Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl σαν πρόεδρος που είσαι και σαν αρραβωνιάρης της και καλός πελάτης κιόλας απαιτούμε όλοι οι βυζολάγνες να φέρεις πίσω στη Θεσσαλονίκη την Δανάη  :tits2: :tits: .  Έμαθα ότι έχει χάσει και μερικά περιττά κιλά και έχουν σφίξει και τα μπουτάκια της τον τελευταίο καιρό.. Τι άλλο ζητάω ρε gl? Μόνο τη Δανάη θέλω. Δανάη λέω και κλαίω  :'( :'( :'(
βρε ολοι κλαιμε αλλα ειπαμε δεν γυρναει πισω η κοπελα.....με τιποτα...
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ανοιχτα σημερα ξερει κανεισ να παμε να ριξουμε ενα :knockinb: το βραδακη, αντε γιατι γκαυλωσα σημερα στην παραλια :cum:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
γυρισε η αφρο?γιατι χρειαζεται κατι δυνατο  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
98
Like
12.242
Πόντοι
25.165
Εμένα μου έτυχε να περιμένω να γαμήσω και περισσότερο από μία ώρα , όχι βέβαια μέσα στο δωμάτιο σαν τον μαλάκά, αλλά στο σαλόνι. Εξαρτάται από το πόσο πολύ θέλεις να πηδήσεις μια γκόμενα.

Αν κάνεις σωστή διαχείριση του χρόνου μπορείς να αποφύγεις πολύωρες αναμονές μέσα στο δωμάτιο, πληρώνοντας κανονικά στην τσατσά και μένοντας στο σαλόνι μέχρι το μέσον περίπου του χρόνου που η γκομενίτσα θα είναι στο δωμάτιο του τελευταίου συναθλητή.
Μετά περνάς εσύ και no problem.

Εννοειτε. Ξεχνιουντε οι μεσημεριανες πολυωρες αναμονες στην Κωλετη για να γαμησει καποιος την Αφρο ???? ΛΟΛ. τι 1 ωρα... 2 ωρες περιμενανε καποιοι.
 

Al Bandy

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
οχι εγω γκουγκλαρα μαριαννα ροσσ και βρηκα μια τριτοδευτερη ευρωπαια ξανθια πορνοσταρ....αν ειναι μαρτινα αλλαζει το θεμα΄να ξαναψαξουμε...
Guys τη βρήκα! (νομίζω..) τι κερδίζω; (χαχαχαχα...)


χθες την τίμησα.. (κριτική οσονούπω...)
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Guys τη βρήκα! (νομίζω..) τι κερδίζω; (χαχαχαχα...)


χθες την τίμησα.. (κριτική οσονούπω...)

Ωραιος ο παιχτης και τωρα το επιβεβαιωσαν και αλλη οτι ειναι αυτη
κατεβαζω ενα βιντεακι της να δω αν θα την τιμησω :fuck2: :fuck2:
παντως η αληθεια ειναι απο εμφανιση πρωτη εντυπωση δεν εντυπωσιαζει για να δουμε και στο ψητο τι κανει.. :pipa1:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εγώ πάντως προ ολίγου κατέθεσα στην Λούση που επέστρεψε από τις ολιγοήμερες διακοπές της ηλιοκαμένη και ανανεωμένη, λεπτομέρειες στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει, πιθανόν την πανηγυρικότερη όλων όσων έχω γράψει έως τώρα.

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ριχνω την (καταπληκτικη!) ιδεα στο συμβουλιο να εφαρμοσουμε συστημα ΓΑΜΑ-ISO (γαμαιζο!)
ελεγχος ποιοτητας δηλαδη
δεν ξερω πως ακριβως αλλα κατι σαν οι 5-10 πρωτοι σε κριτικες στην θεσσαλονικη να ψηφιζουν η κατι τετοιο και οταν υπαρχει πανω απο ενα ποσοστο να παιρνει η κοπελα την εγγυση της μπουρδελοκαταστασης
πχ λεμε τωρα αφρουλα στο τραπεζι 8 λενε ναι 2 οχι παιρνει σφραγιδα γαμαιζο και παντε ελευθερα αγωνιστες
βικη πχ 5 λενε ναι δεν παιρνει την εγγυση κλπ

τι σκεφτομαι ο πουστης ρε γαμωτο εγω επρεπε να ειχα  βγει δημαρχος!!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ριχνω την (καταπληκτικη!) ιδεα στο συμβουλιο να εφαρμοσουμε συστημα ΓΑΜΑ-ISO (γαμαιζο!)
ελεγχος ποιοτητας δηλαδη
δεν ξερω πως ακριβως αλλα κατι σαν οι 5-10 πρωτοι σε κριτικες στην θεσσαλονικη να ψηφιζουν η κατι τετοιο και οταν υπαρχει πανω απο ενα ποσοστο να παιρνει η κοπελα την εγγυση της μπουρδελοκαταστασης
πχ λεμε τωρα αφρουλα στο τραπεζι 8 λενε ναι 2 οχι παιρνει σφραγιδα γαμαιζο και παντε ελευθερα αγωνιστες
βικη πχ 5 λενε ναι δεν παιρνει την εγγυση κλπ

τι σκεφτομαι ο πουστης ρε γαμωτο εγω επρεπε να ειχα  βγει δημαρχος!!
Έχεις ξεφύγει...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Yio ηρθα  :grin:

Εχω και μια ψιλοαναφορα της σημερηνης πρωινης βαρδιας

Τηλεφωνικα
Ερημητη Πετρουλα
Μαντζαρου Αντζελα
Κωλετη Νικολ
Λαφαμ Λουση
Τσιρκο Μερτσυ

Κατ' ιδίαν
Κατεχακη Μαρα
Πιο μπουλα την περιμενα με αυτα που ειχα ακουσει
αλλα μια χαρα την βρηκα , ξανθουλα ομορφουλα , και ευδιαθετη , την κραταω στα υποψιν
Η Τσατσα ωραια τυπισσα , μαγκιορα με μαλλι κοντο και ξανθες ανταυγιες
Σαν το μωγο μου 60 χρωνων ηταν ,με την αναλογη "τρελιτσα"
Δεν δυσανασχετησε καθολου οταν δεν μπηκα αντιθετος με χαιρετετησε
Το ποιο σημαντικο ολων ισων ειναι οτι το σλογκαν ηταν " Αλλου 60 εδω 40 "
Για τις υπηρεσιες της κορασιδως ελεγε ,νομιζω το 69 το ειχαν σε τιμη προσφορας ..
'η το γυμνο .. δε ξερω θα σας γελασω τεςπα οποιος ψηνεται ας παει ... " Αλλου 60 εδω 40 "
Φριξου 14 Αντριαννα .com
Ψαρωσα να σας πω την αληθεια , οχι για καναν αλλο λογο αλλα γιατι το αγελαδισιο βλεμα ελειπε
Εχει βαλει εξτενσιονς εχει χασει λιγα κιλα στην περιφερια βγηκε με τις βυζουμπες φατσα φορα + στριγκακι
αν δεν την ειχα δοκιμασει θα σκαλωνα , βεβαια φιλος που μπηκε περασε ωραια και ειχε περασει εξισου καλα
και κοντα στα Χριστουγεννα που ειχαμε ξαναπαει , δεν ξερω αν την γνωρισα σε λαθος εποχη
δεν ξερω ποσο εχει προχωρησει το σχεδιο βελτιωσης αλλα εγω φοβηθηκα να μπω .. ισως κακως δε ξερω  
εμφανισιακα παντως εχει κανει level up σε σχεση με περιση αλλα και σε σχεση με πριν 6 μηνες ...
Το τηλεφωνο χαλασε λεει και δε το φτιαχνουν  τα αφεντικα  :rolleyes:
αλλο που δε θελανε οι τσατσαδες , φανταζομαι θα ειχαν βαρεθει να απαντανε σε ολους αυτους που ψαχναν την Ρεβεκκα  :rolleyes:
Ηθελα να ρωτησω ποιες αλλες δουλευουν αλλα η τσατσα ειχε δουλεια τακτοποιουσε μερικους FILF συναγωνιστες ....
Φριξου 9 η Τζεσυ
Βγηκε , χαιρετησε μεσα σε ενα πρασινο κολλητο φορεματακι χαμογελαστη με μαυρο μαλλι φρεσκοχτενισμενο
μολις εφυγε ηθελα να την βγαλω να και να τραβηξω μια επιτοπου  :cum:
Ωραιο το κορμι ... Ωραιο και το φορεμα . Μοντελακεν   :cum: :cum: :cum:
Κεφαλληνιας τοσο , ( Αφροδιτη ) Η Καρινα
Δευτερη φορα την βλεπω , απο περισι ειχα να την δω μετα απο μενα μπηκε κι αλλος και πηγε να κανει τσαχπινια και να του κανει ΜΠΟΥ
αφου ψιλοκρυφτικε στον τοιχο , χαμογελαστη κι αυτη , ευθιαθετη
Καλουλα και εδω η τσατσα με το κοντο ξανθο μαλλακι
το μονο που δεν μαρεσε ηταν ου ρωτησα για τηλεφωνοι και μου ειπε πτι εχουν καινουριο και δειχνοντας μου τα δωματια
πρωφανος θα μου το εδινε αφου γινομουν "πελατης"
χαιρετουρες τα λεμε ...

Το 52 κλειστο , το σααλ ανοιχτο

ξεχασα καποιο ?  :think: μπα ..
Αυτα !
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Παιδες μολις διαβασα στις κριτικες του Ν.Ουρανου 26 οτι γυρισε η Ναντια!! Λετε να ναι αποψε εκει? Η κλασσικα μονο πρωϊνή??...

Επίσης, jo, να σε ρωτησω φιλε, για σημερα βραδυ γενικα τι προτεινεις?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Πραγματι εχω ξεφυγει!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

παντως τελικα αυριο ψηνομαι περισσοτερο να κανω βραδυ καμμενη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα(τζο προεδρε κλπ ρεμαλια αν ψηνεσται βρισκομαστε αυριο βραδυ να πεσει το γελιο της αρκουδας) παρα να παω πρωι με τυροπιτα και μιλκο σε στουντιο

υ.γ καλα ρε τζο ειδες το μωρουλινι μας κια δεν περασες????? :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παιδες μολις διαβασα στις κριτικες του Ν.Ουρανου 26 οτι γυρισε η Ναντια!! Λετε να ναι αποψε εκει? Η κλασσικα μονο πρωϊνή??...

Επίσης, jo, να σε ρωτησω φιλε, για σημερα βραδυ γενικα τι προτεινεις?

Να προτεινω δε μπορω ουτε στον εαυτο μου .. σημερα 3 ωρες εκανα να αποφασισω που να παω
τελικα εγινα επιπλοποιος .. ουτε ο Κυριαζης να ημουν  2 Κομοδινα "εφτιαξα"  :fuck2: :fuck2:

Γεια σου Χρησταρα  :rockon:
Τα ντουλαπια τα σκαμπο και τα ντιβανια  :rockon:

Πραγματι εχω ξεφυγει!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
παντως τελικα αυριο ψηνομαι περισσοτερο να κανω βραδυ καμμενη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα παρα να παω πρωι με τυροπιτα και μιλκο σε στουντιο
υ.γ καλα ρε τζο ειδες το μωρουλινι μας κια δεν περασες????? :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ποιος το ειπε αυτο ? :cool2:


Μπαι δε γουει
Βιλα βραδυ θα ειναι η Μαντυ
Λα Φαμ γραφει διπλα
σε ολα τα αλλα με ενα ντανταφωνο μαθαινεις
αν θες παρε και πες ποιοες να σου πω την γνωμη μου
τοσο εγω οσο και οι αλλοι ..
αλλιως δεν εχω κατι να προτεινω :dunno:

 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Ok, μαλλον θα κανω μια γυρα απο τα στεκια. Οποτε θα γραψω αν ειναι.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ενημερωση τωρα απο βαρφαρη

Σαπφουσ20:Βικη 20χρονο μελλαχρινο ρωσιδακι στρουμπουλο με ωραιες βυζαρες

Σαπφουσ7: ενα μικρο ξανθο με μικρα βυζακια

Σαπφουσ5:8 ατομα μεσα στην αναμονη την εκανα με τη μια

Σαπφουσ8:δε θυμαμαι ονομα αλλα η τσατσα ειπε κατι αξιοσημιοτο 60ευρω φουλ προγραμμα

Eros house:Σαμπρινα μελλαχρινο σγουρομαλλικο

Τανταλου14:Βαλια (εμενα προσωπικα δε μαρεσε)

Τανταλου8:Νταιζη ωραιω μωρο μελλαχρινο 1.80
μα ωραιες βυζαρες 80 φουλ για κολαρακι δε ρωτησα

Προμηθεως 25: Ειρηνη η κυρακατινα της διπλανης
πολυκατοικιας απο 30 μεχρι 80 με κολαρακι
Μαυρομαλλα κοντη γυρω στα 40

Σαπφους 5:δευτερη προσπαθεια ξανα 8 ατομα μεσα και το μωρο αργει 20 λεπτα τελικα η αναμονη  Τσεχα 19 χρονων 30 απλο 60 φουλ προγραμμα ωραιω μωρο ξανθο μακρυ μαλλι
Ωραιω στρουμπολο κολαρακι τωρα πως την λενε δεν βγαλαμε ακρη με την τσατσα 3 φορες τη ρωτησα κατι μεταξι Αντουανετας και Ανουλας μου ελεγε τεσπα

Σαπφους-Τανταλου: μολις επιασε βαρδια Αλεξανδρα ρουμανα 19 χρονων ωραιω κορμι το κωλαρακι κοιταει
στον ουρανο και δεν εχει ιχνος κοιταριτιδας και δινει και κωλο
Χουφτωθηκαμε κανα 5λεπτο στο σαλονι με πιανε τον
πουτσο εγω εξεταζα το κωλαρακι της και μετα παλεψα μ αυτην και με την τσατσα γιατι δεν μ αφηναν να φυγω

Και η τσαρκα διεκοπει λογο εκτακτης αναγκης

Sorry για τις λιγες πληροφοριες
αλλα ειχα και καιρο νε βγω τσαρκα οπως και να γραψω ενημερωση
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ποιος το ειπε αυτο????

περασες δηλαδη??

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ!!

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ....ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom