Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι πήγα πριν από λίγο, μια με κενό στα δόντια δεν λες?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κοκκινομαλλα η Σιμονα-Αλεξανδρα ?  :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Το μυστήριο λύθηκε Αλ. Αυτή που λές λέγεται Αλεξάνδρα. Είναι πολύ σφιχτό μωρό όντως και καυλιάρικο, στο δωμάτιο όμως χάνει πολύ κατα τη γνώμη μου. Παλιότερα ήταν πιο γεμάτη τώρα αδυνάτισε. Κάνει κ πιάτσα κοντα στο mediamarkt μου είπε.
Αν μιλαμε για την Αλεξανδρα, που μαλλον αυτη ειναι γιατι μονο αυτη στο σαλονι τους βαζει ολους χερι, τοτε πρεπει να πω απο παλιοτερη συναντηση μας οτι ολη η παιχνιδιαρικη διαθεση της, εξαντλειται στο σαλονι, γιατι μεσα στο δωματιο δεν λεει τιποτα.
  Στο Νικηφορου Ουρανου 26 ειναι οντως η Τζοαννα, γνωστη σε πολλους και απο κει και απο τον Βαρδαρη. Μολις γυρισα απο το jacuzzi. Ειναι απο τα πολυ δυνατα κοματια. jo, sorry αλλα παλι το πολυ να ερθεις δευτερος!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κανένα νέο από άδειες?

Υπάρχουν νέα και μάλιστα πολύ ευχάριστα.

Ξαναάνοιξαν μονομιάς το Σαπφώς 5, το Κατεχάκη 13 και ο Ερημίτης  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τώρα από κορίτσια δεν ξέρω τι πάιζει μιας και δεν είχα χρόνο για τσάρκα, μόνο μια επόπτευση της πιάτσας έκανα.

Ευχάριστο το νέο που είπε ο Al ότι είδε τη Μαιρούλα. Όπου νάνε φαντάζομαι θα έρθει και η σειρά της να ανοίξει. :smitten: :smitten: :smitten:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ποιος την έλεγε Κουασιμόδο αυτήν?

Ο kklld την έλεγε έτσι...


Βέβαια και ο al την στόλιζε όπως πολύ γεναία το παραδέχθηκε, είχα γράψει και εγώ κάποια φορά μια κριτική για δαύτην, αρκετά καλή θα έλεγα, πάντως το ότι ακόμη βρίσκεται στη δουλειά με τέτοια εμφάνιση πάει να πει ότι ιδρώνει με το παραπάνω τη φανέλα.

Εγώ πάντως κάποια στιγμή θα την ξανατιμήσω. :fuck2:

Πάντως ρε al δεν είναι και 40 χρονών, εγώ πάνω από 30 δεν την κάνω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Υπάρχουν νέα και μάλιστα πολύ ευχάριστα.
το Κατεχάκη 13 και ο Ερημίτης  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αρα υπαρχει ελπιδα να ξαναδουμε ναντια και καμια σιμονα τωρα που δεν την παιρνουν στα στουντια της αννουλας.... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Και καμιά Μαιρούλα και καμιά Μαιρούλα :grin: :grin: :grin:
παντως αφου την ειδε καποιος εξω δεν ειναι αθηνα που φοβηθηκαμε.....βασικα πιστευω η μαιρουλα με τοσο ξεμαλλιασμα που εχει ριξει με τον δημαρχο τελευταια θα ανοιξει.... :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Υπάρχουν νέα και μάλιστα πολύ ευχάριστα.

Ξαναάνοιξαν μονομιάς το Σαπφώς 5, το Κατεχάκη 13 και ο Ερημίτης  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τώρα από κορίτσια δεν ξέρω τι πάιζει μιας και δεν είχα χρόνο για τσάρκα, μόνο μια επόπτευση της πιάτσας έκανα.

Ευχάριστο το νέο που είπε ο Al ότι είδε τη Μαιρούλα. Όπου νάνε φαντάζομαι θα έρθει και η σειρά της να ανοίξει. :smitten: :smitten: :smitten:
To Σαπφους 5 ηταν κλειστο το πρωι παντως.

Τωρα που το σκεφτομαι ομως οταν κατεβαινα την Προμηθεως ειχε πεζους αστυνομικους στη γωνια με Σαπφους.Ειδα λιγο αργοτερα και τη Μαιρουλα με την αλλη οποτε λεω μηπως ειχε κανα σκηνικο εκεινη την ωρα.Καμια διαμαρτυρια ιεροδουλων δηλαδη...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
To Σαπφους 5 ηταν κλειστο το πρωι παντως.

Τωρα που το σκεφτομαι ομως οταν κατεβαινα την Προμηθεως ειχε πεζους αστυνομικους στη γωνια με Σαπφους.Ειδα λιγο αργοτερα και τη Μαιρουλα με την αλλη οποτε λεω μηπως ειχε κανα σκηνικο εκεινη την ωρα.Καμια διαμαρτυρια ιεροδουλων δηλαδη...

Μπααα μάλλον θα πήγε να ξεσκονίσει το σπιτάκι της γιατί σύντομα πιάνει δουλειά. :dancing: (Ευσεβείς πόθοι)  :grin: :grin: :grin: :grin:

 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Και καμιά Μαιρούλα και καμιά Μαιρούλα :grin: :grin: :grin:

ΗΟΤ νέα !!!
Μόλις επέστρεψα από Μαιρούλα  :fuck1:!!!
Ανοιξε σήμερα στις 9¨00' μ.μ. και πέρασα στις 10:20'
Σε ΜΕΓΑΛΑ κέφια η Μαιρούλα  :tits2:!!!

Να 'σαι καλά Κοπελάρα μου !!!  :kissass:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
παντως αφου την ειδε καποιος εξω δεν ειναι αθηνα που φοβηθηκαμε.....βασικα πιστευω η μαιρουλα με τοσο ξεμαλλιασμα που εχει ριξει με τον δημαρχο τελευταια θα ανοιξει.... (τα ποδια.???  :think:) :grin:

Οπως θα επισημανε και ο jo, αλλα τον επρολαβα.!!  :2funny: :2funny:

Που ειναι αυτος κατι ελεγε οτι θα πηγαινε για  :knockinb: :pipa1: :zfuck: :fuck1: :cum: :fuck2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Η Σιμονα....μην χαιρεσται :grin: :grin:...αλλα παρακαλουνται οι κυριοι κυριοι Karaman και Maaneskyggen να κανουν τους κασκαντερ παλι.Μελαχρινο πιπινακι με βυζαρες,κορμι λαμπαδα αλλα μετρια φατσα.Συμπαθητικη ομως.Οπως ημουν ορθιος λοιπον ηρθε στο σαλονι,γυρισε τον κωλο της πανω μου και εχωσε το χερι της μεσα στο παντελονι και αρχισε να μου χουφτωνει τον πουτσο και φυσικα μου τον εκανε καγκελο μεσα σε 2 δευτερολεπτα.Εγω φυσικα αρχισα να χουφτωνω και να δαχτυλωνω εξωτερικα απο κατω οπου διαπιστωσα οτι διαθετει και παρα πολυ σφιχτο δερμα.Μιλαμε για 20-22 χρονων το πολυ.Εγω δεν μπηκα,δε μου αρεσουν οι τοσο μικρες αλλα νομιζω οτι στους περισσοτερους θα αρεσει και θα μπουνε

Ειμαι σε προγραμμα μηνιαιας αποτοξινωσης, αν και αυριο Σαββατο μου μπενουν ιδεες αλλα θα κρατηθω στο ηθος μου...παρηγκειλα και αυτο απο το ιμπαι....και απο βδομαδα θα ειμαι ταμαμ.!
zoni-parthenias-gia-antres-0.jpg

το πηρα σε νικελ......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωραιοι οι αγγελιοφοροι  :rockon:

Εντυπωση μου κανει που ανοιξαν αυτα αλλα οχι αυτα που περασαν την προηγουμενη παρασκευη
Μαντζαρου 1 - Κοροβαγκου και ενα αλλο οπως ειπε και η ( χαμενη ) Λαφαμαινα ...


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΗΟΤ νέα !!!
Μόλις επέστρεψα από Μαιρούλα  :fuck1:!!!
Ανοιξε σήμερα στις 9¨00' μ.μ. και πέρασα στις 10:20'
Σε ΜΕΓΑΛΑ κέφια η Μαιρούλα  :tits2:!!!

Να 'σαι καλά Κοπελάρα μου !!!  :kissass:

Άξιος :rockon: Άξιος :rockon:Άξιος  :rockon:

Αυτά και αν είναι τα ευχάριστα. :rockon: :rockon: :rockon:

Αναμένουμε και την κριτική σου ;) ;) ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αντε να δουμε ποιες θα ξεσκονισουν τα στριγγακια τους  :cheesy:

Γεια σου Καραμαν ...  :boobies:

λοιπον εκανα μια σκεψη .. ανα ανοιξει κοροβα Κ βιλα θελουμε 6 κορασιδες ...

Μωγο μου , μαντυ,  μαντελαιν στο ενα ας πουμε
Τουμπανιεθ τσεζυ στο αλλο ... αλλα μ ας λειπει αλλη μια
του πουστη .. κατι καινουριο(εξ αθηνων )  δε θα δουμε λετε ?  :think:

ας παρει καπιος Ερημητη να δει τι παιζει ..
καρτα τελος ...

 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
παιδες αν και κολλαει και στις πιατσες ριχτε μια ματια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom