Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλά μην φανταστείς καμιά 7 κοπέλες έχει φωτό από Θεσνίκη .  :P
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Συνάδελφοι είμαι στη χώρα του μπακάλη και Έχω πάθει πλάκα  με τις τιμές "αυτο οκ το ξέραμε" αλλα και με τις υπηρεσίες. Αν ήταν και πιο καθαροί οι χώροι θα ήταν ιδανικά. Ποικιλία γιαγιάδες μαμάδες κόρες και πιπινακια κατανέμονται κατα περιοχή ο κολος είναι δεδομένος σαν το βούτυρο στο ψωμί και καμία τσατσά δε σου χτυπάει τη πόρτα. Λόγω του ότι είμαι και παλιοσειρά στη πρωτεύουσα πολλα τεμάχια που λεν οι ιθαγενείς έχουν φύγει απο στούντιο και παίζουν στο 20άρικο. Κλασική μια ταμάρα που έγινε Ολγα και τη πήδηξε χθες δις. Πουτάνα κρίση για το πούτσο μας δουλεύεις. Μόνο στην αθηνα ομως. Στη θεσσαλονίκη οι πουτάνες πίνουν το αίμα μας. Άμα θα γυρίσω με το καλο
Ρε παίδες είστε να
Κλείσουμε κανά
Δρόμο έτσι συμβολικά ώς άλλοι αγανακτισμένοι. Think about.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Δευτέρα πρωί και αφού έχω έρθει από την προηγούμενη μέρα από επαρχία για να δω τη μεγάλη ΠΑΟΚΑΡΑ λέω πριν φύγω για την πατρίδα να πάω για 1-2 καταθέσεις. Δεν κατέβηκα κέντρο Βαρδάρη αλλά είπα να αναλλωθώ σε στούντιος πιο πολύ καθότι βόλευε που είναι κοντά στα κτελς. Πρώτη στάση μου στην Κωλέττη κατα τις 3 το μεσημέρι. Η κοπέλα ήταν στο σαλόνι περίμενε να τη δεις με λέει η τσατσα. Στο ενδιάμεσο παίρνει ένας συναθλητης τηλεφωνο τη τσατσα για να μαθει ποια δουλεύει και η τσατσά του απαντάει η Αφρούλα ειναι. Εδώ είμαστε λέω από μέσα μου καθώς όλο Αφρούλα άκουγα και Αφρούλα δεν έβλεπα. Μετά από κανα 20λεπτο βγαίνει την βλέπω και βουρ μπαίνω στο δωμάτιο. Ξεντύνομαι έρχεται μετά από 5 λεπτά κάνουμε τις συστάσεις της είπα ότι την έψαχνα και αρχίζει το πάρτυ.  :-* μου φέρνει τις βυζάρες τις για γλύψιμο, αρχίζει να με χαιδεύει και να φιλάει από πάνω μέχρι κάτω, γυρνάει σταυρωτά σε μένα για να έχω πρόσβαση στο "γατάκι" της, ξανά μανά τα βυζιά στο πρόσωπο μου για άφθονο πιπίλισμα και μετά από ένα δεκάλεπτο αυτής της διαδικασίας ήρθε η ώρα για σκούφο. Το περνάει και αρχίζει μια πίπα βγαλμένη από τσόντα, να την χτυπάει στη γλώσσα να κάνει deep, να κοιτάει στα μάτια να το βάζει μετά ανάμεσα στις βυζάρες της , να το ξαναγλείφει, να σταματάει και να κάνει ισπανικό, ξανά μανά το ίδιο, πίπα, ισπανικό , φιλάκια το έκανε 10 φορές αυτό το πράγμα για κανά τέταρτο ακόμα με εμένα να παίζω ασταμάτρητα με το υγρό πλέον μουνάκι της. Και αφού είχα γίνει τούρμπο και την παρακάλεσα !!  :2funny: να σταματήσει γτ θα είχαμε έκρηξη υγρού πυρ αρχίζει το σεξ  :knockinb: Για αρχή ανεβαίνει από πάνω μου όπου ανεβοκατεβαίνει αργά και ωραία ωστέ να βλέπω από τον πλαινό καθρέφτη την διείσδυση.Παράλληλα εννοείται είχα μονίμως στο στόμα μου τις βυζάρες της. Με τέλεια ρώγα για πιπίλισμα παρακαλώ όχι σαν κάτι άλλες που θα αναφερθώ σε πιο μετά κριτική.. :tickedoff: Μετά από κανά δίλεπτο αλλάζει σε σκαμνάκι. Αυτή η στάση όλα τα λεφτά. Μπράβο της αξίζουν που έχει τις δυνάμεις και αντέχει να κάνει τέτοιες δύσκολες και απαιτητικές στάσεις χωρίς κούραση αλλά με γκάβλα και όρεξη. Πάνω κάτω πάνω κάτω όλος μέσα όλος έξω. Η οπτική επαφή ήταν τέλεια. Παράλληλα η όλη φάση συνοδευόταν από γκαβλόλογα της τα οποία ίσως να είναι το μόνο μείον που έχει καθότι τα λέει με μια προφορά σπαστών ελληνικών που σε άλλους μπορεί να αρέσει άλλους όμως μπορεί να ξενερώσει.. :rolleyes: Ενώ ήμουν έτοιμος να εκραγώ ήθελα να την δοκιμάσω και στα τέσσερα. Έτσι λοιπόν αλλάζουμε στάση και εκεί τα βλέπω όλα. Άντεξα 1 λεπτό ακόμα και το τέλος ήρθε με έντονο σφυροκόπημα που ήταν όλα τα λεφτά. Αυτά λοιπόν από την εμπειρία μου με την Αφρούλα. Στο τέλος με ρώτησε αν είχα ξαναέρθει στο μαγαζί, της απάντησα ναι αλλά για την Έφη. Και τότε άρχισε να μου παινεύει την Έφη και να λέει πόσο καλή είναι και ότι έρχεται την Πέμπτη !!! :rockon: :rockon: Αυτά λοιπόν. Πίστευα ότι τα τοπ γαμήσια μου τα έχω κάνει με Βερόνικα και Έφη από χτες όμως μετά από αυτό το μισάωρο που άξιζε 40 ευρώ πιστεύω ότι σαν την Αφρούλα δεν υπάρχει. Και από άποψη συμμετοχής αλλά και από άποψη ομορφιάς  :-*  (Αυτή ήταν η πρώτη μου κατάθεση για την μέρα. επειδή δεν έχω χρόνο να γράψω τα υπόλοιπα κρατήστε αυτό το κομμάτι και θα επανέρθω το απόγευμα για να γράψω πως πέρασα χτες μεσημέρι στη Σαλονίκη..)
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!
πως παει?

θα γραψω για την επισκεψη μου στην καντυ γιατι για επισκεψη επροκειτο περισσοτερο και οχι καταθεση  :2funny:


βασικα πρεπει να ηταν δαχτυλος jo καλα μου το λεγε οτι μας εχουν επικυρηξει μερικους στις βιλες!
ενα θα αναφερω μονο
πως μπηκε η καντυ στο δωματιο???
με μαστιχα!!!! ειχαμε την βικη(τζο ξανακανε το σκιτσακι αλλα με καντυ τωρα!)
τωρα ηρθε και η αλλη με την τσιχλα :tickedoff:

θα γραψω και κριτικη για να γελασει ο καθε πικραμενος
:2funny:
μιλαμε για την πιο τραγικη καταθεση που εχει γινει στην ιστορια της μπουρδελικης θεσσαλονικης

και στην συνεχεια θα παρω ποπ κορν και θα διαβασω και τις προηγουμενες σελιδες για να σχολιασω :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μιλαμε για την πιο τραγικη καταθεση που εχει γινει στην ιστορια της μπουρδελικης θεσσαλονικης

και στην συνεχεια θα παρω ποπ κορν και θα διαβασω και τις προηγουμενες σελιδες για να σχολιασω :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν παιρνεις καμια τσιχλα καλυτερα να κανεις και φουσκες διαβαζοντας; :grin: :grin: :grin:
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς τίποτα για Νάταλι-Λίζα και Σάρα απο Μαντζάρου?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
i6612_178a.jpg
1rertfg.jpg
http://img4.imagehyper.com/t/0/7/7023/7023626-a2d82721.jpg[/img[/URL]]

πηδηξα και γω μια διασημοτητα...... ;)
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.Σε χθεσινη βολτα περι τις 22.30 και ενω ειχα περασει απο 3-4 καταστηματα κατευθυνομενος για Λα φαμ παιρνει το ματι μου το Βιλα πριβε(στη κουρουβαγκου που ηταν υπο ανακαινιση)."Καινουριο" μαγαζι λεω για να δω τι εχει........και βγαινει η ΤΖΕΣΗ απο το βιλλα ερωτικα η γνωστη οπου και κατεθεσα λογω αδυναμιας στη συγκεκριμενη.Οποιος την ψαχνει τωρα ξερει που θα την βρει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλησπερα σε ολους.Σε χθεσινη βολτα περι τις 22.30 και ενω ειχα περασει απο 3-4 καταστηματα κατευθυνομενος για Λα φαμ παιρνει το ματι μου το Βιλα πριβε(στη κουρουβαγκου που ηταν υπο ανακαινιση)."Καινουριο" μαγαζι λεω για να δω τι εχει........και βγαινει η ΤΖΕΣΗ απο το βιλλα ερωτικα η γνωστη οπου και κατεθεσα λογω αδυναμιας στη συγκεκριμενη.Οποιος την ψαχνει τωρα ξερει που θα την βρει.
αστον ανθρωπο απο πανω να φαει το ποπκορν του χωρις να του βγει απο την μυτη..... :2funny: :2funny:
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
αστον ανθρωπο απο πανω να φαει το ποπκορν του χωρις να του βγει απο την μυτη..... :2funny: :2funny:
                                      Τι εννοεις??Δεν το πιασα αυτο! :think:                               
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μεσημεριανή στουντιότσαρκα σήμερα το μεσημεράκι στην ευρύτερη περιοχή του Μύλου.

Ο κόσμος που βολτάριζε, γενικά πολύ λίγος οι τσατσάδες στην πλειοψηφία τους αγενέστατες, πλην ορισμένων εξαιρέσεων, ακόμη και η Νάντια που ήταν πάντα χαμογελαστή, σήμερα είχε συμπεριφορά τσατσάς (ίσως γιατί προς τα εκεί οδεύει).

Μια από τα ίδια γενικά, αναλυτικά η στουντιότσαρκα ήταν.

- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , η Μέρτσυ, πολύ σέξι και πολύ χαμογελαστή εύκολα μπορεί να ξεγελαστεί κάποιος, αλλά την άφησα πίσω και έφυγα.
- 26ης Οκτωβρίου 52, κλειστό
- Ανδρέου Γεωργίου 24, κλειστό
- Ανδρέου Γεωργίου 34, η Χριστίνα η busty, την έχω τιμήσει στο παρελθόν, μια φορά όμως μάλλον αρκεί για μένα, πάντως έχει πολύ καλές κριτικές και πολύ καλή απόδοση μέσα στο δωμάτιο.
- Ανδρέου Γεωργίου 4, Η Εύα, αν και δεν έχω κάτι με τα milf, αυτή γέρνει πιο πολύ προς το granny, την άφησα πίσω μου και αυτή, πάντως έχει γενικά καλές κριτικές.
- Ι. Κωλέττη 17, η θεά Αφροδίτη, από το τηλέφωνο το έμαθα μιας που δεν θα ήθελα να με δει να κόβω λάσπη στην παρουσία της.
- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , νέα παρουσία κατά τα λεγόμενα της τσατσάς, κάποια Εμμανουέλα, Ελληνικής καταγωγής, κοντούλα και λεπτούλα, αρκετά χαμογελαστή, με μικρό πεταχτό βυζάκι, αν και κάτι μου έλεγε η φάτσα της δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι να την έχω ξαναδεί.
- Κοροβάγκου 5, η Κάντυ με σέξι κολλητό άσπρο φορεματάκι που τόνιζε υπέρμετρα τις καμπύλες της, σε μεγάλη φόρμα.
- Νικηφόρου Ουρανού 1Β, η Κάρλα, του τσίρκού, μικρό μελαχρινό πιπινάκι, χαμογελαστή και αυτή στο σαλόνι, αλλά δεν με έψησε, εξάλλου την πάτησα πρόσφατα μαζί της.
- Νικηφόρου Ουρανού 26, Η Νάντια, κάπου ίσως η αναδουλειά την έχει εκνευρίσει και δεν ήταν το ευγενικό κορίτσι που ήξερα παλιά, ίσως πάλι να εκπαιδεύεται και για τσατσά, (την είπα την κακία μου πάντως).
- Πέτρου Ερημίτη 2, η Πετρούλα χαμογελαστή όπως πάντα με το κορμί με τις σέξι καμπύλες και την κολάρα, την άφησα σήμερα στην άκρη, αλλά κάποια στιγμή στο μέλλον θα ξανατιμηθεί.
- Φρίξου 14, κάποια Χριστίνα, πολλοί λέγανε ότι είναι η Λίλη από το τσίρκο, εγώ λέω ότι δεν είναι αυτή, μπορεί να της μοιάζει καταπληκτικά αλλά πιστεύω ότι πρόκειται για άλλη κοπέλα, εκτός αν έβαλε κιλά και με μπέρδεψε, τι να πω. Πάντως είναι ψηλή με ωραίο κολαράκι και μικρό βυζάκι, δεν είναι και άσχημη.
- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Μάντυ, ήταν στο δωμάτιο με πελάτη, δεν κάθισα να την δω και έφυγα.

Την κατάθεση την κρατάω για έκπληξη ακολουθώντας και εγώ το ρεύμα της εποχής. :grin: :grin: Θα τη μάθετε στην κριτική που θα ακολουθήσει.  :cool2:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
- Κοροβάγκου 5, η Κάντυ με σέξι κολλητό άσπρο φορεματάκι που τόνιζε υπέρμετρα τις καμπύλες της, σε μεγάλη φόρμα

Ναι βρε σε δαιμονιωδη  φορμα θα λεγα εγω  :2funny:



Mερικα σχολιακια απο τις τελευταιες σελιδες

εδω οι καλες ενημερωσεις...παρε κοσμεεεε :rockon: :rockon:Πριν λιγο λοιπον...

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).Η Μισελ η Γαλλιδα :jerking:.Ενα πολυ ομορφο ξανθο μωρο με ωραιες καμπυλες και σνομπ υφακι.Εγγυηση επιστροφης χρηματων λεει η τσατσα.Μ'αρεσε πολυ και ισως δοκιμασω...50ε γυμνο,60ε 69,70ε 69 με γυμνο.Μου θυμισε λιγο τη Βικυ στο στυλακι

-Σαπφους 5.η μελαχρινη Μιρελα η μοντελισια

-Σαπφους 20.η Κελλυ.πολυ αδυνατισμενη σε βαθμο που φαινονται εντονα τα χρονια της πλεον.Σπασμενη πολυ στη φατσα και μονο αρνητικες κριτικες
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).η Αλισια οπως μου'πε η τσατσα εξω στο δρομο.Μπαζο απο τα λιγα στο δωματιο μεσα δε την ξερει τη δουλεια αλλα δινει δωρο γλυφοκωλι...τουλαχιστον σ'εμενα :2funny: :2funny:

1)Δηλαδη η κελλυ ειναι σπασμενη χαλια και η μισελ ειναι πολυ ομορφη μαλιστα μαλλον πρεπει να αυξηθηκε η μυωπια μου :think:
2)η μιρελα δεν ειναι μοντελισια ειναι Α.Μ. (αβυζο μαλακισμενο :2funny:)
3)δεν νομιζω να ειναι μπαζο στο δωματιο η αλισια :think:


ενας μπουλης , μαλλον μελος του φορουμ διπλα μου μου ελεγε Για Εφη και αφρο οτι ειναι γνωστες κλτ
καλα ρε με πετυχες και ουτε ενα γεια δεν ειπες? :tickedoff:

και στο πρασινο ηταν η αλισια  μας ελεγε πως μπηκε καποιος και ηθελε να τον γαμησει  .. αυταρχικο κτλ
 
προεδρε μετα απο αλισια που πηγες? :think: :2funny:

Σημερα πήγα καρφί στο κωλεττοσπιτο έχοντας σκοπό να καταθέσω στην αφρουλα αλλα μάταια πάλι  :huh: ήταν η Αφροδίτη εκει απο την Κύπρο που μεγάλωσε στην Ρωσία  :boobies: κ είπα δεν γαμιεται έκοψα το παραβόλο των 40ε κ πέρασα μέσα... Καλη ήταν τριφτηκε αρκετά κ την εγλειψα για αρκετή ωρα πιπα μια απο τις καλύτερες με πολλά χτυπήματα αλλα χωρίς καραμπαλινγκ... Σείναι μόνο πρωινή κ δουλεύει Δευτέρα Τρίτη τετάρτη δεν ξέρω ποσο ισχύει! Καλα ήταν αλλα εγώ θέλω αφρουλα  :tickedoff:
:2funny: :2funny: κορυφαιο ποστ γαμησε!! :rockon:

υ.γ. επισης ρισπεκτ στις στουντιοαναφορες του κουκλακι Γ-Α-Μ-Α-Ν-Ε-
και επισης επιβεβαιωνω οτι το τανταλου 9 ειναι στουντιο :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΡΕΜΑΛΙΑ!
πως παει?

Καλως τα ματια μας .. και γω σε εψαχνα στα φαναρια  :idiot:

πανε να σε διαβασει κανας παπας και ασε τα ποπκορν και τις τσιχλες
αν μη τι αλλο δεν ειναι νυστησιμα

Ρεμαλι , Ολοκληρη Καντυ δε μπορεσε να πηδηξει.. :tickedoff:
εδω τον Καραμαναν ξεματιαξε ...

Παντως μου προκαλει αισθηση πως περασατε ολοι οι αφισοκολημενοι μεσα στο μαγαζι ..
θα λαβω δραστικα μετρα ...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
πηδηξα και γω μια διασημοτητα...... ;)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και γω θα το πραξω , ας ειναι καλα ο Καραμαν και αντιμαγνιτικη στολη του  :rockon:

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς τίποτα για Νάταλι-Λίζα και Σάρα απο Μαντζάρου?

Ναταλι ηταν κεφφαληνιας πρωι
Σαρα αγνοειτε .. δε φδιαβασα κατι καινουριο τελευταια αδερφε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλησπερα σε ολους.Σε χθεσινη βολτα περι τις 22.30 και ενω ειχα περασει απο 3-4 καταστηματα κατευθυνομενος για Λα φαμ παιρνει το ματι μου το Βιλα πριβε(στη κουρουβαγκου που ηταν υπο ανακαινιση)."Καινουριο" μαγαζι λεω για να δω τι εχει........και βγαινει η ΤΖΕΣΗ απο το βιλλα ερωτικα η γνωστη οπου και κατεθεσα λογω αδυναμιας στη συγκεκριμενη.Οποιος την ψαχνει τωρα ξερει που θα την βρει.

:rockon: :rockon: :rockon:

Γεια σου αδερφε  :rockon:
εισσαι απ τους λιγους ( και τυχερους θα ελεγα )
που εχουν αδυναμια στην Τζεσυ ,
τυχερος λεω γιατι ειναι καλο κορμι και αν μπορεις ακι το γλεντας εισαι ωραιος

Θα σου προτεινω να τις γραψεις μια κριτικη γιατι θα εχει ενδιαφερον μιας και ειναι κοντρα στο ρευμα
καθως επισης και γιατι σπανιζουν οι καλες κριτικεςε γιαυτη .. .
Εγω μετα απο μια πατατα , ξαναδοκιμασα αλλα δε φτασαμε πολυ ψηλα και παλι
καλυτερα μεν αλλα ... θα δοιμαζω αλλη μια αλλα αργοτερα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom