Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Άσχετο, είδα τη φωτό που μοιάζει με την Άφρο και είπα να μοιραστώ 2 βιντεάκια που μου τη θυμίζουν πάρα πολύ.
Το πρώτο στο σώμα μόνο:

Το δεύτερο full σώμα και πρόσωπο ίδια η Άφρο μου φαίνεται:

Εμένα πάντως η Αφρούλα μου θυμίζει πολύ την πρώην Ουκρανή πορνσταρ Ντάσα (η Αφρούλα είναι πιο καλοφτιαγμένη κατά την γνώμη μου ακόμα και από αυτή που σφυράει ομολογουμένως):

 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Εμένα πάντως η Αφρούλα μου θυμίζει πολύ την πρώην Ουκρανή πορνσταρ Ντάσα (η Αφρούλα είναι πιο καλοφτιαγμένη κατά την γνώμη μου ακόμα και από αυτή που σφυράει ομολογουμένως):


Ξέρει κανένας αν δουλεύει η Αφρούλα αύριο πρωί στην Κωλέττη? Γιατί παίρνω τηλ. και δεν το σηκώνει κανένας.
 

Επισκέπτης
Πηγα στη καινουργια τη λιλη στο ανδρεου Γ 4. ιδια με αυτην εμφανισιακα κ σωμα θα λεγα
Τρομερο μωρο για τα γουστα μου, 40 απλο 50 (sex show , ισπανικο ή κατι αλλο δεν θυμαμαι) διαλεγεις ενα απο τα 3. το προγραμμα ανεβαινε μετα μεχρι πανω και απο 100. Κωλο δεν εδινε δυστυχως. Πηρα sex show και περασα σουπερ, αλλα μεγαααααλο μειον το gel!!!!! Δεν καταλαβαινα πολλα. Κριμα! Αμα βγαλει κ κωλαρακι σε προγγραμα πιστευω θα γινει χαμος!

Τα βυζιά της είναι έτσι?  :new_shocked: έμενα μου φάνηκε άβυζη!
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανένας αν δουλεύει η Αφρούλα αύριο πρωί στην Κωλέττη? Γιατί παίρνω τηλ. και δεν το σηκώνει κανένας.

Τώρα η Έφη είναι κ το βράδυ η Νικόλ. Ρώτησα που λέγατε για καινούργια Μισέλ. Η τσατσά δεν ήξερε τίποτα..
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
τι παιζει να καθιεροθη 20ε στιν θεσαλονικη για πητε ρε συναθλητεσ ισχυη αυτο, αν ναι θα  :knockinb:περισσοτερο  :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πηγα στη καινουργια τη λιλη στο ανδρεου Γ 4. ιδια με αυτην εμφανισιακα κ σωμα θα λεγα
Τρομερο μωρο για τα γουστα μου, 40 απλο 50 (sex show , ισπανικο ή κατι αλλο δεν θυμαμαι) διαλεγεις ενα απο τα 3. το προγραμμα ανεβαινε μετα μεχρι πανω και απο 100. Κωλο δεν εδινε δυστυχως. Πηρα sex show και περασα σουπερ, αλλα μεγαααααλο μειον το gel!!!!! Δεν καταλαβαινα πολλα. Κριμα! Αμα βγαλει κ κωλαρακι σε προγγραμα πιστευω θα γινει χαμος!


Ωραιος  :rockon:

οπως ειπε και ο γλ ριξε ενα κοπυ και στον καταλογο ..
αν δε ξερεις η βαριεσαι πες να το κανει ο βοηθος μου

Ξέρει κανένας αν δουλεύει η Αφρούλα αύριο πρωί στην Κωλέττη? Γιατί παίρνω τηλ. και δεν το σηκώνει κανένας.

Η Αφρουλα λιγο χλωμο , οπως αναφερθηκε ηταν Εφη σημερα οπωςε και αυριο μαλλον αυτη θα ειναι

Τώρα η Έφη είναι κ το βράδυ η Νικόλ. Ρώτησα που λέγατε για καινούργια Μισέλ. Η τσατσά δεν ήξερε τίποτα..

Γεια σου κομαντο .. περασες απο κει  :think:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τι παιζει να καθιεροθη 20ε στιν θεσαλονικη για πητε ρε συναθλητεσ ισχυη αυτο, αν ναι θα  :knockinb:περισσοτερο  :sunglasses:

Επειδή κατά καιρούς πολλά ακούγονται για πτώσεις τιμών και ειδικά τώρα με την οικονομική κρίση που έχει πάρει διαστάσεις χιονοστιβάδας, έχω να παρατηρήσω τα εξής.

Το ότι το Λαφάμ κατέβασε το απλό στα 30 από τα 40 (που στην ουσία ήταν 35, λόγω του 3 + ½) και η Κωλλέτη από όσα άκουσα το απλό στα 35 από 40, δεν σημαίνει ότι ο Βαρδάρης θα πέσει στα 20. Μακάρι δηλαδή, αλλά το βρίσκω αδύνατον να συμβεί αυτό χωρίς τουλάχιστον κατακόρυφη πτώση της ποιότητας των κοριτσιών.

Το ότι υπάρχει στη Φυλής το 20αρι δεν είναι μέγεθος συγκρίσιμο, μιας μιλάμε για μια αγορά με τελείως διαφορετικά μεγέθη που λειτουργεί πιο ανταγωνιστικά. Έχουν ειπωθεί εδώ ότι τα νοίκια για τα καταστήματα του Βαρδάρη μπορεί να είναι 3 με 5 χιλιάρικα το μήνα, εκμεταλλευόμενοι οι ιδιοκτήτες τους το γεγονός ότι η πιάτσα είναι ιδιαίτερα μικρή, οπότε από λειτουργικά έξοδα τα αφεντικά είναι ήδη καμένα. Δεν παίρνω το μέρος κανενός απλά εκτιμώ ότι τα πράγματα είναι περίπου έτσι.

Βέβαια μετά το τέλος Οκτωβρίου που θα έχουν αποσταλεί όλα τα σημειώματα της έκτακτης εισφοράς, θα έρθουν οι πρώτοι λογαριασμοί της ΔΕΗ με το τέλος ακινήτων μέσα, και θα αρχίσει ο χειμώνας με πετρέλαια και υπόλοιπα, τα μπουρδέλα θα πληγούν άμεσα μιας που στηρίζονται κυρίως σε μεσαία και χαμηλά εισοδήματα και αυτό ίσως προκαλέσει κάποια μείωση τιμών στην προσπάθεια να συγκρατηθεί ο τζίρος τους.

Εύχομαι να μην το ζήσουμε έντονα, ο χρόνος θα το δείξει και μάλιστα σύντομα, το μόνο σίγουρο είναι ότι τα καλά κορίτσια αν δεν βγάζουν ικανοποιητικό μεροκάματο ίσως μας κουνήσουν μαντήλι για τις αγορές της Βόρειας Ευρώπης. :S
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Κάποια μαγαζιά με χάλια χώρους (όπως Ταντάλου 9, Σαπφούς 8 κα.) καλό είναι να έχουν το απλό στα 20. Από κει και πέρα πρέπει να πέσουν οι τιμές στα προγράμματα, είναι χαζό να πληρώνεις +20 ή και παραπάνω για 69 ή ακάπωτο τσιμπούκι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κάποια μαγαζιά με χάλια χώρους (όπως Ταντάλου 9, Σαπφούς 8 κα.) καλό είναι να έχουν το απλό στα 20. Από κει και πέρα πρέπει να πέσουν οι τιμές στα προγράμματα, είναι χαζό να πληρώνεις +20 ή και παραπάνω για 69 ή ακάπωτο τσιμπούκι.

Στα προγράμματα σίγουρα υπάρχει περιθώριο μεγάλ,ο και καλό θα ήταν να αναθεωρηθούν οι τιμές προς τα κάτω.

Εγώ πάντως προτιμώ αυτά που αναφέρεις να βελτιώσουν τους χώρους τους, πάντως το πράσινο ήδη το βάψανε από έξω, ελπίζω να προχωρήσουν και σε ριζική ανακάινηση μέσα. :sunglasses:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτο θα ισχυε αν ηταν σιγουρο οτι θα μεινει ο Βαρδαρης.Απ'οτι ακουω ομως σιγα σιγα ετοιμαζονται καινουρια μαγαζια προς Μυλο μερια...
Οποτε αυτος που αναγκαστικα θα κλεισει το Σαπφους 8 λογικα θα φτιαξει κατι καινουριο και καλυτερο στον Μυλο,λογικα θα χρειαστει να βαλει καποια χρηματα για να το κανει αυτο και λογικα θα ζηταει καποιο σεβαστο ποσο ωστε να κανει και αποσβεση.
Κοιταξτε μην παμε στο 50αρικο σε κανα χρονο απο τωρα τελικα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γκειμοβερ με γεια το κιτρινακι..... ;)

 
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτο θα ισχυε αν ηταν σιγουρο οτι θα μεινει ο Βαρδαρης.Απ'οτι ακουω ομως σιγα σιγα ετοιμαζονται καινουρια μαγαζια προς Μυλο μερια...
Οποτε αυτος που αναγκαστικα θα κλεισει το Σαπφους 8 λογικα θα φτιαξει κατι καινουριο και καλυτερο στον Μυλο,λογικα θα χρειαστει να βαλει καποια χρηματα για να το κανει αυτο και λογικα θα ζηταει καποιο σεβαστο ποσο ωστε να κανει και αποσβεση.
Κοιταξτε μην παμε στο 50αρικο σε κανα χρονο απο τωρα τελικα...

Ο Βαρδάρης δεν νομίζω τελικά να φύγει στα τόσο γρήγορα. Με την κτηματαγορά να έχει νεκρώσει τελείως λόγω της οικονομικής κρίσης, τα σχέδια για την ριζική μεταμόρφωση αυτού του φιλέτου στην καρδιά της πόλης σίγουρα θα πάει για χρόνια αργότερα.

Αν δεν τελειώσει πρώτα το μετρό εκτιμώ ότι δεν θα συμβεί τίποτα και ο Βαρδάρης θα παραμείνει ως έχει.

Όσο για το πενηντάρικο πιστεύω ότι θα κάνουμε χρόνια να το δούμε, λεφτά δεν υπάρχουν. :sunglasses:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
jo εισαι δω??.....εβγα λιγο να σε δω.
Με τον paris127 γνωριζεστε? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ελα ρε σε πειραζω...δε πιστευω να παραξηγησαι.Αλλα σοβαρα...γνωριζεστε?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Αν βρούμε και την Ντέσυ θα είναι καλύτερα...

Συγχαρητήρια Gameover!

Αφιέρωση και από όλες τις γριές με αγάπη...

 

Συνημμένα

  • 6112973.jpg
    6112973.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 11

Επισκέπτης
Βόμβα το καινούργιο πιπίνι αγόρια μου!!! Βόμβα!

Έχει αψεγάδιαστο κορμάκι, με μικρό αλλά όμορφο κ στητό βυζάκι κώλο ποίημα, δέρμα βελούδο piercing στο γλωσσίδι και απο κοντά είναι ΙΔΙΑ η Terra White. Είναι τσέχα και αυτή! Μήπως είναι ξαδέλφες?  :think: Γουστάρει άγριο δυνατό πήδημα. Ορμάτε! 40 όμως το μαλλί  :tickedoff:

Μιλάω για την καινούργια Λίλη στο Ανδ.Γεωργίου 4.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom