Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κινουμαι προς Βαρδαρη,δευτερη φορα που πηγαινω πρωινη βαρδια,θα επιστρεψω με αναφορα,αλλα θα ειναι μαλλον ελλιπης,γιατι τις περισσοτερες κοπελες δεν τις ξερω καθολου...Ακομα και την Μαιρουλα που την ξερετε ολοι,εγω δεν νομιζω να την εχω δει καν...Φυγαμε για Ρωξαννη λοιπον,εκτος αν η Μαιρουλα ειναι τοοοσο καλη οσο λετε και με κερδισει! :)

Χαχα σε πρόλαβα,  :cheesy: κατάθεση χωρίς βόλτα πριν από λίγο στη Ρωξάνη, καλά ήτανε, θα ακολουθήσει και κριτική. :rockon:

Πάντως αν δεν έχεις δοκιμάσει Μαιρούλα θα σου την πρότεινα σε σχέση με την Ρωξάνη.
 

flyaway

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Λοιποοοοον,εληξε η τσαρκα με καταθεση στην Ισπανιδα(γελαει ο κοσμος)Ρωξαννη,στην Τανταλου14(και οχι Σαπφους 5 gameover :P)
Στα υπολοιπα σπιτια εχουμε:
Προμηθεως 25 η Μιραμπελα,ηταν μεσα στο δωματιο.
Προμηθεως 19 η Μαιρουλα,που τελικα την εχω δει,αλλα δε θυμαμαι αν εχω περασει ποτε ή οχι. :jerking:
Προμηθεως 14 η συμπαθητικη αλλα καπως κουραστικη με την επιμονη της να σε βαλει στο δωματιο Μαρτσυ. :s&m_1:
Προμηθεως 11 η Τζοαννα με τα ζιαβυ φορα παρτιδα...
Σαπφους 5 μια κοντη ζουμπουλη με τατου στη μεση,δεν ρωτησα ονομα.
Σαπφους 7 η εξαιρετικη μεσα στο δωματιο Νικολ(εχει τιμηθει δις στο saal)...
Σαπφους 8 μια Μια(οπως οι 1+1 βολες στο μπασκετ πριν χρονια),Κινεζα,ηταν στο δωματιο,δεν την ειδα,αλλα υποθετω ειναι η βραδινη του καταστηματος...
Σαπφους 20 νομιζω Νταιανα το ονομα,μια ψηλη ξανθια με ενα τατου στην κοιλια.
Τανταλου & Σαπφους μια καινουρια Λαουρα,ομορφη,ωραιο στηθος,κατι μου εκανε κλικ να μπω,αλλα μια ελια στο μουστακι εδωσε το 30ευρω στην Ρωξαννη :P Οσο περιμενα η τσατσα ειχε μουσικες ανησυχιες και ρωτουσε ποιος τραγουδαει την "αδρεναλινη" που επαιζε στο ραδιο και κατεληξε πως ο Παυλιδης εχει πολυ ωραια χροια. :rockon:
Τανταλου 8Α μια ασχημη,σορι κιολας,αλλα αν βγαζει αυτη λεφτα απο το επαγγελμα με τετοια εμφανιση,εγω λεω να κανω προταση γαμου στη Στικουδη.Δε ρωτησα ονομα,εφυγα τρεχατος! :P
Τανταλου 9 ετρωγαν και μου ειπαν να περασω σε λιγο,δουλευε η Καμελια παντως.
Αυτααααααα λοιπον με την πρωτη μου αναφορα...Διαπιστωσα πως στην πρωινη βαρδια παντως υπαρχουν περισσοτερες καλες επιλογες,σε σχεση με το βραδυ.Σε αρκετες θα εμπαινα,αλλα ειχα δωσει τον λογο μου στην Ρωξαννη και τον τηρησα! :P
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καποιος πηδηξε λαθος Ρωξαννη
Βασικα αυτη στο βρομυλου τανταλου 14 την λενε ΡωξαννΑ
fly θυμησου το στην κριτικη
εκ Ρουμανιας η κορασιδα , μουφα τα παρι ισπανιας
στην Εκκλησια εργαζοταν περισι τετοιο καιρο με φρεσκα
σιλικονατα βυζακια  :tits2:
τελικα εκεινα στα κωλομερια τι ειναι ?  :think: ματια ?  :think:


Ωραια  η βαρδαροαναφορα σου , ξανακαλωςηρθες   :dancing:


14 σημερα ο μηνας ... ειπα εκκλησια και θημηθηκα οτι ειχα επετειο γνωριμιας με την κομοδινοπουλου
Περισι ηταν Παρασκευη και 13  :S
τυχαιο ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιποοοοον,εληξε η τσαρκα με καταθεση στην Ισπανιδα(γελαει ο κοσμος)Ρωξαννη,στην Τανταλου14(και οχι Σαπφους 5 gameover :P)
Στα υπολοιπα σπιτια εχουμε:
Σαπφους 5 μια κοντη ζουμπουλη με τατου στη μεση,δεν ρωτησα ονομα.

Αν ρωτούσες όνομα θα σου λέγαν ότι τη λένε Ρωξάνη. :grin: :grin: :grin: Αυτή ήταν που πήδηξα.

Εσύ πήδηξες την Ρωξάνα (την Ισπανίδα) :2funny: :2funny: , όπως λέει και ο jo παραπάνω, την είχα δει χθες και μάλιστα την συμπεριέλαβα στην μπουρδελοαναφορά μου. Μάλιστα παρενέβει και ο Maanes και έδωσε συμπληρωματικές πληροφορίες.

Αντε περιμένουμε την κριτική σου. :)
 

Επισκέπτης
Flyaway τι ώρα είδες την καινούργια με το ωραίο στήθος στο ταντάλου κ σαπφούς?
 

flyaway

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Α δεν το ξερα οτι υπαρχει και Ρωξαννα και Ρωξαννη...Εγινε μπερδεμα,πηγα να το παιξω και εξυπνος στον Gameover και να διορθωσω! :P Εγω αυτην που συναντησα σημερα την θυμαμαι οντως απο την εκκλησια,πριν καν βαλει τα ψευτικα βυζια.Και αυτο περι Ισπανιας το ειπα ειρωνικα,προφανως και δεν ειναι...Λες και αν μας πει οτι ειναι Ρουμανα ή Βουλγαρα ή Πορτορικανη θα σηκωθουμε να φυγουμε...
 

flyaway

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κατα τις 3:15...Με εψηνε αρκετα να μπω,ηταν πολυ χαμογελαστη,ειχε ωραιο σωμα,αν και κωλο δεν μπορεσα να δω γιατι μολις ειχε βγει απο δωματιο.Την εχω στα υπ'οψιν,αν και δεν ειμαι fan της πρωινης βαρδιας...Και στις επομενες πρωινες τσαρκες λεω να τιμησω Μαιρουλα και Ηρα που δεν τις εχω τιμησει ποτε,αν και την Ηρα την εχω πετυχει και βραδια...
 

Επισκέπτης
Χμ τώρα αμα πάω δλδ δεν προλαβαίνω. Θα έχει αλλάξει. Ίσως σήμερα τελικά χτυπήσω Εμυ.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν έχει γίνει ένα μπέρδεμα και νομίζω πως σ'αυτό φταίω εγώ. 2η φορά το παθαίνω αυτό να μπερδέψω πουτάνα!

Η Έμι που έβλεπα εγώ είναι η Νικόλ!!!
Η κανονική Έμι είναι η Εμμανουέλλα η λεπτή ρουμάνα με το κοντό πλέον μαλλί!

Έκανα γύρα σχεδόν παντού πριν λίγο.

Έχουμε και λέμε.

Προμηθέως 25: Η μιλφ ειρήνη.
Προμηθέως 17: Μαίρη, μου είπε θα μείνει εκεί περίπου ως τις 10 το βράδυ, αύριο θα είναι κλειστά και η Κορίνα επιστρέφει στις επάλξεις από Τρίτη.
Προμηθέως 14: Η Μόνικα παλιά Μιχαέλα σώστος ο συναγωνιστής που το κατάλαβε. Μου ήρθε με την μία στο μυαλό τώρα που την ξαναείδα.
Προμηθέως 11: Βερόνικα.
Σαπφούς 5: Ιονέλα
Σαπφούς 7: Βιολέττα.
Σαπφούς 8: Μία (η κινέζα)
Σαπφούς 20: Η Αννίτα η μελαχροινή ιταλίδα και καλά που γυρνάει όλα τα μπουρδέλα.
Σαπφούς - Ταντάλου: Δεν θυμάμαι όνομα είναι μια μικρούλα μελαχροινή με καστανά μαλλιά χαμογελαστή με λίγα έξτρα κιλάκια που βγαίνει τοπλες.
Ταντάλου 14: Η Λίλη, πολύ καλό πιπίνακι λίγο έλειψε να μπώ. Λεπτό μελαχροινό με μικρό σφιχτό βυζάκι και όμορφο κώλο.
Ταντάλου 9 Έρως: Καμέλια.

Κατεχάκη 13: Η Κάρμεν έπερνε σκυτάλη από την Μάρα.
Μαντζάρου 10: Η Μαρτίνα η πορνοστάρ, καλή περίπτωση άλλα 40Ε δεν βγαίνουν από το πορτοφόλι για ένα πήδημα. Ανένδοτες στο παζάρι.
Κωλέττη: Έμι, η Εμμανουέλλα δηλαδή :crazy:
Τηλεφωνικά τσίρκο: Λάουρα με πρωινή την Κατερίνα.
26ης Οκτ 52: Κλειστά.
Κεφαλληνιάς: Η Καρίνα που επέστρεψε. Το πρωί άραγε τι να έχει και καλά εκεί θα ήταν η Αννίτα.

Αυτά!  :cool2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Προμηθέως 17: Μαίρη, μου είπε θα μείνει εκεί περίπου ως τις 10 το βράδυ, αύριο θα είναι κλειστά και η Κορίνα επιστρέφει στις επάλξεις από Τρίτη.

Ταντάλου 14: Η Λίλη, πολύ καλό πιπίνακι λίγο έλειψε να μπώ. Λεπτό μελαχροινό με μικρό σφιχτό βυζάκι και όμορφο κώλο.

Αυτά!  :cool2:

Ωραία αναφορά Maanes, :rockon: τελικά η Μαιρούλα  τραβάει το κουπί της σε 12ωρο και βάλε, που να πιάσει κρέας πάνω της. :fuck2:

Όσο για τη Λίλη δεν ξέρω αν έπεσε το μάτι σου στο προχθεσινό μου post. :rolleyes:


Be careful. ;)

Εκτός αν θες να δηλώσεις εθελοντής εκπαιδευτής  :cheesy: :fuck1: :fuck1:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν έχει γίνει ένα μπέρδεμα και νομίζω πως σ'αυτό φταίω εγώ. 2η φορά το παθαίνω αυτό να μπερδέψω πουτάνα!

Η Έμι που έβλεπα εγώ είναι η Νικόλ!!!
Η κανονική Έμι είναι η Εμμανουέλλα η λεπτή ρουμάνα με το κοντό πλέον μαλλί!

:2funny: Πουτανοκομαντο θελεις αδεια .. αρχησες να τα μπερδευεις
με λιγα λογια αστατος ο καιρος απο την Εμη ε ?
Αλλαξε μαλλι αλλαξε μαγαζι και προσπαθει να ξεπερασει τον γκαγκαριν  :cheesy:

λοιπον εμμανουελλα = εμη που ηταν τελευταια μαντζαρου και πριν σαπφους 20 σωστα ?  :think:
εχουμε κι αλλου εμμανουελλα ?  :think:
 

Επισκέπτης
Μ'αρέσουν πολύ οι άβγαλτες GAMEOVER! Αλλά κρατήθηκα για να δώ αύριο αυτή την Λάουρα πως την είπαμε γωνιακό Σαπφούς-Ταντάλου. Τώρα δεν ξέρω αν δεν με τραβήξει η πιάτσα έχω πάθει κ κάτι με τις μαυρούλες. Χτες κατάφερα μια να μου πάρει πίπα με πολύ λίγα λεφτά!

Τζό άσε! Χρείαζομαι διακοπές είμαι για πενθήμερος κράτησις το λιγότερο!! Ναι, αυτήν λέμε.
 

Επισκέπτης
ΤΙ ΡΕΜΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!

http://[URL unfurl="true"]www.tldm.org/News8/hell.jpg[/img[/URL]]

E-E-E-EΡΧΕΤΑΙ!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα ρε παιδια η περιβοητη πορνοσταρ μαριαννα ρος ακα ματινα που την εγραφε ο τζο στην ματζαρου ειναι τελικα η μαρτινα η ξανθια ουγγαρεζα που πηδηξα εγω και ο γκειμοβερ στην νικ ουρανου 26;μπερδευτηκα...

Καλα το εμυ /εμμανουελα θα το αφησω ασχολιαστο....τι αλλο θα κανουν για να παρασυρουν κανεναν αδαη απο το τηλεφωνο να παει αναζητωντας νεα παρουσια??ελεος
 

Επισκέπτης
Η κόλαση είναι αυτή....... δύσκολη εικόνα έβαλα?  :P
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καλα ρε παιδια η περιβοητη πορνοσταρ μαριαννα ρος ακα ματινα που την εγραφε ο τζο στην ματζαρου ειναι τελικα η μαρτινα η ξανθια ουγγαρεζα που πηδηξα εγω και ο γκειμοβερ στην νικ ουρανου 26;μπερδευτηκα...

Καλα το εμυ /εμμανουελα θα το αφησω ασχολιαστο....τι αλλο θα κανουν για να παρασυρουν κανεναν αδαη απο το τηλεφωνο να παει αναζητωντας νεα παρουσια??ελεος

Την πορνοσταρ την αναφερε -πηδηξε ο Καραμαν αλλα εγραψε Ματινα ,ή μαρινα
το ονομα της ειναι Μαρτινα ( απο τον Μαρτη και την Ινα ) το επιθετο μαλλον Rose
Δε την εχω δει αλλα λεω να το πραξω προσεχως ..

Καλα εσυ δε ειχες βρει και που δουλευε ? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom