Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Φίλε Hagem...ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ
αλλα κι αυτη με εκδικηθηκε...οηγε στο αγαπημενο μου σπιτι....
μαλακισμενο
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τις προαλλες, πηγα Κελυ και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Πολυ καλη στο τσιμπουκι και υπομονετικη στο γαμησι. Μπηκα μονο και μονο απο εμφανιση αλλα στην αποδοση τα πηγε πολυ καλα και με αφησε ικανποιημενο. Ισως ειχαμε καλη χημεια. Απο εμφανιση, ειναι μαζι με την πιπινοβικη απο Τανταλου οι τοπ πουτανες. Αν ξαναπαω βραδυ και την ξαναπετυχω την Κελυ θα ξαναπερασω. Γκαβλα το σοκολατενιο σωματακι της!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τις προαλλες, πηγα Κελυ και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Πολυ καλη στο τσιμπουκι και υπομονετικη στο γαμησι. Μπηκα μονο και μονο απο εμφανιση αλλα στην αποδοση τα πηγε πολυ καλα και με αφησε ικανποιημενο. Ισως ειχαμε καλη χημεια. Απο εμφανιση, ειναι μαζι με την πιπινοβικη απο Τανταλου οι τοπ πουτανες. Αν ξαναπαω βραδυ και την ξαναπετυχω την Κελυ θα ξαναπερασω. Γκαβλα το σοκολατενιο σωματακι της!

Λέτε νάβαλε μυαλό  :huh: ουρές θα γίνονται από έξω :grin:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Γραφω επισης για τις κοπελες που δοκιμασα το τελευταιο διαστημα

Καρμεν οχι η βυζαρου απο Προμηθεως-Κατεχακη αλλα αυτη απο Σαπφους 5. Πολυ φιλοτιμη μεσα!

Μονικα απο ροζ-ειναι η παλια Μιχαελα απο Τανταλου. τωρα εγινε γυναικα απο κοριτσακι που ηταν. Δεν δινει κουλουρακι πλεον. Καλη και αυτη, θα μπορουσε να ηταν λιγο πιο ενεργητικη.

Αριανα Τσεχα απο ανορθρογραφο. Στο γαμησι λιγο απειρη αλλα η εμφανιση της θυμιζει κλασσικη Ελληνιδα που σου τα σπαει για να σου καθησει. οποτε εβγαλα τα ποθημενα μου.

Μιλφ Αννα-Δεν ειναι και σαρανταρα και ρε παιδια, τριανταρα ειναι η γκομενα. Πολυ καλη μεσα.

Κυριως τριγυρναω Βαρδαρη γιατι τα στουντιο ειναι απαγορευτικα λογω του 40αρικου.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αριανα Τσεχα απο ανορθρογραφο. Στο γαμησι λιγο απειρη αλλα η εμφανιση της θυμιζει κλασσικη Ελληνιδα που σου τα σπαει για να σου καθησει. οποτε εβγαλα τα ποθημενα μου.

Την Αριάννα σε ποια βάρδια την πέτυχες ?


Κυριως τριγυρναω Βαρδαρη γιατι τα στουντιο ειναι απαγορευτικα λογω του 40αρικου.


Το γράφω για σένα και τα υπόλοιπα παιδιά που διαβάζουν, αν και είναι γνωστό τοις πάσοις ότι τα μόνα studio που επιμένουν στο 40αρικο και δεν το διαπραγμετεύονται είναι το Κωλλέτη και το Μαντζάρου (ίσως και στο villa), και στο λαφαμ που όμως παρόλο που είναι το μοναδικό μαγαζί που αξίζει το 40αρικο, με το πρόγραμμα των καρτών το 40ρικο γίνεται 35αρικο.

Παντού σε όλα τα υπόλοιπα είτε ξεκινάνε από 30 , είτε άμα τους πεις για 30ρικο δεν σε αφήνουν να φύγεις.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ευχαριστω, την Αριανα την πετυχα βραδυνη μετα τις 23:00.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Συγγνωμη ακυρο το Αριανα, Αριελα ηθελα να πω.
 

flyaway

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες!Εγω παντως πριν 2 βδομαδες που ειχα παει με εναν φιλο μου στο La femme και δουλευε η Καρλα,μου ειπαν πως στους νεαρους αφηνει και με 30...Δεν το περιμενα ειναι η αληθεια,δεν ξερω αν ειναι γενικοτερα πολιτικη του καταστηματος ή αν βαρουσαν μυγες εκεινο το βραδυ..Η Καρλα παντως ηταν ξαπλα στον καναπε και εβλεπε τηλεοραση με την τσα τσα...:p Το κακο στην υποθεση ειναι οτι ειχαμε παει αφραγκοι,απλα για τσαρκα και χασαμε καλη ευκαιρια...Εξαιρετικη σε εμφανιση παντως η Καρλα,ειναι στα προσεχη,μαζι με Ρωξαννα! :)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Λετε οταν μεταφερθουν τα μπουρδελα στο Μυλο να εχουμε απο δυο-τρεις κοπελες σε καθενα οπως γινεται σε πολλα μαγαζια στην Αθηνα?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Πρωινη βαρδια τι αξιζει παιδια αυτη την περιοδο?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Νταιανα η Μολδαβη δουλευει ακομα πρωινη στο Σαπφους 20?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Την Μαιρουλα παιδια την ειδα να δουλευει βραδυνη πριν τρεις μερες στο Βαρδαρη.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λετε οταν μεταφερθουν τα μπουρδελα στο Μυλο να εχουμε απο δυο-τρεις κοπελες σε καθενα οπως γινεται σε πολλα μαγαζια στην Αθηνα?

Αυτό στη Θεσσαλονίκη δυστυχώς δεν πρόκειται να το δούμε ποτέ. :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την Μαιρουλα παιδια την ειδα να δουλευει βραδυνη πριν τρεις μερες στο Βαρδαρη.

Η Μαιρούλα μιας και είναι δικό της το μαγαζί παλαιότερα έκανε κάποια κασκαντεριλίκια και δούλευε διπλοβάρδια. Μπορεί κάτι ανάλογο να κάνει και τώρα για αυτό και την πέτυχες βραδινή. Πού να της μείνει μετά κρέας πάνω της. :grin:
 

flyaway

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κινουμαι προς Βαρδαρη,δευτερη φορα που πηγαινω πρωινη βαρδια,θα επιστρεψω με αναφορα,αλλα θα ειναι μαλλον ελλιπης,γιατι τις περισσοτερες κοπελες δεν τις ξερω καθολου...Ακομα και την Μαιρουλα που την ξερετε ολοι,εγω δεν νομιζω να την εχω δει καν...Φυγαμε για Ρωξαννη λοιπον,εκτος αν η Μαιρουλα ειναι τοοοσο καλη οσο λετε και με κερδισει! :)
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ρωταμε ονομα την τσατσα
εγω ετσι κανω και ας μην περασω για να πληροφορησω αργοτερα :rockon:
γιατι ειναι 1000 φορες καλυτερο να πεις πχ στο τανταλου 14 ηταν η βικη παρα να πεις μια μελαχρινη κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom