Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΈΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΦΕΡΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΙΜΑ!!!!!

vampire-power-1.jpg

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Οποτε δεν εχεις και πολλα να δεις , περνα απο κωλετη να δεις ποια ειναι αυτη η καινουρια
και απο ουρανου αν θες :dunno:
Αντε παλι οικονομικη τσαρκα θα κανεις  :2funny:
Εχω την περιεργια να δω ποια ειναι βραδυ στο μπλε στο Βαρδαρη κυριως.Απο κει και περα Ουρανου λογικα η Βιολετα και Κατεχακη ή η Καρμεν ή η Τζουλια η ομορφουλα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΈΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΦΕΡΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΙΜΑ!!!!!

vampire-power-1.jpg
:2funny: :2funny: :2funny: Σιγα ρε βρικολακα εσυ

Λοιπον πουτανοκομαντο,  πουτανορεπορτερ και λοιποι πουτανοφιλοι λαβετε θεσεις
images

οποιος γραψει πρωτος για την Αντζο τετοια της Κωλετη κερδιζει ενα εξοχικο στο Πανοραμα προσφορα του Admin


ΜΠΑΜ !!!
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν μπορώ να γράψω τίποτα γιατί γαμιέται και δεν μου βγάζει τίποτα λόγω του ΑΡΙ key...

Και εξάλλου ο συναγωνισμός νομίζω έχει ξεφτύσει χαχα!  :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εχω την περιεργια να δω ποια ειναι βραδυ στο μπλε στο Βαρδαρη κυριως.Απο κει και περα Ουρανου λογικα η Βιολετα και Κατεχακη ή η Καρμεν ή η Τζουλια η ομορφουλα

Α ναι και Καταχακη .. το ξεχασα αυτο .. για μπελα ανοιξε μου φαινετε
καλα ηταν κλειστο και δεν ανανρωτιομασταν ποια να ναι  :2funny:

Αυτη η Τζουλια μηπως ειναι μια που ηταν Κωλετη τα περασμενα Χριστουγεννα ?  :think:
Μια αλλη Τζουλια ξανθια με ολιγον μεγαλα μουτακια αλλα οχι χονρτη ειχα δει μια φορα Ουρανου
και μια η Αλεξανδρατου .. δε ξερω αλλες τζουλιες :dunno:

Κωλετη μη ξεχασεις , κατα τ αλλα δεν βλεπω ενδιαφερον στον Μυλο

Αντε καλη τσαρκα  :dancing: και καλη καταθεση  :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ δεν μπορώ να γράψω τίποτα γιατί γαμιέται και δεν μου βγάζει τίποτα λόγω του ΑΡΙ key...

Και εξάλλου ο συναγωνισμός νομίζω έχει ξεφτύσει χαχα!  :2funny: :2funny:

Εδω λεω βρε μια αναφορα γιατι ποια ειναι , δεν ειπαμε να πηδηξεις με το ζορι  :cheesy:

Ατυο με τον συναγωνισμο να το εκλαβω ως σποντα ?  :think:
θα το εκλαβω μοπας και δραστιριοποιηθω γιατι μετα την πτωση του Βερολινου
πεσαμε πολυ ... αντε την αλλη βδομαδα εχω επετειο παλι  :dancing:
 

Επισκέπτης
Εεεε δεν τσουλάει η αγορά ρε Τζό, όλοι οι ίδιοι και οι ίδιοι γράφουμε :(

Κάνει νηστεία και ο πιπινοσυνάδελφος Κάραμαν...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εεεε δεν τσουλάει η αγορά ρε Τζό, όλοι οι ίδιοι και οι ίδιοι γράφουμε :(

Κάνει νηστεία και ο πιπινοσυνάδελφος Κάραμαν...

Δε πειραζει, οσο μπορει ο καθενας
Να σημερα ειδα ηρθε κι αλλος ..
προλαβε κεραστηκε και πατατουλες απ το μπουφε  :2funny:
Μερικοι δεν εχουν ευκαιρια λογο γαμου αλλοι δε θυμουνται ονοματα
αλλοι δεν θυμουνται αν γαμησαν και ποια  :cheesy:
Εχουμε και μερικοyς leetches με ιδεολογια
Δεν εχουμε και νεο αιμα να βγουν να ρουφηξουν .. δε βαριεσαι υγεια
Οσοι ειμαστε...  :grouphug:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εεεε δεν τσουλάει η αγορά ρε Τζό, όλοι οι ίδιοι και οι ίδιοι γράφουμε :(

Κάνει νηστεία και ο πιπινοσυνάδελφος Κάραμαν...


Αχ πιπινι  :smitten: πολυ θα θελα ενα και γω
Ντεκαενια ομως  ;)

με το ΑΡΙ δεν εβγαλες ακρη ?  :think:
δοκιμασε κανα  gnome ξερω γω :dunno:
μου το κανε και μενα με φιρεφοξ 5 αλλα εστρωσε μονο του
 

Επισκέπτης
Δεν έφτιαξε ακόμα η μαλακία γάμησε τα.... δοκίμασα και με explorer τα ίδια κάνει, καμιά φορά σε φάση μια στις 20 μπορεί να του έρ8ει να ανοίξει καμιά κριτική... δεν ευχαριστιέμαι το site πλέον 100%  :'(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν έφτιαξε ακόμα η μαλακία γάμησε τα.... δοκίμασα και με explorer τα ίδια κάνει, καμιά φορά σε φάση μια στις 20 μπορεί να του έρ8ει να ανοίξει καμιά κριτική... δεν ευχαριστιέμαι το site πλέον 100%  :'(

Δοκιμασε μια και gnome μπας και ... αλλιως δε ξερω τι γινετε
κανα καμια αποσυνδεση καθαρησε καμια carch... πως την λενε ξεχασα
μονο εσενα δε γουσταρει ?  :think:

δοκιμασε να πας μια απο Κωλετη και να γυρισεις βασικα , μπορει να στρωσει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δεν έφτιαξε ακόμα η μαλακία γάμησε τα.... δοκίμασα και με explorer τα ίδια κάνει, καμιά φορά σε φάση μια στις 20 μπορεί να του έρ8ει να ανοίξει καμιά κριτική... δεν ευχαριστιέμαι το site πλέον 100%  :'(

Ποστάρησε το πρόβλημά σου εδώ μπας και το δούνε οι αρμόδιοι,



γιατί πολλές παπαριές  και δοκιμές κάνουν τώρα τελευταία, ίδρωσα μέχρι να βρω ρυθμίσεις να μπάινω με Firefox, άσε που με το κινητό δεν μπαίνω εδώ και 20 μέρες ούτε κατά διάνοια. :headbang:


Καλή σου τσάρκα.  :fuck2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Α ναι και Καταχακη .. το ξεχασα αυτο .. για μπελα ανοιξε μου φαινετε
καλα ηταν κλειστο και δεν ανανρωτιομασταν ποια να ναι  :2funny:

Αυτη η Τζουλια μηπως ειναι μια που ηταν Κωλετη τα περασμενα Χριστουγεννα ?  :think:
Μια αλλη Τζουλια ξανθια με ολιγον μεγαλα μουτακια αλλα οχι χονρτη ειχα δει μια φορα Ουρανου
και μια η Αλεξανδρατου .. δε ξερω αλλες τζουλιες :dunno:

Κωλετη μη ξεχασεις , κατα τ αλλα δεν βλεπω ενδιαφερον στον Μυλο

Αντε καλη τσαρκα  :dancing: και καλη καταθεση  :fuck2:
καταρχην μη μου λες Αντζο-τετοια γιατι παθαινω αλλεργια.Υποψιαζομαι ποια θα ειναι...

η Τζουλια της Κατεχακη ειναι αυτη του Προμηθεως 25.Ξανθια,μικρουλα,πολυ ομορφουλα και με καλο κορμακι απ'οσο θυμαμαι
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καταρχην μη μου λες Αντζο-τετοια γιατι παθαινω αλλεργια.Υποψιαζομαι ποια θα ειναι...

η Τζουλια της Κατεχακη ειναι αυτη του Προμηθεως 25.Ξανθια,μικρουλα,πολυ ομορφουλα και με καλο κορμακι απ'οσο θυμαμαι


Την τρελο Αντζελα λες οχι δεν εινια αυτη ξαναπηρα Αριανα την λενε
Οχι Αντριανα , δεν κολησε το πληκτρολογιο μου ως συνηθος ΑΡΙΑΝΑ

Δεν θυμαμαι να τη εχω ξανακουσει ..  :think: Βρικολακα ακονισε τα δοντια σου  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
βολτα χωρις καταθεση αποψε τη νυχτα...η ζεστη με λυγισε πραγματικα αν και δεν ειδα και τιποτα συγκλονιστικο απο τις αδοκιμαστες

-Κατεχακη.Η Τζουλια.Ξανθο πιπινι με ισιο μαλλι,πολυ ομορφο με ντελικατο κορμι.Δουλευει και στο Προμηθεως 25 και δινει και κωλαρακι στα 80ε αν θυμαμαι καλα.Και 40 το απλο :jerking: :jerking:
-Νικ.Ουρανου 26(τερμα κατω).η ξανθια ζουμπουρλου Καρμεν που γαμησα πριν κανα 2 βδομαδες.Ωραιο προσωπο και φαρδια κωλαρα.Πολυ καλη μεσα και αποδοτικη θα ελεγα
-Κωλεττη.η καινουρια Αντριαννα και με το που την ειδα καρφωθηκε στο μυαλο η γνωστη ερωτηση...βρε που την ξερω :think: :think:εφαγα το κεφαλι μου και ακομα σκεφτομαι.την εχω ξαναδει σιγουρα καπου,και ισως οχι σε μπουρδελο,αλλα δε μου ειπε ουτε που δουλευε πριν ουτε πως τη λεγαν παλια.Αλλα σιγουρα την ξερω.Τεσπα καστανοξανθο νεαρο,πολυ ομορφο με χαλαρο κορμι απ'οσο ειδα αλλα με πιασιματακια.Στα 60ε γυμνο και στα 70ε 69.Βρε που την ξερω γαμωτο μου...
-Λαφαμ.η Κορινα την οποια δεν ειχα ξαναδει.Δε μ'αρεσε και πολυ,κοντουλα λεπτη αλλα με μεγαλο φαρδυ κωλο αλλα στητο οπως μπορεσα να δω.Δεν ειχα παρει και τα κυαλια μαζι μου
-Προμηθεως 25(τερμα πανω).Το μωρο μου η Καρμεν με τις βυζαρες οπως μου'πε η τσατσα της Κατεχακη.Δεν ξερω τι λετε αλλα εγω αυτο πλασμα το λατρεψα :smitten: :smitten:.Παντως η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι αρνητικη απεναντι της για να λεμε και την αληθεια
-Προμηθεως 19(μπλε σπιτι).Το μωρο μου η ξανθια Ουκρανη Βικυ :smitten: :smitten:.Λες και το'ξερα οτι θα επεστρεφε εκει.Βυζαρες,κωλαρα,πολυ ομορφη φατσα,υπεροχο γλειφομουνι και καλη περιποιηση γενικα.Τσατσα η θειτσα που ειχα πηδηξει πριν 3 χρονια στο Καφε Ρουζ στην Αφροδιτης...Μαγκια μου :sunglasses: :sunglasses:
-Προμηθεως 14.Η Μιμη.Δε την ειδα σημερα αλλα ειναι ενα μελαχρινο αδυνατο πλασμα με πολυ στενες πλατες.Τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα
-Προμηθεως 11.Η Βερονικα οπως μου'πε η τσατσα του Σαπφους 5
-Σαπφους 5.Η Μιρελα οπως ειδα εγω ο ιδιος.Μελαχρινη ψηλη μοντελισια με ομορφη φατσα που θυμιζει Βανδη αλλα τωρα τελευταια μας τα χαλασε
-Σαπφους 7(διδυμο διπλα).Η ομορφη,νεαρη,ξανθια,Τσεχα Ιονελα οπως μου'πε η τσατσα του Σαπφους 5.Πολυ ωραιο κοριτσι,μαλιστα ειχε αδυνατισει την τελευταια φορα που την ειδα αλλα θελει δουλιτσα μεσα.Παντως δειχνει προθυμη
-Σαπφους 8(ανορθογραφο).η Μαγια οπως ειπε η τσατσα,εγω δεν ειδα.Αλλα ειναι ενα πολυ ομορφο ξανθο απ'οσο θυμαμαι απο αλλη φορα
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).Η χοντρη μου'κανε εξυπναδες σημερα...Ποια ειναι ρωταω...η Αντρε που εψαχνες την αλλη φορα,μπες σημερα.Τοτε τι την εψαχνες μου λεει...Την εψαχνα την αλλη φορα την λεω που μου'δωσες το μπαζο την Αλισια.Ητανε και αλλοι 4 στο σαλονι οποτε το ειπα και λιγο επιθετικα να το ακουσουν.Μαγκια ο δικος σου εεε?Τσσσ..
-Τανταλου 8.Μπαινω και βλεπω μια μεγαλοκοπελα να καθεται σταυροποδι στην καρεκλα στο σαλονι.Εσυ εισαι?...την λεω.Ερχεται και το βλημα η τσατσα,ρωταω τι τιμες-προγραμματα κανει και αρχιζει η μεγαλοκοπελα και σκαει στα γελια.Σου φαινεται κατι αστειο την ρωταω...Οχι οχι μου λεει,κοιταζονται λιγο με τη τσατσα,ξανακοιταζομαστε για λιγο οι 3 μας αλλα τιμες δε μου ειπαν τελικα και αυτη δε σηκωθηκε καθολου απ'την καρεκλα.Ε και εφυγα :birdman: :birdman:
-Τανταλου 14(αλουμινατο).Η Κατερινα οπως μου ειπαν κατι παιδια που εβγαιναν.Αυτη αν θυμαμαι καλα εχει μεγαλα φυσικα βυζια,ειναι μελαχρινη και η φατσα της ειναι μετρια
-Τανταλου 9(Ερος House).η Κινεζα η οποια μαλλον προς Ταυλανδη μου'κανε εμενα.Ειναι λιγο σκουροχρωμη.Νομιζω ειναι ωραια αν και δε μπορω να τις καταλαβω αυτες τις εξωτικες οπως και τις μαυρες διοτι δε μου κανουν αισθηση.50ε για γυμνο τσιμπουκι λεει :jerking: :jerking:Στην Ταυλανδη με 50ε φανταζομαι οτι παιρνεις κανα 2 15χρονες και τις κανεις οτι θελεις


Καλη κινηση ειχε ειδικα στο Βαρδαρη αλλα με αυτη τη ζεστη νομιζω ειναι δυσκολο να λειτουργησεις.Γενικα δεν ειχα ορεξη ουτε να κατσω στο σαλονι να δω αυτες που ηξερα,δεν ειχα ορεξη να πηδηξω,ειχα μια ταση να απανταω στις τσατσαδες που εκαναν τις εξυπνες.Μου επρηξε τα αρχιδια παλι αυτη απ'το καφε Διας...ελα λιγο να σου πω και ελα λιγο να σου πω.
Απορω γιατι βγηκα δηλαδη :dunno: :dunno:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Και ακουστε και κατι ορισμενοι αλητες εδω μεσα....
που νομιζετε οτι επειδη εχετε μια πουτσα μπορειτε να πειραζετε ολες τις κοπελες που κανουν βολτα στην ευρυτερη περιοχη του Βαρδαριου.

"οποια περπαταει σε εκεινους τους δρομους δεν ειναι πουτανα απαραιτητα. χρειαστηκε 2 συνεχομενα απογευματα λογω υγειας δικου μου προσωπου να βρεθω σε εκεινους τους δρομους και το ακουσα δεν λεγεται. και οχι δεν ημουν ντυμενη περιεργα ουτε καν κοιταξα κανεναν..."

Τα βλεπετε ρε??...Αυτα ειναι τα οργισμενα λογια μιας αγνης κοπελας που εζησε τη φρικη του Βαρδαρη και των καφρων που κινουνται εκει.Μου ζητησε να μεταφερω εγω τον εφιαλτη που βιωσε διοτι εμενα με σεβεστε και μ'ακουτε :jerking: :jerking:

Και εσυ που σταματησες και την ρωτησες ποσα παιρνει....αχ βρε παλιοτομαρο μη σε πιασω στα χερια μου τι θα σε κανω.Χμμμμ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:Δεν παιρνει ρε χλειμιτζουρα...τζαμπα το κανει.

Αυτα και καθιστε καλα απο δω και περα :knuppel: :knuppel:Σκουληκιααααααα...
 

Επισκέπτης
Thanks για το ενδιαφέρον GAMEOVER αλλά το έχω κάνει ήδη κ με γράψαν στα παπάρια τους μόνο ο Τζο προσπάθησε να βοηθήσει αλλά και πάλι δεν έγινε τίποτα. Πωπώ νύστα....  :sleeping:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Και ακουστε και κατι ορισμενοι αλητες εδω μεσα....
που νομιζετε οτι επειδη εχετε μια πουτσα μπορειτε να πειραζετε ολες τις κοπελες που κανουν βολτα στην ευρυτερη περιοχη του Βαρδαριου.

"οποια περπαταει σε εκεινους τους δρομους δεν ειναι πουτανα απαραιτητα. χρειαστηκε 2 συνεχομενα απογευματα λογω υγειας δικου μου προσωπου να βρεθω σε εκεινους τους δρομους και το ακουσα δεν λεγεται. και οχι δεν ημουν ντυμενη περιεργα ουτε καν κοιταξα κανεναν..."

Τα βλεπετε ρε??...Αυτα ειναι τα οργισμενα λογια μιας αγνης κοπελας που εζησε τη φρικη του Βαρδαρη και των καφρων που κινουνται εκει.Μου ζητησε να μεταφερω εγω τον εφιαλτη που βιωσε διοτι εμενα με σεβεστε και μ'ακουτε :jerking: :jerking:

Και εσυ που σταματησες και την ρωτησες ποσα παιρνει....αχ βρε παλιοτομαρο μη σε πιασω στα χερια μου τι θα σε κανω.Χμμμμ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:Δεν παιρνει ρε χλειμιτζουρα...τζαμπα το κανει.

Αυτα και καθιστε καλα απο δω και περα :knuppel: :knuppel:Σκουληκιααααααα...

Πωπω ρε AL είσαι Noir τελείως όμως λέμε!
Σε φαντάζομαι με καμπαρντίνα και καπέλο ντετέκτιβ σαν τους Αμερικάνους το 40  :grin:
Άξιος!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
μπορει να πει καποιος καμια καλη αλοιφη να παρω για μυκητες??

το ξερω οτι ειναι off-topic αλλα δεν συμμετεχω σε αλλο thread οποτε μαλλον θα με γραψουν στα παπαρια τους γιαυτο ρωταω εδω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom