, ελάχιστοι έως κανείς.
Γι'αυτό μην περιμένεις να ξανασχολιάσω αναφορά σου...τα ευκόλως εννοούμενα,παραλείπονται! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Περιμενουμε την ιντριγγα ..
α ναι την ιντριγκα...
Πριν 2 χρονια ειχα γραψει οτι η Βερονικα ειναι Γεωργιανη.Μου το ειχε πει καποιος σοβαρος κυριος μεσης ηλικιας,δικηγορος στο επαγγελμα,που ηταν τακτικοτατος πελατης της απο τοτε που πρωτοεμφανιστηκε.
Τελοσπαντων μετα επικρατησε να λεμε οτι ειναι Ουκρανη και δεν εδωσα και σημασια.
Χθες ομως οσο περιμενα στο δωματιο που ειναι κολλητα στην κουζινα η Βερονικα με τη τσατσα μιλουσαν μια περιεργη γλωσσα με βαρια προφορα,πολλα τσ μεσα και μου κινησε το ενδιαφερον.Παντως για Ρωσσικα-Ουκρανικα δε μου φανηκαν.
Αυτη η ευγενικη κυρια η τσατσα δε μου μοιαζει για Ουκρανη.Το χειροτερο ομως ειναι και η Βερονικα δεν εχει τιποτα το Ουκρανικο πανω της.Παρε τωρα και συγκρινε την με Ηρα,με Βικυ,με Μιλανα ή με τις Ρωσσιδουλες Αγαπη,Νατασα,Ρεμπεκα κλπ...
Καμια σχεση.Καταρχην αυτες ολες μιλανε τα ελληνικα με εντονο λιηη και νιηη.
Η Βερονικα ειναι εντελως αλλη ρατσα κατα τη γνωμη μου και μιλαει εντελως διαφορετικα τα ελληνικα.

Θα μου πειτε τωρα τι σημασια εχει αφου η κοπελα ειναι καλη...Συμφωνω.Αλλα για Ουκρανη εμενα δε μου μοιαζει :rolleyes: :rolleyes:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
ναι δεν εγραψα ρε φιλε εχεις δικιο αλλα δεν ξερω, δεν το θεωρω απαραιτητο να γραψω μια κριτικη που θα ειναι σαν ολες τις αλλες, αφου ολα εχουν αναφερθει το μωρο ειναι σουπερ σε ολα τα χουν πει οι αλλοι γι αυτο...
για τη λαουρα εχουν γραφτει υμνοι τι να πω κι εγω παραπανω..,
για την καντυ ισως επρεπε να γραψω μιας και δεν εχει την προβολη που της αξιζει... ισως το κανω σημερα τωρα με εβαλες πολυπριζο

χτες που ειχα να πω κατι καινουριο γι αυτο εγραψα :cussing:

+ 1000.........
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Al Pacino, ως νέος στο φόρουμ, να δώσω τα συγχαρητήριά μου για την ΑΨΟΓΗ αναφορά σου.
Πολλοί κάνουν περιπολία, αλλά τέτοια αναφορά με τσα2δες, πρωινή-απογευματινή βάρδυα και ποιά θα "τραγουδήσει" προσεχώς, ελάχιστοι έως κανείς.
Γι'αυτό μην περιμένεις να ξανασχολιάσω αναφορά σου...τα ευκόλως εννοούμενα,παραλείπονται! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
να'σαι καλα...καποτε εδινα και 25/25 live με αναλυτικα ολα τα προγραμματα :sunglasses: :sunglasses:...

Μα αν δεν πουμε ονοματα και 2 σχολια γι'αυτες που ξερουμε δεν εχει νοημα η αναφορα.Τι να πουμε δηλαδη?...οτι στο Προμηθεως 25 δουλευει μια πουτανα?
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Το Φρίξου 14 και το Μαντζάρου, ήταν και σήμερα κλειστά  για το 52 δεν πρόσεξα, αλλά το Σααλ ήταν ανοικτό.

Και κάτι παράξενο, οι νταλίκες από του Ερημίτη μπροστά όλες εξαφανισμένες. Τι να έπαιξε άραγε ?  τους κυνηγήσανε ? ξέρει κανείς ??
κανουν απεργια τα τελωνεια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Σαπφους 5.Η Τζουλια η Ρουμανα η γεματουλα.Καστανοξανθη,πολυ ομορφο προσωπο και μπολικα πιασιματα.Την ειχα παρει περυσι το καλοκαιρι και μου ειχε αρεσει πολυ,κανει και φοβερο τσιμπουκι.
40ε εδω το γυμνο και σπεσιαλ.Πολυ γλυκο πλασμα.Νομιζω οτι ο GAMEOVER που γουσταρει τη Μαρα θα πρεπει να τεσταρει και εδω
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
να'σαι καλα...καποτε εδινα και 25/25 live με αναλυτικα ολα τα προγραμματα :sunglasses: :sunglasses:...

Μα αν δεν πουμε ονοματα και 2 σχολια γι'αυτες που ξερουμε δεν εχει νοημα η αναφορα.Τι να πουμε δηλαδη?...οτι στο Προμηθεως 25 δουλευει μια πουτανα?

Βαριέμαι να ψάξω την αναφορά άλλου συναγωνιστή,αλλά τη θυμάμαι αρκετά καλά.Παραθέτω απόσπασμα.....
".......μπαίνω στης Σαπφούς(δεν θυμάμαι νούμερο),είναι μια τσατσα και η κοπέλα σε δωμάτιο.Με λέει ποιά δουλεύει(δεν θυμάμαι το όνομά της) και φεύγω γιατί θα αργούσε.
Πήγα και κατά Βίλκα μεριά, ανοιχτά ήταν όλα....."
Και ΓΑΜΩ τις αναφορές!!!!!!!!!!!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ναι δεν εγραψα ρε φιλε εχεις δικιο αλλα δεν ξερω, δεν το θεωρω απαραιτητο να γραψω μια κριτικη που θα ειναι σαν ολες τις αλλες, αφου ολα εχουν αναφερθει το μωρο ειναι σουπερ σε ολα τα χουν πει οι αλλοι γι αυτο...
για τη λαουρα εχουν γραφτει υμνοι τι να πω κι εγω παραπανω..,
ναι δεν εχεις αδικο , ομως μια φορα για καθε γκομενα νομιζω πως ο καθενας πρεπει να πει κατι
γιατι το λεω ? γιατι λιγο πολυ βλεπεις τα γουστα του καθενως και ξερεις ποσο κοντα θα ειναι
η κριτικη του στην επικειμενη δικη σου .


μια απλη αναφορα ειναι αρκετη εξαλου δε χρειαζετε σεντονι να σαν του ainigma ας πουμε  :rockon:
παω να σας σχολιασω ....


για την καντυ ισως επρεπε να γραψω μιας και δεν εχει την προβολη που της αξιζει... ισως το κανω σημερα τωρα με εβαλες πολυπριζο
Ναι σιγουρα επρεπε , εκτος απ τον παραπανω λογο , ηταν και αρχη και ηταν ποιο χρησιμη
Οσο για σημερα αστο ,, ας σου περασουν λιγο "τα νευρα"  ,καλυτερα  ;)


χτες που ειχα να πω κατι καινουριο γι αυτο εγραψα :cussing:
Ελα σωπα σωπα .. αμα ειναι ετσι κανε εσυ καλα μαμησια και μη γραφεις λεξη  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Προμηθεως 25 την ειχα δει.Πιτσιρικα ειναι το πολυ 25.Πολυ ωραιο κοριτσι και πολυ ευγενικη φυσιογνωμια.Δε σου κανει καρδια να τη γαμησεις


Μου ξεφυγε ..  δε πολυ δινω σημασια κιολας τελευταια  :idiot:
την βαζω στην View list ... απο αναφορες θυμασαι κατι ?  :think:

παντως αν ειναι οπως τα λες , πραγματι δε μου κανει καρδια ...
δε πειραζει θα παιξουμε , πετρα - ψαλιδι- χαρτι ..  :cheesy:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135

Πάω μια βόλτα πριν λίγο να πάρω αέρα (λέμε τώρα) και βλέπω το Α. Γεωργίου 16 ανοιχτό! Μπαίνω μέσα, η κλασσική τσατσά μου λέει πρώτη μέρα σήμερα ανοιχτά και ποια δουλεύει; ΤΑΞΤΕ ΜΟΥ. Αυτή ακριβώς. Αγαπούληδες σπεύσατε, μέχρι τις 2 το βράδυ θα είναι.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Πάω μια βόλτα πριν λίγο να πάρω αέρα (λέμε τώρα) και βλέπω το Α. Γεωργίου 16 ανοιχτό! Μπαίνω μέσα, η κλασσική τσατσά μου λέει πρώτη μέρα σήμερα ανοιχτά και ποια δουλεύει; ΤΑΞΤΕ ΜΟΥ. Αυτή ακριβώς. Αγαπούληδες σπεύσατε, μέχρι τις 2 το βράδυ θα είναι.

Πες μου οτι γυρησε η Μιλανα να παω ξυπολητος.!!!  :boff:

Νατασσα Ρωσιδα μαλλον.??  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πάω μια βόλτα πριν λίγο να πάρω αέρα (λέμε τώρα) και βλέπω το Α. Γεωργίου 16 ανοιχτό! Μπαίνω μέσα, η κλασσική τσατσά μου λέει πρώτη μέρα σήμερα ανοιχτά και ποια δουλεύει; ΤΑΞΤΕ ΜΟΥ. Αυτή ακριβώς. Αγαπούληδες σπεύσατε, μέχρι τις 2 το βράδυ θα είναι.

Η Τσαρινα ε ? :dancing: σαν να ακουω μιζες να βαρανε  :2funny: σιγα παιδια  :grin:

Ωραια νεα  :dancing:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
και στα υπολοιπα μετα απο ολικη επαναφορα και εναν μηνα απουσια βολτα και καταθεση πριν λιγο...

-Προμηθεως 11.Το πρωτο σπιτι που μπηκα και ηταν η Βερονικα.Την ειχα απο νωρις κατα νου,ηθελα κατι χαλαρο και ερωτικο,ηταν και αδεια τα δωματια οποτε μπηκα κατευθειαν και περασα πολυ ωραια παλι.Δεν ειμαι φαν της Βερονικας αλλα καθε τοσο τη σκεφτομαι.Θα τα πουμε και παρακατω.Πρωινα εδω η Τζοανα
-Σαπφους 5.Η Τζουλια η Ρουμανα η γεματουλα.Καστανοξανθη,πολυ ομορφο προσωπο και μπολικα πιασιματα.Την ειχα παρει περυσι το καλοκαιρι και μου ειχε αρεσει πολυ,κανει και φοβερο τσιμπουκι.Πρωινα εδω η μελαχρινη Αννιτα η δηθεν Ιταλιδα
-Σαπφους 7.Η Αλεξια οπως ειπε η τσατσα.Δε την ειδα σημερα αλλα απ'οτι θυμαμαι εχει κωλο αριστουργημα αλλα σαν συνολο δε με συγκινει
-Σαπφους 8.Η νεαρη ξανθια Λαουρα με τα μεγαλα βυζια.Σημερα ηταν συμπαθητικη μπορω να πω αλλα εχει αρνητικα σχολια
-Σαπφους 20.Μια βρωμα σαν υπονομος απο την εξωπορτα ακομα.Η Κελλυ ειπε η τσατσα οποτε εφυγα κατευθειαν.Μονο αρνητικες κριτικες
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Η Αλισια.Ειπαμε ωραια ξανθια Ρωσσιδα αλλα μεσα δε μου αρεσε καθολου.Δινει γλυφοκωλι δωρο στα κρυφα και κωλαρακι στα 80ε
-Τανταλου 8.Η Μολδαβη μιλφ Ζωη.Τι καλο κοριτσι...Κοκκινομαλλα,ομορφη,νταρντανα αρχοντογυναικα.Μου ειπε οτι τελικα μπηκε στο σαϊτ οπως της ειπα την αλλη φορα και μπαινει συχνα και διαβαζει.Στα υποψιν την εχω...Η Ντεσσυ ηταν πρωινη και κανουν εναλλαξ τις βαρδιες με τη Ζωη
-Τανταλου 14.Ανοιγω την πορτα και κανω μονο ενα βημα προς τα μεσα...Ποια ειναι ρωταω...Η Μερτσυ λεει η τσατσα και ακουω τα τακουνια να πλησιαζουν απο την κουζινα.Οπου φυγει φυγει εγω :2funny: :2funny: :2funny:
-Τανταλου 9.Το σπιτι υπερπαραγωγη.Εκαναν δωματιο την κουζινα και εβαλαν και τζακουζι!Καινουρια βαρια εξωπορτα ασφαλειας αλλα υπερβολικος φωτισμος στο σαλονι,Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια...ζαλιστηκα εκει μεσα.Με το τζακουζι σε κερνανε και ουισκακι και κοστιζει 80ε.Η Μαρτινα η πορνοσταρ ητανε 100% διοτι βλεπω τωρα φωτογραφιες της.Δε την ειχα δει Μαντζαρου εγω.Κορμι κολαση τελειο,κωλαρακι στητο οσο δεν παει αλλο, βυζακι μετριο αλλα με ωραια κλιση προς τα πανω,φατσα συμπαθητικη λιγο σκυλε.69 με γυμνο στα 60ε!!Τι πορνοσταρ ειναι αυτη :think: :think:.Την εβαλα στη λιστα μου...Απο τσατσα αλλου σπιτιου εμαθα οτι πηρε αδεια για 2 χρονια εξου και η επενδυση
-Προμηθεως 14.κλειστο
-Προμηθεως 19.Η μπουμπουκα μου η ξανθια Βικυ :smitten: :smitten: αλλα πολυ αδυνατη πλεον.Εσπασε και στη φατσα δηλαδη και συμφωνησε γιατι στεναχωριεται με τη δουλεια λεει.Τι τιμη θα μου κανεις τι ρωταω...και μου δειχνει 5 δαχτυλα(προς τα κατω οχι μουτζα)σα την αλλη φορα λεει.Κανε βολτα και ελα στα σιγουρα μου λεει...
-Προμηθεως 25.Η Καρμεν η οποια μολις εβγαινε απο το δωματιο αποχαιρετωντας τον τυπο με την ατακα...αντε ρε μαλακα :2funny:.Βγηκε ομως αναμαλλιασμενη,με κοκκινισμενα βυζια,στεναχωρεμενη.Πρεπει να ειχε επεισοδιο χοντρο και ο τυπος συνεχιζε να βριζει απο μεσα.Πρωινα η Ειρηνη λεει

-Νικ.Ουρανου 1.Η μελαχρινη Τζεσικα απο Λαφαμ.Μονο ωραιο τουρλωτο σηκωμενο κωλο εχει αυτη.Αρνητικες κριτικες...Το καινουριο τηλ εδω ειναι το 6943282330
-Κεφαλληνιας.Η Εμμανουελα.Για Πατρινια δε μου φανηκε :2funny: :2funny:.Ξανθια με πολυ μακρυ μαλλι,παρα πολυ αδυνατη,ομορφη φατσουλα που θυμιζει την Χριστινα την Αλβανιδα πριν καμια εικοσαετια.Σα τη Σασα Μπαστα δηλαδη :cheesy: :cheesy:
-Αν.Γεωργιου 24.Η καυλοΒιολετα μελαχρινη πλεον.Ο,τι και να κανει αυτη η γυναικα παλι σκετη καυλα ειναι.Πολυ αποτελεσματικη μεσα κατ'εμε αν και οχι τοσο επικοινωνιακη.Αλλα και η Βερονικα στο ιδιο στυλ ειναι οποτε γιατι αυτην την κατηγορουνε?Πρωινα εδω κανει η Βουλγαρα Καρμεν επισης παρα πολυ δυνατη μεσα για οσους δε την ξερουν.
-Κατεχακη.Η Αλινα.ενα καινουριο καστανοξανθο νεαρο ομορφο κοριτσι με πιασιματακια και κοντουλα.Απο 40ε εδω :jerking: :jerking: και 70ε το 69 με γυμνο :jerking: :jerking:Ολοκληρη πορνοσταρ και το κανει με 60ε βρεεε...
-Νικ.Ουρανου 26.Στο πρωτο περασμα που εκανα η μαλακω η τσατσα την οποια σπανιως βλεπω και ξαναφυτρωσε παλι μου ειπε απο την κουζινα χωρις καν να κουνηθει οτι ειναι η Μισελ η Γαλλιδα αλλα θα αργησει.Τελοσπαντων εκανα την βολτα στα υπολοιπα και ξαναγυρισα για να δω αν ειναι αυτη απο Προμηθεως 25.Οποτε βγαινει η τσατσα στο σαλονι με ενα κακιασμενο υφος του στυλ...τι θες και μας σηκωνεις τωρα...αντε να τελειωνουμε...Τελοσπαντων βγαινει η κοπελα και ηταν πραγματι αυτη η ξανθια η ομορφουλα με τα πιασιματακια.Ρωταω την καριολα τι προγραμματα εχει,μου λεει 30,40,50,60...Δηλαδη??ξαναρωταω εγω...Μπες αμα ειναι για να σου πω τα προγραμματα λεει...Οχι πες μου τα προγραμματα για να σου πω αν θα μπω,επιμενω εγω :birdman:.Και αφου τελικα περναει το δικο μου γιατι μονο ετσι καταλαβαινουν αυτες και μου λεει αναλυτικα,σηκωνομαι να φυγω οποτε ακουω και την ατακα....'Το ηξερα'...οποτε πρεπει να απαντησω κι εγω και λεω...'Στ'αρχιδια μου και αν το ηξερες και πολυ μιλας' :birdman: :birdman: :birdman:Εκει το βουλωσε.Που ξεφυτρωσε τωρα αυτη και προλαβε και κουραστηκε ας πουμε και το παιζει και τοσο βαρια απορω...
Μαντζαρου 10,Φριξου 14,26ης 52 και Αν.Γεωργιου 4 ηταν κλειστα

Βαρδαρη νεκρα εντελως.Κατι κινεζοι,κατι μαυριδεροι,κατι σουρωμενοι ρωσσοποντιοι...
Απο Μυλο μερια σχετικη κινηση διοτι γινοταν και ενας ψιλοχαμος εκει στη Φριξου στα μπουζουκια.Επισης πολυ αμαξι στη Ματζαρου εξω απο το Galla στον Σταυρακη Φωτιαδη.Κοιτα να δεις που τραβανε ακομα οι Πεμπτες.
Στα μπουρδελα παντως εμφανεστατος ο εκνευρισμος πλεον λογω αναδουλειας.
Αυτα τα λιγα και για αποψε :sunglasses: :sunglasses:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση αποψε λοιπον στην γνωστη σε ολους μαλλον Βερονικα στο Προμηθεως 11 για 30!!Ημαρτον θεε μου φτωχυνα :2funny:Ουτε που θυμαμαι ποτε ειχα δωσει 30ε τελευταια φορα.
Η Βερονικα εμενα δε με ξετρελενει εμφανισιακα αν και διαθετει κορμι λαμπαδα με φοβερο κωλαρακι και μικρο στητο βυζακι,μετρια στη φατσα,μεσα ναι μεν ειναι αποδοτικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες ακομα και στην κατηγορια χωρις εξτρα αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.Επικοινωνιακα ειναι μαλλον μια ξενερωτη και εχει υιοθετησει και μια ατακα που δεν ελεγε παλιοτερα αλλα αποψε την ακουσα 15 φορες...mi amore και mi amore.
Παραδειγμα...Βερονικα σε πεθυμησα...γιατι mi amore εχεις να ερθεις τοσο καιρο?
Παω να της τριψω τη σουφρα λιγο....mi amore θα σε μαλωσω,εχεις γινει κακο παιδι.
Τελοσπαντων ηταν λιγο εκνευριστικο.Επισης της ειπα οτι την προτιμουσα ξανθια.

Πολυ ευδιαθετη με την εισοδο της στο δωματιο ηρθε αμεσως και ξαπλωσε πανω μου,αγκαλιτσες,πεταχτα φιλακια στο στομα,χουφτωμα της πουτσας που γρηγορα μου εκανε καγκελο.Παει να βαλει καποτα και της λεω στοπ...οχι μαρκα καποτας,να σταματησει εννοω :2funny: :2funny:.Γυρνα μπρουμυτα τη λεω.Το βρακι το φορουσε ακομα οποτε ξαπλωνω πανω της και χωνω τον πουτσο μεσα στα κωλομαγουλα και κανω σα να της τον χωνω.Της αρεσει και αρχιζει και κουνιεται και αυτη αλλα μου λεει προσεχε μη το σκισεις ειναι το αγαπημενο μου.Ενα φτηνιαρικο ητανε αλλα τι να κανουμε...
Της το βγαζω σιγα σιγα οπως ειναι ξαπλωμενη,τη φιλαω και στο τρυφερο κωλαρακι και χωνω τη μουρη στα κωλομαγουλα τα οποια και εσφιξε για να μην προχωρησω.Παντως η μυτη μου ακουμπησε κανονικα στο μουνι της αλλα ψιλοβρωμουσε.Μεταξυ μας αυτα,ετσι?
Χτυπημα της πουτσας ψηλα στο μουνακι το οποιο δεχτηκε και στη συνεχεια της ζητησα να το χτυπησω και στον κωλο.Σηκωσε τις ποδαρες σε σταση κερακια οποτε της το ακουμπησα κατευθειαν στην τρυπα.Η καριολιτσα βογγηξε,εδειξε οτι το γουσταρει αλλα με εκοψε αμεσως εκει με κομψο τροπο.Θα τον δωσει ομως σιγα σιγα οπως την κοβω...
Περασμα καποτας και πιπα ωραια βαθια και κρατωντας το οργανο κατα τη φορα της στυσης.Ετσι γινεται η σωστη πιπα.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω την οποια κανει καταπληκτικα γιατι ριχνει το βαρος του κορμιου της μπροστα και κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω σε αργο τεμπο και οχι πολυ βαθια ωστε να ερεθιζεται το πουτσοκεφαλο.Στη συνεχεια πατησε στο κρεββατι και συνεχισε το ανεβοκατεβασμα σε βαθος αλλα δεν αντεξε πολυ ετσι οποτε γυρισε με την πλατη προς τα εμενα.Αρχικα κουνιοταν αλλα εγερνε προς τα εμπρος κατι το οποιο δε με βολευε γιατι μου γυριζε κατα κατω τον πουτσο αλλα της το ειπα και πηρε σταση εντελως ευθεια οπου συνεχισε το ανεβοκατεβασμα υπομονετικα μεχρι να χυσω ενω ειχα θεα την κωλαρα της ορθανοιχτη.

Συμπερασμα...Ενταξει ολα καλα.Εχουν γραφτει χιλιες φορες τα καλυτερα για τη Βερονικα οποτε τα πολλα λογια ειναι φτωχεια σ'αυτην την περιπτωση.Δεν κανει κατι το τρομερο στο δωματιο αλλα βγαζει πολυ ερωτισμο και δειχνει οτι γουσταρει.Ξαναλεω οτι δεν ειμαι φαν της αλλα οπωσδηποτε ειναι μια απο τις ελαχιστες στανταρ επιλογες και καποια στιγμη στο μελλον θα καναπαω σιγουρα.

Βγαινοντας παραπονεθηκα στη τσατσα για το απαραδεκτο κρεββατι στο τελευταιο δωματιο στο βαθος.Χιλιες λακουβες ειχε πανω,ενα ελατηριο στον κωλο μου,ενα στον αυχενα μου...Θα παμε στα καλα μαγαζια σιγα σιγα μου ειπε.

Και τελος αυριο θα μοιραστω μαζι σας και μια ιντριγκα που μου καρφωθηκε στο μυαλο για τη Βερονικα μετα απο τη συνομιλια της με την τσατσα στην κουζινα την οποια και ακουσα λιγο πριν ερθει στο δωματιο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
40ε εδω το γυμνο και σπεσιαλ.Πολυ γλυκο πλασμα.Νομιζω οτι ο GAMEOVER που γουσταρει τη Μαρα θα πρεπει να τεσταρει και εδω

Και φυσικά θα τεστάρω, μιας που για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις, και πράγματι ξεσηκώθηκα βραδιάτικα και έτρεξα στον Βαρδάρη για να δω το μωρό.

Πράγματι έμεινα άφωνος, μπήκε στη λίστα με τη μία, και πρέπει να είναι και πρόσχαρο παιδί, άσπρο δέρμα μελαχρινή, και βυζάρες κρυμμένες μέσα σε ένα σέξι μαύρο φόρεμα.

Βέβαια μιας που κατέβηκα στην πιάτσα έριξα και μια ματιά στο Προμηθέως 14, όπου δούλευε η Σουζάνα, το Πιπινάκι από Ουγγαρία που είχα τιμήσει προ ημερών στο τσίρκο, τι κολάρα που έχει κόλασηηηηη.

Πήγα και από το Ταντάλου 9 για να δω την πορνοστάρ, εμένα πάντως κλικ δεν μου έκανε, και πετάχτηκα και απέναντι ως το 14 να κάνω και λίγο μουχαμπέτι με την Μέρτσυ, αλλά ήταν η Λίλη και έφυγα τρέχοντας. Για όσους όμως ψήνονται θα είναι μετά τις 11:30.

Αυτή λοιπόν ήταν η μικρή και σύντομη βόλτα μου στα υπόλοιπα καταστήματα δεν πέρασα μιας που δεν βρήκα κάτι πιο αξιόλογο από την χθεσινή αναφορά του Πατσίνου, πλην Βερόνικας βέβαια την οποία και εκτιμώ.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και μιας και η ώρα είναι κατάλληλη να κάνω και ένα διό επίκαιρα σχόλια, άσχετα με τα μπουρδέλα και τα γαμήσια.

Κάνοντας την βόλτα μου με το αυτοκίνητο επιστρέφοντας από τον Βαρδάρη, έβλεπες την όμορφη πόλη μας, με βρεγμένους δρόμους έχοντας σταματήσει η βροχή, γεμάτη σκουπίδια όμως στους δρόμους, και με μια αποπνιχτική μπόχα να αναδύεται  συνεχώς κάνοντας μου να κλείσω το παράθυρο του αυτοκινήτου μου που συνηθίζω να το έχω ανοικτό όταν οδηγώ.

Το τρίπτυχο λοιπόν Ηλεκτρικό ρεύμα, Καύσιμα, Σκουπίδια τείνει να συμπληρωθεί με το τελευταίο να είναι ακόμη επίκαιρο και άλυτο  μιας που τους Δεητζήδες τους εξαίρεσαν από το νέο μισθολόγιο, το ίδιο και τους εργαζόμενους στην ΕΚΟ (εκεί ίσως δικαίως μιας που είναι η μόνη ΔΕΚΟ που δεν είναι κολοχανείο, και που λειτουργεί με καθαρό Ιδιωτικά κριτήρια και το κράτος απλώς είναι η βιτρίνα), και οι μόνοι που μείνανε είναι οι εργαζόμενοι στην καθαριότητα.

Δεν θέλω να θίξω τα όποια δίκια των τελευταίων, αλλά είμαι ριζικά αντίθετος σε όποιον ή όποιους θέλουν να παίζουν με την ζωή των συμπολιτών μου, εκβιάζοντας το τελείως  ανίκανο και παντελώς ανυπόληπτο κράτος.

Ο Θεός να βάλει το χέρι του. :S
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάω μια βόλτα πριν λίγο να πάρω αέρα (λέμε τώρα) και βλέπω το Α. Γεωργίου 16 ανοιχτό! Μπαίνω μέσα, η κλασσική τσατσά μου λέει πρώτη μέρα σήμερα ανοιχτά και ποια δουλεύει; ΤΑΞΤΕ ΜΟΥ. Αυτή ακριβώς. Αγαπούληδες σπεύσατε, μέχρι τις 2 το βράδυ θα είναι.

Πράγματι άνοιξε το είδα και εγώ, μάλιστα μπήκα μάσα να δω πιο κορίτσι δουλεύει, ήταν η Τσαρίνα λοιπόν , εγώ προσωπικά δεν την ήξερα αλλά για να είμαι και ειλικρινής δεν μου έκανε κλικ. Έχει όμως πολύ θετικά σχόλια, και ίσως προτιμηθεί στο μέλλον.

Έβγαλα και μια αναμνηστική φωτογραφία εκεί στο σούρουπο χωρίς φλας, με όλα τα φώτα του καταστήματος αναμμένα.


 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βενζινη θα'χει τις επομενες μερες ή υπαρχει μια υπερβολη?Να παω να βαλω αμα ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom