Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ωραια ειμαστε πατσι ως εδω...Σου προτεινα Ειρηνη και σ'αρεσε,μου προτεινες Καμελια και μ'αρεσε.
Τωρα ομως σου προτεινω και Νικολ και θα'ρθεις και θα μου πεις παλι τι δυναμιτης ηταν αυτος.
Αρα το σκορ ειναι 2-1 τωρα...προτεινε μου ενα αντιστοιχο πολυβολο κι εσυ :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ανησυχείς και σου έχω απάντηση. :grin:

Η κοπέλα που θα σε τρελάνει και δεν την έχεις δοκιμάσει ακόμη είναι η  η Μάρα στο Προμηθέως 25. Είναι δυναμίτης μέσα στο δωμάτιο, δεν λέει όχι σε ότι λογικό της ζητήσεις, έχει γλυκιά φατσούλα, είναι βυζαρού, κωλαρού και είναι και πιπίνι. Έχει βέβαια κάποια παραπανίσια κιλάκια αλλά μην τα αφήσεις να σε επηρεάσουν. :tits:

Λόγω του ότι είμαι σίγουρος ότι θα σε τρελάνει το σκορ είναι 2 -2, ισοπαλία και πάλι. :2funny: :2funny: :2funny:

Ααααα και κάτι ακόμα για την Νικόλ. Δεν ήταν μόνο τα δικά μου τα μάτια που την είδαν αλλαγμένη προς το καλύτερο και ανανεωμένη. Στην  αναφορά του ο Greek30 την βρήκε και αυτός φρέσκια και μάλιστα προχώρησε και παραπάνω και της τον έδωσε. :tits2:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-Σαπφούς 7 Η Νικόλ, πάρα μα πάρα πολύ φρέσκια και πολύ χαμογελαστή. Βυζάρες κάτσε καλά, και κολάρα πρώτη !!! , Μπαίνω στο μαγαζί και η τσατσά λέει έχω την Σαρκοζί! την ξέρεις ???  :2funny: Και ποιος δεν ξέρει την τρελογαλίδα λέω !!! χαχαχα Η Κυρία είναι ΚΟΡΥΦΗ !!! Αυτήν είχα στο στόχαστρο και σ'αυτή κατέθεσα, εξυπηρετικότατη και ευχάριστη ...  ΒΡΑΒΟ στο κορίτσι !!!.

Αναμένουμε την κριτική σου, για να παίρνουμε σειρά. :tits2: :fuck2: :2funny:




-Προμηθέως 25 Η Ειρήνη ... τι να πω πολύ την παινεύουν  (δικαίως φαντάζομαι) αλλά δεν μ' αρέσει... 

Και σε μένα δεν άρεσε, αλλά είναι από τις περιπτώσεις που εμπιστεύεσαι τα γραφόμενα κάποιου, κλείνεις τα μάτια,  μπαίνεις, και περνάς αξέχαστα. :grin: ;)








 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσάρκα μεσημεριανή 1:20' μ.μ. με 40 οC :grin: και λόγω της υψηλής θερμοκρασίας η τσάρκα ήταν σύντομη και μάλλον στοχευμένη.
Αναλυτικότερα είδα :
-Ταντάλου 14 Η Κατερίνα.hu, ωραίο παρουσιαστικό χωρίς ιδιαίτερα όμορφη φάτσα, ήμασταν 3 στο σαλόνι, μόλις βγήκε από το δωμάτιο φόρα παρτίδα έξω οι ωραίοι μεγάλοι βύζοι έκανε μια γύρα και έφυγε προς τα ιδιαίτερα, κοντοστάθηκα να φύγω, και μόλις έφυγαν οι 2 τύποι ξαναβγαίνει το μωρό και μου την πέφτει στα όρθια  :rolleyes: με τρέλανε στο χούφτωμα !!! Η τσατσά τραβήχτηκε μακριά, και το μωρό με τράβηξε στο δωμάτιο ! Την κάτσιασα στο χούφτωμα και την έκανα όμως με το πρόσχημα ότι δεν έχω λεφτά πάνω μου, πάω να πάρω και έρχομαι, αν δεν το 'λεγα ακόμα δεν θα με άφηνε, την πήρα μια φορά και δεν με άφησε ευχάριστη εντύπωση :).
Σωστος , απο γεωγραφια καλα τα πας ... μπραβο παιδι μου
Ολες οι βιαστινες εκει  μαζευτικαν ?  :think:
Δε μου λες ? μια αγελαδα που ειχε ψοφησει εκει μεσα .. την βρικανε ?  :think:

-Σαπφώς 8 Ξένια Μια καινούργια (ή εγώ δεν την ξαναείδα) κλασική Ρωσσόφατσα, στα υπόψιν.
:think: Δε θυμαμαι να την ξαναακουσα
-Σαπφούς 7 Η Νικόλ, πάρα μα πάρα πολύ φρέσκια και πολύ χαμογελαστή. Βυζάρες κάτσε καλά, και κολάρα πρώτη !!! , Μπαίνω στο μαγαζί και η τσατσά λέει έχω την Σαρκοζί! την ξέρεις ???  :2funny: Και ποιος δεν ξέρει την τρελογαλίδα λέω !!! χαχαχα Η Κυρία είναι ΚΟΡΥΦΗ !!! Αυτήν είχα στο στόχαστρο και σ'αυτή κατέθεσα, εξυπηρετικότατη και ευχάριστη ...  ΒΡΑΒΟ στο κορίτσι !!!.
Μπραβο κυρια Μπόρισοφ :tooth:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και σε μένα δεν άρεσε, αλλά είναι από τις περιπτώσεις που εμπιστεύεσαι τα γραφόμενα κάποιου, κλείνεις τα μάτια,  μπαίνεις, και περνάς αξέχαστα. :grin: ;)

Αν δε σαρεσει η γκομενα πως να μπεις ?  :think:
Μια φορα που το εκανα λογο κριτικων και λογο εορταστικης αμφιεσης ... Δεν μας βγηκε  :P

Εγω θα προτειμουσα παντως εναν αισθησιακο χορο και ενα στριτριζ μετα φραπεδουμπας απο την φιλη μας την Νατασσα ας πουμε


κι ας μην  :fuck2:

Παρα  μια παρτουζα με 3 γκομενες που δεν μαρεσουν :dunno:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μην ανησυχείς και σου έχω απάντηση. :grin:

Η κοπέλα που θα σε τρελάνει και δεν την έχεις δοκιμάσει ακόμη είναι η  η Μάρα στο Προμηθέως 25. Είναι δυναμίτης μέσα στο δωμάτιο, δεν λέει όχι σε ότι λογικό της ζητήσεις, έχει γλυκιά φατσούλα, είναι βυζαρού, κωλαρού και είναι και πιπίνι. Έχει βέβαια κάποια παραπανίσια κιλάκια αλλά μην τα αφήσεις να σε επηρεάσουν. :tits:

Λόγω του ότι είμαι σίγουρος ότι θα σε τρελάνει το σκορ είναι 2 -2, ισοπαλία και πάλι. :2funny: :2funny: :2funny:

Ααααα και κάτι ακόμα για την Νικόλ. Δεν ήταν μόνο τα δικά μου τα μάτια που την είδαν αλλαγμένη προς το καλύτερο και ανανεωμένη. Στην  αναφορά του ο Greek30 την βρήκε και αυτός φρέσκια και μάλιστα προχώρησε και παραπάνω και της τον έδωσε. :tits2:
Αμμμααααννν!!με προλαβες....Πηγα στις 18.30 καρφωτος για Ειρηνη αλλα βρηκα Μαρα και μπηκα με τη μια.Σπεσιαλ το βουβαλακι με τρελανε :pipa1: :pipa1: :pipa1: :tits: :tits:
Σε λιγο τα τους ματς....

Η Ειρηνη σημερα ηταν μεχρι τις 16.00 και αυριο παλι απο τις 16.00 και μετα.Εναλλαξ το πανε και βραδυνη η Καρμεν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μαααν εσυ που εισαι και βυζολαγνος την ξερεις ειπαμε??Μιλαμε για πολυ βυζι.Σαν της Σαρας περιπου.Φυσικο,μεγαλο,πεσμενο αλλα με ελαφριες τασεις προς τα μπροστα.Να τα ρουφας και να μη χορταινεις
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αμμμααααννν!!με προλαβες....Πηγα στις 18.30 καρφωτος για Ειρηνη αλλα βρηκα Μαρα και μπηκα με τη μια.Σπεσιαλ το βουβαλακι με τρελανε :pipa1: :pipa1: :pipa1: :tits: :tits:
Σε λιγο τα τους ματς....

Η Ειρηνη σημερα ηταν μεχρι τις 16.00 και αυριο παλι απο τις 16.00 και μετα.Εναλλαξ το πανε και βραδυνη η Καρμεν

Εεεεεε αυτό και αν είναι τηλεπάθεια, φοβερό εεεεε, γράφω κάτι και χωρίς να το διαβάσεις πάς σε 2 ώρες και το κάνεις, μεταφυσικό.... :2funny: :2funny: :2funny: για τις πύλες του ανεξήγητου μας κόβω. :2funny: :2funny:

Πέρασες ωραία εεεε, μπράβο αγόρι μου, θα περιμένουμε την αναφορά σου. :rockon: :rockon:


Βουβαλάκι..... :2funny: :2funny: :2funny: εντάξει το παίρνω σαν κοπλιμέντο για την μούσσα μου, των τελευταίων ημερών :tits: :tits: :tits:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
Συναδελφοι ανεβασα κριτικες των 3 επιτυχημενων καταθεσεων μου τις τελευταιες 2 εβδομαδες.Σε Καρμεν Νικολ και Αννα-μιλφ.
Υπηρξε και 4η αλλα πληρως αποτυχημενη σε λαουρα χτες.wtf ακομα δε μπορω να καταλαβω πως εγινε αυτο :headbang: :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Συναδελφοι ανεβασα κριτικες των 3 επιτυχημενων καταθεσεων μου τις τελευταιες 2 εβδομαδες.Σε Καρμεν Νικολ και Αννα-μιλφ.
Υπηρξε και 4η αλλα πληρως αποτυχημενη σε λαουρα χτες.wtf ακομα δε μπορω να καταλαβω πως εγινε αυτο :headbang: :headbang:

Ωραιος ο αδερφος  :rockon:

πρωσοπικα θεωρω ποιο ενδιαφερουσα την αποτυχημενη
για πες εδω κανα δυο λογια αν θες ... :think:



Αλ πατσινος αν θες αναμνηστικη φωτο για την κριτικη .. τσιμπα μια
images


:2funny: :2funny: :2funny:



επεληθευται ο φημη  που θελει Εμφανιση και επιδοσεις να ειναι ποσα αντιστροφος αναλογα
Δεν εχω δει Μαρα και Ειρηνη βεβαια , αλλα κατι φανταζομαι :tooth:

 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
Ωραιος ο αδερφος  :rockon:

πρωσοπικα θεωρω ποιο ενδιαφερουσα την αποτυχημενη
για πες εδω κανα δυο λογια αν θες ... :think:

Πρωτη φορα στη λαουρα.
Δεν εφταιγε ομως αυτη.Εγω εφταιγα.Μαλλον λογω του οτι δε μου εκανε ιδιαιτερο κλικ.Ημουν και λιγο κουρασμενος και ξενερωμενος γενικα χτες...Αλλα ας πουμε αν πηγαινα στη Νικολ δεν υπηρχε περιπτωση να μην αποδωσω.Οποτε....δε μου εκανε κλικ η κοπελιτσα


Αλ πατσινος αν θες αναμνηστικη φωτο για την κριτικη .. τσιμπα μια
images


:2funny: :2funny: :2funny:



επεληθευται ο φημη   που θελει Εμφανιση και επιδοσεις να ειναι ποσα αντιστροφος αναλογα
Δεν εχω δει Μαρα και Ειρηνη βεβαια , αλλα κατι φανταζομαι :tooth:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
επεληθευται ο φημη   που θελει Εμφανιση και επιδοσεις να ειναι ποσα αντιστροφος αναλογα
Δεν εχω δει Μαρα και Ειρηνη βεβαια , αλλα κατι φανταζομαι :tooth:

Ε καλά, εσύ αμέσως να πάρεις το φτυάρι σου δεν μπορείς :grin: :grin: :grin:

Λοιπόν για την Ειρήνη οκ έτσι είναι όπως τα λες επιβαεβαιώνεται ο κανόνας, για την Μάρα τα πράγματα όμως είναι αλλιώς, πέρα από άξια εργατρια που είναι, είναι και  πάρα πολύ γλυκό κορίτσι, και τα λίγα κιλάκια της δεν την χαλάνε καθόλου. :tits:

Μια επίσκεψη θα σε πείσει. :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Μαααν εσυ που εισαι και βυζολαγνος την ξερεις ειπαμε??Μιλαμε για πολυ βυζι.Σαν της Σαρας περιπου.Φυσικο,μεγαλο,πεσμενο αλλα με ελαφριες τασεις προς τα μπροστα.Να τα ρουφας και να μη χορταινεις

Δεν έχω δοκιμάσει ούτε τη Σάρα ούτε τη Μάρα! Είναι πολλά τα κυβικά! Είναι τουλάχιστον σφιχτό? :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καταθεση σημερα το απογευμα στη Ρουμανα ζουμπουρλου Μαρα στο Προμηθεως 25 για 50ε με 69 και γυμνο.Στα 60ε το ειχε κανονικα αλλα η τσατσα το'κοψε κανονικοτατα καθοτι με ξερει.
Η κοπελα ειναι γυρω στα 25,καστανοξανθη με σχετικα ομορφο προσωπο με γλυκα χαρακτηριστικα,φυσικες βυζαρες που κρεμανε οσο πρεπει και γεμιζουν την παλαμη και με το παραπανω και μεγαλη τροφαντη κωλαρα.Επισης διαθετει και κοιλια...τα λεγομενα κιμπαριλικια που λεμε :2funny: :2funny:
Σαν συνολο δηλαδη ειναι απ'αυτες τις πολυ συμπαθητικες χοντρουλες που γεμιζουν την αγκαλια σου.
Χαμογελαστη με την εισοδο της στο δωματιο,της εξηγησα οτι εχω ακουσει πολυ καλα λογια γι'αυτην απο το ιντερνετ.Εχω διαπιστωσει οτι βοηθαει αυτο ;) ;)
Ηρθε στην ακρη του κρεβατιου,τουρλωσε την κωλαρα κι εγω σηκωθηκα και αρχισα να τριβομαι απο πισω της να καυλωσω.Της κατεβασα το στριγκακι,εβγαλε και το σουτιεν και εκατσα στην ακρη του κρεβατιου και την εβαλα να κατσει πανω μου και να τριβει την κωλαρα στον γυμνο πουτσο ενω συγχρονως χουφτωνα τις βυζαρες απο μπροστα.
Αποτομα γυρισε και καταπιε τον ηδη σηκωμενο πουτσο.Αυτη γονατισμενη διπλα στο κρεβατι οπως ητανε δηλαδη.Φοβερο το πρωτο τσιμπουκι με αργα βυθισματα και ξετυλιγμα των χειλιων οπως σας ειχα πει πριν λιγες μερες οτι μ'αρεσει.Επισης ασχοληθηκε ιδιαιτερως και σε βαθος με τα ξαδερφια.
Την ζητησα να ανεβει στο κρεβατι οπου την ανοιξα καλα τις ποδαρες και την αρχισα το τρελο γλειφομουνι.Εδω θα της βαλουμε ενα μειον και αυτης διοτι το ειχε προχειρα καθαρισμενο με μωρομαντηλο και ψιλομυριζε ενω στο συγκεκριμενο σπιτι υπαρχει η δυνατοτητα πλυσιματος.
Τεσπα εδειχνε να καυλωνει πολυ,το κρατησα και αρκετη ωρα οποτε ασχοληθηκα και λιγο με την τρυπα.Απο την αρχη μου ειχε πει οτι δεν κανει πρωκτικο,πραγματι ηταν παρα πολυ σφιχτη η σουφρα της αλλα υπηρχε προσφορο εδαφος για τα γυμνοτριψιματα μου που με τρελαινουν οταν τα κανω.
Οπως ηταν λοιπον με ορθανοιχτα τα ποδια της εβαλα και το μαξιλαρι απο κατω ωστε να τη φερω στο καταλληλο υψος και αρχισα το παιχνιδι μου.Πρωτα στο μουνακι οπου συμμετειχε και αυτη τριβοντας το πουτσοκεφαλο με τα νυχια της και τραβοντας προς το μουνι της το πεος ωστε να ερεθιζεται και αυτη και στη συνεχεια στη χρυση τρυπουλα.Λιγο εξωτερικα και με μαλακες κινησεις σπρωξιματα προς τα μεσα.Ακομα και εδω επειδη φοβοταν μη τον καρφωσω μεσα και πονεσει ειχε παρει ενα υφος χαμογελστο προκειμενου να μη μου πει ξεκαθαρα οχι.Ακουστε τι καλο κοριτσι εεε??Σπανιζουν τετοια στις μερες μας...
Τεσπα λιγο το κεφαλακι της εσπρωξα μονο,σεβαστηκα την παρθενια της κορασιδος και το οτι δε μου αρνηθηκε τιποτα και απομακρυνθηκα απο την απαγορευμενη ζωνη.
Της ζητησα παλι πιπα οπου δεχτηκε ευχαριστως και εκανε ακομα καλυτερα απο πριν με βαθυτερα μπουκωματα και απαλα δαγκωματα.
Ε με ολα αυτα κοντευα να χυσω οπως καταλαβαινετε οποτε περασαμε και στο ψητο καποια στιγμη.Ολη αυτη την ωρα που μιλαμε δινουμε και ρουφηχτα φιλια στο στομα αλλα γλωσσα δε δοκιμασα να βαλω οποτε δεν ξερω αν δεχεται.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω,λιγα ανεβοκατεβασματα διοτι κουραστηκε γρηγορα και στη συνεχεια πισωκολλητο με χουφτωμα στις βυζαρες και ενα τελειωμα που σοβαρα κοντεψα να λιποθυμησω.Πολυ δυνατο χυσιμο λογω των παιχνιδιων που ειχαν προηγηθει και της πουτσας 100% καθ'ολη τη διαρκεια.

Απλα τελεια η Μαρα.Κανει οτι θες,δε λεει οχι σε τιποτα,δε δυσανασχετει πουθενα,δεν εχει αισθηση του χρονου στο δωματιο και ειναι μονιμως χαμογελαστη.Ενα ζουμπουρλουδι για ξεσκισμα δηλαδη.Την βαζω και αυτη πολυ ψηλα στις προτιμησεις μου και θα ξαναπαω σιγουρα.Και ειναι και καλο παιδι εεε....
Οποιος δε φαει Μαρα νομιζω χανει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν έχω δοκιμάσει ούτε τη Σάρα ούτε τη Μάρα! Είναι πολλά τα κυβικά! Είναι τουλάχιστον σφιχτό? :2funny: :2funny:

Η Σαρα και Μαρα  :2funny: :2funny: :2funny:
λυθηκε ο γριφος , παντα ειχα την απορια ποιες ειναι αυτες  :2funny:


Ε καλά, εσύ αμέσως να πάρεις το φτυάρι σου δεν μπορείς  
Δεν πηρα το φτιαρι .. με αυτη την ζεστη δεν ειναι να σκαβεις ...  :idiot:
ουτε και να γαμας .. οποτε δυσκολα να επισκευθω τις εν λογο Κεριες
αλλα με επιασε  το παραπονο ... βλεπω αλλου μονδελα  :tits2:
και μεις εδω .... buffalo bil   :zfuck:

αααααχχχχχχ ποτε θα κανει ξαστερια ?  :think:
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
αν και η ωρα δυσκολη έχει να μου προτείνει κανείς καμιά κορασίδα για τώρα???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απλα τελεια η Μαρα.Κανει οτι θες,δε λεει οχι σε τιποτα,δε δυσανασχετει πουθενα,δεν εχει αισθηση του χρονου στο δωματιο και ειναι μονιμως χαμογελαστη.Ενα ζουμπουρλουδι για ξεσκισμα δηλαδη.Την βαζω και αυτη πολυ ψηλα στις προτιμησεις μου και θα ξαναπαω σιγουρα.Και ειναι και καλο παιδι εεε....
Οποιος δε φαει Μαρα νομιζω χανει

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα γράφεις, πολύ καλή η κριτική σου φίλε al, πιστεύω ότι ένα σκαλί τουλάχιστον την ανέβασες τη Μάρα με αυτή την κριτική, σίγουρα θα επηρεάσεις στο θετικό τις δουλειές της και το αξίζει γιατί πάνω απ΄ όλα όπως λες είναι και καλό παιδί. :rockon: :rockon: :rockon:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και Καραμπαλικικγ η Μαρα .,. μμμμ
σαν να αδυνατησε λιγο ... :cheesy:

ωραιος ο Αλ Πατσινος που εχει και ενα πμ αλλα δεν ξερω αν το πηρε πρεφα  :think:
αλλα ξεχασε να μας πει κατι βασικο ... Θερμοκρασια !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Αλ πατσινος αν θες αναμνηστικη φωτο για την κριτικη .. τσιμπα μια
images
Ξεχασα να αναφερω και τη βυζομαλακια με δικη της πρωτοβουλια αλλα το'βαλα στην κριτικη που μολις εστειλα.Αλλα κι εκει ξεχασα να γραψω την τιμη και το προγραμμα οπως κανω παντα.Η βιασυνη μου γαμωτο...

jo ακου τι βρηκα για σενα να τρελαθεις...ειναι οφτοπικ αλλα θα σε φτιαξω καλα.
Φευγοντας απο τη Μαρα πηγα στο Μανασιδη στην Εγνατια για παπουτσια.Προσεξε...στο κανονικο καταστημα οχι στο στοκ στο υπογειο.
Εκει λοιπον δουλευει ενα μουνακι τα τελευταια χρονια που ειναι ιδιο η δικια σου η Γερμανιδα.Μαλλακι κοντο μελαχρινο,φοβερο προσωπο με γαλαζιο ματι και οπως ειδα σημερα ενα απιστευτα γυμνασμενο κορμι.Φορουσε τζιν σορτσακι λιγο κατω απ'τον κωλο και οι ποδαρες της ηταν το κατι αλλο.Και εσκυβε και ξανασκυβε και τουρλωνε το κωλαρακι...σε μια στιμη οπως ημουν ορθιος εσκυψε και μπροστα μου να δει πως ειναι το νουμερο.Και φυσικα σε καθε σκυψιμο βλεπαμε και το στριγκακι.
Πολυ καυλα σου λεω και σωσιας της αλλης.Πανε να τη δεις...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
ωραιος ο Αλ Πατσινος που εχει και ενα πμ αλλα δεν ξερω αν το πηρε πρεφα  :think:
αλλα ξεχασε να μας πει κατι βασικο ... Θερμοκρασια !
λιγο αργοτερα για το πμ θα κανω μια παυση τωρα.Ειπαμε ρε συ...εμεις με οπλο το πουλι μας μονο.
Θερμοκρασια τελεια δε ζοριστηκα καθολου.Αν και σημερα εμενα μου φανηκε λιγο καλυτερα απο τις προηγουμενες μερες.

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα γράφεις, πολύ καλή η κριτική σου φίλε al, πιστεύω ότι ένα σκαλί τουλάχιστον την ανέβασες τη Μάρα με αυτή την κριτική, σίγουρα θα επηρεάσεις στο θετικό τις δουλειές της και το αξίζει γιατί πάνω απ΄ όλα όπως λες είναι και καλό παιδί. :rockon: :rockon: :rockon:
τετοια κοριτσια αξιζουν να τα παινευουμε ξανα ξανα και να ανεβαζουμε οσο μπορουμε και την πελατεια τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom