Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Αυτή είναι 16χρονη? Πλάκα με κάνεις;;;; Άντε ώρα να ξεπουλήσω τα πάντα όλα εδώ και να φύγω Σερβία...

(Αν και σ' αυτές τις ηλικίες επεμβαίνει ο κυρ εισαγγελέας αν όχι η μάνα της... καμμιά νταρντάνα 2 μέτρα 200 κιλά με ασήκωτο χέρι...)
Μπά και η μάνα της καμιά κορμάρα θα είναι που θα βάζει κάτω πολλές δικές μας ντίβες Ελλεηνίδες. Το λέω γτ ήμουν κι εγώ πρόσφατα σε τουριστικό μέρος Χαλκιδικής που γινόταν χαμός από Σέρβες και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν όλες τους κορμάρες και όμορφες ασχέτως ηλικίας... :P
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Επισυναπτω τη φωτο της 16αρας γιατι πριν κολλουσε.. Για να παρετε μια εικονα για τι μιλαω..!

Καλημερα αδελφε. Τρομερη γκομενα. Αλλά αν όντως είναι 16 μαλλον καλά έκανες και δεν... Μια στα χίλια να στράβωνε κάτι θα σε βλέπαμε στο star channel πρώτο θέμα και χωρίς avatar  :- . Υπομονή ως το 2014
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μπά και η μάνα της καμιά κορμάρα θα είναι που θα βάζει κάτω πολλές δικές μας ντίβες Ελλεηνίδες. Το λέω γτ ήμουν κι εγώ πρόσφατα σε τουριστικό μέρος Χαλκιδικής που γινόταν χαμός από Σέρβες και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν όλες τους κορμάρες και όμορφες ασχέτως ηλικίας... :P

Ξεχασα ν' αναφερω οτι κι η μανα της ηταν επισης τουμπανο.. 40αρα σπασμενη στο προσωπο, αλλα με βυζαρες τεραστιες 4αρι τουλαχιστον..!
Γενικα, η Καλιθεα ηταν γεματη με Σερβιδες (αλλα κ Σλαβομακεδονισες ή Σκοπιανες οπως τις λεμε), που οι περισσοτερες απο σωματα ειναι μια κ μια..!
Τουλαχιστον για να παρεις ματι ειναι οτι πρεπει, γιατι δυστυχως οι περισσοτερες ειτε συνοδευονται, ειτε το παιζουν δυσκολες, οπως οι Ελλ(ε)ηνιδες..!
Αν κ νομιζω πολλα γκρουπ με Σερβους πρεπει να φυγαν προχθες, γιατι χθες δεν ειδα σχεδον καμια στην παραλια, αλλα υποθετω τωρα τον 15αυγουστο θα ξαναγεμισει..!
Η 16αρα ηταν η μονη προθυμη για γνωριμιες, αλλα σε δυο χρονια παω στοιχημα οτι κι αυτη θα θελει καμια Μερσεντες κ να της κανεις ολα τα εξοδα για να την βγαλεις εξω..!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Σχοινοβάτη μια φορά πέρασα Καλλιθέα και ήταν όντως όπως τα λες. Πάντως σε άλλα μέρη της Χαλκιδικής είναι πιο πρόθυμες για γνωριμίες παντώς φύσεως... Παίζει να είναι και το μέρος...
 

Επισκέπτης
Εγώ είχα ένα γαμάτο σκηνικό στην Καλλιθέα πριν μερικές μέρες. Είμαι με εναν φίλο μου κ πάμε κ μιλάμε 2 Milfares που η μια ειδικά ήταν ο ορισμός. Ήταν τόσο καλή που ακόμα κ εγώ που ξέρετε όσοι με παρακολουθείτε εδώ μέσα ότι οι milfs δεν είναι του γούστου μου ψάρωσα! Παρουσιαστικό παλιάς πουτάνας, κωλομπαρούς που έχει ζήσει νύχτα και τέτοια.
Ε για να μην τα πολυλογώ τις μιλάμε μας λένε ότι είναι και καλά από Πολωνία. Μετά από κανένα λεπτό συζήτησης διακρίνω την Αλβανική προφορά στα ελληνικά τους!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Σχοινοβάτη μια φορά πέρασα Καλλιθέα και ήταν όντως όπως τα λες. Πάντως σε άλλα μέρη της Χαλκιδικής είναι πιο πρόθυμες για γνωριμίες παντώς φύσεως... Παίζει να είναι και το μέρος...

Για Πευκοχωρι, Χανιωτη κλπ λες..; Μπορει να 'χεις δικιο..
Κ για Κατερινη κι Ασπροβαλτα λεγονται πολλα, νομιζω κι ο Αλ ελεγε για την Ασπροβαλτα κ μαλλον ειναι εκει τωρα..! Κ μπορει οντως εκει να χει πιο πολυ ψωμι, αλλα εγω δεν εχω παει ποτε εκει..
Εγω Ποτιδεα παραθεριζω κ παω κ για κανα μπανιο Καλλιθεα.. Βαριεμαι να τραβιεμαι πιο μακρια συνηθως.. Αλλα αν εχεις καποια καλη πληροφορια για καποια καλη μουνοκατασταση εκει γυρω ευπροσδεκτη..!

ΥΓ. Παρεπιπτοντως κατι ειχε παρει το ματι μου για σπιτακι στην Καλλιθεα..! Ισχυει ή μ' απατα η μνημη μου..;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Πρώτο πόδι Χανιώτη στάνταρ. Ακόμα και Σάνη να πας... Πευκοχώρι λιγότερο έχω πάει και λιγότερο ξέρω. Από δεύτερο ότι θέλεις σου λέω.

ΥΓ. Παρεπιπτοντως κατι ειχε παρει το ματι μου για σπιτακι στην Καλλιθεα..! Ισχυει ή μ' απατα η μνημη μου..;

Τι εννοείς;;; Σε έχασα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Ένα ή δύο κωλόμπαρα στα Μουδανιά... μετά ελεύθερες σχέσεις με κοπέλες που γνωρίζεις στις παραλίες...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Μπά και η μάνα της καμιά κορμάρα θα είναι που θα βάζει κάτω πολλές δικές μας ντίβες Ελλεηνίδες. Το λέω γτ ήμουν κι εγώ πρόσφατα σε τουριστικό μέρος Χαλκιδικής που γινόταν χαμός από Σέρβες και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν όλες τους κορμάρες και όμορφες ασχέτως ηλικίας... :P

Παντως εγω το προηγουμενο ΣΚ που ημουνα 2ο ποδι, 8/10 ξενες ηταν μπαζα.!! απορουσα...πρωτη φορα τοσο μπαζο, αφου μολις γυρησαμε την πεσαμε στο κοσμος για ενα καφε και εκει οι ελληνιδες που ξεμηνανε στην σαλονικα, ηταν το αντιθετο 8/10 μουναρες!!  :cum: :cum:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
και κατερινη παιζει πολυ σερβια ειχα παει σε ενα club στην παραλια [ΟΜΙΛΟΣ]λεγοταν τιγκα στα πιπινια ;) το εχει επισκευτη καποιοσ απο εσασ πιστευω αξιζει μια βραδυνη εξοδοσ και οτι  :fuck2: προκυψη.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
για μπουρδελακι εννοει.....παιζει να χει η χαλκιδικη μπουρδελο;δεν νομιζω...... :think:

Κατι θυμαμαι να 'χε ειπωθει, αλλα μαλλον καποιος πρεπει απλα να ρωτουσε αν υπαρχει κ δεν μετεφερε καποια πληροφορια.. Παντως υπηρχαν παλιοτερα στριπτιζαδικα στην Καλλιθεα κ στο Πευκοχωρι νομιζω.. Τωρα δεν πρεπει να υπαρχουν ουτε αυτα..
 

Επισκέπτης
Υπάρχει στριπτιτζάδικο στην Καλλιθέα! Είναι εκεί έξω από το χωρίο που έχει τα club.

In other news. Μαντέψτε ποιά επέστρεψε!!! Η Ρωξάνα η ρουμάνα που είχε ντεμπουτάρει στην εκκλησία. Φάνηκε πολύ πιο δυνατή σήμερα, μάλλον γιατί είναι φρέσκια. Έκανε κι άλλα τατουάζ, στα κωλομέρια ακριβώς. Λίγο περίεργη φάση. Μέσα ήταν μεσα στο χαμόγελο κ ούτε μου έκανε παράπονα που έπιανα τις ψεύτικες βυζάρες της αν κ ήμουν gentle.

Το καινούργιο μωρό στην Κωλέττη δεν δέχτηκε να την γαμήσω με 30Ε ενώ η τσατσά δέχτηκε κ λέει πάω να ρωτήσω την κοπέλα. Τώρα που την ξαναείδα με άλλα ρούχα μου φάνηκε ότι παίζει να έχει τρομερό βύζο. Σε κίνηση θυμίζει την Νικόλ.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Υπάρχει στριπτιτζάδικο στην Καλλιθέα! Είναι εκεί έξω από το χωρίο που έχει τα club.

In other news. Μαντέψτε ποιά επέστρεψε!!! Η Ρωξάνα η ρουμάνα που είχε ντεμπουτάρει στην εκκλησία. Φάνηκε πολύ πιο δυνατή σήμερα, μάλλον γιατί είναι φρέσκια. Έκανε κι άλλα τατουάζ, στα κωλομέρια ακριβώς. Λίγο περίεργη φάση. Μέσα ήταν μεσα στο χαμόγελο κ ούτε μου έκανε παράπονα που έπιανα τις ψεύτικες βυζάρες της αν κ ήμουν gentle.

Το καινούργιο μωρό στην Κωλέττη δεν δέχτηκε να την γαμήσω με 30Ε ενώ η τσατσά δέχτηκε κ λέει πάω να ρωτήσω την κοπέλα. Τώρα που την ξαναείδα με άλλα ρούχα μου φάνηκε ότι παίζει να έχει τρομερό βύζο. Σε κίνηση θυμίζει την Νικόλ.


Στο Βρομυλου 14 να φανταστω την ειδες την Ρωξανα ?  :think:
Τα τατου τα ειχε , κατι σαν ματια δε λες ?  :think:
Μετα τις 11 η πιπινοβικυ στο ιδρυμα
Σααλ  και φριξου 14 κλειστο το ντεντεφωνο  :jerking:
Ερημητη Μια τζουλια
Προ 25 η Αννα (μιλφ - ερημητη )
Τσιρκο η Λαουρα


Για την Εμη λες ?  :think:
λες να ειναι ξαδερφη της Νικολ ?  :cheesy:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Μια BBW Νταίζη με βυζόμπαλα που ξεχειλίζουν και πρέπει να είναι και λίγο ποιο μεγάλα απ της Νικόλ, βραδυνή στο Ταντάλου 8Α, την έχετε δει ; Σκέφτηκα να δοκιμασω αλλά τελικά μπήκα στην Άννα στο προμ. 25.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ναι ρε παιδιά, το Le Cabaret, τόσα χρόνια είναι εκεί, τώρα το ανακαλύψατε;  :cheesy:


ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΓΝΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Στο Βρομυλου 14 να φανταστω την ειδες την Ρωξανα ?  :think:
Τα τατου τα ειχε , κατι σαν ματια δε λες ?  :think:
Μετα τις 11 η πιπινοβικυ στο ιδρυμα
Σααλ  και φριξου 14 κλειστο το ντεντεφωνο  :jerking:
Ερημητη Μια τζουλια
Προ 25 η Αννα (μιλφ - ερημητη )
Τσιρκο η Λαουρα


Για την Εμη λες ?  :think:
λες να ειναι ξαδερφη της Νικολ ?  :cheesy:
Που είναι τα σκίτσα? οέο που είναι τα σκίτσα..... :headbang:
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom