Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
dbaba & treliaris123
Αν βαριεστε να τα βαλετε στον καταλογο πειτε να πω του βοηθου μου να το κανει
Ναι .. εγκαινιαζω καινουριο κολπο  :dancing:

destro το προγραμμα επιδοτησης κριτικης αφορα και σενα  :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Πηγες για δελτιο καιρου ?  :think:


papazits διπΛα ρε ΣΕ Λεω στους σχοΛιασμους


dbaba & treliaris123
Αν βαριεστε να τα βαλετε στον καταλογο πειτε να πω του βοηθου μου να το κανει
Ναι .. εγκαινιαζω καινουριο κολπο  :dancing:
Jo δε τα βρίσκω στείλε λινκ. Για τον Μάκη Μανάβη έκανες, όχι για μένα μήπως :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Jo δε τα βρίσκω στείλε λινκ. Για τον Μάκη Μανάβη έκανες, όχι για μένα μήπως :think:

:2funny:

Δεν εκανα σκιτσα ρε . απλα σου λεω εκει να μου πεις τι θες γιατι απ τις κριτικες δε μου βγηκε κατι
επισης δε ξερω και τις γκομενες που πηρες οποτε δεν εχω εμπνευση
Ο Μαναβης μου εδωσε κινητρο .. γινε και συ κατι να σ ζωγραφισω.. γινε κρεοπωλης ας πουμε  :2funny:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που με συμβενη ρε παιδια  δεν γινεται πουθενα προσπαθω να βρω εδω και καιρο την νατασσα πρωην :knockinb: [βανεσσα] αλλα παντα κατι παει στραβα σημερα το πρωι πηγα στουντιο εκει που εργαζεται και η τσατσα μου ειπε απο εβδομαδα μαλλον περιοδο εχει την ιδια ωρα πηρε τηλ. καποισ συναθλητησ και την επψαχνε :fuck2:  μετα πηγα βαρδαρη μερια ψαχνοντασ μηπωσ πετυχω την τζοανα  :dancing: αλλα και εκει τζιφοσ τελικα καταθεση δεν εγινε.  ΥΓ. ΚΑΛΩ ΤΟ ΣΚΙΤΣΟ :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λίλυ στο τσίρκο? Γουάτ? Τι είναι αυτή?

Αν είναι αυτή που περιγράφω στην κριτική μου μακριά, ούτε με σφαίρες.  :uzi:


Όμορφο πιπίνι σου δίνει την εντύπωση ότι θα σκίσεις μαζί της αλλά δεν το κατέχει το άθλημα. Τώρα αν στο διάστημα που μεσολάβησε έχει βελτιωθεί, πάσο. Μόνο ένας κασκαντέρ μπορεί να μας πει.

Έγω πάντως είχα περάσει χθες από εκεί, λίγο πριν καταλήξω στην Νικόλ, αλλά μόλις άκουσα το όνομα δεν είχα καν την υπομονή να περιμένω να βγει από το δωμάτιο γι ανα την τσεκάρω και την έκανα με ελαφρά. :bounce: :bounce: :bounce:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λίλυ στο τσίρκο? Γουάτ? Τι είναι αυτή?
κατι σε αβυζο, πιπινι μελαχρινο , ξαδερφη των αλλων μου κανει
την ειχα δει νομιζω πριν καιρο , δε πολυ ακουστηκε και χαθηκε μετα
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Γεια σας παιδια!!

χθες βραδυ πηγα στη κελλυ στη σαπφους στο τελευταιο. ειχα παει και παλαια και ειχα καλες εντυπωσεις αλλα χθες ηταν ΧΑΛΙΑ!! δεν μπορω το μεσα εξω μου ειπε....θαρεις και γιινεται σεξ χωρις μεσαεξω...τι αλλο αθ ακουσουμε σε αυτον τον κοσμο!! αερογαμιες θα μας ζητανε σε λιγο...εφυγα λεγοντας την οτι ειναι χαλια ενω παλαια ηταν καλη και οτι θα φαει και την αναλογη κριτικη!!
προσοχη λοιπον ΜΑΚΡΙΑ!
Μετα πηγα στη μαντζαρου...πετυχα μια ματινα στο ονομα ξανθια λεπτη! Μπομπα!! πολυ ζεστη και θερμη. οπως θα επρεπε να ειναι ολες! μαλιστα μου ειπε οτι ειναι πορνοσταρ ...αν και δεν τη βρηκα στο internet.
Αυτα!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
:2funny:

Δεν εκανα σκιτσα ρε . απλα σου λεω εκει να μου πεις τι θες γιατι απ τις κριτικες δε μου βγηκε κατι
επισης δε ξερω και τις γκομενες που πηρες οποτε δεν εχω εμπνευση
Ο Μαναβης μου εδωσε κινητρο .. γινε και συ κατι να σ ζωγραφισω.. γινε κρεοπωλης ας πουμε  :2funny:
Είχα κι εγώ ένα σάκο επειδή θα πήγαινα κτελ μετά. Διάβασε ξανά τις κριτικές , σκέψου κάτι, κάνε ένα σκίτσο, θέλω κι εγώ το σκίτσο μουυυυυυυυυυυυυυυυυ :'( :'( :tickedoff: 1,5 χρόνο είχα να κάνω κατάθεση. Το αξίζω πιστεύω.. :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Είχα κι εγώ ένα σάκο επειδή θα πήγαινα κτελ μετά. Διάβασε ξανά τις κριτικές , σκέψου κάτι, κάνε ένα σκίτσο, θέλω κι εγώ το σκίτσο μουυυυυυυυυυυυυυυυυ :'( :'( :tickedoff: 1,5 χρόνο είχα να κάνω κατάθεση. Το αξίζω πιστεύω.. :rockon:

Το αξιζεις φυσικα  :dancing: τοσο κραξιμο εχεις φαει που δεν ειχες κριτικες  :cheesy:

Ε δωσμου μια εικονα που σ αρεσε και θες να θυμασαι . θα τις ξαναδιαβασω αυριο και θα σε ζωγραφισω με τον σακο στον ωμο ...
Να περπατας  :2funny:

(καιπες τι λαλι ειχε η γκομενα γιατι δε τις ξερω
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Οχι ρεσυ, δεν εκφραστηκα σωστα...ηθελα να πω αν ειναι η ιδια η Ρωξανη, αλλα η απαντηση σου με καλυψε... :grin:

Ελα Καραμαν εδω εισαι..;
Καταρχας σορυ για την παραπληροφορηση, τελικα η Μονικα μου πε οτι θα 'ναι Αθηνα μεχρι τελη του μηνα, οποτε αν πας θα την πετυχεις μαλλον, αν κι εχει βαλει μερικα κιλακια νομιζω κ δεν ειναι οπως πριν απο σωμα..!

Ηθελα να σε ρωτησω κατι αλλο.. Αυτη που χεις στο αβαταρ σου ποια ειναι..; Γιατι εγω δεν την ξερω..
Σε ρωταω γιατι γνωρισα μια 16χρονη Σερβιδα στην Καλιθεα, που χει αυτη τη φωτο της στο προφιλ της στο φμπ.. Ποια ειναι..; Γιατι με τα γυαλια ηλιου δεν καταλαβαινω..!
Κ πιο κατω βαζω κ μια φωτο της 16αρας, που 'ναι πολυ τουμπανο για την ηλικια της, κ με πολυ ομορφο προσωπακι..!
Οχι δεν την εφαγα, μονο φμπ αλλαξαμε κ βλεπουμε.. Ηταν διακοπες εδω με τη μανα της κ τον ξαδερφο της, κ κωλωσα να το προχωρησω παραπανω.. Ηταν η διαφορα ηλικιας, ηταν οτι ηταν κ με τη μανα της ολη την ωρα, δεν ενιωθα οτι μ' επαιρνε..
Ξερω οτι μπορει να κανα μαλακια, γιατι αυτες οι ευκαιριες συνηθως μια φορα σου παρουσιαζονται, αλλα τι να κανουμε.. Τωρα μπορει να βαραμε καμια με τις καυλιαρικες φωτο της..!

 

Συνημμένα

  • 35878_137553352922118_100000023633974_403017_7881057_n.jpg
    35878_137553352922118_100000023633974_403017_7881057_n.jpg
    59,6 KB · Εμφανίσεις: 23

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Επισυναπτω τη φωτο της 16αρας γιατι πριν κολλουσε.. Για να παρετε μια εικονα για τι μιλαω..!
 

Συνημμένα

  • Elena.JPG
    Elena.JPG
    97,9 KB · Εμφανίσεις: 26

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ελα Καραμαν εδω εισαι..;
Καταρχας σορυ για την παραπληροφορηση, τελικα η Μονικα μου πε οτι θα 'ναι Αθηνα μεχρι τελη του μηνα, οποτε αν πας θα την πετυχεις μαλλον, αν κι εχει βαλει μερικα κιλακια νομιζω κ δεν ειναι οπως πριν απο σωμα..!

Ηθελα να σε ρωτησω κατι αλλο.. Αυτη που χεις στο αβαταρ σου ποια ειναι..; Γιατι εγω δεν την ξερω..
Σε ρωταω γιατι γνωρισα μια 16χρονη Σερβιδα στην Καλιθεα, που χει αυτη τη φωτο της στο προφιλ της στο φμπ.. Ποια ειναι..; Γιατι με τα γυαλια ηλιου δεν καταλαβαινω..!
Κ πιο κατω βαζω κ μια φωτο της 16αρας, που 'ναι πολυ τουμπανο για την ηλικια της, κ με πολυ ομορφο προσωπακι..!
Οχι δεν την εφαγα, μονο φμπ αλλαξαμε κ βλεπουμε.. Ηταν διακοπες εδω με τη μανα της κ τον ξαδερφο της, κ κωλωσα να το προχωρησω παραπανω.. Ηταν η διαφορα ηλικιας, ηταν οτι ηταν κ με τη μανα της ολη την ωρα, δεν ενιωθα οτι μ' επαιρνε..
Ξερω οτι μπορει να κανα μαλακια, γιατι αυτες οι ευκαιριες συνηθως μια φορα σου παρουσιαζονται, αλλα τι να κανουμε.. Τωρα μπορει να βαραμε καμια με τις καυλιαρικες φωτο της..!

:rockon: :rockon: :rockon:

H Kim kardasian ειναι στο αβαταρ μου, ΣΙΓΟΥΡΑ θα περασω απο Μονικα.!!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Για Λιλη δεν ξερω τι παιζει και μονο η κριτικη του Gameover ειναι αποτρεπτικη αλλα η Λαουρα ειναι καλη περιπτωση, πηρα το ελευθερο στοματικο και περασα πολυ καλα. Ευχαριστω τους συναδελφους που την προτεινουν, τωρα ειμαι και εγω ενας απο αυτους. Μονο μειον το προσωπο της δεν λεει πολλα αλλα βγαζει αρκετη καυλα.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
:rockon: :rockon: :rockon:

H Kim kardasian ειναι στο αβαταρ μου, ΣΙΓΟΥΡΑ θα περασω απο Μονικα.!!

Κι εγω αυτην υποπτευομουν, αλλα με τα γυαλια δεν ημουν σιγουρος..
Δεν ξερω, αλλα ειδικα σ' αυτην τη φωτο ειναι πυρ-καυλος...!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δυνατο κοματι...πηγες ρομινα τελικα.??

Οντως αυτη η φωτο θυμιζει λιγο Ρομινα, αλλα καμια σχεση.. Η μικρη Σερβιδα ειναι δεκα φορες πιο τουμπανο απ' τη Ρομινα..! Εμενα προσωπικα εμφανησιακα δε μου κανε εντυπωση η Ρομινα, κι απο σωμα ειναι αρκετα χαλαρη, αλλα ειναι παρα πολλη φιλοτιμη κ τα κανει ολα..! Δεν προλαβα να γραψω κριτικη, αλλα θα το κανω..!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Το αξιζεις φυσικα  :dancing: τοσο κραξιμο εχεις φαει που δεν ειχες κριτικες  :cheesy:

Ε δωσμου μια εικονα που σ αρεσε και θες να θυμασαι . θα τις ξαναδιαβασω αυριο και θα σε ζωγραφισω με τον σακο στον ωμο ...
Να περπατας  :2funny:

(καιπες τι λαλι ειχε η γκομενα γιατι δε τις ξερω
Μέρτσυ μελλαχρινή, Νατάσσα καστανομάλλα. Ο σάκος μου μπλε και τον είχα στον ώμο. Ξαναδιάβασε τις κριτικές μου και από αυτά που λέω εκεί μέσα σκέψου κάτι και κάνε σκίτσα. Δε θέλω να σου πω εγώ τι συγκεκριμένο να κάνεις για να μου έρθει σαν έκπληξη και να έχει χαβαλέ  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Επισυναπτω τη φωτο της 16αρας γιατι πριν κολλουσε.. Για να παρετε μια εικονα για τι μιλαω..!

Αυτή είναι 16χρονη? Πλάκα με κάνεις;;;; Άντε ώρα να ξεπουλήσω τα πάντα όλα εδώ και να φύγω Σερβία...

(Αν και σ' αυτές τις ηλικίες επεμβαίνει ο κυρ εισαγγελέας αν όχι η μάνα της... καμμιά νταρντάνα 2 μέτρα 200 κιλά με ασήκωτο χέρι...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom