Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Την πορνοσταρ την αναφερε -πηδηξε ο Καραμαν αλλα εγραψε Ματινα ,ή μαρινα
το ονομα της ειναι Μαρτινα ( απο τον Μαρτη και την Ινα ) το επιθετο μαλλον Rose
Δε την εχω δει αλλα λεω να το πραξω προσεχως ..

Καλα εσυ δε ειχες βρει και που δουλευε ? :think:
οχι εγω γκουγκλαρα μαριαννα ροσσ και βρηκα μια τριτοδευτερη ευρωπαια ξανθια πορνοσταρ....αν ειναι μαρτινα αλλαζει το θεμα΄να ξαναψαξουμε...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

ε ?  :think:
δεν ακουσα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ειναι που μπαινω απο το υπερσυγχρονης τεχνολογιας καινουριο κινητο μου και με μπερδευει η οθονη αφης
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλα ρε παιδια η περιβοητη πορνοσταρ μαριαννα ρος ακα ματινα που την εγραφε ο τζο στην ματζαρου ειναι τελικα η μαρτινα η ξανθια ουγγαρεζα που πηδηξα εγω και ο γκειμοβερ στην νικ ουρανου 26;μπερδευτηκα...

Καλα το εμυ /εμμανουελα θα το αφησω ασχολιαστο....τι αλλο θα κανουν για να παρασυρουν κανεναν αδαη απο το τηλεφωνο να παει αναζητωντας νεα παρουσια??ελεος

Όχι βρε η Μαρτίνα μόνο πορνοστάρ δεν ήταν , πολύ άβγαλτο, πάει πάλι εξαφανίστηκε αυτό  :smitten: και πρόλαβα να την πάρω μόνο 2 φορες  :headbang:, και πρέπει να γράψω και το 3ο μέρος της κριτικής μου. :grin:

Όσο για αυτή την Έμυ ή Εμμανουέλα ή όπως αλλιώς θέλουν να την λένε στο Φρίξου 14 την διαφήμηζε η τσατσά σαν χαμηλών τόνων κορίτσι που σου δίνει πολύ χρόνο μέσα στο δωμάτιο, δεν είχα περάσει τότε την βρήκα πολύ skiny. Αλλά στην Κωλλέτη με τα 40 τους όχι, όχι, όχι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οκ γκειμοβερ....αρα πρεπει να την παρουμε κι αυτην για την συλλογη των τροπαιων μας....να λεμε οτι πηγαμε και με πορνοσταρ....χαχα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κωλατη και Κατεχακη την εχουν δει λιγο  :idiot:
Παραδειγμα η Εμμανουελα και η Τζουλια
Στα Π.ερημητη και Φριξου 14 ζητανε 30
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ειναι που μπαινω απο το υπερσυγχρονης τεχνολογιας καινουριο κινητο μου και με μπερδευει η οθονη αφης

Μη το χαιδευεις συνεχεια ..δεν ειναι πουτανιτσα  :idiot:

οχι εγω γκουγκλαρα μαριαννα ροσσ και βρηκα μια τριτοδευτερη ευρωπαια ξανθια πορνοσταρ....αν ειναι μαρτινα αλλαζει το θεμα΄να ξαναψαξουμε...

ξαναψαξε αντε , εσυ τα πας καλα με δαυτες ..

Κατι μου λεει οτι θα σκασω στα γελια αν παω εκει ..  :cheesy:
δεν ξερω αν θα γαμησω αλλα πιστευω να διασκεδασω ..
αλλωστε ποτε δε πηγα για το σεξ καθαρα σε ντελο  :rolleyes:
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Έμαθα η Ισπανίδα η Αντριάνα στην Βίλα άλλαξε εδώ και καιρό τα πρόγραμμα της  και δίνει κώλο με 100 ευρώ + γυμνό και ότι πλέον αποφεύγει τα 40αρια λέει.

Κοιτάει ψιλά η κοπέλα. Αλλά ένας φίλος μου την πάτησε. Δεν ήξερε ότι δουλεύει με προγράμματα μόνο τον τελευταίο καιρό και μπήκε στο τρίτο και τελευταίο άδειο δωμάτιο που είχε ελεύθερο. Που να ήξερε ο φουκαράς πήρε το 80αρι πρόγραμμα και την περίμενε λέει 1 ώρα ακριβός μέσα στο δωμάτιο μέχρι που να τελειώσουν οι άλλοι τα πρόγραμμα τους! Δεν άντεξε και στην μία ώρα ζήτησε τα λεφτά του πίσω γιατί του είπε η τσατσά περίμενε ένα τεταρτάκι ακόμα να κάνει και μπάνιο και έρχεται. 

Μου είπε όχι ρε φίλε να πληρώνουμε 80 ευρώ και να περιμένουμε 1 ώρα και ένα τέταρτο να γαμήσουμε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατι μου λεει οτι θα σκασω στα γελια αν παω εκει ..  :cheesy:
δεν ξερω αν θα γαμησω αλλα πιστευω να διασκεδασω ..
αλλωστε ποτε δε πηγα για το σεξ καθαρα σε ντελο  :rolleyes:

Κοίταξε κατά βάθος κανείς δεν πάει στα μπουρδέλα μόνο για να γαμήσει. Αυτό συνέβαινε  ανέκαθεν και όχι μόνο τώρα που έχουμε το site  και κάνουμε χαβαλέ.

Παλαιότερα στην προ computer εποχή μαζευόμασταν τα φιλαράκια και μεταξύ ρετσίνας και ούζου κάναμε το χαβαλέ μας και μιλούσαμε για τις πουτανίτσες και συχνά πυκνά κάναμε και ομαδικές καταδρομικές μπουρδελότσαρκες.

Και να ξέρεις κάτι, ότι σε 30 χρόνια θα θυμάσαι ακόμη τη Χριστίνα και τα γαμήσια που της έριξες τον περασμένο χειμώνα. Τότε όταν κάποια στιγμή θα αναπολείς τη ζωή σου θα περάσει και αυτή από μπροστά σου. Να είσαι σίγουρος ότι θα σου συμβεί.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κοίταξε κατά βάθος κανείς δεν πάει στα μπουρδέλα μόνο για να γαμήσει. Αυτό συνέβαινε  ανέκαθεν και όχι μόνο τώρα που έχουμε το site  και κάνουμε χαβαλέ.

Παλαιότερα στην προ computer εποχή μαζευόμασταν τα φιλαράκια και μεταξύ ρετσίνας και ούζου κάναμε το χαβαλέ μας και μιλούσαμε για τις πουτανίτσες και συχνά πυκνά κάναμε και ομαδικές καταδρομικές μπουρδελότσαρκες.

Και να ξέρεις κάτι, ότι σε 30 χρόνια θα θυμάσαι ακόμη τη Χριστίνα και τα γαμήσια που της έριξες τον περασμένο χειμώνα. Τότε όταν κάποια στιγμή θα αναπολείς τη ζωή σου θα περάσει και αυτή από μπροστά σου. Να είσαι σίγουρος ότι θα σου συμβεί.


:smitten: :smitten: :smitten:

Εμ αυτο δε εχω πει τοσες φορες ,.. το λεει και το τραγουδι
"Ζωη που δε μοιραζετε ειναι ζωη χαμενη "

Με μελαγχολησες τωρα .. παω να γραψω ενα ποιημα  :'(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Έμαθα η Ισπανίδα η Αντριάνα στην Βίλα άλλαξε εδώ και καιρό τα πρόγραμμα της  και δίνει κώλο με 100 ευρώ + γυμνό και ότι πλέον αποφεύγει τα 40αρια λέει.

Κοιτάει ψιλά η κοπέλα. Αλλά ένας φίλος μου την πάτησε. Δεν ήξερε ότι δουλεύει με προγράμματα μόνο τον τελευταίο καιρό και μπήκε στο τρίτο και τελευταίο άδειο δωμάτιο που είχε ελεύθερο. Που να ήξερε ο φουκαράς πήρε το 80αρι πρόγραμμα και την περίμενε λέει 1 ώρα ακριβός μέσα στο δωμάτιο μέχρι που να τελειώσουν οι άλλοι τα πρόγραμμα τους! Δεν άντεξε και στην μία ώρα ζήτησε τα λεφτά του πίσω γιατί του είπε η τσατσά περίμενε ένα τεταρτάκι ακόμα να κάνει και μπάνιο και έρχεται.  

Μου είπε όχι ρε φίλε να πληρώνουμε 80 ευρώ και να περιμένουμε 1 ώρα και ένα τέταρτο να γαμήσουμε.

Εμένα μου έτυχε να περιμένω να γαμήσω και περισσότερο από μία ώρα , όχι βέβαια μέσα στο δωμάτιο σαν τον μαλάκά, αλλά στο σαλόνι. Εξαρτάται από το πόσο πολύ θέλεις να πηδήσεις μια γκόμενα.

Αν κάνεις σωστή διαχείριση του χρόνου μπορείς να αποφύγεις πολύωρες αναμονές μέσα στο δωμάτιο, πληρώνοντας κανονικά στην τσατσά και μένοντας στο σαλόνι μέχρι το μέσον περίπου του χρόνου που η γκομενίτσα θα είναι στο δωμάτιο του τελευταίου συναθλητή.
Μετά περνάς εσύ και no problem.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εμένα μου έτυχε να περιμένω να γαμήσω και περισσότερο από μία ώρα , όχι βέβαια μέσα στο δωμάτιο σαν τον μαλάκά, αλλά στο σαλόνι. Εξαρτάται από το πόσο πολύ θέλεις να πηδήσεις μια γκόμενα.

Γιαυτο εγω παω οργανομενος στη Βιλα .. παιρνω και dvd μαζι μου  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Έμαθα η Ισπανίδα η Αντριάνα στην Βίλα άλλαξε εδώ και καιρό τα πρόγραμμα της  και δίνει κώλο με 100 ευρώ + γυμνό και ότι πλέον αποφεύγει τα 40αρια λέει.

Κοιτάει ψιλά η κοπέλα. Αλλά ένας φίλος μου την πάτησε. Δεν ήξερε ότι δουλεύει με προγράμματα μόνο τον τελευταίο καιρό και μπήκε στο τρίτο και τελευταίο άδειο δωμάτιο που είχε ελεύθερο. Που να ήξερε ο φουκαράς πήρε το 80αρι πρόγραμμα και την περίμενε λέει 1 ώρα ακριβός μέσα στο δωμάτιο μέχρι που να τελειώσουν οι άλλοι τα πρόγραμμα τους! Δεν άντεξε και στην μία ώρα ζήτησε τα λεφτά του πίσω γιατί του είπε η τσατσά περίμενε ένα τεταρτάκι ακόμα να κάνει και μπάνιο και έρχεται. 

Μου είπε όχι ρε φίλε να πληρώνουμε 80 ευρώ και να περιμένουμε 1 ώρα και ένα τέταρτο να γαμήσουμε.

Κωλο εδινε και παλια με 100
τα 40 μπορει αν μη της αρεσουν αλλα πως τα αποφευγει ?  :think:
τους διωνει ? ειναι λιγο ασαφες αυτο

Εγω ψηνομαι για ισπανικο παντως  :tits2:, ααα βελτωσε και τα ελληνικα της
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:smitten: :smitten: :smitten:

Εμ αυτο δε εχω πει τοσες φορες ,.. το λεει και το τραγουδι
"Ζωη που δε μοιραζετε ειναι ζωη χαμενη "

Με μελαγχολησες τωρα .. παω να γραψω ενα ποιημα  :'(

Αχχχ έτσι είναι η ζωή, νάξερες πόσες αναμνήσεις μου ήρθαν στο μυαλό από το θέμα για τις ιστορικότερες Ιερόδουλες που άνοιξε ο gl (μερικές τις έγραψα κιόλας) καθώς επίσης και ο συναθλητής με το ανάλογο θρεντ στην Αθήνα. :sunglasses:

Αναμένουμε το ποιηματάκι. ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μονο τρεις μηνες περασαν
κι οταν θυμαμαι εσενα
ποτε εχω ματια λαμπερα
και ποτε βουρκωμενα

30 Χρονια αργοτερα
καποιον κρυο Γεναρη
μες το μυαλο θα γυρνας
μωρακι μου και παλι

Μια μπυρα θα χω συντροφια
κι εσενα θα θυμαμαι
30 χρονια αργοτερα ...
αραγε θα πηδαμε ? :think:

Αφιερωμενο στην προταγωνιστρια
και στον gameover
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Κωλο εδινε και παλια με 100
τα 40 μπορει αν μη της αρεσουν αλλα πως τα αποφευγει ?  :think:
τους διωνει ? ειναι λιγο ασαφες αυτο

Εγω ψηνομαι για ισπανικο παντως  :tits2:, ααα βελτωσε και τα ελληνικα της

Όταν λες παλιά πόσο παλιά...ναι εεεεεε????????

Από παλιά αποκλείεται να έδινε γιατί ρώτησα και την τσατσα και την ίδια. Μια φορά μάλιστα την παρακαλούσα και έκανα δημοπρασία μέχρι τα 200 ευρώ και δεν δεχόταν. Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει και άλλο φιλαράκι μου που ρώτησε και το συζητήσαμε. Το έχω γράψει και σε μία κριτική μου νομίζω.

Περίεργο είναι που το λες όμως....

Στο φιλαράκι μου του είπε ότι όποιος θέλει 40αρι τον διώχνει και ζητάει από 50αρι και πάνω γιατί λέει μια μέρα από τα πολλά 40αρια πήρε λέει 75 άντρες και με τα πήγε στον γιατρό και την είπε να το ελαττώσει. Έτσι είπε στο φιλαράκι μου . Χαρακτηριστικά μου είπε ότι τον είπε ότι χάλασε το μουνάκι της και πλέον έτσι λειτουργεί.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μονο τρεις μηνες περασαν
κι οταν θυμαμαι εσενα
ποτε εχω ματια λαμπερα
και ποτε βουρκωμενα

30 Χρονια αργοτερα
καποιον κρυο Γεναρη
μες το μυαλο θα γυρνας
μωρακι μου και παλι

Μια μπυρα θα χω συντροφια
κι εσενα θα θυμαμαι
30 χρονια αργοτερα ...
αραγε θα πηδαμε ? :think:

Αφιερωμενο στην προταγωνιστρια
και στον gameover

Καλόοοοοοο  :rockon: :rockon: :rockon:

Και φυσικά θα πηδάμε, ειδικά εσένα δεν σε φοβάμαι γιατί έχεις μπόλικη φαντασία και είσαι και χαρισματικός στο μυαλό, γιατί να ξέρεις ότι το μυαλό γαμάει και όχι η ψωλή. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Όταν λες παλιά πόσο παλιά...ναι εεεεεε????????

Από παλιά αποκλείεται να έδινε γιατί ρώτησα και την τσατσα και την ίδια. Μια φορά μάλιστα την παρακαλούσα και έκανα δημοπρασία μέχρι τα 200 ευρώ και δεν δεχόταν. Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει και άλλο φιλαράκι μου που ρώτησε και το συζητήσαμε. Το έχω γράψει και σε μία κριτική μου νομίζω.

Περίεργο είναι που το λες όμως....

Στο φιλαράκι μου του είπε ότι όποιος θέλει 40αρι τον διώχνει και ζητάει από 50αρι και πάνω γιατί λέει μια μέρα από τα πολλά 40αρια πήρε λέει 75 άντρες και με τα πήγε στον γιατρό και την είπε να το ελαττώσει. Έτσι είπε στο φιλαράκι μου . Χαρακτηριστικά μου είπε ότι τον είπε ότι χάλασε το μουνάκι της και πλέον έτσι λειτουργεί.

Απο περισι που την ξερω εδινε , τωρα οταν πηγαινε Λυκειο δεν ξερω θα σε γελασω  :2funny:
αν το ειχε κοψει καποιο διαστημα λογο προβληματος και 1000 να εδινες οχι θα σου λεγε
και ο μωγο πασα σ αυτην με ειχε κανει οταν ζητησα αναλ  παντως :rolleyes:
Τωρα αυτο με τα 40 ρια πρωτη φορα ακουγεται , ελειπε καποιο διαστημα παντως και πιθανον να ηταν αυτος ο λογος

:dunno:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Όταν λες παλιά πόσο παλιά...ναι εεεεεε????????

Από παλιά αποκλείεται να έδινε γιατί ρώτησα και την τσατσα και την ίδια. Μια φορά μάλιστα την παρακαλούσα και έκανα δημοπρασία μέχρι τα 200 ευρώ και δεν δεχόταν. Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει και άλλο φιλαράκι μου που ρώτησε και το συζητήσαμε. Το έχω γράψει και σε μία κριτική μου νομίζω.

Περίεργο είναι που το λες όμως....

Στο φιλαράκι μου του είπε ότι όποιος θέλει 40αρι τον διώχνει και ζητάει από 50αρι και πάνω γιατί λέει μια μέρα από τα πολλά 40αρια πήρε λέει 75 άντρες και με τα πήγε στον γιατρό και την είπε να το ελαττώσει. Έτσι είπε στο φιλαράκι μου . Χαρακτηριστικά μου είπε ότι τον είπε ότι χάλασε το μουνάκι της και πλέον έτσι λειτουργεί.

Εεε αυτό πάλι δεν το κατάλαβα. Δικαίωμα της είναι βέβαια να ζητήσει και τον ουρανό με τα άστρα αν την παίρνει και αν της τα δίνει κανείς, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας δεν είναι και κάτι το τόσο φοβερό κατά τη γνώμη μου.
Βέβαια γούστα είναι αυτά αλλά εκτιμώ ότι στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν τουλάχιστον 10 κορίτσια με καλύτερο πακέτο από δαύτη.
Προσωπικά εγώ δεν την έχω πάρει και ούτε έχω την πρόθεση, ούτε και με 30 ευρώ, και ο λόγος είναι ότι την βλέπω πολύ πλαστική, αλλά είπαμε γούστα είναι αυτά. :dunno: :dunno: :dunno:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
gl σαν πρόεδρος που είσαι και σαν αρραβωνιάρης της και καλός πελάτης κιόλας απαιτούμε όλοι οι βυζολάγνες να φέρεις πίσω στη Θεσσαλονίκη την Δανάη  :tits2: :tits: .  Έμαθα ότι έχει χάσει και μερικά περιττά κιλά και έχουν σφίξει και τα μπουτάκια της τον τελευταίο καιρό.. Τι άλλο ζητάω ρε gl? Μόνο τη Δανάη θέλω. Δανάη λέω και κλαίω  :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom