Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τελικα την Αφρο την πετυχες?

Οχι :dunno:
Βασικα λεω να μην παω .. γιατι αν μαρεσει και θελω να ξαναπαω δε θα μπορω  :2funny:

Καλησπέρα κόσμε. Την Έρρικα από κατεχάκη την τεστάρατε ; Πιτσιρίκα εκ βουδαπέστης, 1,70 με φανταστικό κωλαράκι. Ευγενική κοπελίτσα που μιλάει καλούτσικα τα ελληνικά. Ξεψαρωμένη την κόβω, δεν νομίζω να είναι τόσο πρωτάρα όσο ισχυρίζεται. Μικρό βυζάκι και μικρό νινάκι και μοσχομυριστό με καλή αίσθηση. Πάντως στην πίπα πρέπει να κάνει ιδιαίτερα, διότι δεν το χει. Δείχνει διάθεση να σε ευχαριστήσει, χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο. Αυτά τα ολίγα διότι καθώς γράφω από κοινόχρηστο πισι δεν έχω και πολύ χρόνο ...

Την τεσταρα εγω , εχω και κριτικη
καλο για πιπινακι

και οπως ειπες το παιζει ψαρωμενη και καινουρια αλλα δεν ειναι
αν και μικρη
Λογο μικρου βυζιου δεν εγινε και πολυ διασημη ομως
αν ηταν σε αλλο μαγαζι θα την ξαναεπαιρνα στα κοντα
τωρα απο Σεπτεμβρη   :cheesy:

Οσο για τα ιδιαιτερα που λες ... χεχεχε δες την φωτο στην κριτικη :tooth:

Έλα Τζό! Εδώ είμαι αγόρι μου, είχα πεταχτεί μια στην Καλλικράτεια!

Αύριο θα τσεκάρω την νεαρά!! Σαν εμφάνιση μόνο γιατί από λεφτά δεν πάμε καλά!  :(

Αναμείνατε νέα!

Αααα πηγες αλατισες την κομπρα σου ?  :cheesy: ωραια
Αμα ειναι να πας ρε χαμενε να καψεις μονο βενζινη
ξαναπανε καλλικρατεια  :idiot: Στα Γιανιτσα δεν εχουν θαλασσα τζαμπα θα πας

Μη ξεχασεςι να περασεις  απο κωλετη να μαθεις για τον καιρο απο την Εμη  :rolleyes:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Jo πέρασαν πόσες μέρες που ανέβασα τις κριτικές μου κι ακόμα δεν με έκανες σκετσάκια  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή πρωί επίσκεψη στο τσίρκο και κατάθεση στην Κατερίνα στο πρόγραμμα με το τζακούζι. Μάγκες δεν ξέρω πως είναι οι υπόλοιπες κοπέλες του μαγαζιού αλλά από την συγκεκριμένη κοπέλα μακριά. Όσο τρέλα δείχνει στο σαλόνι, άλλο τόσο ΚΟΜΟΔΙΝΟ είναι μέσα στο δωμάτιο.

Έκανε 10 λεπτά να μπει στο τζακούζι γιατί το νερό της φαινόταν πολύ ζεστό. Μπαίνει με τα χίλια ζόρια, κάθεται από την απέναντι πλευρά και κοιτάει το ταβάνι. Δε θα τα πάμε καλά σκέφτομαι από μέσα μου. Πάω να της πειράξω τα βυζία, μου αρχίζει κατευθείαν τα όχι μωρό μου πονάω. Περνάνε 3 λεπτά μάξιμουμ και βγαίνει από το τζακούζι, ξαπλώνει στο κρεβάτι και αρχίζει μια βαριεστημένη πίπα όλο δόντι ίσα ίσα για να βγει από την υποχρέωση. Μια από τα ίδια και στο πήδημα. Από πάνω πονούσε, στο πλάι πονούσε, τα βυζιά της πονούσαν, μου έβγαλε την πίστη μέχρι να τελειώσω.

Μαύρο δαγκωτό...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΟΜΟΥΝΟ ΠΑΓΙΔΑ ΣΤΟ ΒΑΡΔΑΡΗ Η ΤΣΑΤΣΑ ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 11 ΤΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ ΨΗΛΗ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΕ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΠΥΡΑΥΛΙΚΟ ΒΥΖΙ ΚΟΛΟ ΚΟΛΑΣΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΣ. ΜΗΔΕΝ ΣΕ ΟΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ.  ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙ 2 ΠΑΧΙΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΩ.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΟΜΟΥΝΟ ΠΑΓΙΔΑ ΣΤΟ ΒΑΡΔΑΡΗ Η ΤΣΑΤΣΑ ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 11 ΤΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ ΨΗΛΗ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΕ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΠΥΡΑΥΛΙΚΟ ΒΥΖΙ ΚΟΛΟ ΚΟΛΑΣΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΣ. ΜΗΔΕΝ ΣΕ ΟΛΑ Η ΓΚΟΜΕΝΑ.  ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙ 2 ΠΑΧΙΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΩ.
Πρωινη ή βραδυνη βαρδυα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Μπα... Δεν νομίζω να έχουν καμμία σχέση. Άλλωστε δεν μοιάζουν κιόλας!

Οχι ρεσυ, δεν εκφραστηκα σωστα...ηθελα να πω αν ειναι η ιδια η Ρωξανη, αλλα η απαντηση σου με καλυψε... :grin:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Καμμία καινούργια βυζαρού πήρε το μάτι σας παιδία?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Η γνωστή Αγγελική με τα σάπια δόντια που τώρα τα έφτιαξε..
Μουνάρα αλλά ξενέρωτη μέσα...
Αφήνει χύσιμο στα βυζιά όμως...
Οταν λεμε Αγγελικη, προκειται για ελληνιδα εξου και η ξενερα ή ειναι οικονομικη μεταναστρια απο τις ομορες χωρες?
 

Επισκέπτης
Το καινούργιο είναι καλό! Ξανθό ψηλό όμορφο με ποδάρες και λαχταριστό! Ζητείται οικονομική βοήθεια για test drive!!!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Λοιπον Κωλεττη η Νικολ τωρα το βραδυ δεν ηξερε η τσατσα αλλα Εφη και Αφρο μετα της Παναγιας. Τσιρκο τωρα η  Λιλλη μετα η Λαουρα. Λεω να παω να αδειασω μια στην Αγγελικη και μετα Λαουρα. Δεχομαι και αλλες προτασεις οποιος εχει κατι καλο...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το καινούργιο είναι καλό! Ξανθό ψηλό όμορφο με ποδάρες και λαχταριστό! Ζητείται οικονομική βοήθεια για test drive!!!

Πηγες για δελτιο καιρου ?  :think:


papazits διπΛα ρε ΣΕ Λεω στους σχοΛιασμους


dbaba & treliaris123
Αν βαριεστε να τα βαλετε στον καταλογο πειτε να πω του βοηθου μου να το κανει
Ναι .. εγκαινιαζω καινουριο κολπο  :dancing:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ποιό λέτε καινούριο ;;;

Χθεσινή επίσκεψη στη Μόνικα στο Προμ. 14 κατά τις 22:00. Κόσμος μπενόβγαινε και ψαχνόταν. Μετάνιωσα μάλλον που δεν πήγα κατα ανδ. γεωργίου πλευρά σε κανα στουντιάκι. Πήγα να δω την Μόνικα. Δεν ρώτησα καταγωγές κλπ. Φαινόταν ωραίο βυζάκι στο σαλόνι, αλλά στο ξάπλωμα εξαφανίστηκε. Γενικά καλό σωματάκι, λίγο αμέτοχη, πολύ παθητική, μηδενικά προκαταρκτικά πέραν από οτι με άφησε λίγο να πιπιλησω τις ρογίτσες της. Πιψ μέτρια, από την κρέμα δεν κατάλαβα και πολλά και ζήτησα τελείωμα στοματικό. Γενικά άχρωμη φάση, βέβαια ίσως με κάποιον άλλον να είναι πιο θερμή.

Αυτή την Μάρα θέλω να επισκεφθώ, τις προάλλες πάνω στην αλλαγή την πέτυχα ανάθεμα ... καμιά άλλη βραδυνή με καλό βύζο έχουμε να προτείνουμε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom