Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Παράξενη βόλτα σήμερα λοιπόν...
Βίλλα Μάντυ...πριν 2 χρόνια τον έπαιζα γι αυτήν...τώρα ούτε ευρώ...
Λα Φαμ...Μαρία τσέχα....γι αυτήν πριν 4
Βαρδάρη ( ΝΑΙ )
Αλουμινάτο....αυτή είναι η Βίκυ...τι όμορφη...αλλά αν και δεν ήξερα όνομα υποψιάστηκα ότι αυτή θα είναι η φόλα
Ανορθόγραφο...Ξανθια ζουμπουρλη αδιαφορη
Μπλε...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ?????? ΕΛΕΟΣ...ΚΑΛΟ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΡΕΖΟΝΟΦΑΤΣΑ ΑΣΧΗΜΗ....

απολογισμός...μια παχια και 40 στην τσεπη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παράξενη βόλτα σήμερα λοιπόν...
Βίλλα Μάντυ...πριν 2 χρόνια τον έπαιζα γι αυτήν...τώρα ούτε ευρώ...
Λα Φαμ...Μαρία τσέχα....γι αυτήν πριν 4
Βαρδάρη ( ΝΑΙ )
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΡΕΜΑΛΙΑ!

τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους στα παιδια της μπουρδελοκαταστασης
γεια σου ρε στελιο καταδρομεα....σε βλεπω την επομενη  φορα με κουκουλα αλα μαυρος θανατος να βολταρεις..... ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΡΕΜΑΛΙΑ!


συνεχεια μαλλον αυριο πρωι-μεσημερακι με μιλκο και τυροπιτα μαλλον καμια λουση βλεπω να πληρωνει τα σπασμενα :rockon: :rockon:

τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους στα παιδια της μπουρδελοκαταστασης

Άααααλλος για την Λούση.

Λοιπόν ,στελιος, καβλακτικος, συν κανα διό ανώνυμοι συν καναδιό επισκέπτες, τη βλέπω τη μικρή να τρέχει και να μην φτάνει σήμερα.

Ασε που ψήνομαι και εγώ, μπα δεν, πρροχθές ήμουν εκεί ακόμη δεν στέγνωσε το μελάνι της κριτικής, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ετσι ετσι , κλωστια στη πορτα , φαπα στην τσατσα
πως σε λενε μωρη , και δρομο
:2funny:

Λοιπον μη μπεις στο διλλημα που ημον και γω χθες .. πανε Λουση
μετα περνα πες κι ενα γεια στην Αλλη να εχεις μαι εικονα στο μυαλο σου μεχρι να πας...

Παράξενη βόλτα σήμερα λοιπόν...
Βίλλα Μάντυ...πριν 2 χρόνια τον έπαιζα γι αυτήν...τώρα ούτε ευρώ...
Λα Φαμ...Μαρία τσέχα....γι αυτήν πριν 4
Βαρδάρη ( ΝΑΙ )
Αλουμινάτο....αυτή είναι η Βίκυ...τι όμορφη...αλλά αν και δεν ήξερα όνομα υποψιάστηκα ότι αυτή θα είναι η φόλα
Ανορθόγραφο...Ξανθια ζουμπουρλη αδιαφορη
Μπλε...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ?????? ΕΛΕΟΣ...ΚΑΛΟ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΡΕΖΟΝΟΦΑΤΣΑ ΑΣΧΗΜΗ....

απολογισμός...μια παχια και 40 στην τσεπη

Ρεαλισμος ...
:2funny:

Ευχαριστώ που μου έσωσες τις βενζίνες.. :)

Καποιος ειχε πει οτι ειναι αυτη απο Κατεχακη που ειχες παρει ( και δεν εγραψες κριτικη  :s&m_3:)
το εταιρον αβυζο πιπινι μετα την Ερικκα



ΥΓ
Καλα ρε Στελιο σκονακι με το κινιτο  κανεις ? φτου σου δε ντρεπεσαι  :idiot:
:cheesy:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ΡΕΜΑΛΙΑ!

η πολυαναμενομενη απο ολο το σαιτ( :2funny: :2funny:) καμενη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα μου εληξε ΧΩΡΙΣ καταθεση
ΓΑΜΙΟΛΕΣ τσατσαδες και ΚΟΜΟΔΙΝΑ ο καιρος του σκοταδισμου ΠΕΡΑΣΕ
αδικα λεφτα σε καμια πλεον

Ξεκιναω απο
τανταλου 14(αλουμινατο)
το κομοδινο βικυ...αν ειχα κανα παλτο μαζι ευχαριστως να περνουσα να το αφηνα πανω στο κομοδινο αλλα ειμουν με το κοντομανικο οποτε την εκανα
τανταλου και σαπφους γωνια(πρασινο)αντε λεω θα ειναι καμια αντριανα που εχει καλες κριτικες κ την ειχα δει να περασω μπαινω λοιπον ρωταω την τσατσα ποια ειναι και μαγκια εκεινη εσυ πια θες??αρχιζω της αραδιαζω εκει ονοματα και πηρε τα αρχιδια μου η κουφαλα μαγκιες με τα μελη του σαιτ κομενες πουστοτατσαδες αυτα σε τιποτα πιτσιρικαδες :s&m_1: βγαινει τελος παντων -αλεξανδρα
μια ξανθια αισθηση δεν μου κανε ουτε κρυο ουτε ζεστη στο σαλονι μου ριξε παντως χουφωτμα κλπ για να περασω αλλα δεν μασησα..

συνεχεια παω λεω να παρω ματι κελλυ και αντε αν ειναι και μαυρισμενη ακομα πιο καυλα ας φαω πατατα δεν πειραζει..αμ δε!!!και εδω ακυρο
ελειπε σε αδεια!!!
σαπφως 20(κελοσπιτο)και παλι μπαινω μεσα λεω την πουστοτσατσα ποια κοπελα ειναι και μου λεει εσυ πια θες!την κελλυ τις λεω ρε!αα λειπει ειναι η ανιτα ιταλιδα τεσπα περιμενω βγαινει η ανιτα ενα μαυροτσουκαλο τοσο προς το γυφτε αν ειναι αυτη ιταλιδα εγω ειμαι ο μαλτινι
την κανω και απο εδω(αυριο πρωι μου ειπε θα ειναι μια νικη..)
συνεχεια
σαπφως 8(ανορθογραφο)βγαινει μια ξανθια μια λεει
ρε αυτη ειναι και καλα η μια η κινεζα που λεγαμε???!!!
καμια σχεση με κινεζα δεν ξερω μπας και ειναι αλλη? :think:ουστ και απο εδω
μετα
σαπφως 7ποια ειναι λεω παλι??αντε τα ιδια εσυ πια θες...ρε μαγκες πραγματικα αλλη φορα θα πω ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΜΩΡΗ!τεσπα με τα πολα μου λεει Βιολετα..κατι κλικ μου κανει θυμαμαι κατι καλα λογια κ κριτικες?? :think: τεσπα βγαινει και ειναι ενα αχρωμο αοσμο αγευστο ξανθο με μικρο τατουαζ πισω κατω χαμηλα στην μεση η οποια κιολας περναει απ το σαλονι τελειως γραφοντας μας λες και εχει στανταρ πελατια και μας γραφει στα αρχιδια της
ουστ και απο εδω μωρη χαμουρα
παμε διπλα
σαπφως 5με το μπαινω ρωταω απανταει μου λεει ιονελα λεω οκ την ξερω την εχω παρει δεν ψηνομουν να περασω απλα οκ ας την δω να βγει και εκεινη την ωρα παω να σημειωσω στο κινητο τα ονοματα τα προηγουμενα σε μυνημα για να τα γραψω μετα στην αναφορα και πεταγεται η ψωλοτσατσα και μου λεει-α οχι κλεινουμε τα κινητα!!!!!!!βρε ουστ γαμιολοτσατσα βγαινει η ιονελα οκ την ξερω με ενα ξεκωλο τελειως κατι πιτσιρικαδες που ηταν εκει την αρχισαν στα ορθια στο χουφτωμα αλλα την εκανε στα γρηγορα και τους λεει μεσα αν θελετε
συνεχεια..
Για σου Στελιο με τα ωραια σου !
Συμφωνω και επααυξανω για την χτεσινη bu..τσαρκα ! Μια μαυρη καρτα για το χτεσινο !!!
 

Συνημμένα

  • black ca.jpg
    black ca.jpg
    1,3 KB · Εμφανίσεις: 24

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γρηγορο περασμα απο Μυλο 13.30

Νικ. Ουρανου 26: Ναντια απο Ερημιτη ξανθο μιλφακι χαμογελαστο
και ευδιαθετο Η καυλιαρα θεια που θελαμε μικροι να πηδηξουμε οχι πολυ καλη εμφανιση λιγο κατσιασμενη αλλα απο οτι εχει γραφτει μεσα στο δωματιο
πολυ καλη απο 30 ξεκιναει το απλο. Κορυφαιο: Λεω οταν μπηκα ποια δουλευειμου λεει η τσατσα η Ναντια δεν την ξερεις. Οχι της λεω.
Τσατσα: Ειναι παρα πολυ καλη μπες και στο ιντερνετ αν θελεις θα διαβασεις
μονο καλα ( πολυ ενημερωση εχει πεσει)

Φριξου 14: Αντριαννα ωραιο πιπινακι ξανθο με πολυ ωραιο στηθος μαλλον σιλικονατο 3αρακι και τατου δεξια απο τον αφαλο λιγο ξινησμενη δεν
ειχε πολυ κεφι αλλα και η τσατσα μια κοντη με ξανθο αγορε μαλλι πολυ ξινη απο 40 ξεκινουσε το απλο. 

Villa: H Τζεσυ απο εμφανιση πολυ καλη
με το που ειπε Τζεσυ λεω φευγω γιατι μου εχουν πει διαφορα οτι δεν ειναι καλη. Ε μου λεει δοκιμασε
πρωτα πως την κρινεις. Λεω απο αυτα που ακου. Μου λεει
αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις τεσπα απο 40 το απλο. Την ρωταω για Αντριανα και μου ειπε οτι δεν
ξερει αν θα ξαναρθει αυτη τη βδομαδα εχει ρεπο παντως.

Κεφαλληνιας 8: Χριστινα Ωραιο μιλφ, μαλλι καστανοξανθο με λιγο κοιλιτσα αλλα πολυ καυλιαρικο στυλ σωμα οχι τιποτα ιδαιετερο στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ ...ναρα. Πολυ καλα ελληνικα. Με χουφτωσε και λιγακι. Πολυ ευγενικη και
αυτη και η τσατσα. Απο 40 το απλο.

A. Γεωργιου 4: τηλεφωνικη ενημερωση ( ισως η πιο ευγενικη τσατσα ever) επεστρεψε η Ευα απο διακοπες
ειναι η πρωτη της μερα, θα ειναι εκει μεχρι της 19:30







υ ειπε οτι δεν
ξερει αν θα ξαναρθει αυτη τη βδομαδα εχει ρεπο παντως.

Κεφαλληνιας 8: Χριστινα Ωραιο μιλφ, μαλλι καστανοξανθο με λιγο κοιλιτσα αλλα πολυ καυλιαρικο στυλ σωμα οχι τιποτα ιδαιετερο στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ ...ναρα. Πολυ καλα ελληνικα. Με χουφτωσε και λιγακι. Πολυ ευγενικη και
αυτη και η τσατσα. Απο 40 το απλο.

A. Γεωργιου 4: τηλεφωνικη ενημερωση ( ισως η πιο ευγενικη τσατσα ever) επεστρεψε η Ευα απο διακοπες
ειναι η πρωτη της μερα, θα ειναι εκει μεχρι της 19:30






















 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
προφανως η χριστινα στην κεφαλληνιας ειναι η παλια μιλφ η αλβανιδα ε;καλη φαση μεσα αν και τελευταια ειχε κοψει το πρωκτικο απο τα προγραμματα....παντως παιζουν εξτραδακια γυμνο τσιμπουκι και τετοια...καλη καυλα....
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
προφανως η χριστινα στην κεφαλληνιας ειναι η παλια μιλφ η αλβανιδα ε;καλη φαση μεσα αν και τελευταια ειχε κοψει το πρωκτικο απο τα προγραμματα....παντως παιζουν εξτραδακια γυμνο τσιμπουκι και τετοια...καλη καυλα....


Ειναι πολυ καυλιαρα αν και μεγαλης ηλικιας πρεπει
ναναι γυρω στα 40 αν δεν κανω λαθος.
Ειναι για αυτους που τους αρεσουν οι μιλφ.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γρηγορο περασμα απο Μυλο 13.30
Νικ. Ουρανου 26: Ναντια απο Ερημιτη ξανθο μιλφακι χαμογελαστο
και ευδιαθετο Η καυλιαρα θεια που θελαμε μικροι να πηδηξουμε οχι πολυ καλη εμφανιση λιγο κατσιασμενη αλλα απο οτι εχει γραφτει μεσα στο δωματιο
πολυ καλη απο 30 ξεκιναει το απλο. Κορυφαιο: Λεω οταν μπηκα ποια δουλευειμου λεει η τσατσα η Ναντια δεν την ξερεις. Οχι της λεω.
Τσατσα: Ειναι παρα πολυ καλη μπες και στο ιντερνετ αν θελεις θα διαβασεις
μονο καλα ( πολυ ενημερωση εχει πεσει)
:2funny: :2funny: :2funny: Εδω το αγαπανε το ιντερνετ ε ?  ενω στην οδο φριξου οχι και τοσο  :cool2:
γενικα οπου υπσαρχουν αρνητικα σχολια υπαρχει μια απαξιωση , ψεματα λενε στο ιντερνετ  :jerking:
αμα πεις τιποτα καλο ζητω το ιντερνετ


Φριξου 14: Αντριαννα ωραιο πιπινακι ξανθο με πολυ ωραιο στηθος μαλλον σιλικονατο 3αρακι και τατου δεξια απο τον αφαλο λιγο ξινησμενη δεν
ειχε πολυ κεφι αλλα και η τσατσα μια κοντη με ξανθο αγορε μαλλι πολυ ξινη απο 40 ξεκινουσε το απλο. 
Ξινησμενη ? αρχησαμεεεε  :cheesy:
Την πρωτη φορα μου ειπαν 30 μετα ξαναπηγα λεει 40
Με λιγα λογια 40 πληρωνουν οι χαζοι σαν εμενα που δεν κανουν παζαρια  :jerking:
οποιος μαλακας σκαλωσει με 40 σκαλωσε , τοσος σεβασμος στον πελατη  :jerking:
χωρια που κοψαν και το τηλεφωνο για να μη τους πριζουν ποτε θα γυρισει η ρεβεκκα  :cheesy:

Ερημητη , Ουρανου , Τσιρκο , Κεφαλληνιας , Σααλ στο λενε στα ισα

Φρ 14 , Λα φαμ  , Κατεχακη
Καλα Μαντζαρου Βιλα Κωλετη ειναι σταθεροι στο 40 ρι ,
τουλαχιστον σεν αισθανεσαι μαλακας εκει ξερεις ολοι τοσο δινουν


Villa: H Τζεσυ απο εμφανιση πολυ καλη
Δε θα πω πολλα, σε λιγο στελνω κριτικη φρεσκια
εμφανισιακα και μονο λεει μια δοκιμη , :cum: αρκει να μην περιμενεις πολλα


Κεφαλληνιας 8: Χριστινα Ωραιο μιλφ, μαλλι καστανοξανθο με λιγο κοιλιτσα αλλα πολυ καυλιαρικο στυλ σωμα οχι τιποτα ιδαιετερο στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ ...ναρα. Πολυ καλα ελληνικα. Με χουφτωσε και λιγακι. Πολυ ευγενικη και αυτη και η τσατσα. Απο 40 το απλο.
30 μου ειπαν προχθες (νομιζω).. εχουν και καινουριο τηλεφωνο αλλα εμμενσος πλην σαφως
επρεπε να πηδηξω την Καρινα για να το παρω ..


A. Γεωργιου 4: τηλεφωνικη ενημερωση ( ισως η πιο ευγενικη τσατσα ever) επεστρεψε η Ευα απο διακοπες
ειναι η πρωτη της μερα, θα ειναι εκει μεχρι της 19:30
Και ποια δουλευε πρωι ?  :think: πωω αυτο το μαγαζι σαν να μην υπαρχει ειναι μου φαινετε
Απο τσατσαδες η μια ειναι Οκ , μια αλλη σημαδεμενη - καμμενη τι ειναι , δε μαρεσε καθολου
εχω να πατησω πολυ καιρο , και δεν εχω μπει σε δωματιο ποτε , ετσι εγκυκλοπαιδικα ...



Γεια σου Ρασταφαρι :smitten: Σε παω














 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η ευα λεει θειο.... :2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
πηγα τελικα εκει που ελεγα
και απο οτι εμαθα το μισο σαιτ περασε σημερα απο εκει :2funny:

για το αλλο τι να κανα σημειωνα στο κινητο γιατι ειχε πολλα νεα ονοματα και προτιμουσα να γραψω πχ ανορθογραφο η μια παρα "μια ξανθια κλπ"  εγω φταιω ρεμαλια που νιαζομαι για εσας!
αλλη φορα θα παιρνω μπακαλοτεφτερο μαζι τερμα το κινητο :2funny:

κριτικη για σημερα δεν ξερω αν γραψω περιμενω εγκριση απο τζο..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ποια δουλευε οσο ελειπε ενωαω  :zfuck:
καμια.....
πηγα τελικα εκει που ελεγα
και απο οτι εμαθα το μισο σαιτ περασε σημερα απο εκει :2funny:

για το αλλο τι να κανα σημειωνα στο κινητο γιατι ειχε πολλα νεα ονοματα και προτιμουσα να γραψω πχ ανορθογραφο η μια παρα "μια ξανθια κλπ"  εγω φταιω ρεμαλια που νιαζομαι για εσας!
αλλη φορα θα παιρνω μπακαλοτεφτερο μαζι τερμα το κινητο :2funny:

κριτικη για σημερα δεν ξερω αν γραψω περιμενω εγκριση απο τζο..
στελιο γραψε....προεδρου παροντος πασα αρχη παυσατω...... :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πηγα τελικα εκει που ελεγα
και απο οτι εμαθα το μισο σαιτ περασε σημερα απο εκει :2funny:

για το αλλο τι να κανα σημειωνα στο κινητο γιατι ειχε πολλα νεα ονοματα και προτιμουσα να γραψω πχ ανορθογραφο η μια παρα "μια ξανθια κλπ"  εγω φταιω ρεμαλια που νιαζομαι για εσας!
αλλη φορα θα παιρνω μπακαλοτεφτερο μαζι τερμα το κινητο :2funny:

κριτικη για σημερα δεν ξερω αν γραψω περιμενω εγκριση απο τζο..

Τοπες και τόκανες εεεεε.

Είδες καμιά παρουσία εκεί  :huh:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
μου έλειψε  ο  al  που είναι το καμάρι μου  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom