Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σαπφους-Τανταλου: μολις επιασε βαρδια Αλεξανδρα ρουμανα 19 χρονων ωραιω κορμι το κωλαρακι κοιταει
στον ουρανο και δεν εχει ιχνος κοιταριτιδας και δινει και κωλο
Χουφτωθηκαμε κανα 5λεπτο στο σαλονι με πιανε τον
πουτσο εγω εξεταζα το κωλαρακι της και μετα παλεψα μ αυτην και με την τσατσα γιατι δεν μ αφηναν να φυγω

Και η τσαρκα διεκοπει λογο εκτακτης αναγκης

Sorry για τις λιγες πληροφοριες
αλλα ειχα και καιρο νε βγω τσαρκα οπως και να γραψω ενημερωση

Μελαχρινή μα μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί αυτή η Αλεξάνδρα. ??? :huh:

Αν ναι, που φαντάζομαι ότι αυτή είναι , προσοχή, σε απογειώνει στο σαλόνι και μέσα είναι κομοδινάρα. Be careful

Ομιλώ εκ πείρας. >:(

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μελαχρινή μα μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί αυτή η Αλεξάνδρα. ??? :huh:

Αν ναι, που φαντάζομαι ότι αυτή είναι , προσοχή, σε απογειώνει στο σαλόνι και μέσα είναι κομοδινάρα. Be careful

Ομιλώ εκ πείρας. >:(

μπα μαλλον το γυφτορουμανακι με το ξανθο μαλλι λεει...με το πεταχτο κωλαρακι....εξισου παγιδα και αυτη εξω,φολα ακουω μεσα....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επιβεβαιωνω για αλεξανδρα, την πηρα χθες το βραδυ για τον ιδιο λογο,εκανε παιχνιδια τρελα στο σαλονι,αλλα μεσα κομοδιναρα και πολυ βιαστηκη.προσοχη μαγκες!μην την πατησετε!τελικα η νυχτα τελειωσε με καταθεση στη παντα τελεια βερονικα (νο κομεντς)!
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
μπα μαλλον το γυφτορουμανακι με το ξανθο μαλλι λεει...με το πεταχτο κωλαρακι....εξισου παγιδα και αυτη εξω,φολα ακουω μεσα....

Ναι αυτο το Ρουμανακι ειναι πολυ κορμι με τελειο πεταχτο κολαρακι μου ειπε οτι ειναι ρουμανα
Επεσε πολυ χουφτωμα στο σαλονι
Μεσα ειναι φολα;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι αυτο το Ρουμανακι ειναι πολυ κορμι με τελειο πεταχτο κολαρακι μου ειπε οτι ειναι ρουμανα
Επεσε πολυ χουφτωμα στο σαλονι
Μεσα ειναι φολα;;;
ετσι γραφουν ολοι οσοι την πηραν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σαπφουσ8:δε θυμαμαι ονομα αλλα η τσατσα ειπε κατι αξιοσημιοτο 60ευρω φουλ προγραμμα

Γεια σου Ρασταφαρι αδερφε  :rockon:
και στην Κατεχακη "Αλου 60 εδω 40"

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ....ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι .. εκανα το κολπο με το χαρτι :tooth:
χαλασμενο παγωτο φιλε;ή κανα βρωμικο εφαγες;τι παιχτηκε; :think: :grin:

:2funny: :2funny:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδες ειχα καιρο να κανω τσαρκα και ειχα ξεχασει αυτη την απιστευτη
εικονα που περιμενουν ολοι στο δωματιο οι συναγωνηστες αμιλητοι να κοιταν ο
ενας τον αλλον η τσατσα παραδιπλα να ξεφυσαει.
Βγαλμενο απο ρετρο ταινια.
Παραλιγο να με πιασουν τα γελια.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Τελικα Σαπφους 5 " Ιονελα " την ελεγαν το διαβασα τωρα σε παλιοτερο
ποστ και το θυμηθηκα.
Και η τσατσα καμια γυφτορουμανα θα ειναι και δεν μπορουσα να
καταλεβω τι ελεγε...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
επιβεβαιωνω για αλεξανδρα, την πηρα χθες το βραδυ για τον ιδιο λογο,εκανε παιχνιδια τρελα στο σαλονι,αλλα μεσα κομοδιναρα και πολυ βιαστηκη.προσοχη μαγκες!μην την πατησετε!τελικα η νυχτα τελειωσε με καταθεση στη παντα τελεια βερονικα (νο κομεντς)!
Και που είναι η κριτική βρε  :think:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Καποιος χρωσταει ακομα κριτικη για τζεσυ ονοματα δεν λεμε :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :
 

alekostsapa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
kalispera alania..8elo enhmerosi gia ayrio to prwi poies douleuoun sto bardari gt ir8a apo adeia kai exo polles kayles!!!
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Αυτη τη στιγμη

Κατεχακη Καρμεν βγηκε με ενα ασπρο στριγκακι μονο και με τις
υπεροχες βυζαρες εξω και ενα ωραιο τατου δεξια απο τον αφαλο
Απο 40 το απλο 50 γυμνο 70 το 69 κανει και παρτουζα ηταν σχετικα
χαμογελαστη... ωραιο μωρο πολυ ωραιω φυσικο στητο 2.5αρι στηθος

Μαντζαρου 10: Μαρτινα ηταν μεσα με συναγωνιστη και εδω απο 40
το απλο και παμε το ιδιο προγραμμα με κατεχακη
Ξανθο μωρο γυρω στο 1.70 μακρι μαλλι βγηκε με ενα μαυρο
συνολο λιγο βαριεστημενα το μονο κακο λιγο ακολη κατα τα αλλα μια χαρα

Αυτα παιδια απο ενα γρηγορο περασμα
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπερα. Σημερα κωλετη και τσιρκο ξερει κανεις τι παιζει? ευχαριστω
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Πήγαμε βόλτα σήμερα βραδυνή, από τις 21:30 έως τις 23:30 χωρίς κατάθεση
Π.Ερημίτη 2 (νταλίκες) η Τζούλια. Καλό κομμάτι, η καλύτερη που είδαμε απόψε. Ερεθίστηκε το μόριο :bigdick:
Ν. Ουρανού 26 η Κάρμεν. Γεμάτη, μεγάλη σε ηλικία, δεν ερέθισε το μόριό μας
Φρίξου 14 μια ψηλή νταρντάνα μαυρισμένη με ράστα μαλλιά. Καλύτερα μια μαλακία, εκεί κρύφτηκε το μόριο
Φρίξου 9 (Villa) η Γερμανίδα Μάντυ
Κωλέττη η Έφη. Την τσατσά την είχε πιάσει κόψιμο πίνοντας κρύο νερό  :2funny:
Κεφαλληνίας 8 μια χοντρούλα. Δε συγκρατάμε το όνομά της αλλά το κορμί της
Αν. Γεωργίου 34 (La Femme) η Μαρία η Τσέχα. Δεν προλάβαμε τη Λούση. Αχ Λούση  :smitten: θα την κάνω αρραβωνιάρα μου
Από το Τσίρκο δεν περάσαμε

Πήγαμε Βαρδάρη να δούμε τι παίζει και εκεί πέρα, τρελή κατάσταση. Πιτσιρίκια των 4-5 ατόμων μπαινοέβγαιναν σε κάθε φως. Αναμονή, να περιμένουν τη γκόμενα αρκετοί, πέσαμε και σε ορισμένες σε αλλαγή βάρδιας, γενικά χάλια κατάσταση. Αυτά ρε παίδες, αύριο πάω για κατάθεση αν όλα παν καλά
 

Επισκέπτης
Πήγαμε βόλτα σήμερα βραδυνή, από τις 21:30 έως τις 23:30 χωρίς κατάθεση
Π.Ερημίτη 2 (νταλίκες) η Τζούλια. Καλό κομμάτι, η καλύτερη που είδαμε απόψε. Ερεθίστηκε το μόριο :bigdick:
Ν. Ουρανού 26 η Κάρμεν. Γεμάτη, μεγάλη σε ηλικία, δεν ερέθισε το μόριό μας
Φρίξου 14 μια ψηλή νταρντάνα μαυρισμένη με ράστα μαλλιά. Καλύτερα μια μαλακία, εκεί κρύφτηκε το μόριο
Φρίξου 9 (Villa) η Γερμανίδα Μάντυ
Κωλέττη η Έφη. Την τσατσά την είχε πιάσει κόψιμο πίνοντας κρύο νερό  :2funny:
Κεφαλληνίας 8 μια χοντρούλα. Δε συγκρατάμε το όνομά της αλλά το κορμί της
Αν. Γεωργίου 34 (La Femme) η Μαρία η Τσέχα. Δεν προλάβαμε τη Λούση. Αχ Λούση  :smitten: θα την κάνω αρραβωνιάρα μου
Από το Τσίρκο δεν περάσαμε

Πήγαμε Βαρδάρη να δούμε τι παίζει και εκεί πέρα, τρελή κατάσταση. Πιτσιρίκια των 4-5 ατόμων μπαινοέβγαιναν σε κάθε φως. Αναμονή, να περιμένουν τη γκόμενα αρκετοί, πέσαμε και σε ορισμένες σε αλλαγή βάρδιας, γενικά χάλια κατάσταση. Αυτά ρε παίδες, αύριο πάω για κατάθεση αν όλα παν καλά

Πώς είναι αυτή η Τζούλια στις νταλίκες δηλαδή??
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!

η πολυαναμενομενη απο ολο το σαιτ( :2funny: :2funny:) καμενη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα μου εληξε ΧΩΡΙΣ καταθεση
ΓΑΜΙΟΛΕΣ τσατσαδες και ΚΟΜΟΔΙΝΑ ο καιρος του σκοταδισμου ΠΕΡΑΣΕ
αδικα λεφτα σε καμια πλεον

Ξεκιναω απο
τανταλου 14(αλουμινατο)
το κομοδινο βικυ...αν ειχα κανα παλτο μαζι ευχαριστως να περνουσα να το αφηνα πανω στο κομοδινο αλλα ειμουν με το κοντομανικο οποτε την εκανα
τανταλου και σαπφους γωνια(πρασινο)αντε λεω θα ειναι καμια αντριανα που εχει καλες κριτικες κ την ειχα δει να περασω μπαινω λοιπον ρωταω την τσατσα ποια ειναι και μαγκια εκεινη εσυ πια θες??αρχιζω της αραδιαζω εκει ονοματα και πηρε τα αρχιδια μου η κουφαλα μαγκιες με τα μελη του σαιτ κομενες πουστοτατσαδες αυτα σε τιποτα πιτσιρικαδες :s&m_1: βγαινει τελος παντων -αλεξανδρα
μια ξανθια αισθηση δεν μου κανε ουτε κρυο ουτε ζεστη στο σαλονι μου ριξε παντως χουφωτμα κλπ για να περασω αλλα δεν μασησα..

συνεχεια παω λεω να παρω ματι κελλυ και αντε αν ειναι και μαυρισμενη ακομα πιο καυλα ας φαω πατατα δεν πειραζει..αμ δε!!!και εδω ακυρο
ελειπε σε αδεια!!!
σαπφως 20(κελοσπιτο)και παλι μπαινω μεσα λεω την πουστοτσατσα ποια κοπελα ειναι και μου λεει εσυ πια θες!την κελλυ τις λεω ρε!αα λειπει ειναι η ανιτα ιταλιδα τεσπα περιμενω βγαινει η ανιτα ενα μαυροτσουκαλο τοσο προς το γυφτε αν ειναι αυτη ιταλιδα εγω ειμαι ο μαλτινι
την κανω και απο εδω(αυριο πρωι μου ειπε θα ειναι μια νικη..)
συνεχεια
σαπφως 8(ανορθογραφο)βγαινει μια ξανθια μια λεει
ρε αυτη ειναι και καλα η μια η κινεζα που λεγαμε???!!!
καμια σχεση με κινεζα δεν ξερω μπας και ειναι αλλη? :think:ουστ και απο εδω
μετα
σαπφως 7ποια ειναι λεω παλι??αντε τα ιδια εσυ πια θες...ρε μαγκες πραγματικα αλλη φορα θα πω ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΜΩΡΗ!τεσπα με τα πολα μου λεει Βιολετα..κατι κλικ μου κανει θυμαμαι κατι καλα λογια κ κριτικες?? :think: τεσπα βγαινει και ειναι ενα αχρωμο αοσμο αγευστο ξανθο με μικρο τατουαζ πισω κατω χαμηλα στην μεση η οποια κιολας περναει απ το σαλονι τελειως γραφοντας μας λες και εχει στανταρ πελατια και μας γραφει στα αρχιδια της
ουστ και απο εδω μωρη χαμουρα
παμε διπλα
σαπφως 5με το μπαινω ρωταω απανταει μου λεει ιονελα λεω οκ την ξερω την εχω παρει δεν ψηνομουν να περασω απλα οκ ας την δω να βγει και εκεινη την ωρα παω να σημειωσω στο κινητο τα ονοματα τα προηγουμενα σε μυνημα για να τα γραψω μετα στην αναφορα και πεταγεται η ψωλοτσατσα και μου λεει-α οχι κλεινουμε τα κινητα!!!!!!!βρε ουστ γαμιολοτσατσα βγαινει η ιονελα οκ την ξερω με ενα ξεκωλο τελειως κατι πιτσιρικαδες που ηταν εκει την αρχισαν στα ορθια στο χουφτωμα αλλα την εκανε στα γρηγορα και τους λεει μεσα αν θελετε
συνεχεια..
Προμηθεως 11(τερμα κατω) Βερονικα την εχω παρει και δεν ψηνομουν παλι
Προμηθεως 14περιμενα να δω την μιμη μου!αλλα και εδω ακυρο ενα μπαζο μια ξανθια σκατοφατσα μονικα
παντως πιο λογικο το βλεπα με αυτην να με δωσει 30 ευρω εμενα για να την πηδηξω παρα να τις δωσω εγω
προμηθεως 19(μπλε)η μαιρουλα!!δεν ξερω γιατι ειναι τοσο φιρμα πραγματικα την ειχα παρει πριν κατι χρονια και δεν μ'αρεσε τεσπα την βλεπω και δεν ξερω ακομα χειροτερη εμφανισιακα μου φανηκε εκανε και το μαλι καπως παραξενο κατι αφελιες κλπ πατημενο γαμησε τα και αφησε τα την εκανα..
και τελος
προμηθεως 25(τερμα πανω)περιμενα να δω εστω την καυλα την καρμεν και μου λεει αννα βγαινε θυμαμαι και εγω κατι μου κανει κλικ οτι εχει θετικες κριτικες την βλεπω προμιλφ φασι μαυρομαλα με φραντζα 30 κατι αδειο το μαγαζι οποτε μου ορμαει λεω θα κανω μια βολτα και ξαναπερναω...-α καταλαβα μου λεει..βρε αει γαμησου να πουμε!!

και τελειωσε ετσι αδοξα η καμενη μου μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα

συνεχεια μαλλον αυριο πρωι-μεσημερακι με μιλκο και τυροπιτα μαλλον καμια λουση βλεπω να πληρωνει τα σπασμενα :rockon: :rockon:

τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους στα παιδια της μπουρδελοκαταστασης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom