Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φτου .. καλα ειπα εγω μιση τσαρκα εκανα ..  :jerking:
το ξεχασα κι αυτο,  τελειως ομως ουτε τηλεφωνο δε πηρα  :idiot:
Την χασαμε την ποοοοορνννν σταααααρρρ

Μαανες την ειχες παρει τη Ερρικα ?  :think: και επισης ενα αλλα ξανθο δεν ειχες αναφερει ?  :think:
Πως το λεγανε ?  :think: μηπως ειναι αυτη η Τζουλια ?
καποιο επισοδειο μου φενετε εχασα  :think:

Αλ Πατσινος καλες βουτιες

Ναι, δις! Άλλα τώρα δεν νομίζω να ξαναπάω.. ήδη έσπασα το σερί με την Αγγελική σήμερα!

Η βραδυνή ξανθιά, αν λές αυτή, στο ίδιο μαγαζί είναι η Τζούλια από Προμ 25. Άμα ψάξεις στο Προμ 25 θα δεις έχω γράψει κριτική πριν κάποιο καιρό, όλο και καμιά ακόμα θα έχει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
[quote author=simera_1 link=αtopic=125.msg2981037#msg2981037 date=1311007310]
το συμπερασμα οτι η τουμπανιεθ ακα αντριανα ειναι τρανσεξουαλα απο που εξηχθει?
πολυ δυσκολο για τοσο μεγαλη πετυΧΥΣΙΑ για τρανσεξουαλα?
[/quote]
α
Ειχαν ανναρωτηθει πολλοι κατα καιρους , κυριως απ τα χειλη ...
και μενα με ειχε ξενισει λιγο , ομως δεν παιζει τετοια περιπτωση
το ξαναλεω προς αποκατασταση της αληθειας

Παραπιπτοντως ειναι εκει (Βιλλα ) μεχρι το πρωι  :tits2:


Αννα Καλησπερα

τι λενε στοι τιβι 100 ??  μολις διαπιστωσα οτι δεν εχω συνδεσει την κεραια  :jerking:
:think: και τι παιζει γενικως ?  :think:

 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
λοιπον 1 χρονο για το βαρδαρη για να μετακομίσει στην δικια μας περιοχη k 35 αδειες στο σύνολο....κ ο μπουταρης έδωσε ρεσιτάλ σημερα  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
λοιπον 1 χρονο για το βαρδαρη για να μετακομίσει στην δικια μας περιοχη k 35 αδειες στο σύνολο....κ ο μπουταρης έδωσε ρεσιτάλ σημερα   :rockon:

Δηλαδι ?  :think: εσεις του μυλου πηρατε ολοι αδειες ?  :think:
κι ο βαρδαρης σε ενα χρομο να πρεπει να μετακομισει ?  :think:
τι εκανε ο μπουταρης δηλαδι ?


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
θελω να ρωτησω κατι. μπορει καποιος να ζητησει να κανει μια ιστοσελιδα και απο ποιον για εναν οικο ανοχης στην Θεσσαλονικη οπως ειναι στην Αθηνα; α και λεω ξεχωριστα οχι οπως ειναι στο *******

Θα ανοιξεις μπουρδελο ?  :think:
Ανοιξεις δεν ανοιξεις για web design θα ψαξεις

εκτος αν ενοεις να ζητησεις απο καποιον που εχει μαγαζι να φτιαξει σελιδα ...
:dunno: Δε καταλαβα καλα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
όποιος είναι μέσα ας βαλει το tv 100 μιλανε για μας στο δημοτικό συμβούλιο >:(

Ένα μεγάλο μπράβο στον Δήμαρχο για τον τρόπο που μίλησε και τα είπε με το όνομα τους. Ειλικρινά πρώτη φορά ακούω κάποιον που ασχολείται με τα κοινά να μιλά και να λέει τα πράγματα με το όνομα τους χωρίς φόβο και πάθος.

Εγώ ήμουν αυτός που τον μπινελίκωνα και τον έλεγα άτολμο και εγώ είμαι πάλι αυτός που του βγάζει το καπέλο.

Δεν κρύφτηκε πίσω από το δάκτυλο του για ένα τόσο ιδιαίτερο θέμα, με απόκορύφωμα το διάλογο με τη κοκκινομάλλα σύμβουλο και την γιαταγάνα που σώνει και καλά ήθελε 29 άδειες. Δεν πάω εγώ σε οίκους ανοχής είπε η κοκκινομάλλα και ο δήμαρχος απάντησε...εγώ πάω και άσε να έχω γνώμη καλύτερη από τη δικιά σου!!!!!!! :rockon:

Αμηχανία στο ακρωατήριο, κάποια ελαφρά χειροκροτήματα και του Παπαθεμελή να του έχει φϋγει η μασέλα.!!!!!

Και γαμώ τις φάσεις. :rockon:

Για την Ιστορία ψηφίστηκε με πλειοψηφεία να δωθούν 50 άδειες (αν κατάλαβα καλά) για ένα χρόνο. :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
λοιπον 1 χρονο για το βαρδαρη για να μετακομίσει στην δικια μας περιοχη k 35 αδειες στο σύνολο....κ ο μπουταρης έδωσε ρεσιτάλ σημερα   :rockon:

Μήπως οι άδειες θα είναι 50 ή εγώ δεν κατάλαβα καλά ??? :huh: :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ολα τα επαγγελματα θα τα απελευθερωσουν, τα μπουρδελα δεν θα απελευθερωσουν.???  :think:

Και που θα ειναι η καινουρια περιοχη.??
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720

τα σχολια σιγουρα ειναι προσωπικη γνωμη και δεν αποαγορευτε να την λεμε
Παντως μια αναφορα ειναι μια αναφαορα , και ειναι παντα χρησιμη
δε πιστευω να ξαναγραψες σε δυο χρονια παλι ?  :think:




Τανταλου (πρασινο) το εκτρωμα της χρονιας,η ασχημοτερη πουτανα ολων των εποχων ειναι παρουσα...Απαραδεκτη κακασχημη,με κατι δοντια σαν του ροναλντινιο και κατι ξανθα μαλλια λιγδωμενα.Παλια ηταν μαυρομαλλα αυτη η πατσαβουρα και τωρα τα εβαψε...!!!!!!!ουστ αισχος.
Ποια ειναι αυτη ρε παιδια ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Επισης ποια ειναι αυτη ρε παιδια ...  :think:
Κατεχακη 13,ενα γλυκουλικο ξανθο πιπινακι με βλεμμα πολλα υποσχομενο...Κατι με εκανε να φυγω ομως δεν ξερω...

Μαντζαρου 10,βαρεθηκα να περιμενω κι εφυγα,20 λεπτα με το ρολοι...
Το καλο πραγμα αργει να γινει  :fuck2:
Ερημιτη νταλικες,η μιλφ Αννα,εχω διαβασει καλες κριτικες,αλλα ειναι σαν μαγισσα αυτη και δεν με κανει το κλικ να πληρωσω για να τη γαμησω...
Ουτε μενα μου κανε χθες ...  
Ν.Ουρανου 26,μια ασχημη ξανθια με μαυρο μουστακι...!!!!!!!!! ουυυυυυστ
ααααααχχαχαχαχχαχα Την Καρμεν να υποθεσω ?
Φριξου Χριστινομαντομαγαζο,η ΑΝτριαννα τουμπανοτραβεστοπουλου.Απο μακρια φαινεται σουπερ,απο κοντα αστα να πανε...
αχαχαχαχα , τελικα λυθηκε ο γριφος ΔΕΝ πηγε στρατο , απλα εκανε μαλακια με τις σιλικονες  :jerking:


Αυτα τα ολιγα απο εμενα,θελω να πω οτι καποιος μπορει να με βριζει καθως τα διαβαζει ολα αυτα,ομως σε καμια περιπτωση δεν θελω να επηρεασω κανεναν γιατι οπως ειπα εξ'αρχης δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα.Δυστυχως εχει χαλασει πολυ το επιπεδο στην πολη μας.Καλο βραδυ και καλα μαμησια συναγωνιστες...
Το ειπαμε αυτο με τα γουστα , ξεκολατε , κι αν επιρρεαστει καπιος δε φταει αυτοις που γραφει
αυτος που επιρρεαστε ευκολα φταιει , απ τη στιγμη που αυτα που λες ειναι αληθηνα , no problem
μεσες ακρες συμφωνω ....


Πρωινη αποπειρα τσαρκας για μενα ξεκινησε απο Π.Ερημιτη 2 και τελειωσε αδοξα μιας και βλεποντας την καμπια που δουλευε εκει(πετρουλα) μου εφυγε ολη η διαθεση για σεξ.ελεος η κοπελα ειναι για κανα γυραδικο η λαντζα!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ολα τα επαγγελματα θα τα απελευθερωσουν, τα μπουρδελα δεν θα απελευθερωσουν.???  :think:

Και που θα ειναι η καινουρια περιοχη.??

Κάτι ειπώθηκε για το Αλλατίνη, αλλά χλωμό το βλέπω. Πιό βολικός είναι ο Μύλος επί του παρόντος. Αααα και μπουρδέλο με είσοδο στην 26ης τέλος.

Κρίμα γιατί το τσίρκο μάλλον θα πρέπει να κλείσει με αυτή την προϋπόθεση. :(
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ρωτησε τhn  αγαμ.... ξερεις ποσα παρανομα σπιτια υπαρχουν κ tου λεει αυτη δεν πηγαινω σε αυτα...κ της λεει ο μπουταρης εγω που πηγαινω ξερω λοιπον λεει καλυτερα 50 νομιμα κ οχι 400 παρανομα καλα μιλαμε κοκαλοσανε ολι ...... :rockon:
εχω κ εγω πολλες φορες μαλωσει με αυτην :s&m_1:
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
εκτος αν ενοεις να ζητησεις απο καποιον που εχει μαγαζι να φτιαξει σελιδα ...
:dunno: Δε καταλαβα καλα
αυτο που λες θελω να κανω αλλα μαλλον δεν θα θελει αυτος που εχει το μαγαζι. δηλ να του φτιαξω μια σελιδα για το μαγαζι και τα κοριτσια. τι μονο στην Αθηνα θα γινονται;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ρωτησε τhn  αγαμ.... ξερεις ποσα παρανομα σπιτια υπαρχουν κ tου λεει αυτη δεν πηγαινω σε αυτα...κ της λεει ο μπουταρης εγω που πηγαινω ξερω λοιπον λεει καλυτερα 50 νομιμα κ οχι 400 παρανομα καλα μιλαμε κοκαλοσανε ολι ...... :rockon:
εχω κ εγω πολλες φορες μαλωσει με αυτην :s&m_1:

Πραγματικά έτσι ακριβώς ήταν ο διάλογος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αμ τι αγάμητη. :2funny: :2funny: :2on1: :2on1: :2on1:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δηλαδι ?  :think: εσεις του μυλου πηρατε ολοι αδειες ?  :think:
κι ο βαρδαρης σε ενα χρομο να πρεπει να μετακομισει ?  


Αννα ( ως συνηθος ) δε μου απαντησες ομως  :rolleyes:


Γεια σου Gameover  :rockon:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Πραγματικά έτσι ακριβώς ήταν ο διάλογος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αμ τι αγάμητη. :2funny: :2funny: :2on1: :2on1: :2on1:
εγω της ειπα εσεις η παντρεμενες που κερατωνεται τους αντρες χωρις κερδος πως να σας λέμε  :think: χωρις  κερδος κερατο poutanes χωρις αμοιβη.... :2funny: :2funny: :2funny:έχει πρασινισει μιλαμε   :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρωινη αποπειρα τσαρκας για μενα ξεκινησε απο Π.Ερημιτη 2 και τελειωσε αδοξα μιας και βλεποντας την καμπια που δουλευε εκει(πετρουλα) μου εφυγε ολη η διαθεση για σεξ.ελεος η κοπελα ειναι για κανα γυραδικο η λαντζα!!

:2funny: :2funny: :2funny:
Ωχ και δε την πετυχα για λιγο χθες ... μαλλον τυχερος ημουν ε ?  :cheesy:
οταν ξαναβγω θα την αφησω για το τελος , ετσι για να πω οτι την ειδα
ευχαριστω για την πληροφορια , μολις με εσωσες απο παρομοια εμπειρια



ακου καμπια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom