Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (6 μέλη και 64 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
καλα μην κανετε και πολλη ορεξη.....εγω οταν πηγα βραδυ βρηκα την γκιλφ τζουλι ακα ρενατα με απλα αλλαγμενο μαλλι πλατινε.....ειναι πετιτ κατασκευης και σφιχτη....πιστευω να μην μπερδευτηκε ο δοκιμαζω απο το σκοταδι και τις μπυρες και να ειδε σωστα και να προκειται οντως για πιθανη νεα αφιξη......


αλλιως θα φατε/φαμε ακυρο

νέα αφιξη ηταν μου το τόνισε...δεν ηταν η ρενάτα την οπία περίμενα και εγω να δώ.
Την ρενάτα την θυμάμαι δεν ηταν αυτή.Μια μικρούλα ηταν...βαριά βαριά να ηταν 22-23
Η τσατσα πήρε μεταγραφή απο το Μαντζάρου που δουλευε τα μεσημέρια συνήθως.
Πάντως με την ρενάτα το "αφεντικό" του μαγαζιου οπως το παρουσιαζαν πέρασα και εγω μια φορα οταην πρωτη φορα πηγα μαζι της καλα...ηταν μεσημερι και δεν ειχε καθολου κοσμο πριν μερικα χρόνια.Μετα όταν ξαναπηγα φανερωσε οπως ειπε ο gl οτι ηταν στριμμένη....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
προφανως θα παιζει και καποια αλλη εκει λοιπον κασσλερ....η τζουλι ή ρενατα σιγουρα δεν ειναι και δεν την περνας για 22-23....

αρα μενει να κανει καποιος κασκαντεριλικι και αναγνωριση......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
προφανως θα παιζει και καποια αλλη εκει λοιπον κασσλερ....η τζουλι ή ρενατα σιγουρα δεν ειναι και δεν την περνας για 22-23....

αρα μενει να κανει καποιος κασκαντεριλικι και αναγνωριση......

Λοιπόν για να ξεκαθαρίζουμε.
Χθες περασα απο εκει .Ηταν νεα αφιξη..μικρουλα λεπτουλασε όλα της ηταν μινιον.....
Να ηταν 22-23 ετών το πολύ ,(μην πω πως εγω την εκανα για 19).Καστανοξανθη Λολίτα οπως μου είπε στο ονομα...και εκανε παιχνιδια στο σαλόνι.
Αλλα εμενα δεν με ενθουσίασε ως εμφάνιση για να μπώ μεσα.Αυτα ,να σου πω την αληθεια εχθες ήθελα Ρενάτα κατα βάθος...για εκει πηγαινα αλλά.....
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
ρε σεις τωρα που ακουστηκε το ονομα ρενατα υπαρχει μια που διαφημιζεται σε συγκεκριμενη σελιδα στο facebook σαν μιλφ αλλα φωτο δεν εχει ακομα.
 

Επισκέπτης
2 καινούργιες πιτσιρίκες στο μενού δηλαδή? Λαμπρά! Πάντα τέτοια!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πρόεδρε gl δεν το πιστεύω ότι μ' αμφισβητείς... Είπαμε μπύρες... μέχρι έναν αριθμό είμαι πολύ καλά... και δεν τον είχα περάσει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πρόεδρε gl δεν το πιστεύω ότι μ' αμφισβητείς... Είπαμε μπύρες... μέχρι έναν αριθμό είμαι πολύ καλά... και δεν τον είχα περάσει...
οχι το ξεκαθαρισε ο κασσλερ εξαλλου ...και αυτος χτες βολταρε και ειδε την ιδια που λες.....
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Αφροδίτη...την οποία τιμησα όταν δούλευε στο βαρδάρη και έπειτα κωλέτη.
Προσωπικά δεν με ενθουσίασε...χωρις να θελω να πω κατι αρνητικο για τη συγκεκριμενη.

πω τι μου θυμισες. 16 χρονων β λυκειου πηγαινα.Ενα σαββατο απογευμα στο βαρδαρη η Αφροδιτη ηταν η πρωτη ιεροδουλη με την οποια πηγα :rockon: :rockon: αν θυμαμαι καλα ηταν στο αλουμινατο...

Την ειδα μαλιστα στο δρομο καθως κατηφοριζε τη τανταλου για να παει στο μαγαζι.Κατι τυποι που καθοντουσαν σ'ενα γυραδικο η μπουγατσα ηταν,γωνια τανταλου με μοναστηριου την αποθεωνανε.Με το που πηγε μεσα πηγα κι εγω να μπω κ η τσατσα μου ειπε να περασω σε κανα 10λεπτο μεχρι να ετοιμαστει.
Πηγαμε πρωτα παραδιπλα οπου κατεθεσε φιλος και μετα πηγα εγω στην αφρο....
Πρεπει να την ξανατιμησω τωρα κι ας περασαν τοσα χρονια.....ωραιες εποχες.χιλιαρικα υπηρχαν
 

Επισκέπτης
Στην Κωλέττη ήταν η Νικόλ όχι αυτή η καινούργια η Μισέλ που λέγατε. Η τσατσά λέει 35 το απλό. ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠ!

Παιδιά στο Ανδ.Γεωργίου το καινούργιο πιπίνι φυσάει. Είναι ξανθό με παιδική φατσούλα φονικό hip to waist ratio και πολύ αδύνατο. Την λένε Λίλη κ δεν έχει ξαναδουλέψει εδώ είναι φρέσκια στην πόλη. Στην φάτσα μου θύμιζε μια Ζανέτ που είναι ένα καινούργιο στουντιοκόριτσο στην Αθήνα. Φωτό της έχει στο αθενσλειντις.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στην Κωλέττη ήταν η Νικόλ όχι αυτή η καινούργια η Μισέλ που λέγατε. Η τσατσά λέει 35 το απλό. ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠ!
Και που είσαι ακόμη, κάτσε να έρθει το τέλος του μήνα με το ειδικό τέλος ακινήτων και θα δεις που θα πάει το απλό.

Παιδιά στο Ανδ.Γεωργίου το καινούργιο πιπίνι φυσάει. Είναι ξανθό με παιδική φατσούλα φονικό hip to waist ratio και πολύ αδύνατο. Την λένε Λίλη κ δεν έχει ξαναδουλέψει εδώ είναι φρέσκια στην πόλη. Στην φάτσα μου θύμιζε μια Ζανέτ που είναι ένα καινούργιο στουντιοκόριτσο στην Αθήνα. Φωτό της έχει στο αθενσλειντις.

Καλά άμα μοιάζει τη Ζανέτ είναι για να κόβεις φλέβες το πιπίνι. :o :o :o

Γεια σου πορνοκομάντο - πιπινοκυνηγέ. :rockon: :rockon:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
δείτε βυζαρούδες στο  άλλο σιτε αθενσλαντιες και δείτε τα μιξιάρικα που φέρνουν εδώ θα τρελαθούμε εντελώς.... Ήμαρτον...
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
δείτε βυζαρούδες στο  άλλο σιτε αθενσλαντιες και δείτε τα μιξιάρικα που φέρνουν εδώ θα τρελαθούμε εντελώς.... Ήμαρτον...
απατη σαιτ μην παραπλανεσαι φιλε.
Εγω προσωπικα ουτε μελος ειμαι εκει ουτε προκειτο να γινω.
με αυτα που βλεπετε και τα βαζετε κι δω δημιουργουμε συνχηση στους συναδελφους μας ,  παρα ενημερωση.

Πανε απο κοντα να τις δεις τις κοπελες .Μην σε απατουν οι φωτο.

φιλικα στα γραφω

ας συνεχιστει τωρα  εδω ,  η ενημερωση οπως πρεπει , εδω για το καλο του φορουμ.


 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Άσχετο, είδα τη φωτό που μοιάζει με την Άφρο και είπα να μοιραστώ 2 βιντεάκια που μου τη θυμίζουν πάρα πολύ.
Το πρώτο στο σώμα μόνο:

Το δεύτερο full σώμα και πρόσωπο ίδια η Άφρο μου φαίνεται:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Άσχετο, είδα τη φωτό που μοιάζει με την Άφρο και είπα να μοιραστώ 2 βιντεάκια που μου τη θυμίζουν πάρα πολύ.
Το πρώτο στο σώμα μόνο:

Το δεύτερο full σώμα και πρόσωπο ίδια η Άφρο μου φαίνεται:
Κινέζα είναι η Άφρο...; :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
απατη σαιτ μην παραπλανεσαι φιλε.
Εγω προσωπικα ουτε μελος ειμαι εκει ουτε προκειτο να γινω.
με αυτα που βλεπετε και τα βαζετε κι δω δημιουργουμε συνχηση στους συναδελφους μας ,  παρα ενημερωση.
Μπα...Τωρα εγινε απατη?Απατεωνας εισαι εσυ που αντιγραφεις τις μαλακιες που γραφει εκει και ερχεσαι εδω και δηθεν μας ενημερωνεις ενω δεν ισχυουν ουτε τα μισα που γραφει.
Παραπληροφορεις τους υπολοιπους με τις μαλακιες που αναπαραγεις για να κανεις τον εξυπνο...

Γαμησες καμια Μαρθα μηπως παλι τις τελευταιες μερες στο Νικ.ουρανου?Θα βαλεις και κριτικη?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μπα...Τωρα εγινε απατη?Απατεωνας εισαι εσυ που αντιγραφεις τις μαλακιες που γραφει εκει και ερχεσαι εδω και δηθεν μας ενημερωνεις ενω δεν ισχυουν ουτε τα μισα που γραφει.
Παραπληροφορεις τους υπολοιπους με τις μαλακιες που αναπαραγεις για να κανεις τον εξυπνο...

Γαμησες καμια Μαρθα μηπως παλι τις τελευταιες μερες στο Νικ.ουρανου?Θα βαλεις και κριτικη?
Το κανα με αλλο σκοπο.Ζητω ξανα συγνωμη για αυτο.
Για να βγουν στην φορα αυτοι που ειναι φαν εκει και τα πιστευουν κιολας π.χ. τις φωτο και μας δημιουργουν συνχηση ,  και να δωσω ετσι απαντηση στον καραμαν , που με ρωτησε ποιοι μερικοι ? αυτος ηταν ολος ο σκοπος.

Ουτε τον εξυπνο παριστανω.Υπαρχουν κιαλλοι Τομηδες ακομα που το πιστευουν αυτο το σαιτ  δυστυχως !Εγω δεν ειμαι απο αυτους.

Οσο για την Μαρθα ουτε γαμησα καμια τις τελευταιες μερες ,  ουτε ξερω καν που ειναι , ουτε κριτικη θα βαλω , κι αμα σε πω οτι εχω πληροφοριες που εγω ουτε καν τις πιστευω , αν δεν δω με τα ιδια μου τα ματια μου. αν θες σε παραπεμπω στο Π.Μ. να τα δεις με επιχειρηματα.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
απατη σαιτ μην παραπλανεσαι φιλε.
Εγω προσωπικα ουτε μελος ειμαι εκει ουτε προκειτο να γινω.
με αυτα που βλεπετε και τα βαζετε κι δω δημιουργουμε συνχηση στους συναδελφους μας ,  παρα ενημερωση.

Πανε απο κοντα να τις δεις τις κοπελες .Μην σε απατουν οι φωτο.

φιλικα στα γραφω

ας συνεχιστει τωρα  εδω ,  η ενημερωση οπως πρεπει , εδω για το καλο του φορουμ.
παντως οι φωτο που εχουν για τα κοριτσια της θεσσαλονικης αν εξειρεσεις της μαντυ που ειναι απλα παλιες και εχει αλλαξει το μαλλι, αξιοπιστες ειναι ...τωρα τι φωτογενεια εχει καθεμια και πως γραφει στον φακο σε σχεση με το πως ειναι απο κοντα ειναι αλλο θεμα....

πχ η μαντυ τουμπανο σιλικονε ειναι και απο κοντα .....εγω και την μαρια την σαλονικια και την νταρια που τις ειδα απο κοντα ιδιες με τις φωτο ηταν παντως...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Μπας και έχει πάρει κανενός το μάτι την Ντέσυ? Από το Μαρινόσπιτο? Ήταν βραδυνή αλλά στην τελευταία μου εξόρμηση δεν ήταν εκεί... και η τσατσά δεν μου έλεγε και με μπρίζωσε...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Το κανα με αλλο σκοπο.Ζητω ξανα συγνωμη για αυτο.
Για να βγουν στην φορα αυτοι που ειναι φαν εκει και τα πιστευουν κιολας π.χ. τις φωτο και μας δημιουργουν συνχηση ,  και να δωσω ετσι απαντηση στον καραμαν , που με ρωτησε ποιοι μερικοι ? αυτος ηταν ολος ο σκοπος.

Ουτε τον εξυπνο παριστανω.Υπαρχουν κιαλλοι Τομηδες ακομα που το πιστευουν αυτο το σαιτ  δυστυχως !Εγω δεν ειμαι απο αυτους.

Οσο για την Μαρθα ουτε γαμησα καμια τις τελευταιες μερες ,  ουτε ξερω καν που ειναι , ουτε κριτικη θα βαλω , κι αμα σε πω οτι εχω πληροφοριες που εγω ουτε καν τις πιστευω , αν δεν δω με τα ιδια μου τα ματια μου. αν θες σε παραπεμπω στο Π.Μ. να τα δεις με επιχειρηματα.

Δεν βγαζω νοημα απο τα γραφομενα σου.!! μηλας για κοπελες και για μαγαζια που δεν εχεις δει...οσο γραφεις περισοτερο, εκτιθεσΕ.!! και προκαλεις και συγχηση οπως λες...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μπας και έχει πάρει κανενός το μάτι την Ντέσυ? Από το Μαρινόσπιτο? Ήταν βραδυνή αλλά στην τελευταία μου εξόρμηση δεν ήταν εκεί... και η τσατσά δεν μου έλεγε και με μπρίζωσε...

ωχχ στανταρακι βλεπω.???  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom