Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (2 μέλη και 94 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Βόμβα το καινούργιο πιπίνι αγόρια μου!!! Βόμβα!

Έχει αψεγάδιαστο κορμάκι, με μικρό αλλά όμορφο κ στητό βυζάκι κώλο ποίημα, δέρμα βελούδο piercing στο γλωσσίδι και απο κοντά είναι ΙΔΙΑ η Terra White. Είναι τσέχα και αυτή! Μήπως είναι ξαδέλφες?  :think: Γουστάρει άγριο δυνατό πήδημα. Ορμάτε! 40 όμως το μαλλί  :tickedoff:

Μιλάω για την καινούργια Λίλη στο Ανδ.Γεωργίου 4.

:rockon: :rockon: :rockon: Δωστε πιπινια στον λαο.!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Βόμβα το καινούργιο πιπίνι αγόρια μου!!! Βόμβα!

Έχει αψεγάδιαστο κορμάκι, με μικρό αλλά όμορφο κ στητό βυζάκι κώλο ποίημα, δέρμα βελούδο piercing στο γλωσσίδι και απο κοντά είναι ΙΔΙΑ η Terra White. Είναι τσέχα και αυτή! Μήπως είναι ξαδέλφες?  :think: Γουστάρει άγριο δυνατό πήδημα. Ορμάτε! 40 όμως το μαλλί  :tickedoff:

Μιλάω για την καινούργια Λίλη στο Ανδ.Γεωργίου 4.

Ναι, ομως η Tarra White εχει βυζαρες..! Στο προσωπο της μοιαζει εννοεις..;
Βαζω κι ενα λινκ της για οποιον δεν την ξερει..!


Η Λιλυ εχει φωτο στο Γκρις Λειντις..;
 

Επισκέπτης
Στο πρόσωπο ναι. Φωτό της δεν έχει, μια ταπείνη συμπρωτεύουσα είμαστε  :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βόμβα το καινούργιο πιπίνι αγόρια μου!!! Βόμβα!

Έχει αψεγάδιαστο κορμάκι, με μικρό αλλά όμορφο κ στητό βυζάκι κώλο ποίημα, δέρμα βελούδο piercing στο γλωσσίδι και απο κοντά είναι ΙΔΙΑ η Terra White. Είναι τσέχα και αυτή! Μήπως είναι ξαδέλφες?  :think: Γουστάρει άγριο δυνατό πήδημα. Ορμάτε! 40 όμως το μαλλί  :tickedoff:

Μιλάω για την καινούργια Λίλη στο Ανδ.Γεωργίου 4.

Έδρασες πάλι εεεεε, όχι θα σου ξέφευγε. :) Άξιος  :rockon:

Κάνα παζάρι για 30 δεν έκανες? :huh: Εμένα πάντως προχθες στη βόλτα μου η χοντροτσατσα μου κατέβαζε το απλό με την Έυα στα 30,άσχετα αν δεν πέρασα. :-
 

Επισκέπτης
Έδρασες πάλι εεεεε, όχι θα σου ξέφευγε. :) Άξιος  :rockon:

Κάνα παζάρι για 30 δεν έκανες? :huh: Εμένα πάντως προχθες στη βόλτα μου η χοντροτσατσα μου κατέβαζε το απλό με την Έυα στα 30,άσχετα αν δεν πέρασα. :-

Προσπάθησα, αλλά μάταια. Η τσατσά συμφωνούσε μαζί μου. Αλλά λεεί είναι κ καινούργια τώρα ίσως πιο μετά. Αλήθεια πάντως τα άξιζε τα λεφτά της.
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος  :rockon:

οπως ειπε και ο γλ ριξε ενα κοπυ και στον καταλογο ..
αν δε ξερεις η βαριεσαι πες να το κανει ο βοηθος μου

Η Αφρουλα λιγο χλωμο , οπως αναφερθηκε ηταν Εφη σημερα οπωςε και αυριο μαλλον αυτη θα ειναι

Γεια σου κομαντο .. περασες απο κει  :think:

Δεν ξερω παιδια πως γινεται αν καποιος μπορει ας το κανει!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου πει αν το καινούριο μωρό Αν.Γεωργίου δουλεύει πρωί ή βράδυ?
Ευχαριστώ!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
δωσε βαθμολογια για εμφανιση κοπελας,διαθεση κοπελας,χωρο,παρκινγκ και τσατσα και θα στην βαλω εγω

Αυτη ειναι δουλεια του κινητου  :birdman:

κοιτα να εξηγησεις στον ανθρωπο πως να το κανει μονος του
και σταματα να κλεβεις τις ιδεες της αντιπολιτευσης  :tickedoff:
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Όπως είχα αναφέρει ήθελα να τιμήσω την Άννα απο Ερημίτη. Πάω λοιπόν χθές βράδυ κατά τις 2 και μου λέει η τσατσά πέρνα σε κανένα 20λεπτο. Κάνω μία βόλτα
στα γύρω μαγαζιά και τίποτα. Όλοι βαρούσανε μύγες. Λέω δεν πάς και απο Βαρδάρη. Κάνω και εκεί μια βόλτα και πέφτω στην Κέλλυ. Που να τρέχω πάλι πίσω λέω στην Άννα εδώ θα φάμε σήμερα. Απλά άθλια. Μακρυά απο τέτοιου είδους γκόμενες!! Θα ακολουθήσει και κριτική. Καλύτερα να πετούσα το 30αρι στην αποχέτευση. Ντροπή που δεν τιμάνε στις μέρες μας τα λεφτά που βγαίνουν με ιδρώτα. 1η φορά τέτοια φόλα να πέσει το εργαλείο. Σε κερδίζει το κομοδίνο με το σώμα της. Απο συμπεριφορά και όλα άθλια!!!!!!Ακολουθεί η κριτική.


Πως να πρωτοξεκινήσω!! ΄Εχοντας κάνει βόλτα σε όλα τα σπίτια(δεν υπάρχει τίποτα καλό) σχεδόν κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατί δεν είχε κάτι αξιόλογο. Περιμένω και εμφανίζεται η Κέλλυ. Βγαίνει και μένω με το σώμα της. Γνωρίζοντας τι φόλα είναι λέω δεν βαριέσαι....μπορεί να κάτσει σήμερα. Να αναφέρω ήταν πρώτη φορά με την κοπέλα. Σκάω το 30αρι και μπαίνω στο δωμάτιο, άθλιο μπορώ να πώ αλλά δεν βαριέσαι λέω. Έρχεται η κοπέλα και έχω μείνει με την κωλάρα της. Προκαταρκτικά μηδέν. Ξεκινάω να σπάσω λίγο τον πάγο, η κοπέλα τίποτα. Ξαπλώνω και πάω να πιάσω τα βυζιά, μου λέει μη μη, μετά περνάει κάλτσα στη σταφίδα και ανεβαίνει απο πάνω. Είμαστε έτσι για κανένα 2λεπτο ώσπου πάμε στα τέσσερα. Πάω να μπώ και βλέπω ότι είχε πάρα πολυ κρέμα. ΕΕ εκεί ήταν και το τελικό, γιατί με τα πολλα μη και μη και λίγο με τη διάθεση κομοδίνου που έχει η κοπέλα το εργαλείο όση θέληση και να είχε δεν......Ξεκινάει με πίπα αλλά βλέπω ότι δεν το έχει και λέω για να μην το κουράζουμαι άστο καλύτερα δεν γίνεται έτσι. Όπότε βγάζω το σκουφί και χαιρετώ και τη λεώ, να ξέρεις με αυτή την συμπεριφορά χάνεις πάρα πολλούς πελάτες. Δεν είπε τίποτα. Κατέβασε το κεφάλι και έφυγε. Στην πόρτα βλέπω την Κέλλυ και την λέω να ξέρεις τα λεφτά βγαίνουν με κόπο και δεν είναι για πέταμα, όπως έκανες εσύ σήμερα που κοροιδεύεις τον κόσμο. Και μου λέει εε ναι και εσύ όλο έπιανες και φιλούσες. Τι να έκανα.....?? Τέλοσπάντων, την είπα απλά έχασες έναν ακόμα. Δεν είπε τίποτα και έφυγε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Όπως είχα αναφέρει ήθελα να τιμήσω την Άννα απο Ερημίτη. Πάω λοιπόν χθές βράδυ κατά τις 2 και μου λέει η τσατσά πέρνα σε κανένα 20λεπτο. Κάνω μία βόλτα
στα γύρω μαγαζιά και τίποτα. Όλοι βαρούσανε μύγες. Λέω δεν πάς και απο Βαρδάρη. Κάνω και εκεί μια βόλτα και πέφτω στην Κέλλυ. Που να τρέχω πάλι πίσω λέω στην Άννα εδώ θα φάμε σήμερα. Απλά άθλια. Μακρυά απο τέτοιου είδους γκόμενες!! Θα ακολουθήσει και κριτική. Καλύτερα να πετούσα το 30αρι στην αποχέτευση. Ντροπή που δεν τιμάνε στις μέρες μας τα λεφτά που βγαίνουν με ιδρώτα. 1η φορά τέτοια φόλα να πέσει το εργαλείο. Σε κερδίζει το κομοδίνο με το σώμα της. Απο συμπεριφορά και όλα άθλια!!!!!!Ακολουθεί η κριτική.

Πως να πρωτοξεκινήσω!! ΄


Προσχωμεεεεενν Θεός σχωρέσ’ το 30 ρι σου  :priest:


κακως δε γυρισες πισω , η Αννα μπορει να χανει εμφανισιακα αλλα απο κριτκες παει σαφως καλυτερα

Μη ξεχασεις να την βαλεις στον καταλογο για να μηνει σαν αρχειο
περαστικα  :boobies:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
jo εισαι δω??.....εβγα λιγο να σε δω.
Ελα ρε σε πειραζω...δε πιστευω να παραξηγησαι.Αλλα σοβαρα...γνωριζεστε?

Συναγαπουλης ο τυπος  :cheesy:

οχι δε γνωριζομαστε αλλα ισως πρεπει να το κανουμε
να του εξηγησω κι ολας πως γινετε η δουλεια γιατι βλεπω δε το κατεχει ..


οσο για τα προγραμματα που ρωτησες να τα
Απο προγραμματα
40 Απλο , 50 Ισπανικο ή Χαλαρο , 60 Μασαζ ,70 σταση 69, 80 Γυμνο μπουκι ή Σεξ Σοου
100 ολα αυτα μαζι 120 με Τζακουζι . 100 Απλο + πρωκτικο 150 Full ολα + κωλαριγκος
ξαναρωτηστε για σιγουρα αλλα καπως ετσι ηταν ...

ετοιμασε κανα 80ρι για γυμνο + 69  :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λεπων

Βιλα Καντυ  :-*
Τσιρκο Μερτσυ και βραδυ Λαουρα
Κωλετη χαλασμενος ασυρματος , αλλα ειπωθηκε για Εφη
αυτο ειναι που λενε σπασαν τα τηλεφωνα  :2funny:
Μαντζαρου η Αντζελα.bg
Σααλ η πιπινα το βραδυ

Σαρα κοροβαγκου δεν ειδε κανεις ?  :think:
σημερα το λειντις την δινει βραδυνη
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
. Λέω δεν πάς και απο Βαρδάρη. Κάνω και εκεί μια βόλτα και πέφτω στην Κέλλυ. Που να τρέχω πάλι πίσω λέω στην Άννα εδώ θα φάμε σήμερα. Απλά άθλια. Μακρυά απο τέτοιου είδους γκόμενες!! Θα ακολουθήσει και κριτική. Καλύτερα να πετούσα το 30αρι στην αποχέτευση. Ντροπή που δεν τιμάνε στις μέρες μας τα λεφτά που βγαίνουν με ιδρώτα. 1η φορά τέτοια φόλα να πέσει το εργαλείο. Σε κερδίζει το κομοδίνο με το σώμα της. Απο συμπεριφορά και όλα άθλια!!!!!!Ακολουθεί η κριτική.


Πως να πρωτοξεκινήσω!! ΄Εχοντας κάνει βόλτα σε όλα τα σπίτια(δεν υπάρχει τίποτα καλό) σχεδόν κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατί δεν είχε κάτι αξιόλογο. Περιμένω και εμφανίζεται η Κέλλυ. Βγαίνει και μένω με το σώμα της. Γνωρίζοντας τι φόλα είναι λέω δεν βαριέσαι....μπορεί να κάτσει σήμερα. Να αναφέρω ήταν πρώτη φορά με την κοπέλα. Σκάω το 30αρι και μπαίνω στο δωμάτιο, άθλιο μπορώ να πώ αλλά δεν βαριέσαι λέω. Έρχεται η κοπέλα και έχω μείνει με την κωλάρα της. Προκαταρκτικά μηδέν. Ξεκινάω να σπάσω λίγο τον πάγο, η κοπέλα τίποτα. Ξαπλώνω και πάω να πιάσω τα βυζιά, μου λέει μη μη, μετά περνάει κάλτσα στη σταφίδα και ανεβαίνει απο πάνω. Είμαστε έτσι για κανένα 2λεπτο ώσπου πάμε στα τέσσερα. Πάω να μπώ και βλέπω ότι είχε πάρα πολυ κρέμα. ΕΕ εκεί ήταν και το τελικό, γιατί με τα πολλα μη και μη και λίγο με τη διάθεση κομοδίνου που έχει η κοπέλα το εργαλείο όση θέληση και να είχε δεν......Ξεκινάει με πίπα αλλά βλέπω ότι δεν το έχει και λέω για να μην το κουράζουμαι άστο καλύτερα δεν γίνεται έτσι. Όπότε βγάζω το σκουφί και χαιρετώ και τη λεώ, να ξέρεις με αυτή την συμπεριφορά χάνεις πάρα πολλούς πελάτες. Δεν είπε τίποτα. Κατέβασε το κεφάλι και έφυγε. Στην πόρτα βλέπω την Κέλλυ και την λέω να ξέρεις τα λεφτά βγαίνουν με κόπο και δεν είναι για πέταμα, όπως έκανες εσύ σήμερα που κοροιδεύεις τον κόσμο. Και μου λέει εε ναι και εσύ όλο έπιανες και φιλούσες. Τι να έκανα.....?? Τέλοσπάντων, την είπα απλά έχασες έναν ακόμα. Δεν είπε τίποτα και έφυγε.

Μεγαλη ψωλοπαγιδα η κελλυ
σε καταλαβαινω απολυτα για το περασμα σε σταφιδα και το εργαλειο να  μην γιατι τα περασα πριν λιγες μερες με ενα αλλο κομοδινο την καντυ  :thefinge:

αλλα και εσυ πολυ θρασος ειχες ακου να την πιανεις κιολας!
 

Επισκέπτης
Ξέχασα να πω για την Σάρα. Την είδα είναι καλή ΟΚ ψηλή, λεπτή.. τα βυζιά της δεν μπορούσα να τα καταλάβω πώς ήταν μ'αυτό που φορούσε κ από φάτσα ΟΚ μου έβγαλε λίγο Ρουμανία στο πρόσωπο.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Όπως είχα αναφέρει ήθελα να τιμήσω την Άννα απο Ερημίτη. Πάω λοιπόν χθές βράδυ κατά τις 2 και μου λέει η τσατσά πέρνα σε κανένα 20λεπτο. Κάνω μία βόλτα
στα γύρω μαγαζιά και τίποτα. Όλοι βαρούσανε μύγες. Λέω δεν πάς και απο Βαρδάρη. Κάνω και εκεί μια βόλτα και πέφτω στην Κέλλυ. Που να τρέχω πάλι πίσω λέω στην Άννα εδώ θα φάμε σήμερα. Απλά άθλια. Μακρυά απο τέτοιου είδους γκόμενες!! Θα ακολουθήσει και κριτική. Καλύτερα να πετούσα το 30αρι στην αποχέτευση. Ντροπή που δεν τιμάνε στις μέρες μας τα λεφτά που βγαίνουν με ιδρώτα. 1η φορά τέτοια φόλα να πέσει το εργαλείο. Σε κερδίζει το κομοδίνο με το σώμα της. Απο συμπεριφορά και όλα άθλια!!!!!!Ακολουθεί η κριτική.


Πως να πρωτοξεκινήσω!! ΄Εχοντας κάνει βόλτα σε όλα τα σπίτια(δεν υπάρχει τίποτα καλό) σχεδόν κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατί δεν είχε κάτι αξιόλογο. Περιμένω και εμφανίζεται η Κέλλυ. Βγαίνει και μένω με το σώμα της. Γνωρίζοντας τι φόλα είναι λέω δεν βαριέσαι....μπορεί να κάτσει σήμερα. Να αναφέρω ήταν πρώτη φορά με την κοπέλα. Σκάω το 30αρι και μπαίνω στο δωμάτιο, άθλιο μπορώ να πώ αλλά δεν βαριέσαι λέω. Έρχεται η κοπέλα και έχω μείνει με την κωλάρα της. Προκαταρκτικά μηδέν. Ξεκινάω να σπάσω λίγο τον πάγο, η κοπέλα τίποτα. Ξαπλώνω και πάω να πιάσω τα βυζιά, μου λέει μη μη, μετά περνάει κάλτσα στη σταφίδα και ανεβαίνει απο πάνω. Είμαστε έτσι για κανένα 2λεπτο ώσπου πάμε στα τέσσερα. Πάω να μπώ και βλέπω ότι είχε πάρα πολυ κρέμα. ΕΕ εκεί ήταν και το τελικό, γιατί με τα πολλα μη και μη και λίγο με τη διάθεση κομοδίνου που έχει η κοπέλα το εργαλείο όση θέληση και να είχε δεν......Ξεκινάει με πίπα αλλά βλέπω ότι δεν το έχει και λέω για να μην το κουράζουμαι άστο καλύτερα δεν γίνεται έτσι. Όπότε βγάζω το σκουφί και χαιρετώ και τη λεώ, να ξέρεις με αυτή την συμπεριφορά χάνεις πάρα πολλούς πελάτες. Δεν είπε τίποτα. Κατέβασε το κεφάλι και έφυγε. Στην πόρτα βλέπω την Κέλλυ και την λέω να ξέρεις τα λεφτά βγαίνουν με κόπο και δεν είναι για πέταμα, όπως έκανες εσύ σήμερα που κοροιδεύεις τον κόσμο. Και μου λέει εε ναι και εσύ όλο έπιανες και φιλούσες. Τι να έκανα.....?? Τέλοσπάντων, την είπα απλά έχασες έναν ακόμα. Δεν είπε τίποτα και έφυγε.
Aδερφε σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.Με εσωσες γιατι και εγω σκεφτομουν να ξαναπαω στη Κελλυ.Ειμαι δηλωμενος κολλημενος με την στρογγυλοπατοκωλαρα της και με το σωμα της γενικα.Η Κελλυ αν και δεν ειναι πολυ ομορφη ειναι πολυ γκαβλωτικη.και εκει την παταμε ολοι.Η αναφορα σου ταιριαζει απολυτα με τις φορες που ειχα παει και εγω μαζι της,με εξαιρεση μια φορα που πρεπει να ειχε καλη διαθεση και ηταν λιγο καλυτερη,αλλα και παλι τιποτα ιδιαιτερο.Οπως και να εχει παντως η πουτανα ειναι τερμα καβλα στο σαλονι.στο δωματιο ομως...ευχαριστω φιλε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλησπέρα στην ομήγυρη. :rockon:

Μια πολύ μικρή βόλτα έκανα σήμερα στην περιοχή του Μύλου για να δω κυρίως τι παίζει στα δύο μαγαζιά που ήταν κλειστά στη βόλτα που έκανα πριν από 3 μέρες.

Στο Αλίσια είναι κάποια  Χριστίνα, μιλά καλά Ελληνικά, παίζει να είναι και Ελληνίδα, έχει βυζάρες, είναι χαμογελαστή και πολλάκις υποσχόμενη και είναι κάργα κατηγορία milf. Από 40 το απλό αλλά κατεβαίνουνε και στα 30 άμα λάχει να ούμε.

Στο Βιτρινάτο ήταν το πιπίνι η Αλεξία, γνώστη από τη θητεία της στο Βαρδάρη πάρα πολύ ανανεωμένη, αρκετά αδυνατισμένη και ευδιάθετη, το απλό από 30.

Στο Λαφάμ συνεχίζει η Χριστίνα, βραδινή η Μαρία η Τσέχα, Λούση ίσως από Δευτέρα και βλέπουμε. :think:

Πέρασα και από το Κοροβάγκου κυρίως για να λύσω την απορία που μου δημιούργησε ο Πατσίνος για την τιμή του γυμνού με 69, που τελικά είναι στα 80 ευρώ. Υπηρεσία η Αντριάννα, πολύ αλλαγμένη, σκέτος μούναρος :tits:, αυτή τη φορά μου άρεσε πάρα πολύ και άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες. Πάντως Πατσίνε εκτιμώ ότι αν κάνεις λίγο παζάρι με την Αντριάννα ίσως σου κόψει το δεκάρικο και περάσεις με 70, με την τσατσά μην το επιχειρήσεις είναι σκληρή και αδιαπραγμάτευτη. :s&m_2:

Κατάθεση έγινε εκτός προγράμματος στην Αλεξία, :fuck2: :fuck2: :fuck2: αφού ξαναγύρισα πίσω μετά το τέλος αυτής της μικρής βόλτας μου, είχε σήμερα το κάτι τις που με ξεσήκωσε :dancing: :dancing: και της τον έδωσα  αβλεπεί, πέρασα πάντως πολύ καλά, λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom