Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ελα ρε τζο! τι λεει το αγαπουλινι μας η τζεσυ που ειναι?ακομα ερχεται??!
ναι η βικυ ηταν για μια κ μοναδικη φορα οπως θα ειδες στην κριτικη αν διαβασες

ειμαι μεταξυ αντριαννας στο πρασινο  για δοκιμη αν και δεν μου εκανε κλικ και γουσταρω κελλυ δεν ξερω με τρελανε μονο που την ειδα η σκροφα :headbang: και βλεπω να σκαει καμια κριτικη μου παλι με αποτυχυμενη καταθεση :2funny:

Η Τσεζυ την εκανε για τας Αθηνας μαζι με την Τουμπανιεθ τις εχει και στο Λειντις κανονικα ...
εχει και την Μαντυ επισης Χριστινα και Μαντελαιν αγνοουνται
η Πρωτη μαλλον κατω ειναι  , και η δευτερη εδω .. ισως μαλιστα εχει και βραδυνη βαρδια  :rolleyes:


Πανε Αντριαννα , αν δε σου βγει παρτα και φυγε .. πανε Κελυ βαλτην να κανει στριπτζ και τραβα μια μαλακια
αν αποτυχεςι παλι θα σε παω στο
Αγιο Ορος να σε διαβασουνε .. :priest:εεε μα δε παει αλλο


ααα δεν ξερω αν ειδες , υποτιθετε θα ξαναναοιγε και ο κοροβαγκος , αλλα ακομη δεν ειδαμε (κοκκινο) φως
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια σου ρεμαλι  :rockon: και αναρωτιομουν προχθες που νασαι  :think:
οπως και για τον κουκλακη αναρωτιομουν , εγραφε καλες κριτικες λιγο ψευτικες αλλα
ειμαι σιγουρος οτι θα αλλαζε ... κριμα που χαθηκε ετσι
επισης συνγαγωνιστης ηρωας με το σκουτερ και την βροχα ακουει ?...
ο κυκλκος των χαμενων μπουρδελιαρηδων ....

Επι τις ουδιας ... ρεμαλι τι γινετε ? παλι πατατα ?  :think:
πολυ αρνητικο το ειδα το βικακι χμμμ
σου προτεινω να πας σε κανα ξωκλησι να αναψεις κανα κερι
Ποιος ειναι ο κουκλακης ????
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Φρίξου 14: Η Εμμανουέλα (πρώην Μαντζάρου, Σαπφούς 20, Κατεχάκη)
Χμμμ... Ποιό είναι αυτό ρε παίδες...?? Ένα πανέμορφο αδύνατο μικρό ξανθό που ήταν σχετικά πρόσφατα Σαπφούς 20...??  :huh:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ελα ρε τζο! τι λεει το αγαπουλινι μας η τζεσυ που ειναι?ακομα ερχεται??!

:2funny:

Δεν ελεγες να πιασουμε το τζοκερ ρε χαμενε  :2funny:
Η Τζεσυ ειναι στο Βιλλα  :grin:
Αγαπουληδες και λοιποι λατρεις του καλους και της
ηδονης που προσφαιρει το ρισκο της πατατας σπευσατε
Εγω οπως εχω δηλωσει ξαναψηνομαι ... Ωωω ναι
μαζοχας ? πατατολατρης ? δεν ξερω μπορει ...Ομως ξαναψηνομαι  :zfuck:

Ποιος ειναι ο κουκλακης ????

Ενας τυπακος που το πηρε στραβα στην αρχη και εφαγε ενα ψιλοκραξιμο
γιατι εγραφε κριτικες χωρις να παει στο στουντιο
Δε καταλαβαμε  γιατι το εκανε ... :dunno:
κατα τ αλλα φαινοταν καλος τυπος ....

Nαι,θα αργήσω λιγάκι ακόμα.Δε βιάζομαι κιολας να πω την αλήθεια....
Καλα εισαι εκει.. κρατα θεση γιατι με βλεπω .... Σογαμπγος  :idiot:
οχι λογο ερωτα... λογο Μνημονιου  :jerking:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Η νικολ παντα πρωινη ειναι?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!εκανα και παλι την μεταμεσονυχτια βολτιτσα μου οπως ειχα πει οτι θα κανω στο βαρδαρη και σημερα 2 καταθεσεις σε 2 μερες καλα παω κυριολεχτικα το παραγαμησα αυτο το διημερο :2funny:


τανταλου 14(αλουμινατο)ρωτησα την καλτ τσατσα που κοιμαται ορθια στην καρεκλα με το που μπηκα ποια ειναι μου λεει η βικυ της απανταω -ΠΑΛΙ???και κανω μεταβολη και φευγω βρε ουσττττττττττ!!!!
τανταλου 8(μαρινοσπιτο)μια ξανθια που δεν  μ εκανε κλικ
τανταλου 9(ερως)μονο μπηκα και βγηκα σε δευτερολεπτα δεν ειχανε αιρκοντισιον στο σαλονι και ητανε σαν να ησουν σε φουρνο του αουσβιτς
σαπφως 20(κελλοσπιτο) η κελλυ!!ενω ηξερα οτι θα ειναι αυτη κατα 90% και οτι κατα 90% δεν θα παιρνουσα γιατι την εχω παρει την πατατα παντα δεν μπορω να μην παω να την δω τι καυλαρος ειναι αλλα μεσα τραγικη :headbang: :headbang: πανικος μεσα στο σαλονι πρεπει να βαλει εισοδο 10 ευρω μονο για να την βλεπεις καλυτερα να την βλεπεις βασικα αυτην παρα να την γαμας!
σαπφως 7 η τσεχα ξανθια 20 χρονη ιονελλα εδω εγινε η καταθεση
σαπφως 5η μιρελλα ΑΛΛΑ!!ΟΧΙ το μαλακισμενο η αβυζη αλλα η αλλη το ζουμπουρλουδικο που ηταν νικηφορου ουρ 26 πριν κανα μηνα μεσημεριανη βαρδια,με ειχε ενθουσιασει τοτε αλλα τωρα εχασε το πολυ ζουμπουρλουδικο που ειχε και δεν την προτιμησα
προμηθεως 25η ξανθια καυλα καρμεν αλλα με τις αρνητικες κριτικες αδειο το ιδρυμα ρωτησα την τσατσα που  ειναι η μιραμπελα και μου λεει ρουμανια και δεν ξερει ποτε θα γυρισει αει γαμησου τοτε μωρη χαμουρα πηδα εσυ το κομοδινο την καρμεν!
προμηθεως 14 η μιμη αχχχχ!!!το ειχα πει απο την πρωτη φορα που την ειδα στο αλουμινατο τι πλασμα ειναι αυτο??δεν καταλαβαινω μερικους που την βρισκουν παραξενη εμφανισιακα λενε για τις πλατες τις κλπ ειναι κουκλιτσα η κοπελα οπως την βλεπω εγω μονο που  δεν μου κανει να την παρω προτιμω να την παρω να παμε καμια βολτα ειμαι αγαπουλης!ειχε πλακα οτι επειδη δεν περασα ετρεξε απο πισω μου και με επιασε να μπω μεσα σχεδον μεχρι τον δρομο βγηκε με το κυλοτακι και γυμνοστηθη απο πανω :2funny: :2funny: την ειχα βαλει δευτερη στην λιστα και αν δεν ικανοποιουμουν με την πρωτη καταθεση θα πηγαινα ρε τζο εσυ που την ειχες παρει πως σου φανηκε δεν ειναι κουκλιτσα??στο δωματιο αξιζει??και αν δεν αξιζει θα παω !


η καταθεση οπως ειπα εγινε στην ιονελα θα βαλω και κριτικη γενικες εντυπωσεις φυσικα καλυτερα απο την χθεσινη στην κομοδινοβικη δεν θα την ελεγα αποτυχημενη καταθεση αλλα ουτε και πανυγηρικη μαλλον καπου στην μεση
η πλακα ειναι δεν ξερω σε αυτο το ιδρυμα τι κολλημα εχουν με τις χωρες πχ οταν ειναι η νικολ με το που πας μεσα αρχιζει η τσατσα "νικολ γκαλιδα" ερχεται η νικολ σου λεει "νικολ γκαλιδα" ερχεται τωρα η ιονελλα "ιονελλα τσεχιδα" και τα ιδια και αυτη!
η μεγαλυτερη πλακα ειναι οτι κατα μεγαλο ποσοστο και οπως λενε ουτε η νικολ ειναι γκαλιδα ουτε η ιονελλα τσεχα :2funny:

επισης αλλη καλτ φαση ηταν στο εν λογω ιδρυμα οπου 2 τυπαδες προσπαθουσαν να συνενοηθουν με την τσατσα στα αγγλικα αλλα επειδη εκεινη δεν ηξερε εκανα εγω τον διερμηνεα :2funny: :2funny: οι τυποι ηταν τουρκοι απο ποδοσφαιρικη ομαδα 35 αριδες προπονητες φροντιστες κλπ και οπως ειπε και η ιονελα χτες ειχανε παει οι παιχτες!
οταν μπηκε μεσα την λεω- τι εγινε τελικα στο ματς χασανε τουλαχιστον??(γιατι παιζανε με την ελλαδα μου ειπε) :2funny: :2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Στα του αγωνα..

Ειχα πει δεν θα μπω στο εν λογω ιδρυμα λογω των τραγικων δωματιων και κρεβατιων που εχει αλλα μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις
λιγες οι επιλογες στην περιοχη οποτε περασα να ριξω ενα βλεφαρο και ομολογω οτι εμφανισιακα ενθουσιαστικα απο το ξανθο πιπινι φορουσε ενα ωραιο σετακι εσωρουχων και το κωλαρακι της φαινοταν τελειο και γενικα ολο το συνολο

κλασικα απο τα 30 ξεκινουσε στα 40 ειχε γλυφομουνι και λεω αντε να το παρω βασικα επειδη ειχα 2 εικοσαευρα και θα με επρηζε τα αρχιδια η τσατσα μεχρι να μου φερει τα ρεστα:P! και λεω αντε ευκαιρια ειναι η τιμη αυτη

τεσπα περιμενω στο ψιλοαθλιο δωματιο ακουω  σε μια φαση την ιονελλα να αγκομαχαει απ το διπλανο δωματιο και ξαφνικα μετα απο λιγα δευτερολεπτα τσουκ ακουω πορτα και βγαινει  ψιλοχαλαστικα :think: γιατι καταλαβα οτι με το που τελειωνει την κανει σε χρονο ντε τε

ερχεται μετα απο λιγο και η αληθεια ειναι οτι σε σχεση με το σαλονι πως η βερονικα δηλαδη χανει και απο κοντα ειναι καλυτερη ε αυτη απο κοντα ειναι χειροτερη απο οτι δειχνει στο σαλονι!

ξεκιναει ενα συμπαθητικο τσιμπουκι και μου ανοιγει και την μουναρα της οπου δεχεται δαχτυλακια και τριψυματα,παντως τρωω ενα ψιλοξενερωμα γιατι στο χαιδεμα οι γαμπες της αισθανθηκα οτι ητανε ψιλοαξυριστες

στην συνεχεια στηνεται απο κατω για να μπω την λεω- ε δεν θα σε γλειψω??οχι μου λεει!! μα την λεω πληρωσα για το γλειφομουνι!!και οπως ειναι αρχιζω και την γλυφω το μουνακι που η αληθεια ειναι δεν με ενθουσιασε δεν εχει το μυρωδατο αφρατο που ειναι να το φας ουτε αρωμα ουτε τιποτα λογικο απ την μια χωρις να εχει υγρανθει αλλα τεσπα
μετα μπαινω και την καρφωνω την σηκωνω και τα ποδια για να μπω πιο δυνατα μου την χαλασε που εβγαζε πολυ ψευτικες κραυγες και βογκητα ενταξει ειπαμε να μην εισαι κομοδινο αλλα μην παμε και στο αλλο ακρο..
αλλο καλο ηταν οτι δεχοταν γλωσοφυλλα και πεσανε μερικα οταν την ειχα απο κατω
μου λεει μονη της -στα τεσσερα
κανω οτι δεν ακουω και την καρφωνω ακομα λιγο ετσι
την στηνω στα 4 και την καρφωνω τρωει και τις σφαλιαρες της αλλα παλι αρχιζει-ελα μωρο μου ναι ελα τελειωσε χυσε μωρο μου:angry::angry: με καλο τροπο βεβαια αλλα εκει σε πιεζει στο 5 λεπτο να χυσεις..
ειδε οτι δεν χαμπαριαζα και την λεω ελα απο πανω
ανεβαινει και χτυπιεται παλι εχουμε επαφη προσωπο με προσωπο και πεφτουνε περιστασιακα γλωσσοφυλλα
βλεπει οτι δεν τελειωνω και μου προτεινει να μου κανει τσιμπουκι παλι δεχομαι
αρχιζει και βλεποντας οτι εγω ασχολουμαι με το μουνακι της γυριζει πανω μου σε 69 και φερνει την κωλαρα της στο προσωπο μου
ε εκει εφαγε καλο κωλοδαχτυλιασμα και γλυψιμο στο μουνακι της και ετσι μετα απο λιγο ηρθε και το τελος με ωραιο τροπο ομολογω με θεα την κωλαρα!ευχαριστηθηκα το χυσιμο

γενικα συμπερασματα πιστευω οτι μου βγηκε σε καλο το 40 γιατι αν δεν το ειχαμε δεν θα ειχα αυτο το ωραιο τελειωμα με 69  που εδωσε το κατι παραπανω σε μια μετρια κατα τα αλλα καταθεση
Value for money δηλαδη

οπως λεω παντα..αν θα ξαναπηγαινα???μμμμ δεν ξερω ισως δεν μπορω να αποτρεψω κανεναν να παει οπως πχ στην κομοδινοβικη αλλα ουτε και την συστηνω με κλειστα ματια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα ρε Ρεμαλι δε ντρεπεσαι ? σε περιμενε το κοριτσι
ηρθε απο Αθηνα για παρτυ σου κι εσυ εκοβες βολτες στο βαρδαρη ?
φτου σου .. τι αλλο να πω , αδικαιολογητος  :uglystupid:
τουλαχιστον μας εφερες ωραια αναφορα ... και ευτηχος δε χρειαζετε παπας
βελτιωθηκες  :fuck2:

Το λειντις δινει Τουμπανιεθ Βιλλα σημερα,  μονο βραδυνη βαρδια
Μαντελαιν και οι αδερφες Ραιχ αγνοουνται
το ιδιο και το καινουριο που παρακαλαμε να ρθει  :grin:

οποιος περασει απο μυλο μη ξεχασει να δει μπας και αναψε κανα φως Κοροβαγκου  :rolleyes:
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
για τωρα τι υπαρχει δεν ξερει κανεις?κανεις δεν εκανε βολτα σημερα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
για τωρα τι υπαρχει δεν ξερει κανεις?κανεις δεν εκανε βολτα σημερα?
δεν πας να δεις απο περιεργεια στην κωλετη τι εστι τανυα;ειναι αραγε η παλια που θυμαμαι ή αλλη;
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ελα ρε τζο δεν το ειχα δει οτι ηρθε το αγαπουλινι μας!ειχα μολις φυγει οταν το γραψες μετα το ειδα
αλλα και παλι δεν μπορουσα να παω ετσι δεν εχω τα αρκουδακια και τις καρτες με τις καρδουλες :cheesy:
για την μιμη δεν μου ειπες αξιζει?γιατι την εχω ερωτευτει!!(αγαπουληςςςς!!)

παντως τωρα που το ειδα το ξεφτελισα με την αναφορα τεραστια ητανε σορρυ!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Που πηγαν ολοι.???  :think:
...σημερα βραδυ βγενω.! :rockon: ελεγα για καμια Βερονικη, αλλα δεν βλεπω να αναφερετε πουθενα τελευταια, την εχει πετυχει κανενας.??
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.292
Like
1.340
Πόντοι
266
Που πηγαν ολοι.???  :think:
...σημερα βραδυ βγενω.! :rockon: ελεγα για καμια Βερονικη, αλλα δεν βλεπω να αναφερετε πουθενα τελευταια, την εχει πετυχει κανενας.??
ρε πετυχα μια καστανη βυζαρου στο λαφαμ
την εχεις παρει καλη ειναι;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το έχω βάλει και στις Απορίες - Προτάσεις προς τους Mods και Admin, καλά τόσο καιρό δεν τό είδε κανέις σας  :huh:



Θέλω να κάνω μια παρατήρηση που αφορά την σωστή λειτουργία του site και την έχω εντοπίσει εδώ και καιρό.

Ανοίγοντας την αρχική σελίδα του site στο αριστερό μέρος εμφανίζονται οι 45 τελευταίες κριτικές των μελών . Εάν μπει μια καινούρια μπαίνει πρώτη , η τελευταία μπαίνει στο αρχείο κοκ.

Ομοίως στην κατηγορία των studio εμφανίζονται οι τελευταίες 60 κριτικές που αφορούν τα ανά την Ελλάδα studio.

Και ενώ θα έπρεπε κάτι ανάλογο να συμβαίνει και στην κατηγορία των μπουρδέλων με λύπη και απορία αντιλήφθηκα ότι στις 51 τελευταίες κριτικές που έχουν γραφεί εμφανίζονται μόνο κριτικές από τα μπουρδέλα των Αθηνών και απουσιάζουν οι κριτικές που αφορούν μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης.

Επειδή σαφέστατα πιστεύω ότι κάτι τέτοιο δεν έγινε επίτηδες αλλά από κάποιου είδους αβλεψία παρακαλώ τους Mods και τον Admin να διορθώσουν άμεσα το πρόβλημα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το έχω βάλει και στις Απορίες - Προτάσεις προς τους Mods και Admin, καλά τόσο καιρό δεν τό είδε κανέις σας  :huh:



Θέλω να κάνω μια παρατήρηση που αφορά την σωστή λειτουργία του site και την έχω εντοπίσει εδώ και καιρό.

Ανοίγοντας την αρχική σελίδα του site στο αριστερό μέρος εμφανίζονται οι 45 τελευταίες κριτικές των μελών . Εάν μπει μια καινούρια μπαίνει πρώτη , η τελευταία μπαίνει στο αρχείο κοκ.

Ομοίως στην κατηγορία των studio εμφανίζονται οι τελευταίες 60 κριτικές που αφορούν τα ανά την Ελλάδα studio.

Και ενώ θα έπρεπε κάτι ανάλογο να συμβαίνει και στην κατηγορία των μπουρδέλων με λύπη και απορία αντιλήφθηκα ότι στις 51 τελευταίες κριτικές που έχουν γραφεί εμφανίζονται μόνο κριτικές από τα μπουρδέλα των Αθηνών και απουσιάζουν οι κριτικές που αφορούν μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης.

Επειδή σαφέστατα πιστεύω ότι κάτι τέτοιο δεν έγινε επίτηδες αλλά από κάποιου είδους αβλεψία παρακαλώ τους Mods και τον Admin να διορθώσουν άμεσα το πρόβλημα.

Σωστός ο anti το διορθωσε άμεσα. :rockon:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν πας να δεις απο περιεργεια στην κωλετη τι εστι τανυα;ειναι αραγε η παλια που θυμαμαι ή αλλη;

πηγε πηγε
πηγα και γω μαζι λοιπον...

Πουτανοχρονια Δευτερη Τσαρκα πρωτη


μετα απο πολυυυυυυυυυυ καιρο καναμε μια τσαρκουλα
μιση μας βγηκες τελικα αλλα δε πειραζει ...


Εχουμε και λεμε πρωηνη βαρδια

Κωλετη η Τανια .., Μιλφ τις λενε κατι τετοιες μου φαινετε
η ξαδερφη της Ρεβεκκας αλλα αρκετα μεγαλυτερη,  δεν ακουστηκε κλικ
την ειδα και στο δρομο μετα με ενα φορεμα και μαρεσει ποιο πολυ  :cheesy:
αλλα παλι δεν εκανε κλικ
απο κει Φριξου 14 η Τζεσικα ... νταξυ γαμευσιμη αλλα οχι κατι τρελο
στα 30 το απλο χωρις παζαρια και μαλακιες .Κανενα νεο απο Ρεβεκκα
εχοντας την πατατα του γλ στα υποψιν σαλπισα αποχωρηση
Ν ουρανου πεσαμε πανω στην αλλαγη
Ερημητη το ιδιο δεν εμαθα  ποιες ειναι και δυστηχος δε τις ειδα κιολας
Λα φαμ ηταν η Μαρια (δεν πηγα) και Μαντζαρου η Αντζελα.bg (επισης δεν πηγα )
Τσιρκο η Καρλα . ωραιο πιπινακι μαρεσε μου θυμησε την Τζεσικα στο Φριξου 14
θα μπορουσε να ηταν η μικρη αδερφη της , την βαζω στα υποψιν απο 30 ξεκιναμε κι εδω χωρις παζαρι
Κατεχακη τωρα ... Η Ερικα  :smitten: πιπινακι γαλακτερο και ασπρο
με μαυρο σετακι κιλοτακι + κατι σαν φουστανακι και ενα σουτιεν
που μονο ο μαγκαιβερ  μπορουσε να το περιγραψει και να το λυσει (θα δειτε γιατι το λεω)
αδυνατη ( ισως αρκετα) ομορφη επισης αρκετα προσχαρη επισης αρκετα
μαυρο μαλλακι μακρυ και ομορφα πονυρα ματακια  :grin:
το μονο αρνητικο της εμφανισης το βυζι ( εμενα δε με πειραξε)
ναι ειναι μικρο οπως καταλαβατε ( και χαλαστηκατε μερικοι ) στυλ ρεβεκκας και.. βγαλε  :S
Στο σαλονακι γελαστη καθησε να την χαζεψουμε και δεν εφυγε αμεσως
μιλουσαμε , ειπε οτι ειναι καινουρια στη δουλεια (αν και την Ελληνικουρα την δουλευει καλα)
δεν εφυγε μεχρι που ακουσα 3 κλικ και περασα απο 40 ξεκιναμε ειπε και αλλα προγραμματα αλλα ...
καλα μη βαρατε.. δεν εδωσα σημασια κανει παρτουζα παντως με 50 + 50 και επιφυλασομαι και πρωκικο
γυμνο 69 κλτ ειπε αλλα δε θυμαμαι ποσο ...
επεισης δεν θυμαμαι αν ειπε ισπανικο .. αν ειπε καλα που δεν το ακουσα γιατι θα με πιαναν τα γελια  :2funny:
περισσοτερα στην κριτικη , γενικα καλα ηταν πηγα με ενα ωμορφο (αβυζο μεν ) πιπινι ψιλοαπειρο αλλα δεκτικο και ευχαριστο τελως παντων...
Νομιζω την ανεφερε και ο μαανες αλλα δεν θυμαμαι αν την πηδηξε .. εγω μπηκα χωρις να θυμαμαι κριτικη , ηταν δυνατο το κλικ  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom