Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Μισελ-Σαπφους ποια εννοεις??Η Μισελ ειναι στο Προμηθεως 25.Μηπως εννοεις τη Μαγια στο Σαπφους 8?

Πριν καμία ώρα που πέρασα η τσατσά μου είπε η κοπέλα δεν ήρθε ακόμη, αλλά δουλεύει η Μισέλ (είπε)...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Μια που δεν βλέπω συμμετοχή, λέω να κάνω τον κασκαντέρ απόψε! Που ξέρετε, μπορεί και να πάω - πάλι - με την Κέλυ... ;-)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
απέναντι από το ανορθόγραφο
:think: :think:ξανανοιξε και για βραδυ δηλαδη?Μπα δε τη ξερω...
Αλλα αμα ειναι να κανεις τον κασκαντερ γιατι δεν παιρνεις τη Μισελ στο Πρμηθεως 25 που ειναι και ομορφο κοριτσι και εχει και εγγυηση επιστροφης χρηματων?
Η χαζοτσατσα συνηθως οταν λεει για επιστροφη χρηματων :jerking: :jerking: ξερει τι λεει.
Για την Καρμεν :smitten: :smitten: ας πουμε δε το'χει πει ποτε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Συναγωνιστές, λέω να επισκεφτω μία εκ των: Κάρλα (Προμηθέως 19), Γιάννα (πράσινο-Ταντάλου) ή Μισέλ (Σαπφούς). Αξίζει καμία από αυτές ή θα φάω άκυρο; Έψαξα στις τελευταίες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάποια κριτική... Ξέρει κάτι κάποιος; please? Δεν είναι να τρώμε πατάτες σε περίοδο κρίσης... :-)

Δεν πας καλύτερα στη Λάουρα στο τσίρκο με 30 ευρώ να περάσεις super, και να μην κυνηγάς φαντάσματα. :cool2: είναι εκεί από τις 6 το απόγευμα και θα είναι για όλο το βράδυ :rockon:.

Κατά τη γνώμη μου Κάρλα μακριά, κριτικές της θα βρεις στο θρεντ του λαφαμ. :sunglasses:
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
:think: :think:ξανανοιξε και για βραδυ δηλαδη?Μπα δε τη ξερω...
Αλλα αμα ειναι να κανεις τον κασκαντερ γιατι δεν παιρνεις τη Μισελ στο Πρμηθεως 25 που ειναι και ομορφο κοριτσι και εχει και εγγυηση επιστροφης χρηματων?
Η χαζοτσατσα συνηθως οταν λεει για επιστροφη χρηματων :jerking: :jerking: ξερει τι λεει.
Για την Καρμεν :smitten: :smitten: ας πουμε δε το'χει πει ποτε
Τι εστί Κάρμεν; Σε αυτό στην Σαπφούς δουλεύει; Η Τζούλια αλήθεια στην Προμηθέως χαμηλά είναι τόσο χάλια όσο οι κριτικές της;...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Δεν πας καλύτερα στη Λάουρα στο τσίρκο με 30 ευρώ να περάσεις super, και να μην κυνηγάς φαντάσματα. :cool2: είναι εκεί από τις 6 το απόγευμα και θα είναι για όλο το βράδυ :rockon:.

Κατά τη γνώμη μου Κάρλα μακριά, κριτικές της θα βρεις στο θρεντ του λαφαμ. :sunglasses:
Απλά ήθελα κάτι σε Βαρδάρη, για να μην τρέχω μακριά (έλλειψη αυτοκινήτου)... Δεύτερη επιλογή λοιπόν (σε βαρδάρη); :-)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τι εστί Κάρμεν; Σε αυτό στην Σαπφούς δουλεύει; Η Τζούλια αλήθεια στην Προμηθέως χαμηλά είναι τόσο χάλια όσο οι κριτικές της;...
Η Καρμεν ειναι το πιο ομορφο κουκλακι στη Θεσσαλονικη.Βραδυνα στην Κατεχακη κανει,εχει κατα συντριπτικη πλειοψηφια αρνητικες κριτικες αλλα εγω ειχα περασει καλα μαζι της και καποια στιγμη θα ξαναπαω.

Για τη Τζουλια που λες δεν τολμω να δοκιμασω ακριβως λογω των κριτικων της.Ενω ειναι ωραιο κοριτσακι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απλά ήθελα κάτι σε Βαρδάρη, για να μην τρέχω μακριά (έλλειψη αυτοκινήτου)... Δεύτερη επιλογή λοιπόν (σε βαρδάρη); :-)

Ιονέλα, δεν έχω ιδίαν πείρα αλλά είναι στη λίστα, έχει πολύ καλές κριτικές και δίνει γλωσσόφυλα. :-* στο Σαπφούς 7, δεν ξέρω όμως αν δουλεύει θα πρέπει να το τσεκάρεις. :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Απλά ήθελα κάτι σε Βαρδάρη, για να μην τρέχω μακριά (έλλειψη αυτοκινήτου)... Δεύτερη επιλογή λοιπόν (σε βαρδάρη); :-)
αμα δουλευει η ξανθια η Βικυ στο Προμηθεως 19 ορμα.Ουκρανεζα ξανθια μουναρα με φονικες καμπυλες.

Επισης λενε οτι ειναι πολυ καλη η Αντρε στο πρασινο.Απο πμ που εχω λαβει γι'αυτην μιλανε για τρελα γουστα.Ο,τι θελεις...

Απο κει και περα και με βαση την τελευταια μου βραδυνη βολτα στο Βαρδαρη τα πραματα δεν ηταν και τοσο καλα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καθόλου ντροπαλή δεν είναι. Άσε τι φαίνεται.. είναι ομορφούλα πάντως, σήμερα της έδωσα 40Ε και  δεν μπορούσα να χύσω με τίποτα. Μάλλον γιατί χθες γαμήθηκα στο gym τι χέρια τι πόδια δοκιμάσαμε τίποτα, μετά τα 20 λεπτά έχυσα μόνος μου ενώ πλακώθηκα στα λιπαντικά. Δυσανασχετούσε που κάθησε πολύ ώρα μέσα αλλά παρ'όλα αυτά δεν έφυγε.

Στο βαρδάρη πεσμένη κίνηση κ γενικότερα όμως, έχουν αρχίσει κ απελπίζονται με την πτώση της πελατείας.



Ταντάλου 8: Η γυφτοτσατσά μας είπε να έρθουμε σε 5 λεπτά και το δεξί μου αρχίδι ένιωσε στιγμές έντονου κνησμού.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ταντάλου 14: Η Κατερίνα. Σόου ολόκληρο,
μονο αυτη ? ολες ετσι κανουν απ οτι λενε .. παλι καλα αφου δε σε βιασαν να σου παρουν και κανα εικοσαρικο  :2funny:
-Ταντάλου 9: Είχανε μερεμέτια.
Μαθανε οτι ειναι στουντιο και χτενιζονται :2funny: :2funny: :2funny:
-Σαπφούς 20: Μια μελαχροινή BBW milf ρωσσίδα πρέπει να είναι. Φαίνεται από την φάτσα της ότι πρέπει να είναι πολυ καλή μέσα, όταν μου έλεγε η τσατσά τα προγράμματα μου είπε 80Ε στο πρωκτικό και κατάλαβε από την φάτσα μου ότι σκέφτηκα "Τι λες τώρα τρελοτσατσά μου?" και λέει και άμα δεν έχεις 80 δεν πειράζει δώσε 60. Αυτό μάλλον είναι ενδιαφέρον πληροφορία για μερικούς.
:2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου τρελοκομαντο  :rockon:





Σας έχω και μια έκπληξη. Το πράσινο, το Ταντάλου και Σαπφούς πιο πράσινο παρά ποτέ. Φρεσκοβαμμένο το τράβηξα σήμερα το απόγευμα φωτογραφία. Άντε να του φέρει γούρι το βάψιμο και πολλά όμορφα κορίτσια.

Για όσους δεν το γνωρίζουν είναι το αρχαιότερο εν ενεργεία μπουρδέλο της Θεσσαλονίκης.

:rockon: ωραιος .. εκανα και αναφορα να το δουν να μπει στον καταλογο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ταντάλου 8: Η γυφτοτσατσά μας είπε να έρθουμε σε 5 λεπτά και το δεξί μου αρχίδι ένιωσε στιγμές έντονου κνησμού.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μηλαμε ειναι οπως τα αθλητικα που δειχνουν τα καλυτερα γκολ της χρονιας.?? εεεεε...σε κατι τετοιο το συγγαταλεγω..!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ντροπή και μόνο ντροπή θα πρέπει να πρέπει να αξίζει σε όποιον κρύβεται πίσω από το γελοίο nick name των 7 λεπτών που δεν μπήκε στον κόπο ούτε να αλλάξει ένα κόμμα από παλαιότερη κριτική μου και να την μοστράρει σαν καινούργια δικιά του.

Παραθέτω την κριτική αυτού του αχρείου για να την συγκρίνεται με την δικιά μου την πιο παλιά.




Σας παρακαλώ να μην παραθέσετε στο ποστ αυτό, μιας που σκοπό έχω να το σβήσω τελείως, όπως και την κριτική αυτού τύπου αναφέροντας τον στον διαχειριστή.
Απλώς διαβάστε και συγκρίνεται για να δείτε το πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει κάποιος.

:S :S :S  ποστια !
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραιος ο τυπος...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:



πως και δεν πηρε και την δικη μου απο κατω ,μου κανει εντυπωση....... :grin:
 

Επισκέπτης
Τι εστί Κάρμεν; Σε αυτό στην Σαπφούς δουλεύει; Η Τζούλια αλήθεια στην Προμηθέως χαμηλά είναι τόσο χάλια όσο οι κριτικές της;...

Εγώ παιδιά 2 φορές καλά είχα περάσει.. δεν έκανε κ τίποτα ιδιαίτερο βασικά αλλά ήταν ωραία καυλωτική φάση η μικρή.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, σήμερα οτ βράδυ τι προτείνετε??
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
για βραδυ πιστευω η λαουρα  οπως ειπωθηκε  , το κοριτσι του καλοκαιριου ειναι η καλυτερη επιλογη ...  :rockon:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε Gameover ισχυει αυτο που λες για το πρασινο στην Τανταλου?

Ειναι δηλαδη το πρωτο σπιτι που ανοιξε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom