Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

φριξου 9 =βιλα----->αντριαννα απο ισπανια ψηλη ξανθια
Η Αλλιως Αντρινα Τουμπανιεθ
να εδω και φωτογραφιες ]

φριξου 14 ------->αντριανα ξανθια ρουμανα πιο κοντη,σιλικονε βυζια,λιγο χαμενο βλεμμα κομοδινο γενικα ......
Η Αλλιως Αντρινα κομοδινοπουλου
φωτογραφιες δεν εχει .. καηκε το φιλμ  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Έκανε 25 λεπτά να βγει χθες και τσατίστηκα και δεν την είδα καν... είπαμε χαλαρά αλλά αυτό υπερέβαινε τα εσκαμμένα!

Να φυγεις και να ξαναρθεις ρε  :s&m_3:  ακου εκει βιαζεται
η υπομονη ειναι αρετη ..  :rockon:
τετοια κανετε και μετα χτυπανε πορτες οι τσατσαδες ?
ηθικοι αυτουργοι ...  :tickedoff:

Παντως σ αυτο φταινε και οι τσατσαδες , ειμαι κωλετη μπαινει φιλος στην εφη
μπαινει η Εφη με το που κλεινει η πορτα μπαινει συναγωνιστης
κατσε του λεει τωρα βγαινει η κοπελα .. Τι βαινει καλε ?
πες τωρα μπηκε να ξερει ο ανθρωπας ., μπορει να θελει να βγει να κανει κανα τσιγαρο
κατα τ αλλα συμπαθεις η τσατσα με τα γυαλα η βραδυνη
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οταν περιμενεις πολυ ωρα στο σαλονι ειναι καλο ρε δοκιμαστη
σημαινει οτι στο δωματιο η κοπελα δεν βιαζεται.

φανταζει τον dokimaso τσατσο ?
:2funny: :2funny: :2funny:
Δε θα χτηπουσε πορτες .. θα τις ανοιγε και θα φωναζε
Αντε ρε μαλακα τελειωνε εχω κοσμο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
χαχαχαχαχαχα τον σάκο τον πέτυχες στο ακριβώς. Ούτε να με είχες δει. Πάντως παραδόξως ρε παιδιά είχα ακούσει οτί ταντάλου 14 την λέτε Βρωμύλου 14 αλλά δε μου μύριζε τίποτα εμένα. Όλα τα λεφτά που με δείχνεις να πηδάω την Νατάσσα σε cowgirl και να φοράω τον σάκο.  :2funny: :2funny: :2funny:

Στον οτε δουλευω ρε κι εχω βαλει καμερες σε ολες τις κολονες .. ολους σας βλεπω  :2funny:

Βρομυλου και  ψωφηλου ηταν  , φημες θελουν να ειχε αγελαδα μεσα  :cheesy:
τελευταια φαινετε καναν επενδυσεις .. πηραν αρωματικα σπρει
2 φορες που ειχα μπει μου κοπηκε η ανασα παντως , κι οχι μονο σε μενα φυσικα
τωρα εχω καιρο να παω δε ξερω τι γινετε ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Mελαχρινη ισιο μαλι καλο σωμα οχι καλο "κεφαλι" ?
Αν ναι η ΜιλφοΑννα που ηταν Ερημητη ειναι δες γι καμια κριτικη εχει
δε θυμαμαι περισοοτερα :duuno:

Ωραίος... θα το κοιτάξω...

Να φυγεις και να ξαναρθεις ρε  :s&m_3:  ακου εκει βιαζεται
η υπομονη ειναι αρετη ..  :rockon:
τετοια κανετε και μετα χτυπανε πορτες οι τσατσαδες ?
ηθικοι αυτουργοι ...  :tickedoff:

Αυτό το έκανε ένα παλικάρι... αλλά πάλι την ίδια ώρα έκανε. Βλέπεις λίγος σχετικά κόσμος και οι κοπέλες αν, και όταν, μπαίνανε στο δωμάτιο ξεχνούσαν να βγουν...

φανταζει τον dokimaso τσατσο ?
:2funny: :2funny: :2funny:
Δε θα χτηπουσε πορτες .. θα τις ανοιγε και θα φωναζε
Αντε ρε μαλακα τελειωνε εχω κοσμο  :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγά που θα κολλούσα... και με βιντεοκάμερα στο χέρι...

Κορόιδευε jo... Όταν βγούμε βόλτα μαζί να δεις γέλιο...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
γι αυτό ήταν προχθές η σκατόκαριολα έτσι στο κεφαλληνίας???
και την παρεξήγησα που βαριότανε

 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Mελαχρινη ισιο μαλι καλο σωμα οχι καλο "κεφαλι" ?
Αν ναι η ΜιλφοΑννα που ηταν Ερημητη ειναι δες γι καμια κριτικη εχει
δε θυμαμαι περισοοτερα :duuno:

Πως πως ; Δεν έχει καλό κεφάλι ;;; looool
Σε λίγο θα την πουμε και Μπαχομεχ που λεει και ο λιακο ...

Ναι στο πρόσωπο δεν πολυλέει, και το βυζί κρεμάει, αλλά από συμμετοχή καλή και φίφα παιχνιδιάρικη ... νοτ μπαντ ετ ολ
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
paidia akoma den anoijan ola ta studio
to proigoumeno savvato pou ekana volta itan kleisto to louj mantzarou kai karavogkou....( saal mallon logw kalokairiou)
auta tha parameinoun kleista?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Όπως είπα ρε παιδιά και πριν και έπεσε στο κενό.. Ήρθε η Μάντυ Σελανίκ? Έτσι λέει το άλλο σάιτ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
συναγωνιστές μπορεί κανείς να με ενημερώσει για καλές επιλογές στο βαρδάρη για 16-17 αυτου του μηνα? για τη πρωινή βάρδια με ενδιαφέρει
συγνωμη ρε φιλε και μην  παρεξηγηθεις αλλα την ερωτηση σου ουτε η ΕΜΥ για τον καιρο δεν θα μπορουσε να απαντησει με ακριβεια......μελλοντολογους δεν εχει το σαιτ......τωρα αν ρωτας γενικα για πρωι βαρδαρη ας πουμε οτι η μαιρη,η μαρινα,η μιραμπελα,η καμελια,η νικολ ειναι καλες και τιμιες επιλογες......
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Karaman ναι, αυτή πρέπει να εννοώ ... δεν έχω δει όμως καμια κριτική και ψάχνω καμια καλή  :tits: για απόψε. Οπότε μάαααλλον έχουμε Αντριάννα στη βίλλα και Νατάσσα από Μαντζάρου ...

Δες Σαμφως και Τανταλου γωνια, εχει μια κριτικη σιγουρα δικια μου ως Ντεσυ, αλλα μην περημενεις πολλα εκτος απο τα μεγαλα αφρατα βυζια της, με την Αντριανα στην βιλα ποιο καλα θα περασεις, για την Νατασσα δεν εχω γνωμη.
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
συγνωμη ρε φιλε και μην  παρεξηγηθεις αλλα την ερωτηση σου ουτε η ΕΜΥ για τον καιρο δεν θα μπορουσε να απαντησει με ακριβεια......μελλοντολογους δεν εχει το σαιτ......τωρα αν ρωτας γενικα για πρωι βαρδαρη ας πουμε οτι η μαιρη,η μαρινα,η μιραμπελα,η καμελια,η νικολ ειναι καλες και τιμιες επιλογες......

ο λόγος σου με χόρτασε καμια παρεξήγηση μπορεις να πεις και σε ποια σπιτακιά? ειμαι πολυ νεος αθλητης γαρ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ο λόγος σου με χόρτασε καμια παρεξήγηση μπορεις να πεις και σε ποια σπιτακιά? ειμαι πολυ νεος αθλητης γαρ
σαπφους 7 νικολ,στο προμηθεως 25 μιραμπελα,ερως τανταλου 9 η καμελια,τανταλου 8 η μαρινα και προμηθεως 19 η μαιρη αν φυσικα ειναι αυτες βαρδια....ειναι και μερες καλοκαιριου και αδειων ακομα....
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
σαπφους 7 νικολ,στο προμηθεως 25 μιραμπελα,ερως τανταλου 9 η καμελια,τανταλου 8 η μαρινα και προμηθεως 19 η μαιρη αν φυσικα ειναι αυτες βαρδια....ειναι και μερες καλοκαιριου και αδειων ακομα....

αν κάποια στιγμή ξέρεις σίγουρα μπορείς να μου στείλεις ενα ΠΜ? σε ευχαριστώ οπως και να προτείνεις επιλογές
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αν κάποια στιγμή ξέρεις σίγουρα μπορείς να μου στείλεις ενα ΠΜ? σε ευχαριστώ οπως και να προτείνεις επιλογές
δεν θα ξερω σιγουρα φιλε γιατι δεν ειμαι πανω αλλα αν θες να προτεινω μια θα ελεγα μαλλον νικολ για την καλυτερη gfe εμπειρια......δες ομως και προς μυλο μερια.....εκει τα στουντιο λογω ανεσης χρονου και καλυτερων χωρων ενδεικνυνται καλυτερα για νεους στο αθλημα.....απο πολλες αποψεις...

βεβαια και εκει τι να σου προτεινω αφου λειπουν οι πολυ καλες πχ χριστινα ,αφροδιτη,εφη κλπ..... :headbang:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Δες Σαμφως και Τανταλου γωνια, εχει μια κριτικη σιγουρα δικια μου ως Ντεσυ, αλλα μην περημενεις πολλα εκτος απο τα μεγαλα αφρατα βυζια της, με την Αντριανα στην βιλα ποιο καλα θα περασεις, για την Νατασσα δεν εχω γνωμη.

Thanks gl, την απέφυγα τελικά την Ντέσυ, αλλά βαρέθηκα ο  :jerking: να πάω μέχρι φιξ περιοχή και έπεσα σε άλλη φόλα ακριβώς δίπλα ... ακολουθεί κριτική

jo ακόμα περιμένω την επιδότηση  :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μικρη βολτα χθες το βραδυ κατα τις 10 το βραδυ.

Σαπφους 7, η Βιολετα νομιζω. Ομορφη ξανθια σχεδον milf, αλλα με προβληματιζουν οι κακες κριτικες που εχουν γραφτει.

Σαπφους 8, η κινεζα Μια. Μαλλον αδιαφορη εμφανισιακα, αλλα δεν την εχω δοκιμασει για να μην αδικουμε αδικαιολογητα το κοριτσι.

Σαπφους 5, η πιτσιρικα Τσεχα Ιονελα. Πολυ ωραια και ζουμερη εμφνισιακα, αλλα αδιαφορη επι το εργον.

Προμηθεως 14, μια ξανθια milf, σαν την Βιολετα, που δεν εχω ξαναδει. Δεν ρωτησα ονομα. Μαλλον καποια στιγμη θα την ξαναδω.

Προμηθεως 19, η Μαιρουλα με τις βυζαρες της. Πρωινη δεν δουλευει συνηθως αυτη?

Σαπφους 20, η φοβερη στο σαλονι Κελλυ. Δυο φορες την εχω πατησει απ΄την εμφανιση της, και καποια στιγμη θα την ξαναπατησω,
            οπως και πολλοι αλλοι. Τι να κανουμε ειμαστε μουνοδουλοι.

Τανταλου 9, μια ζουμερη μικρη ξανθια που την εχω δει και στο Σαπφους 8. Ενισχυμενο πισω συστημα, αλλα με πολλη κυταριτιδα.
            Δεν με απετρεψε τοσο αυτο, οσο μια κριτικη που γραφτηκε προσφατα για μια Μαγια. Δεν ειμαι σιγουρος ομως αν ηταν
            αυτη. Καποια στιγμη θα δοκιμαστει.
Νικηφορου Ουρανου 26, η ξανθια Βουλγαρα Καρμεν, οχι κατι ιδιαιτερο. Μια δοκιμη πριν δυο βδομαδες ειναι αρκετη.

Φριξου 14, μια μικρωκαμωμενη σκουροχρωμη, οχι μαυρη, με ωραιο σωματακι. Δεν την εχω ξαναδει, αλλα μ΄αρεσουν πολυ οι ανοιχτοχρωμες
          γυναικες και απορριφθηκε.

Κωλεττη. Περιμενα στο σαλονι εικοσι λεπτα μαζι με εναν συναγωνιστη. Καλα νεα σκεφτομαι. Στο τελος η πολυ ευγενικη τσατσα χτυπησε την
        πορτα, πραγμα που δεν συνηθιζεται σ΄αυτο το μαγαζι. Αρα δεν ειναι η Εφη λεω. Και ποια βγενει? Η πολυ αδυνατη Εμμανουελα που
        πριν λιγες μερες ειχε φαει χοντρο κραξιμο απο συναγωνιστη και κατα συνεπεια μαλλον και απο το μαγαζι στο Κεφαλληνιας 8.
        Το απελυσες το κοριτσι gagarin!!

Κεφαλληνιας 8. Δεν σκοπευα να παω, αλλα αφου πετυχα την Εμμανουελα αλλου, λεω ας παω να δω μηπως εχουμε new entry. Απελπισια, η Αριαννα
              που σε δυο μηνες την εχω πετυχει σε πεντε σπιτια. Ζουμερη αλλα δεν ειναι θυληκο. Μια φορα για την εμπειρια ισως μονο.

Τελικα καταθεση δεν εγινε σε καμια απ΄αυτες και ακολουθηθηκαν αλλα μονοπατια!


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νάμαστε λοιπόν στην καρδιά του καλοκαιριού, όλη η πόλη στις παραλίες, εγώ γύρισα μόλις χθες από τις διακοπές μου και φέτος θα είναι η σειρά μου να φυλάξω την πόλη και τις πουτάνες της για αυτόν τον 15Αύγουστο.

Έκανα λοιπόν μια μικρή πολύ επιλεγμένη τσάρκα σε ορισμένα καταστήματα της πόλης, μιας σχεδόν άδειας από ανθρώπους πόλης.

Κατ΄ αρχή ανέμενα με αγωνία την επιστροφή της Λούση στο Λαφάμ αλλά ανεβλήθη για την επόμενη Τρίτη. Υπηρεσία πρωινή η Μαρία, αλλά όπως δήλωσα και προηγούμενα προηγείται σε κατάθεση η Λούση στο εν λόγω οπότε αναμονή.

Πολλές αλλαγές και νέα είχαμε εν τω μεταξύ. :sunglasses:

Κατ αρχάς ξανάνοιξε το 26ης Οκτωβρίου 52 με ντεμπουτάρισμα την Ανίτα.it που ήταν και στο Κεφαλληνίας όταν ξανάνοιξε. Το κορίτσι των εγκαινίων αλλά από μένα άκυρο. :(

Νέα εμφάνιση στο τσίρκο, εξωτερικά βέβαια  βαμμένο σε χρώμα μισό άσπρο μισό μοβ  ( θα αποστείλω και τη σχετική Φώτο). Μέσα η Κατερίνα σε πολύ καλή κατάσταση που ήρθε πάνω μου και με καύλωσε αλλά όντας ενημερωμένος από πρόσφατες κριτικές της έκοψα λάσπη. :-

Μεταγραφή για την  Μέρτσυ στο Προμηθέως 14 (που μάλλον υποβάθμιση θα πρέπει να είναι) δεν την είδα και πολύ κεφάτη στο σαλόνι. Την έχει δει κάπως στραβά με τον εαυτό της η συγκεκριμένη αλλιώς έχει όλα τα προσόντα για να διαπρέψει στο χώρο. Εγώ που την ξέρω λίγο καλύτερα δηλώνω ότι είναι καλό παιδί αλλά δυστυχώς είναι ακόμα παιδί, όταν θα γίνει και λίγο γυναίκα θα διαπρέψει.

Άρα στο Ταντάλου 14Α ποια ? :huh: Κάποια Ρωξάννα, εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, κορμί λαμπάδα, βυζί τούμπανο, ηλιοκαμένη, σκέτος πουτσομεζές , αλλά έκανα πίσω γιατί κάτι όχι τόσο καλό μου θύμισε αυτό το όνομα. Έχει να πει κανείς κάτι παραπάνω? :think:

Στα υπόλοιπα που πήγα, Προμηθέως 25 η Ειρήνη (άμα δεν την ψάχνεις εκεί θα είναι), ανορθόγραφο η άλλη Σαμπρίνα (με λίγα κιλάκια παραπάνω), Σαπφούς 5 η Ρωξάνη, και Προμηθέως 11 η Τζοάννα, καλό μουνάκι μου φάνηκε, λίγο έλειψε να περάσω.

Αααα και Κατεχάκη 13 η Μούσα μου η Μάρα που δυστυχώς την είδα και δεν πέρασα αλλά είπαμε την έχω τιμήσει τρις το τελευταίο δίμηνο , πάει πολύ. :grin:

Κατάθεση δεν έγινε , ίσως αύριο, να τις βάλω σε τάξη τις γκομενίτσες στο μυαλό μου και να πάω σε κάποια να καταθέσω. :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θα ελεγα του βοπηθουμμου να την ποσταρει ρε , αυτη ηταν η επειδοτηση
οπως και των συναγωνιστων dbaba & treliaris123

dbaba & treliaris123
Αν βαριεστε να τα βαλετε στον καταλογο πειτε να πω του βοηθου μου να το κανει
Ναι .. εγκαινιαζω καινουριο κολπο  :dancing:

Οι οποιοι δεν απαντησαν :dunno:

Εσυ περιμενες Ευρα ? ,
Μετα το 2015 .. τωρα εχουμε να πληρωσουμε τα χρεη  :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η νέα εμφάνιση του τσίρκου, όπως το ξαναβάψανε , θα είναι η Τρίτη φορά μέσα σε ένα χρόνο.


Παρακαλείται ο jo145, που γνωρίζει καλύτερα τις διαδικασίες να την προωθήσει στον admin για να την αλλάξει στο avatar του μπουρδέλου. :)


 

Συνημμένα

  • 13082011695.jpg
    13082011695.jpg
    130,7 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom