Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αχ Τζο δεν με πιάνεις. Λες "Ρε, τον πουστη" και σου απαντάω όχι και ρε!

Αυτός ο ιστότοπος χρειάζεται ένα διαφορετικό Google κλειδί ΑΡΙ χαρτών. Ενα καινούργιο κλειδί μπορεί να δημιουργηθεί στο
μαανες για να τελειωνεις.....σβησε ολα τα κουκις....μπες απο chrome,γαμησε τους ,εξπλορερ και μοζιλες  και θα εισαι οκ......δεν μπορει.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μαανες για να τελειωνεις.....σβησε ολα τα κουκις....μπες απο chrome,γαμησε τους ,εξπλορερ και μοζιλες  και θα εισαι οκ......δεν μπορει.....

Πραγματικά με chrome φυσάει το site. :rockon:

Μιλάμε σφεντόνα :rockon: :rockon:

Eυχαριστούμαι gl :rockon: :rockon: :rockon:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πράγματι τρέχει καλλίτερα  :rockon:
Ομως μερικα προσθετα του φιρεφοξ μου λειπουν  :-

Δε γαμαμε που δε γαμαμε , ας ρυθμησουμε κανα broswer  :2funny:
 

Επισκέπτης
Θα δοκιμάσω gl.

Λοιπόν οκ να γράψω μερικά πράματα για το μώρο εδώ μιας κ κριτική δεν μπορώ να ανεβάσω έτσι κ αλλιώς. Το μωρό είναι 22 φαίνεται μικρότερο, είναι τελείως χαμογελαστή και φιλική. Λέει και αυτή κ η τσατσά ότι είναι εντελώς φρέσκια στην δουλειά κ δεν έχει δουλέψει πουθενά αλλού. Λέει ότι είναι από τη Βουδαπέστη αν κ δεν το πολυπιστεύω.
Είναι ψηλή με σφιχτό κορμί, μικρό βυζί αλλά στητό κ σφιχτό. Η περιφέρεια της είναι όπως είπε ο GAMEOVER είναι μεγαλύτερη από το σωματότυπό της πράγμα που δεν με χάλασε κιόλας..
Η πίπα της ήταν καλή την έβαλα από πάνω κ πισωκολλητά και στα 2 είχε καλή συμμετοχή. Επόμενη κατάθεση αν όλα πάνε καλά και αντέξει την πρώτη κρυάδα άν αυτά που λένε ότι είναι τόσο καινούργια ισχύουν θα είναι εκεί πάλι. Απ'ότι μου έλεγε παίζει να δουλέψει κ στο βαρδάρη.
Η τσατσά στο τέλος με ρωτούσε ριβιού κ είπα τα καλύτερα.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Θα δοκιμάσω gl.

Λοιπόν οκ να γράψω μερικά πράματα για το μώρο εδώ μιας κ κριτική δεν μπορώ να ανεβάσω έτσι κ αλλιώς. Το μωρό είναι 22 φαίνεται μικρότερο, είναι τελείως χαμογελαστή και φιλική. Λέει και αυτή κ η τσατσά ότι είναι εντελώς φρέσκια στην δουλειά κ δεν έχει δουλέψει πουθενά αλλού. Λέει ότι είναι από τη Βουδαπέστη αν κ δεν το πολυπιστεύω.
Είναι ψηλή με σφιχτό κορμί, μικρό βυζί αλλά στητό κ σφιχτό. Η περιφέρεια της είναι όπως είπε ο GAMEOVER είναι μεγαλύτερη από το σωματότυπό της πράγμα που δεν με χάλασε κιόλας..
Η πίπα της ήταν καλή την έβαλα από πάνω κ πισωκολλητά και στα 2 είχε καλή συμμετοχή. Επόμενη κατάθεση αν όλα πάνε καλά και αντέξει την πρώτη κρυάδα άν αυτά που λένε ότι είναι τόσο καινούργια ισχύουν θα είναι εκεί πάλι. Απ'ότι μου έλεγε παίζει να δουλέψει κ στο βαρδάρη.
Η τσατσά στο τέλος με ρωτούσε ριβιού κ είπα τα καλύτερα.

Ντιλαντι φαινετε ντεκαενια ? ααχ ωραια  :smitten:
Ελληνικα ξερει ?  :jerking:
κανω τεστ chrome μια χαρα ολα εκτος απ τα προσθετα
οι κριτικες μια χαρα παντως  :rockon:

Και στις τσατσαδες αλλη φορα μη δινεις ριβιου ,
πες ο Τζο μου ειπε να μπειτε να διαβασετε  :birdman:
 

Επισκέπτης
Μιλάει ελληνικά καλά, αρκετά δηλαδή για να μπορείς να συνεννοείστε χωρίς προβλήματα γι'αυτό μου έκανε κ εντύπωση που λέγαν δεν έχει ξαναδουλέψει .. ούτε κ το μουνί της μου φάνηκε τρομακτικά στενό ή τίποτα τέτοιο. Ίσως να έχει δουλέψει καμιά Αθήνα.

Υ.Γ. Ο chrome σε μια πρώτη φάση γαμάει απίστευτα γρήγορος, μπορώ και ξαναβλέπω ριβιούζ! Και το τρομερότερο όλων??? Τώρα που γράφω για το φόρουμ έχει ορθογραφικό έλεγχο ala word!!!!
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μιλάει ελληνικά καλά, αρκετά δηλαδή για να μπορείς να συνεννοείστε χωρίς προβλήματα γι'αυτό μου έκανε κ εντύπωση που λέγαν δεν έχει ξαναδουλέψει .. ούτε κ το μουνί της μου φάνηκε τρομακτικά στενό ή τίποτα τέτοιο. Ίσως να έχει δουλέψει καμιά Αθήνα.

Υ.Γ. Ο chrome σε μια πρώτη φάση γαμάει απίστευτα γρήγορος, μπορώ και ξαναβλέπω ριβιούζ! Και το τρομερότερο όλων??? Τώρα που γράφω για το φόρουμ έχει ορθογραφικό έλεγχο ala word!!!!

Ωραια .. τοτε θα γραψεςι και ριβιου κανονικο τωρα για να τον δοκιμασεις  :birdman: :birdman: :birdman:
( κοιτα τι βρηκα  :dancing: ντεκανενια ! )


Ο chrome ωραιος φαινετε βαριομουν να τον δοκιμασω τοσο καιρο
εχει και προσθετα τελιακα που τα λενε επεκτασεις .. ηδη εβαλα ad blog  :dancing:
επεσε κουρεμα φουλ   :2funny:
www.imagerous.com/] [/URL]
το κακο ειναι οτι τον κωδικο του Τζο μονο ο μοζιλας τον ξερει  :idiot: μαλλον πρεπει αν ζητησω καινουριο :dunno:
 

Επισκέπτης
Ωραια .. τοτε θα γραψεςι και ριβιου κανονικο τωρα για να τον δοκιμασεις  :birdman: :birdman: :birdman:
( κοιτα τι βρηκα  :dancing: ντεκανενια ! )


Ο chrome ωραιος φαινετε βαριομουν να τον δοκιμασω τοσο καιρο
εχει και προσθετα τελιακα που τα λενε επεκτασεις .. ηδη εβαλα ad blog  :dancing:
επεσε κουρεμα φουλ   :2funny:
www.imagerous.com/] [/URL]
το κακο ειναι οτι τον κωδικο του Τζο μονο ο μοζιλας τον ξερει  :idiot: μαλλον πρεπει αν ζητησω καινουριο :dunno:

Βαριέμαι τώρα για ριβιού, εξάλλου τα έγραψα! (αχάριστε Τζο!)

Σίγα μην γαμήσω το κατά τα άλλα πολύ όμορφο μελανούρι. 100Ε θα θέλει μετά το λιγότερο!
 

alekostsapa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους σας.....
μπορει να μου πει καποιος για την τζοαννα τι παιζει??κανει καλο :knockinb:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Συνέχεια της χθεσινής στουντιότσαρκας είχα σήμερα με μπουρδελότσαρκα στα στενά του Βαρδάρη. Η μπουρδελότσαρκα έγινε μεταξύ 4 παρά το απόγευμα, με 4 και μισή και πέτυχα πάλι πολλές σε αλλαγή βάρδιας. Αναλυτικότερα είδα :

-Σαπφώς 20 Μία Ντέσυ ετοιμαζόταν να πιάσει δουλειά η μαντάμ με ευγενικό τρόπο με είπε να περάσω αργότερα μιας και δεν είχε ετοιμαστεί η κοπέλα ακόμη. Δεν ξαναπέρασα όποιος γνωρίζει την κοπέλα ας αναφερθεί.

-Ταντάλου 9 . Η Μόνικα μια  ξανθιά λεπτή κοπέλα βγήκε στο σαλόνι με έξω τα βυζάκια, σαν καλή μου φάνηκε.

-Ταντάλου 14 Η Μέρτσυ, αυτή τη φορά δεν με ζόρισε να περάσω να την πηδήξω μιας και την τίμησα πρόσφατα, και πολύ καλά έκανε μιας που δεν υπήρχε περίπτωση να το επαναλάβω τόσο γρήγορα. Βραδινή μετά τις 19:30 η Βίκυ. :fuck1:

-Ταντάλου 8Α Η Μαρίνα αρκετά αδυνατισμένη αλλά αν και μικρή κοπέλα πολύ παλιά πουτάνα, πάντως παραμένει μια σχετικά αξιόπιστη λύση. Τσατσά η σπασαρχίδω η Γύφτισσα.

-Ταντάλου & Σαπφώς την ώρα που μπήκα στο συγκεκριμένο κατάστημα βγήκε μέσα από το έξω αριστερά δωμάτιο η Αλεξάνδρα, που μόλις τελείωσε την βάρδια της. Δεν την πρόσεξα καλά πάντως είχε μαλλί ξανθό και από το λίγο που την είδα με άφησε καλή εντύπωση. Αν γνωρίζει κάποιος περισσότερα ας τοποθετηθεί. Ελπίζω πάντως να μην έχει καμιά σχέση με την μελαχρινή Αλεξάνδρα που δούλευε στο εν λόγω κατάστημα τον περασμένο Δεκέμβρη.
Μετά από λίγο παρουσιάστηκε στο σαλόνι η εντυπωσιακή Αλίσια χαμογελαστή και σε πολύ καλή κατάσταση. Κάποια στιγμή θα ξαναέρθει η σειρά της.

-Σαπφώς 8 Η πάρα πολύ θηλυκή Μάγια, και πιθανόν ένας από τους επόμενους στόχους μου. Κορμί με πολύ θηλυκές καμπύλες βυζί στητό κολάρα και ξανθό μαλλί συνθέτουν την εμφάνιση της. :fuck2:

-Σαπφώς 7 Η Νικόλ, πάρα μα πάρα πολύ ανανεωμένη και πολύ χαμογελαστή. Βυζάρες κάτσε καλά, και κολάρα , κάποια στιγμή θα πρέπει να την βάλω στη λίστα. :tits2:

-Σαπφώς 5 Η όμορφη Βουλγάρα η Αγγελική δεν κάθισα να περιμένω να τη δω και έκοψα λάσπη στα γρήγορα.

-Προμηθέως 11 Εδώ έχουμε θέμα με την μαντάμ που όποτε την συναντώ , αν και έχουμε πολύ καλές σχέσεις και έχουμε πει και διό κουβέντες παραπάνω , δεν λέει όνομα κοπέλας. Μια μέτρια μελαχρινή με καρέ μαλλί ήταν, αρκετά γνώριμη και η μαντάμ είπε ότι την λένε Μιρέλα. Αυτά να τα πεις αλλού που περνάνε, είπα από μέσα μου, και αποχώρησα. :tickedoff:

-Προμηθέως 14 Η Ρωξάνα σε καλή κατάσταση και αυτή πλαισιωμένη από την καλύτερη μαντάμ που δουλεύει στη Θεσσαλονίκη μια πραγματική κυρία με τα όλα της ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική. :rockon:

-Προμηθέως 19 Το σπιτάκι της Μαιρούλας κλειστό χωρίς την εξωτερική κλειδαριά του, ελπίζω να ήταν σε αλλαγή βάρδιας. :think:

-Προμηθέως 25 Το γεγονός του Μήνα. Πέτυχα την Ειρήνη που μόλις είχε αναλάβει υπηρεσία, μετά από 3 μήνες αναζήτησης στο συγκεκριμένο κατάστημα. Μόλις την αντίκρισα θυμήθηκα τα λόγια του Al pacino, να μην κολλήσω στην εξωτερική της εμφάνιση, όπως και δεν κόλλησα, (αλλιώς θα κολλούσα) πέρασα μέσα με το απλό των 30 και έριξα ένα από τα πιο τρελά γαμήσια των τελευταίων μηνών με ένα συναρπαστικό φινάλε. Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon: :rockon: :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
-Προμηθέως 25 Το γεγονός του Μήνα. Πέτυχα την Ειρήνη που μόλις είχε αναλάβει υπηρεσία, μετά από 3 μήνες αναζήτησης στο συγκεκριμένο κατάστημα. Μόλις την αντίκρισα θυμήθηκα τα λόγια του Al pacino, να μην κολλήσω στην εξωτερική της εμφάνιση, όπως και δεν κόλλησα, (αλλιώς θα κολλούσα) πέρασα μέσα με το απλό των 30 και έριξα ένα από τα πιο τρελά γαμήσια των τελευταίων μηνών με ένα συναρπαστικό φινάλε. Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon: :rockon: :rockon:
Αγοριιιι μου!!Αξιος αξιος!
Που να την ειχες ριξει και κανα γλειψιμο να δεις πως θα γαμιοταν μετα.
Ειρηνη,Νικολ και Καμελια ψοφανε για γαμησι κυριολεκτικα και δε το χορταινουν :bigdick: :bigdick: :bigdick:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αγοριιιι μου!!Αξιος αξιος!
Που να την ειχες ριξει και κανα γλειψιμο να δεις πως θα γαμιοταν μετα.
Ειρηνη,Νικολ και Καμελια ψοφανε για γαμησι κυριολεκτικα και δε το χορταινουν :bigdick: :bigdick: :bigdick:

Η βοήθειά σου ήταν καταλυτική.

Πραγματικά ψοφούσε για γαμήσι δεν το χόρταινε.

Και τώρα που το λες η Νικόλ στη χθεσινή μου τσάρκα μου έκανε για πρώτη φορά κλικ, μου φαίνεται θα την στοχεύσω για να συμπληρωθεί η τριπλέτα που λες. ;)
 

lazar

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
η μαρινα στην τανταλου 8α ειναι η παλια μελαχρινη? τη βάρδια παιζει μπαλα?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
...Η Λαουρα εχει μεγαλη ποικιλια υπηρεσιων απο το απλο(30-40 e)μεχρι μασσαζ (50 e) και πρωκτικο( 80 e).Υπαρχει και τζακουζι ( 120 e χωρις πρωκτικο και 150 με πρωκτικο).Το εντυπωσιακοτερο ομως ειναι οτι με 20 e επιπλεον σε καθε προγραμμα δεχεται χυσιμο στο στομα...

www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/26hs-oktwvriou-35a/#jr_review_24929]http://www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/26hs-oktwvriou-35a/#jr_review_24929[/quote[/URL]]

Αυτό ισχύει παίδες...??
 

pro25

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
xryso ksepetas stin milf eva AG 4. to sudio adeio. mpainei mesa kai kateytheian pipa. oute na piasw tis vyzares tis. mpas kai nomize oti mpika tsampa? kathe stasi 15 sec.makria. klaiw 40€.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
xryso ksepetas stin milf eva AG 4. to sudio adeio. mpainei mesa kai kateytheian pipa. oute na piasw tis vyzares tis. mpas kai nomize oti mpika tsampa? kathe stasi 15 sec.makria. klaiw 40€.
Μηπως καπου εφταιγες εσυ??Ακουγεται υπερβολικο για την Ευα νομιζω...
Ενα χρονο τωρα δεν εχει γραφτει τιποτα αρνητικο ουτε στο ελάχιστο γι'αυτην
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Η βοήθειά σου ήταν καταλυτική.

Πραγματικά ψοφούσε για γαμήσι δεν το χόρταινε.

Και τώρα που το λες η Νικόλ στη χθεσινή μου τσάρκα μου έκανε για πρώτη φορά κλικ, μου φαίνεται θα την στοχεύσω για να συμπληρωθεί η τριπλέτα που λες. ;)
Ωραια ειμαστε πατσι ως εδω...Σου προτεινα Ειρηνη και σ'αρεσε,μου προτεινες Καμελια και μ'αρεσε.
Τωρα ομως σου προτεινω και Νικολ και θα'ρθεις και θα μου πεις παλι τι δυναμιτης ηταν αυτος.
Αρα το σκορ ειναι 2-1 τωρα...προτεινε μου ενα αντιστοιχο πολυβολο κι εσυ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Τσάρκα μεσημεριανή 1:20' μ.μ. με 40 οC :grin: και λόγω της υψηλής θερμοκρασίας η τσάρκα ήταν σύντομη και μάλλον στοχευμένη.
Αναλυτικότερα είδα :

-Σαπφούς 20 Δεν μπήκα.

-Ταντάλου 9 . Μία η Κινέζα, σαν καλή μου φάνηκε χωρίς πλούσιο βυζί.

-Ταντάλου 14 Η Κατερίνα.hu, ωραίο παρουσιαστικό χωρίς ιδιαίτερα όμορφη φάτσα, ήμασταν 3 στο σαλόνι, μόλις βγήκε από το δωμάτιο φόρα παρτίδα έξω οι ωραίοι μεγάλοι βύζοι έκανε μια γύρα και έφυγε προς τα ιδιαίτερα, κοντοστάθηκα να φύγω, και μόλις έφυγαν οι 2 τύποι ξαναβγαίνει το μωρό και μου την πέφτει στα όρθια  :rolleyes: με τρέλανε στο χούφτωμα !!! Η τσατσά τραβήχτηκε μακριά, και το μωρό με τράβηξε στο δωμάτιο ! Την κάτσιασα στο χούφτωμα και την έκανα όμως με το πρόσχημα ότι δεν έχω λεφτά πάνω μου, πάω να πάρω και έρχομαι, αν δεν το 'λεγα ακόμα δεν θα με άφηνε, την πήρα μια φορά και δεν με άφησε ευχάριστη εντύπωση :).

-Ταντάλου 8Α Δεν μπήκα.

-Ταντάλου & Σαπφούς Η Αλίσια ξανθό άγευστο - άχρωμο - άοσμο.

-Σαπφώς 8 Ξένια Μια καινούργια (ή εγώ δεν την ξαναείδα) κλασική Ρωσσόφατσα, στα υπόψιν.

-Σαπφούς 7 Η Νικόλ, πάρα μα πάρα πολύ φρέσκια και πολύ χαμογελαστή. Βυζάρες κάτσε καλά, και κολάρα πρώτη !!! , Μπαίνω στο μαγαζί και η τσατσά λέει έχω την Σαρκοζί! την ξέρεις ???  :2funny: Και ποιος δεν ξέρει την τρελογαλίδα λέω !!! χαχαχα Η Κυρία είναι ΚΟΡΥΦΗ !!! Αυτήν είχα στο στόχαστρο και σ'αυτή κατέθεσα, εξυπηρετικότατη και ευχάριστη ...  ΒΡΑΒΟ στο κορίτσι !!!.

-Σαπφώς 5 Δεν μπήκα.

-Προμηθέως 11 Δεν μπήκα.

-Προμηθέως 14 Δεν μπήκα.

-Προμηθέως 19 Δεν μπήκα.

-Προμηθέως 25 Η Ειρήνη ... τι να πω πολύ την παινεύουν  (δικαίως φαντάζομαι) αλλά δεν μ' αρέσει...  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom