Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναθλητές! Μηπως γνωρίζουμε το όνομα της νέας πορνοσταρ απο το τανταλου 9??
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πωπω ποιότητα σήμερα το βράδυ...
Αφού λοιπόν ήπια τις μπυρίτσες μου και έγινε ο σχετικός χουλιαμάς λέω βρε δεν πάω? Και πήγα...


Στα άλλα νέα η πιάτσα Γιαννιτσών και πέριξ άδεια λόγω αστυνομοκρατίας. Σταματούσαν (σχεδόν) τους πάντες και τα πάντα (αν βρίσκανε αρκουδάκι Πάντα και αυτό θα το σταματούσανε!). Κορυφαίο σκηνικό... Σταματήσανε ασφαλίτικο αμάξι. Γιούχου βρε... δεν αναγνωρίζετε ο ένας τον άλλον?  :idiot:

Ευχαριστώ την στείρα αντιπολίτευση του jo για το άδειασμα των σπιτιών και της πιάτσας...
ωραιος ο "τσαρκατζης"   :grin:

Οσο για το ποιος φταιει για το αδειασμα της πιατσας δες εδω πριν ξανακατηγορησεις αδικα αθωο κοσμακη
Δικαιολογησαι λογο του ησουν υπο τη επιρεια μπυροηνης να μη ξανασυμβει ομως  :s&m_3:

Σου αφιερωνω και ενα τραγουδακι αφου σ αρεσουν οι μπυρες

Το εικοσαρικο στον Βαρδαρη επρεπε να ειναι γεγονος καιρο τωρα
εκτος του οτι θα του δωσει κινηση , θα ειναι και ποιο VFM
αρκει αν μην συμπαρασειρουν και τις ηδη μετριες επιδοσεις μερικων
αναλογα τα πραγματα και στα στουνδιος ..
βιλλα 60 το απλο  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
στο Αν. Γεωργίου 4 δουλευε ενα μικρο ξανθο λεπτο πιπινακι...Λολίτα εμφανισιακα αν σας ενθουσιάζουν οι λεπτες μικροσωμες να πάτε εγω δεν....

Πιπινι στο γυροκομειο ?  :think:
μηπως την πηραν για καθαριστρια ?  :2funny:
Σαν να ακουω τα βαρια βηματα καποιου κομαντο να ανεβαινουν τις σκαλες ...

μου ειχε φαει ολο το χαρτζηλικι μου...

ναι αλλα βρικες το αντριλικι σου  :cheesy:

επρεπε  να κανω συμπαραγωγη το βιντακι του μητροποανου  Εφη + Αφρουλα μαζι  :-


οχι ρε γαμω .. πηγαν κατι να κανουν αλλα παλι 40 εχει
που θα μου παει θα το ανεβασω ....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Done. Καλορίζικα τα κίτρινα dimmits.  :thumbsup:

Σε μερικους παντως επρεπε να γραφει  "Βλαμενος"  :2funny:
( Στελιος ας πουμε ... )
εμενα καντε το Cantyλιασμενος :grin:

Αξιος ο dimmits  :rockon:
Οπως και αλλοι συνφορουμητες οπως ο γαμεοβερ που εξελισετε σε φωτογραφικο ταλεντο


Ασχετο ...
αλ πατσινος .. ενα χρονο βλεπω το αβαταρι σου το οποιο δε το εχεις αλαξει
δε πιαστηκε ο λαιμος του ?  :think:

γυρνα το απ την αλλη τουλαχιστον  :2funny:

 

Συνημμένα

  • avatar_51490.png
    avatar_51490.png
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 27

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Τι 60 στις βιλλες πρεπει να βαλουν εγγυση επιστροφης χρηματων
τετοιες ουρες που θα μαζευτουν απο εξω για να εισπραξουν ουτε στις εφοριες δεν εχει :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πιπινι στο γυροκομειο ?  :think:
μηπως την πηραν για καθαριστρια ?   :2funny:
Σαν να ακουω τα βαρια βηματα καποιου κομαντο να ανεβαινουν τις σκαλες ...
καλα μην κανετε και πολλη ορεξη.....εγω οταν πηγα βραδυ βρηκα την γκιλφ τζουλι ακα ρενατα με απλα αλλαγμενο μαλλι πλατινε.....ειναι πετιτ κατασκευης και σφιχτη....πιστευω να μην μπερδευτηκε ο δοκιμαζω απο το σκοταδι και τις μπυρες και να ειδε σωστα και να προκειται οντως για πιθανη νεα αφιξη......


αλλιως θα φατε/φαμε ακυρο
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
συγχαριτηρια dimitrhs για τα 7στερα.ΠΑΝΑΞΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣ. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ευχαριστω ολα τα παιδια που εχουν να πουν ενα καλο λογο για μενα... :rockon: :rockon: :rockon:κ ας μην με γνωριζουν προσωπικα... ;) :grin:
ολα τα καρντασια εδω εχουν καλες αναφορες,ανταποκρισεις κτλ...ξερετε ποοι ειστε,ρεσπεκτ κ απο μενα,συνεχηστε την καλη δουλεια γιατι βοηθατε κ μας τους επισκεπτες να ξερουμε να μην τρωμε τις πατατες σε βαρδαρη κ στουντιο...
ιδιαιτερα τον gl,piatsovio,bill που αγωνιζομαστε να κραταμε τα θρεντ της επαρχιας ξυπνια απο τον ληθαργο που τα βολοδερνει. :P :P
σορυ για το  :offtopic:...καλα να ειμαστε να  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Συνχαρητηρια φιλε dimmits για τα 7 αστερια, το αξιζεις και με το παραπανω.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Παιδιά κάτι άσχετο. Πως βάζω μια φωτογραφία για avatar?  :think: Πήγα στο γλομπεοπροφίλ μου προσπάθησα να βρω στις ρυθμίσεις αλλά δε τα κατάφερα... :-
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
παντως ρε παιδια θα φερου επιτελους κανα :tits: τησ προκοπης..................?????
καθομαι κ βλεπω τι εχει στην αθηνα απο το greece ladies κ με ποιανει αμοκ γμτ!!! >:(

λες κ ολα τα βιζια τα αφησανε εκει κ μασ εχουνε φερει ολα τα φουιτ εδω πανω στον βορα!!!
μετρημενες στα δαχτυλα ειναι τα φουσκωτα κοριτσια(χωρις βεβεα να ειναι κ βουβαλια)!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ασχετο ...
αλ πατσινος .. ενα χρονο βλεπω το αβαταρι σου το οποιο δε το εχεις αλαξει
δε πιαστηκε ο λαιμος του ?  :think:

γυρνα το απ την αλλη τουλαχιστον  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: ααα τον πουστη τον jo...που τα σκεφτεται ο μπαγασας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καλα μην κανετε και πολλη ορεξη.....εγω οταν πηγα βραδυ βρηκα την γκιλφ τζουλι ακα ρενατα με απλα αλλαγμενο μαλλι πλατινε.....ειναι πετιτ κατασκευης και σφιχτη....πιστευω να μην μπερδευτηκε ο δοκιμαζω απο το σκοταδι και τις μπυρες και να ειδε σωστα και να προκειται οντως για πιθανη νεα αφιξη......


αλλιως θα φατε/φαμε ακυρο
gl ποια ηταν η Ρενατα??Την ειδα κι εγω την προηγουμενη βδομαδα,μαλιστα την ανεφερα και Τζενη αν θυμαμαι αλλα πρωτη φορα την εβλεπα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl ποια ηταν η Ρενατα??Την ειδα κι εγω την προηγουμενη βδομαδα,μαλιστα την ανεφερα και Τζενη αν θυμαμαι αλλα πρωτη φορα την εβλεπα
μια μιλφ καραμιλφ που πιθανον να ειναι και δικο της το σπιτι....πολυ παλιοτερα ειχε κοκκινο κοντο μαλλι.....ουγγαρεζα δηλωνε....μιλουσε λιγα ιταλικα και πολυ σπαστα ελληνικα....ξεπετα αγρια και στριμμενο αντερο......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
μια μιλφ καραμιλφ που πιθανον να ειναι και δικο της το σπιτι....πολυ παλιοτερα ειχε κοκκινο κοντο μαλλι.....ουγγαρεζα δηλωνε....μιλουσε λιγα ιταλικα και πολυ σπαστα ελληνικα....ξεπετα αγρια και στριμμενο αντερο......
εκει δουλευε δηλαδη?Μια θειτσα με κοντο κοκκινο μαλλι ειχε εμφανιστει και περυσι για πολυ λιγα βραδυα στο Αν.Γεωργιου 4 αλλα εκεινη ηταν πολυ κοντη και αρκετα ομορφη απ'οσο θυμαμαι.Δε πρεπει να ηταν αυτη ομως...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εκει δουλευε δηλαδη?Μια θειτσα με κοντο κοκκινο μαλλι ειχε εμφανιστει και περυσι για πολυ λιγα βραδυα στο Αν.Γεωργιου 4 αλλα εκεινη ηταν πολυ κοντη και αρκετα ομορφη απ'οσο θυμαμαι.Δε πρεπει να ηταν αυτη ομως...
αυτη που ειδα πρεπει να ηταν κοβω το κεφαλι μου.....θυμηθηκα την ξινη φατσα της κατω απο το αλλαγμενο μαλλι;περουκα; δεν ξερω τι ηταν αυτο το ξανθο πλατινε.....κι αυτη κοντη ηταν απλα φοραγε και ψηλοτακουνες γοβες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom