Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Αξιος ο ρεπορτερ της βροχης  :rockon:

Και άλλος βγήκε χθες αλλά που... Η αντιπολίτευση κωφεύει!

Πάντως επειδή ψάχνω την Ντέσυ πάω πρώτα στο Μαρινόσπιτο και πάντα βγαίνει η Ζωή. Μου λέει "πότε θα περάσεις μέσα?" και της απαντάω "όταν μεταμορφωθείς σε Ντέσυ!"... "ε, το 2020 θα έρθεις!"...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αξιος ο ρεπορτερ της βροχης  :rockon:

-Κατεχακη.Η Αλινα.ενα καινουριο καστανοξανθο νεαρο ομορφο κοριτσι με πιασιματακια και κοντουλα.
Απο 40ε εδω :jerking: :jerking: και 70ε το 69 με γυμνο :jerking: :jerking:Ολοκληρη πορνοσταρ και το κανει με 60ε βρεεε...
Φανταζομαι τον μαανες να ανοιγει τα ματια διαβαζονρτας το "καινουριο καστανοξανθο νεαρο" και να βριζει μολις ειδε το 40
χαχα
επιμενουν να το παιζουν "στουντιο" εκει περα ?
:jerking:

Μπααααα, με παζάρι της πλάκας αβλεπεί τους το κατεβάζεις στα 30 και σου λένε και ευχαριστώ.  :P

Ξέρω εσύ τα σιχαίνεσαι τα παζάρια αλλά οι δύσκολοι καιροί  απαιτούν τροποποιήσεις όπως έλεγε και ο αείμνηστος Τζαφάρ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.338
Πόντοι
25.165
Την Χριστινα που ηταν παλια διπλα στον μυλο στο στενακι λετε οτι γυρισε και ειναι στο Λα Φαμ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την Χριστινα που ηταν παλια διπλα στον μυλο στο στενακι λετε οτι γυρισε και ειναι στο Λα Φαμ?

Όχι άλλη Χριστίνα είναι αυτή, αυτή από Κατεχάκη. :tits:

Εσύ λές για την Χριστίνα την Πολωνή από του Κοροβάγκου  :huh:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

-Τανταλου 9.Το σπιτι υπερπαραγωγη.Εκαναν δωματιο την κουζινα και εβαλαν και τζακουζι!Καινουρια βαρια εξωπορτα ασφαλειας αλλα υπερβολικος φωτισμος στο σαλονι,Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια...ζαλιστηκα εκει μεσα.Με το τζακουζι σε κερνανε και ουισκακι και κοστιζει 80ε.
Υπερβολικος φωτισμος ? χαχαχα Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια ? χαχαχαχα
τοτε δε μετακομισε μονο το τζακουζι αλλα ολο το Λουξ

Τωρα πως γινετε η Μαρτινα να κανει Τζακουζι με 80 οταν στο Μαντζαρου το εχουν 160 !
ακατεβατο μαλιστα , ειναι ολιγον αξιο αποριας ε ?
Επισης αξιο αποριας ειναι τι τζακουζι να κανεις στον βαρδαρη με τις πορτες να ανοιγοκλεινουν , πολλες φορες απο βιαστικους ( σαν τον δοκιμαζω χαχαχαχαχα  :birdman: :birdman: :birdman:)

Η Μαρτινα η πορνοσταρ ητανε 100% διοτι βλεπω τωρα φωτογραφιες της.Δε την ειχα δει Μαντζαρου εγω.Κορμι κολαση τελειο,κωλαρακι στητο οσο δεν παει αλλο, βυζακι μετριο αλλα με ωραια κλιση προς τα πανω,φατσα συμπαθητικη λιγο σκυλε.69 με γυμνο στα 60ε!!Τι πορνοσταρ ειναι αυτη :think: :think:.Την εβαλα στη λιστα μου...
Και γω την εχω στην Viewlist και στην Fucklist  με επιδοτηση λογο ονοματος
Μετα το αισθημα πληρoτητας που ενοιωσα οταν εγινε διασημη χορευτρια η Λουνα
πλεων εχω φετιχ με τις διασημες ... :grin:
Μαρτινα λοιπον απο τα κοτερα στον Βαρδαρη .. μαιστα ,
Οποτε δε μπερδευτικε ο συναγωνιστης που την ανεφερε πρωτος ...
εγω παραλιγο να τον μπερδεψω ... :/


Απο τσατσα αλλου σπιτιου εμαθα οτι πηρε αδεια για 2 χρονια εξου και η επενδυση
Εγω παλι διαβασα στο ιντερνετ οτι περισσευε ενα Τζακουζι απο στουντιο που εκλεισε
εξου και η επενδυση

Αυτο με τα δυο χρονια αδειας ισως να ειναι μουφα
Η Αννουσκα ελεγε οτι κανεις δε πηρε επισημα αδεια ακομη ουτε για εναν ουτε γισα δυο χρονια
αλλωστε ο μπουτ δε τους εδωσε διωρια ενα χρονο να την κανουν ? .. τεςπα
δικο τους θεμα .. το δικο μας θεμα ειναι ο Αλ ζωγραφισε  :rockon:
με λιγη προσπαθεια ακομη ( να μπαινει σε στενα δηλαδι  :cheesy:) θα γινει καλουτσικος ρεπορτερ  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μπααααα, με παζάρι της πλάκας αβλεπεί τους το κατεβάζεις στα 30 και σου λένε και ευχαριστώ.  :P

Ξέρω εσύ τα σιχαίνεσαι τα παζάρια αλλά οι δύσκολοι καιροί  απαιτούν τροποποιήσεις όπως έλεγε και ο αείμνηστος Τζαφάρ. :2funny: :2funny: :2funny:

Το ξερω ,
δε τα σιχαινομαι τα παζαρια , ειναι ενα παιχνιδι κι αυτα  ;)
εχω κανει λιγες φορες πχ τσιρκο , προγραμμα των 50 το ζητησα 40
αλλα σηνηθος (80%) δε παζαρευω
Η αν μαρεσει το παιρνω κι ας ειναι ακριβο
η αν δε μαρεσει δε το παιρνω ουτε τζαμπα
η αν ακουσω καλη τιμη και κλικ μαζι


Και άλλος βγήκε χθες αλλά που... Η αντιπολίτευση κωφεύει!

Πάντως επειδή ψάχνω την Ντέσυ πάω πρώτα στο Μαρινόσπιτο και πάντα βγαίνει η Ζωή. Μου λέει "πότε θα περάσεις μέσα?" και της απαντάω "όταν μεταμορφωθείς σε Ντέσυ!"... "ε, το 2020 θα έρθεις!"...
Δε κωφεύει! σε αναφαιρω λιγο παραπανω  :2funny: :2funny: :2funny:
:birdman: :birdman: :birdman:
Ενα ενα τα απανταω ρε , δυο χερια εχω και το ενα ειναι απασχολημενο  :cheesy:


Για ντεσυ ειπε ο Αλ , δεν ειδες ? πρωι ηταν  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Παπάς είναι με τις άδειες. Αφου ακόμα δεν έχουν αποφασίσει ποιος θα τις βγάζει. Η Περιφέρεια ή ο Δήμος. Σύμφωνα με τον Καλλικράτη πρέπει να τις βγάζει ο Δήμος (που αρνείται και θέλει μετεγκατάσταση) αλλά το σύστημα συνεχίζει με την έκδοση αδειών (ημί-παρανόμως) από τις Περιφέρειες (που δεν χαλιούνται με το μέρος!)... Ένας Μύλος γίνεται...

Εγώ βιαστικός? Που περίμενα 5 ολόκληρα λεπτά χθες να βγει η κοπέλα στο Ανορθόγραφο?

Δε κωφεύει! σε αναφαιρω λιγο παραπανω  :2funny: :2funny: :2funny:
:birdman: :birdman: :birdman:
Ενα ενα τα απανταω ρε , δυο χερια εχω και το ενα ειναι απασχολημενο  :cheesy:


Για ντεσυ ειπε ο Αλ , δεν ειδες ? πρωι ηταν  :grin:

Πρωί ποιος πάει ρε φούστη μου... και να σε ρωτήσω...

Με τις απαντήσεις μου τραβάς?  :birdman:  :jerking:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Ενα ενα τα απανταω ρε , δυο χερια εχω και το ενα ειναι απασχολημενο  :cheesy:
χτες βραδι που γυρνουσα σπιτι εσενα θυμηθηκα ρε μλκ και λεω δικιο εχει τελικα ο τζο που ειναι αφοσιωμενος στην καντυ :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Παπάς είναι με τις άδειες.
πραγματι μπεδρεμα .. τουλαχιστον κουτσα στραβα ανοιξαν τα σπιτια

Εγώ βιαστικός? Που περίμενα 5 ολόκληρα λεπτά χθες να βγει η κοπέλα στο Ανορθόγραφο?
ααα εσυ εχεις βελτιωθει ,  :grin: μηπως να σε γραψω στην νεολαια του κομμαοτος ?  :think:

Με τις απαντήσεις μου τραβάς?  :birdman:  :jerking:
Αμα εχουν τετοιο ωραιο κωλο  και οι απαντησεις σου , γιατι οχι  :cum:


Η φώτο κορυφαία, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Προσοχή όμως μετά το come back της Κάντυ, η πολλή  :jerking: τυφλώνει :2funny: :2funny: :2funny:.
καλα ειδα το αυτοκινητο σου εξω απο τον οφθαλμιατρο ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου gameover αλεπου  :cheesy:

χτες βραδι που γυρνουσα σπιτι εσενα θυμηθηκα ρε μλκ και λεω δικιο εχει τελικα ο τζο που ειναι αφοσιωμενος στην καντυ :2funny:

Ε ναι ρε φιλε .. και στραβο να σου βγει το γαμισι , πας σπιτι
τραβας μια ψιλη με τις φωτο τις παρεα και κοιμασαι  :cheesy:
Το ιδιο και με αλλες κοπελες που εχουν φωτο - βιντεο  , και γενικα ειναι διασημες  :grin:

Οσο για το αφοσιωμενος , δυο φορες πηγα , απλα μου βγαλανε το ονομα οι κυβερνοντες-λασπολογοι
και οι συμμοριτες τους
μαζι τους τελευταια ταχτηκε και ο ΑΛ , ο Τσοβολας της μπουρδελοκατασταης  :2funny:
το Καλο παιδι απ την Αρτα  :birdman:

Σιγουρα αξιζει να αφωσιωθεις παντως  :smitten: , ειναι κοριτσι του κομματος
Πηγες εσυ ?  :think:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Με τις απαντήσεις μου τραβάς?  :birdman:  :jerking:
Αμα εχουν τετοιο ωραιο κωλο  και οι απαντησεις σου , γιατι οχι  :cum:

Μπαααα.... ο κώλος μου είναι καλύτερος της εν λόγω κορασίδος. Δεν την χαλάει...
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Σιγουρα αξιζει να αφωσιωθεις παντως  :smitten: , ειναι κοριτσι του κομματος
Πηγες εσυ ?  :think:

ναι ρε τιμησα τις πρωτεσ μερες κιολασ...
ψιλοερωτευθηκα να σου πω την αληθεια αλλα την λαουρα την εχω κορωνα στο κεφαλι μου :smitten:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ναι ρε τιμησα τις πρωτεσ μερες κιολασ...
ψιλοερωτευθηκα να σου πω την αληθεια αλλα την λαουρα την εχω κορωνα στο κεφαλι μου :smitten:

:2funny: :2funny: :2funny:

Καλα σε εκοψα για συναγαπουλη
agreement007.gif

Πραγματι ειναι ερωτευσιμο το καινουριο μωρο  :smitten:
Δεν εγραψες ομως τοτε  :s&m_2: τεμπεληδες στο κομμα δεν θελουμε

μπαι δε γουει δε το σηκωννουν στο κοροβα, οποτε ισως ειναι κλειστα
Βιλα ειναι Η  Μαντυ και βραδυ η Τσεσυ ,η εκει τσατσα ειπε για Καντυ βραδυνη στον κοροβαγκο ( με επιφυλαξη )

Δοκιμαζω , αν ειναι καλυτερος κατεβα στην πιατσα και σταματα να τον ζεστενεις στην καρεκλα
εγω ειμαι χαμηλοκωλης .. δε κανω για τραβελι  :2funny: :2funny: :2funny:
αλλιως θα ειχα κατεβει :tooth:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επόπτης Βαρδάρη εδώ Johnny Red.
Τα σηβη μου κυριε εποπτα  :grin:


Αλουμινάτο: Μέρτσυ. Πάχυνε ή μου φάνηκε?
οταν την πηρα εγω τοιν αυγουστο δεν ηταν το πετιτ πιπινι που ειχα δει την πρωτη φορα
εχεις τασεςι μπουλοποιησης .. κι αν παχυνει και δυναμωσει αιντε να ξεφυγεις απ το σαλονι  :2funny: :2funny:

Ταντάλου 9 (Ανακαινισμένο!): Η Μαρτίνα Ρόδες... Συναγωνιστής ρωτούσε αν είναι πρωταγωνίστρια εντόπια ή του εξωτερικού (δηλαδή αν έχει μπλοε ή κόκκινη σφραγίδα το σφαχτάρι) και πήρε την επική απάντηση "Μπες στο δωμάτιο να δεις ταινία της"
Την ειδα ... την ανεβασε ο Τζι-ελ επρεπε να απαντησει ο συναγωνιστης  :grin:
στα υπολοιπα αναφειρθηκα εκτενώς ...

Κωλέττη: Η Έφη με νέο λουκ. Καστανοκόκκινο να το πω, καστανό σκούρο, κόκκινο ανοιχτό... δεν βολεύει και ο φωτισμός...
:rockon: :rockon: Εφουλα ...
Πριν κανα τριμηνο που πηγα δεν ηταν ξανθια , κατι σε σκουρο θυμαμαι αλλα οχι κοκκινο
πρεπει να παω με δειγματολογιο να λυσω το μυστηριο , ε και να δω και την φιλενδα μου  :cheesy:
...να με μαθει και κανα Πολωνεζικο  :cheesy:



Μπορείτε να μαντέψετε σε ποιο απ' όλα πέρασα... Δεν είναι ανάγκη να τα λέμε...


Εφη ή Σπιτι
το βρηκα ?  :think:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ναι δεν εγραψα ρε φιλε εχεις δικιο αλλα δεν ξερω, δεν το θεωρω απαραιτητο να γραψω μια κριτικη που θα ειναι σαν ολες τις αλλες, αφου ολα εχουν αναφερθει το μωρο ειναι σουπερ σε ολα τα χουν πει οι αλλοι γι αυτο...
για τη λαουρα εχουν γραφτει υμνοι τι να πω κι εγω παραπανω..,
για την καντυ ισως επρεπε να γραψω μιας και δεν εχει την προβολη που της αξιζει... ισως το κανω σημερα τωρα με εβαλες πολυπριζο

χτες που ειχα να πω κατι καινουριο γι αυτο εγραψα :cussing:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Επόπτης Βαρδάρη εδώ Johnny Red.

Έχουμε και λέμε.

Αλουμινάτο: Μέρτσυ. Πάχυνε ή μου φάνηκε?
Ταντάλου 9 (Ανακαινισμένο!): Η Μαρτίνα Ρόδες... Συναγωνιστής ρωτούσε αν είναι πρωταγωνίστρια εντόπια ή του εξωτερικού (δηλαδή αν έχει μπλοε ή κόκκινη σφραγίδα το σφαχτάρι) και πήρε την επική απάντηση "Μπες στο δωμάτιο να δεις ταινία της"
Μαρινόσπιτο: Ζωή... πάλι... μα που πήγε η Ντέσυ?
Πράσινο γωνιακό: Αλίσια... ξανά...
Σαπφούς 7: Αλεξία
Σαπφούς δίπλα δίδυμο (γωνιακό): Μιρέλα μοντελίσια.
Σαπφούς Ανορθόγραφο: Μάγια. Παρεπιμπτόντως σε κάποια στιγμή ενόσω ήταν στο δωμάτιο οι φωνές της ακουγόταν στο σαλόνι προκαλώντας μειδιάσματα. Αν ήταν fake τότε μιλάμε για Όσκαρ!
Προμηθέως 11 τέρμα κάτω: Η βασίλισσα Βερόνικα επέστρεψε στο βασίλειό της.
Προμηθέως ροζ: κλειστό (Μας λυπήθηκε ο Θεός!)
Προμηθέως Μπλε: Η Μαίρη (???) ξανθιά (???)... δεν είμαι σίγουρος γιατί μόλις άνοιξα την πόρτα ήταν ήδη έτοιμη να μπει σε δωμάτιο...
Προμηθέως τέρμα πάνω: Ένα μιλφάκι που φάνηκε καλό... ονόμα δεν συγκράτησα...

Κωλέττη: Η Έφη με νέο λουκ. Καστανοκόκκινο να το πω, καστανό σκούρο, κόκκινο ανοιχτό... δεν βολεύει και ο φωτισμός...


Μπορείτε να μαντέψετε σε ποιο απ' όλα πέρασα... Δεν είναι ανάγκη να τα λέμε...


.....στο ροζ...........
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
η Μισελ η Γαλλιδα δουλευε καπου αλλου πριν ? ποσων ετων ειναι ?[/b]
Προμηθεως 25 την ειχα δει.Πιτσιρικα ειναι το πολυ 25.Πολυ ωραιο κοριτσι και πολυ ευγενικη φυσιογνωμια.Δε σου κανει καρδια να τη γαμησεις
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

Τωρα πως γινετε η Μαρτινα να κανει Τζακουζι με 80 οταν στο Μαντζαρου το εχουν 160 !
ακατεβατο μαλιστα , ειναι ολιγον αξιο αποριας ε ?
Επισης αξιο αποριας ειναι τι τζακουζι να κανεις στον βαρδαρη με τις πορτες να ανοιγοκλεινουν , πολλες φορες απο βιαστικους ( σαν τον δοκιμαζω χαχαχαχαχα  :birdman: :
ναι αλλα για ρωτα την ποσα επαιρνε απο τα 160.Μηπως γι'αυτο ξεμεινε απο γυναικες το καταστημα και τις μισες μερες ειναι κλειστο πλεον?Μηπως καταλαβαν οι ιδιες οι κοπελες οτι αυτη η πολιτικη της ακατεβατης τιμης γυρναει εις βαρος τους και την εκαναν με ελαφρα σιγα σιγα?

Πραγματι μετα και τη φωτογραφια πρεπει να πω οτι το Τανταλου 9 μοιαζει επικινδυνα με το πρωην Λουξ
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τι ρωτησω για , ανεφερσου  :think:

Το ειδες ? την πηρες ? της το εσβησες ?  :think:

Από αναφορά συναγωνιστή το έμαθα. Θα προσπαθήσω να το δω από κοντά, αλλά με τέτοια θέα που παρουσιάζει στα 4, μάλλον δεν θα το προσέξω :kissass: :kissass: :kissass:
Αλλά κι αυτή πάλι, με φρέσκο tattoo δούλευε? Δεν της είπαν πως για 2-4 μέρες είναι σαν ανοιχτή πληγή και θέλει προσοχή? :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom