Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρωινή κατάθεση χθες στη Τζοάννα στη Νικ. Ουρανού με φουλ πρόγραμμα των 100 ευρώ (τζακούζι). Μάγκες τι να λέμε, η καλύτερη GFE εμπειρία που είχα ποτέ. Η κοπέλα πιτσιρίκα εκ Ρουμανίας με πολύ σφιχτό σωματάκι, μικρό ωραίο βυζάκι και απίστευτα γλυκό χαρακτήρα.

Η τσατσά διαφήμιζε το πρόγραμμα ως μισάωρο, αλλά μόνο στο τζακούζι κάτσαμε πάνω από μισή ώρα με πιασίματα παντού χωρίς μη και μη ενώ και στο κρεβάτι αντίστοιχα αλλάξαμε πάνω από 5 στάσεις μέχρι να τελειώσω. Το μόνο αρνητικό ότι δεν δίνει κουλουράκι αλλά αν και το φοβόμουν τελικά τα 100 ευρώ πιάσανε τόπο και με το παραπάνω.

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα

Ωραιος  :dancing:

Σου ειπε μηπως που εχει δουλεψει ?  :think:
μια μινι περιγραφη κι εσυ αν μπορεις μπας και βγαλουμε τηλεακρη με τη Γιαννες και τις Τζοαννες  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μόνο πρόσεχε επειδή δεν έχει πολύ σταθερή απόδοση θα πρέπει να την πετύχεις στις μέρες της,  :think:΄ ή μάλλον να μην την πετύχεις στις μέρες της. ;) ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ε νταξυ αυτο δε προβλεπετε ,..
κοβεις κινηση στο σαλονι και αν διακρινεςι κατι αρνητικο φευγεις ...
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος  :dancing:

Σου ειπε μηπως που εχει δουλεψει ?  :think:
μια μινι περιγραφη κι εσυ αν μπορεις μπας και βγαλουμε τηλεακρη με τη Γιαννες και τις Τζοαννες  :think:

Είπε ότι είναι καινούργια στη δουλειά, έχει 2 χρόνια στην Ελλάδα και 6 μήνες στο επάγγελμα. Τώρα αν λέει και αλήθεια βέβαια είναι άλλη υπόθεση...

Αν και δε θυμάμαι πολύ καλά, γύρω στο 1.65 μου φάνηκε, μελαχρινή με μια ελιά στο πρόσωπο.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Είπε ότι είναι καινούργια στη δουλειά, έχει 2 χρόνια στην Ελλάδα και 6 μήνες στο επάγγελμα. Τώρα αν λέει και αλήθεια βέβαια είναι άλλη υπόθεση...

Αν και δε θυμάμαι πολύ καλά, γύρω στο 1.65 μου φάνηκε, μελαχρινή με μια ελιά στο πρόσωπο.

Ωραια .. αν μας πεις και μηκος μαλλιων και μεγεθος βυζιων θα ειναι ποιο Σαφης η περιγραφη  :dancing:

Λεω να βρω καμια γυρα αν βολεψει μετα απο πολυ καιρο υπαρχει κατι να δω
Γιαννα Τζοαννα Εμμανουελα Καρλα

Το απογευμα σκευτομουν οτι αν δουλευε η Εφη σε στουδιο θα ξαναπηγαινα αυτες τις μερες  :rolleyes:
Νιωθω αφυδατομενος γενικα...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
σεβασμος στην bibi και την dona bell! :s&m_2: και ας χαλασαν! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
εχεις δικιο για τον γρασσο!  :s&m_2: αλλά μονο σ'αυτη!
αν το χωσεις στην πισω αναρτηση μονο με σαλιο θα καταλαβεις την διαφορα jo!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια σου Αλεξ  :grin: ωραια βολτα . ελπιζω να πηρες αερα
γιατι κατι αλλο δεν ειδα να πηρες   :cheesy: τουλαχιστον οχι οτι ηθελες ε ?  ;)
Με το γρασο πως τα παει η νεαρα ?  :think:
ρωταω γιατι εκτος απο την ρουμανοπιπα , το ρουμανογρασο ειναι επισης φημησμενο  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εχεις δικιο για τον γρασσο!  :s&m_2: αλλά μονο σ'αυτη!
Δηλαδι ?  :think: μονο η καρλα γρασαρει ? οι αλλες "τριζουν " ?  :2funny:
αν το χωσεις στην πισω αναρτηση μονο με σαλιο θα καταλαβεις την διαφορα jo!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ζε πγολαβα :dunno: παλι με χρονια με καιγους παλι δικια μας θα ναι  :zfuck:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ποιες ωρες δουλευει η τζοανα νικ ουρανου συντροφοι ?? ειναι το πουλεν μου και μου ειχε λειψει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλοκαιριασε .. θα αρχησουν και οι ζεστες , σπιτια ερμητικα κλειστα ..
μονο τα σμιλιες του Καραμαν θα πηδανε μου φαινετε  :cheesy:


ΣΚ ισως δρασω ..
Γιαννα και Τζοαννα θελω να δω  :think:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, έκανε κανείς σήμερα το βραδυ κανα γύρω απο τα σπιτάκια να μας ενημερώσει?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Καλοκαιριασε .. θα αρχησουν και οι ζεστες , σπιτια ερμητικα κλειστα ..
μονο τα σμιλιες του Καραμαν θα πηδανε μου φαινετε  :cheesy:


ΣΚ ισως δρασω ..
Γιαννα και Τζοαννα θελω να δω  :think:
Κριτικές από Τζοάννα έχουμε? Που δούλευε?  :think:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Κριτικές από Τζοάννα έχουμε? Που δούλευε?  :think:
Προμ 11 και Σαπφ 5 πρέπει να έχει 2-3 κριτικές.
Εκτός από τις κριτικές είχε καλά σχόλια στην Μπουρδελοκατάσταση αν θυμάμαι καλά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Βολτα με επιτυχημενη καταθεση πριν λιγο στο Βαρδαρη...

-Προμηθεως 25.η δυνατη μιλφ Αννα.Μελαχρινη,λεπτοκαμωμενη με γυμνασμενο σωμα και μετρια φατσα.Πολυ δυνατη μεσα με φουλ εξτρα αλλα φορουσε παλι τα ιδια πρασινα φωσφοριζε εσωρουχα.Αλλαξε το κυρια μου επιτελους...Η Ειρηνη ισως ειναι απογευματινη οπως ειπε η τσατσα και οπως λεει και ο GAMEOVER μαλλον πρεπει να της κλεινουμε ραντεβου απο πριν για να την πετυχουμε
-Προμηθεως 14.η ομορφη Ρωξαννα που δουλευε και Προμηθεως 11 και Νικ.Ουρανου.Πολυ ομορφο προσωπο,κοντουλα και ζουμπουρλου με φαρδυ κωλαρακι.Δε θυμαμαι καποιο σχολιο ομως σχετικα με τις επιδοσεις της
-Σαπφους 7.η μιλφαρα Νικολ που τα κανει ολα και τα γουσταρει!Δε την ειδα σημερα
-Σαπφους 8.η νταρντανα Σαμπρινα.Οχι η Ουκρανεζα του Λαφαμ αλλα η αλλη που δουλευε παλιοτερα Τανταλου 9 και περυσι στο Αλιακμωνος.Ψηλη,καστανη με βυζαρες κι αυτη,συμπαθητικη σαν συνολο και νομιζω εχει και καλα σχολια.Την εχω καμια 3 χρονια σαν στοχο αλλα ακομα δεν αξιωθηκα.
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Η Σιμονα....μην χαιρεσται :grin: :grin:...αλλα παρακαλουνται οι κυριοι κυριοι Karaman και Maaneskyggen να κανουν τους κασκαντερ παλι.Μελαχρινο πιπινακι με βυζαρες,κορμι λαμπαδα αλλα μετρια φατσα.Συμπαθητικη ομως.Οπως ημουν ορθιος λοιπον ηρθε στο σαλονι,γυρισε τον κωλο της πανω μου και εχωσε το χερι της μεσα στο παντελονι και αρχισε να μου χουφτωνει τον πουτσο και φυσικα μου τον εκανε καγκελο μεσα σε 2 δευτερολεπτα.Εγω φυσικα αρχισα να χουφτωνω και να δαχτυλωνω εξωτερικα απο κατω οπου διαπιστωσα οτι διαθετει και παρα πολυ σφιχτο δερμα.Μιλαμε για 20-22 χρονων το πολυ.Εγω δεν μπηκα,δε μου αρεσουν οι τοσο μικρες αλλα νομιζω οτι στους περισσοτερους θα αρεσει και θα μπουνε
-Τανταλου 8.το Μαρινακι μας.Επισης δε την ειδα σημερα αλλα την πεθυμησα σιγα σιγα.Πρεπει να'χω πανω απο 1,5 χρονο να την παρω.Ισως η πιο σταθερη πρωινη αξια εδω και περιπου 4 χρονια που την ξερω εγω τουλαχιστον
-Τανταλου 9.Η Καμελια στην οποια εγινε και η πανηγυρικη καταθεση.Τελικα την ηξερα απο παλιοτερα που δουλευε στο Σαπφους 8.Μαλιστα στις αναφορες μου τοτε την ειχα στολισει λογω εμφανισης αλλα τελικα αξιζει πολλα μεσα.Θα τα πουμε παρακατω

Επισης οταν εφευγα στην Προμηθεως ειδα τη Μαιρουλα παρεα με μια ξανθια γκομενα να κατηφοριζουν.Η Μαιρουλα φορουσε ενα τζιν φουστανι και πρεπει να πω οτι ντυμενη ειναι πολυ ωραια γυναικα.Σου τραβαει το βλεμμα δηλαδη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καταθεση πριν λιγο στην Ρουμανα Καμελια στο Τανταλου 9 για 50ε με γυμνο και 69.60 ζητουσε κανονικα αλλα ειπα την τσατσα οτι εχω ακουσει πολυ θετικα γι'αυτη εδω και καιρο απο το ιντερνετ ;) ;),οποτε ζητησα 50ε και το δεχτηκε για να με κανει πελατη οπως ειπε.Τελικα δε την εγλειψα καθολυ αργοτερα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Εχοντας ακουσει πολλα θετικα εδω και καιρο με το που την ειδα μπηκα χωρις δευτερη σκεψη.

Απο εμφανιση ειναι αστα να πανε.Πρεπει να'ναι γυρω στα 40 με παραπανισια κιλα,μεγαλες βυζαρες με ωραιες ρωγες και μεγαλο κωλο χαλαρο.Απο φατσα δε θα'λεγα οτι ειναι τρομερα ασχημη αλλα εχει πολυ κακο στυλ.Εχει ενα μαλλι δηλαδη με χτενισμα κοκορακι λες και ειναι η Αντζελα Δημητριου γυρω στο 1985.Επισης το βαψιμο της ειναι υπερβολικα εντονο σαν κωλομπαρου στην οδο Αφροδιτης.
Τελοσπαντων...μπηκε πολυ ευδιαθετη,ομιλητικη,πως σε λενε κτλ.Ηρθε κατευθειαν και εκατσε πανω μου με τη μουναρα της να απλωνεται πανω στον πουτσο μου,εσφιξε και τα ποδια της στα δικα μου για να με γραπωσει,οποτε το γυμνο τριψιμο δε χρειαζεται ουτε καν να το ζητησω.Μειναμε μερικα λεπτα ετσι ενω συγχρονως με φιλουσε στο λαιμο και στο στομα αλλα οχι γλωσσα και φυσικα η καυλα μου ειχε φτασει μεχρι τα αυτια.
Αφηνε και δαχτυλα και μπροστα και πισω.
Στη συνεχεια την ξαπλωσα ανασκελα οπου συνεχισα το τριψιμο της γυμνης πουτσας,μαλιστα σηκωσε και τα ποδια απο μονη της για να με διευκολυνει να τον τριψω στην κωλοτρυπιδα οπου και εσφιξε τα κωλομαγουλα και ηταν σα να τη γαμαω απο πισω.Πρωκτικο κανονικο δεν κανει.
Στη συνεχεια πιπα πολυ ορεξατη και βαθια αλλα καπως αγρια.Δε μου πολυαρεσε πρεπει να πω.Εγω προτιμω πιο απαλα μπουκωματα,να ξετυλιγονται δηλαδη τα χειλακια αργα αργα πανω στο πεος.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω αλλα με πλατη σ'εμενα,εσκυψε εντελως μπροστα και κουνουσε μονο την κωλαρα της πανω κατω.Κουραστηκε γρηγορα ομως οποτε την εστησα απο κατω και την καρφωσα δυνατα για να τη χυσω.Μαλιστα σηκωνε και τη λεκανη προς τα πανω ωστε να μπορω να μπω οσο πιο βαθεια γινεται.

Ειμαι υπερευχαριστημενος πρεπει να πω αλλα ακουστε και το βασικοτερο...Αφου την παινεψα και με το παραπανω οταν τελειωσα με ευχαριστησε πολυ θερμα πριν φυγει,μου εξηγησε οτι ξερει οτι δεν ειναι ομορφη αλλα την ενδιαφερει να περνανε καλα οι πελατες ωστε να ξαναρχονται,ζει εδω και γνωριζει την οικονομικη κατασταση οποτε σεβεται τα χρηματα και δε βιαζεται.Ακουστε ηθος ε...
Βγαινοντας στο σαλονι για να φυγω ηταν παλι εκει με 2 υποψηφιους πελατες,με ξαναευχαριστησε μπροστα τους οποτε κι εγω ειπα στους 2 κυριους οτι η γυναικα βγαζει φωτιες μεσα.Ο ενας μπηκε κατευθειαν...του φανηκα και πολυ αξιοπιστος φαινεται :2funny: :2funny:
Τελοσπαντων εγω τη βαζω απο αποψη υπηρεσιων μεσα στην κορυφαια τριαδα μαζι με Νικολ και Ειρηνη και φυσικα την προτεινω σε ολους.Μην κολλατε στην εμφανιση,ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καλα
 

Επισκέπτης
Αμααααν θα παω να δω το λιγότερο, αλλα για να μπω δεν ξέρω. Οι παραλίες με στράγγισαν  :2funny: :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Καταθεση πριν λιγο στην Ρουμανα Καμελια στο Τανταλου 9 για 50ε με γυμνο και 69.60 ζητουσε κανονικα αλλα ειπα την τσατσα οτι εχω ακουσει πολυ θετικα γι'αυτη εδω και καιρο απο το ιντερνετ ;) ;),οποτε ζητησα 50ε και το δεχτηκε για να με κανει πελατη οπως ειπε.Τελικα δε την εγλειψα καθολυ αργοτερα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Εχοντας ακουσει πολλα θετικα εδω και καιρο με το που την ειδα μπηκα χωρις δευτερη σκεψη.

Απο εμφανιση ειναι αστα να πανε.Πρεπει να'ναι γυρω στα 40 με παραπανισια κιλα,μεγαλες βυζαρες με ωραιες ρωγες και μεγαλο κωλο χαλαρο.Απο φατσα δε θα'λεγα οτι ειναι τρομερα ασχημη αλλα εχει πολυ κακο στυλ.Εχει ενα μαλλι δηλαδη με χτενισμα κοκορακι λες και ειναι η Αντζελα Δημητριου γυρω στο 1985.Επισης το βαψιμο της ειναι υπερβολικα εντονο σαν κωλομπαρου στην οδο Αφροδιτης.
Τελοσπαντων...μπηκε πολυ ευδιαθετη,ομιλητικη,πως σε λενε κτλ.Ηρθε κατευθειαν και εκατσε πανω μου με τη μουναρα της να απλωνεται πανω στον πουτσο μου,εσφιξε και τα ποδια της στα δικα μου για να με γραπωσει,οποτε το γυμνο τριψιμο δε χρειαζεται ουτε καν να το ζητησω.Μειναμε μερικα λεπτα ετσι ενω συγχρονως με φιλουσε στο λαιμο και στο στομα αλλα οχι γλωσσα και φυσικα η καυλα μου ειχε φτασει μεχρι τα αυτια.
Αφηνε και δαχτυλα και μπροστα και πισω.
Στη συνεχεια την ξαπλωσα ανασκελα οπου συνεχισα το τριψιμο της γυμνης πουτσας,μαλιστα σηκωσε και τα ποδια απο μονη της για να με διευκολυνει να τον τριψω στην κωλοτρυπιδα οπου και εσφιξε τα κωλομαγουλα και ηταν σα να τη γαμαω απο πισω.Πρωκτικο κανονικο δεν κανει.
Στη συνεχεια πιπα πολυ ορεξατη και βαθια αλλα καπως αγρια.Δε μου πολυαρεσε πρεπει να πω.Εγω προτιμω πιο απαλα μπουκωματα,να ξετυλιγονται δηλαδη τα χειλακια αργα αργα πανω στο πεος.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω αλλα με πλατη σ'εμενα,εσκυψε εντελως μπροστα και κουνουσε μονο την κωλαρα της πανω κατω.Κουραστηκε γρηγορα ομως οποτε την εστησα απο κατω και την καρφωσα δυνατα για να τη χυσω.Μαλιστα σηκωνε και τη λεκανη προς τα πανω ωστε να μπορω να μπω οσο πιο βαθεια γινεται.

Ειμαι υπερευχαριστημενος πρεπει να πω αλλα ακουστε και το βασικοτερο...Αφου την παινεψα και με το παραπανω οταν τελειωσα με ευχαριστησε πολυ θερμα πριν φυγει,μου εξηγησε οτι ξερει οτι δεν ειναι ομορφη αλλα την ενδιαφερει να περνανε καλα οι πελατες ωστε να ξαναρχονται,ζει εδω και γνωριζει την οικονομικη κατασταση οποτε σεβεται τα χρηματα και δε βιαζεται.Ακουστε ηθος ε...
Βγαινοντας στο σαλονι για να φυγω ηταν παλι εκει με 2 υποψηφιους πελατες,με ξαναευχαριστησε μπροστα τους οποτε κι εγω ειπα στους 2 κυριους οτι η γυναικα βγαζει φωτιες μεσα.Ο ενας μπηκε κατευθειαν...του φανηκα και πολυ αξιοπιστος φαινεται :2funny: :2funny:
Τελοσπαντων εγω τη βαζω απο αποψη υπηρεσιων μεσα στην κορυφαια τριαδα μαζι με Νικολ και Ειρηνη και φυσικα την προτεινω σε ολους.Μην κολλατε στην εμφανιση,ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καλα
Ποιος την έλεγε Κουασιμόδο αυτήν?
 

Επισκέπτης
Το μυστήριο λύθηκε Αλ. Αυτή που λές λέγεται Αλεξάνδρα. Είναι πολύ σφιχτό μωρό όντως και καυλιάρικο, στο δωμάτιο όμως χάνει πολύ κατα τη γνώμη μου. Παλιότερα ήταν πιο γεμάτη τώρα αδυνάτισε. Κάνει κ πιάτσα κοντα στο mediamarkt μου είπε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Το μυστήριο λύθηκε Αλ. Αυτή που λές λέγεται Αλεξάνδρα. Είναι πολύ σφιχτό μωρό όντως και καυλιάρικο, στο δωμάτιο όμως χάνει πολύ κατα τη γνώμη μου. Παλιότερα ήταν πιο γεμάτη τώρα αδυνάτισε. Κάνει κ πιάτσα κοντα στο mediamarkt μου είπε.
Σιμονα μου συστηθηκε σημερα...
Πηγες τωρα την ειδες?
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
η Σιμόνα Original πότε επιστρέφει ????  :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom