Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

pro25

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
με το saal τι γινεται? ειχα παρει μια νικολ και ηταν τουρμπο. τα πρωινα ειναι μια ευα. για βραδυ ξερει κανεις τι παιζει?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μια Αριαννα ψηλη μελαχρινη με πλουσιο στηθος και παιχνιδιαρα στο σαλονι την ειδα τον τελευταιο μηνα σε τρια σπιτια:
Αλουμινατο, Προμηθεως και τελευταια Σαπφους 8, οπου μαλιστα την ειχε αναφερει και αλλος, νομιζω ο Al. Την δοκιμασα
στο Αλουμινατο, αλλα παρα την εντυπωσιακη της παρουσια στο σαλονι, στο δωματιο ηταν απλα διεκπεραιωτικη. Αν βεβαια
μιλαμε για την ιδια.
δεν ειναι η ιδια την εχω δει κι εγω την Αριαννα του Σαπφους 8.
Αυτη της Κωλεττη ηταν καστανοξανθη και επισης ομορφη.Αν ειναι καμια παλια που ξαναγυρισε θα τη θυμαται και ο Maaneskyggen.Ειναι στο στυλ που του αρεσει και εχω διαπιστωσει οτι δεν ξεχναει φατσες και αυτος.
Αλλα υποψιαζομαι οτι δε την ξερω απο μπουρδελο.

Επισης εκανα μερικα ανεβοκατεβασματα στη Μοναστηριου περιπου στο 128-136 που ειπε ο αλλος αλλα μπουρδελο φανερο δεν ειδα να εχει.
Τωρα αν ειναι κανενα πονηρο μασατζιδικο σε κανα οροφο ειναι αλλη ιστορια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πλήρη στουντιότσαρκα είχα σήμερα στα καταστήματα εκτός Βαρδάρη. Η στουντιότσαρκα έγινε μεταξύ 18:30 και 19:30 οπότε έπεσα και πάνω σε αλλαγές βάρδιας, ότι έπεσε πάνω στην αντίληψή μου το σημειώνω.

- Κατεχάκη 13 New entry, Φρέσκο πιπίνι ονόματος Έρρικα μελαχρινή, ψηλή λεπτή με σώμα μοντέλου , μικρά βυζάκια και ωραία περιφέρεια, αν δεν ήταν το πρώτο μαγαζί που επισκέφθηκα μπορεί και να περνούσα. Μάλιστα στα 30 το απλό κατόπιν διαπραγμάτευσης. !!! :thumbsup:

- Μαντζάρου 10 Η Άντζελα ψηλή εντυπωσιακή milf γκόμενα στα 40 ακατέβατα το απλό, έγινα καπνός και έφυγα.

- Ερημίτη Η Πετρούλα πρόσχαρη ξανθιά milf με μεγάλη κολάρα και μπουτάρες, στα υπ΄ όψιν. Η θεία Νάντια αγνοείται. Ίσως συνταξιοδοτήθηκε.

- Νικ. Ουρανού 26 Έπεσα πάνω στην αλλαγή της βάρδιας από Τζοάννα απογευματινή σε Κάρμεν βραδινή, δεν είδα καμιά από τις διό τους.

- Φρίξου 14 Η Τζέσικα φαίνεται να στέριωσε εκεί, πάντως από μένα άλλη φορά δεν έχει.

- Λα φαμ Η Μαρία η τσέχα και βραδινή η Κορίνα, αύριο βράδυ η Χριστίνα.ru, η Κάρλα θα απουσιάσει επί πενθημέρου.

- Ανδρ. Γεωργίου 4 Η Εύα, δεν την έχω τιμήσει εγώ προσωπικά, πάντως σήμερα πρόσεξα ότι εκτός από βυζάρες έχει και αξιαγάμητο κολαράκι.

- Τσίρκο Η Κάρλα, ο ορισμός του πιπινιού, κοντό ακόμη και πάνω στα 12ποντα της, μαλλί μακρύ σπαστό σκούρο με ανταύγειες, βυζάκι μικρό στητό κολαράκι θεϊκό, σκέτη καύλα ήταν το πιπίνι. Αν δεν είχα διαβάσει τις κακές κριτικές της θα περνούσα σίγουρα, πάντως μου μπήκαν ιδέες μην απορήσετε αν τις προσεχείς μέρες ανεβάσω καμιά κριτική για δαύτη. :smitten:

- Κωλλέτη Κάποια  Αριάννα νταρντάνα με βυζάρες και κολάρες, ξανθιά. Εμένα πάντως δεν με θύμισε σε κάτι κάποια άλλη. :tits2:

Αύριο, πρώτα ο Θεός, θα κάνω  πλήρη μπουρδελότσαρκα στο Βαρδάρη, οπότε αν δεν με καταβάλει αυτή η αφόρητη ζέστη πιθανόν να κάνω και κάποια κατάθεση. :grin: :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η τρελλη ή η Βουλγαρα??Μοιαζουν στο στυλ αυτες οι δυο

Δεν ξέρω βρε Al δεν έχω πάρει καμιά από τις διό.

Πάντως ήταν αυτή που είνι λίγο πιό γεμάτη και όχι η αδύνατη και πιό Milf που δούλευε και Ερημίτη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Δεν ξέρω βρε Al δεν έχω πάρει καμιά από τις διό.

Πάντως ήταν αυτή που είνι λίγο πιό γεμάτη και όχι η αδύνατη και πιό Milf που δούλευε και Ερημίτη.
ααα η τρελη.Γιατι δεν μπηκες?θα περνουσατε πολυ ωραια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν ειναι η ιδια την εχω δει κι εγω την Αριαννα του Σαπφους 8.
Αυτη της Κωλεττη ηταν καστανοξανθη και επισης ομορφη.Αν ειναι καμια παλια που ξαναγυρισε θα τη θυμαται και ο Maaneskyggen.Ειναι στο στυλ που του αρεσει και εχω διαπιστωσει οτι δεν ξεχναει φατσες και αυτος.
Αλλα υποψιαζομαι οτι δε την ξερω απο μπουρδελο.

Επισης εκανα μερικα ανεβοκατεβασματα στη Μοναστηριου περιπου στο 128-136 που ειπε ο αλλος αλλα μπουρδελο φανερο δεν ειδα να εχει.
Τωρα αν ειναι κανενα πονηρο μασατζιδικο σε κανα οροφο ειναι αλλη ιστορια

Δεν εχει ρε φανερο
ειχα παει σε ενα αλλα δε θυμαμαι νουμερο
Νιμοζω στην πορτα εγραφε λιζα και δουλευε μια τανια εκει  :think:
μας ειπαν οτι εχει περιοδο η γκομενα και φυγαμε μια "τσατσα" ας πω νταρντανα ... μ η οπω τιποτ αλλο
μια ασπρη πορτα ηταν θυρωτηλεφωνο >  σκαλα και ανεβαινες πανω στο διαμερισμα ...
Δε ξαναπηγα ... και δεν ειναι μονο αυτο εχει κι αλλα .. Ειχα παει σε αλλο ενα 200τοσο
Αυτα δεν ειναι μασαζ ,  πηδαζ τα βαφτησα εγω  :grin: Μουναστηριου πουλυ πραμμα σε λεω
ειχα ξενικησει αν ψαχνωμαι αλλα λογο αποστασης τα παρατησα
Στο 200 τοσο ειχε παει φιλος , 50 πιπα> σεξ μουνι / 80 2 εκτονοσεις / 120 δυο γκομενες αν θυμαμαι καλα...
Ας μη μπεδευομαστε ομως ειχε αλλο θεμα γιαυτα  :think: αλλα δεν εγραφαν πολλοι
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πλήρη στουντιότσαρκα είχα σήμερα στα καταστήματα εκτός Βαρδάρη. Η στουντιότσαρκα έγινε μεταξύ 18:30 και 19:30 οπότε έπεσα και πάνω σε αλλαγές βάρδιας, ότι έπεσε πάνω στην αντίληψή μου το σημειώνω.
Ωραιος ο αδερφος  :rockon:


- Κατεχάκη 13 New entry, Φρέσκο πιπίνι ονόματος Έρρικα μελαχρινή, ψηλή λεπτή με σώμα μοντέλου , μικρά βυζάκια και ωραία περιφέρεια, αν δεν ήταν το πρώτο μαγαζί που επισκέφθηκα μπορεί και να περνούσα. Μάλιστα στα 30 το απλό κατόπιν διαπραγμάτευσης. !!! :thumbsup:
Ωραια νεα καλοκαιρινα ..αλλα εκει μεσα ... ειχε φουτζιτσου ? δε θυμαμαι  :think:

- Μαντζάρου 10 Η Άντζελα ψηλή εντυπωσιακή milf γκόμενα στα 40 ακατέβατα το απλό, έγινα καπνός και έφυγα.
Χθες ηταν η Βουλγαρα παντως , και ηταν και για σημερα στο προγραμμα ... τεςπα

- Φρίξου 14 Η Τζέσικα φαίνεται να στέριωσε εκεί, πάντως από μένα άλλη φορά δεν έχει.
Εφυγε η Ρεβεκκα .. ολα τα αλλα ειναι περιττα .. η Κομοδινοπουλου πως τα παει εμ το φροντηστηριο ?  :cheesy:


- Λα φαμ Η Μαρία η τσέχα και βραδινή η Κορίνα, αύριο βράδυ η Χριστίνα.ru, η Κάρλα θα απουσιάσει επί πενθημέρου.
Χριστίνα.ro στην Γεωγραφια κατω απ την βαση gameover  :tickedoff: RU = russsia ΡΟ = Romania

- Τσίρκο Η Κάρλα, ο ορισμός του πιπινιού, κοντό ακόμη και πάνω στα 12ποντα της, μαλλί μακρύ σπαστό σκούρο με ανταύγειες, βυζάκι μικρό στητό κολαράκι θεϊκό, σκέτη καύλα ήταν το πιπίνι. Αν δεν είχα διαβάσει τις κακές κριτικές της θα περνούσα σίγουρα, πάντως μου μπήκαν ιδέες μην απορήσετε αν τις προσεχείς μέρες ανεβάσω καμιά κριτική για δαύτη. :smitten:
Εμπαινε Γιουτσο αν ακουσες κλικ ορμα :fuck2: :fuck2: :fuck2:
- Κωλλέτη Κάποια  Αριάννα νταρντάνα με βυζάρες και κολάρες, ξανθιά. Εμένα πάντως δεν με θύμισε σε κάτι κάποια άλλη. :tits2:
Αριάννα καλα ακουσα ...
Αύριο, πρώτα ο Θεός, θα κάνω  πλήρη μπουρδελότσαρκα στο Βαρδάρη, οπότε αν δεν με καταβάλει αυτή η αφόρητη ζέστη πιθανόν να κάνω και κάποια κατάθεση. :grin: :grin: :grin:
Παρε και κανα φανελακι ρεζερβα κακου  :2funny:

 

Επισκέπτης
Αυτή η Έρικα είναι τρομερό μωρό, ήδη ο πουτανομπερές χτύπησε!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
με το saal τι γινεται? ειχα παρει μια νικολ και ηταν τουρμπο. τα πρωινα ειναι μια ευα. για βραδυ ξερει κανεις τι παιζει?
παιζει η λιζα-ναταλι -γνωστη απο παλια- συνηθως....η νικολ δεν ειναι πια εκει



ωραια ενημερωση γκειμοβερ..... :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ωραιος ο αδερφος  :rockon:


- Κατεχάκη 13 New entry, Φρέσκο πιπίνι ονόματος Έρρικα μελαχρινή, ψηλή λεπτή με σώμα μοντέλου , μικρά βυζάκια και ωραία περιφέρεια, αν δεν ήταν το πρώτο μαγαζί που επισκέφθηκα μπορεί και να περνούσα. Μάλιστα στα 30 το απλό κατόπιν διαπραγμάτευσης. !!! :thumbsup:
Ωραια νεα καλοκαιρινα ..αλλα εκει μεσα ... ειχε φουτζιτσου ? δε θυμαμαι  :think:

Κανονικά Κρανιά* ήταν μέσα.

(*Ορεινό χωριό των Γρεβενών)


Ωραιος ο αδερφος  :rockon:

- Λα φαμ Η Μαρία η τσέχα και βραδινή η Κορίνα, αύριο βράδυ η Χριστίνα.ru, η Κάρλα θα απουσιάσει επί πενθημέρου.
Χριστίνα.ro στην Γεωγραφια κατω απ την βαση gameover  :tickedoff: RU = russsia ΡΟ = Romania

Σωστόοοοος κύριε καθηγητά :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:



Ωραιος ο αδερφος  :rockon:


[
- Τσίρκο Η Κάρλα, ο ορισμός του πιπινιού, κοντό ακόμη και πάνω στα 12ποντα της, μαλλί μακρύ σπαστό σκούρο με ανταύγειες, βυζάκι μικρό στητό κολαράκι θεϊκό, σκέτη καύλα ήταν το πιπίνι. Αν δεν είχα διαβάσει τις κακές κριτικές της θα περνούσα σίγουρα, πάντως μου μπήκαν ιδέες μην απορήσετε αν τις προσεχείς μέρες ανεβάσω καμιά κριτική για δαύτη. :smitten:
Εμπαινε Γιουτσο αν ακουσες κλικ ορμα :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Αμ θα ορμήξω, θα ορμήξω λέγω :2funny: :2funny: :2funny: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Επισκέπτης
τι οχι ?   :think: ψευτικος συναγερμος ?
ασκηση ηταν ?  :think: :think:

ααα
για γραψε λιγο το ΑΡΙ προβλημα .. πως στο βγαζει ?  :think:

Αχ Τζο δεν με πιάνεις. Λες "Ρε, τον πουστη" και σου απαντάω όχι και ρε!

Αυτός ο ιστότοπος χρειάζεται ένα διαφορετικό Google κλειδί ΑΡΙ χαρτών. Ενα καινούργιο κλειδί μπορεί να δημιουργηθεί στο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αχ Τζο δεν με πιάνεις. Λες "Ρε, τον πουστη" και σου απαντάω όχι και ρε!

Αυτός ο ιστότοπος χρειάζεται ένα διαφορετικό Google κλειδί ΑΡΙ χαρτών. Ενα καινούργιο κλειδί μπορεί να δημιουργηθεί στο

ααααα εκει κολουσε το οχι ... μαλιστα
ελα ασε τα σαπια κει μωλογα για το μωρο  :s&m_3:




Δοκιμασες να φτιαξεις κλειδι  ?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom