Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
εγω αμα ανεβασω κριτικη θα την θαψω στη γη αλλα βαριεμαι να γραφω τωρα γιατι θα ειναι πολυ μεγαλο κειμενο, παντως δεν τη γλυτωνει :headbang:
Τι εννοείς? Τόσο χάλια ήταν? Γιατί γενικά έχει πολύ καλές κριτικές η συγκεκριμένη.. :think:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Καλή βόλτα και καλά  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Να λοιπόν τα νέα, η Έφη βραδινή, και η Κάντυ come back, και με καινούργιο tattoo, για όσους ψήνονται. ;)

Σε πολύ καλό σημείο έχει γίνει για να βολεύει όλους, χαμηλά στη μέση.....
Σε όποιον αρέσει το σχέδιο, το απολαμβάνει μαζί με τη (υπέροχη)θέα του στησίματος της.
Σε όποιον ΔΕΝ αρέσει, απλά βγάζει την καπότα και το "σβήνει" :cum: :cum: :cum:.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Τι εννοείς? Τόσο χάλια ήταν? Γιατί γενικά έχει πολύ καλές κριτικές η συγκεκριμένη.. :think:

αδερφε ανεβαζω σε λιγακι κριτικη γιατι τα πηρα τωρα...
το ξερω οτι εχει καλες κριτικες γι αυτο και πηγα... στα τυφλα δεν πηγαινω ποτε μου πλεον...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Επόπτης Βαρδάρη εδώ Johnny Red.

Έχουμε και λέμε.

Αλουμινάτο: Μέρτσυ. Πάχυνε ή μου φάνηκε?
Ταντάλου 9 (Ανακαινισμένο!): Η Μαρτίνα Ρόδες... Συναγωνιστής ρωτούσε αν είναι πρωταγωνίστρια εντόπια ή του εξωτερικού (δηλαδή αν έχει μπλοε ή κόκκινη σφραγίδα το σφαχτάρι) και πήρε την επική απάντηση "Μπες στο δωμάτιο να δεις ταινία της"
Μαρινόσπιτο: Ζωή... πάλι... μα που πήγε η Ντέσυ?
Πράσινο γωνιακό: Αλίσια... ξανά...
Σαπφούς 7: Αλεξία
Σαπφούς δίπλα δίδυμο (γωνιακό): Μιρέλα μοντελίσια.
Σαπφούς Ανορθόγραφο: Μάγια. Παρεπιμπτόντως σε κάποια στιγμή ενόσω ήταν στο δωμάτιο οι φωνές της ακουγόταν στο σαλόνι προκαλώντας μειδιάσματα. Αν ήταν fake τότε μιλάμε για Όσκαρ!
Προμηθέως 11 τέρμα κάτω: Η βασίλισσα Βερόνικα επέστρεψε στο βασίλειό της.
Προμηθέως ροζ: κλειστό (Μας λυπήθηκε ο Θεός!)
Προμηθέως Μπλε: Η Μαίρη (???) ξανθιά (???)... δεν είμαι σίγουρος γιατί μόλις άνοιξα την πόρτα ήταν ήδη έτοιμη να μπει σε δωμάτιο...
Προμηθέως τέρμα πάνω: Ένα μιλφάκι που φάνηκε καλό... ονόμα δεν συγκράτησα...

Κωλέττη: Η Έφη με νέο λουκ. Καστανοκόκκινο να το πω, καστανό σκούρο, κόκκινο ανοιχτό... δεν βολεύει και ο φωτισμός...


Μπορείτε να μαντέψετε σε ποιο απ' όλα πέρασα... Δεν είναι ανάγκη να τα λέμε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου διοτι σκεφτομαι να βολταρω...

-Κωλεττη.Η Εφη
-Ερημιτη.Η Αννα
-26ης 35.Η Λαουρα
-Λαφαμ.Η Χριστινα με τις βυζαρες :tits: :tits:
-Βιλα ερωτικα.Η Μαντυ
-Βιλα πριβε.Η Καντυ
και στα υπολοιπα μετα απο ολικη επαναφορα και εναν μηνα απουσια βολτα και καταθεση πριν λιγο...

-Προμηθεως 11.Το πρωτο σπιτι που μπηκα και ηταν η Βερονικα.Την ειχα απο νωρις κατα νου,ηθελα κατι χαλαρο και ερωτικο,ηταν και αδεια τα δωματια οποτε μπηκα κατευθειαν και περασα πολυ ωραια παλι.Δεν ειμαι φαν της Βερονικας αλλα καθε τοσο τη σκεφτομαι.Θα τα πουμε και παρακατω.Πρωινα εδω η Τζοανα
-Σαπφους 5.Η Τζουλια η Ρουμανα η γεματουλα.Καστανοξανθη,πολυ ομορφο προσωπο και μπολικα πιασιματα.Την ειχα παρει περυσι το καλοκαιρι και μου ειχε αρεσει πολυ,κανει και φοβερο τσιμπουκι.Πρωινα εδω η μελαχρινη Αννιτα η δηθεν Ιταλιδα
-Σαπφους 7.Η Αλεξια οπως ειπε η τσατσα.Δε την ειδα σημερα αλλα απ'οτι θυμαμαι εχει κωλο αριστουργημα αλλα σαν συνολο δε με συγκινει
-Σαπφους 8.Η νεαρη ξανθια Λαουρα με τα μεγαλα βυζια.Σημερα ηταν συμπαθητικη μπορω να πω αλλα εχει αρνητικα σχολια
-Σαπφους 20.Μια βρωμα σαν υπονομος απο την εξωπορτα ακομα.Η Κελλυ ειπε η τσατσα οποτε εφυγα κατευθειαν.Μονο αρνητικες κριτικες
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Η Αλισια.Ειπαμε ωραια ξανθια Ρωσσιδα αλλα μεσα δε μου αρεσε καθολου.Δινει γλυφοκωλι δωρο στα κρυφα και κωλαρακι στα 80ε
-Τανταλου 8.Η Μολδαβη μιλφ Ζωη.Τι καλο κοριτσι...Κοκκινομαλλα,ομορφη,νταρντανα αρχοντογυναικα.Μου ειπε οτι τελικα μπηκε στο σαϊτ οπως της ειπα την αλλη φορα και μπαινει συχνα και διαβαζει.Στα υποψιν την εχω...Η Ντεσσυ ηταν πρωινη και κανουν εναλλαξ τις βαρδιες με τη Ζωη
-Τανταλου 14.Ανοιγω την πορτα και κανω μονο ενα βημα προς τα μεσα...Ποια ειναι ρωταω...Η Μερτσυ λεει η τσατσα και ακουω τα τακουνια να πλησιαζουν απο την κουζινα.Οπου φυγει φυγει εγω :2funny: :2funny: :2funny:
-Τανταλου 9.Το σπιτι υπερπαραγωγη.Εκαναν δωματιο την κουζινα και εβαλαν και τζακουζι!Καινουρια βαρια εξωπορτα ασφαλειας αλλα υπερβολικος φωτισμος στο σαλονι,Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια...ζαλιστηκα εκει μεσα.Με το τζακουζι σε κερνανε και ουισκακι και κοστιζει 80ε.Η Μαρτινα η πορνοσταρ ητανε 100% διοτι βλεπω τωρα φωτογραφιες της.Δε την ειχα δει Μαντζαρου εγω.Κορμι κολαση τελειο,κωλαρακι στητο οσο δεν παει αλλο, βυζακι μετριο αλλα με ωραια κλιση προς τα πανω,φατσα συμπαθητικη λιγο σκυλε.69 με γυμνο στα 60ε!!Τι πορνοσταρ ειναι αυτη :think: :think:.Την εβαλα στη λιστα μου...Απο τσατσα αλλου σπιτιου εμαθα οτι πηρε αδεια για 2 χρονια εξου και η επενδυση
-Προμηθεως 14.κλειστο
-Προμηθεως 19.Η μπουμπουκα μου η ξανθια Βικυ :smitten: :smitten: αλλα πολυ αδυνατη πλεον.Εσπασε και στη φατσα δηλαδη και συμφωνησε γιατι στεναχωριεται με τη δουλεια λεει.Τι τιμη θα μου κανεις τι ρωταω...και μου δειχνει 5 δαχτυλα(προς τα κατω οχι μουτζα)σα την αλλη φορα λεει.Κανε βολτα και ελα στα σιγουρα μου λεει...
-Προμηθεως 25.Η Καρμεν η οποια μολις εβγαινε απο το δωματιο αποχαιρετωντας τον τυπο με την ατακα...αντε ρε μαλακα :2funny:.Βγηκε ομως αναμαλλιασμενη,με κοκκινισμενα βυζια,στεναχωρεμενη.Πρεπει να ειχε επεισοδιο χοντρο και ο τυπος συνεχιζε να βριζει απο μεσα.Πρωινα η Ειρηνη λεει

-Νικ.Ουρανου 1.Η μελαχρινη Τζεσικα απο Λαφαμ.Μονο ωραιο τουρλωτο σηκωμενο κωλο εχει αυτη.Αρνητικες κριτικες...Το καινουριο τηλ εδω ειναι το 6943282330
-Κεφαλληνιας.Η Εμμανουελα.Για Πατρινια δε μου φανηκε :2funny: :2funny:.Ξανθια με πολυ μακρυ μαλλι,παρα πολυ αδυνατη,ομορφη φατσουλα που θυμιζει την Χριστινα την Αλβανιδα πριν καμια εικοσαετια.Σα τη Σασα Μπαστα δηλαδη :cheesy: :cheesy:
-Αν.Γεωργιου 24.Η καυλοΒιολετα μελαχρινη πλεον.Ο,τι και να κανει αυτη η γυναικα παλι σκετη καυλα ειναι.Πολυ αποτελεσματικη μεσα κατ'εμε αν και οχι τοσο επικοινωνιακη.Αλλα και η Βερονικα στο ιδιο στυλ ειναι οποτε γιατι αυτην την κατηγορουνε?Πρωινα εδω κανει η Βουλγαρα Καρμεν επισης παρα πολυ δυνατη μεσα για οσους δε την ξερουν.
-Κατεχακη.Η Αλινα.ενα καινουριο καστανοξανθο νεαρο ομορφο κοριτσι με πιασιματακια και κοντουλα.Απο 40ε εδω :jerking: :jerking: και 70ε το 69 με γυμνο :jerking: :jerking:Ολοκληρη πορνοσταρ και το κανει με 60ε βρεεε...
-Νικ.Ουρανου 26.Στο πρωτο περασμα που εκανα η μαλακω η τσατσα την οποια σπανιως βλεπω και ξαναφυτρωσε παλι μου ειπε απο την κουζινα χωρις καν να κουνηθει οτι ειναι η Μισελ η Γαλλιδα αλλα θα αργησει.Τελοσπαντων εκανα την βολτα στα υπολοιπα και ξαναγυρισα για να δω αν ειναι αυτη απο Προμηθεως 25.Οποτε βγαινει η τσατσα στο σαλονι με ενα κακιασμενο υφος του στυλ...τι θες και μας σηκωνεις τωρα...αντε να τελειωνουμε...Τελοσπαντων βγαινει η κοπελα και ηταν πραγματι αυτη η ξανθια η ομορφουλα με τα πιασιματακια.Ρωταω την καριολα τι προγραμματα εχει,μου λεει 30,40,50,60...Δηλαδη??ξαναρωταω εγω...Μπες αμα ειναι για να σου πω τα προγραμματα λεει...Οχι πες μου τα προγραμματα για να σου πω αν θα μπω,επιμενω εγω :birdman:.Και αφου τελικα περναει το δικο μου γιατι μονο ετσι καταλαβαινουν αυτες και μου λεει αναλυτικα,σηκωνομαι να φυγω οποτε ακουω και την ατακα....'Το ηξερα'...οποτε πρεπει να απαντησω κι εγω και λεω...'Στ'αρχιδια μου και αν το ηξερες και πολυ μιλας' :birdman: :birdman: :birdman:Εκει το βουλωσε.Που ξεφυτρωσε τωρα αυτη και προλαβε και κουραστηκε ας πουμε και το παιζει και τοσο βαρια απορω...
Μαντζαρου 10,Φριξου 14,26ης 52 και Αν.Γεωργιου 4 ηταν κλειστα

Βαρδαρη νεκρα εντελως.Κατι κινεζοι,κατι μαυριδεροι,κατι σουρωμενοι ρωσσοποντιοι...
Απο Μυλο μερια σχετικη κινηση διοτι γινοταν και ενας ψιλοχαμος εκει στη Φριξου στα μπουζουκια.Επισης πολυ αμαξι στη Ματζαρου εξω απο το Galla στον Σταυρακη Φωτιαδη.Κοιτα να δεις που τραβανε ακομα οι Πεμπτες.
Στα μπουρδελα παντως εμφανεστατος ο εκνευρισμος πλεον λογω αναδουλειας.
Αυτα τα λιγα και για αποψε :sunglasses: :sunglasses:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καταθεση αποψε λοιπον στην γνωστη σε ολους μαλλον Βερονικα στο Προμηθεως 11 για 30!!Ημαρτον θεε μου φτωχυνα :2funny:Ουτε που θυμαμαι ποτε ειχα δωσει 30ε τελευταια φορα.
Η Βερονικα εμενα δε με ξετρελενει εμφανισιακα αν και διαθετει κορμι λαμπαδα με φοβερο κωλαρακι και μικρο στητο βυζακι,μετρια στη φατσα,μεσα ναι μεν ειναι αποδοτικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες ακομα και στην κατηγορια χωρις εξτρα αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.Επικοινωνιακα ειναι μαλλον μια ξενερωτη και εχει υιοθετησει και μια ατακα που δεν ελεγε παλιοτερα αλλα αποψε την ακουσα 15 φορες...mi amore και mi amore.
Παραδειγμα...Βερονικα σε πεθυμησα...γιατι mi amore εχεις να ερθεις τοσο καιρο?
Παω να της τριψω τη σουφρα λιγο....mi amore θα σε μαλωσω,εχεις γινει κακο παιδι.
Τελοσπαντων ηταν λιγο εκνευριστικο.Επισης της ειπα οτι την προτιμουσα ξανθια.

Πολυ ευδιαθετη με την εισοδο της στο δωματιο ηρθε αμεσως και ξαπλωσε πανω μου,αγκαλιτσες,πεταχτα φιλακια στο στομα,χουφτωμα της πουτσας που γρηγορα μου εκανε καγκελο.Παει να βαλει καποτα και της λεω στοπ...οχι μαρκα καποτας,να σταματησει εννοω :2funny: :2funny:.Γυρνα μπρουμυτα τη λεω.Το βρακι το φορουσε ακομα οποτε ξαπλωνω πανω της και χωνω τον πουτσο μεσα στα κωλομαγουλα και κανω σα να της τον χωνω.Της αρεσει και αρχιζει και κουνιεται και αυτη αλλα μου λεει προσεχε μη το σκισεις ειναι το αγαπημενο μου.Ενα φτηνιαρικο ητανε αλλα τι να κανουμε...
Της το βγαζω σιγα σιγα οπως ειναι ξαπλωμενη,τη φιλαω και στο τρυφερο κωλαρακι και χωνω τη μουρη στα κωλομαγουλα τα οποια και εσφιξε για να μην προχωρησω.Παντως η μυτη μου ακουμπησε κανονικα στο μουνι της αλλα ψιλοβρωμουσε.Μεταξυ μας αυτα,ετσι?
Χτυπημα της πουτσας ψηλα στο μουνακι το οποιο δεχτηκε και στη συνεχεια της ζητησα να το χτυπησω και στον κωλο.Σηκωσε τις ποδαρες σε σταση κερακια οποτε της το ακουμπησα κατευθειαν στην τρυπα.Η καριολιτσα βογγηξε,εδειξε οτι το γουσταρει αλλα με εκοψε αμεσως εκει με κομψο τροπο.Θα τον δωσει ομως σιγα σιγα οπως την κοβω...
Περασμα καποτας και πιπα ωραια βαθια και κρατωντας το οργανο κατα τη φορα της στυσης.Ετσι γινεται η σωστη πιπα.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω την οποια κανει καταπληκτικα γιατι ριχνει το βαρος του κορμιου της μπροστα και κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω σε αργο τεμπο και οχι πολυ βαθια ωστε να ερεθιζεται το πουτσοκεφαλο.Στη συνεχεια πατησε στο κρεββατι και συνεχισε το ανεβοκατεβασμα σε βαθος αλλα δεν αντεξε πολυ ετσι οποτε γυρισε με την πλατη προς τα εμενα.Αρχικα κουνιοταν αλλα εγερνε προς τα εμπρος κατι το οποιο δε με βολευε γιατι μου γυριζε κατα κατω τον πουτσο αλλα της το ειπα και πηρε σταση εντελως ευθεια οπου συνεχισε το ανεβοκατεβασμα υπομονετικα μεχρι να χυσω ενω ειχα θεα την κωλαρα της ορθανοιχτη.

Συμπερασμα...Ενταξει ολα καλα.Εχουν γραφτει χιλιες φορες τα καλυτερα για τη Βερονικα οποτε τα πολλα λογια ειναι φτωχεια σ'αυτην την περιπτωση.Δεν κανει κατι το τρομερο στο δωματιο αλλα βγαζει πολυ ερωτισμο και δειχνει οτι γουσταρει.Ξαναλεω οτι δεν ειμαι φαν της αλλα οπωσδηποτε ειναι μια απο τις ελαχιστες στανταρ επιλογες και καποια στιγμη στο μελλον θα καναπαω σιγουρα.

Βγαινοντας παραπονεθηκα στη τσατσα για το απαραδεκτο κρεββατι στο τελευταιο δωματιο στο βαθος.Χιλιες λακουβες ειχε πανω,ενα ελατηριο στον κωλο μου,ενα στον αυχενα μου...Θα παμε στα καλα μαγαζια σιγα σιγα μου ειπε.

Και τελος αυριο θα μοιραστω μαζι σας και μια ιντριγκα που μου καρφωθηκε στο μυαλο για τη Βερονικα μετα απο τη συνομιλια της με την τσατσα στην κουζινα την οποια και ακουσα λιγο πριν ερθει στο δωματιο.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
συγνωμη αν γινομαι σπασαρχιδας αλλα θελω να το βαλω κι εδω...


[size=10pt]Χριστινα.. μαυρο δαγκωτο (φομουμποντ)[/size]
Επίσκεψη στην πολυσυζητημενη Χριστινα σημερα για να δω τι μερος του λογου ειναι μετα απο τοσο πολλες θετικες κριτικες...
θα προσπαθησω να ειμαι οσο πιο αντικειμενικος μπορω και πιστευω θα τα καταφερω παρολο που εχω κατι νευρα πανω απ το κεφαλι...

Η κοπέλα εχει οντως ΒΥΖΑΡΕΣ δεν διαφωνω, εχει ΚΩΛΑΡΑ και γενικα πολυ ωραια πληθωρικη παρουσια και αρκετα ομορφο θα ελεγα προσωπο...
περνάω με το ''μειωμενο'' απλο προγραμμα των 30€..
Μπαινει μεσα γδυνεται, προκαταρκτικα καθολου μα ΚΑΘΟΛΟΥ και το πρωτο πραγμα που λεει ειναι ''προσεχε με τα βυζια'' πριν προλαβω να κουνησω το χερι μου..! περναει κατευθειαν καποτα με το πουλι μου πεσμενο ακομα..  Τη βλεπω τι μαλακια κανει, κολλαω λιγο και δεν μιλαω γιατι εχω διαβασει τοοοσα καλα γι αυτην και σκεφτομαι δεν γαμιεται μην πω τιποτα τωρα και την χαλασω τσαμπα και ξενερωσει...
Ξεκιναει πιπα αρκετα καλη μπορω να πω μου τον σηκωσε στο μπαμ... πολυ καβλωτικη σ αυτο...
ε καπου εκει παιρνει πρωτοβουλια και μου γυρναει ανασκελα για να παω απο πανω της. συμμετοχη μηδεν τελειως ακινητη ομως... με τα αχ και βαχ τα ψευτικα τα δηθεν δεν ξεγελας κανεναν κοπελα μου.
Γυρναει στα τεσσερα απο μονη της παλι και εχει παρει μια ποζα δεν μπορεις να πιασεις τιποτα, ακινητη κομοδινο αν την πω θα προσβαλλω τα κομοδινα τωρα και ειναι κριμα... επρεπε να παρω κανα πορτατιφ και να το ακουμπησω στην πλατη της ετσι οπως ηταν στημενη και να σηκωθω να φυγω.. Κρεμα πρεπει να χει βαλει κανα δυο χιλιογραμμα σε φαση να πιστευω οτι δεν βρισκω τρυπα γι αυτον δεν ενιωθα τιποτα, ριχνω μια ματια στο ρινγκ και βλεπω με εκπληξη οτι τελικα μπαινοβγαινει κανονικα...! τι στο πουτσο λεω μπασκετα γαμαω..?
το βλεπω οτι δεν κανουμε χαϊρι ετσι και της λεω να ανεβει πανω μου... Η μονη φορα ηταν αυτη που της ζητησα εγω μια συγκεκριμενη σταση... Και γυρναει και λεει η παλιομαλακω ''οχι μουρό μου με 30€ δεν μπορουμε να τα κανουμε ολα...''... 'με περιμενει κοσμος' λεει λες και γω πηγα τσαμπα εκει περα δεν πληρωσα, ειμαι υποκοσμος εγω οχι κοσμος νεφελιμ πως το λενε...(να σημειωσω επισης οτι δεν περιμενε κανεις, ημουνα μονος στο μαγαζι, μυγες βαρουσανε..) Τρωω την μεγαλυτερη ξενερα της ζωης μου ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ... μετα ξαπλωνει παλι μονη της κ την ακουω να μουρμουραει κατι για ευρω ελεγε δεν καταλαβα ακριβως παραμιλουσε ''να επαιρνες με 40 αμα ηθελες'' και τετοιες μαλακιες...
Καλα γαμω το θεο σου τοτε τι στον πουτσο λετε οτι το απλο επεσε στα 30€... ΑΡΧΙΔΙΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ απλο με 30 στο μαγαζι αυτο ΔΕΝ υπαρχει... ξανακανετε το 40 καλυτερα να ξερει ο κοσμος τι του γινεται τουλαχιστον, 1000 φορες καλυτερα... ποσες ωρες δουλευω εγω μωρη καργιολα για να σου δωσω αυτα τα 30€ σε 10 λεπτα ξερεις..?? Εξω κηνυγαμε το ευρω με καραμπινα ξυπνα και δες τι γινεται γυρω σου...
(...συνεχεια)...Ανοιγει τα ποδια παλι σαν το πράμα και περιμενει μετα εμενα να γαμησω μετα απο τετοιες μαλακιες που μου αραδιασε... εχω μεινει μαλακας να την κοιταω και μου χει πεσει για τα καλα απ την ξενερα... με βλεπει και αρχιζει μετα να βαζει δαχτυλο στο μουνι της για να με ξαναφτιαξει... μωρη καθυστέρα να γαμησω ηρθα οχι να σε βλεπω να δαχτυλιαζεσαι τι περιμενεις να μου σηκωθει επειδη χωνεις το δαχτυλο στο μουνι σου και να στον βαλω μετα απ ολα αυτα σαν να μην τρεχει τιποτα...? σταματαω καπου εκει κ καθομαι και την κοιταω απορημενος .. Στ αρχιδια της αυτη, ντυνεται και φευγει..
τωρα λεω να αναποδογυρισω κανα κρεβατι να τα κανω ολα πουτανα εδω μεσα... αντε γαμησε λεω και φευγω...

Ο χώρος του μαγαζιου ηταν σουπερ βγαζω το καπελο..
Η τσατσα ευγενεστατη μακαρι να ηταν ολες σαν κι αυτη...
το δωματιο χλιδατο λουξ...
τι σκατα να τα κανω ολα αυτα ομως οταν το κυριως πιατο ειναι για τον πουτσο....
κατι τελευταιο...
εχω παει σουρωμενος καργα σε μπουρδελα παρακμιακα του βαρδαρη και παντα τελειωνα κανονικα...
εχω παει στο (κατα κοινη ομολογια) καρακομοδινο βιολετα, τύφλα μετα απο ξυδια και μπηκα στο δωματιο με το bacardi στο χερι και εχυσα κανονικοτατα
εχω χυσει μικροποσοτητα ακομα και με γλωσσοφιλα μονο με γκομενα...
Ε ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑΡΑ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΟΣ ΤΗΣ...
αντε γεια καργιολακι...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
-Τανταλου 9.Το σπιτι υπερπαραγωγη.Εκαναν δωματιο την κουζινα και εβαλαν και τζακουζι!Καινουρια βαρια εξωπορτα ασφαλειας αλλα υπερβολικος φωτισμος στο σαλονι,Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια...ζαλιστηκα εκει μεσα.Με το τζακουζι σε κερνανε και ουισκακι και κοστιζει 80ε.

Ε, ρε μεγαλεία, τζακούζι στον Βαρδάρη. Μα καλά, δε λέγαν ότι θα τους πάρουν τις άδειες εκεί το επόμενο καλοκαίρι;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
-Τανταλου 9.Το σπιτι υπερπαραγωγη.Εκαναν δωματιο την κουζινα και εβαλαν και τζακουζι!Καινουρια βαρια εξωπορτα ασφαλειας αλλα υπερβολικος φωτισμος στο σαλονι,Μπλε,ροζ,κοκκινα φωτακια...ζαλιστηκα εκει μεσα.Με το τζακουζι σε κερνανε και ουισκακι και κοστιζει 80ε.Η Μαρτινα η πορνοσταρ ητανε 100% διοτι βλεπω τωρα φωτογραφιες της.Δε την ειχα δει Μαντζαρου εγω.Κορμι κολαση τελειο,κωλαρακι στητο οσο δεν παει αλλο, βυζακι μετριο αλλα με ωραια κλιση προς τα πανω,φατσα συμπαθητικη λιγο σκυλε.69 με γυμνο στα 60ε!!Τι πορνοσταρ ειναι αυτη :think: :think:.Την εβαλα στη λιστα μου...Απο τσατσα αλλου σπιτιου εμαθα οτι πηρε αδεια για 2 χρονια εξου και η επενδυση

Αρα al, εγινε στουντιο το μπουρδελο, αρα ο κουκλακης ειναι προφητης.!!! :new_shocked:  :2funny: :2funny:

Παω στοιχημα την πορτα και το τζακουζι τα ξηλωσαν απο το αλιακμωνως και τα φεραν...!!  :2funny: :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
καταθεση αποψε λοιπον στην γνωστη σε ολους μαλλον Βερονικα στο Προμηθεως 11 για 30!!Ημαρτον θεε μου φτωχυνα :2funny:Ουτε που θυμαμαι ποτε ειχα δωσει 30ε τελευταια φορα.
Η Βερονικα εμενα δε με ξετρελενει εμφανισιακα αν και διαθετει κορμι λαμπαδα με φοβερο κωλαρακι και μικρο στητο βυζακι,μετρια στη φατσα,μεσα ναι μεν ειναι αποδοτικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες ακομα και στην κατηγορια χωρις εξτρα αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.Επικοινωνιακα ειναι μαλλον μια ξενερωτη και εχει υιοθετησει και μια ατακα που δεν ελεγε παλιοτερα αλλα αποψε την ακουσα 15 φορες...mi amore και mi amore.
Παραδειγμα...Βερονικα σε πεθυμησα...γιατι mi amore εχεις να ερθεις τοσο καιρο?
Παω να της τριψω τη σουφρα λιγο....mi amore θα σε μαλωσω,εχεις γινει κακο παιδι.
Τελοσπαντων ηταν λιγο εκνευριστικο.Επισης της ειπα οτι την προτιμουσα ξανθια.

Ή Βερόνικα όντως έχει μια περίεργη αίσθηση του χιούμορ και μπορεί να εκνευρίσει κόσμο με ξεκάρφωτες ατάκες  :grin:

Πάντως ποια θεωρείς πιο καλή από αυτήν στο 30άρι από αυτές που είναι δυνατές στην εμφάνιση; Προσωπική μου άποψη, αλλά την θεωρώ top.

 

ametavlhtos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αρα al, εγινε στουντιο το μπουρδελο, αρα ο κουκλακης ειναι προφητης.!!! :new_shocked:   :2funny: :2funny:

Παω στοιχημα την πορτα και το τζακουζι τα ξηλωσαν απο το αλιακμωνως και τα φεραν...!!  :2funny: :2funny:
ωωωχ ποιος μας σωζει τωρα.Θα μας την λεει και απο πανω :2funny: :2funny:...

Πραγματι τωρα που το λες η πορτα κατι μου θυμιζε.Ρε μπας και τα πλακακια τα ξηλωσαν απο κει γιατι απ'οσο θυμαμαι πολυ κοκκινο επαιζε και εκει.Εγω δεν ειχα περασει ποτε σε δωματιο εκει αλλα απ'το σαλονι που εβλεπα νομιζω ηταν ετσι τα πλακακια.

Πάντως ποια θεωρείς πιο καλή από αυτήν στο 30άρι από αυτές που είναι δυνατές στην εμφάνιση; Προσωπική μου άποψη, αλλά την θεωρώ top.
Κατ'εμε ας πουμε η Ηρα ειναι καλυτερη σε ολα.Επισης θα βρεθουν πολλοι που θα σου πουν την Εφη αν και εμενα στο ιδιο ξενερωτο στυλ μου κανει.Ενταξει ειναι ειδικη περιπτωση η Βερονικα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Κατ'εμε ας πουμε η Ηρα ειναι καλυτερη σε ολα.Επισης θα βρεθουν πολλοι που θα σου πουν την Εφη αν και εμενα στο ιδιο ξενερωτο στυλ μου κανει.Ενταξει ειναι ειδικη περιπτωση η Βερονικα

Ναι η Ίρα είναι επίσης πολύ καλή. Έχει μάθει κανείς πότε επιστρέφει;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Νικ.Ουρανου 1.Η μελαχρινη Τζεσικα απο Λαφαμ.Μονο ωραιο τουρλωτο σηκωμενο κωλο εχει αυτη.Αρνητικες κριτικες...Το καινουριο τηλ εδω ειναι το 6943282330
ειμαι καθιστος στο σαλονι και διπλα στην πορτα στεκονται ορθιοι 2 ρωσσοποντιοι οι οποιοι ειναι και ψιλοσουρωμενοι και λενε μαλακιες,ειρωνευονται την τσατσα κλπ.
Βλεπουμε την κοπελα και σηκωνομαστε να φυγουμε,μπροστα αυτοι και πισω τους εγω.Μαλιστα ο ενας μου κρατησε και την πορτα αν και ειχα την επιφυλαξη μη μου την κοπανησει στο κεφαλι γιατι καπως ετσι διασκεδαζουν αυτοι.Τελοσπαντων βγαινουμε και εξω τους περιμενει αλλος ενας κεφαλας και τους ρωταει...
-Γιουρα καλλλο ητανε?
-Σαν κροκοντιλο ρε μαλακα...λεει αυτος :2funny: :2funny: :2funny:

Πω πω εσκασα στα γελια :2funny: :2funny:Ακου κροκοντιλο η Τζεσικα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ναι η Ίρα είναι επίσης πολύ καλή. Έχει μάθει κανείς πότε επιστρέφει;
Τη Βερονικα που ρωτησα ειπε οτι την περιμενουν απο βδομαδα σε βδομαδα αλλα ακομα.Αργοτερα που ρωτησα την τσατσα στο Σαπφους 5 ειπε οτι εδω ειναι η Ηρα απλα δε δουλευει ακομα.Υπομονη...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αδερφε ανεβαζω σε λιγακι κριτικη γιατι τα πηρα τωρα...
το ξερω οτι εχει καλες κριτικες γι αυτο και πηγα... στα τυφλα δεν πηγαινω ποτε μου πλεον...

Ειδα  :( δεν εκανες καλο ποδαρικο , μαυρη πρωτη κριτικη ,
ευχομαι η επομενη να ειναι σουπερ  :dancing:
περισσοτερα θα πω στον θεμα με τους σχολιασμους ...


Τιτανοτεράστιος για άλλη μια φορά Αλ!

καθολου καλη βολτα
disdain002.gif




Παω στοιχημα την πορτα και το τζακουζι τα ξηλωσαν απο το αλιακμωνως και τα φεραν...!!  :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: λες ?
αλυσιδα κι ετσι ?


Δικαιολογει πολλα παντως αυτο , εκει που θα το κανανε γλαστρα-γιγαντα στη βιλα τους
το βαλανε παλι σε λειτουργια

οριστε το Τζακουζι του λουξ προς αναγνωριση  :cool2:
 

Συνημμένα

  • pic_10216300lathen.jpg
    pic_10216300lathen.jpg
    264,5 KB · Εμφανίσεις: 31

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
και στα υπολοιπα μετα απο ολικη επαναφορα και εναν μηνα απουσια βολτα και καταθεση πριν λιγο...

Αξιος ο ρεπορτερ της βροχης  :rockon:


-Τανταλου 8.Η Μολδαβη μιλφ Ζωη.Τι καλο κοριτσι...Κοκκινομαλλα,ομορφη,νταρντανα αρχοντογυναικα.Μου ειπε οτι τελικα μπηκε στο σαϊτ οπως της ειπα την αλλη φορα και μπαινει συχνα και διαβαζει.Στα υποψιν την εχω...Η Ντεσσυ ηταν πρωινη και κανουν εναλλαξ τις βαρδιες με τη Ζωη

Κουκουουουου Ζωηηηη
Γεια σου  :-*
:grin:


-Τανταλου 14.Ανοιγω την πορτα και κανω μονο ενα βημα προς τα μεσα...Ποια ειναι ρωταω...Η Μερτσυ λεει η τσατσα και ακουω τα τακουνια να πλησιαζουν απο την κουζινα.Οπου φυγει φυγει εγω :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαχαχα
-Προμηθεως 19.Η μπουμπουκα μου η ξανθια Βικυ :smitten: :smitten: αλλα πολυ αδυνατη πλεον.Εσπασε και στη φατσα δηλαδη και συμφωνησε γιατι στεναχωριεται με τη δουλεια λεει.Τι τιμη θα μου κανεις τι ρωταω...και μου δειχνει 5 δαχτυλα(προς τα κατω οχι μουτζα)σα την αλλη φορα λεει.Κανε βολτα και ελα στα σιγουρα μου λεει...
πες της να παρει κανα κιλο , γιατι παλι δε θα μοιαζει με Αη Βασιλη τα Χριστουγεννα  :grin: Τα χαιρετισματα μου..  ;)
-Προμηθεως 25.
Η Καρμεν η οποια μολις εβγαινε απο το δωματιο αποχαιρετωντας τον τυπο με την ατακα...αντε ρε μαλακα :2funny:.Βγηκε ομως αναμαλλιασμενη,με κοκκινισμενα βυζια,στεναχωρεμενη.Πρεπει να ειχε επεισοδιο χοντρο και ο τυπος συνεχιζε να βριζει απο μεσα.
εεμ ο κοσμος δε χαριζει καστανα , τα δερνει τα κομοδινα :2funny:
περα απ την πλακα , ξενερωτο το σκηνικο  :- φτου φτου :priest:
-Νικ.Ουρανου 1.Το καινουριο τηλ εδω ειναι το
Ωραιος  :rockon:

-Κεφαλληνιας.Η Εμμανουελα.Για Πατρινια δε μου φανηκε :2funny: :2funny:.Ξανθια με πολυ μακρυ μαλλι,παρα πολυ αδυνατη,ομορφη φατσουλα που θυμιζει την Χριστινα την Αλβανιδα πριν καμια εικοσαετια.Σα τη Σασα Μπαστα δηλαδη :cheesy: :cheesy:
Δεν ειναι δηλαδι η παλια η Πατρινια που λεγανε ? την ηξερες εκεινη ε ? ( εγω οχι ...)

-Κατεχακη.Η Αλινα.ενα καινουριο καστανοξανθο νεαρο ομορφο κοριτσι με πιασιματακια και κοντουλα.
Απο 40ε εδω :jerking: :jerking: και 70ε το 69 με γυμνο :jerking: :jerking:Ολοκληρη πορνοσταρ και το κανει με 60ε βρεεε...
Φανταζομαι τον μαανες να ανοιγει τα ματια διαβαζονρτας το "καινουριο καστανοξανθο νεαρο" και να βριζει μολις ειδε το 40
χαχα
επιμενουν να το παιζουν "στουντιο" εκει περα ?
:jerking:

-Νικ.Ουρανου 26.
Κι αλλη μισοτρελη τσατσα-εκπροσωπος τυπου ? Μια χαρα ...
η Μισελ η Γαλλιδα δουλευε καπου αλλου πριν ? ποσων ετων ειναι ?


Μαντζαρου 10,Φριξου 14,26ης 52 και Αν.Γεωργιου 4 ηταν κλειστα


Περιμενουμε την ιντριγγα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom