Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Δευτέρα πρωί και αφού έχω έρθει από την προηγούμενη μέρα από επαρχία για να δω τη μεγάλη ΠΑΟΚΑΡΑ λέω πριν φύγω για την πατρίδα να πάω για 1-2 καταθέσεις. Δεν κατέβηκα κέντρο Βαρδάρη αλλά είπα να αναλλωθώ σε στούντιος πιο πολύ καθότι βόλευε που είναι κοντά στα κτελς. Πρώτη στάση μου στην Κωλέττη κατα τις 3 το μεσημέρι. Η κοπέλα ήταν στο σαλόνι περίμενε να τη δεις με λέει η τσατσα. Στο ενδιάμεσο παίρνει ένας συναθλητης τηλεφωνο τη τσατσα για να μαθει ποια δουλεύει και η τσατσά του απαντάει η Αφρούλα ειναι. Εδώ είμαστε λέω από μέσα μου καθώς όλο Αφρούλα άκουγα και Αφρούλα δεν έβλεπα. Μετά από κανα 20λεπτο βγαίνει την βλέπω και βουρ μπαίνω στο δωμάτιο. Ξεντύνομαι έρχεται μετά από 5 λεπτά κάνουμε τις συστάσεις της είπα ότι την έψαχνα και αρχίζει το πάρτυ.  :-* μου φέρνει τις βυζάρες τις για γλύψιμο, αρχίζει να με χαιδεύει και να φιλάει από πάνω μέχρι κάτω, γυρνάει σταυρωτά σε μένα για να έχω πρόσβαση στο "γατάκι" της, ξανά μανά τα βυζιά στο πρόσωπο μου για άφθονο πιπίλισμα και μετά από ένα δεκάλεπτο αυτής της διαδικασίας ήρθε η ώρα για σκούφο. Το περνάει και αρχίζει μια πίπα βγαλμένη από τσόντα, να την χτυπάει στη γλώσσα να κάνει deep, να κοιτάει στα μάτια να το βάζει μετά ανάμεσα στις βυζάρες της , να το ξαναγλείφει, να σταματάει και να κάνει ισπανικό, ξανά μανά το ίδιο, πίπα, ισπανικό , φιλάκια το έκανε 10 φορές αυτό το πράγμα για κανά τέταρτο ακόμα με εμένα να παίζω ασταμάτρητα με το υγρό πλέον μουνάκι της. Και αφού είχα γίνει τούρμπο και την παρακάλεσα !!  :2funny: να σταματήσει γτ θα είχαμε έκρηξη υγρού πυρ αρχίζει το σεξ  :knockinb: Για αρχή ανεβαίνει από πάνω μου όπου ανεβοκατεβαίνει αργά και ωραία ωστέ να βλέπω από τον πλαινό καθρέφτη την διείσδυση.Παράλληλα εννοείται είχα μονίμως στο στόμα μου τις βυζάρες της. Με τέλεια ρώγα για πιπίλισμα παρακαλώ όχι σαν κάτι άλλες που θα αναφερθώ σε πιο μετά κριτική.. :tickedoff: Μετά από κανά δίλεπτο αλλάζει σε σκαμνάκι. Αυτή η στάση όλα τα λεφτά. Μπράβο της αξίζουν που έχει τις δυνάμεις και αντέχει να κάνει τέτοιες δύσκολες και απαιτητικές στάσεις χωρίς κούραση αλλά με γκάβλα και όρεξη. Πάνω κάτω πάνω κάτω όλος μέσα όλος έξω. Η οπτική επαφή ήταν τέλεια. Παράλληλα η όλη φάση συνοδευόταν από γκαβλόλογα της τα οποία ίσως να είναι το μόνο μείον που έχει καθότι τα λέει με μια προφορά σπαστών ελληνικών που σε άλλους μπορεί να αρέσει άλλους όμως μπορεί να ξενερώσει.. :rolleyes: Ενώ ήμουν έτοιμος να εκραγώ ήθελα να την δοκιμάσω και στα τέσσερα. Έτσι λοιπόν αλλάζουμε στάση και εκεί τα βλέπω όλα. Άντεξα 1 λεπτό ακόμα και το τέλος ήρθε με έντονο σφυροκόπημα που ήταν όλα τα λεφτά. Αυτά λοιπόν από την εμπειρία μου με την Αφρούλα. Στο τέλος με ρώτησε αν είχα ξαναέρθει στο μαγαζί, της απάντησα ναι αλλά για την Έφη. Και τότε άρχισε να μου παινεύει την Έφη και να λέει πόσο καλή είναι και ότι έρχεται την Πέμπτη !!! :rockon: :rockon: Αυτά λοιπόν. Πίστευα ότι τα τοπ γαμήσια μου τα έχω κάνει με Βερόνικα και Έφη από χτες όμως μετά από αυτό το μισάωρο που άξιζε 40 ευρώ πιστεύω ότι σαν την Αφρούλα δεν υπάρχει. Και από άποψη συμμετοχής αλλά και από άποψη ομορφιάς  :-*   (Αυτή ήταν η πρώτη μου κατάθεση για την μέρα. επειδή δεν έχω χρόνο να γράψω τα υπόλοιπα κρατήστε αυτό το κομμάτι και θα επανέρθω το απόγευμα για να γράψω πως πέρασα χτες μεσημέρι στη Σαλονίκη..)
Συνεχίζουμε λοιπόν την αναφορά από εκεί που σταματήσαμε. Ήμουν "γεμάτος" από την κατάθεση μου και την εμπειρία μου με την Άφρο και πήρα το δρόμο της επιστροφής. 4.30 έφευγε το λεωφορείο και είχε πάει 4. Καθώς περίμενα το 12αρι λοιπόν στη στάση εκείνη τη στιγμή μου ρχεται φλασιά να πάω Νάντια. Σκέφτηκα ότι μπορεί να αργούσα να ξανάρθω Σαλονίκη και ίσως η Νάντια σταματήσει τη δουλειά και χάσω την εμπειρία να την πάρω όπως συνέβη το ίδιο και με τη Σιμόνα που όλο το ανέβαλλα και τώρα το πουλάκι πέταξε παντρεύτηκε  :'( :'( . Δε γαμιέται λέω θα πάρω το επόμενο λεωφορείο των 6 και ξανακατηφορίζω για Νικ. Ουρανού. Δε θυμόμουν σε ποιο από τα 2 Νικ. Ουρανού δούλευε και μπαίνω στην εκκλησία. Εκεί ήταν φάτσα κάρτα στο σαλόνι η Τσατσά με ε΄να μελαχρινό πιπινάκι ωραίο με τρομερό κώλο και ντροπαλούλικο με φάνηκε.Ποια είναι αυτή γνωρίζουμε?  :think: Η τσατσά να με πρήζει πέρνα μέσα από 40 ξεκινάει και με το που με είδε πως έφευγα λέει 30 αλλά εγώ είχα πάρει την απόφαση μου. Νάντια !!! Πάω λοιπόν Νικ Ουρ 26 και με το που μπαίνω βλεπω μια 40αρα Ρωσίδα με ζαρτιέρες ξανθιά να αρχίζει την πάρλα τα μουρό μου και κάτι ρώσικα και κατάλαβα ότι αυτή είναι η περιβόητη Νάντια. Πήρα το απλό 30 και μπήκα. Ήρθε μέσα και μου είπε ότι είμαι ο τελευταίος της βάρδιας της και στο τσαφ την πρόλαβα. Συστηθήκαμε και μόλις είδε το πουλί μου άρχισε να κάνει σχόλια τι μεγάλο και χουντρό είναι και τέτοια. Είπε επίσης ότι όσοι έχουν μεγάλη ψωλή κάνουν κορίτσια και μου ανέφερε ιστορίες από φίλη της που έχει 3 κορίτσια επειδή ο άντρας της είναι ψωλαράς και τέτοια... Στα του αγώνα τώρα. Άρχισε με φιλιά στις ρώγες μου και χάδια αφού ήρθε από πάνω μου. Στήθηκε με τετοιο τρόπο ώστε να επεξεργάζομαι και να βλέπω την πίσω όψη της στον καθρέφτη. Της έβαζα δάχτυλο κι αυ6τή μου πέρασα σκούφο και άρχισε  :pipa1: Δε σταμάτησε να μιλάει ούτε όταν τσιμπούκωνε και συνέχιζε με κοπλιμέντα ικαι τέτοια. Σε κάποια φάση με παρότρυνε να της βάλω δάχτυλο και στον κώλο και όχι μόνο στο νιμού. Είπε μάλιστα ότι ένας κύριος που είχε έρθει πιο πριν της είχε παινέψει τον κώλο της ότι είναι καθαρός και ξυρισμένος .. :P Στον Αλ πατσινο πήγε το μυαλό μου..  :2funny: :2funny: :2funny: Της βάζω δάχτυλο και πίσω λοιπόν στην στενή τρυπούλα γτ από μπροστά πολύ ξεχειλισμένο ήταν, το ακριβώς αντίθετο από το σφιχτό, όμορφο και περιποιημένο της Αφροδίτης που χάιδευα πριν  ;) Να πώ ότι έκανε και λίγο καλαμπαλίκινγκ (Νάντιαμπαλίκινγκ) :cheesy: Σταματάει το  :pipa1: λοιπόν κι έρχεται από πάνω μου. Κάνει κίνηση να με φιλήσει, δέχομαι εγώ αλλά εκείνη την ώρα χώνει την γλώσσα της μέσα στο στόμα μου και προσπαθούσα να την αποφύγω τεχνιέντος μετά. Κουράστηκε γρήγορα από πάνω και αλλάξαμε σε ιεραποστολικό.  Εκεί έγινε κάτι που με τσάτιζε. Όπως την έσπρωχνα το κρεβάτι άρχισε να τρίζει υπερβολικά και με αποσυντόνιζε. Σαν γιγάντιο τζιτζίκι που είχε πει εύστοχα και ένας συναθλητής κάποτε :2funny: . Ντάμπα ντούμπα λοιπόν με ναι μουρό μου και άλλα καυλόλογα του στυλ σκίσε με την πουτσάρα σου κ.α και την γυρνάω στα 4. Εκεί πήρε μία περίεργη στάση όχι του κλασσικού πισοκολλητού αλλά του πλαγιαστομπρούμητου. ¨οσο την έσπρωχνα την έβλεπα στο καθρέφτη να παίρνει γκριμάτσες πόνου ενώ παράλληλα έτριβε το μουνί της και με παρότρυνε να την γαμάω αλύπητα. Έτσι ήρθε το τέλος λοιπόν και μου έδειξε ότι και αυτή έχυσε μαζί μου δείνωντας μου κάτι κολπικά υγρα. Τέλος Μου έβγαλε η ίδια την καπότα και την πήρε μαζί της :think: :think: :jerking: . Άρχισε να μου λέει πάλι ιστορίες και παραμύθια και με αποχαιρέτισε. Σαν εμπειρία ήταν καλή, όχι όπως περίμενα όμος με όλους τους διθυράμβους που έχω διαβάσει για πάρτη της. Ίσως να ήμουν εξτασιασμένος ακόμα από Αφρουλα και για αυτό να μην εντυπωσιαστηκα τόσο. Who knows? Μάλλον δεύτερη φορά δεν έχει  
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δε θυμόμουν σε ποιο από τα 2 Νικ. Ουρανού δούλευε και μπαίνω στην εκκλησία. Εκεί ήταν φάτσα κάρτα στο σαλόνι η Τσατσά με ε΄να μελαχρινό πιπινάκι ωραίο με τρομερό κώλο και ντροπαλούλικο με φάνηκε.Ποια είναι αυτή γνωρίζουμε?  
η καρλα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ααααα......παπαζιτς μην το ξεχασω ρε παιχτη.....με το καλο η κορη ρε συ να σου ζησει.....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Θυμόμουν ότι δεν έχει καλές κριτικές μία στην εκκλησία και δε μπήκα. Μήπως είχα στο μυαλό μου τη Ρωξάνη όμως? Η Κάρλα τι λέει? την έχει φάει κανείς να μας πει εντυπώσεις? Είναι αυτή που δούλευε και la femme  η και καλά ιταλίδα? :think:
 

Επισκέπτης
Καθόλου ντροπαλή δεν είναι. Άσε τι φαίνεται.. είναι ομορφούλα πάντως, σήμερα της έδωσα 40Ε και  δεν μπορούσα να χύσω με τίποτα. Μάλλον γιατί χθες γαμήθηκα στο gym τι χέρια τι πόδια δοκιμάσαμε τίποτα, μετά τα 20 λεπτά έχυσα μόνος μου ενώ πλακώθηκα στα λιπαντικά. Δυσανασχετούσε που κάθησε πολύ ώρα μέσα αλλά παρ'όλα αυτά δεν έφυγε.

Στο βαρδάρη πεσμένη κίνηση κ γενικότερα όμως, έχουν αρχίσει κ απελπίζονται με την πτώση της πελατείας.

-Προμ 11: Τζοάννα
-Προμ 14: Μόνικα δεν έμεινα να την δω, απ'όσο θυμάμαι είναι μια μελαχροινή not attractive.
-Προμ 19: Η Κάρλα από το Λαφάμ η και καλά ιταλίδα. you know.. μελαχροινή με την κωλάρα.
-Προμ 25: Η μιλφ Ειρήνη, με κάνει εντύπωσει πως με έχει δει χίλιες φορές και πάντα μα πάντα χαμογελάει μαζί μου. Θα ήθελα να την κεράσω καμιά μπυρίτσα λίγο πιο κάτω στο κολόμπαρο καμιά μέρα  :grin:
-Σαπφούς 5: Η Μιρέλλα η πρωην busty γιατί έχει αδυνατίσει αρκετά πλέον.
-Σαπφούς 7: Η Ρωξάνα η βουλγάρα με την πιο ευγενική κ φιλική τσατσά της θεσσαλονίκης! <3
-Σαπφούς 8: Αυτή με τους κοθόρνους από Ταντάλου 9
-Πράσινο: Η γλυκύτατη Γιάννα, ρωσσίδες παιδιά... άλλη κλάση. Αυτές οι γυναίκες είναι για να ικανοποιούν και να χαμογελούν στους άντρες. Τουλάχιστον μπροστά τους. Τρομερό στητό μικρό βυζάκι ωραίο σώμα γενικότερα φατσούλα γλυκιά αλλά όχι τόσο σφιχτό κορμί.
Ταντάλου 8: Η γυφτοτσατσά μας είπε να έρθουμε σε 5 λεπτά και το δεξί μου αρχίδι ένιωσε στιγμές έντονου κνησμού.
Ταντάλου 14: Η Κατερίνα. Σόου ολόκληρο, ήταν με μια καινούργια τσατσά που βλέπω πρώτη φορά κ πρέπει να ήταν τόσο απελπισμένες με την πελατεία που η κατερίνα είχε κάτσει πάνω μου με όλα τα αρκετά ομολογουμένως κιλά της κ δεν μ'άφηνε να φύγω. Σκέφτηκα να το εκμεταλευτώ κ έκανα πρόταση να μπω με 30Ε κ να κάνω ένα ακριβότερο πρόγραμμα, φυσικά δεν δέχτηκαν αλλά παρ'όλα αυτά η ηλίθια δεν έφευγε από πάνω μου. Λεω της τσατσά θα της πεις να σηκωθεί? Αυτή να καταλαβαίνει ότι νευριάζω και να της λέει έλα φύγε αλλά η Κατερίνα στα αρχίδια της. Σηκώνομαι μαζί της τελικά αλλά συνεχίζει αυτή να με έχει αγγαλιασμένο από το λαιμό κ να μην μ'αφήνει. Λέω τι θα γίνει τώρα θα με αφήσεις ή θα αρχίσω να νευριάζω και της τραβάω τα χέρια. Τελικά εκείνη την στιγμή μ'άφησε κ έφυγα με μια σιχαμένη αίσθηση γι'αυτήν.
-Ταντάλου 9: Είχανε μερεμέτια.
-Σαπφούς 20: Μια μελαχροινή BBW milf ρωσσίδα πρέπει να είναι. Φαίνεται από την φάτσα της ότι πρέπει να είναι πολυ καλή μέσα, όταν μου έλεγε η τσατσά τα προγράμματα μου είπε 80Ε στο πρωκτικό και κατάλαβε από την φάτσα μου ότι σκέφτηκα "Τι λες τώρα τρελοτσατσά μου?" και λέει και άμα δεν έχεις 80 δεν πειράζει δώσε 60. Αυτό μάλλον είναι ενδιαφέρον πληροφορία για μερικούς.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Συνεχίζουμε λοιπόν την αναφορά από εκεί που σταματήσαμε. Ήμουν "γεμάτος" από την κατάθεση μου και την εμπειρία μου με την Άφρο και πήρα το δρόμο της επιστροφής. 4.30 έφευγε το λεωφορείο και είχε πάει 4. Καθώς περίμενα το 12αρι λοιπόν στη στάση εκείνη τη στιγμή μου ρχεται φλασιά να πάω Νάντια. Σκέφτηκα ότι μπορεί να αργούσα να ξανάρθω Σαλονίκη και ίσως η Νάντια σταματήσει τη δουλειά και χάσω την εμπειρία να την πάρω όπως συνέβη το ίδιο και με τη Σιμόνα που όλο το ανέβαλλα και τώρα το πουλάκι πέταξε παντρεύτηκε  :'( :'( . Δε γαμιέται λέω θα πάρω το επόμενο λεωφορείο των 6 και ξανακατηφορίζω για Νικ. Ουρανού. Δε θυμόμουν σε ποιο από τα 2 Νικ. Ουρανού δούλευε και μπαίνω στην εκκλησία. Εκεί ήταν φάτσα κάρτα στο σαλόνι η Τσατσά με ε΄να μελαχρινό πιπινάκι ωραίο με τρομερό κώλο και ντροπαλούλικο με φάνηκε.Ποια είναι αυτή γνωρίζουμε?  :think: Η τσατσά να με πρήζει πέρνα μέσα από 40 ξεκινάει και με το που με είδε πως έφευγα λέει 30 αλλά εγώ είχα πάρει την απόφαση μου. Νάντια !!! Πάω λοιπόν Νικ Ουρ 26 και με το που μπαίνω βλεπω μια 40αρα Ρωσίδα με ζαρτιέρες ξανθιά να αρχίζει την πάρλα τα μουρό μου και κάτι ρώσικα και κατάλαβα ότι αυτή είναι η περιβόητη Νάντια. Πήρα το απλό 30 και μπήκα. Ήρθε μέσα και μου είπε ότι είμαι ο τελευταίος της βάρδιας της και στο τσαφ την πρόλαβα. Συστηθήκαμε και μόλις είδε το πουλί μου άρχισε να κάνει σχόλια τι μεγάλο και χουντρό είναι και τέτοια. Είπε επίσης ότι όσοι έχουν μεγάλη ψωλή κάνουν κορίτσια και μου ανέφερε ιστορίες από φίλη της που έχει 3 κορίτσια επειδή ο άντρας της είναι ψωλαράς και τέτοια... Στα του αγώνα τώρα. Άρχισε με φιλιά στις ρώγες μου και χάδια αφού ήρθε από πάνω μου. Στήθηκε με τετοιο τρόπο ώστε να επεξεργάζομαι και να βλέπω την πίσω όψη της στον καθρέφτη. Της έβαζα δάχτυλο κι αυ6τή μου πέρασα σκούφο και άρχισε  :pipa1: Δε σταμάτησε να μιλάει ούτε όταν τσιμπούκωνε και συνέχιζε με κοπλιμέντα ικαι τέτοια. Σε κάποια φάση με παρότρυνε να της βάλω δάχτυλο και στον κώλο και όχι μόνο στο νιμού. Είπε μάλιστα ότι ένας κύριος που είχε έρθει πιο πριν της είχε παινέψει τον κώλο της ότι είναι καθαρός και ξυρισμένος .. :P Στον Αλ πατσινο πήγε το μυαλό μου..  :2funny: :2funny: :2funny: Της βάζω δάχτυλο και πίσω λοιπόν στην στενή τρυπούλα γτ από μπροστά πολύ ξεχειλισμένο ήταν, το ακριβώς αντίθετο από το σφιχτό, όμορφο και περιποιημένο της Αφροδίτης που χάιδευα πριν  ;) Να πώ ότι έκανε και λίγο καλαμπαλίκινγκ (Νάντιαμπαλίκινγκ) :cheesy: Σταματάει το  :pipa1: λοιπόν κι έρχεται από πάνω μου. Κάνει κίνηση να με φιλήσει, δέχομαι εγώ αλλά εκείνη την ώρα χώνει την γλώσσα της μέσα στο στόμα μου και προσπαθούσα να την αποφύγω τεχνιέντος μετά. Κουράστηκε γρήγορα από πάνω και αλλάξαμε σε ιεραποστολικό.  Εκεί έγινε κάτι που με τσάτιζε. Όπως την έσπρωχνα το κρεβάτι άρχισε να τρίζει υπερβολικά και με αποσυντόνιζε. Σαν γιγάντιο τζιτζίκι που είχε πει εύστοχα και ένας συναθλητής κάποτε :2funny: . Ντάμπα ντούμπα λοιπόν με ναι μουρό μου και άλλα καυλόλογα του στυλ σκίσε με την πουτσάρα σου κ.α και την γυρνάω στα 4. Εκεί πήρε μία περίεργη στάση όχι του κλασσικού πισοκολλητού αλλά του πλαγιαστομπρούμητου. ¨οσο την έσπρωχνα την έβλεπα στο καθρέφτη να παίρνει γκριμάτσες πόνου ενώ παράλληλα έτριβε το μουνί της και με παρότρυνε να την γαμάω αλύπητα. Έτσι ήρθε το τέλος λοιπόν και μου έδειξε ότι και αυτή έχυσε μαζί μου δείνωντας μου κάτι κολπικά υγρα. Τέλος Μου έβγαλε η ίδια την καπότα και την πήρε μαζί της :think: :think: :jerking: . Άρχισε να μου λέει πάλι ιστορίες και παραμύθια και με αποχαιρέτισε. Σαν εμπειρία ήταν καλή, όχι όπως περίμενα όμος με όλους τους διθυράμβους που έχω διαβάσει για πάρτη της. Ίσως να ήμουν εξτασιασμένος ακόμα από Αφρουλα και για αυτό να μην εντυπωσιαστηκα τόσο. Who knows? Μάλλον δεύτερη φορά δεν έχει  
Και αφού είχα τελιώσει κι από Νάντια και η ώρα ήταν σχεδόν 4:00 έτσι όπως περνούσα μπροστά από Φρίξου βλέπω ένα τζιπάκι παρκαρισμένο. Θυμόμουν ότι είχε γίνει λόγος για ένα τζιπάκι που είναι της Τουμπανίεθ και ήθελα να την δοκιμάσω και αυτήν. Μπαίνω μέσα λοιπόν στο Φρίξου 9. Θεοσκότεινα στο σαλόνι μιλάμε. Βγαίνει η τσατσά και με λέει έχουμε την Μάντυ. Βγαίνει από πίσω της η Μάντυ και έρχεται προς το μέρος μου. Πολύ ωραίο το κορμί της η φάτσα της λίγο σα μογγολάκι αλλά λέω δε γαμιέται. Ευκαιρία να την φάμε και αυτήν. Μπαίνω μέσα με το απλό των 40. Στο δωμάτιο να είναι φούρνος εντωμεταξύ. Δε δούλευε το air condition τι να πω,,. ? :think: Πριν προλάβω να ξεντυθώ μπαίνει τσαμπουκαλεμένη μέσα η Μάντυ λες και ήθελε να με δείρει.  :uglystupid: Κάθεται και με κοιτάει τι κάνεις πως σε λένε και άλλα. Αυτά ήταν τα προκαταρτικά της και πάει να με βάλει καπότα. Με λέει γτ είσαι έτσι έχεις ιδρώσει πολύ δε θα μπορέσουμε να κάνουμε πολλές στάσεις, και να σε φιλήσω τις ρώγες (άφησε να τις γλείψω εγώ τα βυζιά τα οποία είναι πλαστικά σα μπάλες με μικρή ως ανύπαρκτη ρώγα) και τέτοια γτ δεν έκανες ένα ντουζ πριν και μαλακίες. ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΞΕΠΕΤΑΣ !!!. Εν τω μεταξύ μπάνιο είχα κάνει πριν 2 ώρες και μοσχομύριζα, η Αφροδίτη δεν άφησε χιλιοστό πάνω στο κορμί μου που να μη φίλησε από πάνω ως κάτω και δεν είμαι και κανένας βρωμιάρης ή μεγάλος σε ηλικία. Μια χαρά τεκνό είμαι  :dancing: Τι να πω.. Μάλλον σε αυτό το μαγαζί θέλουν μόνο προγράμματα με τζακούζια και λούσα για να σέβονται τον πελάτη. Ντροπή. Τέλος πάντων. Μου έβαλε σκούφο, άρχισε μια μανιασμένη πίπα ενός λεπτού με 5 δευτερόλεπτα καλαμπαλίκιγκ και μετά στήθηκε μόνη της στα 4. Έπρεπε να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω απ την αρχή και να την κάνω :headbang: Μπαίνω από πίσω της λοιπόν αρχίζω να βαράω αυτή να λέει ναι μωγό μου ναι μωγό μου αλλά εγώ να μη μπορώ να τελιώσω. Είχα ξενερώσει απ την όλη φάση, είχα κάνει και 2 καταθέσεις πριν και δε μπορούσα. Της λέω να με τελιώσει με πίπα και το έκανε με μια τσιμπουκωμαλακία, κάτι ήταν κι αυτό είχε την φάση του.  :pipa2: Από μένα άκυρο, μαύρο. Τα πιο πεταμένα 40 ευρώ που έχω δώσει στη ζωή μου. Δε ξαναπατάω και συμβουλεύω και άλλους συναθλητές το ίδιο. Μόνο αν είστε χουβαρντάδες και έχετε να δίνετε λεφτά για προγράμματα να πάτε. Εκεί ελπίζω να σέβονται περισσότερο :birdman: Η φάση είναι ότι πριν 2 χρόνια στο ίδιο στούντιο είχα πάρει την αδερφή της τη Χριστίνα, ήταν χειμώνας τότε και η δικιά της δικαιολογία ήταν να μην της αγγίζω τα βυζια και να μη τη χουφτώνω επειδή ήταν παγωμένα τα χέρια μου  :headbang: Τουλάχιστον με εκείνη έκανα παραπάνω από μία στάσεις.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Mερικα σχολιακια απο τις τελευταιες σελιδες

1)Δηλαδη η κελλυ ειναι σπασμενη χαλια και η μισελ ειναι πολυ ομορφη μαλιστα μαλλον πρεπει να αυξηθηκε η μυωπια μου :think:ναι η Μισελ ειναι μια ομορφη κοπελα στο προσωπο ενω η Κελλυ ειναι μια μετριοτατη γυναικα στο προσωπο αλλα περιποιημενη και εκφυλη συνολικα
2)η μιρελα δεν ειναι μοντελισια ειναι Α.Μ. (αβυζο μαλακισμενο :2funny:) περα απ'τη γνωμη του καθενος ως προς τις επιδοσεις,ως προς το μοντελισιο δεν διαφωνουν πολλοι νομιζω
3)δεν νομιζω να ειναι μπαζο στο δωματιο η αλισια :think: εγω νομιζω
Δεν εχω καταλαβει το υφος σου ομως...Μου κανεις εσυ κριτικη για την γνωμη μου για τις κοπελες?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ειχα γραψει και στο θεμα του σπιτιου την αποψη μου για την φαση που παιζει σε αυτο το μαγαζι κ κατ επεκτασην και στο νεο της αλυσιδας
και σημερα το επιβεβαιωσα απλα αλλη μια φορα και διαβαζω και τα γραφομενα του papazits αλλα και απο μενα

al pacino δεν κανω κριτικη αντιπαραθετω την αποψη μου για τις συγκεκριμενες κοπελες και οταν ο gameover πχ ειχε γραψει οτι αντρε του γωνιακου  ειναι πανεμορφη δεν ειχα την ιδια αποψη και το ειπα

τι να συζηταμε εδω περα δηλαδη για τον καιρο? :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

Αφιερωμένο στη κοντέσσα τη Μάντυ. Δείξε σεβασμό πες κάτι θετικό ή βγάλε τον σκασμό !!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
al pacino δεν κανω κριτικη αντιπαραθετω την αποψη μου για τις συγκεκριμενες κοπελες και οταν ο gameover πχ ειχε γραψει οτι αντρε του γωνιακου  ειναι πανεμορφη δεν ειχα την ιδια αποψη και το ειπα

τι να συζηταμε εδω περα δηλαδη για τον καιρο? :think:
εσυ συγκεκριμενα μπορεις να μιλας και για τον καιρο αν δεν εχεις κατι αλλο να πεις....
Εγω συνηθως εχω κατι πιο σοβαρο να πω.

Το οτι ειπες 5 αστεια με τον jo και κανατε χαβαλε δε σε καθιστα ουτε αστειατορα ουτε μεγαλο πορνορεπορτερ.

Τελοσπαντων εγω θεωρησα οτι τα σχολια σου στο ποστ μου ειχαν μια διαθεση προσωπικης ειρωνιας και αμφισβητησης.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
παρτο οπως θες
οταν διαβαζω πραγματα που δεν συμφωνω τα λεω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εσυ συγκεκριμενα μπορεις να μιλας και για τον καιρο αν δεν εχεις κατι αλλο να πεις....
Εγω συνηθως εχω κατι πιο σοβαρο να πω.

Το οτι ειπες 5 αστεια με τον jo και κανατε χαβαλε δε σε καθιστα ουτε αστειατορα ουτε μεγαλο πορνορεπορτερ.

Τελοσπαντων εγω θεωρησα οτι τα σχολια σου στο ποστ μου ειχαν μια διαθεση προσωπικης ειρωνιας και αμφισβητησης.

παρτο οπως θες
οταν διαβαζω πραγματα που δεν συμφωνω τα λεω


Λοιπόν τώρα που τελειώσατε να πω και εγώ διό κουβέντες.

- Al δεν είναι κακό παιδί ο Στέλιος, σαν μερικούς άλλους μαλάκες εδώ μέσα, και συμβάλει και αυτός όσο μπορεί στην ενημέρωση της μπουρδελοκατάστασης, είχα και εγώ κάποιου είδους διαφωνία μαζί του κάποια στιγμή αλλά την αντιμετώπισα με χιούμορ και έληξε. Δεν νομίζω ότι είχε τη διάθεση να σε ειρωνευτεί, αλλά σίγουρα και ο τρόπος που διαφώνησε μαζί σου θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο κομψός για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις.

- Στέλιο, κάποια στιγμή είχαμε κάποια διαφωνία και πιστεύω έληξε χωρίς παρεξηγήσεις μεταξύ μας. Σε θεωρώ από τα καλά παιδιά της παρέας αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι σήμερα άθελα σου το τράβηξες λίγο το σχοινί. Θα μπορούσες να αντιπαρατεθείς στα γραφόμενα του πατσίνου με ένα κάπως πιο κομψό τρόπο.

Τα θέμα πιστεύω θεωρείτε λήξαν, είμαι και εγώ υποστηρικτής της διαφωνίας μεταξύ των μελών, και όχι της μονόχνοτης ενημέρωσης αλλά πιστεύω ότι θα πρέπει να γίνεται με εκετάρωθεν σεβασμό.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Καθόλου ντροπαλή δεν είναι. Άσε τι φαίνεται.. είναι ομορφούλα πάντως, σήμερα της έδωσα 40Ε και  δεν μπορούσα να χύσω με τίποτα. Μάλλον γιατί χθες γαμήθηκα στο gym τι χέρια τι πόδια δοκιμάσαμε τίποτα, μετά τα 20 λεπτά έχυσα μόνος μου ενώ πλακώθηκα στα λιπαντικά. Δυσανασχετούσε που κάθησε πολύ ώρα μέσα αλλά παρ'όλα αυτά δεν έφυγε.

Στο βαρδάρη πεσμένη κίνηση κ γενικότερα όμως, έχουν αρχίσει κ απελπίζονται με την πτώση της πελατείας.

-Προμ 11: Τζοάννα
-Προμ 14: Μόνικα δεν έμεινα να την δω, απ'όσο θυμάμαι είναι μια μελαχροινή not attractive.
-Προμ 19: Η Κάρλα από το Λαφάμ η και καλά ιταλίδα. you know.. μελαχροινή με την κωλάρα.
-Προμ 25: Η μιλφ Ειρήνη, με κάνει εντύπωσει πως με έχει δει χίλιες φορές και πάντα μα πάντα χαμογελάει μαζί μου. Θα ήθελα να την κεράσω καμιά μπυρίτσα λίγο πιο κάτω στο κολόμπαρο καμιά μέρα  :grin:
-Σαπφούς 5: Η Μιρέλλα η πρωην busty γιατί έχει αδυνατίσει αρκετά πλέον.
-Σαπφούς 7: Η Ρωξάνα η βουλγάρα με την πιο ευγενική κ φιλική τσατσά της θεσσαλονίκης! <3
-Σαπφούς 8: Αυτή με τους κοθόρνους από Ταντάλου 9
-Πράσινο: Η γλυκύτατη Γιάννα, ρωσσίδες παιδιά... άλλη κλάση. Αυτές οι γυναίκες είναι για να ικανοποιούν και να χαμογελούν στους άντρες. Τουλάχιστον μπροστά τους. Τρομερό στητό μικρό βυζάκι ωραίο σώμα γενικότερα φατσούλα γλυκιά αλλά όχι τόσο σφιχτό κορμί.
Ταντάλου 8: Η γυφτοτσατσά μας είπε να έρθουμε σε 5 λεπτά και το δεξί μου αρχίδι ένιωσε στιγμές έντονου κνησμού.
Ταντάλου 14: Η Κατερίνα. Σόου ολόκληρο, ήταν με μια καινούργια τσατσά που βλέπω πρώτη φορά κ πρέπει να ήταν τόσο απελπισμένες με την πελατεία που η κατερίνα είχε κάτσει πάνω μου με όλα τα αρκετά ομολογουμένως κιλά της κ δεν μ'άφηνε να φύγω. Σκέφτηκα να το εκμεταλευτώ κ έκανα πρόταση να μπω με 30Ε κ να κάνω ένα ακριβότερο πρόγραμμα, φυσικά δεν δέχτηκαν αλλά παρ'όλα αυτά η ηλίθια δεν έφευγε από πάνω μου. Λεω της τσατσά θα της πεις να σηκωθεί? Αυτή να καταλαβαίνει ότι νευριάζω και να της λέει έλα φύγε αλλά η Κατερίνα στα αρχίδια της. Σηκώνομαι μαζί της τελικά αλλά συνεχίζει αυτή να με έχει αγγαλιασμένο από το λαιμό κ να μην μ'αφήνει. Λέω τι θα γίνει τώρα θα με αφήσεις ή θα αρχίσω να νευριάζω και της τραβάω τα χέρια. Τελικά εκείνη την στιγμή μ'άφησε κ έφυγα με μια σιχαμένη αίσθηση γι'αυτήν.
-Ταντάλου 9: Είχανε μερεμέτια.
-Σαπφούς 20: Μια μελαχροινή BBW milf ρωσσίδα πρέπει να είναι. Φαίνεται από την φάτσα της ότι πρέπει να είναι πολυ καλή μέσα, όταν μου έλεγε η τσατσά τα προγράμματα μου είπε 80Ε στο πρωκτικό και κατάλαβε από την φάτσα μου ότι σκέφτηκα "Τι λες τώρα τρελοτσατσά μου?" και λέει και άμα δεν έχεις 80 δεν πειράζει δώσε 60. Αυτό μάλλον είναι ενδιαφέρον πληροφορία για μερικούς.

Παίζομαι για Κάρλα (Προμηθέως 19), Γιάννα (πράσινο-Ταντάλου) ή Μισέλ (Σαπφούς). Αξίζει καμία από αυτές ή θα φάω άκυρο; Έψαξα στις τελευταίες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάποια κριτική... ΚΑΝΕΙΣ??? please?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Προμ 25: Η μιλφ Ειρήνη, με κάνει εντύπωσει πως με έχει δει χίλιες φορές και πάντα μα πάντα χαμογελάει μαζί μου. Θα ήθελα να την κεράσω καμιά μπυρίτσα λίγο πιο κάτω στο κολόμπαρο καμιά μέρα  :grin:
τι να την κανει τη μπυρα η Ειρηνη?...Κανενα σφηνακι δικης σου παραγωγης στο στομα κατευθειαν θελει η γυναικα...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σας έχω και μια έκπληξη. Το πράσινο, το Ταντάλου και Σαπφούς πιο πράσινο παρά ποτέ. Φρεσκοβαμμένο το τράβηξα σήμερα το απόγευμα φωτογραφία. Άντε να του φέρει γούρι το βάψιμο και πολλά όμορφα κορίτσια.

Για όσους δεν το γνωρίζουν είναι το αρχαιότερο εν ενεργεία μπουρδέλο της Θεσσαλονίκης.

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καθόλου ντροπαλή δεν είναι. Άσε τι φαίνεται.. είναι ομορφούλα πάντως, σήμερα της έδωσα 40Ε και  δεν μπορούσα να χύσω με τίποτα. Μάλλον γιατί χθες γαμήθηκα στο gym τι χέρια τι πόδια δοκιμάσαμε τίποτα, μετά τα 20 λεπτά έχυσα μόνος μου ενώ πλακώθηκα στα λιπαντικά. Δυσανασχετούσε που κάθησε πολύ ώρα μέσα αλλά παρ'όλα αυτά δεν έφυγε.

Για ποια λες, δεν καταλαβα?
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
160 θελουν στο Βιλλα για 30 λεπτα
Τι ειναι ρε city tour και δε μας το ανακηνωνουν.
Εχουν χαζεψει εντελως...

Θα ανεβουν κι αλλο οη τιμες οσο υπαρχουν καταθεσεις οι τοκοι ανεβαινουν
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
[size=14pt]Θεσσαλονίκη δύναμη.[/size] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Οι 7 πρώτες κριτικές του καταλόγου αποκλειστικά δικές μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πάμε γεράαααααααααααα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, λέω να επισκεφτω μία εκ των: Κάρλα (Προμηθέως 19), Γιάννα (πράσινο-Ταντάλου) ή Μισέλ (Σαπφούς). Αξίζει καμία από αυτές ή θα φάω άκυρο; Έψαξα στις τελευταίες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάποια κριτική... Ξέρει κάτι κάποιος; please? Δεν είναι να τρώμε πατάτες σε περίοδο κρίσης... :-)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Συναγωνιστές, λέω να επισκεφτω μία εκ των: Κάρλα (Προμηθέως 19), Γιάννα (πράσινο-Ταντάλου) ή Μισέλ (Σαπφούς). Αξίζει καμία από αυτές ή θα φάω άκυρο; Έψαξα στις τελευταίες σελίδες, αλλά δε βρήκα κάποια κριτική... Ξέρει κάτι κάποιος; please? Δεν είναι να τρώμε πατάτες σε περίοδο κρίσης... :-)
Μισελ-Σαπφους ποια εννοεις??Η Μισελ ειναι στο Προμηθεως 25.Μηπως εννοεις τη Μαγια στο Σαπφους 8?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom