Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Σε μια νυχτερινή μου βόλτα στον άδειο Βαρδάρη, βρέθηκα με το αυτοκίνητο μπροστά από το μπλε σπιτάκι με το φως του να καίει και την πόρτα ανοικτή.
Δεν το σκέφτηκα καθόλου άφησα το αυτοκίνητο ακριβώς έξω, και στον Βαρδάρη δεν κυκλοφορούσε ψυχή Παρασκευή βράδυ.
Λέω από μέσα μου ... "κάνε φάση να πετύχεις και καμιά Μαιρούλα μέσα" ... σιγά .... μπά ...
Μπαίνω μάσα και ξεπροβάλει η Μαιρούλα με το υφάκι που είναι σαν να ήπιε όλο το Βόσπορο
Μαιρούλα??? πως από δω λέω ??? ξαναγύρισα ... επιτέλους λέει
Μπαίνω μέσα λοιπών με προγραμματάκι ακάποτο (μιας και η κοπέλα το καταφέρνει μια ΧΑΡΑ)
Μπαίνει και η Μαιρούλα με το χαμόγελο μετά από 5 λεπτάκια και πιάνουμε μια κουβέντα για την άδεια του μαγαζιού και τι είχε προκύψει
Ορεξάτη για κουβέντα η Μαιρούλα, ξεχαστήκαμε με τα γραφειοκρατικά της άδειας (κανένα δεν έχει άδεια ... δουλεύουν με υπόσχεση του Μπουτάρη να εκδοθεί άδεια από 19 Ιουλ. και για 6 μήνες ... αμέσως μετά ανοίγει το Πολυκατάστημα)
Να μπούμε στο "ζουμί" λοιπών, το Κορίτσι είχε ΠΟΛΛΑ κέφια απόψε !!!
Ρουφούσε με Άριστη τεχνική και πολύ ωραίο "καραμέλωμα" !!!
Η πίπα της ήταν πολύ γευστική και δεν θα τον άφηνε μέχρι να καταλάβει πως με ικανοποίησε !!!
Τη γύρισα και 69 χωρίς να φέρει καμιά αντίρρηση. Φαίνεται να της άρεσε και εκείνης τέντωσε η τριχούλα της ;)
Λίγο αδυνατισμένη μου φάνηκε και συμμαζεμένο το χυμώδεις βυζόμπαλό της !!!
Σε φάση που ένιωσα 100% έτοιμος την ανέβασα πάνω μου, η κοπέλα είναι ΑΞΙΑ !!!
Οι βυζάρες τις με έπνιγαν και ο ρυθμός της καλός !!!
Σηκώθηκα στο καθιστό και η Μαιρούλα καθιστή πάνω μου (μια στάση που δεν βολεύει την γυναίκα εμένα όμως με εκτοξεύει) ...
Με μια κίνηση την ξάπλωσα στο πλαγιαστό με τα πόδια της γύρω από την μέση μου να έχω πλήρης διείσδυση, η κοπέλα το ένιωθε και το 'κανε με ΠΟΛΥ κέφι !!!
Είχα ένα από τα καλλίτερα γαμήσια σε πουτάνα, μου άρεσε πολύ που η κοπέλα συμμετείχε ... τα έδωσε όλα !!!
Μετά την επιτυχημένη συνεύρεση με Μαιρούλα ακολούθησε ένας διάλογος για το τι έκανε όλο αυτό το καιρό χωρίς εμάς    και μετά από ένα ακόμα πεντάλεπτο χαλαρή κουβεντούλα σηκοθήκαμε γιατί είχαμε κλείσει και μισάωρο μέσα
Αυτή η κοπέλα όταν έχει κέφια Ζωγραφίζει !!! Αν την δεις στις "μαύρες" της ... Δεν μπορεί να προσποιηθεί.

Μπράβο ΚΟΠΕΛΑΡΑ μου !!! Άξια !!!

Υ.Γ. Από την σαστιμάρα μου δεν ρώτησα και τι βάρδια θα δουλεύει από βδομάδα  :dancing:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
παιδες αν και κολλαει και στις πιατσες ριχτε μια ματια
αυτη που μιλαει ειναι κατα 99% η Σαμπρινα του Σαπφους 8 που ειδα σημερα το πρωι.
Και γι'αυτην ειχε ακουστει πριν κανα μηνα οτι ειχε βγει στην πιατσα... :think: :think: ή μηπως την ειδα κι εγω ο ιδιος??Δε θυμαμαι...
Τελοσπαντων εγω ακομα δε μπορω να καταλαβω τι τον νοιαζει τον κατοικο της Γιαννιτσων αν στο τετραγωνο στο Βαρδαρη εχει μπουρδελα.
Μου φαινεται λιγο να'χαμε να λεγαμε αυτη η ιστορια :jerking: :jerking:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
al κι εγω την εχω πετυχει πιατσες
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
γεια σας παιδια....
τζο για σεν ειναι αυτο ..που με τα σταυροκοπηματα σου με ματιαξες...εφαγα τετοια πατατα απο καρλα στο λαφαμ που θα την θυμαμαι μια ζωη...
με λιγα λογια...ειχα υπογεγραμμενα 3 60αρια και ηταν η σειρα της.........προσφορας...δηλαδη προγραμμα των 60 πληρωνεις 30.η τσατσα μου λεει ελα με την κοπελα που ηρθες δεν γινεται ετσι...λεω με την σιμονα ειναι και τα 3....
τι να κανω...λεει ελα στη μαρια τη σλοβακα...λεω πλακα κανεις.λεει αυτη την πηρες ξανα??λεω οχι
ε τοτε ελα στην μαρια λεει για την προσφορα.
μπορω να σε κοψω 10 ευρω για ακαπωτο λεει δηλαδη 50.
αρχιζω και φορτωνω εγω...λεω αν ειναι τι τις εχετε τις καρτες αμα ειναι να μην ισχυουν...ε λεει με την ιδια κοπελα ισχυουν...τεσπα δεν βγαζω ακρη..και λεω η αννα ειπε πως ισχυουν οι καρτες...λεει η ανα ειναι σπιτι και λεει..εμεις ειμαστε εδω και δεν γινεται ..λεω οκ φευγω αν ειναι κ δεν ξανα ερχομαι και τελειωσε.
οχι λεει απλα σου λεω να μην φοβασαι πως με την καρτα και το 30αρι δεν θα γινει καλη δουλεια...
οτι τοση ωρα ας πουμε καταλαβα λαθος εγω...λεει η κοπελα θα νομιζει οτι την κλεβω κτλ ..και λεω αστο αν ειναι φευγω..οχι μου λεει σου εγγυομαι εω θα ειναι αψογη...
το λεω 3 φορες ακομα οτι αν ειναι να ερθει και να κανει ξεπετα να φυγω...
οχι μου λεει θα περιμενω μετα να μου πεισ......και μπαινει ρε μαγκες μεσα η καρλα...και με στραβοκοιταει..λεω ιδεα μου ειναι
λεω γεια σου τι κανεις???
γεια(πολυ ψυχρο)
πως σε λενε//
καρλα
τι εχεις λεω εισαι κουρασμενη μηπως??γιατι ηταν για τον πουτσο η κοπελα φαινοταν...
οχι λει(και με κοιταει ρε παιδια με ενα βλεμμα λες και την εκλεψα..πρωτη φορα με κοιταει πουτανα ετσι)
πιπα αθλια ανεβηκε απο πανω και ουτε τον μισο πουτσο δεν εβαζε μεσα..πισωκολλητο καθοταν μπροστα και στραβα και δεν μπορουσα να τον βαλω ολο με τιποτα....και λεω ελα αγαπη μου να τον βαλω...english λεει...λεω τεσπα...και τιποτα...η γκομενα απλα απαραδεκτη...με το που τελειωσα με στραβοκοιταξε και εφυγε σε κλασματα...επισης το βυζι της ειναι πολυ πεσμενο..λες και πηρε ασανσερ και κατεβηκε στο 3ο υπογειο....
μαυρο απο μενα στην 2τσα και στην αννα κ στην κοπελα...γιατι δεν με ενδιαφερει τι και πως αν δεν μπορουν μετις καρτες ας μην τις εχουν....δεν προκειται να παω στο συγκεκριμενο στουντιο ουτε και η μονικα μπελουτσι να ερθει..
η 2τσα ηταν μια χοντρουλα με ξανθα μαλλια πιασμενα ουρα...
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
δεν προκειται να παω στο συγκεκριμενο στουντιο ουτε και η μονικα μπελουτσι να ερθει..
ανγινει ποτε αυτο το θαυμα μεχρι και το σπιτι θα πουλουσα για μερικα jacuzzi μαζι της!!!!!! :lheel: :fuck1: :tits: :cum: :kissass: :kissass2: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Η Μαιρούλα δουλεύει τώρα πρωϊνή, ορμάτε. Στα άλλα δεν πήγα καν, καρφί στα μπλε!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
εχουμε κανενα νεο για τις βραδινες της βαρδιες????
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Χωρις να μπω μεσα...κατεχακη OPEN
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Στο αλουμινατο σημερα ηταν μια καρλα απο οτι θυμαμαι...  μελαχροινο αλλα πολυ ομορφο ρε παιδια πολυ ωραιο!! Το πηρα... μου αρεσε πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στο αλουμινατο σημερα ηταν μια καρλα απο οτι θυμαμαι...  μελαχροινο αλλα πολυ ομορφο ρε παιδια πολυ ωραιο!! Το πηρα... μου αρεσε πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναμένουμε την κριτική σου, για να δούμε αν διορθώθηκε λιγάκι μιας και στα πρώτα της βήματα έκανε κάποια φάουλ.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά καμμιά βυζαρού  εντοπίστηκε μετά το άνοιγμα ... Μπας και δούμε άσπρη μέρα και μεις;
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παιδιά καμμιά βυζαρού  εντοπίστηκε μετά το άνοιγμα ... Μπας και δούμε άσπρη μέρα και μεις;

Ναι βρε η Μαιρούλα, δεν πήρες χαμπάρι, η καλύτερη βυζαρού, the best.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.461
Πόντοι
216
Δεν την έχω πάρει ποτέ!
Μπορεί όμως να έκανε προσθετική.
Δύσκολο είναι;
Έχει και ίδιο όνομα,
και στην φάτσα ίδια
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.461
Πόντοι
216
Η Σιμώνα απο που ήταν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom